Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 18:30:16 vasta tsitaadiga

Hõõguvad söed...
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 20:06:24 vasta tsitaadiga

Oompa kirjutas:
Hõõguvad söed...


Just thumbs_up.gif .

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 01:04:31 vasta tsitaadiga

Annab ju soojuse edasi küll. Olgu tehniliselt kuitahes vale.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 01.12.2014 15:12:19 vasta tsitaadiga

jätkame külmakraadidega ikka
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 16:58:23 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
jätkame külmakraadidega ikka
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Keskmine pilt täitsa meeldib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 23:17:47 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 02.12.2014 23:38:14 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
jätkame külmakraadidega ikka
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Esimesed kaks on minu silmis suurepärased!

Lisan ka kaks kargemat pildi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 03.12.2014 12:06:21 vasta tsitaadiga

Midagi soojemat minu poolt tänasest päevast. icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuivati
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 03.12.2014 13:26:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 09.12.2014 17:01:48 vasta tsitaadiga

Väike eksperiment Tallinna jõuluturul - tulemus mõnevõrra "pöörasem" kui oodatud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 17:21:42 vasta tsitaadiga

Täitsa 3d näeb välja thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 17:23:20 vasta tsitaadiga

Väga äge thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 22:08:16 vasta tsitaadiga

Midagi teistmoodi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 22:15:04 vasta tsitaadiga

Saaks mõne inimese ka veel ghostima oleks äge
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 09.12.2014 23:53:48 vasta tsitaadiga

Vot see on icon_eek.gif thumbs_up.gif
Mis vahenditega sellise tulemuse saab?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 09:11:51 vasta tsitaadiga

que, http://content.photojojo.com/tutorials/how-to-make-cinemagraphs-photos-that-move/
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 12.12.2014 08:05:23 vasta tsitaadiga

Hõõguv astuja
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2014 09:45:18 vasta tsitaadiga

andyco kirjutas:
Hõõguv astuja
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja ongi nii thumbs_up.gif
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 13:12:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.12.2014 13:52:20 vasta tsitaadiga

andyco kirjutas:
Hõõguv astuja
Spoiler Spoiler Spoiler


Palun seletust?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 13.12.2014 17:01:59 vasta tsitaadiga

Ettepanek - viimasel ajal on nagu äraarvamise mäng siin, et mis on pildil icon_wink.gif Ehk võiks pildi all mõni sõna seletust olla, et mis ja milleks. Või olen mina üksi nii juhm ja ei saa qunztist aru.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 17:05:04 vasta tsitaadiga

kännu kirjutas:
Ettepanek - viimasel ajal on nagu äraarvamise mäng siin, et mis on pildil :wink: Ehk võiks pildi all mõni sõna seletust olla, et mis ja milleks. Või olen mina üksi nii juhm ja ei saa qunztist aru.
Kes näeb, kes ei näe. Minuarust on näiteks see "astuja" väga äge leid, kahjuks endal ei ole silma selliste detailide peale.

Või mõtled Mario. pilte?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 13.12.2014 20:03:28 vasta tsitaadiga

Ma ei mõelnud kedagi konkreetset ega mõnda üksikut pilti. Võibolla tõesti hakkan vanaks jääma ja liialt kriitiliseks (ka enda piltide suhtes!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 20:38:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
andyco kirjutas:
Hõõguv astuja
Spoiler Spoiler Spoiler


Palun seletust?
Keset pilti on astuja. Ja ta hõõgub.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 20:53:39 vasta tsitaadiga

Väike reportaaž Prantsusmaalt.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Ja mõned mustvalged inimesed samas kohast

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.12.2014 21:10:51 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
jägaja kirjutas:
andyco kirjutas:
Hõõguv astuja
Spoiler Spoiler Spoiler


Palun seletust?
Keset pilti on astuja. Ja ta hõõgub.


