Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 21:02:51 vasta tsitaadiga

Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube.. fps 70 ja siis mingi 0,1-ks sekundiks langeb 50 peale ja läheb uuesti 70 peale tagasi.. või siis mängid ja fps kõigub nagu penneli 70-60-70-60-70 sujuvalt iga paari sekundiga.
Uurisin mingeid variante kuidas tõksumisest lahti saada aga tulutult.. ikka täiesti lamp hetkedel tõmbab millisekundiks nagu mängu kinni.. ÜLIMALT närvi ajav asi.
Graafika ise on suht masendav kui kaugele vaadata.. ma ei mõista mida inimesed selles niiväga näevad. Jah igasugu sidemissid ja tegevused palju paremad kui kolmes aga kõik muu on korralik praht ikka... eriti see mägede vaheline temaatika.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 21:04:53 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube.. fps 70 ja siis mingi 0,1-ks sekundiks langeb 50 peale ja läheb uuesti 70 peale tagasi.. või siis mängid ja fps kõigub nagu penneli 70-60-70-60-70 sujuvalt iga paari sekundiga.
Uurisin mingeid variante kuidas tõksumisest lahti saada aga tulutult.. ikka täiesti lamp hetkedel tõmbab millisekundiks nagu mängu kinni.. ÜLIMALT närvi ajav asi.
Graafika ise on suht masendav kui kaugele vaadata.. ma ei mõista mida inimesed selles niiväga näevad. Jah igasugu sidemissid ja tegevused palju paremad kui kolmes aga kõik muu on korralik praht ikka... eriti see mägede vaheline temaatika.


Vaata TB port reporti, mainib sama viga, kuid ka tema ei tea fixi.
Inimesed näevad hästi tehtud mängu, millel on putukad küljes.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 22.11.2014 21:10:37 vasta tsitaadiga

Endal jääb vist asi CPU taha kinni, HD7970 puhul ei olnud high ja low sätete vahel põhimõtteliselt mingisugust perfi (aga ka mitte märgatavat mängu välimuse) erinevust, keskmiselt jookseb 45-55fps, kohati kukub 30 peale. Ise süüdistaks seda räiget metsa mis seekord tehtud on ja tuules pidevalt liigub.
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 21:31:04 vasta tsitaadiga

circles kirjutas:
Endal jääb vist asi CPU taha kinni, HD7970 puhul ei olnud high ja low sätete vahel põhimõtteliselt mingisugust perfi (aga ka mitte märgatavat mängu välimuse) erinevust, keskmiselt jookseb 45-55fps, kohati kukub 30 peale. Ise süüdistaks seda räiget metsa mis seekord tehtud on ja tuules pidevalt liigub.

Üks settting, mis minu puhul(HD7850) kõvasti mõjutas FPSi oli see godray teema. Muidu erinevus on, kuid FPSi vahe tõesti nii tilluke, et lowi peal ei tasu mängimine ära. Graafilise erinevuse välja toomiseks tegin kerge screenshoti, kus lisasin ka godray võrdluse.
http://imgur.com/a/7dI6Y
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.11.2014 21:47:52 vasta tsitaadiga

Oh teid graafikap*desi küll icon_biggrin.gif Einoh, muidugi on hea, kui on mida vaadata, aga mängu sisu on minu meelest peamine- kuu aega peale mängu lõpetamist pole sul aimugi kui detailne see puu kahe kanjoni vahel oli, mida sa molotoviga viskasid ja see säraküünlana maha põles, küll aga on sul meeles mingi põnev juhtum mängus.
icon_lol.gif

EDIT: raadios on hea laul, kus muudkui korrutatakse "malle, malle, malle, malle" icon_biggrin.gif


viimati muutis Valvejoodik 22.11.2014 21:51:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 21:48:51 vasta tsitaadiga

Need micro stutterid olid vist CPU multi core pärast. Mäng ei oska ära ühtlustada jõudlust corede vahel ja siis esimene core tõmbab ennast umbe/kinni nimeta kuidas tahad. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 21:51:39 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube..


SSD kasutus sul 100 peale ei jookse?

HDTanel kirjutas:
Graafika ise on suht masendav kui kaugele vaadata.. ma ei mõista mida inimesed selles niiväga näevad.


Täiesti nõus. FC3 graafika oli palju etem. See graafika pani mind kohe Crysis 1ga võrdlema ja ega seal suurt vahet ei ole. Ma ei tea mida inimesed suitsetavad, kes seda kiidavad.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 21:56:16 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube..


SSD kasutus sul 100 peale ei jookse?

