|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
15.10.2014 12:43:45
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| infoman123 kirjutas: |
1BTC peal kirjas jah, ainult et kuidas ma sellega maksan? või kuidas ma ta virtualiseerin, et mulle see 1BTC Bitcoin Walletisse tuleb? ühesõnaga kas on sellest mündist reaalselt mingit kasu ka või ainult ilus vaadata?
|
ilus vaadata, muud ei midagi |
Kui tahad pildil olevate Casasciuse müntide BTC väärtust kätte saada, siis kisud tagaküljel oleva turvahologrammi maha.
Selle all on privaatvõti, mille walletisse impordid. Ja ongi kohe vastav hulk BTC-d rahakotis.
EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=bA4eetGvQXE
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lxx2
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.03.2009
|
10.11.2014 12:29:39
|
|
|
| Nonii. Juhtus nii, et sain omale odavalt "Bitcoin miner Butterfly Labs Jalopeno 5GH/s" masina. Mõtlesin et mängin natukene sellega ja proovin kah. Kas on võimalik üldse selle masinaga kasumit teenida vähesel määral? Või ei tasu ära enam?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
10.11.2014 12:35:03
|
|
|
This Difficulty
Coins Dollars
per Day 0.00006349 BTC $0.02
per Week 0.00044445 BTC $0.16
per Month 0.00193255 BTC $0.70
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
lxx2
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.03.2009
|
10.11.2014 12:38:53
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| kasumlikkuse arvutamine on põhikooli tasemel matemaatika. Mis siin rasket on? |
No tegelikult asi selles, et ma ei tea mitte midagi eriti sellest, hakkasin hetkel alles asja täpsemalt uurima. Mõtlesin vaid et huvipärast uurin foorumist ka, siin vähe targemad minerid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.11.2014 12:44:25
|
|
|
| lxx2 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| kasumlikkuse arvutamine on põhikooli tasemel matemaatika. Mis siin rasket on? |
No tegelikult asi selles, et ma ei tea mitte midagi eriti sellest, hakkasin hetkel alles asja täpsemalt uurima. Mõtlesin vaid et huvipärast uurin foorumist ka, siin vähe targemad minerid. |
Tegelikult on asi selles, et viska see kast minema.
Kogu uuring.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
10.11.2014 18:28:44
|
|
|
| lxx2 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| kasumlikkuse arvutamine on põhikooli tasemel matemaatika. Mis siin rasket on? |
No tegelikult asi selles, et ma ei tea mitte midagi eriti sellest, hakkasin hetkel alles asja täpsemalt uurima. Mõtlesin vaid et huvipärast uurin foorumist ka, siin vähe targemad minerid. |
Kui on õnnelik käsi, pane siia kaevama. http://bitsolo.net/
Võid saada 25BTC, kui ropult veab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
homm
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2011
|
12.11.2014 18:45:26
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
| lxx2 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| kasumlikkuse arvutamine on põhikooli tasemel matemaatika. Mis siin rasket on? |
No tegelikult asi selles, et ma ei tea mitte midagi eriti sellest, hakkasin hetkel alles asja täpsemalt uurima. Mõtlesin vaid et huvipärast uurin foorumist ka, siin vähe targemad minerid. |
Kui on õnnelik käsi, pane siia kaevama. http://bitsolo.net/
Võid saada 25BTC, kui ropult veab. |
Mõttetu. Kui tahad õnne peale mängida siis on selleks paremaid võimalusi.
Pigem tasapisi poolis mineda, siis vähemalt tead ka täpselt mis tulemused sul on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
12.11.2014 18:46:40
|
|
|
Jah, siis saab välja arvutada palju ta igapäevaselt peldikupotist raha alla laseb. Selle masinaga ei teeni juba pikemat aega plussi.
viimati muutis Kristoferr 12.11.2014 21:32:24, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
12.11.2014 21:03:32
|
|
|
| Targem on satoshidice-i lasta. Maja võtab 1.9% ja maja petta ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.11.2014 16:15:46
|
|
|
Mis ma ikka tutvun. Tahaks osta ja kohe kätte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
24.11.2014 16:37:30
|
|
|
| tsitaat: |
Mis ma ikka tutvun. Tahaks osta ja kohe kätte.
|
Tule ja osta!
