Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 11:44:00 vasta tsitaadiga

Mina olen nii aru saanud et neil on operaatorid kes pakuvad ainult andmesidet palju paremate hindadega kui suured tegijad kellelt kõneteenust ostetakse.
Ehk siis ühelt operaatorilt võetakse kõne ja teiselt data.
Mulle jälle sobiks ka Dual-SIM telefon hästi kuna kasutan era- ja töönumbrit. Aga kuna normaalseid Dual-SIM telefone Eestist ei leia olen seni teistmoodi hakkama saanud.

Olles kunagi paari Gocleveri telefoni kasutanud, ei usu ma neisse eriti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 11:47:59 vasta tsitaadiga

Ok, tänud info eest
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zopp
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2009




sõnum 13.11.2014 16:10:04 Kitkat 4.4.2 eesti keele paigaldus(Android) vasta tsitaadiga

Kui hiinast tellitud telefonil pole Eesti keelt. Kes oskab eesti keele lisada ja mis summa eest? Language enabler ja MoreLocale2 jne rakendused ei aidanud ka. Hetkel peal Kitkat 4.4.2.
Telefon ise selline:
http://www.aliexpress.com/item/Case-Films-gifts-Original-Mpie-909T-Phablet-Android4-4-5-5inch-Smart-Phone-MTK6582-Quad/2035502115.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 16:44:42 vasta tsitaadiga

Really?
Polnud eesti keelt icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 16:51:56 vasta tsitaadiga

Kui nüüd valida siis kumb oleks mõistlikum valik pidades silmas 4G võimalusi ja võimsust.
http://www.oppomart.com/zte-v5.html
http://www.oppomart.com/xiaomi/xiaomi-redmi-note-4g.html
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 17:03:42 vasta tsitaadiga

Kummagi 4G ei levi "maal" olles. Elisa kasutab ka linnas märkimisväärselt 800MHz sagedust seega ka linnas ei pruugi Elisaga igalpool 4G levi olla.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 17:25:49 Re: Kitkat 4.4.2 eesti keele paigaldus(Android) vasta tsitaadiga

zopp kirjutas:
Kui hiinast tellitud telefonil pole Eesti keelt. Kes oskab eesti keele lisada ja mis summa eest? Language enabler ja MoreLocale2 jne rakendused ei aidanud ka. Hetkel peal Kitkat 4.4.2.
Telefon ise selline:
http://www.aliexpress.com/item/Case-Films-gifts-Original-Mpie-909T-Phablet-Android4-4-5-5inch-Smart-Phone-MTK6582-Quad/2035502115.html

Ma võin mingi raha eest ruudulise vihiku lehel tõlke kõrvale meisterdada. Enda telefonil küll eesti keel valikus täiesti olemas, aga miskipärast ikka inglise keel kasutuses.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 21:30:52 Re: Kitkat 4.4.2 eesti keele paigaldus(Android) vasta tsitaadiga

zopp kirjutas:
Kui hiinast tellitud telefonil pole Eesti keelt. Kes oskab eesti keele lisada ja mis summa eest? Language enabler ja MoreLocale2 jne rakendused ei aidanud ka. Hetkel peal Kitkat 4.4.2.
Telefon ise selline:
http://www.aliexpress.com/item/Case-Films-gifts-Original-Mpie-909T-Phablet-Android4-4-5-5inch-Smart-Phone-MTK6582-Quad/2035502115.html


Seal müügikuulutuses:
Notice : If you need any specific language other than English and you must leave us a message when you checkout

Võta ühendust, äkki saadab sulle lingi romiga, kus olemas. Kitkatis peaks eesti keel siiski defaultis sees olema.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 14.11.2014 01:39:50 vasta tsitaadiga

KitKat-is Eesti keel olemas? Ega ikka pole küll. Motorola Moto G-lt just vaatasin, pole. KitKat 4.4.4
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 14.11.2014 10:55:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mis nendel hiinlastel dual sim- probleem on? icon_lol.gif
ostsin naisele ka, dual sim chainast
nad petavad oma naisi seal või mis?


Mul oli pikalt nii, et töötelefon EMT ja perepakett T2-s. Väga ok oli kasutada ühte toru kahe asemel...
Parimat dual-simi pakubb HTC, mille torudes on dual-active ehk teine sim jääb esimese kasutamise puhul aktiivseks. Tava dual-sim torudel on teine sim kõne ajal väljalülitatud ( kogemus siiski vana ).

