Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 13:39:26 vasta tsitaadiga

No seljuhul miks peaks maaletooja leidma üldse vajaduse kaart asendada? Tõenäosus on, et nendel see ei siriseks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 15:30:20 vasta tsitaadiga

Täiesti uskumatu. Mina olevat nõus olnud hoolduses tekkinud puudustega või teadlik olnud neist ja AT tehnik olevat mulle helistanu ning kõigest rääkinud. Vot see on uus tase.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 17.11.2014 19:30:58 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
W!ngs kirjutas:
Kui ühel töötab kaart probleemivabalt, minul piniseb kõrgel helil, siis kuidas sa seda kutsuksid? Feature?

Sinu arvuti feature kahjuks - Kui kaardi sirin testmasinas on vaiksem kui koormuse all ventikate vuhin ja ainult sinu kastis on kõvem, siis seda üldjuhul defektiks ei loeta.
See muidugi oleneb mis videokaardi mudel ja mis tootja...

Ma pidasin silmas videokaardi mudelit ennast, mitte seda, et minu konkreetne kaart teises arvutis töötas probleemivabalt. Ja arvuti enda juppidel pole midagi viga, kuhu kuulub ka Seasonic 760W Platinum, ehk toiteplokki siin süüdistada ei saa.

Lihtsalt mõtle loogiliselt. Oletame sa lähed sõbraga poodi. Ostate mõlemad sama videokaardi mudeli. Sõbral töötab laitmatult nagu lubatud tootja poolt, aga sinul piniseb kõrgel helil mingi närune ventilaator, mis just kui oleks varsti täielikult katki minemas koos muu kupatusega. See on sinu meelest OK? Lepid sellega?

Kohapeal aeti sama sitta, et tegemist pole defektiga. Aga piixu see ei ole mingi feature. Mind ei koti kui populaarne see probleem on. Fakt on, et kaart on vigane, mis vajab väljavahetamist.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 01:12:38 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
See on sinu meelest OK? Lepid sellega?

Mul on endal seda juhtunud - müüsin kaardi HinnaVaatluses maha ja ostsin teise mudeli asemele. Kuna olen ise kaupmees olnud, siis tean kuidas asjad käivad ja poodidega võitlemine on enda ja teiste närvide rikkumine. Müü maha ja osta uus, nädalaga on mure lahendatud, aga pead leppima väikse rahakaoga.

Ma just ostsin kauplusest tooli, pidin 4 korda kohapeal käima 3 nädala jooksul, et pooliku komplekti puuduolevad osad saada - väidetavalt telliti soomest. Kusjuures juppideks olid mõned seibid ja poldid. Kahjuks ei ole sellistel juhtudel muud valikut peale leppimise või oma murede ise lahendamise.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 19:50:29 vasta tsitaadiga

Selline ebaaus kauplemine kauplejate poolt on jah lame. Eriti kui vastatakse veel küsimuse peale kas asi ikka on ok? Ja vastuseks tuleb kindel jah sõna kuid reaalsus on midagi muud. Siiralt loodan, et sellised kauplejad ükskord kõvasti vastu näppe saava ja kõik neile endile ringiga tagasi tuleb.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 02:14:30 vasta tsitaadiga

El-Fuego, parema teeninduse maksab tarbija kinni - kui raha on, siis ei pea ju minema Arvutitarka, et mõned € kokku hoida, võid minna mõnda uhkesse brändiesindusse ja sealt oma it kola soetada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 04:02:32 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
El-Fuego, parema teeninduse maksab tarbija kinni - kui raha on, siis ei pea ju minema Arvutitarka, et mõned € kokku hoida, võid minna mõnda uhkesse brändiesindusse ja sealt oma it kola soetada thumbs_up.gif


Tundub, et nii peabki tegema. Samas ei tähenda see seda, et kui olwd sooduspakkuja, et siis võid teha mida tahad ja kuidas tahad. Aga see on minu nägemus mis ei peagi ühtima teiste omaga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 11:26:35 vasta tsitaadiga

