..Squadron 42 sp ja SC PU koos beetaga hetkel 30€..
Kõige odavam pakett peaks olema veel odavam - 30$ (kui asjast õigesti aru saan - pole veel SC raha pannud. Minu maitse rohkem Elite: Dangerous, ja sealse Premium Beta paketi omanikuna olen väga rahul , väärt igat senti). Kui AC mängida, siis tuleks sinna juurde vist 5$ veel, aga selle paketiga peaks nii SQ42 kui SC PU olema.
Pole üldse paha hind.
Kui veel SC teemadel sõna võtta - ei olnud FPS osale ennem erilisi ootusi, kuid see väike teaser muutis seda. Saan aru, et SQ42 on läbipõiminud nii FPS kui kosmoselennu osa, ja arvestades Chris Robertsit (ja kogu raha mis selle taga on), siis see võib tulla päris vägev.
..Squadron 42 sp ja SC PU koos beetaga hetkel 30€..
Kõige odavam pakett peaks olema veel odavam - 30$ (kui asjast õigesti aru saan - pole veel SC raha pannud. Minu maitse rohkem Elite: Dangerous, ja sealse Premium Beta paketi omanikuna olen väga rahul , väärt igat senti). Kui AC mängida, siis tuleks sinna juurde vist 5$ veel, aga selle paketiga peaks nii SQ42 kui SC PU olema.
Pole üldse paha hind.
Kui veel SC teemadel sõna võtta - ei olnud FPS osale ennem erilisi ootusi, kuid see väike teaser muutis seda. Saan aru, et SQ42 on läbipõiminud nii FPS kui kosmoselennu osa, ja arvestades Chris Robertsit (ja kogu raha mis selle taga on), siis see võib tulla päris vägev.
Täpselt. SQ42 (SP) ja SC (MP/MMO) maksab kokku 30 dollarit, mis teeb 22€ sentidega.
VÄGA hea hind praegu välja käia - videode jms järgi tundub vähemalt 8/10 mäng! (kui mitte rohkem)
FPSi loodetavasti pekki ei keerata. Usutavasti tuleb selline viimase rainbowde ja ghost reconite stiilis cover süsteemiga asi, mitte BF3 stiilis müttamine.
Elite'i kavatsen ka kindlasti mängida, hetkel on hind lihtsalt minu jaoks liiga suur. Aga kui mäng välja tuleb, siis kindlasti võtan ligi.
Mingit Elite vs SC asja minu poolt ei tule - ma olen nagu laps kommipoes - üle pika aja kaks kosmosesimu - neid pole aastaid tulnud. X2/X3 seeriad on vaid himu rahuldanud, aga tunduvad veidi liiga tühjad. Praegu tuleb kõva andmine ED ja SC näol. Vanad head Freespace jms ajad tulevad meelde
offtopic. Mitte ainult need 2 (ED ja SC), vaid ka Limit Theory mis väga muljetavaldav. Kõige parem, et igaüks neist piisavalt erineva rõhuga. Midagi igale maitsele. /offtopic
Ertai kirjutas:
Vanad head Freespace jms ajad tulevad meelde
Freespace 2 üks parimaid mänge üldse.
Loodangi, et SQ42 tuleb midagi selle sarnast. Ehk siis selline tugevalt scripted kosmoseosa, pluss sinna juurde midagi Mass Effecti sarnase fiilinguga FPS (jällegi tugevalt scripted, ning jah, tean et ME rollimäng, aga ikkagi). Võibolla ootused natuke valed, ja päris võimalik et paljud ootavad natuke teistsugust SQ42, aga minule oleks selline lõpptulemus kõige ideaalsem. See on asi, mida ma sellest kogu SQ42/SC kompotist kõige rohkem ootan, ja asi mida suudab ainult Chris Roberts realiseerida (oma juba üle 51 miljoni $, mis kasvab kadestamisväärse tempoga).
Tänane parim uudis SC maailmast on, et Erin Robertsi sõnade järgi peaks iga SQ42 "episoodi" läbimängimine võtma nii 10-20 tundi (infoks et kes veel ei tea, siis kokku on SQ42 50 missiooni, mida lastakse välja paarikuuste vahedena kus iga nn.episood sisaldab 10t missiooni. Kokku seega 5 episoodi). Pole paha. Olen natuke skeptiline mängutundide arvu suhtes, aga isegi pool sellest oleks väga super.