Praegusel ajal on dual-sim hea, kui on palju ebaregulaarset reisimist, koos ohtra data kasutamisega. Saad osta kohapealt prepaid datakaarti ja navigeerida või mida iganes. Näiteks EMT baltimaade data maksab 22-30€ kuus... selle asemel Lätis+Leedust a10€ prepaid data ja maksad täpselt nii palju kui kasutad, mitte kuumaksu. Ebamugavuseks jah on kaarti vahetamine.
Hiinlaste mobillvõrgustikuga pole kursis, aga põhjus mitme simiga toru järgi võib olla, et erinevate regioonide vahel on maasiseselt roaming...kuigi on sama operaator. Venemaal näiteks on nii.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 10:57:52 vasta tsitaadiga

Kui vaadata kasvõi rahakotte ebay'st, mida hiinast saada on, siis mingil kummalise põhjusel on päris paljudel rahakottidelgi sim-kaardi taskud küljes, mis tundub minu jaoks veidi kummaline. Aga äkki seal on see oluline... icon_rolleyes.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 11:06:28 vasta tsitaadiga

Väljamaal olles põrkusin viimati selle otsa, et micro sim kaarti polnud kusagil saada. Vaesekesed vaatasid lolli näega mind kui ma simkaarti näitasin icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 14.11.2014 12:47:36 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
KitKat-is Eesti keel olemas? Ega ikka pole küll. Motorola Moto G-lt just vaatasin, pole. KitKat 4.4.4

Google poolt pakutavas KitKatis on eesti keel olemas. Moto G puhul küsi Mototola käest, miks see eemaldatud on.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 14.11.2014 15:11:13 vasta tsitaadiga

Motorola G ju ongi ju praktliliselt googelmoogeli projekt. Pole olnud ostes Eesti keelt valikus ja pole ka peale kahte uuendust. Võib-olla on teema selles, et telefon on ostetud Inglismaalt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 14.11.2014 20:42:32 vasta tsitaadiga

Kiire ja lihtne küsimus !
Kas Oppomart on koht kust tasub telefoni osta või mitte ?

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 21:35:17 vasta tsitaadiga

Klickist saab nüüd meizu mx3 osta, et siis teate. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 01:30:56 vasta tsitaadiga

http://m.ebay.co.uk/itm/371177934050?nav=SEARCH


Päris õhukeste äärtega telefon, ilus ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 15.11.2014 09:27:03 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
http://m.ebay.co.uk/itm/371177934050?nav=SEARCH


Päris õhukeste äärtega telefon, ilus ka thumbs_up.gif

On on õhukesed ääred:
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 09:36:46 vasta tsitaadiga

Väike tyng icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 09:42:08 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, kasuta scroll nuppu ja voilaa......
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 10:33:39 vasta tsitaadiga

No krt otsisin lenovo s8 kas inglismaalt saab tellida, lõi selle telefoni ka ette, ei viitsind süveneda vaatasin pilti ainult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 23:34:34 vasta tsitaadiga

http://www.slashgear.com/yotaphone-2-dual-screen-smartphone-launches-on-december-3-17355851/
icon_eek.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 17.11.2014 23:42:57 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
http://www.slashgear.com/yotaphone-2-dual-screen-smartphone-launches-on-december-3-17355851/
icon_eek.gif

Mis selle teise tagakaanedisplei eesmärk kah võiks olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 23:45:38 vasta tsitaadiga

Suht mõttetu, kauaks seda siledat klaasi pole
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 01:03:02 vasta tsitaadiga

Nitrosnail, epaper, öeldud. Ehk noh.. lugemiseks.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003




sõnum 19.11.2014 00:00:47 vasta tsitaadiga

Mustvalge epaber. Ekraan on sees kogu aeg. Võtab voolu väga vähe
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 27.11.2014 16:03:28 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Mi3 andsin prouale ja võtsin 2 simi vajaduse tõttu kasutusele vana Hongmi RedRice....
aiai!
Olen juba Mi3 kiiruse ja sujuvusega harjunud, siis see vana RR on ... väeti ja viletsake.
icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 27.11.2014 17:04:38 vasta tsitaadiga

