|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.11.2014 21:02:51
|
|
|
Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube.. fps 70 ja siis mingi 0,1-ks sekundiks langeb 50 peale ja läheb uuesti 70 peale tagasi.. või siis mängid ja fps kõigub nagu penneli 70-60-70-60-70 sujuvalt iga paari sekundiga.
Uurisin mingeid variante kuidas tõksumisest lahti saada aga tulutult.. ikka täiesti lamp hetkedel tõmbab millisekundiks nagu mängu kinni.. ÜLIMALT närvi ajav asi.
Graafika ise on suht masendav kui kaugele vaadata.. ma ei mõista mida inimesed selles niiväga näevad. Jah igasugu sidemissid ja tegevused palju paremad kui kolmes aga kõik muu on korralik praht ikka... eriti see mägede vaheline temaatika.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
22.11.2014 21:04:53
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube.. fps 70 ja siis mingi 0,1-ks sekundiks langeb 50 peale ja läheb uuesti 70 peale tagasi.. või siis mängid ja fps kõigub nagu penneli 70-60-70-60-70 sujuvalt iga paari sekundiga.
Uurisin mingeid variante kuidas tõksumisest lahti saada aga tulutult.. ikka täiesti lamp hetkedel tõmbab millisekundiks nagu mängu kinni.. ÜLIMALT närvi ajav asi.
Graafika ise on suht masendav kui kaugele vaadata.. ma ei mõista mida inimesed selles niiväga näevad. Jah igasugu sidemissid ja tegevused palju paremad kui kolmes aga kõik muu on korralik praht ikka... eriti see mägede vaheline temaatika. |
Vaata TB port reporti, mainib sama viga, kuid ka tema ei tea fixi.
Inimesed näevad hästi tehtud mängu, millel on putukad küljes.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
22.11.2014 21:10:37
|
|
|
Endal jääb vist asi CPU taha kinni, HD7970 puhul ei olnud high ja low sätete vahel põhimõtteliselt mingisugust perfi (aga ka mitte märgatavat mängu välimuse) erinevust, keskmiselt jookseb 45-55fps, kohati kukub 30 peale. Ise süüdistaks seda räiget metsa mis seekord tehtud on ja tuules pidevalt liigub.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
22.11.2014 21:31:04
|
|
|
| circles kirjutas: |
| Endal jääb vist asi CPU taha kinni, HD7970 puhul ei olnud high ja low sätete vahel põhimõtteliselt mingisugust perfi (aga ka mitte märgatavat mängu välimuse) erinevust, keskmiselt jookseb 45-55fps, kohati kukub 30 peale. Ise süüdistaks seda räiget metsa mis seekord tehtud on ja tuules pidevalt liigub. |
Üks settting, mis minu puhul(HD7850) kõvasti mõjutas FPSi oli see godray teema. Muidu erinevus on, kuid FPSi vahe tõesti nii tilluke, et lowi peal ei tasu mängimine ära. Graafilise erinevuse välja toomiseks tegin kerge screenshoti, kus lisasin ka godray võrdluse.
http://imgur.com/a/7dI6Y
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
22.11.2014 21:47:52
|
|
|
Oh teid graafikap*desi küll Einoh, muidugi on hea, kui on mida vaadata, aga mängu sisu on minu meelest peamine- kuu aega peale mängu lõpetamist pole sul aimugi kui detailne see puu kahe kanjoni vahel oli, mida sa molotoviga viskasid ja see säraküünlana maha põles, küll aga on sul meeles mingi põnev juhtum mängus.
EDIT: raadios on hea laul, kus muudkui korrutatakse "malle, malle, malle, malle"
viimati muutis Valvejoodik 22.11.2014 21:51:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
22.11.2014 21:48:51
|
|
|
Need micro stutterid olid vist CPU multi core pärast. Mäng ei oska ära ühtlustada jõudlust corede vahel ja siis esimene core tõmbab ennast umbe/kinni nimeta kuidas tahad.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
22.11.2014 21:51:39
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube.. |
SSD kasutus sul 100 peale ei jookse?