Enam pole meeletult kaua ka jäänud oodata. Ei imestaks kui esimesed juba kevadel välja tulevad (kuigi jah viimaste CR väljaütlemiste järgi on plaan alates 2015 keskpaigast).
offtopic. Mitte ainult need 2 (ED ja SC), vaid ka Limit Theory mis väga muljetavaldav. Kõige parem, et igaüks neist piisavalt erineva rõhuga. Midagi igale maitsele. /offtopic
Ertai kirjutas:
Vanad head Freespace jms ajad tulevad meelde
Freespace 2 üks parimaid mänge üldse.
Loodangi, et SQ42 tuleb midagi selle sarnast. Ehk siis selline tugevalt scripted kosmoseosa, pluss sinna juurde midagi Mass Effecti sarnase fiilinguga FPS (jällegi tugevalt scripted, ning jah, tean et ME rollimäng, aga ikkagi). Võibolla ootused natuke valed, ja päris võimalik et paljud ootavad natuke teistsugust SQ42, aga minule oleks selline lõpptulemus kõige ideaalsem. See on asi, mida ma sellest kogu SQ42/SC kompotist kõige rohkem ootan, ja asi mida suudab ainult Chris Roberts realiseerida (oma juba üle 51 miljoni $, mis kasvab kadestamisväärse tempoga).
Tänane parim uudis SC maailmast on, et Erin Robertsi sõnade järgi peaks iga SQ42 "episoodi" läbimängimine võtma nii 10-20 tundi (infoks et kes veel ei tea, siis kokku on SQ42 50 missiooni, mida lastakse välja paarikuuste vahedena kus iga nn.episood sisaldab 10t missiooni. Kokku seega 5 episoodi). Pole paha. Olen natuke skeptiline mängutundide arvu suhtes, aga isegi pool sellest oleks väga super.
Enam pole meeletult kaua ka jäänud oodata. Ei imestaks kui esimesed juba kevadel välja tulevad (kuigi jah viimaste CR väljaütlemiste järgi on plaan alates 2015 keskpaigast).
Kusagilt lugesin, et pidi 10-20h pikk olema CR sõnutsi, arvasin et ta ütles, et kogu mäng.. aga võibolla mõtles ta ka episoodi kohta ja ma sain valesti aru / või on rahhi nii palju juures, et tehakse pikem SP osa. Mulle sobib!
Story ja plot pidavat hargnema. Asi võiks ikka veidi Deus Exile ja ME triloogiale selles suhtes pähe teha ja natuke kaugemale minna. Alpha Protocoli süsteem oli väga muljetavaldav = päris palju erinevaid valikuid ja tulemusi.
Hetkel siis Missoon 4 on suhteliselt valmis ja teised stuudiod mängivad ja annavad tagasisidet.
CR filmitööstuses töötamine peaks kasuks tulema. Ehk oskab rohkem nõuda ja teise nurga alt natuke läheneda
FPS mingi versioon peaks PAX Austraaliaks valmis olema, seega alla kahe kuu ja siis võibolla saame juba mingit versiooni proovida.
Kas hakkabki nii olema, et igal planeedil on teatud kohad, kuhu saab maanduda, või on olemas ka niiöelda free-roam, et maandun ise planeedil kus ja kuhu ise tahan... nagu on mängus No Man's Sky? _________________
Kas hakkabki nii olema, et igal planeedil on teatud kohad, kuhu saab maanduda, või on olemas ka niiöelda free-roam, et maandun ise planeedil kus ja kuhu ise tahan... nagu on mängus No Man's Sky?
Fikseeritud kohad, vähemalt alguses. Meibi tulevikus (ja räägime ma arvan 5+ aastat tulevikus) täiendatakse, kui rahva huvi püsib. Osadel planeetidel rohkem maandumis kohtasid, mõnes ainult 1.
LKits kirjutas:
Paljulubav mäng.
Mingi kindlam kuupäev ka paigas, millal välja tuleb? Või lihtsalt 2015?
Chris Roberts räägib hetkel PU koha pealt , et ametlik launch on millalgi 2016. Eks erinevat moodulid jõuavad testimisse varem ja SQ42 peaks juba 2015 betas olema oma episoodiliste segmentidega.
Ja natukene ka tangot kosmoselaevadega. Cutlassi trailer lasti ka välja.
