HDTanel, kui ham oleks mercedese esisõtija, siis vbla tõesti oleks karikas juba kapis.
hamil ei ole sama seis nagu vettelil oli viimased aastad, kus webber ei suutnud sittagi teha. rosberg hakkab kõvasti vastu.
ja need stardifantaasiad - ma ei tea, ma ei usu muinasjutte, kuigi nad ütlevad, et f1s on kõik võimalik.
oleks ma spordiennustaja, siis ma panustaks kogu oma konto hamiltoni peale homme.
Vähemalt hea näha,et suudad asja kaine mõistusega võtta vastupidiselt herr Kõrgresolutsiioni Tannule.
Rosberg riskib pidurdusega ,et Hamilton sõidab sisse ? Lollim annab olla. Vigase esitiivaga vs tagatiivaga sõit on ikka 90-10% esitiiva kasuks..
Hami sõidab Nico välja. Nico tambib kiivriga hämi surnuks
hahahaha
eks meil kõigil ole oma erinevad ootused ja lootused eesolevast sõidust
aamen kimi!
mercedes kui oleks tahtnud, oleks nad võinud sellest hooajast teha ühe kuivema ajaloos.
loodan et järgmine tiim kes domineerib võtab eeskuju mercedesest!
Hami sõidab Nico välja. Nico tambib kiivriga hämi surnuks
ma arvan, et kui mingi laksamine tuleb, siis nico paneb hämile ära
selle eelduseks peab Nico sita stardi tegema _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
RTL pealt näitas just seda RBR front wingi aegluubis kurvist väljudes - suht kavalalt jah ehitatud, vedrustusega tiib vms,
oli ilusti näha kuidas paindus kurvis
HDTanel, iga päev ei ole loota sellist pidupäeva, eks tänase puhul on õigustatud viimased rahad söögi ja joogi peale raisata
Ok, lets rock _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
No mu stsenaarium läheb käiku _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mida kuradit Bottas tegi panin ta kolmandaks ennustuses :S MÕTLESIN tugevalt Massa üle... fml _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Bottas hakkab hullama veel, raudselt lõpetab top4 seas. Kas Massast ka mööda saab, raske öelda... _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Haha, alo vaatas steventsiga tõtt _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 23.11.2014 16:16:57, muudetud 1 kord
hämmi winner koef tõusmas stabiilselt, ei tea ka lihtsalt saksa fanbase ladumas Nicol,
või pigem laseb kergemalt - niikaua kui Nico striking distance pole tagantpoolt
Täiesti haige... kas TÕESTI Hamilton võtab ka VÕIDU
Mees saaks LÕPPPUDE LÕPUKS ulme peo maha panna võites tiitli kui võidab sõidu!!
Abu Dhabis peaks shampa ju lubatud olema? Kas mitte Bahrain polnud see kus ei lubatud juua? _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Nico ringiajad kukuvad jah.
Aga no Hämi võit vist kindel, võib viski välja kallata juba _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.