|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2014 03:01:21
|
|
|
| No offline, no buy. Frontier suutis päris edukalt kuu enne release'i kogu oma maine ja mängu haibi põhja lasta.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
15.11.2014 03:45:03
|
|
|
| No offline ei üllatanud mind üldse. Tegu ikkagi läbinisti võrgumänguga (galaktika protsessid, tehingud jne on serveri põhised). Haip kindlasti langeb natuke, PR pool on neil nõrk (kuu aega enne väljalaset pole koht kus sellest teatada, seda oleks pidanud palju varem tegema).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
15.11.2014 10:40:01
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| No offline, no buy. Frontier suutis päris edukalt kuu enne release'i kogu oma maine ja mängu haibi põhja lasta. |
Offline Space Simis ?Really ?
Pigem on see positiivne minuarust
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.11.2014 14:35:24
|
|
|
| Velociraptor kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| No offline, no buy. Frontier suutis päris edukalt kuu enne release'i kogu oma maine ja mängu haibi põhja lasta. |
Offline Space Simis ?Really ?
Pigem on see positiivne minuarust |
Kui alguses räägitakse ühte (öeldakse, et on offline võimalus) ja hiljem tehakse teist (öeldakse, et pole offline võimalust), siis siin midagi positiivset minu silmis antud näite puhul pole. Mõistan osaliselt tootja põhjendust, kuid näen sellises käitumises peamiselt ohumärke.
Jama, et tootja sellise triki tegi
Samas enda puhul... ega see eriti ostu otsust ei kõiguta. Endiselt ootan viimase võimaliku preorder päevani ja otsustan siis. Kui siis ei võta ehk võtan kunagi hiljem. Mängu sai proovitud ja liikumine jms mulle meeldis.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
15.11.2014 23:41:19
|
|
|
Kuu pärast reliisi on microtransactions ja nii see hypetrain põhja tavaliselt sõidabki.
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
15.11.2014 23:48:45
|
|
|
keegi siit seda Oculusega ka proovinud on?
On Oculus testimiseks ja mõtlen, et kas on mõtet võtta ära see selle mingi 50€ eest et mängida.
Space teema läheb ise-enesest peale, EVE'i mänginud üksjagu.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
16.11.2014 01:06:22
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
| Kuu pärast reliisi on microtransactions ja nii see hypetrain põhja tavaliselt sõidabki. |
Microtransaction on juba mitu kuud sees olnud. Laevade paintjobid (ise ka mõelnud et midagi võiks ju osta, mõned päris head). Juba Kickstarter viitas et microtransaction mingil moel tuleb, ja vähemalt hetkel mingit märki pole et rohkemat tuleks.
Frontieril on kehva PR osa, olen seda enne ka kommenteerinud. Nad on alati väga kinnised olnud (sellel head ja halvad küljed), siin maksis see neile kätte. Michael Brookes (tähtsuselt #2 dev David Brabeni järel) on täna pea terve päeva no-offline teemal ametlikus foorumis kriitikutele vastanud ja otsust põhjendanud. Ja olen tema põhjendustega nõus - lühidalt öeldes on Elite juba nii palju võrgusuhtlusega soetud (galaktika protseduurid ja simulatsioon, mängutehingud jne), et sellest lahtiütlemisel tekiks omamoodi eraldi seisev mäng, ja selle toetamiseks nad valmis pole. Nagu ütlesin ka eelmises postituses, Elite on selge võrgumäng (tahame seda või mitte). Minu enda arvamus on juba mitu kuud olnud see, et olen suhtunud ettevaatusega asjadesse mida enne mängu arendust öeldakse. See kõik on dünaamiline protsees. Asi mis näis võimalik enne mängu arendust, ei pruugi olla nii õige protsessi keskel; ja vastupidi, asjad mis enne arendust ei pruugi olla prioriteedid võivad seda saada siis kui selleks õige hetk on (tuleb hea idee vmt). See ei käi ainult offline kohta, vaid on ka teisi asju. Praeguse teema ajastus oli kehva, sellest oleks pidanud juba varem teada andma (kinnisus maksis kätte).
