Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 14:30:07 vasta tsitaadiga

Enne filmi esilinastust ju reklaamiti, et filmi realistlikkuse eest aitas hoolitseda päris (astro?)füüsik ja kui realistlikult modelleeriti musta auku ja akretsiooniketast ja mida selleks kõik ära tehti, palju aega ja raha ja energiat raisati sellele. See tähendab, et rõhuti just sellele päristeaduse poolele, et filmi tegevus toimubki väga realistlikus universumis. Meeletud summad pandi magama selle musta augu modelleerimisele...
Ja nüüd öeldakse, et film ei pidanudki realistlik olema, meelega venitati ja suruti kokku ajatelge - nii kuidas parajasti juhtus jne. Ja öeldakse, et mida te nurisete, see on ju ainult fiction.
No pagan võtaks, mida te siis enne reklaamisite selle realistlikkust, kui see ei pidanud üldse realistlik olema? Mis põrgu päralt te seda musta auku nii täpselt modelleerima pidite ja selle peale mõttetult raha raiskama, kui palju lihtsamad asjad on silmnähtavalt mitte-realistlikud? Batshit-insane. doh.gif Oleks võinud joonistada selle augu suvaliselt, kui mujal nagunii realistlikkus lonkab igaühele nähtavalt, keegi pole ju musta auku ega akretsiooniketast oma silmaga näinud nagunii.

Loomulikult nurisetakse, kui reklaamiti midagi muud. Poleks seda teaduse hype'i nii suureks puhutud, poleks ka põhjust nuriseda nii palju.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 15:58:59 vasta tsitaadiga

Mina võtsin seda filmi nii, et see mis seal toimus on ligilähedane sellele mida inimkond hetkel teab. Ehk kõige reaalsem ulme??
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 16:07:26 vasta tsitaadiga

Vaatasin Lucy ära. Ei tea, minu arust oli jama.
4/10
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.11.2014 16:09:39 vasta tsitaadiga

Scarlett Johansson rolli valimisega mindi küll sügavalt alt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 19:23:45 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kõik ongi ju teoreetiline... Relatiivsusteooria, evolutsiooniteooria jne...

No teaduse kontekstis on teooria mõnevõrra rangem mõiste kui igapäevakõnes. See, mida igapaevakõnes teooriana mõeldakse, on teaduses pigem hüpotees.

Antud musta augu visuaalne kujutamine oli tegelikult väga tänuvaarne - keegi ei olnudki enne oieti teadvustanud, et kuigi musta augu umbes on akretsiooniketas, ei nae see aegruumi kooldumise tottu korvaltvaataja jaoks valja kui ketas.

Ärge samas tõesti otsige vaga täpset teadust filmidest. Kui minna juba seda teed, siis tõepoolest Interstellaris oli vaga valikuliselt "realistlikkust" kujutatud, samas kui mitte sellest hoolida, oli tegelikult ju hea film.
Lugege näiteks Carroli või Rindleri opikuid kosmoloogiast, kui tahate täpset teadust. icon_smile.gif


viimati muutis lexo 24.11.2014 23:41:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 20:37:54 vasta tsitaadiga

No Interstellar tundub küll selline film olema,mida peaks teist korda veel vaatama.Ilmselt jõuab nii mõnigi asi kohale,mis esimest korda arusaamatuks jäi või sootuks kahe silma vahele jäi.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.11.2014 23:20:29 vasta tsitaadiga

Milleks üldse neid ulme filme vaadata, kui iga detail peab olema absoluutselt reaalne ? Filmid on ikkagi tehtud ajaveetmiseks ja see reaalsus nendes on teisejärguline.
Mind häirib ka ulme filmides ja seriaalides päris palju asju. Eriti seriaalid kus on raha kokku hoitud autode pealt ja siis on kasutusel autod mis meil praegu tänavatel sõidavad, ainult pisut pappkasti tuuningut saanud.
Nagu see Almost human seriaal oli, kus mendi autod olid fordid ja neil olid mingi klaasid kaetud võrkudega. Kui tõesti pole plekki, siis poleks vaja ka näidata neid autosid ulme tulevikku seriaalides.

Aga jah sellised detailid tuleb jätta omateada ja ei tohiks segada. Põhiline peab ikka olema kui huvitav on story.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.11.2014 23:25:23 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Betamax kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Käisin pöffil. Mingi tyyp kõrval lasi kärinaga puuksu filmi kõige vaiksemas kohas...tra, suht võigas aroom oli ikka.

Filmiks Korea "Pekkis päev"

Filmi lõpuni kah nägid või viskasid pildi taskusse?