Kas see on tõsi, et eestis müüdaval telefonil pole 900mhz 3G-d ?
http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/meizu-mx3.html

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 17:06:45 vasta tsitaadiga

goclever, ühelgi meizu mx-3l pole seda jah. Gsmarena väitel vähemalt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 20:21:05 vasta tsitaadiga

Kas keegi endale Xiaomi akupanga juba ostnud on?
http://www.mi.com/sg/mipowerbank/

Vaadanud erinevaid Youtube videosid ning nagu arvata, siis liigub ka üpris palju "fake" variante. Aga kui keegi teist juba ostnud, siis kuidas ka on? Õigustab ennast? Väga odav tundub olevat (alla 20€) ning tavaliselt sellise hinna eest ikka neid "mAh"-e ei saa, vaid valetatakse.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 20:47:08 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas keegi endale Xiaomi akupanga juba ostnud on?
http://www.mi.com/sg/mipowerbank/

Vaadanud erinevaid Youtube videosid ning nagu arvata, siis liigub ka üpris palju "fake" variante. Aga kui keegi teist juba ostnud, siis kuidas ka on? Õigustab ennast? Väga odav tundub olevat (alla 20€) ning tavaliselt sellise hinna eest ikka neid "mAh"-e ei saa, vaid valetatakse.


kasutan, väga hea on.
sellel lingil on küll mingi imeline hind icon_smile.gif
ise võtsin http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-923637.html aga hind oli siis odavama
https://www.fasttech.com/forums/1796901/t/1333371/authentic keri alla, seal võrdlused olemas
sealt paar daala odavamam

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 22:01:24 vasta tsitaadiga

Tänud!

Selle hind ongi nüüd 17-20€ kuna nõudlus ületas pakkumise.

Aga einoh, ma mõtlen, et kas võtta see Xiaomi jurakas või panna ise üks akupank kokku... hind tuleks enamvähem sama, aga ise ehitatud oleks mahutavus 50% rohkem.
Xiaomi oma näeb jällegi üpris edev välja icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 16:43:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tänud!

Selle hind ongi nüüd 17-20€ kuna nõudlus ületas pakkumise.

Aga einoh, ma mõtlen, et kas võtta see Xiaomi jurakas või panna ise üks akupank kokku... hind tuleks enamvähem sama, aga ise ehitatud oleks mahutavus 50% rohkem.
Xiaomi oma näeb jällegi üpris edev välja icon_biggrin.gif

Fasttechis............10% off anything in the store! Just use coupon code “BLACKFRIDAY14″ at checkout.
This sale is valid from today November 25th through November 29th

Et päris ot poleks, siis seal moblad ka müügil icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik989
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2013




sõnum 29.11.2014 17:20:30 vasta tsitaadiga

Sain kah oma Xiaomi MI4 kätte tänu kaasfoorumlasele icon_smile.gif. Päeva kasutanud ja esmamulje on küll väga positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 19:21:12 vasta tsitaadiga

Mul on originaal igapäevases kasutuses aga nägin ühte, mis sõber tellis aliexpressist ja oli võrdluseks minu originaali omaga väga kehva välimusega. Kohe oli näha, et fake.
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 16:54:32 vasta tsitaadiga

Krt telefon lendas vasta maad ning mingit pidi sai just LCD kahjustada mitte peal olev klaas icon_confused.gif Anyway, ei viitsi enam praegust telefoni vist lappima hakata, vaataks kiirelt mingi odavama toodangu asemele ja kasutaks aastakese. Lenovo toodang on ok?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 30.11.2014 17:12:51 vasta tsitaadiga

Pojal varsti aasta Lenovo A820 kasutamisel olnud. Temal suurema osa ajast see peos ja näppimises on. Null probleemi. Ostes rootisin kohe ära, sest häirivat hiina pläusti oli veidi. Lamda ROM peal. Kuna poiss möllab tihti noorkotkastega metsas, siis sai Nillkin-i kest ja kile ekraanile pandud. Seega korpuse ja esiklaasi vastupidavuse-kuluvuse koha pealt kaasa rääkida ei saa.
Mitte kuskilt otsast ei oska nagu nuriseda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku22
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2011




sõnum 03.12.2014 00:42:12 vasta tsitaadiga

Mina Ostsin Lenovo A850+ ja väga hea 8tuumane tööriist on beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 17:00:39 vasta tsitaadiga

link :: UMI ZERO

Läbi saksamaa alla 200€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 03.12.2014 17:46:17 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
Läbi saksamaa alla 200€