Cutlass paistab sellist tüüpi laev olevat, mis endalegi huvi pakub (kuigi disain pole minuarvates suures asi), praegustest isegi kõike rohkem. Selline universaal. Aga PUni veel aega, selle ajaga jõuab veel miljon erinvat laeva valmis.
Minu enda ootused pigem SQ42, aga see PU/Planetside video paistis päris korralik.
PAXil näidati nüüd FPS demo, eeldatavasti peaks kasutajateni jõudma see jaanuari paiku, okei lisame veel mõne kuu, ehk veebruaris-märtsis kindlasti peaks seda proovida saama. Optimistlik jutt on hetkel jaanuari keskpaik.
Minu meelest üsna muljetavaldav nähtu põhjal.
Ise ära proovin, eks siis olen targem.
Pole sellise multiplayer FPS fänn, aga kogu asi paistab väga korralik. Loodan et SQ42 tuleb ka rohkem aeglasema tempoga võitlusi.
Ei saa täpselt aru, mida sa mõtled ?
Üldiselt peakski tempo veidi veel aeglasem olema. Praegu buffiti armoreid ja nerfiti relvi, et asi põnevam oleks ja kauem kestaks.
Nagu redditi AMAs räägiti, siis nad üritavad muu hulgas snitti võtta Rainbow Six taktikalisematest osadest, arma, delta force jne.
Et ideeliselt paar kuuli juba tapab jne.
Mäng ei tule COD v BF stiilis andmine ja küte, pigem ettevaatlik ja taktikalisem asjad, selleks juba sunnivad tagajärjed = permadeath jne.
Mõtlesin seda, et natuke liiga action ja militaristlik ehk. Mitte et see automaatselt halb oleks. Eks ka see, et olen pigem sellist hiilivamate first person mängude fänn kuid otsest FPSide.
Kui mõelda SQ42 peale, siis eks SQ42 ongi sõjaväes et seal ka sellest pääsu pole. Vaatab mis toob.
Mõtlesin seda, et natuke liiga action ja militaristlik ehk. Mitte et see automaatselt halb oleks. Eks ka see, et olen pigem sellist hiilivamate first person mängude fänn kuid otsest FPSide.
Kui mõelda SQ42 peale, siis eks SQ42 ongi sõjaväes et seal ka sellest pääsu pole. Vaatab mis toob.
Hiilimisvõimalused jms on täitsa plaanitud.
Üks näide redditi AMAst, devvide vastatud:
tsitaat:
A Persistent Universe experience. I'm a stealthy, solo player. I find a wrecked ship, i know scavengers will be around soon. I find a crate and put myself in it. I let the scavengers take the crate and put me in their ship. When i'm on their ship, some time later, i get out of the crate. Very quietly, i rummage around and find some goodies i like. I steal those... now i can either - A) Jump out the airlock and call a ride or B) go to their engine room and self destruct their ship or C) quietly hunt and execute the entire staff and take their ship.... or Z) they could have scanned the crate properly before loading it, blasted it with their ship and me with it....
Ertai kui see sinu tsitaat võimalus kunagi ka teoks saab, siis mängus hakkab vahel harva ikka erilist kino saama. Tavaliselt kui selllised võimalused tulevad, siis alguses saab neid kasutada, hiljem on mängijad nii kogenud, et sellliseid kontrollvigu enam ei tehta.
Igatahes... kui tuleb see võimalus, siis UUUUUUUUUuuuuuuUUUUUU. Samas praegu on see puhas hype. See pull, et tootjatel sellline ulmeline papp käes, aga hetkel kuiagi... suur rõhk just reklaamil ja mullil.
Timberg, reklaam on see, kui ubisoft pritsib välja 5 trailerit nädalas et oma farcry4 promoda,ostab veel eri gaming saitidel bannereid jne.
star citizen ei tee reklaami, sest pole vaja. mängijad reklaamivad seda ise.
Ertai kui see sinu tsitaat võimalus kunagi ka teoks saab, siis mängus hakkab vahel harva ikka erilist kino saama. Tavaliselt kui selllised võimalused tulevad, siis alguses saab neid kasutada, hiljem on mängijad nii kogenud, et sellliseid kontrollvigu enam ei tehta.
Igatahes... kui tuleb see võimalus, siis UUUUUUUUUuuuuuuUUUUUU. Samas praegu on see puhas hype. See pull, et tootjatel sellline ulmeline papp käes, aga hetkel kuiagi... suur rõhk just reklaamil ja mullil.