Minul nendega jällegi selline ülipositiivne kogemus: sapphire videokaart suri ära ja viisin Saku tn esindusse reedesel päeval. Esmaspäeva pealelõunal uuenes staatus, et koha peal ei saada ka jagu ja läheb maaletoojale. Järgmine reede tuli meil, et maaletooja korda ei saanud ja saatis asemele MSI kaardi. Tõin selle ära ja nv avastasin ,et MSI kaardil HDMI pesa ei tööta üheski asendis. Esmaspäeval läksin kohale uuesti ja kaarti testiti ootetööna kohe koha peal masinas. HDMI ei tööta jah ja pakuti 2 varianti: läheb uuesti garantiisse või maksan juurde ja saan kohe riiulist üldse tutika kaardi. Kasutasin seda viimast varianti siis thumbs_up.gif
Pakun, et mõnes teises kohas poleks selline variant üldse kõne allagi tulnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 12:57:26 vasta tsitaadiga

Väke täheleanek, kui olete asja garantiise saatnud,
siis konrollige meilile saadetud garantiikirja linki.

Tundub, et automaat teavitus ei tööta, nii nagu peaks.

Ise saatsin mälud garantiisse, garantiitöö kirjas levalt lingilt nägn, et toode on olemas ja välja vahetatud,
aga meilile kirja selle kohat ei tulnud.

AT on probleemist teadlik ja tegelevad sellega.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.11.2014 18:41:41 vasta tsitaadiga

Muidu tore firma, aga garantiipoolelt küll puudulik. Kui asja garantiisse viid, siis tuleb nädalaid oodata...
Viisin näiteks asuse monitori garantiisse ja öeldi max 2 nädalat, pärast ootasin 5 nädalat kokku ja pidin koguaeg ikka kirjutama ka, et meelde tuletada.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 19:03:20 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas see on põhjus, aga paari kuu jooksul on paar korda neil väidetavalt garantiitehnikud vahetunud. Eks sellest tulenevalt võivad ka olla mingid arusaamatused, rippuma jäänud tööd ja muud mured.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 07:36:04 vasta tsitaadiga

Tra ma ei saa aru. Miks on vaja lõhkuda AT.s. pakendeid? Tervelt ei osata asju pakendist eemaldada nii, et pakend jääks terveks? Kas sellepeale ei tulda, et mul võib ka edaspidi seda vaja minna???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 13:06:50 vasta tsitaadiga

Kas AT toiteploki 8pin CPU "pikenduse" juhet ka müüb? 4pin leidsin, aga 8 pin ei suuda/oska leida icon_redface.gif
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/KAABLID-ADAPTERID-KAABLID-Toitekaablid/PW4-4-ATX12V-4-Pin-pikendi-35cm-3418
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 14:03:04 vasta tsitaadiga

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/extension/Delock-kaabel-Power-8-pin-EPS-Extension-meessoost-naissoost-30cm-129917

See?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 14:10:20 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/extension/Delock-kaabel-Power-8-pin-EPS-Extension-meessoost-naissoost-30cm-129917

See?

icon_lol.gif , tänud! Ei tea kuidas ma seda ei suutnud leida icon_cry.gif .
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 19:09:44 vasta tsitaadiga

Saatsin kah vahepeal ühe videokaardi remonti. Läks mingi nädal-poolteist ja kaart oli välja vahetatud. Automaatteavitus ei töötanud jah, aga helistasti. Üldiselt väga meeldiv kogemus thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.11.2014 19:34:38 vasta tsitaadiga

Killhoven, Siis sul läks hästi, et nii kiiresti. Ise ootan oma videokaarti juba 2 nädalat ja alles otsutavad kas vahetavad välja või hakkavad remontima. Olen kindel, et kaart vedeleb lihtsalt kuskil riiulis ja kui meelde tuleb, siis hakkavad tegutsema. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 00:32:30 vasta tsitaadiga

Dave20, ära unusta, et aja mõttes loeb ka ju kust laost kaart tuli, kas lähedalt või kaugemalt. Sellest ka erinevad ajad kaua kellel kaart maaletooja juures käib.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 26.11.2014 13:38:50 vasta tsitaadiga