Aga küll nad hakkama saavad. Neljapäeval Beta 3.9, laupäeval Gamma (ja suur Premiere launch party mida streamitakse ka võrgus). Nagu ma juba miljon korda olen korranud, siis oleme 16.detsembri release suhtes ka targemad. On asju mis jääb niiöelda post-release väljalaseteks, nagu David Braben eile ka kirjutas (ja mida ennem ka mitu korda korratud) et mängu arendus jätkub ka peale 16.detsembrit.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2014 16:40:00
|
|
|
| Velociraptor kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| No offline, no buy. Frontier suutis päris edukalt kuu enne release'i kogu oma maine ja mängu haibi põhja lasta. |
Offline Space Simis ?Really ?
Pigem on see positiivne minuarust |
Ma tahan su positiivsust näha, kui Frontier aasta pärast pankrott läheb ning Elite kui always-online mäng kinni pannakse, sest võimatu on offlines mängida.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
16.11.2014 19:48:54
|
|
|
| See võimalus alati, aga õnneks Frontieri seis piisavalt hea et vähemalt lähiaastatel ohtu ei näe (stuudio juba üle 20 aasta püsinud, üle ~250 inimesega, lisaks edukas IPO ja mitu muud projekti tules). Teine küsimus muidugi 5 või 10 aasta pärast. Aga nagu kirjutasin - see otsus polnud mulle üllatav (tahame või mitte, aga Elite on juba niipalju võrgusuhtlusega seotud).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
16.11.2014 20:08:19
|
|
|
Nagu ma aru saan siis: Pead mängu ostma, saad endale laeva ja kui laev kindlustatud ei ole pead jälle uue raha ostma. Kindlustus ja uue laeva väljakäimine maksab jälle reaalset raha. Või mis on mängu väljaminekud. Ostad mängu 60€ ja kõik?
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
16.11.2014 22:38:17
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
| Nagu ma aru saan siis: Pead mängu ostma, saad endale laeva ja kui laev kindlustatud ei ole pead jälle uue raha ostma. Kindlustus ja uue laeva väljakäimine maksab jälle reaalset raha. Või mis on mängu väljaminekud. Ostad mängu 60€ ja kõik? |
Beta on 60€, kuid kuna mäng tuleb juba 16.detsember välja, siis pigem mõelda tavalise preorderi peale, mis on 40€ (saab mängu sisse alates 16.dets). Peale seda muid kulutusi ei tule teha (ainult paintjobe saab päris raha eest osta kui soovi on). Kõik muu on mänguraha eest.
Kui laev hävib, siis jah peab maksa nn. kindlustust et seda tagasi saada. See peaks olema 10% kere ja komponentide maksumusest (mis pole odav, kaugel sellest). Kogu asi ainult mänguraha eest (nagu ka uute laevade ostmine).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
17.11.2014 13:20:17
|
|
|
Niiet microtransactionid on ainult visual ja mitte kuidagi game affecting?
On neil see plaanis ka nii jätta? Niikaua kui mingit lolli p2w mudelit ei tule, plaanin ka osta. Isegi monthly subs oleks hea, peaasi et mitte p2w.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.11.2014 15:05:08
|
|
|
Sügavalt kahtlen p2w tulemises, see mäng ei ole lihtsalt selline
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
17.11.2014 15:45:45
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
Sügavalt kahtlen p2w tulemises, see mäng ei ole lihtsalt selline  |
Cool, eks võtan millalgil ta ikka ära, oculusega on see suht must try mäng.
(PS. Ega keegi ei tea kas betat kuskilt odavamalt ka saab? Ei jaksa vist 16ndani oodata)
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
17.11.2014 21:05:15
|
|
|
Mida sa p2w all mõtled? Ma päris ei välistaks et millalgil tulevikus võimalus a'la päris raha eest mänguraha osta (sellele võimalusele viidati juba Kickstarteris). Kuid viimaseaja sõnavõttudes on Frontier olnud kindlalt selle vastu. Kokkuvõttes - sügavalt kahtlen ka ise p2w tulekus, kuid kuna kuumaksu pole, siis välistada (tulevikus) ei saa.
