Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 08:40:13 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
simo5555, Pisut vale teema selle video jaoks ? ps4/Xbox one trailer

Siin ennegi neid pandud, seda enam et PC jaoks pole midagi avalikustatud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 18:39:43 vasta tsitaadiga

nuja nüüd pc vennad peavad näruse konsooli pildi peale vesistama?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 19:44:25 vasta tsitaadiga

Mis ajast on erinevate platvormide piltidelt ilu taga ajamine tähtsam kui mäng ise?
_________________
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 19:47:56 vasta tsitaadiga

nalja teed või? Võta mõni suvaline konsooliport, vähe hala ei ole või?
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 14:34:52 vasta tsitaadiga

Ma võin vabalt oodata veel paar kuud, et mängida rock solid 60 fps ja AntiAliasinguga seda mängu. Pole probleemi.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 16:34:03 vasta tsitaadiga

ot:
iir kirjutas:
nuja nüüd pc vennad peavad näruse konsooli pildi peale vesistama?


Mina ei virise. Need on siiski erinevad asjad ja loomulik, et arvuti jõudlus suurem kui konsoolil. Pole neil häda midagi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 12:19:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi on GTA5'te konsooli peal proovinud? Endal mäng läbitud PS3 peal. Kas tasub osta, kui storyline sama ja mõned väiksed lisad juurde poogitud?
_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 12:35:23 vasta tsitaadiga

Est_RuLx, Jah.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 19.11.2014 12:35:58 vasta tsitaadiga

Est_RuLx kirjutas:
Kas keegi on GTA5'te konsooli peal proovinud? Endal mäng läbitud PS3 peal. Kas tasub osta, kui storyline sama ja mõned väiksed lisad juurde poogitud?

PS4 Next-Gen versioon on nagu öö ja päev võrreldes Xbox360 Last-gen versiooniga. Kõik textuid tehtid üle, valgus on reaalsem, pilt selgem... poleks uskunud. Aga noh story on suht sama, need bonused mis returning mängijad saavad need on, rohkem midagi.

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 19.11.2014 13:47:54 vasta tsitaadiga

parem graafika ja first person vaade, kui need sind ei huvita ei ole mõtet osta
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 14:52:20 vasta tsitaadiga

PC teema nagu ju?
icon_rolleyes.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 14:57:09 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
PC teema nagu ju?
icon_rolleyes.gif

Ma mõtlesin, et tuuakse juba välja, et teema nii aktiivne icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 14:57:58 vasta tsitaadiga

tuleks kinni tagasi panna vist jälle
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 19:37:59 vasta tsitaadiga

rääkige parem sellest vägistamise ja naise läbi peksmise teemast, mis täna delfi naistekas!!! üles võetud on icon_lol.gif alguses olin isegi natuke üllatunud, et kas tõesti sellise scene sisse pandud sinna aga kuskilt mingitest kommentaaridest jäi pärast mulje, et tegu vist mingisuguse modiga, mis kellegi poolt mängule juurde tehtud. Ei kujuta küll samas päris hästi ette, mismoodi selliseid mod'e tehakse icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 19:49:09 vasta tsitaadiga

PC tuleb ikka midagi võimast.Peab ikka varsti videokaarti uuendama ära. thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 19:57:52 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
rääkige parem sellest vägistamise ja naise läbi peksmise teemast, mis täna delfi naistekas!!! üles võetud on icon_lol.gif alguses olin isegi natuke üllatunud, et kas tõesti sellise scene sisse pandud sinna aga kuskilt mingitest kommentaaridest jäi pärast mulje, et tegu vist mingisuguse modiga, mis kellegi poolt mängule juurde tehtud. Ei kujuta küll samas päris hästi ette, mismoodi selliseid mod'e tehakse icon_biggrin.gif

Kas siis konsoolimänge saab ka modida?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 20:13:51 vasta tsitaadiga

Mul pole aimugi, oot kas see pc peal veel väljas ei olegi? icon_biggrin.gif

Huvitav milline "naisteka" ajakirjanik see neid vägistamiskaadreid sealt mängust välja otsis sest ma ei ole nagu tähele pannud, et muu maailma ajakirjandus mingit sellist teema üles oleks puhunud juba

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 20:32:36 vasta tsitaadiga

suhkamit sai eelmises gta-s teha küll, mingi pooleldi seksimine oli ka
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 20:49:19 vasta tsitaadiga

Wiltz, Ilmselgelt artikli autor on soovoliniku kasvandik, kelle jaoks seksi ostmine võrdub vägistamisega.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 21:47:57 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Mul pole aimugi, oot kas see pc peal veel väljas ei olegi? icon_biggrin.gif