| HDTanel kirjutas: |
| Graafika ise on suht masendav kui kaugele vaadata.. ma ei mõista mida inimesed selles niiväga näevad. |
Täiesti nõus. FC3 graafika oli palju etem. See graafika pani mind kohe Crysis 1ga võrdlema ja ega seal suurt vahet ei ole. Ma ei tea mida inimesed suitsetavad, kes seda kiidavad.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
22.11.2014 21:56:16
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube.. |
SSD kasutus sul 100 peale ei jookse?
| HDTanel kirjutas: |
| Graafika ise on suht masendav kui kaugele vaadata.. ma ei mõista mida inimesed selles niiväga näevad. |
Täiesti nõus. FC3 graafika oli palju etem. See graafika pani mind kohe Crysis 1ga võrdlema ja ega seal suurt vahet ei ole. Ma ei tea mida inimesed suitsetavad, kes seda kiidavad. |
+1 ise ka loen siin igapäev ja imestan kuidas mõni graafikat kiidab taevani:O
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
22.11.2014 21:58:00
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Need micro stutterid olid vist CPU multi core pärast. Mäng ei oska ära ühtlustada jõudlust corede vahel ja siis esimene core tõmbab ennast umbe/kinni nimeta kuidas tahad.  |
Mis cpu-ga siis kõige paremini jookseb mäng?
Ps. Kes ütleb et fc3 graafika oli parem, siis suitsetab ise midagi. FC3 graafika oli täielik multifilm.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
22.11.2014 22:11:52
|
|
|
Kas kehv graafika pole seotud mitte pira koopiga
| tsitaat: |
| ever-growing pixelated blur on the screen |
2 GB videokaartidega võite lutsu visata.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
22.11.2014 22:22:53
|
|
|
| Mis resol see 3.9GB kasutas?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.11.2014 22:33:19
|
|
|
Aah, see vram on pseudo probleem olnud juba ma ei tea mis ajast. Mingit vahet pole kas pelad 1GB peal või 8GB peal, graafika jääb samaks, perf jääb samaks.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.11.2014 22:35:54
|
|
|
| tsitaat: |
Mingit vahet pole kas pelad 1GB peal või 8GB peal, graafika jääb samaks, perf jääb samaks
|
nõuame 256mb kaarte tagasi, mis siin ikka priisata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.11.2014 22:50:26
|
|
|
1080p high sättes 2GB kaardiga on GPU Commited number 2-2.3 GB Process Exploreris, GPU Dedicated 1-1.6GB esmasel vaatlusel.
Aga tehke see neetud hiire kiirendus korda (eemaldage).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
22.11.2014 23:09:06
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| eriti see mägede vaheline temaatika. |
Siin pole tegu mängu endaga. Sulle lihtsalt ei meeldi mäed
Ilmselt siis Skyrim kah väga ei meeldinud?
Tegelikult endal vahel on tõsine deja-vu tunne nagu mängiks skyrim relvadega. Kui veel vibu käes on jah selline sarnane muusika taustal, siis that takes me back
| xonix kirjutas: |
| circles kirjutas: |
| Endal jääb vist asi CPU taha kinni, HD7970 puhul ei olnud high ja low sätete vahel põhimõtteliselt mingisugust perfi (aga ka mitte märgatavat mängu välimuse) erinevust, keskmiselt jookseb 45-55fps, kohati kukub 30 peale. Ise süüdistaks seda räiget metsa mis seekord tehtud on ja tuules pidevalt liigub. |
Üks settting, mis minu puhul(HD7850) kõvasti mõjutas FPSi oli see godray teema. Muidu erinevus on, kuid FPSi vahe tõesti nii tilluke, et lowi peal ei tasu mängimine ära. Graafilise erinevuse välja toomiseks tegin kerge screenshoti, kus lisasin ka godray võrdluse.
http://imgur.com/a/7dI6Y |
NV Godrays muudab jah pildid kuidagi heledamaks ja ebareaalsemaks. Sinu lingil pildid #3 vs #4 on vahe hästi näha.