Selest sain isegi aru, aga misasi see "astuja" ikka on? Googel ei aidanud, ilmselt on otsisõna vale.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 13.12.2014 21:48:22 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
maatriks kirjutas:
jägaja kirjutas:
andyco kirjutas:
Hõõguv astuja
Spoiler Spoiler Spoiler


Palun seletust?
Keset pilti on astuja. Ja ta hõõgub.


Selest sain isegi aru, aga misasi see "astuja" ikka on? Googel ei aidanud, ilmselt on otsisõna vale.

Astuja on keegi, kes astub. Sõnast "astuma". Astub ühe sammu, näiteks. Võib ka kaks astuda. Näituseks võib üle lävepaku astuda. Sel momendil on indiviid üle-lävepaku-astuja. Et kui selline seletus arusaamatuks jäi, võin veel näiteid tuua ja lisaseletuse anda. Kirjalikult muidugi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 22:02:49 vasta tsitaadiga

asi selles... et antud pildi puhul võib (ja jääbki) see "astuja" point ebaselgeks jääda... näiteks ka minul... kasutasin guuglit jne, et kas see "astuja" on mingi taime murdekeelne nimi vms.
Kuniks ühel momendil (ilmselt vaatasin pilt viiendat korda vähemalt) sattus pilk nö "õige häälestusega" olema ja sain aru, et tegemist on nendest "hööguvatest" okstest kujutisega.
Naine kõrval ütles, et tema märkas kohe seda kujutist. Seega... inimesed on erinevad icon_lol.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 13.12.2014 22:05:36 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
asi selles... et antud pildi puhul võib (ja jääbki) see "astuja" point ebaselgeks jääda... näiteks ka minul... kasutasin guuglit jne, et kas see "astuja" on mingi taime murdekeelne nimi vms.
Kuniks ühel momendil (ilmselt vaatasin pilt viiendat korda vähemalt) sattus pilk nö "õige häälestusega" olema ja sain aru, et tegemist on nendest "hööguvatest" okstest kujutisega.
Naine kõrval ütles, et tema märkas kohe seda kujutist. Seega... inimesed on erinevad icon_lol.gif


Vaata, mina tegin ka pildi ära, ilma seda kriipsujukut nägemata. See oli samuti naisterahvas, kes "astujat" esimesena märkas pildil.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 09:48:10 vasta tsitaadiga

kännu kirjutas:
Ettepanek - viimasel ajal on nagu äraarvamise mäng siin, et mis on pildil icon_wink.gif Ehk võiks pildi all mõni sõna seletust olla, et mis ja milleks. Või olen mina üksi nii juhm ja ei saa qunztist aru.

Vahel ei oma see üldse eesmärki.
Kui autor soovib, täpsustab ta üle ning pealkirjastab töö, mis loodetavasti annab ka seletuslikult aimdu, milelga on tegu. Teisel juhul ei.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 14.12.2014 12:24:04 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
kännu kirjutas:
Ettepanek - viimasel ajal on nagu äraarvamise mäng siin, et mis on pildil icon_wink.gif Ehk võiks pildi all mõni sõna seletust olla, et mis ja milleks. Või olen mina üksi nii juhm ja ei saa qunztist aru.

Vahel ei oma see üldse eesmärki.
Kui autor soovib, täpsustab ta üle ning pealkirjastab töö, mis loodetavasti annab ka seletuslikult aimdu, milelga on tegu. Teisel juhul ei.


Misasi ei oma eesmärki, pilt? icon_rolleyes.gif Milleks pildistada, kui mingit eesmärki pole.

Aga loomulikult, ei ole mingit kohustust pildiallkirjale ega seletusele. Pole mullegi kunagi meeldinud piltidele pealkirju välja mõelda, piisab numbrist "1", "2" jne. küll pilt räägib ise enda eest. Vahel aga ei räägi, ei räägi isegi pealkirjastatult.