Mängus on ka suur hulk NPCi, kes võivad clueless olla ja lasta mõne võõra oma pardale.
Kõige huvitavam on 28.nov Aurora game package sale (redditis mainiti, kuid esmalt olin nii laisk et ei viitsinud kogu RSI artiklit läbi lugeda). Hind on väga ahvatlev ($20 ehk kuskil 16 eurot). Õnneks 5000 on ka piisav kogus et löögile pääseda (pigem tundide kui minutitega).
Huvitav loogika. Mulle tundub, et ikka nagu oleks pay to win (ehk mitte nii palju, kui mõnes aasia mmos, kuid siiski).
On kaks sarnaste võimetega mängijat.
Mängus hakkab rohkem krediiti teenima see mängija, kes ostab endale parema laeva (ilmselgelt ei ole kõige odavam laev sama hea krediitide teenimiseks kui mõni kallim).
Seega saab raha eest osta endale eelised krediitide teenimiseks.
Krediitide eest saab osta oma laevale paremaid relvi.
Seega panustad raha - saad kiiremini laeva - kiiremini krediite - kiiremini parema varustuse laevale.
Ning sul on suurem tõenäosus võita sinuga sarnasel tasemel mängijat, kellel ehk on nüüd sinuga sama klassi laev (aga ta varustus on halvem, sest ta vähem krediite teeninud ja ta relvad jms on halvemad)?
Siin teemas on kindlasti mängijaid, kes on mänguga paremini kursis kui mina. Ise ma mängu ei oma ja olen arendust huviga jälginud, seega see eelnev tekst on lihtsalt oletus. Kas mäng on teie meelest pay to win või mitte? Kui on/ei ole, siis miks?
Ma olen enamvähem nõus selle CR videoklipiga (õiged seletused ja põhjendused, aga eks natuke P2W maiku on).
Esmalt mainin ära, et ma pigem olen P2W suhtes positiivne kui negatiivne. Seda üldiselt, mitte ühtegi konkreetset mängu arvesse võttes. Kui nüüd Star Citizen teemasse minna, siis minule endale pole mitte mingit vahet kas kaasmängijad on mingi laeva ostnud või selle mängu siseselt välja teeninud. Mängijate vahel on alati ebavõrdusi - alustades juba sellega, et mõned mängivad 5h päevas, teised 3h nädalas. Pole sellist asja nagu endgame. Minu jaoks pole tegemist võitlusega kes kiirema laeva X saab või kellel rohkem krediiti Y on.
Kus selline laevade ostmise asi hakkab mängu tulema on võrdlus iseendaga. Vähemalt minimaalsest nn. grindist pole pääsu, ja tahes tahtmata tekib endale küsimus kas mängida 2 nädalat jutti et laev X osta, või selle asemel võtad krediitkaardi välja ja saad selle asja 5 minutiga. See on P2W oht. Õnneks on laevad küllaltki kallid (ja peale release otsest laevade ostmist ei tohiks enam tulla) et vähemalt minu enda jaoks on ainus viis mängida.
Ootan huviga kuidas erinevate laevade vaheline tasakaal lahendatakse. Eks aeg näitab.