| Aah kirjutas: |
Kas kehv graafika pole seotud mitte pira koopiga
| tsitaat: |
| ever-growing pixelated blur on the screen |
2 GB videokaartidega võite lutsu visata.
Spoiler 
|
Jah "proovi" vs lõppversioon on vahe olemas graafiliselt viimase kasuks. Jätkuvalt olen arvamusel, et mäng kasutab niipalju kui sa talle annad. Mina küll ei tunne, et 2GB mind kordagi piirama oleks jäänud, kui VRAM kasutus kõigub seal 1,6GB ja 1,8GB vahel. Pigem ikka jääb toorest jõust puudu, et silkysmooth saada. Ju siis mäng laeb rohkem asju mällu, kui tuvastab 3GB või 4GB kaardi ja selle arvelt muudab mängu ehk sujuvamaks. Huvitav oleks näha sama graafikakaardi 2GB vs 4GB võrdlust. Peast ei oska pakkuda millisest mudelist on mõlemad versioonid väljas. Ehk GTX 760? Paraku ajutiselt graafikamälu kogust limiteerida ei saa testimise eesmärgil (nagu RAM kogust või kasutatavaid CPU tuumi).
| mikk36 kirjutas: |
| Aga tehke see neetud hiire kiirendus korda (eemaldage). |
Sätetest selle mahavõtmine siis ei eemalda seda täielikult? Mul windowsi enda oma maha võetud. Imo igasugu accelerationid ja smoothingud on kurjast hiire liikumise puhul.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
22.11.2014 23:18:05
|
|
|
XML faili pead editima, et hiire stuff korda saada, jällegi TB Port Repordis mainitud, jätan lingi ka siis juba siia.
Spoiler 
Uuem video räägib ka nii mõndagi, stutteri saab korda kui disabled bitmapid näiteks.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.11.2014 23:26:53
|
|
|
| Proovitud xml muutmised, ei aita karvavõrdki.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.11.2014 00:35:43
|
|
|
Keegi on reaalselt seda proovinud ka juba, kas on kasu?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
23.11.2014 01:17:46
|
|
|
Proovitud on kõike, kasu pole väga millestki. PostFX maha võetud, läks mäng kenamaks vähemalt
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
23.11.2014 01:43:44
|
|
|
FHD, kõik ultra peal = 3670mb VRAM usage
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
23.11.2014 11:11:36
|
|
|
Dave20, Mul aitas, v-sync kah maha
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
23.11.2014 13:01:33
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Keegi on reaalselt seda proovinud ka juba, kas on kasu? |
stuttering jäi lõpuks järele
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
23.11.2014 13:28:19
|
|
|
minul too stuttering fix ei aidanud miskit ning tegi koledamaks. pluss see muudab ta tagasi peale igat save, ning read-only jooksutab mängu kokku.
godrays ei kasuta kuna teeb pildi uduseks. raske mõista kuidas graafika saab mõne jaoks kole olla, aga olgu sellega. ning ainus mis VRAM nõuab on tekstuurid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
23.11.2014 13:40:57
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Mario. kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Mul läpakal GT620M ja i3-3110M - defauldina pakkus Highi, kuid sai mängitavuse huvides allapoole võetud  |
Huvitav..
GT650M ja i7 seda asja küll kuidagi ei jooksutanud.
Samas. Mul ei olnud aus versioon. Mine tea. |
Kohe kuidagi ei jooksutanud? Mul töötas "prooviversioon" samamoodi nagu praegune... |
Mängitavus on lai mõiste.
FHD kõik LOW ...20FPS on no-go
Madalam reso ...30FPS samuti.
Ega ma ei oodanudki.
Aga ma ei kujuta ette, et sa seda reaalselt mängida saad?!
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
23.11.2014 14:18:13
|
|
|
Mul läppariga FHD kõik high. AA ja motion blur maas jookseb 45-65fps. suttering on ikka päris rõve sees. Pilt kohe kindlalt parem kui FC3mes. Palju puhtam kuidagi
E: Huvitav, keerasin kõik ultra peale nii palju kui sai (AA ei puutunud) aga perf jäi samaks Proovisin seda stuttering fixi ja justkui paremaks läks küll
viimati muutis xxlmaster 23.11.2014 14:49:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
23.11.2014 14:28:47
|
|
|
| sain läni lõpuks, võttis oma 30+ tundi vähemalt, parim fc senini imo, kui mängu lõpp välja arvata, nii mõga lõppu küll ei oleks oodanud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
23.11.2014 14:35:58
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| sain läni lõpuks, võttis oma 30+ tundi vähemalt, parim fc senini imo, kui mängu lõpp välja arvata, nii mõga lõppu küll ei oleks oodanud |
Mul küll alles 30% ringis, kuid mulle ka story rahu ei anna. Ilus ja kõik, kuid imelikul kombel võrreldes FC3mega, saab liiga palju sidemeid luua.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
23.11.2014 14:44:27
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| nolifer kirjutas: |
| sain läni lõpuks, võttis oma 30+ tundi vähemalt, parim fc senini imo, kui mängu lõpp välja arvata, nii mõga lõppu küll ei oleks oodanud |
Mul küll alles 30% ringis, kuid mulle ka story rahu ei anna. Ilus ja kõik, kuid imelikul kombel võrreldes FC3mega, saab liiga palju sidemeid luua. |
Mul tulid esimesena seoses sellega meelde need lõputud sidemerullid, mida ümber käe mässitakse, et health bare tagasi saada
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
23.11.2014 15:00:02
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
| Mario. kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Mul läpakal GT620M ja i3-3110M - defauldina pakkus Highi, kuid sai mängitavuse huvides allapoole võetud  |
Huvitav..
