Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 17:25:06 vasta tsitaadiga

Rinaldo kirjutas:
kimi kirjutas:
Rinaldo, kus lehel see Bieber annetusi palus? icon_eek.gif


ilmselt hea point.

ma ei ole hdtaneli subscriber ega midagi, aga lihtsalt vastik on vaadata, kuidas peale iga tema posti, te lendate talle selga, nagu kari raisakotkaid icon_lol.gif
on ka põhjust icon_idea.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 18:40:36 vasta tsitaadiga

Kui keegi teine lolli juttu ajab, siis on ainult sellele jutule tugineda, aga haadee puhul on seda vana pläusti ka nii palju kõigil meeles, et juttu jätkub kauemaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 18:44:19 vasta tsitaadiga

verd, rupskeid ja intriige !
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 18:45:59 vasta tsitaadiga

Rinaldo kirjutas:
kimi kirjutas:
Rinaldo, kus lehel see Bieber annetusi palus? icon_eek.gif


ilmselt hea point.

ma ei ole hdtaneli subscriber ega midagi, aga lihtsalt vastik on vaadata, kuidas peale iga tema posti, te lendate talle selga, nagu kari raisakotkaid icon_lol.gif


Kui ta suudab oma jutu ära põhjendada, ei lenda talle keegi kaela aga kui ta lahmib täiesti suvalisi fakte ja kui kaasfoorumlased teavad veel ka, et see ei vasta tõele, siis peab ju talle asja selgitama icon_lol.gif

Näiteks, ma ootan siiamaani tema vastust icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 19:18:34 vasta tsitaadiga

lillatäpp nh
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.11.2014 14:20:06 vasta tsitaadiga

Posted Today, 16:12
Caterham F1 Team @CaterhamF1
We are delighted to announce that we will be racing in Abu Dhabi next week thanks to the support of the fans. THANK YOU #RefuelCaterhamF1

ALo bahreinis WEC garaazide taga nuuskimas icon_biggrin.gif
Alonso was escorted by Pierre Fillon and Gerard Neveu and has visited the AF Corse pit and Porsche too, with a large man hug for his pal Mark Webber.
http://www.dailysportscar.com/2014/11/15/let-the-rumour-mongering-begin.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 16.11.2014 16:17:24 vasta tsitaadiga

champ koefides bookied pole vähemalt alla andnud, nagu varemgi näha olnud ju - shit happens.
champ Hämm avg koef 1.2 - Rosberg 4.05
75%-25%
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 16.11.2014 17:19:19 vasta tsitaadiga

Kui oleks topelt punktid olnud viimases sõidus:

tsitaat:
2013 Vetteli edumaa oleks veel suurem olnud
2012 Alonso oleks võitnud
2011 Vetteli edumaa oleks masendav olnud
2010 Vetteli napp võit ikkagi
2008 Massa oleks võitnud
2003 Räikkonen oleks võitnud
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 16.11.2014 17:34:06 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
champ koefides bookied pole vähemalt alla andnud, nagu varemgi näha olnud ju - shit happens.
champ Hämm avg koef 1.2 - Rosberg 4.05
75%-25%


rott vajab roppu õnne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 16.11.2014 18:04:01 vasta tsitaadiga

Nico kõnnib tänaval, vaatab hmmm mis krdi auto see veel on - kiigutab roostes Opelit nii et küljepeegel kukub küljest,
Bottas röögib aknast - mida kurat sa teed mees mu autoga???
Nico - kui tahad korraliku autoga sõita edaspidi, nt CLS 63 AMG, (my treat),
siis tead kellele Abus pead sisse sõitma stardis ja pilgutab silma.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 16.11.2014 18:11:22 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
Nico kõnnib tänaval, vaatab hmmm mis krdi auto see veel on - kiigutab roostes Opelit nii et küljepeegel kukub küljest,
Bottas röögib aknast - mida kurat sa teed mees mu autoga???
Nico - kui tahad korraliku autoga sõita edaspidi, nt CLS 63 AMG, (my treat),
siis tead kellele Abus pead sisse sõitma stardis ja pilgutab silma.