Huvitav milline "naisteka" ajakirjanik see neid vägistamiskaadreid sealt mängust välja otsis sest ma ei ole nagu tähele pannud, et muu maailma ajakirjandus mingit sellist teema üles oleks puhunud juba

kui eile vaatsaid ignist siis pidi juba eile pc pel väljas olemas, kui täna vaatasin siin lükati edasi 27 jaanuariks
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.11.2014 21:57:39 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
Wiltz kirjutas:
Mul pole aimugi, oot kas see pc peal veel väljas ei olegi? icon_biggrin.gif

Huvitav milline "naisteka" ajakirjanik see neid vägistamiskaadreid sealt mängust välja otsis sest ma ei ole nagu tähele pannud, et muu maailma ajakirjandus mingit sellist teema üles oleks puhunud juba

kui eile vaatsaid ignist siis pidi juba eile pc pel väljas olemas, kui täna vaatasin siin lükati edasi 27 jaanuariks
see, et pc on tuleval aastal, on juba kuu või kaks vana uudis


selle läbu võiks siit eemal hoida, muidu lendab teema lukku ja kõik pcmehed saavad kuskil konsooliteemas gta 5'st jutustada - sobib icon_question.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 22:48:40 vasta tsitaadiga

Küll tuleb ka PC peale neid mode.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.11.2014 22:53:13 vasta tsitaadiga

see nüüd küll mingi rape mod ei ole, see on consenual sex mod icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 22:57:29 vasta tsitaadiga

loe delfist, see hävitab kõik 7 aastased lapsed kes seda mängu mängivad. keerab nende elu pea peale.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 23:12:57 vasta tsitaadiga

PC peale 2015 jaanuar vist tulema eks?
Ja mäng on mäng. Kui väike laps mängib mängu ja talle ei tehta selgeks, et see on mäng ning seda ei tohi kunagi võrrelda päris eluga,
siis võid küll endale lihtsalt peksa anda. Või ära lase tal siis seda mängida! Vanusepiirang on vist muidu 18+?
Päris huumor see ikka minu jaoks.
Minu arust mängud ei põhjusta kunagi vägivalda. Mäng ongi see koht kus sa saad enda närve maandada.
Kodune kasvatus on see mis paneb arusaama, et kus mida teha võib.

Kui see mäng tuleb siin tõmban kõik läbi seal mängus ja pärast lasen veel kuuli ka maitsta. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Et siis nagu mida mängus tegin lähen teen ka päriselt? Peab ikka loll olema kui nii mõleda...... või tõesti 10 aastane kellele pole asjad selgeks tehtud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 23:23:55 vasta tsitaadiga

See on mõttetu vaidlus lihtsalt, idioodid üritavad igal võimalikul moel geimereid maatasa teha, ise lösitavad päevast päeva teleri ees ning söövad juustuburgereid.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.11.2014 23:23:57 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
PC peale 2015 jaanuar vist tulema eks?
Ja mäng on mäng. Kui väike laps mängib mängu ja talle ei tehta selgeks, et see on mäng ning seda ei tohi kunagi võrrelda päris eluga,
siis võid küll endale lihtsalt peksa anda. Või ära lase tal siis seda mängida! Vanusepiirang on vist muidu 18+?
Päris huumor see ikka minu jaoks.
Minu arust mängud ei põhjusta kunagi vägivalda. Mäng ongi see koht kus sa saad enda närve maandada.
Kodune kasvatus on see mis paneb arusaama, et kus mida teha võib.

Kui see mäng tuleb siin tõmban kõik läbi seal mängus ja pärast lasen veel kuuli ka maitsta. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Et siis nagu mida mängus tegin lähen teen ka päriselt? Peab ikka loll olema kui nii mõleda...... või tõesti 10 aastane kellele pole asjad selgeks tehtud.


Kunagi väga ammu andis päris elus mingi teismeline kuskil maailmas omal tuttavale nuga, kuna sai pidevalt nuga tema käest cs-i mängus.
Maailm on suhteliselt täis selliseid lolle, kes ei suuda oma peaga mõelda ja arvuti mängude pidev reaalseks muutumine või neid lolle rohkem välja tuua, sest enam ei saa aru kas tegemist on reaalsusega või virtuaal maailmaga.