Terava elamuse pakett.


6D ehk siis lõhnapakett.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 24.11.2014 23:31:37 vasta tsitaadiga

IMAXI asemel FARTMAX,
visuaalne ja nasaalne elamus
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 23:44:14 vasta tsitaadiga

Ja 3d prillid on sellised:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 23:55:15 vasta tsitaadiga

hahaaa,Dawn of the Planet of the Apes ,oli täitsa mõnus õhtune vaatamine,taheti kutsuda,aga ei tulnud pisar välja,ilmselt kellelgi tuleb,panen 7/10,soovitan vaadata igaljuhul
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 25.11.2014 03:19:06 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Predestination
http://www.imdb.com/title/tt2397535/


Soovitan soojalt neile kelle "mindfuck" filmid meeldivad.


põnev, tsekin järgi kui aega saan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 25.11.2014 16:48:56 vasta tsitaadiga

jõululist paigas vist icon_lol.gif
http://www.bfi.org.uk/news-opinion/news-bfi/lists/10-great-christmas-horror-films
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 17:01:03 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
jõululist paigas vist icon_lol.gif
http://www.bfi.org.uk/news-opinion/news-bfi/lists/10-great-christmas-horror-films


Pff. Jõuluaeg on ikka Die Hard, True Lues ja Home Alone!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 17:09:38 vasta tsitaadiga

Home Alone hakkab järgmine nädal juba pihta...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 20:08:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.11.2014 21:40:45 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt1790864/
The Maze Runner

Hea vaatamine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.11.2014 21:56:02 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
traileris tundus CGI isegi nirum olevat, kui varasemates jurassicutes
midagi oli igatahes häirivat selles traileri cgis

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 21:58:22 vasta tsitaadiga

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Käisin kinos seda pulli vaatamas. Hindeks ehk 5/10. Kes actionit otsivad, nendel ei tohiks kinno väga asja olla. Meelelahutust ka pigem vähe ja kogu film kumas läbi kui intro viimasele osale. Suurepärane polnud, halb ka mitte, sellest ka selline hinne.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.11.2014 08:32:58 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Predestination
http://www.imdb.com/title/tt2397535/


Soovitan soojalt neile kelle "mindfuck" filmid meeldivad.


Oli täiesti vaadatav film ja polnud midagi erilist "mindfaki" seal icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 10:10:11 vasta tsitaadiga

Sattusin underrated sci-fi filme uurides sellise pärli otsa nagu "The Thirteenth Floor".
Spoiler Spoiler Spoiler


Minu hinne sellele filmile on oluliselt kõrgem, kui IMDB vastav näitaja. 9/10.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.11.2014 11:10:40 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


No krt, kuidas neid dinosauruseid kodeeriti, et inimesed neid ei häirinud üldse? I call bs sest pole võimalust meil.
Teine asi, et see sisu tundub räigelt kilšee tulema.
Loodan, et esitlus hea on, siis võib iseig täitsa timm olla.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 17:51:36 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt1790864/

The Maze Runner

Mulle miskipärast meeldis. Annaks 7/10.


viimati muutis brokenarm 28.11.2014 18:02:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 18:09:16 vasta tsitaadiga

http://trailers.apple.com/trailers/lucasfilm/starwarstheforceawakens/

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 18:10:57 vasta tsitaadiga

Normaalse inimese linki ka on jagada ?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 18:14:20 vasta tsitaadiga

Just tuli.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.11.2014 18:18:55 vasta tsitaadiga

Mingi stoori ka selle filmi taga teada on ? See nagu järg või kuskil mingi vahepealne sobitus eelnevatele osadele.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 18:18:59 vasta tsitaadiga

R2-D2 ja mõõka on tuunitud icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 18:26:30 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mingi stoori ka selle filmi taga teada on ? See nagu järg või kuskil mingi vahepealne sobitus eelnevatele osadele.


Kus sa küll viimased kaks aastat olnud oled? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.11.2014 20:07:04 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mingi stoori ka selle filmi taga teada on ? See nagu järg või kuskil mingi vahepealne sobitus eelnevatele osadele.


Kus sa küll viimased kaks aastat olnud oled? icon_rolleyes.gif


Vähem klähvimist, rohkem linke jms sisu kohta icon_exclaim.gif
Võiks natukenegi lahmimise asemel siis teisi harida. Igaüks ei ole troll siin.

Ootan extended trailerit, kus lens flare'id ka sees on.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 20:35:09 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:

Vähem klähvimist, rohkem linke jms sisu kohta icon_exclaim.gif
Võiks natukenegi lahmimise asemel siis teisi harida. Igaüks ei ole troll siin.