Betat odavamalt ei saa, ja seda võimalik osta kuni 22ndani. Aga pole 16.dets ka enam kaugel.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
17.11.2014 22:20:19
|
|
|
16 dets pole kaugel enam tõesti, kuid Oculus pole enam minu käes siis, niiet vaja enne ära proovida.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
20.11.2014 01:04:31
|
|
|
dat is one sexy thing
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
22.11.2014 01:26:49
|
|
|
Täna õhtul natuke ka Beta 3.9 (õigemini 3.9.1 kui täpne olla) mängitud. Võrreldes eelmise buildiga on päris tugevat lihvi saanud. Selgelt parim mis olnud, ja selgelt kõige rohkem v1.0 valmis. Aga mänguloojate kommentaaridest võib aru saada, et suur töö käib, ja on asju mis tulevad alles 16.dets (lisaks asjadele mis jäävad post-release).
Eilne 3.9 tõi statside/raha reseti, ja järgmine reset tuleb homme (laupäeval) Gammas (mis peaks veel uusi asju tooma), ja suure tõenäosusega on reset ka 16.dets. Plaanisin küll juba alates homsest tõsiselt mängima hakata, aga olen väga OK sellega, Gammas saab veel asju testida/proovida et siis releaseks valmis olla. Praegu aga Harmless, Penniless ja Aimless
Spoiler 
Homme (laupäeval) õhtul siis Gamma ja Elite Dangerous Premiere üritus (mis toimub The Imperial War muuseumis Duxfordis):
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
22.11.2014 20:59:59
|
|
|
Nii, mismoodi on siis, 60€ annab mulle beta + mängu ja saan hakata kohe mängima?
40€ annab SP ja saan mängima hakata 16?
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
22.11.2014 22:14:59
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
Nii, mismoodi on siis, 60€ annab mulle beta + mängu ja saan hakata kohe mängima?
40€ annab SP ja saan mängima hakata 16? |
60€ ehk Beta tase annab sulle Gamma + mäng 16.dets koos preorder boonusega (sest Beta juba lõppenud, ja paar tundi tagasi tuli Gamma ülesse) + mängus mõned väiksed lisad (a'la väiksem kindlustus, luba mõnda süsteemi nagu Sol kuhu sul muidu on reputatsiooni tarvis). Täna peaks viimane päev olema mil saab Beta osta.
40€ ehk preorder peaks millalgil järgmisest nädalast anda õigese proovida mängus Tutooriale + mäng 16.dets koos preorder boonustega.
Arvestades seda et 16.dets on väga suure tõenäosusega järjekordne reset, siis soovitan lihtsalt preorder võtta. Kui just pole tahtmist 20 lisaeuroga mängu toetada (ja tahtmist Gamma bugisid veel niipalju lihvida et mäng 16.dets võimalikult korralik oleks).
Nagu ütlesin Gamma juba üleva, ja natuke proovinud. Kogu galaktika avatud. Kohe kohe algab ka Premiere live stream, eks näeb mis seal näidatakse/öeldakse.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
22.11.2014 23:11:52
|
|
|
| Premiere üritusest - oleks eelistanud ilma hostideta (ilma sellist "intervjuudeta"), kus mänguloojad lihtsalt presenteerivad mängu. Aga eks võibolla rohkem neile ka mõeldud kellele mäng võõras.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.11.2014 23:39:25
|
|
|
| Kris1 kirjutas: |
| Premiere üritusest - oleks eelistanud ilma hostideta (ilma sellist "intervjuudeta"), kus mänguloojad lihtsalt presenteerivad mängu. Aga eks võibolla rohkem neile ka mõeldud kellele mäng võõras. |
Mulle täitsa istub. Mõnus rahulik laupäevaõhtu ja selline pidulik üritus ka Hetkel tahaks, et oleks twitteri konto, et retweetida seda nende asja (videokaardi ja tasuta mängu võitmiseks), aga noh... käsi ei tõuse, ei viitsi hakata kontot selle pärast tegema.
edit 1
"the galaxy is so so big, its stupidly big "
Kuld.
Chatist ka kulda.
Spoiler 
▄▄▄▄██▀▀░░░░░░░▀██░░ ░▄█▀░▀░░░░▄░░░░░░█▄▄ ▀▀█▄▄▄░░░▄██░░░░▄█░░ ░█▀█▄▄▄▄█▀░██▄▄██▄▄░
Mindwipeuk: GETTING SICK OF THE SEVERAL PPL DOING| THE PHALIC ANSI.... THERE ARE KIDS PRESEN|T!