GT650M ja i7 seda asja küll kuidagi ei jooksutanud.
Samas. Mul ei olnud aus versioon. Mine tea. |
Kohe kuidagi ei jooksutanud? Mul töötas "prooviversioon" samamoodi nagu praegune... |
Mängitavus on lai mõiste.
FHD kõik LOW ...20FPS on no-go
Madalam reso ...30FPS samuti.
Ega ma ei oodanudki.
Aga ma ei kujuta ette, et sa seda reaalselt mängida saad?! |
Mängin väga hästi, FPSi kohapealt pole viitsinud uurida, kuid mingit jõnksutamist ega erilist stutteringut ei ole...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
23.11.2014 15:08:44
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Mario. kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
| Mario. kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Mul läpakal GT620M ja i3-3110M - defauldina pakkus Highi, kuid sai mängitavuse huvides allapoole võetud  |
Huvitav..
GT650M ja i7 seda asja küll kuidagi ei jooksutanud.
Samas. Mul ei olnud aus versioon. Mine tea. |
Kohe kuidagi ei jooksutanud? Mul töötas "prooviversioon" samamoodi nagu praegune... |
Mängitavus on lai mõiste.
FHD kõik LOW ...20FPS on no-go
Madalam reso ...30FPS samuti.
Ega ma ei oodanudki.
Aga ma ei kujuta ette, et sa seda reaalselt mängida saad?! |
Mängin väga hästi, FPSi kohapealt pole viitsinud uurida, kuid mingit jõnksutamist ega erilist stutteringut ei ole...  |
pff
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
23.11.2014 16:49:08
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| nolifer kirjutas: |
| sain läni lõpuks, võttis oma 30+ tundi vähemalt, parim fc senini imo, kui mängu lõpp välja arvata, nii mõga lõppu küll ei oleks oodanud |
Mul küll alles 30% ringis, kuid mulle ka story rahu ei anna. Ilus ja kõik, kuid imelikul kombel võrreldes FC3mega, saab liiga palju sidemeid luua. |
teglikult on ainult 2 valikut chick and dude, ülejäänud on kõrvalquestid, mis on ka väga huvitavad.ise tegin chiki queste sest lootsin keppi saada
neid karma ja xp queste ma ei teinud(sinised ikoonid baasides) va hunting sest ma tahtsin max ammo etc, isegi siis, skillid juba enne mängu lõppu maxed ja 15+ skill punkti üle ka;P
mäng oli väga huvitav ja kaasahaarv, aga tõesti lõpp oli väga suur pettumus
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
23.11.2014 17:21:52
|
|
|
lühike mäng... "lets shoot some guns" ja läbi.