HDTanel kirjutas:
Graafika ise on suht masendav kui kaugele vaadata.. ma ei mõista mida inimesed selles niiväga näevad.


Täiesti nõus. FC3 graafika oli palju etem. See graafika pani mind kohe Crysis 1ga võrdlema ja ega seal suurt vahet ei ole. Ma ei tea mida inimesed suitsetavad, kes seda kiidavad.


+1 ise ka loen siin igapäev ja imestan kuidas mõni graafikat kiidab taevani:O
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.11.2014 21:58:00 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Need micro stutterid olid vist CPU multi core pärast. Mäng ei oska ära ühtlustada jõudlust corede vahel ja siis esimene core tõmbab ennast umbe/kinni nimeta kuidas tahad. icon_razz.gif


Mis cpu-ga siis kõige paremini jookseb mäng?
Ps. Kes ütleb et fc3 graafika oli parem, siis suitsetab ise midagi. FC3 graafika oli täielik multifilm.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 22:11:52 vasta tsitaadiga

Kas kehv graafika pole seotud mitte pira koopiga icon_rolleyes.gif
tsitaat:
ever-growing pixelated blur on the screen

2 GB videokaartidega võite lutsu visata.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 22:22:53 vasta tsitaadiga

Mis resol see 3.9GB kasutas?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 22:33:19 vasta tsitaadiga

Aah, see vram on pseudo probleem olnud juba ma ei tea mis ajast. Mingit vahet pole kas pelad 1GB peal või 8GB peal, graafika jääb samaks, perf jääb samaks.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 22:35:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mingit vahet pole kas pelad 1GB peal või 8GB peal, graafika jääb samaks, perf jääb samaks


nõuame 256mb kaarte tagasi, mis siin ikka priisata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.11.2014 22:50:26 vasta tsitaadiga

1080p high sättes 2GB kaardiga on GPU Commited number 2-2.3 GB Process Exploreris, GPU Dedicated 1-1.6GB esmasel vaatlusel.
Aga tehke see neetud hiire kiirendus korda (eemaldage).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2014 23:09:06 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
eriti see mägede vaheline temaatika.

Siin pole tegu mängu endaga. Sulle lihtsalt ei meeldi mäed icon_lol.gif
Ilmselt siis Skyrim kah väga ei meeldinud?

Tegelikult endal vahel on tõsine deja-vu tunne nagu mängiks skyrim relvadega. Kui veel vibu käes on jah selline sarnane muusika taustal, siis that takes me back thumbs_up.gif
xonix kirjutas:
circles kirjutas:
Endal jääb vist asi CPU taha kinni, HD7970 puhul ei olnud high ja low sätete vahel põhimõtteliselt mingisugust perfi (aga ka mitte märgatavat mängu välimuse) erinevust, keskmiselt jookseb 45-55fps, kohati kukub 30 peale. Ise süüdistaks seda räiget metsa mis seekord tehtud on ja tuules pidevalt liigub.

Üks settting, mis minu puhul(HD7850) kõvasti mõjutas FPSi oli see godray teema. Muidu erinevus on, kuid FPSi vahe tõesti nii tilluke, et lowi peal ei tasu mängimine ära. Graafilise erinevuse välja toomiseks tegin kerge screenshoti, kus lisasin ka godray võrdluse.
http://imgur.com/a/7dI6Y

NV Godrays muudab jah pildid kuidagi heledamaks ja ebareaalsemaks. Sinu lingil pildid #3 vs #4 on vahe hästi näha.
Aah kirjutas:
Kas kehv graafika pole seotud mitte pira koopiga icon_rolleyes.gif
tsitaat:
ever-growing pixelated blur on the screen

2 GB videokaartidega võite lutsu visata.
Spoiler Spoiler Spoiler

Jah "proovi" vs lõppversioon on vahe olemas graafiliselt viimase kasuks. Jätkuvalt olen arvamusel, et mäng kasutab niipalju kui sa talle annad. Mina küll ei tunne, et 2GB mind kordagi piirama oleks jäänud, kui VRAM kasutus kõigub seal 1,6GB ja 1,8GB vahel. Pigem ikka jääb toorest jõust puudu, et silkysmooth saada. Ju siis mäng laeb rohkem asju mällu, kui tuvastab 3GB või 4GB kaardi ja selle arvelt muudab mängu ehk sujuvamaks. Huvitav oleks näha sama graafikakaardi 2GB vs 4GB võrdlust. Peast ei oska pakkuda millisest mudelist on mõlemad versioonid väljas. Ehk GTX 760? Paraku ajutiselt graafikamälu kogust limiteerida ei saa testimise eesmärgil (nagu RAM kogust või kasutatavaid CPU tuumi).
mikk36 kirjutas:
Aga tehke see neetud hiire kiirendus korda (eemaldage).