_________________ Scrypt ja SHA-256 minerid on kohal!
https://www.hashcoins.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
24.11.2014 16:45:22
|
|
|
esimesed titanid tulid sept lõpus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
24.11.2014 16:48:02
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Mis selle aparaadi hind eurodes tuleb?  |
3120,- EUR +KM
_________________ Scrypt ja SHA-256 minerid on kohal!
https://www.hashcoins.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.11.2014 17:04:00
|
|
|
| Citra kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Mis selle aparaadi hind eurodes tuleb?  |
3120,- EUR +KM |
Sobib. Võtaks KM vabalt asja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
24.11.2014 18:24:31
|
|
|
| Citra kirjutas: |
Ares256 on jõudnud Eestisse! Tänase päeva kõige tulukam mainer Scrypt ja SHA-256 krüptorahade jaoks on juba Tallinnas! Tule tutvuma!!!
.. |
Millise võimsusega toitekatega ta töötab? Ehk siis miinimumnõuded PSU jaoks.
Kodulehe järgi
System Specifications
• Contains (96) or (256) ASICs
• Performance: Up to 1.1 MH/s per ASIC at nominal clock speed
• Power Consumption: 8W +/- 10% per ASIC
256 korrutades tuleb üle 2KW, ehk siis ühte ATX toitekat sinna ei pane. Kas on kohta kahe ATX toite jaoks?
Mis pistikud tal ühendamiseks on? PCI-E ? Kui mitu vaja jne.
Praegused pildid ja video ei anna kahjuks mingit infot.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
24.11.2014 19:04:16
|
|
|
Tupsu,
Ares 256 tarbib 2100-2400w sõltuvalt toa temperatuurilt ja müüakse ilma PSU-ta
3x850w või 2x1250w on vaja juurde osta ( 9x 8-pin pistikud )
Näitajad:
7-8 LTC/päev (ghash.io)
või
0,051-0,058 BTC/päev (clevermining.com)
_________________ Scrypt ja SHA-256 minerid on kohal!
https://www.hashcoins.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.11.2014 19:28:27
|
|
|
Hmm, ca 2,5 kw ning 0,05 btc päev ehk siis ca 15 eurot.. vooluarvega samasse masti juba. Okei, voolutarve tuleb miski 9 eur per ööpäev.
Põhimõtteliselt toa kütmiseks head asjad
| Citra kirjutas: |
Tupsu,
Ares 256 tarbib 2100-2400w sõltuvalt toa temperatuurilt ja müüakse ilma PSU-ta
3x850w või 2x1250w on vaja juurde osta ( 9x 8-pin pistikud )
Näitajad:
7-8 LTC/päev (ghash.io)
või
0,051-0,058 BTC/päev (clevermining.com) |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
24.11.2014 20:15:54
|
|
|
Ares 256 tarbib 2.2kW, ehk siis 3,168 eur/päev (ma maksan 0.06 eur/kWh).
0.058 BTC * $400 = $23.2 päevas = €18.56
See on € 15.40 iga päev NETTO! 15.40*30 = 462 EUR kuus!
Kuid palun ärge kasutage eurod ja dollarid selles matemaatikas! Me kaevame kryptovaluute. Kui hakkame kaevama ainult Bitcoinid, ja arvestame Bitcoinides, siis 1584kW kuus on ~0.3 BTC.
Ühe kuu pärast sul on 1.5 BTC! Kui BTC/LTC difficulty ei kasva enam nii intensiivselt või üldse seisab samal tasandil (spetsialistide prognoosid räägivad sellest!), siis aasta pärast sul on 18 BTC! Aga kuid BTC hakkab maksma $1000 ????? või 1000 EUR ??? või 10000???