Suurepärane töö garantiiosakonnalt. Info ega midagi ka ei liigu, peab ise koguaeg järele pärima, et kas mingisugust arengut garantii osas toimunud on. Peaaegu tiksuski kuu aega täis ja oleks tõenäoliselt rohkemgi aega läinud, kui poleks jälle uut kirja saatnud. Väidetavalt jõudis mu uus MSI videokaart täna kohale, kuid uus hunnik MSI kaarte on esindustes juba päevi vedelenud. icon_lol.gif icon_lol.gif

Kui te soovite pädevat garantiiteenust, hoidke Arvutitargast eemale. Töö ei liigu, info ei liigu -- ainult oota tühja. Kui ise näpuga järgi ei käi, siis võidki ootama jääda.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 14:28:58 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Suurepärane töö garantiiosakonnalt. Info ega midagi ka ei liigu, peab ise koguaeg järele pärima, et kas mingisugust arengut garantii osas toimunud on. Peaaegu tiksuski kuu aega täis ja oleks tõenäoliselt rohkemgi aega läinud, kui poleks jälle uut kirja saatnud. Väidetavalt jõudis mu uus MSI videokaart täna kohale, kuid uus hunnik MSI kaarte on esindustes juba päevi vedelenud. icon_lol.gif icon_lol.gif

Kui te soovite pädevat garantiiteenust, hoidke Arvutitargast eemale. Töö ei liigu, info ei liigu -- ainult oota tühja. Kui ise näpuga järgi ei käi, siis võidki ootama jääda.


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

See arvustus jäta ka siia lehelehttps://www.hinnavaatlus.ee/firms/arvutitark . Teistele lugemiseks siis inimesed vähemalt oskavad end hoida enne kui mingi sammu teevad. Sama asja võid nende FB lehele ka kirjutada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.11.2014 15:53:53 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Suurepärane töö garantiiosakonnalt. Info ega midagi ka ei liigu, peab ise koguaeg järele pärima, et kas mingisugust arengut garantii osas toimunud on. Peaaegu tiksuski kuu aega täis ja oleks tõenäoliselt rohkemgi aega läinud, kui poleks jälle uut kirja saatnud. Väidetavalt jõudis mu uus MSI videokaart täna kohale, kuid uus hunnik MSI kaarte on esindustes juba päevi vedelenud. icon_lol.gif icon_lol.gif

Kui te soovite pädevat garantiiteenust, hoidke Arvutitargast eemale. Töö ei liigu, info ei liigu -- ainult oota tühja. Kui ise näpuga järgi ei käi, siis võidki ootama jääda.


Mul videokaardiga praegu täpselt sama teema, ootan lihtsalt tühja thumbs_down.gif Koguaeg saadan meile neile,et kas töö ikka liigub või ei.
W!ngs, sul gtx 970? Kui jah siis mis kaardil viga oli?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 17:30:48 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
W!ngs kirjutas:
Suurepärane töö garantiiosakonnalt. Info ega midagi ka ei liigu, peab ise koguaeg järele pärima, et kas mingisugust arengut garantii osas toimunud on. Peaaegu tiksuski kuu aega täis ja oleks tõenäoliselt rohkemgi aega läinud, kui poleks jälle uut kirja saatnud. Väidetavalt jõudis mu uus MSI videokaart täna kohale, kuid uus hunnik MSI kaarte on esindustes juba päevi vedelenud. icon_lol.gif icon_lol.gif

Kui te soovite pädevat garantiiteenust, hoidke Arvutitargast eemale. Töö ei liigu, info ei liigu -- ainult oota tühja. Kui ise näpuga järgi ei käi, siis võidki ootama jääda.


Mul videokaardiga praegu täpselt sama teema, ootan lihtsalt tühja thumbs_down.gif Koguaeg saadan meile neile,et kas töö ikka liigub või ei.
W!ngs, sul gtx 970? Kui jah siis mis kaardil viga oli?