Freshqu33blets: Jeez Louise, some people are 12 years old
Northernlad60: devs ban them
Darkglow2: <deleted link>
Gambgaming: ▓▓▓▓▀█░░░░░ ░░░░░▄▀▓▓▄██████▄░░░ ░░░░▄█▄█▀░░▄░▄░█▀░░░ ░░░▄▀░██▄░░▀░▀░▀▄░░░ ░░░▀▄░░▀░▄█▄▄░░▄█▄░░ ░░░░░▀█▄▄░░▀▀▀█▀░░░░ ░░▄▄▓▀▀░░░░░░░▒▒▒▀▀▀▓▄░ ░▐▓▒░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒░▒▒▒▒▒▒▓ ░▐▓░█░░░░░░░░▄░░░░░░░░█░ ░▐▓░█░░░(◐)░░▄█▄░░(◐)░░░█ ░▐▓░░▀█▄▄▄▄█▀░▀█▄▄▄▄█▀░ TITS'A ME, MARIO !
Adariannn: whats their twitter?
Lordpixor: thanks, how can i watch it then ?
W3a7herman: WAGAGAGAGAGAGA COCKS
Familjen_east: Stupidly big - IN YOUR FACE.
Gambgaming: ▓▓▓▓▀█░░░░░ ░░░░░▄▀▓▓▄██████▄░░░ ░░░░▄█▄█▀░░▄░▄░█▀░░░ ░░░▄▀░██▄░░▀░▀░▀▄░░░ ░░░▀▄░░▀░▄█▄▄░░▄█▄░░ ░░░░░▀█▄▄░░▀▀▀█▀░░░░ ░░▄▄▓▀▀░░░░░░░▒▒▒▀▀▀▓▄░ ░▐▓▒░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒░▒▒▒▒▒▒▓ ░▐▓░█░░░░░░░░▄░░░░░░░░█░ ░▐▓░█░░░(◐)░░▄█▄░░(◐)░░░█ ░▐▓░░▀█▄▄▄▄█▀░▀█▄▄▄▄█▀░ TITS'A ME, MARIO !
Lioneldendi33 ▓▓▓▓▀█░░░░░ ░░░░░▄▀▓▓▄██████▄░░░ ░░░░▄█▄█▀░░▄░▄░█▀░░░ ░░░▄▀░██▄░░▀░▀░▀▄░░░ ░░░▀▄░░▀░▄█▄▄░░▄█▄░░ ░░░░░▀█▄▄░░▀▀▀█▀░░░░ ░░▄▄▓▀▀░░░░░░░▒▒▒▀▀▀▓▄░ ░▐▓▒░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒░▒▒▒▒▒▒▓ ░▐▓░█░░░░░░░░▄░░░░░░░░█░ ░▐▓░█░░░(◐)░░▄█▄░░(◐)░░░█ ░▐▓░░▀█▄▄▄▄█▀░▀█▄▄▄▄█▀░ TITS'A ME, MARIO !
Maggotaur: what's napoleon doing there
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
22.11.2014 23:43:01
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
edit 1
"the galaxy is so so big, its stupidly big "
Kuld. |
Braben.
Nüüd on stream paremaks ka läinud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.11.2014 23:51:22
|
|
|
| Hmm. Vaata aga. Mängu ainel on tehtud ka audioraamatud. Huvitav oleks mingit previewi vms kuulata. Ma ise mängu taustaloost eriti ei tea. Huvitav.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
22.11.2014 23:56:26
|
|
|
Kes ei tea, siis kui mängu siseselt audio commiga teiste mängijatega rääkida, siis ta automaatselt muudab ka heli nagu siin Streamis.
Kerrash (teeb igareedest fännide streami) pluss devs session on päris hea.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
23.11.2014 00:01:49
|
|
|
| Kris1 kirjutas: |
Kes ei tea, siis kui mängu siseselt audio commiga teiste mängijatega rääkida, siis ta automaatselt muudab ka heli nagu siin Streamis.
Kerrash (teeb igareedest fännide streami) pluss devs session on päris hea.  |
Kusjuures ma ise just mõtlesin, et "WTF voice moprhing"?
Edit: Palju õnne, beta on suletud.