Pluss tasuta korteriküte
_________________ Scrypt ja SHA-256 minerid on kohal!
https://www.hashcoins.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
24.11.2014 20:22:19
|
|
|
| Seadme ostuhinna ka oma arvutustesse kaasasid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
24.11.2014 22:50:05
|
|
|
| 0.06€/kWh - kust nii odavat elektrit saad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
24.11.2014 23:04:37
|
|
|
| Citra kirjutas: |
Ares 256 tarbib 2.2kW, ehk siis 3,168 eur/päev (ma maksan 0.06 eur/kWh).
0.058 BTC * $400 = $23.2 päevas = €18.56
See on € 15.40 iga päev NETTO! 15.40*30 = 462 EUR kuus!
Kuid palun ärge kasutage eurod ja dollarid selles matemaatikas! Me kaevame kryptovaluute. Kui hakkame kaevama ainult Bitcoinid, ja arvestame Bitcoinides, siis 1584kW kuus on ~0.3 BTC.
Ühe kuu pärast sul on 1.5 BTC! Kui BTC/LTC difficulty ei kasva enam nii intensiivselt või üldse seisab samal tasandil (spetsialistide prognoosid räägivad sellest!), siis aasta pärast sul on 18 BTC! Aga kuid BTC hakkab maksma $1000 ????? või 1000 EUR ??? või 10000???
Pluss tasuta korteriküte  |
Mulle meeldib see arvutuskäik, et aasta pärast võib mul olla isegi 18BTC
Eelistan siiski seda praegust 12,5 BTC, mida selle masina ostuhinna eest täna ja kohe osta saab.
Kasutatud KNC TITAN saab alla 10 BTC ja võtab jupp maad vähem voolu.
Kahjuks põlgan ka seda liiga kalliks, sest hinnapiiri paneb bitmaintechi L1 , mis ette tellides maksis 599USD (+toll) ja kiirus 120MH/s postitusega detsembris.
Kas on oodata ka mingite säästlikumate mudelite tulekut?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
24.11.2014 23:37:24
|
|
|
mauro,
HashCoins DC (andmekeskus)
Tupsu,
L1 on välja müüdud ning ei ole saadaval kuni Veebruar 2015. Kui rääkida kasutatud KnC Titan-ist... Kasutatud Nissan Primera on ka hea masin, kuid ei tea, kui kaugele sellega jõuad.
No mis siis siin ikka öelda, võid võtta vana Rootsi masina ja kodumaist tootjat mitte toetada.
Uued mudelid saadaval - jälgige uudiseid meie veebilehel!
_________________ Scrypt ja SHA-256 minerid on kohal!
https://www.hashcoins.com
viimati muutis Citra 24.11.2014 23:41:45, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
24.11.2014 23:37:45
|
|
|
Ei saa võtta eriti tõsiselt kellegi juttu kes usub et elektrit saabki kuue sendi eest või et btc/ltc diff ei kasva
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
24.11.2014 23:44:47
|
|
|
elukaz,
Bitcoin Difficulty: 40,300,030,328
Estimated Next Difficulty: 39,970,553,134 (-0.82%)
_________________ Scrypt ja SHA-256 minerid on kohal!
https://www.hashcoins.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.11.2014 23:47:32
|
|
|
Et põleb veel mõni farm maha
BTC ehk omab mingit ideed tulevikuks, aga suur profit on juba läinud laev.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
24.11.2014 23:48:04
|
|
|
Räägime ikka tasuvusajast mida mõõdetakse aastates kui üldse. Niikaua kui uusi asicuid peale tuleb jääb diff tõusma.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
25.11.2014 00:00:35
|
|
|
Ei hakka siis kedagi veenma, kaevan kõik ise
läksin ära mainereid tootma ja müüma.
