Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 246, 247, 248  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 17:15:24 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
...stargate saaga ehe näide
Atlantis oli tõepoolest jabur.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.11.2014 18:42:00 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
The Game
http://www.tvrage.com/the-game-uk
see paistab väga okei sari olema thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 14:20:21 vasta tsitaadiga

Miks ma sellist asja alles postimehest loen!?

http://kultuur.postimees.ee/2988645/jonathan-nolan-hakkab-telele-adapteerima-asimovi-asumit

Seda uudist peab seedima - ei oska isegi öelda, kas olla rõõmus või kurb...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 14:26:10 vasta tsitaadiga

Homeland.



kopp.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2014 14:50:44 vasta tsitaadiga

lexo, loe siis siit: http://www.thewrap.com/interstellars-jonah-nolan-developing-foundation-series-for-hbo-wbtv-exclusive/
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 17:28:43 vasta tsitaadiga

eilne padjaklubi hiilgab kvaliteediga icon_lol.gif

http://www.upload.ee/image/4356020/padjaklubi.jpg
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 17:39:10 vasta tsitaadiga

imdb Goofs'ide alla

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 17:40:45 vasta tsitaadiga

Padjaklubi nimetus ... meenutab erootika filmi.
On ka vä?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 12.11.2014 17:41:13 vasta tsitaadiga

uhuhuhuhu SoA !


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 17:57:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Padjaklubi nimetus ... meenutab erootika filmi.
On ka vä?

laura tegi küll veidi strippi ja mängis rindadega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 12.11.2014 18:44:40 vasta tsitaadiga

Pics ? icon_biggrin.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 18:54:21 vasta tsitaadiga

käed teki peal!

http://www.upload.ee/image/4356179/laura.jpg
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 18:56:26 vasta tsitaadiga

Väike võrdlus
http://moviepilot.com/posts/2014/11/12/time-flies-home-improvement-is-23-years-old-2428005?lt_source=external,manual

dvd vader kirjutas:
eilne padjaklubi hiilgab kvaliteediga icon_lol.gif

http://www.upload.ee/image/4356020/padjaklubi.jpg

Meil näidatakse naturaalset asja, kuskil USAs oleks jah kuppel arvutiga ära töödeldud icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 01:07:33 vasta tsitaadiga

Rinaldo kirjutas:
uhuhuhuhu SoA !


Spoiler Spoiler Spoiler

Ja tuli ära.... nüüd saab nalja. Oi pagan.
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.11.2014 04:40:51 vasta tsitaadiga

http://www.cbs.com/shows/big_bang_theory/news/1003440/

karm, inimesed keda kunagi ei näe shows aga kelle impact on siiski maximum

tsitaat:
Carol Ann Susi, a beloved member of The Big Bang Theory family, passed away yesterday after battling cancer. While Susi was rarely seen on screen, fans would certainly recognize her voice as the one and only Mrs. Wolowitz.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 09:00:19 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 11:07:40 vasta tsitaadiga

Homeland .. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 22:55:44 vasta tsitaadiga

Hell On Weels S04 on omas headuses, 2 osa veel jäänud. thumbs_up.gif

Väidetavalt tuleb veel ka viies hooaeg, see viimane.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 14.11.2014 01:23:01 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Miks ma sellist asja alles postimehest loen!?

http://kultuur.postimees.ee/2988645/jonathan-nolan-hakkab-telele-adapteerima-asimovi-asumit

Seda uudist peab seedima - ei oska isegi öelda, kas olla rõõmus või kurb...

Seriaalina on lootust thumbs_up.gif Raamatute sügavuse eekraanile toomiseks on rohkem aega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 09:28:14 vasta tsitaadiga

mis need myepisodes.com alternatiivid olid mida siin rahvas kasutab oma sarjakalendri pidamisel?
hakkab juba üle viskama kui puudulikuks see viimasel ajal muutunud on!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 14.11.2014 09:33:59 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
teist nädalat järjest South Park rokkis thumbs_up.gif


thumbs_up.gif Eilne oculuse osa ka.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 10:55:34 vasta tsitaadiga

The 100 thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 15:04:09 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
lexo kirjutas:
Miks ma sellist asja alles postimehest loen!?

http://kultuur.postimees.ee/2988645/jonathan-nolan-hakkab-telele-adapteerima-asimovi-asumit

Seda uudist peab seedima - ei oska isegi öelda, kas olla rõõmus või kurb...