Huvitav ka minu arust see, et need inimesed meil siin kes seda mängu austavad ja ootavad, ei tea et see mäng tuleb jaanuari lõpus välja, kui seda edasi veel ei lükata.
Ja tundub et konsooli foorumi alateemat külastatakse nii vähe, et need kellel see mäng on konsoolil, ei saa sealt alafoorumist seda tagasisidet mida tahavad ja siis postitavad PC alafoorumisse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 23:53:30 vasta tsitaadiga

Enne ameerika avastamist polnud maailmas ühtegi sõda. Enne televisiooni ja arvuti leiutamist ei olnud (eriti multikad ja mängud) vägivalda olemas. Puhas klassika. Ehk peaks koolitus firmad tibuvanemad maa peale tooma.
Tahaks mängust paar sõna kaasa rääkida aga rellis on alles järgmine aasta. Paari pildi ja video pärast pole seniks mõtet erutuda.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 02:15:24 vasta tsitaadiga

See arvutimängude süüdistamine noorte vägivallalainetes on loomulikult juma ammu teada p*sateooria, mind isiklikult lihtsalt antud juhul imestas see kust meie kohalikus meedias vastav säutsumine alguse sai...delfi naistekas tavaliselt tiirleb vähe teiste teemade ümber ja naerda saab seda jura lugedes alati icon_biggrin.gif Nüüd siis leiti selline niidiots seal ülesse, naiste väärkohtlemine arvutimängus icon_lol.gif

Aga eks objektiivselt vaadates/hinnates ole mängud (kuid loomulikult mitte ainult mängud!) aasta-aastalt läinud niiöelda kaugemale küll kohati. On see vägistamine või niisama trukkimine, blowjob või mingi muu job, ütleme 10a tagasi sellist temaatikat mainstream arvutimängus ikkagi pigem ei näinud kunagi. Kui nüüd olekski näinud, vaevalt see mind kuidagi rohkem mõjutanud oleks kui mingi muu asi seal mängudes...aga siiski, kõik need miljonid või kurat teab mis triljonid inimesed, kes gta'd ostma ja mängima hakkavad ilmselt päris nii terve mõistusega ei ole kui mina icon_lol.gif Pole nende vanemad suutelised selgeks tegema, mis on okei mis mitte, pole neid ümbritsevad inimesed selleks võimelised, pole kool suuteline ega võimeline. Ja nii ilmselt lollid saavadki veel lollimaid ideid...süüdi pole aga mitte content, vaid nende lollide kasvatus (ehk selle puudumine) ja lünklik mõistus.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 23:48:13 vasta tsitaadiga

Tegu on ametlikult siiski 17+ mänguga. See, et Eestis seda ei kontrollita pole küll mängutootja süü. Näiteks Saksamaal küll jälgitakse, olen isegi 17-aastasena olnud olukorras, kus korvis olnud õlu läks ilusasti läbi, kuid FEAR oma 18+ reitinguga mult kassas ära võeti.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 21.11.2014 10:48:54 vasta tsitaadiga

Just - PC mängud on alati sünnitanud vägivalda - "ürgsetel" aegadel oli selline võrgumäng nagu MUD. TTÜ arvutiklass oli rahvast täis, kaks tüüpi klõbistasid mängida - üks pani teiselt mingi mõõga pihta - teine tõusis toolilt ja läks esimesele kallale icon_lol.gif Õõvastav.
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 25.11.2014 23:07:37 vasta tsitaadiga

Peaasi ,et teda vägivaldseks ei muuda: https://www.youtube.com/watch?v=TClZ42I8m1M
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 09:53:03 vasta tsitaadiga

ca kuu aja pärast väljas icon_wink.gif
_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 11:24:09 vasta tsitaadiga

yeah.. oskab keegi kommenteerida, kas euronicsist eeltellimust teha on mõistlik mõte? Saan release päeval siis füüsiliselt mängu kätte? Pärast nii, et neid eeltellijaid niipalju, et muhvigi ei saa.. Sobiks just ideaalselt selline variant mulle, kuna release on mu sünnipäeval, siis saaks kohe euronicsist sünnipäevakingi endale teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 11:40:55 vasta tsitaadiga

Vaadates viimase aja juhtumeid, siis ei ole mõtet eeltellimust teha icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 12:26:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vaadates viimase aja juhtumeid, siis ei ole mõtet eeltellimust teha icon_rolleyes.gif
Tõsi jutt.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 12:44:56 vasta tsitaadiga

Kui on kange tahtmine mängu eeltellida, siis on vast Steam kõige kindlam koht, kus võib olla kindel, et saab kätte ja õigel päeval mängida.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoP
HV vaatleja
MarkoP

liitunud: 07.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 13:11:23 vasta tsitaadiga