Sätetest selle mahavõtmine siis ei eemalda seda täielikult? Mul windowsi enda oma maha võetud. Imo igasugu accelerationid ja smoothingud on kurjast hiire liikumise puhul.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 23:18:05 vasta tsitaadiga

XML faili pead editima, et hiire stuff korda saada, jällegi TB Port Repordis mainitud, jätan lingi ka siis juba siia.
Spoiler Spoiler Spoiler


Uuem video räägib ka nii mõndagi, stutteri saab korda kui disabled bitmapid näiteks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.11.2014 23:26:53 vasta tsitaadiga

Proovitud xml muutmised, ei aita karvavõrdki.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 22.11.2014 23:34:27 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/farcry/comments/2mtev2/yet_another_optimization_psa_disable_post_fx/
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 23:34:28 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube..


http://forums.ubi.com/showthread.php/954533-EASY-FIX-Stutter-Frame-Skipping-Far-Cry-4!?p=10355947#post10355947
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.11.2014 00:35:43 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube..


http://forums.ubi.com/showthread.php/954533-EASY-FIX-Stutter-Frame-Skipping-Far-Cry-4!?p=10355947#post10355947


Keegi on reaalselt seda proovinud ka juba, kas on kasu?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 23.11.2014 01:17:46 vasta tsitaadiga

Proovitud on kõike, kasu pole väga millestki. PostFX maha võetud, läks mäng kenamaks vähemalt
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 01:43:44 vasta tsitaadiga

FHD, kõik ultra peal = 3670mb VRAM usage icon_lol.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 11:11:36 vasta tsitaadiga

Dave20, Mul aitas, v-sync kah maha
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 13:01:33 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Leinö kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube..


http://forums.ubi.com/showthread.php/954533-EASY-FIX-Stutter-Frame-Skipping-Far-Cry-4!?p=10355947#post10355947


Keegi on reaalselt seda proovinud ka juba, kas on kasu?


stuttering jäi lõpuks järele icon_eek.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 23.11.2014 13:28:19 vasta tsitaadiga

minul too stuttering fix ei aidanud miskit ning tegi koledamaks. pluss see muudab ta tagasi peale igat save, ning read-only jooksutab mängu kokku.
godrays ei kasuta kuna teeb pildi uduseks. raske mõista kuidas graafika saab mõne jaoks kole olla, aga olgu sellega. ning ainus mis VRAM nõuab on tekstuurid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 13:40:57 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mario. kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Mul läpakal GT620M ja i3-3110M - defauldina pakkus Highi, kuid sai mängitavuse huvides allapoole võetud thumbs_up.gif

Huvitav..
GT650M ja i7 seda asja küll kuidagi ei jooksutanud.

Samas. Mul ei olnud aus versioon. Mine tea.


Kohe kuidagi ei jooksutanud? icon_eek.gif Mul töötas "prooviversioon" samamoodi nagu praegune...

Mängitavus on lai mõiste.

FHD kõik LOW ...20FPS on no-go
Madalam reso ...30FPS samuti.

Ega ma ei oodanudki.
Aga ma ei kujuta ette, et sa seda reaalselt mängida saad?!
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 14:18:13 vasta tsitaadiga

Mul läppariga FHD kõik high. AA ja motion blur maas jookseb 45-65fps. suttering on ikka päris rõve sees. Pilt kohe kindlalt parem kui FC3mes. Palju puhtam kuidagi icon_rolleyes.gif

E: Huvitav, keerasin kõik ultra peale nii palju kui sai (AA ei puutunud) aga perf jäi samaks icon_rolleyes.gif icon_razz.gif Proovisin seda stuttering fixi ja justkui paremaks läks küll beer_yum.gif


viimati muutis xxlmaster 23.11.2014 14:49:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 14:28:47 vasta tsitaadiga

sain läni lõpuks, võttis oma 30+ tundi vähemalt, parim fc senini imo, kui mängu lõpp välja arvata, nii mõga lõppu küll ei oleks oodanud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 14:35:58 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
sain läni lõpuks, võttis oma 30+ tundi vähemalt, parim fc senini imo, kui mängu lõpp välja arvata, nii mõga lõppu küll ei oleks oodanud

Mul küll alles 30% ringis, kuid mulle ka story rahu ei anna. Ilus ja kõik, kuid imelikul kombel võrreldes FC3mega, saab liiga palju sidemeid luua.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 23.11.2014 14:44:27 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
nolifer kirjutas:
sain läni lõpuks, võttis oma 30+ tundi vähemalt, parim fc senini imo, kui mängu lõpp välja arvata, nii mõga lõppu küll ei oleks oodanud

Mul küll alles 30% ringis, kuid mulle ka story rahu ei anna. Ilus ja kõik, kuid imelikul kombel võrreldes FC3mega, saab liiga palju sidemeid luua.