dave20, Teie videokaart läks maaletoojale juba 11.11.14. arvutitarga garantii järjekord on alati alla 5 päeva, ehk üle 5 päeva ükski asi ei seisa riiulis. Teie videokaart oli saadetud juba järgmisel päeval.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.11.2014 20:42:02 vasta tsitaadiga

alexcrx, point on selles, et viga tuvastati ja eelmine nädal lubati, et tuleb paari päeva pärast juba uut infot, aga ei midagi. Meilidele ka enam ei vastata.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 20:47:23 vasta tsitaadiga

kui kaart läks vendi pärast garantii remonti siis arvesta sellega, et enamus neid väikseid vente pinisevad, ragisevad või teevad mõnda muud ebameeldivat häält. Ei ole just kõige kvaliteetsemad ja tõenäosus saada samasugune vastu on suht suur. Endal Windforce jahutusega oli sama mure, pikapeale jäi ise vait ja enam ei unda. Vajas vist "sissetöötamis" aega icon_lol.gif Kui piriseks oleks lihtsalt vendile õli pannud või jahutuse vendid välja vahetanud...
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.11.2014 20:49:34 vasta tsitaadiga

angel, Kaardil palju suurem viga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 20:53:38 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
alexcrx, point on selles, et viga tuvastati ja eelmine nädal lubati, et tuleb paari päeva pärast juba uut infot, aga ei midagi. Meilidele ka enam ei vastata.


See meili teema on neil kogu aeg. Suusõnaliselt lubas üks AT tegelane mu probleemiga tegeleda ja ühendust võtta. Tänini teeb seda.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.11.2014 21:02:16 vasta tsitaadiga

Kui see garantii ja ootamine kõrvale jätta, siis kiidan väga magistraali esindust, kust olen asjad ostnud ja sealt müüjat Urmast thumbs_up.gif Väga positiivne ja abivalmis tegelane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 21:11:21 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kui see garantii ja ootamine kõrvale jätta, siis kiidan väga magistraali esindust, kust olen asjad ostnud ja sealt müüjat Urmast thumbs_up.gif Väga positiivne ja abivalmis tegelane thumbs_up.gif


thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kiidan, siiani meeldiv ning muretu ostlemine ning ka garantiiga seonduv.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 21:17:24 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
alexcrx, point on selles, et viga tuvastati ja eelmine nädal lubati, et tuleb paari päeva pärast juba uut infot, aga ei midagi. Meilidele ka enam ei vastata.


näen hulgilaost et antud kaardile tehakse kohe-kohe kreeditarve, arvan et selle nädala jooksul sellega ka korras, ehk saate kas raha tagasi või uut kaarti kuidas soovite

El-Fuego kirjutas:
Dave20 kirjutas:
alexcrx, point on selles, et viga tuvastati ja eelmine nädal lubati, et tuleb paari päeva pärast juba uut infot, aga ei midagi. Meilidele ka enam ei vastata.


See meili teema on neil kogu aeg. Suusõnaliselt lubas üks AT tegelane mu probleemiga tegeleda ja ühendust võtta. Tänini teeb seda.


nagu saan aru said asjad korda?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.11.2014 21:36:02 vasta tsitaadiga

alexcrx, Tänud info eest beer_yum.gif Võtangi siis uue kaardi, aga msi, siis polegi vaja raha tagasi kandmist oodata ja saab ilusti uue kaardi. thumbs_up.gif Veelkord tänud info eest. Jään siis see nädal ametliku infot ka ootama ja lootma.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 21:37:32 vasta tsitaadiga

mida tähendab "saadetud autoriseeritud hooldusesse." videokaardi puhul. hulgiladu?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 22:06:03 vasta tsitaadiga

londiste, vanasti tegi ServiceNet osadele toodetele "autoriseeritud hooldust", osadele Fujitsu Services... LG ekraanidele mingi "urgas" punasel tänaval jne...
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 22:23:00 vasta tsitaadiga

smurfer, olen kursis ja olen kõigi nimetatutega ka sel teemal korduvalt kokku puutunud.
aga videokaardi juures, kes krt seda hooldab? icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 23:00:47 vasta tsitaadiga

Sõltuvalt veast võivad ju üritada... oleneb muidugi kas on konkreetse brändi serdid olemas jne..
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 23:20:51 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
smurfer, olen kursis ja olen kõigi nimetatutega ka sel teemal korduvalt kokku puutunud.
aga videokaardi juures, kes krt seda hooldab? icon_biggrin.gif


hulgiladu/maaletooja. kohalikutega reeglina probleemi pole ja suht kiiresti asendatakse/krediteeritakse, saksa/poola ladudega tihti saadetakse tootjale remonti mis võtab juba 4-5 nädalat ja rohkem icon_sad.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:08:21 vasta tsitaadiga