Ma pole seda õiget storyt väga mänginud veel, kuid arvestades, kuidas mina sellises situatsioonis käituksin nagu oli intro, siis see 15min versioon meeldib täiega sealt oleks võinud kah üks pikk storyarc väljakujuneda, mitte kohe mängu lõpp. Tahaks vahelduseks "paha" ka olla, mitte mingi üllas vabadusvõitleja.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.11.2014 17:26:42
|
|
|
Mis 15 minutist jutt käib? Mäng kestab 15minutit?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
23.11.2014 17:30:15
|
|
|
Spoiler 
alates 10:00 hakkab õige lõpp pihta
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.11.2014 17:33:19
|
|
|
| Ei saa nüüd aru, mäng ei saa ju ainult 15 minutit kesta?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
23.11.2014 17:55:05
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Ei saa nüüd aru, mäng ei saa ju ainult 15 minutit kesta? |
Alternate ending...ilmselt 99,99% mängijatest ei teagi sellest midagi.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.11.2014 18:09:24
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| Ei saa nüüd aru, mäng ei saa ju ainult 15 minutit kesta? |
Alternate ending...ilmselt 99,99% mängijatest ei teagi sellest midagi. |
See tuleb siis nii, kui seda venda seal ootama jääd jah?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
23.11.2014 18:10:39
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| Ei saa nüüd aru, mäng ei saa ju ainult 15 minutit kesta? |
Alternate ending...ilmselt 99,99% mängijatest ei teagi sellest midagi. |
See tuleb siis nii, kui seda venda seal ootama jääd jah? |
Täpselt nii..
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
23.11.2014 18:32:43
|
|
|
Hmm, sellele vihjas ehk ka enne kopterisse astumist laulus kõlanud sõnad: "should i stay or should i go"
Ja mis jama see on, et mängus noori naisi ei ole- kõik on mingid kõbid, ainuke noor on vist see naine koos oma tütrega
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.11.2014 18:38:54
|
|
|
| Põhim. kui jääd seda psühhi seal ootama, siis saab mäng läbi ja peab uuesti new game panema? Ma ise pole saanud veel proovida mängu.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
23.11.2014 18:43:38
|
|
|
Arvestades seda, et see 10 minutiline intro video on nii rämedalt tüütu, siis ei viitsi seda alternatiivi isegi järgi proovida
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
23.11.2014 19:42:44
|
|
|
Tegin seda ja võtsin vsynci maha. Läks palju paremaks, aga täielikult ei kadunud.
Mäng ise on imo super. Campaign missioonid ei ole nii head nagu eelmise FC'l (samuti karakterit pole nii hästi kirjutatud), aga tegevust on ikka ropult. Seni 12h mängitud, 35% kõigest tehtud, natukene üle 1/3 campaign missioonidest läbitud. Ei tahagi, et kiirelt läbi saaks .
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
23.11.2014 20:03:27
|
|
|
kellel nvidia kaart soovitan control panelist muuta -
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.11.2014 20:14:30
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Arvestades seda, et see 10 minutiline intro video on nii rämedalt tüütu, siis ei viitsi seda alternatiivi isegi järgi proovida  |
ma alguses mõtlesin et olen 20 giga multifilmi alla tõmmanud .....
mäng ise huvi ei paku ja vedeleb veel kõvakettal.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.11.2014 20:33:43
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
kellel nvidia kaart soovitan control panelist muuta -
 |
testisid ja kas midagi märgatavalt muutus ?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
23.11.2014 20:39:26
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
| Mis resol see 3.9GB kasutas? |
Full Hd peaks olema. Lihtsalt kõik viled on põhjas. Pikem ülevaade http://www.gamersnexus.net/game-bench/1701-far-cry-4-gpu-benchmark-amd-is-broken-again
1900x1200 resol tekivad mustad ribad üles ja alla. Meenub FC2 jama mis tekkis autoga sõites ja kaarti ei näinud korralikult. Hiljem fixiti ära.
| tsitaat: |
| HDTanel kirjutas: |
| Aah, see vram on pseudo probleem olnud juba ma ei tea mis ajast. Mingit vahet pole kas pelad 1GB peal või 8GB peal, graafika jääb samaks, perf jääb samaks. |
|
Aga miks sa siis Geforce GT 730, 1GB GDDR5 ei mängi ? Raiskasid kogu raha 780ti 3Gb ära,
| tsitaat: |
| Videosätete alt 16:10 valides ka mustad ribad? |
Jah
viimati muutis Aah 23.11.2014 21:14:35, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.11.2014 20:44:28
|
|
|
|
Videosätete alt 16:10 valides ka mustad ribad?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
23.11.2014 20:47:43
|
|
|
| angel kirjutas: |
| rastaman kirjutas: |
kellel nvidia kaart soovitan control panelist muuta -
 |
testisid ja kas midagi märgatavalt muutus ? |
fps juurde vast ei anna, kuid võib aidata neid kellel stuttering probleeme.
alumised texture valikud peaksid pilti ilusamaks tegema. halba ta ei tee nkn
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|