_________________ Scrypt ja SHA-256 minerid on kohal!
https://www.hashcoins.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
25.11.2014 13:09:42
|
|
|
| Citra kirjutas: |
Ares 256 tarbib 2.2kW, ehk siis 3,168 eur/päev (ma maksan 0.06 eur/kWh).
|
Teist samapalju on ju võrgu ülekandetasud
aga mnjahh...2x rohkem võtab voolu kui titan ja ma arvasin et minu titan on vooluõgard
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
25.11.2014 13:18:38
|
|
|
No siis on suht useless. Elektrit 6 sendiga küll kuskilt saama ei hakka. Pigem jääb hind siiski 15 sendi kanti. Koos kõigi tasude ja asjadega.
Pigem osta kohe need 13 bitcoini ja oodata kuni nad 1000 või 10000 ni tõusevad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
25.11.2014 13:25:40
|
|
|
| ise arvestasin et jah sinna 0,13 kanti peaks see jääma koso kõigi plämaga.oleneb ka paketist ja palju tarbimist ja A on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
25.11.2014 13:43:08
|
|
|
Võib ka nii arvestada et püsitasu jääb igapäevase kasutuse kanda sest elektrit on nagunii vaja ja kaevad siis ainult kWh hinnaga, aga alla 10 sendi ei saa mingi valemiga.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
25.11.2014 14:07:30
|
|
|
| yerba kirjutas: |
No siis on suht useless. Elektrit 6 sendiga küll kuskilt saama ei hakka. Pigem jääb hind siiski 15 sendi kanti. Koos kõigi tasude ja asjadega.
Pigem osta kohe need 13 bitcoini ja oodata kuni nad 1000 või 10000 ni tõusevad  |
oleneb tarbimisest ja paketist...üldiselt on 10-15 senti per kwh olenevalt aastaajast ja tarbimise mahust (selle sees siis ka see nö ampri kuutasu). Tupsu on suurtarbija, tema peaks seal 10 sendi lähedal olema, minul on 500-700€ arvetega olnud seal 11-12 piirimail enamasti. 500-700€ arvega oli näiteks 11,4-11,6 senti kogu kompott ja üks odavamaid on olnud 10,6 senti siin suve hakul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
25.11.2014 19:13:26
|
|
|
| Kas elektrijaam tohib endale asic farmi püsti panna ja võrgutasu ning aktsiisi mitte maksta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
25.11.2014 19:29:11
|
|
|
| hea kui saaks liinide kadu õhust kätte ja panna see enda kasuks kaevama:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
26.11.2014 03:52:59
|
|
|
| Citra kirjutas: |
Tupsu,
L1 on välja müüdud ning ei ole saadaval kuni Veebruar 2015. Kui rääkida kasutatud KnC Titan-ist... Kasutatud Nissan Primera on ka hea masin, kuid ei tea, kui kaugele sellega jõuad.
No mis siis siin ikka öelda, võid võtta vana Rootsi masina ja kodumaist tootjat mitte toetada.
Uued mudelid saadaval - jälgige uudiseid meie veebilehel! |
Mul pole mingit probleemi kodumaist tootjat toetada, nii kui need voolu säätvad BTC masinad siia müüki paned.
Aga ettemaksuga küll ei osta. Ikka kaup raha vastu samal päeval.
Reaalne voolukulu peaks ka olema 0.6W/GHs kohta.
See pole mingi utoopia, vaid juba praegu minu KNC Neptunede puhul tehasest 0.64W/GHs ja
SP20 puhul saavutatav veel parem tulemus allapoole klokkides. 0.56W/GHs ja see on juba täna ja praegu kohe ostmisega saadaval, mitte "rootsi vana"
Seega jään huviga ootama Teie URANUS V1
https://www.hashcoins.com/buy-asic-miners/buy-uranus/
Kas ma saan õigesti aru, et Zeus V3 on kohe saadaval?
https://www.hashcoins.com/buy-asic-miners/buy-zeus/
Kahjuks hind on ilmselt vana ja ettetellimise oma, sest 3x SP20 teeb rohkem GH ja maksis koos saatmisega $875.00 tükist. $2625 vähemalt 4,5TH/s eest.