LOL MIDA, päris hull üllatus. Meil on androidi app, millega saate mängus oma statte vaadata. No fuck off
ÜKs on kindel, star citizeni analoogne üritus saab olema suurema eelarvega
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
23.11.2014 00:07:10
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Kusjuures ma ise just mõtlesin, et "WTF voice moprhing"? |
youtubes on mõni hea video, ma ise pole audio comme proovinud.
Lõpus jäi mul natuke nägemata..kas app on juba ka Androidi peal? (teadsin et apple stores).
edit. kahju, et üritust rohkem ei näidata. Seal pidi veel kohapeal Q&A devvidega tulema, ja teised asjad. Aga eks see ka privileeg neile kes kohal on.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
23.11.2014 00:07:13
|
|
|
| Kris1 kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
Kusjuures ma ise just mõtlesin, et "WTF voice moprhing"? |
youtubes on mõni hea video, ma ise pole audio comme proovinud.
Lõpus jäi mul natuke nägemata..kas app on juba ka Androidi peal? (teadsin et apple stores). |
Minu viga, kuulsin seda, mida eelasin, et kuulen. Ikka õunale jah.
| tsitaat: |
Originally Posted by Ozimandeus View Post
Why an iOS app? Andriod have the highest device market share on the planet..
It's written using 'Glide' so was probably easy to get up and running, no doubt others will follow, I don't have an Android phone at hand to see if it's available. |
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
23.11.2014 00:36:22
|
|
|
Vaatasin selle osa järgi mis mul vahele jäi (Twitchis lihtsalt past broadcasts). Single player combat tutoorialid siis järgmine kolmapäev kõigile preorderitele.
Ning nagu Braben ka mainis, app peaks varsti tulema ka androidile. Eks ta selline lisavidin ole, hea kui tuleb aga saab ka ilma hakkama.
edit. Keegi on pannud väikese klipi sellest capital ship battlest ka youtube:
(sarnasus natuke rohkem kui aasta taguse promoklipiga; päris kihvt efekt hyperspace minekul ja tulekul)
Spoiler 
Ma olen natuke mõelnud kelle hüvanguks võiks mängus ehk tööle hakata, ja kaldun sinna Impeeriumi poolele
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
23.11.2014 01:25:30
|
|
|
| Kris1 kirjutas: |
Vaatasin selle osa järgi mis mul vahele jäi (Twitchis lihtsalt past broadcasts). Single player combat tutoorialid siis järgmine kolmapäev kõigile preorderitele.
Ning nagu Braben ka mainis, app peaks varsti tulema ka androidile. Eks ta selline lisavidin ole, hea kui tuleb aga saab ka ilma hakkama.
edit. Keegi on pannud väikese klipi sellest capital ship battlest ka youtube:
(sarnasus natuke rohkem kui aasta taguse promoklipiga; päris kihvt efekt hyperspace minekul ja tulekul)
Spoiler 
Ma olen natuke mõelnud kelle hüvanguks võiks mängus ehk tööle hakata, ja kaldun sinna Impeeriumi poolele  |
See hyperspace moment meenutas mulle kangesti babylon 5 neid tõpraid, misiganes nende nimi oli
Miks sa impeeriumi poolele kaldud?
Ps, kuidas seal mängus nende factionite valikutega on. Kas saab hiljem muuta?
Mainiti twitchis, et mingid inimesed hakkavad spiooni mängima, kuiasd see töötab?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
23.11.2014 02:27:14
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Ps, kuidas seal mängus nende factionite valikutega on. Kas saab hiljem muuta? |
Päris täpselt pole veel kõik teada, ja osa asju peaks alles 16.dets tulema (viimane Newsletter teasis et “Hengist Duval is sick” - ja Duval on imperaator, Impeeriumi juht. Viide ka sellele mida David Braben täna ütles, et käib omamoodi külm sõda erinevate faktsioonide vahel).