Ise eeltellisin G2Ast. Nende enda pakkumine, mitte vahendaja. Eks näis. Loodan, et key potsatab õigel päeval postkasti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 13:12:42 vasta tsitaadiga

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52366/asked-answered-gtav-first-person-experience-online

tsitaat:
Hi Alli, we’re presently in the final stages of development on the PC version of Grand Theft Auto V and hope to have confirmed official system requirements to share soon here at the Newswire, please stay tuned for that to be announced in the coming week. Thank you and we’re very excited to bring GTAV to the PC gaming community!


pc sys reqs sel nädalal väljas
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 13:36:07 vasta tsitaadiga

trip, ma pole kunagi aru saanud, mis point nendel system reqidel on tänapäeval, kõik jookseb 5aastat vana raudvara suurepäraselt nagunii. Pealegi on tegu GTA 4 mängumootoriga nii, et jookseb ülihästi veel, et isegi.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 13:37:50 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
trip, ma pole kunagi aru saanud, mis point nendel system reqidel on tänapäeval, kõik jookseb 5aastat vana raudvara suurepäraselt nagunii. Pealegi on tegu GTA 4 mängumootoriga nii, et jookseb ülihästi veel, et isegi.

Kui mõne jaoks on 20fps silky smooth, siis kõlbab 5 aastat vana arvuti küll thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 13:41:10 vasta tsitaadiga

HDTanel, No aga kui nüüd GTA IV hakata V-ga võrdlema, siis graafiline jm pool on ikka kordades ja kordades edasi arenenud. See, et tolle vana mootori peal, ei oma selle mängu puhul väga tähtsust. See ei tähenda, et peab sama lahja nõuetega saaama V-te mängida nagu IV-l on (kuigi noh, IV-l nagunii sitt port... isegi praeguste võimsamate masinate peal ei ole see erakordne nähtus, kui IV lagab).
Väga sügavalt kahtlen, et V jookseks 5 aastat vana raua peal "suurepäraselt".
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 14:55:28 vasta tsitaadiga

Max Payne 3 PC pordi teinud tiim pidavat ka GtaV porti tegema, seega lootus head kaupa saada on suur. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 22.12.2014 15:04:49 vasta tsitaadiga

Well eks ~kuu jooksul saab teada, ma üldiselt preorderitest hästi ei arva aga GTA5´le on preorder juba tehtud.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.12.2014 18:10:51 vasta tsitaadiga

HDTanel, 5 aastat tagasi polnud ka sellist raudvara väljas, et seda graafilist poolt niipalju arendata. Mootor juba nimest peaks ütlema midagi. Sa kas koormad mootorit või ei koorma mängu tehes.
Vähem igasugu graafilisi elemente lihtsalt polnud võimalik arendada 5 aastat tagasi icon_razz.gif Ega iga uue mängu jaoks pole vaja uut mootorit leiutada.

Ma mängu kohe kindlalt ei osta. Mul vaja kõigepealt uus graafika kaart osta ja siis alles selle peale mõtlema hakata.
Ma pole selle mängu jube fän, seega saan rahus paar kuud oodata, kuniks mõistlik hind on ostmiseks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 18:31:08 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Max Payne 3 PC pordi teinud tiim pidavat ka GtaV porti tegema, seega lootus head kaupa saada on suur. icon_rolleyes.gif


mp3/gtav ei ole porditud, ikka eraldi pc-le arendatud.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 18:36:11 vasta tsitaadiga

Kindlasti on tehtud arendustööd juurde, kuid juba arvestades, et xbone jookseb sisuliselt windows 8 peal (programmid ja mängud on väheste muudatustega PC peal jooksutatavad), kahtlen, et kogu mäng on totaalselt eraldi arendatud.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 22.12.2014 18:37:58 vasta tsitaadiga

Kõrvalt vaadates tundub ausalt öeldes üsna tülikas.

Ise mänginud 1-San Andreas põhjalikult aga juba 4. osa ei haaranud kaasa icon_sad.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 22.12.2014 18:43:14 vasta tsitaadiga

Kui arvestada seda, et uue Geni konsoolid on ju mõlemad x86 arhitektuuril, siis selliseid BAD Porte PC peal ei tohiks enam esineda nagu Xbox360/PS3 ajal.
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 22.12.2014 22:38:50 vasta tsitaadiga

i3 ja 7850 on siiani kõik mängud ära mänginud @ 1050p. Tahaks loota, et saab ka GYAV'ga hakkama, vast ei tasu väga muretseda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.