Ootan extended trailerit, kus lens flare'id ka sees on.


Kui sa arvad, et ma laskun sellele tasemele, et hakkan siia Star Warsi sisu linkima, siis sa eksid ikka päris rängalt. Kui inimene istub nii suure kivi all, et ta ei tea mitte kui midagi globaalmastaabis praeguse hetke kõige suuremast poppkultuurifenomeni taassünnist, siis kopitagu seal edasi. Midagi võiks ka ise teada.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.11.2014 20:40:38 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
softis kirjutas:

Vähem klähvimist, rohkem linke jms sisu kohta icon_exclaim.gif
Võiks natukenegi lahmimise asemel siis teisi harida. Igaüks ei ole troll siin.

Ootan extended trailerit, kus lens flare'id ka sees on.


Kui sa arvad, et ma laskun sellele tasemele, et hakkan siia Star Warsi sisu linkima, siis sa eksid ikka päris rängalt. Kui inimene istub nii suure kivi all, et ta ei tea mitte kui midagi globaalmastaabis praeguse hetke kõige suuremast poppkultuurifenomeni taassünnist, siis kopitagu seal edasi. Midagi võiks ka ise teada.
sinu tase ongi siin foorumis ainult lahmimine, paugutamine ja teiste alavääristamise-/väärtustamise toel egotrippimine

HVF lehmapoiss oled meil siin

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 21:01:55 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sinu tase ongi siin foorumis ainult lahmimine, paugutamine ja teiste alavääristamise-/väärtustamise toel egotrippimine

HVF lehmapoiss oled meil siin


Vähemalt ei käi ma HVs küsimas, mis on JJ uue filmi sisu ilma ennetavalt isegi proovimast korra guuglis käia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 21:04:45 vasta tsitaadiga

Mis sa topid sellest treilerist siis siia...me võime kõik iga päev googles käia otsimas uusi trailereid ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 21:15:28 vasta tsitaadiga

Kes see JJ on, mingi tegelane Dallasest või?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 21:22:20 vasta tsitaadiga

Osad 1,2,3 võiks uuesti teha
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 21:23:08 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mis sa topid sellest treilerist siis siia...me võime kõik iga päev googles käia otsimas uusi trailereid ju icon_lol.gif

Üsna raske on otsida midagi, mida sa ei tea. icon_smile.gif

Vaatasin Teenage Mutant Ninja Turtles, 4/10 - puhas lastekas ohtra CGI'ga. Sisu nagu polnudki, kogu filmi süžee saaks 2-3 korraliku liitlausega ära kirjelda.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 21:35:04 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:

Vaatasin Teenage Mutant Ninja Turtles, 4/10 - puhas lastekas ohtra CGI'ga. Sisu nagu polnudki, kogu filmi süžee saaks 2-3 korraliku liitlausega ära kirjelda.


Film oligi mõeldud asja fännidele ehk lapsed ja noorukid vanuses 6-12. Ja selle segmendi jaoks oli tegu perfektse linateosega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 21:52:24 vasta tsitaadiga

tänapäeva lapsed ei tea ju TMNT-ist essugi icon_rolleyes.gif IMO oleks pidanud ikka 80&90's kids sihtrühm olema, nostalgialaks või nii.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 21:56:38 vasta tsitaadiga

jah, rohkem nagu 35 aastastele peaks siis olema
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 22:11:50 vasta tsitaadiga

mille järg see star wars on siis 4,5,6 või 1,2,3 oma? icon_biggrin.gif
tyr neid filme tuleb iga 10 aasta tagant, putsi siis mäletab, mis seal oli, arvestades veel seda, et neid on tehtub palju

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 23:22:06 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mis sa topid sellest treilerist siis siia...me võime kõik iga päev googles käia otsimas uusi trailereid ju icon_lol.gif


jap, kujutan ehedelt ette, et järgmisel korral, kui jälle mingi hüper-mega-giga asi välja tuleb, siis Scart-poiss teeb lihtsalt postituse, "et kui te arvate, et ma laskun sellele tasemele, et hakkan siia treilerit linkima, siis eksite ikka päris rängalt. Kui inimene istub nii suure kivi all, et ta ei tea mitte kui midagi globaalmastaabis praeguse hetke kõige suuremast poppkultuurifenomeni taassünnist, siis kopitagu seal edasi. Midagi võiks ka ise teada."