ära karda. vana rassist niki lauda näpib ise asjad paika
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 16.11.2014 19:21:41 vasta tsitaadiga

Abus Nicole jookseb ringi boksis bikiinides,
vasaku rinnahoidja peal R ja paremal N ja taustal Niki muhelemas kuna püksikul L
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 19:23:39 vasta tsitaadiga

Porno Parm, Ja siis Lauda näpibki asjad paika.

tsitaat:
niki lauda näpib ise asjad paika
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 17.11.2014 08:55:28 vasta tsitaadiga

Rinaldo kirjutas:
Porno Parm kirjutas:
champ koefides bookied pole vähemalt alla andnud, nagu varemgi näha olnud ju - shit happens.
champ Hämm avg koef 1.2 - Rosberg 4.05
75%-25%


rott vajab roppu õnne.


Kumb rott ? Must rott või valge rott ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 18.11.2014 02:14:03 vasta tsitaadiga

valge rott
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 18.11.2014 08:41:06 vasta tsitaadiga

Rinaldo kirjutas:
valge rott


No aga sa hoia mustale rotile pöialt ja kõik läheb hästi ...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.11.2014 13:00:17 vasta tsitaadiga

nostalgiat ka
http://www.gpupdate.net/en/f1-news/319150/five-of-the-best-formula-1-title-showdowns/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 19.11.2014 16:33:48 vasta tsitaadiga

Eccelstone'l ikka seis päris hapu kui juba Caterhami peab ise aitama. Tasuta transport Abu Dhabisse - http://www.planetf1.com/driver/18227/9570079/Ecclestone-helped-Caterham-out

Kõlakad käivad et ka Marussia plaanib ikkagi kohal olla. Homme õhtaks peaks siis masinad kohal olema et reedel sõita saaks. Koht top 10 seas on väärt paarkümmend milli icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.11.2014 16:45:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

F1 surpremo Ecclestone has now also revealed that he helped them out.

"They wanted to go, so we've transported them at no cost to them," he told Press Association Sport.

"We've at least helped them to some degree, something we need not have done. We've even chartered another plane to take them.

"We've gone a little bit over the top, but anyway, we've done it."

icon_lol.gif see juba nagu match fixing F1 moodi icon_lol.gif
arvatavasti saatis ka top tiimidele kirja et võitev auto peab olema roheline, ja pani online kihlveokontorites Caterhamile all in koefiga 1000 et raha tagasi teenida
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 17:20:31 vasta tsitaadiga

Ta peaks kõikidele tiimidele selle reisis välja käristama, siis oleks asi võrdsem. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 18:12:40 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/InsideFerrari/status/534993943877144576
https://twitter.com/InsideFerrari/status/535032879563431936
Scuderia Ferrari ‏@InsideFerrari
Something important is going to happen. Stay tuned...
Changes are in the air... Stretch your imagination…


Äkki ostsid Marussia ära?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 18:14:31 vasta tsitaadiga

Sõidavad järgmisest hooajast mersu mootoritega? icon_lol.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.11.2014 18:36:07 vasta tsitaadiga

Ferrari+Marussia = Ferrussia,
Putin garaažis muhelemas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 20:07:16 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/raske-avarii-teinud-vormelisoitja-jules-bianchi-tuli-koomast-valja.d?id=70190007
tsitaat:
Jules ei ole enam kunstlikus koomas, aga ta on ikka veel teadvuseta. Ta hingab iseseisvalt ning tema seisund on stabiilne, kuigi seda nimetatakse jätkuvalt ka kriitiliseks," teatas Bianchi perekond, vahendab motorsport.com.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 20:12:28 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
Sõidavad järgmisest hooajast mersu mootoritega? icon_lol.gif

good one thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 20.11.2014 10:12:22 vasta tsitaadiga

Marussia kohale ei jõudnud icon_sad.gif Seega stardis 18 autot, olenevalt kas Caterham leiab kedagi kes nende autoga sõita tahab (ja ilmselt maksta siis ka) icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.11.2014 12:12:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

olenevalt kas Caterham leiab kedagi kes nende autoga sõita tahab (ja ilmselt maksta siis ka)


webcam cockpitti ja HDTanel Lasnakal, remote driving , upload speed netil ok, download ka ,
no siis 1ne kurv sirgeks ja Nico murule
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 12:29:53 vasta tsitaadiga

Turvalisuse huvides hakatakse 5 aasta pärast sõitma simulaatori peal.
Juht istub pitis simulaatoris, autod sõidavad ilma juhita, sest nii on ohutum