Ma saan muidugi aru, et lisandub käibemaks 20%, nagu ka Teie $4,499 USD hinna puhul ja vajab 3x 170EUR toitekaid, aga siiski?
Minu arust ei ole see hetke turuolukorraga arvestav hind, aga alati võib privasse teha parema pakkumise...
| elukaz kirjutas: |
Ei saa võtta eriti tõsiselt kellegi juttu kes usub et elektrit saabki kuue sendi eest või et btc/ltc diff ei kasva  |
0.1 eur kw/h saab eestis küll. Ainult elektrienergiale tuli mul järgmiseks kaheks aastaks uus pakkumine
öötariif 4,72 senti/kWh, päevatariif 5,82 senti/kWh kahjuks pole suurt vahet praegusega, mis on
öötariif 4,78 senti/kWh, päevatariif 5,89 senti/kWh.
Peab ilmselt veel mõne pakkumise võtma.
Võrk on elektrilevi oma, seal saab hinnaalandusi kaubelda alates 100 000 kw/h aastatarbimisest.
Mis BTC diff kasvu puutub, siis kasvuga tuleb masinate arvu poolest kaasas käia ja kasutada säästlikumaid või säästlikumaks klokitavaid kaevureid.
Minu viimase 4 kuu BTC saak on igatahes suurem, kui sellele ellnenud nelja kuu oma. Järelikult olen raskusastme kasvutempoga järje peal.
Kõige hullem aeg saab ikkagi olema see, kui kuus saab BTC vähem, kui nende müümisega elektri maksmiseks eurosid saab.
Aga see mure tekib minul alles kevadel, sest maja vajab kütmist nagunii.
Hetkel kasutan masinaid, mis tarbivad ka reaalselt alla 1w/1GHs kohta. Kõik üle selle on juba müüdud või käigust väljas.
Pakkuda odavalt müügiks viimased 2TH/s KNC Jupiterid, mis võtavad 1200-1300W/1THs kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
01.12.2014 22:13:18
|
|
|
Mida arvavad firmast kasutajad bitcointalk foorumis
https://bitcointalk.org/index.php?topic=417623.280
Mind teeb selline asi üsna ettevaatlikuks, kus kaugema nurga mehed pole oma asju kätte saanud ja kohalikele ollakse valmis kaupa kohe andma.
Samuti ähvardus, et kui foorumist postitust ei kustuta, siis oled lepingut rikkunud ja kaupa ei saa.
Oleks võinud oma musta reede soodushindadest ka HV kasutajaid teavitada.
Black Friday Sale 2014
We are happy to announce that for a limited time only HashCoins will be offering its customers exclusive discounts of up to 50% on our Ares, Zeus and Apollo miners !
Visit https://www.hashcoins.com/black-friday/ to take advantage of these sweet deals !
Additionally, HashCoins are offering 20% off HashCoins hosted mining to all customers who make a Hosted Mining Contract purchase quoting the promo-code “BFHOST2014”
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
02.12.2014 13:06:13
|
|
|
| Mnjah, ma olin teadlik sellest "Black Friday" müügist, kuid tundus kuidagi kohatu seda siin reklaamida... Äkki peetakse veel sibulate jüngriks ja tekitatakse seoseid..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
02.12.2014 13:19:38
|
|
|
BTC.ee casest veidi: http://btc.ee/appeal.html
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
03.12.2014 00:57:51
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| Mnjah, ma olin teadlik sellest "Black Friday" müügist, kuid tundus kuidagi kohatu seda siin reklaamida... Äkki peetakse veel sibulate jüngriks ja tekitatakse seoseid.. |
Foorumi andmetel tavaline BTC kaevureid tootev ja endale kaevav petufirma, nagu neid veelgi leidub.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=417623.300
Ehk siis käib võõra raha eest soetatud seadmetega endale kaevamine, mida ei varjatagi
| Citra kirjutas: |
Ei hakka siis kedagi veenma, kaevan kõik ise
läksin ära mainereid tootma ja müüma. |
Müüb suvel 10 000 USD eest tsehhi ostjale 2 masinat kokku 4,2TH/s, mida lubab oktoobriks. Tellimust täita ei suuda ja teatab, et seda masinat enam ei toodeta. Asenduseks pakub pilveteenust, mida ostja ei usalda. Ehk siis tellijate reha eest ehitati pilv- eesti elektrihindadega on see üsna napakas ettevõtmine.
