Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 246, 247, 248  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 15:13:14 vasta tsitaadiga

kaks osa ja jälle paus? kaks kuud?
icon_neutral.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 15:17:12 vasta tsitaadiga

pakuks et isegi 3 kuud
EDIT: võibolla ka 2, sel aastal hakkas poolest veebruarist.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.11.2014 15:21:03 vasta tsitaadiga

niikaua on zombied talveunes icon_lol.gif
kevadel taas hakkavad hammustama kui nälg pigistab
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 15:25:11 vasta tsitaadiga

Z Nation
Spoiler Spoiler Spoiler


siit aga tekib küsimus

WD
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2014 15:27:28 vasta tsitaadiga

Peaks olema poole hooja lõpuni 2 osa
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 07:10:56 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 09:32:31 vasta tsitaadiga

WD kaks osa hooaja lõpuni ja siis järgmine laks 8.veebruar 2015 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 09:47:19 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
WD kaks osa hooaja lõpuni ja siis järgmine laks 8.veebruar 2015 icon_biggrin.gif

ei ole hooaja lõpp, see on mid-season finale.. finale ja mid-season finale on kaks erinevat asja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.11.2014 10:25:49 vasta tsitaadiga

masendav süsteem ju icon_lol.gif ,
suvel kui kõik hea meelega passivad õues siis seriaalid jooksevad,
talvel kui passivad toas siis ei jookse midagi, ainult reklaam telekas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.11.2014 21:15:51 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
masendav süsteem ju icon_lol.gif ,
suvel kui kõik hea meelega passivad õues siis seriaalid jooksevad,
talvel kui passivad toas siis ei jookse midagi, ainult reklaam telekas
see järgmine laks kestab ju mingi maini napilt icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 19.11.2014 23:29:02 vasta tsitaadiga

SoA viimane episood oli minu jaoks üks parim TV sarjade episood üle pika aja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 01:03:53 vasta tsitaadiga

Oli, aga
Spoiler Spoiler Spoiler
?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 01:42:37 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
masendav süsteem ju icon_lol.gif ,
suvel kui kõik hea meelega passivad õues siis seriaalid jooksevad,
talvel kui passivad toas siis ei jookse midagi, ainult reklaam telekas
Vastupidi on ikka. Valdav enamus asju hakkab just sügisel/talvel ja lõpeb enne suve
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 10:29:25 vasta tsitaadiga

mis padjaklubiga juhtunud on krt thumbs_down.gif suurem osa naistevahelisest dialoogist möödub karjudes. lihtsalt vastik kuulata. kas naised päriselus omavahel ka ainult kriisates kommunikeeruvad?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 12:08:30 vasta tsitaadiga

võta hääl maha?
E: blondi ikka mängib seal veel?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 09:56:18 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Z Nation
Spoiler Spoiler Spoiler


siit aga tekib küsimus

WD
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas kusagil on ettekirjutatud reegel kuidas igas TV seriaalis peaksid zombied või ühiskond toimima?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2014 10:47:55 vasta tsitaadiga

The 100
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.11.2014 15:38:08 vasta tsitaadiga

The 100

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.11.2014 17:13:22 vasta tsitaadiga

no uus seriaal tulemas ju - the 100 walking out alive
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2014 21:53:25 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
no uus seriaal tulemas ju - the 100 walking out alive

pornomees, sa panid ÄMBRI!

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.11.2014 23:35:53 vasta tsitaadiga

Season 1 oleks piisanud selle jaoks juba, ja siis finito teha, aga ei,
S2 täielik kapsas juba
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2014 23:37:11 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
Season 1 oleks piisanud selle jaoks juba, ja siis finito teha, aga ei,
S2 täielik kapsas juba

kapsas jah, aga vaatan edasu icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 00:02:55 vasta tsitaadiga