Ja filmi nime ka ei ütle. Peab teadma. Ikkagi kõige suurem fenomen. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 23:24:59 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

Ja filmi nime ka ei ütle. Peab teadma. Ikkagi kõige suurem fenomen. thumbs_up.gif


Peakski nii tegema, kui Blade Runner 2 traileri saab. Hilarious responses guaranteed, sest kes ometi midagi tüüpilise HVlase puhul Blade Runnerist miskit teab või gasp, on lugenud, et Ridley teeb koos Harrisoniga sellele järgmine aasta järje icon_rolleyes.gif

See on ikka päris nukker eksistents, kui aastal 2014 ei olda kuulnud poole sõnagagi globaalfenomenidest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.11.2014 23:35:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
sinu tase ongi siin foorumis ainult lahmimine, paugutamine ja teiste alavääristamise-/väärtustamise toel egotrippimine

HVF lehmapoiss oled meil siin


Vähemalt ei käi ma HVs küsimas, mis on JJ uue filmi sisu ilma ennetavalt isegi proovimast korra guuglis käia icon_rolleyes.gif
hv'st sa küsimas ei käi ja leiad oma jama googlist ning siia tuled ülbitsema, nagu mingi aristokraat

oled samasugune nartsissist, nagu HDtanel, lihtsalt liialt vana, et lapsi kiusata - pedofiiliment võtaks hoobilt vahele

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 23:47:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

hv'st sa küsimas ei käi ja leiad oma jama googlist ning siia tuled ülbitsema, nagu mingi aristokraat

oled samasugune nartsissist, nagu HDtanel, lihtsalt liialt vana, et lapsi kiusata - pedofiiliment võtaks hoobilt vahele


Sul endal natuke häbi ei ole sellist jama kirjutada?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 23:48:34 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
namstoop kirjutas:

Ja filmi nime ka ei ütle. Peab teadma. Ikkagi kõige suurem fenomen. thumbs_up.gif


Peakski nii tegema, kui Blade Runner 2 traileri saab. Hilarious responses guaranteed, sest kes ometi midagi tüüpilise HVlase puhul Blade Runnerist miskit teab või gasp, on lugenud, et Ridley teeb koos Harrisoniga sellele järgmine aasta järje icon_rolleyes.gif

See on ikka päris nukker eksistents, kui aastal 2014 ei olda kuulnud poole sõnagagi globaalfenomenidest.


ema on sul globaalfenonmen 2014. aastal icon_rolleyes.gif

Raamatut oled lugenud?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.11.2014 23:48:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:

hv'st sa küsimas ei käi ja leiad oma jama googlist ning siia tuled ülbitsema, nagu mingi aristokraat

oled samasugune nartsissist, nagu HDtanel, lihtsalt liialt vana, et lapsi kiusata - pedofiiliment võtaks hoobilt vahele


Sul endal natuke häbi ei ole sellist jama kirjutada?
ei, sa oled HDtanelile kaunis sarnane
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 00:29:17 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

ema on sul globaalfenonmen 2014. aastal icon_rolleyes.gif

Raamatut oled lugenud?


Et J.J-i Star Wars E7 ei ole tänase päeva kõige suurem uudis tänu oma trailerile, mis juba praegu on kindlalt kõige vaadatuima traileri trajektooril juutuubi andmete põhjal? HVs kuuleb ikka iga päev midagi uut, pole patt tunnistada.

Raamatuid loen hea meelega - lõpetasin just hommikul enne tööpäeva oma iganädalase kohustusliku raamatu, milleks seekord oli Hal Moore'i autobiograafiline teos Vietnami esimesest tõsisest lahingust USA armee ja Vietcongide vahel. Kui graafik ei tapa, siis järgmise paari nädalaga võtab ette suurteose The Bombers and the Bombed.

Kuidas sinuga on?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.11.2014 00:35:17 vasta tsitaadiga

jeezh viige oma duellid üle Võitlustannerisse vms,
sausage fight fest käib närvidele, loeks ikka teemast filmide kohta
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 00:56:07 vasta tsitaadiga

Siin lõhnab elitismi ja testosterooni järele...

Star Warsi tagasitulek on igal juhul põnev. Isiklikuks boonuseks pean veel J.J. Abramsi osalust - üks mu lemmikuid tegijaid tööstuses, koos Ridley Scottiga, kusjuures, mis toob mind Bladerunnerini; olgem ausad, Bladerunner oli väga camp-i ja (subjektiivselt, kuid valdava arvamuse kohaselt) mitte väga hea film, mis on saavutanud tänaseks lihtsalt mingi kultuse. Selle järg nüüd küll mingi fenomen ei ole, lihtsalt märkimisväärne, et pea pool sajandit hiljem tehtud. icon_razz.gif


viimati muutis lexo 29.11.2014 01:07:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.