Lõpuks saadeti ostjale 1,1TH/s masin , mida nüüd musta reedel müüdi 599USD tk. Kuna ta foorumist oma postitust ei kustutanud, ähvardas tegelane meilitsi ja kirjalikult rohkem üldse mitte midagi välja saata.
Siin aga nutab, miks ei toetata eesti tootjat .
| Citra kirjutas: |
Tupsu, ..
No mis siis siin ikka öelda, võid võtta vana Rootsi masina ja kodumaist tootjat mitte toetada.
....! |
Seega tellid 10 000USD eest ja saad 600USD eest.
Raha ostjale tagasi maksmiseks ei ole ja kust see miinimumkapitaliga firma peakski selle võtma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
03.12.2014 09:12:43
|
|
|
Ühesõnaga - äri peamine alus ehk usaldus on kadunud. Kogu lugu. Tehti jälle nö ühepäevaäri Kadaka turu stiilis - sain paar tuhat rahaühikut ja homsele ei mõtle. Ühele kindlale rahvusele eriti omane käitumine päris paljudes valdkondades.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=871998&highlight= |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
12.12.2014 18:47:15
|
|
|
Kellel on KNC titan siis hea uudis (kui veel ei tea). Scrypt-N support uusima firmwarega:
2) Support for Scrypt-N (not fully optimal yet);
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Blizzard
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2003
|
09.02.2015 19:56:37
|
|
|
| Kes praegu veel usinalt kaevandab millise ASIC'uga kõige mõistlikum puurida on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
10.02.2015 03:00:24
|
|
|
| Blizzard kirjutas: |
| Kes praegu veel usinalt kaevandab millise ASIC'uga kõige mõistlikum puurida on? |
Jah, ikka. Hetkel 60TH/s ringis kaevamas.
Mõistlik on osta kõike mida müün Seda sel lihtsal põhjusel, et müün raudse kahjumiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Codecci
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2007
|
01.03.2015 06:38:22
|
|
|
Mul on 10 Bitcoini mida tahaks suhteliselt turvaliselt hoida ja mõned aastad mitte puutuda. Eriti muhvigi Bitcoini-asjadest ei jaga. Mis võimalused mul on?
Hetkel hoian oma igapäevaläpakas, Bitcoin Armorys + mingi back-up lehe printisin välja. Kas võin põhimõtteliselt läpakast Armory maha lasta ja ainult sellest paberilehest piisab, mingi aeg kui tahan need maha müüa vms siis selle paberiga saan nad taastada no problem?
Olen kuulnud ka Armory offline variandist, samas päris arvutit 10 BTC jaoks osta ei tahaks (unless mingi väga väike ja väga odav arvuti ajab asja ära), samas paar USB-d või kõvaketast arvan, et oleks ok osta kui see normal lahendus. Mis arvate? Kuigi ta ei pea mul tegelt nii pommikindel ka olema ja põhimõtteliselt see paberileht ajab ka asja ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
01.03.2015 10:40:07
|
|
|
Lae alla ametlik bitcoini rahakott. Saada btc sinna ja kõik mida sa vajad on oma btc asukoha aadressi(de) privaatvõti. Selle prindid välja ja paned kuhugi offline elektroonilisse kandjasse (mälupulgad vms). Aastate pärast kui tahad müntidele ligi pääseda, siis impordid lihtsalt selle privaatvõtme mõnda uude bitcoini rahakotti.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|