Osaliselt kirjeldan asju Brabeni jutu järgi (kes sellel teemal päris palju rääkinud) - sellist otsest "main storyt" ei tohiks mängus olla. Nagu mängu tagline ka ütleb - "blaze your own trail". Erinevate missioonide eest (pluss kaubandus, avastamine ja usun et ka bounty hunting mõjutab) saab erinevatelt faktsioonidelt reputatsiooni. Ise valid mis teed, ja keda aitab. Mida parem reputatsioon mingi faktsiooniga on, seda erinevaid missioone nad sulle pakuvad (vähemalt teoorias, alles neljapäevast Beta 3.9 on selline asi sees). Võtame kas või tänase Premiere streami lõpus olnud Impeeriumi emalaeva tuleku ja lahingu - eeldan et tegu oli mingi missiooniga (või võis ka olla lihtsalt Unintentified Signal Source eventiga - sündmused mis su skänner leiab kui planeetide vahel triivid. Lihtsalt sattusid sündmustele peale). Sinu valik on kas aitad ja keda aitad. Ja eeldan, et sellest tuleb erinevatelt osapooltelt reputatsiooni. Sa pole "lukus" kedagi abistama, keegi ei keela teiste heaks töötamas, aga siin tuleb ka tähele panne et kui oled mingeid asju mingi faktsiooni vastu teinud siis sul nendega ka mitte-sõbralik reputatsioon (jälle, Braben on rääkinud et nn. double-agent missioonid peaks millalgil ka mängu jõudma). Sellest tulebki sinu lugu. Veel ei tea mismoodi see kõik lõplikult välja hakkab nägema.
Miks ma Impeeriumi poolele kaldun? Ma päris tulihingeline patrioot neile poleks (kindlasti mitte), aga nad tunduvad huvitavad.Sellisest nn. lore'st pole väga palju teada, ma pole eelnevaid osasid ka mänginud. Federatsioon on liialt palju USAst inspiratsiooni saanud, ja ma pigem neid ei toeta. Alliance ehk selline iseseisvate süsteemide liit on sümpaatne, kuid kaldun arvama et ma pigem ehk toetaks Impeeriumi huve kui hakkaks väga iseseisvuse toetajaks (kuigi mingil määral küll). Arvan et lasen otsustada nii nagu missioonid ja olukorrad on, ja kujundan enda hoiaku vastavalt nendele.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
23.11.2014 21:13:24
|
|
|
| Nii. Kes peale Kris1 veel mängu soetanud/soetavad? Kui viitsite, siis võiks ka mõne lause visata selle kohta, miks mängu ostsite/ostate.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
23.11.2014 22:28:04
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Nii. Kes peale Kris1 veel mängu soetanud/soetavad? Kui viitsite, siis võiks ka mõne lause visata selle kohta, miks mängu ostsite/ostate. |
Lapsepõlve mälestused ajendasid seda kickstarteris toetama... liitusin ka Beta2'ga. Olen tiba sentimentaalne ja toetan tihti tagantjärele arendajaid, kuna lapsepõlves ei olnud ju nende mängud legaalselt saada.
Ja kuidagi tuleb oma scifi fixi rahuldada, enne kui Star Citizen välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
23.11.2014 22:56:42
|
|
|
| karvane kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| Nii. Kes peale Kris1 veel mängu soetanud/soetavad? Kui viitsite, siis võiks ka mõne lause visata selle kohta, miks mängu ostsite/ostate. |
Lapsepõlve mälestused ajendasid seda kickstarteris toetama... liitusin ka Beta2'ga. Olen tiba sentimentaalne ja toetan tihti tagantjärele arendajaid, kuna lapsepõlves ei olnud ju nende mängud legaalselt saada.
Ja kuidagi tuleb oma scifi fixi rahuldada, enne kui Star Citizen välja tuleb. |
Tunnen sinu põhjenduses ära osaliselt enda "ostan" põhjendust (mis ongi enamvähem sama).
Rääkides scifi fixist, elitest ja star citizenist saab olema huvitav see, kuhu on arendusega jõudnud elite dangerous sellleks ajaks, kui SC välja tuleb (palju on mängu sisu muutunud, kas mõni expansion juba väljas jne).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
24.11.2014 13:34:48
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Nii. Kes peale Kris1 veel mängu soetanud/soetavad? Kui viitsite, siis võiks ka mõne lause visata selle kohta, miks mängu ostsite/ostate. |
Sai noorena kõvasti Elitet löödud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
24.11.2014 14:39:35
|
|
|
Ma soetan ka... põhiliselt sellepärast, et oculusest viimast välja võtta. Elite nimelt on praegu parim mida oculusega mängida.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
25.11.2014 00:45:25
|
|
|
Redikate, Oculusel pikslitest puudu ei jää? Tahaks ka, aga pildi kvaliteet ei ole üldse kiita.