Seriaalina on lootust thumbs_up.gif Raamatute sügavuse eekraanile toomiseks on rohkem aega.

Ma väga loodan, et ära ei solgita ja ootan huviga. Emmerich režissöörina muidki erilist lootust ei anna. Nolan ise, kui ta ikka mõnel teadlasel ka laseb skriptile vähemalt pilgu peale visata ise soperdamise asemel, on lootustandvam - saaks vaid režissööriks mõne tagasihoidlikuma tegelase. Oma venna kasvõi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 15:13:42 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
pacho kirjutas:
lexo kirjutas:
Miks ma sellist asja alles postimehest loen!?

http://kultuur.postimees.ee/2988645/jonathan-nolan-hakkab-telele-adapteerima-asimovi-asumit

Seda uudist peab seedima - ei oska isegi öelda, kas olla rõõmus või kurb...

Seriaalina on lootust thumbs_up.gif Raamatute sügavuse eekraanile toomiseks on rohkem aega.

Ma väga loodan, et ära ei solgita ja ootan huviga. Emmerich režissöörina muidki erilist lootust ei anna. Nolan ise, kui ta ikka mõnel teadlasel ka laseb skriptile vähemalt pilgu peale visata ise soperdamise asemel, on lootustandvam - saaks vaid režissööriks mõne tagasihoidlikuma tegelase. Oma venna kasvõi.

Ma küll täpselt ei tea, kummast inimesest sa rääkisid kui vastavalt "Nolan" ja "tema vend" ütlesid, aga selle seriaaliga on rohkem seotud Jonathan, ehk sama mees, kes hetkel Person of Interestiga ametis on. Vähemalt nii sain mina aru.
Asum on üsna soft sci-fi, seega väga kriitilist teadlase pilku ilmselt vaja ei lähegi. Niikaua kui päris Deepak Chopra-stiilis "kvant-puudutustest" jms jahuma ei hakata, siis peaks asi enam-vähem turvalisel pinnal olema. icon_smile.gif

Ma usun, et "üle keskmise" seep tuleb igal juhul, kvaliteetse production value-ga. Iseasi ongi, kas ja kui rämedalt lähtematerjaliga ümber käiakse.


viimati muutis lexo 14.11.2014 17:14:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 15:31:47 vasta tsitaadiga

Jonathan kirjutab skripti, nagu artikkel ütleb. Ja mina lootsin, et režissööriks ei tule Emmerich, vaid keegi muu - kasvõi Christopher Nolan (nad on vist Jonathaniga vennad?). Vabandust, ma ei tulnud selle peale, et minu lause võiks ka Emmerichi (või minu? icon_lol.gif ) venda tähendada (ma ei tea, kas Roland Emmerichil üldse on venda, minul ei ole).

Mõlemad Nolanid olid Interstellari skripti kirjutajad ja Chris oli režissöör - loodetavasti ikka parem kui Roland Emmerich.

Asum on muidugi päris teadusest vähemalt sama kaugel kui mina, aga elementaarsete vigade vältimiseks võiks mõni sutsu targem tegelane ikka abiks olla.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 14.11.2014 19:15:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 16:19:34 vasta tsitaadiga

ei midagi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 18:22:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
The 100 thumbs_up.gif


krt, see sari ajab mind nii närvi. lollakad raisk
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.11.2014 19:41:56 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka selle suure reklaami peale ära. No ei kõlba see eriti vaadata. Mingit sisu pole ja niisama jooksevad seal.
Ma ei saanudki pihta, mis wow selle S02E01 kohta siin käis icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.11.2014 20:17:18 vasta tsitaadiga

ma vist ainus, kes vaatab sarja Supernatural, kuid viimane episood oli päris lahe thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.11.2014 21:42:42 vasta tsitaadiga

Viimane osa on jälle maitse küsimus. Minu jaoks oli suht saast, aga ma vaatan ikkagi edasi. Samas võiksid nad selle Supernatural ära lõpetada. On juba liiga pikaks veninud ja ideed tunduvad otsa lõppemas.