Mark0 kirjutas: Kes näeb, kes ei näe. Minuarust on näiteks see "astuja" väga äge leid, kahjuks endal ei ole silma selliste detailide peale.

andyco kirjutas: Vaata, mina tegin ka pildi ära, ilma seda kriipsujukut nägemata. See oli samuti naisterahvas, kes "astujat" esimesena märkas pildil.

Näed Mark0, tegelikult oli võrdlemisi suva klõps ja klõpsu tegijal oli üpris vähe pistmist hea silma ja väga ägeda leiuga. Naisterahvast peab tänama, et tühi kaader prügikasti ei potsatanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 12:37:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Misasi ei oma eesmärki, pilt?

Kunstilise teose pealkirjastamine.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 12:59:41 vasta tsitaadiga

kännu kirjutas:

Näed Mark0, tegelikult oli võrdlemisi suva klõps ja klõpsu tegijal oli üpris vähe pistmist hea silma ja väga ägeda leiuga. Naisterahvast peab tänama, et tühi kaader prügikasti ei potsatanud.
Vahet pole, keda tänama peab - tulemus on mulle väga mokkamööda. See on fotograafias (j paljudes teistes valdkondades) tavaline, et üks ei näe pildis midagi, teine tuleb ja ostab kuue miljoni dollari eest ära.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 14.12.2014 15:21:44 vasta tsitaadiga

Ajendatuna Prantsusmaa reportaažist otsisin ka mõned linnapildid üles.
NR.1
Spoiler Spoiler Spoiler

NR.2
Spoiler Spoiler Spoiler

NR.3
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei pretendeeri kunstiks aga endal vahel hea vaadata. Äkki leiab keegi veel, et on rahuldavad?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 15:23:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 14.12.2014 16:28:35 vasta tsitaadiga

kännu kirjutas:
Mario. kirjutas:
kännu kirjutas:
Ettepanek - viimasel ajal on nagu äraarvamise mäng siin, et mis on pildil icon_wink.gif Ehk võiks pildi all mõni sõna seletust olla, et mis ja milleks. Või olen mina üksi nii juhm ja ei saa qunztist aru.

Vahel ei oma see üldse eesmärki.
Kui autor soovib, täpsustab ta üle ning pealkirjastab töö, mis loodetavasti annab ka seletuslikult aimdu, milelga on tegu. Teisel juhul ei.


Misasi ei oma eesmärki, pilt? icon_rolleyes.gif Milleks pildistada, kui mingit eesmärki pole.

Aga loomulikult, ei ole mingit kohustust pildiallkirjale ega seletusele. Pole mullegi kunagi meeldinud piltidele pealkirju välja mõelda, piisab numbrist "1", "2" jne. küll pilt räägib ise enda eest. Vahel aga ei räägi, ei räägi isegi pealkirjastatult.


Mark0 kirjutas: Kes näeb, kes ei näe. Minuarust on näiteks see "astuja" väga äge leid, kahjuks endal ei ole silma selliste detailide peale.

andyco kirjutas: Vaata, mina tegin ka pildi ära, ilma seda kriipsujukut nägemata. See oli samuti naisterahvas, kes "astujat" esimesena märkas pildil.

Näed Mark0, tegelikult oli võrdlemisi suva klõps ja klõpsu tegijal oli üpris vähe pistmist hea silma ja väga ägeda leiuga. Naisterahvast peab tänama, et tühi kaader prügikasti ei potsatanud.

"Astujat ma pildistamise hetkel ei näinud, kuid pildi tegin ikka selle hõõguva oksa pärast. Koos ümbritseva sümbioosiga leidsin selle kompositsiooni olevat mokkamööda.


19Mart94 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


FK-s nähtud. Kui pilti vaatasin, mõtlesin koheselt Saadjärve peale - kas ongi sealkandis tehtud pilt? Kasutaja profiili järgi võiks arvata. Tervitused sama küla mehele! Hea pilt!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 16:31:03 vasta tsitaadiga

andyco kirjutas:
kännu kirjutas:
Mario. kirjutas:
kännu kirjutas:
Ettepanek - viimasel ajal on nagu äraarvamise mäng siin, et mis on pildil icon_wink.gif Ehk võiks pildi all mõni sõna seletust olla, et mis ja milleks. Või olen mina üksi nii juhm ja ei saa qunztist aru.