Kuidas muidu gamepad toetus on?
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
25.11.2014 21:09:50
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
Redikate, Oculusel pikslitest puudu ei jää? Tahaks ka, aga pildi kvaliteet ei ole üldse kiita.
Kuidas muidu gamepad toetus on? |
Ilmselt jääb, kuid sellegi poolest proovin ära.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
25.11.2014 21:55:27
|
|
|
| Piksleid võiks olla natuke rohkem teksti lugemisel, aga kosmoses ringi lennates ei pane tähele. Vastik on see, et Galaxy map ei tööta VR režiimis väga, joystickiga pole mul seal midagi teha ja hiir liigub 2d pinnal, aga kaart ise on 3d, seega võimatu millelegi pihta saada. Olen lugenud, et peaks gamepadi peale mappima kaardi controlid, siis saaks üsna hästi, aga ise pole proovinud veel seda.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
26.11.2014 16:06:07
|
|
|
| Sõbrale sai kingitud sünnipäevaks, vaatan tema pealt, kuidas on ja siis ostan endale ka.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
27.11.2014 02:33:20
|
|
|
Paar sõna neile kes mõtlevad veel, kas osta või mitte.
Elite on Elite. Ma pole eelmisi mänge mänginud, kuid enamvähem tean millega tegu (ED tegemisi jälgides on raske mitte teada, kuna paljude jaoks on tegu väga ikooniliste mängudega). Viimastel nädalatel olen palju lugenud kriitikat et pole seda, ja puudub too asi, ja et too kolmas veel väga puudulik. Ja ei vaidle üldse vastu. ED on ED, nii nagu ta on disainitud ja loodud (ja mis jätkub ka peale 16.dets). Mulle väga meeldivad rangelt jutustatud mängud - võib öelda et Mass Effect 2 on minu lemmikmäng - kuid Elite pole selline. Procedural generation (ei hakka praegu hea tõlke otsimisega vaeva nägema) võlu - see on Elite. Ei vaidle üldse vastu kui paljude jaoks tundub tühi (seda ta omamoodi on), ja täiesti nõus et paljud asjad võiks juures olla - ja seda "mängu täidet" (nagu DB on nimetanud - maja on püsti, nüüd vaja mööbel sisse panna) tuleb. Nagu Frontier ise on nimetatud - Elite on platvorm mida nad loodavad pidevalt täiendada. Kuhugile oli vaja joon tõmmata, ja nii see tõmmati 16.dets peale. Tahtsin sellist "mäng pole kõigi jaoks" pointi veel välja tuua (puust ja punaseks), sest olen viimaselajal päris palju sellistele arvamustele netiavarustes otsa sattunud (viimaselajal palju uusi mängijaid).
Praegu esimene nädal Gammat, ja kuigi tõenäoliselt tuleb statside wipe 16.dets, siis olen päris palju mänginud (plaanisin mitte väga pelada enne 16.dets, kuid ju siis midagi on mis paneb seda "tühja" mängu mängima ). On asju kus minu arvates Frontier pani kümnesse. Laevade tunnetus (liikumine) ja kogu dogfighting mehaanika. Jah, Elite laevad lendavad nagu lennukid, kuid las nad lendavad. Iga laev millega olen lennanud on olnud eri tunnetusega. Kogu bounty ja interdiction (laevade süsteemisiseselt liikumiselt nn. mahatõmbamine) on mõlemad head ideed ja head teostused (alati saab täiustada , ja kindlasti ka mingil moel tehakse kui mänguloojate postitusi lugeda, aga olen mõlemaga ka senisel kujul väga rahul). Minule kui astronoomiahuvilisele on väga suur tõmme et on püütid Linnutee galaktikat simuleerida. Latt on žanris kõrgele pandud.
Üks tähelepanek veel - Elite on selline mäng kus visatakse vette ja siis mängija ise vaadaku mis ja kuidas teeb. Isegi tutorialid on küllaltki pealiskaudsed. Sellel omad plussid ja miinused.