The 100

Spoiler Spoiler Spoiler



Franklin & Bash sai cancel icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 22:21:55 vasta tsitaadiga

lopes39, rustpocket? icon_razz.gif nii harimise mõttes - väljend on rustbucket icon_wink.gif
libe, ei ole ainus, ma vaatan kah. aga viimane osa ei istunud. igasugune muusikaliteema ajab judinad peale okse.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.11.2014 22:44:21 vasta tsitaadiga

arm2004, Tänud, ma alati ajan sassi inglise keeles neid sõnu kirjutada. Kohati läheb ikka jube pudru ja kapsad, ja siis mõtle veel kuidas sa oma heli vokaalidega sellega hakkama saad, välja öeldes. icon_razz.gif
Ma vist heal juhul paar aastat olen seda koolis õppinud. Ülejäänud on siis kas telekast filmid, või interneti jututoad ja ventrilo või teamspeak.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 23:00:29 vasta tsitaadiga

arm2004, on hariv mees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 23:08:19 vasta tsitaadiga

ma olen kirjade järgi õppinud 11a (2.-12. klass), reaalselt õppinud pole kunagi icon_lol.gif juba teises klassis saadeti olümpiaadile (läbi terve algkooli), põhikoolis sai kord-kaks käidud, keskkoolis oli eksam lennu teine tulemus. it all began with Cartoon Network icon_razz.gif
eesti keelega sama asi. pole iialgi ühtki reeglit õppinud vmt. nendes keeltes, mis meeldinud (e eesti ja inglise), puhtalt keelevaistuga koolis liugu lasknud (ja seejuures veel n.ö tipus olles). aga vene ja saksa keel, mis kohe üldse ei meeldi, ei hakanud ka tuupides kuidagi külge icon_biggrin.gif vene keelt sain 2x nullist alustada, 5. ja 10. klassis, mõlemal korral sai kuidagi ääri-veeri programm läbitud, kuid reaalselt ei oska mitte grammigi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 23:28:19 vasta tsitaadiga

kas sa käisid lollide koolis icon_eek.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 00:03:03 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
kas sa käisid lollide koolis icon_eek.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_lol.gif

põhikooli enam ei eksisteeri (ja lollakaid kiputi sinna kuhjama ka icon_razz1.gif ), aga gümnaasium on 2014 riigieksamite tulemuste põhjal riigi 10. Kohe nende "valitute" järel icon_cool.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 15.11.2014 11:59:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ma vist ainus, kes vaatab sarja Supernatural, kuid viimane episood oli päris lahe thumbs_up.gif


+1. Kuigi vahepeal mõned osad kõlbasid ainult taustaks.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 15.11.2014 12:11:26 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
The 100 thumbs_up.gif


krt, see sari ajab mind nii närvi. lollakad raisk


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 12:35:00 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
Leinö kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
The 100 thumbs_up.gif


krt, see sari ajab mind nii närvi. lollakad raisk


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 15.11.2014 12:39:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 17:06:49 vasta tsitaadiga

te mõtlete lihtsa asja üle icon_biggrin.gif
CW sarjast ei tasu loogikat otsida...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 21:38:29 vasta tsitaadiga

Õnne 13 polegi täna icon_sad.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 22:24:42 vasta tsitaadiga

ERR ikka nõrk. Kaua see ETV2 juba jookseb? Endiselt ei suudeta sinna ümber suunata kava.
Suht sama nagu see, et otseülekannet näidatakse ETV peal ja siis tehakse ülekandes AK ajaks paus. Krt näidake ETV2 peal ja pole mingit pausi vaja teha icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 22:31:25 vasta tsitaadiga

tavaliselt on suunatud, ei tea, mis täna hakkas neil
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 00:30:22 vasta tsitaadiga

Vaatan ka supernaturali ja üks lemmiksarju. Kuigi viimast hooaega pole olnud aega vaadata.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 02:38:46 vasta tsitaadiga

link :: Glen A. Larson, Creator Of ‘Knight Rider,’ ‘Battlestar Galactica,’ Has Died

Glen A. Larson, the creative force behind some of televisions biggest, most beloved franchises, has died. He was 77. Larson was the writer and producer of such iconic TV shows as Knight Rider, Magnum, P.I., Battlestar Galactica, The Six Million Dollar Man, Quincy, M.E., and The Fall Guy.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2014 00:34:06 vasta tsitaadiga

the game teine osa oli taas hea thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 22:04:12 vasta tsitaadiga

WD

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.11.2014 12:27:40 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
see umbes nagu - üks ütleb teisele et tead, ma loen kriminaalromaane alati lõpust ettepoole.
2ne küsib - Miks?
1ne - No huvitav teada millest kõik alguse sai...
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 15:11:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
WD

Spoiler Spoiler Spoiler

WD

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 246, 247, 248  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.