Põhimõtteliselt tõi Kris enamus pointid välja, olen ise üsna sama meelt. P2W-i ma ei kardaks SC puhul. See on nagu EVE-Online puhul kasvõi, et ebavõrdsus jääb ja on alates esimesest hetkest juba sees. Ja heal juhul saad sa tõesti suure papi eest mingit balanssi tagasi osta ning kindlasti on neid kes seda teevad või tegema hakkavad kah. Vahed ei jää ega saa kunagi võrdseks saama ega olema - kes tuli kohe mängu, kes tuli hiljem, kest mängib rohkem tunde, kes vähem, jne. Ning pole vahet kas tegu on combatiga või näiteks kauba vedamisega, ikka on ebavõrdused sees. Inimesed ilmselt esmase asjana peavad silmas just tavaliselt combat-combat ebavõrdsust ning kuidas seda saaks rahaga balanseerida, sama sugune ebavõrdsus on kohe sees kaubavedamisega ning ka seda saab raha eest balanseerida. Hull on lugu veel kui on combat-kaubavedamine omavahel vastamisi, ikka ei saa võrdsust. Üks laseb sulle 300 sisse näiteks, teine 3 aga kaupa veab esimene vaid 3tonni näiteks, teine 300tonni. Kindlasti on laevad mis veavad 300tonni ja lasevad ka 300 sisse aga ikka on alati veel olemas laevad mis veavad 3000 või hoopis lasevad 3000. Toiduahel on pikk, kuskil on alati keegi mingi hetk kes on sinust tugevam/võimsam/rikkam/jne Mina olen ka endale laeva (Freelancer) ostnud (ok, isegi neid mitu korda juba vahetanud) aga ainult põhieesmärgiga mängu arendust toetada. Hetkel olen ma oma Freelanceriga juba pikemalt rahul olnud ja ei näe vajadust mingit uuemat laeva osta või upgradeda, sest mul pole seda vaja, isegi kui ma seda saaksin lubada endale. Ma tahan alustada mängu freelanceri ametis ja Freelanceri laevaga, see on kõik mida ma tahan. Jah, kindlasti saab kuskil kohe kohtuma mingite x-piraatide või krt teab kellega kel on mitu korda võimsam laev juba olemas ning ta võib minuga teha mis pähe tuleb kosmoses aga eks ma pean sellega siis leppima ning leidma muid lahendusi. Mis mulle just selle mängu üheks põnevuseks oleks. Teisalt oleks samuti huvitav grupi tuttavate/sõpradega koos mängida ning üritada kaalukaussi kuskil kallutada. Paraku HinnaVaatluse tiimi vist üle 5 inimese ennast kirja seni pannud ei ole, kahjuks. _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Star Citizen välja tuleku hetkel on P2GA ehk pay to get an advantage. Aasta pärast on kõigil vähegi motiveeritutel vajalikud laevad olemas ja siis loeb juba skill.
Star Citizen välja tuleku hetkel on P2GA ehk pay to get an advantage. Aasta pärast on kõigil vähegi motiveeritutel vajalikud laevad olemas ja siis loeb juba skill.
Just, oma pika jutuga tegelikult tahtsin selle sama pointini välja jõuda _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Põhibaas (24€) tuleb soetada, et saaks mängu, hangaari ja laeva. Kui tahad kohe "multiplayerit" (arena commanderit) mängida, siis veel 5 doltsi. Tasuta pole seal vist midagi, aga iga nädal saab kasutada uute laevade (mitut eri vrianti, kui lastakse) testimiseks arena commanderit ilma, et sul see laev olemas on. Hetkel 300. seeria laevad kuni reedeni testimises.
Suure hurraaga uuendasin oma põhibaasi Aurora MR - M50-ks, see laev ikka hangaaris olemas ja universumis lennatav?
Põhimõtteliselt võid Star Citizeni võtta hinnapoliitikalt kui Guild Wars 2-te. Ehk ostad baasmängu ja siis saad mängida kuni mängu eluea lõpuni. Ilma, et peaksid kuutasu maksma. _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Reedel muidu on sale, 5000 Aurora game package vaid 20$ eest.
Võiks endale ühe muretseda, müüsin oma 325A LTIga maha, keegi oli nõus 170$ maksma, why not.
Ametlik "Imagine" trailer. Sellest oli ka varasem versioon, kuid wubwub oli liiga kõva, nüüd töödeldud need kohad tiba paremaks, aga heli kuidagi nõrk.
Asi on hetkel päris umbe tõmmatud jah, 20GB update (alles üleeile vist uuendasin viimati) ja näitab, et ligi 2 ööpäeva läheb aega, ennem kui ära tõmbaks _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Asi on hetkel päris umbe tõmmatud jah, 20GB update (alles üleeile vist uuendasin viimati) ja näitab, et ligi 2 ööpäeva läheb aega, ennem kui ära tõmbaks
Hetkel on ka mingi connection lost teema ka seal osadel (nagu ka mul), kui mängu käivitad, teada värk, aga veel vist fiximata. Seega ma pole saanud veel ringi luusida
fun fact of the day, 20 giga patch, arvasin, et läheb enivei jamaks ja kustutasin mängu ära, et puhas install teha, mul antud hetkel väike SSD, seega 30 giga tegin vaba ruumi,aga tundub, et ta vajas 2x20, et install ära teha... nati peaksid selle installeri loogikaga tegelema. Et tõmmatakse kuhugi kõrvale alla ja siis installitakse ära.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.