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 12:36:13 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks Ecclestone Marussiale siis abikätt ei ulatanud icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.11.2014 12:38:19 vasta tsitaadiga

auto värv ei meeldinud vist
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.11.2014 12:56:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Scuderia Ferrari ‏@ScuderiaFerrari 1m1 minute ago
Official: after 5 years, 1186 points, 44 podiums and 11 wins @alo_oficial will leave @ScuderiaFerrari! #FerrariFamily #GrazieFernando
0 replies5 retweets0 favorites
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 13:00:37 vasta tsitaadiga

jep.. ametlik kinnitus. Fernandol see etapp viimane ferrari piloodina
https://twitter.com/scuderiaferrari/status/535370349781991424

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.11.2014 13:07:19 vasta tsitaadiga

Ferrari laiema kiivri nüüd disainima kuhu kaks kulmu sisse mahuks,
Fernando oli säästuprojekt ju unibrowga
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.11.2014 13:23:15 vasta tsitaadiga

http://formula1.ferrari.com/news/sebastian-vettel-raikkonen-2015#sthash.Vy3MTi6e.dpuf
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 13:24:55 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/ScuderiaFerrari/status/535376925901197312
aga... kas see siis tähendab et tegeliku kimi vs. fernando duelli võitis kimi? icon_rolleyes.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.11.2014 13:38:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tegeliku kimi vs. fernando duelli võitis kimi?


Kimil pohh ju , he was taking a shit,
Fernando võttis palgatšeki

kõik võtavad maksimumi ju
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 13:56:38 vasta tsitaadiga

eino, siin hooaja alguses jahuti ju kõvasti et kimi kaotab fernando vastu ja süüakse välja ja muud. aga tundub et kimil oli nii pohhui et tema sõidab ferrus edasi järgmine aasta ja alonsol on tšutšufrei
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 14:12:36 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
eino, siin hooaja alguses jahuti ju kõvasti et kimi kaotab fernando vastu ja süüakse välja ja muud.

Kaotas kõvasti, aga välja ei söödud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.11.2014 14:14:19 vasta tsitaadiga

Kui Kimi asemel oleks keegi teine Ferraris olnud, siis oleks ta võidelnud koha eest Q2s veel kibedamalt.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 20.11.2014 14:42:14 vasta tsitaadiga

punktiliselt võis kaotada, kuid Kimi on Ferrariga MM tulnud, Alonso mitte..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 20.11.2014 14:47:56 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
tsitaat:
Scuderia Ferrari ‏@ScuderiaFerrari 1m1 minute ago
Official: after 5 years, 1186 points, 44 podiums and 11 wins @alo_oficial will leave @ScuderiaFerrari! #FerrariFamily #GrazieFernando
0 replies5 retweets0 favorites

11 võitu 5 aastaga on ikka masendavalt vähe
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 14:48:57 vasta tsitaadiga

Ferrari on 5 aastat ka masendav olnud icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 20.11.2014 15:00:35 vasta tsitaadiga

2010/2012 täiesti bueno aastad
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 16:04:38 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
2010/2012 täiesti bueno aastad

2010 Alonsol 5 võitu pluss 5 poodiumikohta ka - täpselt samapalju kui Vettelil, ja ainult 4 punkti vähem.
2012 Alonsol 3 võitu pluss 10 poodiumikohta - võitudes kaotas Vettelile, aga poodiumile pääses kokku rohkem, ja kokku 3 punkti vähem.

Neil aastatel, kui Ferrari korraliku auto tegi, oli tiitel ainult põhimõtteliselt õnne taga kinni - samahästi oleks võinud ka võita.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 16:56:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Neil aastatel, kui Ferrari korraliku auto tegi, oli tiitel ainult põhimõtteliselt õnne taga kinni - samahästi oleks võinud ka võita.

Massa oli piduriks, kes ei aidanud eriti icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 01:30:22 vasta tsitaadiga

Päris mõnus lugemine Nico ja Lewise kohta just nende noorusaegade võistluste ja võitluste kohta

http://www.bbc.com/sport/0/formula1/30009435
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 01:54:49 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/caterhamf1/status/535399170270826496

Caterhami teine sõitja see nädal Will Stevens.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 21.11.2014 02:28:35 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Päris mõnus lugemine Nico ja Lewise kohta just nende noorusaegade võistluste ja võitluste kohta

http://www.bbc.com/sport/0/formula1/30009435
Iga ennast austav leht on võtnud see nädal ette portreeloo mõlemast pretendendist. Mulle huvitavam lugemine oli ka http://willthef1journo.wordpress.com/ lehel, näitas mõlemat sõitjat omas valguses.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 15:47:53 vasta tsitaadiga

Nalja kah icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 15:53:35 vasta tsitaadiga

Habe ei mahu varsti kiivrisse ära

Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.