S2-ga kaasnes IMO mõnus intro icon_biggrin.gif
aga ma küll ei kurda, täitsa OK on. see sari pole mõeldud overthinker-itele, see on meelelahutus selle sõna kõige otsesemas tähenduses:
keeleveeb.ee kirjutas:
meele|lahutus
meeldivat vaheldust pakkuv tegevus, lõõgastavaks vahelduseks olev ajaviide Matk, ekskursioon on hea meelelahutus. Meelelahutuseks korraldati kontserte ja peoõhtuid. Kino, teater pakub meelelahutust. Ainsaks meelelahutuseks oli neil kaardimäng. Mees otsis viinast meelelahutust. Linnas ei ole meelelahutustest puudust. Töö vaheldugu meelelahutuse ja puhkusega. *Need kümme-kaksteist tundi nädalas, mis Triin praegu [koolis] annab, on pigem jõuka proua meelelahutus kui töö. V. Lattik.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 04:58:44 vasta tsitaadiga

Selle ümber on viimased nädalad pisut kära olnud.

Spoiler Spoiler Spoiler


....

Hell on Wheels - Hooaja lõpp oli täitsa hea.



The Missing
http://www.imdb.com/title/tt3877200/

Raske teema, aga väga hästi tehtud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.11.2014 23:36:50 vasta tsitaadiga

WD.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ning loomulikult järgmine osa on nii, et ei jäua veebruari ära oodata icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 17:54:18 vasta tsitaadiga

WD - Järgmise osa spoileriga võibolla tegu...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 19:07:35 vasta tsitaadiga

WD on nagu Ladina-Ameerika seep, esimeses osas läheb tüüp kusele ja kümnendas osas tuleb alles peldikust tagasi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 25.11.2014 19:17:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

esimeses osas läheb tüüp kusele ja kümnendas osas tuleb alles peldikust tagasi.



ja siis hakkavad flashbackid et hmm - kas ma ikka käisin tegelt üldse kusel või mitte
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 19:25:08 vasta tsitaadiga

ehk mille pärast tüüp läks kusele
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.11.2014 20:09:25 vasta tsitaadiga

Kavatsen WD vaadata kogu hooaja korraga ära, sest eelmine hooaeg, mis oli üpris hea, venis siiski nagu kaameli ila.

Asenduseks nüüd Flash, the 100 and Person of Interest.

Flash on hetkel selline tore sari, ega sealt mingit tõsist elamust ei otsigi, aga hästi on tehtud ja igav ei hakka.

Person of Interest on hästi tehtud, iga osa töötab hästi, kõik on nagu olemas, et sarja nautida - head näitlejad, huvitavad karakterid, hästi filmitud ja kokku lõigatud + üldine keskkond ja õhustik. Hetkel parim meelelahutus minu jaoks.

the 100 - peaks olema kõige põnevama ideega, lahendus on aga üsna kusine, sari ajab oma lollustega närvi, eelmine hooaeg oli üpris okei, aga kvaliteeditõusu oli vaja. Tegijad arvasid, et rohkem draamat ja kiiremad sündmustekäigud teevad sarja paremaks.. noh ma ei tea, veidi on parem, aga ikkagi iga kord kui ma seda sarja vaatan, siis mõtlen et üsna sitt produktsioon, sisu on olemas, aga käekiri ei meeldi absoluutselt.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2014 20:36:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tegijad arvasid, et rohkem draamat teevad sarja paremaks

ükski seep ei lähe paremaks kui draamat lisada icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 21:28:07 vasta tsitaadiga

The Flash & Robert Knepper... 5+ thumbs_up.gif

Person of Interest... 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 27.11.2014 00:42:15 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
The Flash & Robert Knepper... 5+ thumbs_up.gif

Person of Interest... 5+ thumbs_up.gif


Kui ma annaks oma kolmele mainitud seriaalile ka mõttelise hinde (teeme seda nalja viluks koolisüsteemi näitel) ja punti lisaks Walking Deadi (eelmise hooaja põhjal) ning Straini, siis:

Person of Interest 5+
The Flash 5
The 100 3+
Walking Dead 4-
Strain 4- (super hästi filmitud ja lõigatud, samas osad näitlejad ja mõningased lauslollused tegijate poolt kisuvad hinde alla)

Üks sari mida ma veel tõsiselt ootan ja oli eelmise aasta suurüllatus Les Revenants (the Returned) (5-)
Hooaja lõpp läks veidi nihu nagu ka Strainil, aga loodan parimat.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 17:17:14 vasta tsitaadiga

kus uus the 100 viibib? whip.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 17:46:35 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
kus uus the 100 viibib? whip.gif


Sai ju ammu öeldud, et seepe ei ole see nädal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 17:52:38 vasta tsitaadiga

3. detsember tuleb "The 100".
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 18:01:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Leinö kirjutas:
kus uus the 100 viibib? whip.gif


Sai ju ammu öeldud, et seepe ei ole see nädal.


kus icon_eek.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.11.2014 19:35:34 vasta tsitaadiga

Leverage ka suht hea vaatamine ajaviiteks
http://www.imdb.com/title/tt1103987/?ref_=nv_sr_1
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 04:13:51 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Scart kirjutas:
Leinö kirjutas:
kus uus the 100 viibib? whip.gif


Sai ju ammu öeldud, et seepe ei ole see nädal.


kus icon_eek.gif
Tänupüha.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2014 09:05:41 vasta tsitaadiga

njah, pooled seebid on pausil thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 21:41:46 vasta tsitaadiga

Pausid seebiks.
thumbs_down.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 22:16:09 vasta tsitaadiga

Proovisin Flashi, Constantine jms, mida te siin kiidate, vaadata. Need ei kõlba ju kuhugi icon_confused.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2014 22:18:08 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Proovisin Flashi, Constantine jms, mida te siin kiidate, vaadata. Need ei kõlba ju kuhugi icon_confused.gif

Elementary
da vincis demons

äkki

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 22:19:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
njah, pooled seebid on pausil thumbs_down.gif

Möh, mul vaid 1 seep pausil icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2014 22:22:29 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
njah, pooled seebid on pausil thumbs_down.gif

Möh, mul vaid 1 seep pausil icon_eek.gif

pausid ses suhtes, et paar 3 nädalane auk sees
mõni pole veel alustanudki

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 22:22:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Proovisin Flashi, Constantine jms, mida te siin kiidate, vaadata. Need ei kõlba ju kuhugi icon_confused.gif

Elementary
da vincis demons

äkki


da vinci deemoneid proovisin vaadata, paarist esimesest episoodist kaugemale ei jõudnud, kuidagi väga nigel oli
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 22:27:13 vasta tsitaadiga

Krt, mis deemonid - z nation, haven, gracepoint, scorpion, person of interest, homeland, Intruders. Järgmine kuu hakkab Ascension
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2014 22:30:37 vasta tsitaadiga

z nationit ei hakka praegu vaatama, vb suvel kui igav ja aega on

tsitaat:
da vinci deemoneid proovisin vaadata, paarist esimesest episoodist kaugemale ei jõudnud, kuidagi väga nigel oli

järjest paremaks läheb thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.11.2014 23:57:44 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Proovisin Flashi, Constantine jms, mida te siin kiidate, vaadata. Need ei kõlba ju kuhugi icon_confused.gif

Elementary
da vincis demons

äkki


da vinci deemoneid proovisin vaadata, paarist esimesest episoodist kaugemale ei jõudnud, kuidagi väga nigel oli
elementary on hea kraam ja sellest hooajast ka the game thumbs_up.gif thumbs_up.gif

ma olen vast ainus jälle, kes CSI's midagi head leiab

samas ma olen ka see, kes leiab, et draama annab sarjadele sisu, mitte nagu jeebus siin typos, et draama ei tee seepidele kunagi head

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.11.2014 00:03:07 vasta tsitaadiga

Elementaryga tuli meelde Sherlock UK BBC versioon , kus Sherlockil karp kinni jäi

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 246, 247, 248  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.