Väga huvitav asi, ei kujutagi ette, mis asi see on, peab youtube ja google appi võtma.
Hetkel kaalun kolme variandi vahel.
See, Lenovo 850+ või Oneplus One. Hinnaklass on kõigil erinev, nüüd pean oma vajaduste peale mõtlema.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 19:34:00 vasta tsitaadiga

Neist kolmest OnePlus One kahtlemata, kui hind just risti ees ei ole. Peamine põhjus - ei ole Mediateki prose.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 20:41:10 vasta tsitaadiga

Snapdragoniga ka Nubia Z7 mini.

Huvitav asi tulemas: Elephone P3000S http://www.pandawill.com/elephone-p3000s-smartphone-4g-lte-octa-core-2gb-16gb-50-inch-nfc-black-p95236.html
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 04.12.2014 00:09:35 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Neist kolmest OnePlus One kahtlemata, kui hind just risti ees ei ole. Peamine põhjus - ei ole Mediateki prose.


Hetkel mõtlengi, kas võtta mingi juust või OnePlus one, tegelikult on ka teisi asju, mida osta tahaks icon_smile.gif
OnePlusOne muidugi on telefon, mille ostu väga kahetseda ei saa ja jääb pikemaks ajaks kätte.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 09:15:29 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
vortex kirjutas:
Neist kolmest OnePlus One kahtlemata, kui hind just risti ees ei ole. Peamine põhjus - ei ole Mediateki prose.


Hetkel mõtlengi, kas võtta mingi juust või OnePlus one, tegelikult on ka teisi asju, mida osta tahaks icon_smile.gif
OnePlusOne muidugi on telefon, mille ostu väga kahetseda ei saa ja jääb pikemaks ajaks kätte.

saab küll kahetseda, nimelt 4G-d

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 12:32:08 vasta tsitaadiga

Nii. Saabus siis kah Hiinakas Jiayu G5S. Läks tolli ja maksin käibeka ära.

MTK6592 Octa Core 2.0Ghz, GPS, 2GB RAM, 16 GB ROM, 5.0'' 1920x1080, MALI 450, 16.0MP, dual SIM, Android 4.4.2 (eesti keel ka peal), aku 3300 mah, 155 grammi.

Antutu tegi 30000 +
Telefon tip top kena ja kiire.
Mingi kile vist on ekraanil ja näpujäljed jäävad hirmsasti peale. Mulle kiledega telefonid ei meeldi, kisun vist maha.
Maksis koos maksudega 100€ ja 50 senti icon_lol.gif 5" eest ikka kommiraha. Ostetud mustal reedel.

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 12:41:22 vasta tsitaadiga

nunnu, oot-oot, g5s ja 3300mah? Wow! Ja g5s peaks 4.5" olema...
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 12:43:27 vasta tsitaadiga

Kas on kuhugi loodud GSMarena laadne lehekülg, kus oleks kõik need hiinakad ka sees ning saaks filtritele vastavalt siis ka otsida sellest andmebaasist?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 12:46:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
saab küll kahetseda, nimelt 4G-d

EMT kasutab OPO'le mitte sobivat LTE sagedust ainult hajaasustusaladel. Kõik linnad ja asulad on EMT'l OPO'le sovivate LTE sagedustega. Teiste operaatoritega pole aga nii hästi vist asjad?

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 12:52:43 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
saab küll kahetseda, nimelt 4G-d

EMT kasutab OPO'le mitte sobivat LTE sagedust ainult hajaasustusaladel. Kõik linnad ja asulad on EMT'l OPO'le sovivate LTE sagedustega. Teiste operaatoritega pole aga nii hästi vist asjad?

kui su elu ei piirdu vaid keset linna, siis on 800mhz puudumine probleem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 12:59:27 vasta tsitaadiga

jeesus188, nii hull see asi nüüd pole, vähemasti EMT võrgus mitte. 2600MHz on tõepoolest vaid kesklinna teema. 1800MHz on äärelinnad ja muud asulad. 800MHz on puhta põllupeal ja metsas. Kui 4G levi ei ole piisavalt tugev, siis valib seade automaatselt GSM/EDGE/3,5G/ ühenduse vastavalt levialale...
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.