Panen lingid ka paarile videole mis nüüd silma hakanud. Esimene neist Isinona seiklused NeonRaveniga (mõlemad juba päris kuulsad mängijad oma videodega, minuarvates 2 parimat Elite videode tegijat), siin Elite jällegi selline mäng kus seiklusi tuleb ise luua, mitte loota et need ise sülle kukuvad. Teine video lihtsalt väike humoristlik (<- rõhk sellele sõnale ) pilguheit kuidas esimesed korrad kosmosejaamas dockimine võib olla.
Spoiler 
Oleks huvitav teiste arvamusi lugeda (mis meeldib ja mis ei meeldi). Alates tänasest saavad preorderid mängu tutooriale proovida (vähemalt osasid neist).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
27.11.2014 12:56:56
|
|
|
Proovisin ka eile siis Oculusega neid SP tutoriale.
Kohe kindlasti parim mäng mida mina Oculusega mänginud olen, space teema sobib ikka Oculusse väga hästi. Dogfighting oli epic ja koguaeg käis pea kuklasse.
Tavalistest Oculuse probleemidest ei pääsenud siiski siingi, teksi lugeda on raske ning minu GTX790'ga sujuvat 75 fps'i high peal ei saa (mediga mängis enamvähem).
Siiski kõikidele paandunud Elite fännidele ke seda igapäev mängivad, soovitan kindlasti Oculus ligi võtta
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.11.2014 14:33:52
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
Proovisin ka eile siis Oculusega neid SP tutoriale.
Kohe kindlasti parim mäng mida mina Oculusega mänginud olen, space teema sobib ikka Oculusse väga hästi. Dogfighting oli epic ja koguaeg käis pea kuklasse.
Tavalistest Oculuse probleemidest ei pääsenud siiski siingi, teksi lugeda on raske ning minu GTX790'ga sujuvat 75 fps'i high peal ei saa (mediga mängis enamvähem).
Siiski kõikidele paandunud Elite fännidele ke seda igapäev mängivad, soovitan kindlasti Oculus ligi võtta  |
Miks? Ise ju räägid ka, et mängida ei saa. Teksti lugeda on raske ja reso on madal. Kunagi kindlasti, oculus või mõni sarnane seade, aga praegu ju korralikult nendega mängida ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
27.11.2014 15:41:28
|
|
|
Mnjah esimese tutoriali peale läks tund aega. ( peamiselt küll tflighti configa maadlemise peale ) Aga esimese korraga sai tehtud. 20+ aastat tagasi küll nii kergelt ei läinud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.11.2014 02:17:24
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Mnjah esimese tutoriali peale läks tund aega. ( peamiselt küll tflighti configa maadlemise peale ) Aga esimese korraga sai tehtud. 20+ aastat tagasi küll nii kergelt ei läinud.  |
Huvitav. Hiire ja klaveriga sai enda meelest alla 5 minutiga tehtud. RÄägid selllest tutorialist, kus tuli lendu tõusta?
http://elite-dangerous.wikia.com/wiki/Category:Factions
lugesin siit poolte kohta. Kas on mõni hea youtube video mängu taustaloo ja poolte kohta?
Olen kuid mängu ostmise peale mõelnud, täna otsustasin ära. Protsess nägi välja umbes selline.
1. Kas mulle meeldib scifi?
Jah
2. Kas ma tahan kosmos lennata?
Jah
3. Kas ma saan lähiajal kosmoses lennata?
Ei.
4. Mis seda võiks asendada?
Mängud.
5. Millised?
Star Citizen, Space Engine, Universe Sandbox, X-seeria jne, No Mans Sky, Elite Dangerous
6. Millised nendest on väljas?
7. Millised nendest on mängitud?
Star Citizen on poolik, mu arvuti jääb aeglaseks, mängimine tunduvalt kallim ja kerge pay-to-win maik küles, seega otsustada tulevikus. Teised mängitud või pole väljas.
8. Elite Dangerous.
edit: iseenesest pull on see, et täna sai frontieri poest osta mängu 0 euroga. Loomullikult ostsin. Tõenäoliselt tootjad seda telllimust ei täida ja katkestavad, ehk pakutakse mignit soodukat või ei pakuta midagi ja öeldakse lihtsalt, et sorryp ood on katki. Ootan vastuse ära ja vastavalt selllele vaatan, kas saan mängu 0 euroga või ostan 40 euroga preorderi
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|