Kurat, pole ime kui nad enam meilidele ei vasta kui mõned siin igapäevaselt oma videokaardi kohta spämmivad. Jah, asi võiks kiiremini toimida; jah, igale meilile võiks 2 minutiga vastus tulla, aga reaalsus on see, et kogu asi seisabki mingite Poola/Saksa hulgiladude ja tootjate ja maaletoojate taga ning mu silmis AT küll milleski süüdi pole. Kui kogu sellest tsirkusest kasvõi üks lüli seisma jääb või infot edasi ei anna, ongi tagajärjeks see, et kaart on kuu aega kusagil ära ning klient teadmatuses, kuid see pole ju AT süü. Selles mõttes vahet ju pole kust osta, kaup tuleb ikka samadelt tootjatelt samadest riikidest ning sama jama oleks ka siis kui see videokaart oleks 1A'st või Ox'ist ostetud.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.11.2014 01:49:49 vasta tsitaadiga

Link: https://www.youtube.com/watch?v=xrrM_u-4NFg
Välismaal saavad gtx 970 kaardiga kaasa kupongi, mille peal on kood ja saab tasuta mängu valida, näiteks far cry4.Nvidea lehel ka see reklaam üleval. Kas arvutitargas ka selle kupongi saab?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 02:19:10 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Välismaal saavad gtx 970 kaardiga kaasa kupongi, mille peal on kood ja saab tasuta mängu valida, näiteks far cry4.Nvidea lehel ka see reklaam üleval. Kas arvutitargas ka selle kupongi saab?

Nvidia kirjutas:
The offer is available from selected retailers only.

Kuna need ei ole kaartidega kaasas vaid eraldi kaupmeestele jagatud, siis tõenäoliselt mitte.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 04:09:50 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Välismaal saavad gtx 970 kaardiga kaasa kupongi, mille peal on kood ja saab tasuta mängu valida, näiteks far cry4.Nvidea lehel ka see reklaam üleval. Kas arvutitargas ka selle kupongi saab?

Nvidia kirjutas:
The offer is available from selected retailers only.

Kuna need ei ole kaartidega kaasas vaid eraldi kaupmeestele jagatud, siis tõenäoliselt mitte.


Kas ma saan sinu jutust siis nii aru, et kaupmehed on need kupongid endale kõrvale pannud? Ja kuidas sa üldse teed kindlaks kas pidi olema selle kaardiga või mitte?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 04:23:10 vasta tsitaadiga

Dave20, El-Fuego,
Üksi eesti edasimüüja ei osale selles kampaanias. Seega võite suu puhtaks pühkida tasuta mängudest ja vandenõuteooriaid ei tasu antud juhul aretada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 04:34:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Dave20, El-Fuego,
Üksi eesti edasimüüja ei osale selles kampaanias. Seega võite suu puhtaks pühkida tasuta mängudest ja vandenõuteooriaid ei tasu antud juhul aretada.


Ma lihtsalt küsisin ei ole ma midagi väitnud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 08:24:51 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Link: https://www.youtube.com/watch?v=xrrM_u-4NFg
Välismaal saavad gtx 970 kaardiga kaasa kupongi, mille peal on kood ja saab tasuta mängu valida, näiteks far cry4.Nvidea lehel ka see reklaam üleval. Kas arvutitargas ka selle kupongi saab?


läbirääkimised Nvidiga antud teemal käivad, hetkel aga veel tulemuseta, kui saame seda võimalust siis see info avaldatakse.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 10:58:24 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Kas ma saan sinu jutust siis nii aru, et kaupmehed on need kupongid endale kõrvale pannud? Ja kuidas sa üldse teed kindlaks kas pidi olema selle kaardiga või mitte?

Sa ei saanud aru - Need kupongid EI PEA kaardiga kaasas olema. Kaasas peavad olema ainult tootjate poolt karbi sisse pandud voucherid.

Samuti kui kaupmees saab Nvidia kuponge, siis ta saab neid mingi teatud koguse... seega iga videokaardi jaoks ei pruugi jaguda. Võib juhtuda, et AT saab vaid paarkümmend kupongi kuna nad nii väiksed ja nädalaga on need juba laiali jagatud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 11:22:33 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Kas ma saan sinu jutust siis nii aru, et kaupmehed on need kupongid endale kõrvale pannud? Ja kuidas sa üldse teed kindlaks kas pidi olema selle kaardiga või mitte?