Mul tulid esimesena seoses sellega meelde need lõputud sidemerullid, mida ümber käe mässitakse, et health bare tagasi saada icon_razz.gif

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.11.2014 15:00:02 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Mario. kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Mul läpakal GT620M ja i3-3110M - defauldina pakkus Highi, kuid sai mängitavuse huvides allapoole võetud thumbs_up.gif

Huvitav..
GT650M ja i7 seda asja küll kuidagi ei jooksutanud.

Samas. Mul ei olnud aus versioon. Mine tea.


Kohe kuidagi ei jooksutanud? icon_eek.gif Mul töötas "prooviversioon" samamoodi nagu praegune...

Mängitavus on lai mõiste.

FHD kõik LOW ...20FPS on no-go
Madalam reso ...30FPS samuti.

Ega ma ei oodanudki.
Aga ma ei kujuta ette, et sa seda reaalselt mängida saad?!

Mängin väga hästi, FPSi kohapealt pole viitsinud uurida, kuid mingit jõnksutamist ega erilist stutteringut ei ole... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 15:08:44 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mario. kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Mario. kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Mul läpakal GT620M ja i3-3110M - defauldina pakkus Highi, kuid sai mängitavuse huvides allapoole võetud thumbs_up.gif

Huvitav..
GT650M ja i7 seda asja küll kuidagi ei jooksutanud.

Samas. Mul ei olnud aus versioon. Mine tea.


Kohe kuidagi ei jooksutanud? icon_eek.gif Mul töötas "prooviversioon" samamoodi nagu praegune...

Mängitavus on lai mõiste.

FHD kõik LOW ...20FPS on no-go
Madalam reso ...30FPS samuti.

Ega ma ei oodanudki.
Aga ma ei kujuta ette, et sa seda reaalselt mängida saad?!

Mängin väga hästi, FPSi kohapealt pole viitsinud uurida, kuid mingit jõnksutamist ega erilist stutteringut ei ole... icon_rolleyes.gif

pff
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 16:49:08 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
nolifer kirjutas:
sain läni lõpuks, võttis oma 30+ tundi vähemalt, parim fc senini imo, kui mängu lõpp välja arvata, nii mõga lõppu küll ei oleks oodanud

Mul küll alles 30% ringis, kuid mulle ka story rahu ei anna. Ilus ja kõik, kuid imelikul kombel võrreldes FC3mega, saab liiga palju sidemeid luua.

teglikult on ainult 2 valikut chick and dude, ülejäänud on kõrvalquestid, mis on ka väga huvitavad.ise tegin chiki queste sest lootsin keppi saada icon_biggrin.gif
neid karma ja xp queste ma ei teinud(sinised ikoonid baasides) va hunting sest ma tahtsin max ammo etc, isegi siis, skillid juba enne mängu lõppu maxed ja 15+ skill punkti üle ka;P
mäng oli väga huvitav ja kaasahaarv, aga tõesti lõpp oli väga suur pettumus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 17:21:52 vasta tsitaadiga

lühike mäng... "lets shoot some guns" ja läbi. icon_lol.gif

Ma pole seda õiget storyt väga mänginud veel, kuid arvestades, kuidas mina sellises situatsioonis käituksin nagu oli intro, siis see 15min versioon meeldib täiega thumbs_up.gif sealt oleks võinud kah üks pikk storyarc väljakujuneda, mitte kohe mängu lõpp. Tahaks vahelduseks "paha" ka olla, mitte mingi üllas vabadusvõitleja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.11.2014 17:26:42 vasta tsitaadiga

Mis 15 minutist jutt käib? Mäng kestab 15minutit? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 17:30:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


alates 10:00 hakkab õige lõpp pihta
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.11.2014 17:33:19 vasta tsitaadiga

Ei saa nüüd aru, mäng ei saa ju ainult 15 minutit kesta?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 17:55:05 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Ei saa nüüd aru, mäng ei saa ju ainult 15 minutit kesta?

Alternate ending...ilmselt 99,99% mängijatest ei teagi sellest midagi.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.11.2014 18:09:24 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Ei saa nüüd aru, mäng ei saa ju ainult 15 minutit kesta?