Vahel ei oma see üldse eesmärki.
Kui autor soovib, täpsustab ta üle ning pealkirjastab töö, mis loodetavasti annab ka seletuslikult aimdu, milelga on tegu. Teisel juhul ei.


Misasi ei oma eesmärki, pilt? icon_rolleyes.gif Milleks pildistada, kui mingit eesmärki pole.

Aga loomulikult, ei ole mingit kohustust pildiallkirjale ega seletusele. Pole mullegi kunagi meeldinud piltidele pealkirju välja mõelda, piisab numbrist "1", "2" jne. küll pilt räägib ise enda eest. Vahel aga ei räägi, ei räägi isegi pealkirjastatult.


Mark0 kirjutas: Kes näeb, kes ei näe. Minuarust on näiteks see "astuja" väga äge leid, kahjuks endal ei ole silma selliste detailide peale.

andyco kirjutas: Vaata, mina tegin ka pildi ära, ilma seda kriipsujukut nägemata. See oli samuti naisterahvas, kes "astujat" esimesena märkas pildil.

Näed Mark0, tegelikult oli võrdlemisi suva klõps ja klõpsu tegijal oli üpris vähe pistmist hea silma ja väga ägeda leiuga. Naisterahvast peab tänama, et tühi kaader prügikasti ei potsatanud.

"Astujat ma pildistamise hetkel ei näinud, kuid pildi tegin ikka selle hõõguva oksa pärast. Koos ümbritseva sümbioosiga leidsin selle kompositsiooni olevat mokkamööda.


19Mart94 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


FK-s nähtud. Kui pilti vaatasin, mõtlesin koheselt Saadjärve peale - kas ongi sealkandis tehtud pilt? Kasutaja profiili järgi võiks arvata. Tervitused sama küla mehele! Hea pilt!

Saadjärv jah (pikema silla pealt Soitsjärve poole). Tervitused vastu!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 16.12.2014 15:37:17 vasta tsitaadiga

Tornide linn, nõks paremalt:
Spoiler Spoiler Spoiler


...ja nõks vasemalt:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 01:42:22 vasta tsitaadiga

icon_cool.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 15:36:08 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Testiks Svema 64 (1991) @ ISO25 ning ülisi-t ilmutus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 21:53:24 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Vot nii peab pildile raami saama. Mitte äppide-šmäppidega.. thumbs_up.gif
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 18:46:41 vasta tsitaadiga

Pigem näitab see, et mask filmile on väike. icon_razz.gif

Kui sobib, jätan "raami" ka peale. Siia annab hea mulje.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 03.01.2015 19:07:07 vasta tsitaadiga

Mikro4/3 bokeh
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 03.01.2015 21:47:00 vasta tsitaadiga

Väheke tormi sai pildile:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 17:00:17 vasta tsitaadiga

Väike torm Miiduranna muulil:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 09:55:09 vasta tsitaadiga

Teile ka siia head uut aastat icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2015 21:35:35 vasta tsitaadiga

Svema 125 @ ISO50, 7min Rodinal
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 09:13:50 vasta tsitaadiga

Paar pilti vahelduseks icon_cool.gif
Seda kaamerat mul enam polegi icon_eek.gif

http://pilt.delfi.ee/show_original/16705729/
http://pilt.delfi.ee/show_original/16705731/
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markol
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 09.01.2015 11:03:00 vasta tsitaadiga

Oli ka mahti aastavahetusel kaamera kaasa tassida. Tulemuseks pilt, ei liha ega kala, kuid vaadata peaks kõlbama küll.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 12:15:49 vasta tsitaadiga

Üks must valge
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.