Sa ei saanud aru - Need kupongid EI PEA kaardiga kaasas olema. Kaasas peavad olema ainult tootjate poolt karbi sisse pandud voucherid.

Samuti kui kaupmees saab Nvidia kuponge, siis ta saab neid mingi teatud koguse... seega iga videokaardi jaoks ei pruugi jaguda. Võib juhtuda, et AT saab vaid paarkümmend kupongi kuna nad nii väiksed ja nädalaga on need juba laiali jagatud.


Pilt selge ja arusaadav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 20:06:34 vasta tsitaadiga

Dave20, nagu sa siin eelnevas postis mainisid(telefoniga ei saa quote) siis tõesti, Magistrali esinduses pesitsev Urmas Saarva (Kaupluse juhataja) on väga abivalmis ja sõbralik persoon. Garantii kohapealt siis niipalju et Kauplustes olevad teenindajad ei tea garantii edenemisest mitte midagi enne, kui kaup nendeni tagasi jõuab, kuid garantii trackingust AT kodulehel saab garantii edenemise, prognoositava lõppemise jms kohta esitada päring Garantiiosakonna juhatajale Jevgeni Novikovile, Vastus tuleb üsna kiirelt. Automaatteavitussüsteemi ei oska hetkel kommenteerida, kuid homme on mul telefoni prognoositav toote tagasisaamise tähtaeg, eks siis näeb. beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 21:53:45 vasta tsitaadiga


Link


Selle AT saates räägitakse garantiivärgist lähemalt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 22:46:17 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 22:50:54 vasta tsitaadiga

olafsand, See saade on tore.Midagi huvitavat ka.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 16:14:12 vasta tsitaadiga

Endal garantiiga samuti halvad kogemused. Pidin suvel 4x järjest defektiga PSU'sid välja vahetama, enne kui korraliku sain. Tartu poes oli kõik OK ja sai kahel viimasel korral isegi koha peal ümber vahetatud, aga kahel esimesel korral garantiisse saates oli ikka paras kino. Esimene kord vist ootasin pea kuu aega ning teisel korral 2 nädalat. Asjad liikusid ainult siis, kui ise üle päeva sinna pommitasin, muidu tehti tühje lubadusi, vassiti ning korduvalt ei saanud terve päev telefoni teel kättegi neid (hiljem veel keegi hakkas plärtsuma, et miks ma kirja teel ei suhtle). Mäletan, et kord helistasin sinna, siis lubati hiljemalt järgmine päev teele panna, aga kui 2 päeva pärast helistasin, et miks sellist märget ei ole trackingusse tekkinud, siis öeldi, et keegi ei saanudki meil sellist lubadust sulle anda, sest see inimene pole üldse hetkel tööl (puhkus), kes maaletoojaga suhtleb icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 00:11:35 vasta tsitaadiga

P2ppin, nõustun sinuga: ennem keegi millegi kohta aru ei päri kui neile ise mãrku ei anna et no kuulge, oleks ju viimane aeg. Enda telefoni kohta milledt ülalpool ka juttu suutsin siis niipalju vålja nikerdada et EILE saabusid kusagile kohta middle in nowhere, next to nothing mu seadme remondiks vajalikud jupid(emaplaat jms) siis alles TĀna hakati seadet remontima.. (huvitav kas jupid tulid siis kusagilt a'la moldaavia idaosast et pidi üle kuu aja ootama. praeguseks siis niipalju teada veel et esmaspäeval või hiljemalt teisipäeval peaks telefon jöudma Saku tånavale .. huvitav kas pean siis ise SINNA järgi minema või ollakse ikka vähemalt niivörd viisakad et saadetakse magistrali esindusse?!

PS! vabandan kirjavigade pärast( neid ikka jagub ) kuna 3 tollise "nutifoniga" pole enamus asju vöimalikud (öigetele tähtedele pihtasaamine, teksti jälgimine kirjitamise ajal kuna viskab vaate paremale poole blank areale) beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.