Alternate ending...ilmselt 99,99% mängijatest ei teagi sellest midagi.


See tuleb siis nii, kui seda venda seal ootama jääd jah?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 18:10:39 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
martin366 kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Ei saa nüüd aru, mäng ei saa ju ainult 15 minutit kesta?

Alternate ending...ilmselt 99,99% mängijatest ei teagi sellest midagi.


See tuleb siis nii, kui seda venda seal ootama jääd jah?

Täpselt nii..
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.11.2014 18:32:43 vasta tsitaadiga

Hmm, sellele vihjas ehk ka enne kopterisse astumist laulus kõlanud sõnad: "should i stay or should i go" icon_rolleyes.gif

Ja mis jama see on, et mängus noori naisi ei ole- kõik on mingid kõbid, ainuke noor on vist see naine koos oma tütrega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.11.2014 18:38:54 vasta tsitaadiga

Põhim. kui jääd seda psühhi seal ootama, siis saab mäng läbi ja peab uuesti new game panema? Ma ise pole saanud veel proovida mängu.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 18:43:38 vasta tsitaadiga

Arvestades seda, et see 10 minutiline intro video on nii rämedalt tüütu, siis ei viitsi seda alternatiivi isegi järgi proovida icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 19:42:44 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube..


http://forums.ubi.com/showthread.php/954533-EASY-FIX-Stutter-Frame-Skipping-Far-Cry-4!?p=10355947#post10355947
Tegin seda ja võtsin vsynci maha. Läks palju paremaks, aga täielikult ei kadunud.

Mäng ise on imo super. Campaign missioonid ei ole nii head nagu eelmise FC'l (samuti karakterit pole nii hästi kirjutatud), aga tegevust on ikka ropult. Seni 12h mängitud, 35% kõigest tehtud, natukene üle 1/3 campaign missioonidest läbitud. Ei tahagi, et kiirelt läbi saaks icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 23.11.2014 20:03:27 vasta tsitaadiga

kellel nvidia kaart soovitan control panelist muuta -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 20:14:30 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Arvestades seda, et see 10 minutiline intro video on nii rämedalt tüütu, siis ei viitsi seda alternatiivi isegi järgi proovida icon_lol.gif

ma alguses mõtlesin et olen 20 giga multifilmi alla tõmmanud ..... icon_biggrin.gif
mäng ise huvi ei paku ja vedeleb veel kõvakettal.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 20:33:43 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
kellel nvidia kaart soovitan control panelist muuta -


testisid ja kas midagi märgatavalt muutus ?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 20:39:26 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Mis resol see 3.9GB kasutas?

Full Hd peaks olema. Lihtsalt kõik viled on põhjas. Pikem ülevaade http://www.gamersnexus.net/game-bench/1701-far-cry-4-gpu-benchmark-amd-is-broken-again
1900x1200 resol tekivad mustad ribad üles ja alla. Meenub FC2 jama mis tekkis autoga sõites ja kaarti ei näinud korralikult. Hiljem fixiti ära.


tsitaat:
HDTanel kirjutas:
Aah, see vram on pseudo probleem olnud juba ma ei tea mis ajast. Mingit vahet pole kas pelad 1GB peal või 8GB peal, graafika jääb samaks, perf jääb samaks.

Aga miks sa siis Geforce GT 730, 1GB GDDR5 ei mängi ? Raiskasid kogu raha 780ti 3Gb ära, doh.gif

tsitaat:
Videosätete alt 16:10 valides ka mustad ribad?

Jah


viimati muutis Aah 23.11.2014 21:14:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.11.2014 20:44:28 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Mis resol see 3.9GB kasutas?

Full Hd peaks olema. Lihtsalt kõik viled on põhjas. Pikem ülevaade http://www.gamersnexus.net/game-bench/1701-far-cry-4-gpu-benchmark-amd-is-broken-again
1900x1200 resol tekivad mustad ribad üles ja alla. Meenub FC2 jama mis tekkis autoga sõites ja kaarti ei näinud korralikult. Hiljem fixiti ära.
Videosätete alt 16:10 valides ka mustad ribad?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 23.11.2014 20:47:43 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
rastaman kirjutas:
kellel nvidia kaart soovitan control panelist muuta -


testisid ja kas midagi märgatavalt muutus ?


fps juurde vast ei anna, kuid võib aidata neid kellel stuttering probleeme.
alumised texture valikud peaksid pilti ilusamaks tegema. halba ta ei tee nkn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.