Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed Unity märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 23:44:39 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Hehee, R9 290 kaart mängib seda mängu 640x480 resol umbes 40 fps.


mis settingud? mis masin?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.11.2014 00:41:06 vasta tsitaadiga

endal panin settingud mediumi peale ja ambient occlusioni ja AA võtsin maha
35-40 oli enamasti, kuid kukkus ka 25 peale, samas siis kui mingit tuld ja madinat ei olnud, siis oli ka enam
no ja mu masin ei vasta miinimumnõuetele

peaks proovima SSD peale panna

kuid kui sisu on samakõva, kui eelmised, siis mingit game breakingut ma küll ei näe

samas hetkel veel laeb pela alla, sain vaid ühe mingisuguse imeliku missiooni ära teha

eks mõne hetke pärast paistab, kuidas päevavalguses jookseb

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.11.2014 00:54:17 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Hehee, R9 290 kaart mängib seda mängu 640x480 resol umbes 40 fps.


sul on nii võimas kaart ja sa mängid sellisel resol ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.11.2014 01:17:33 vasta tsitaadiga

sedasi ta mul siis jooksis esimene kord, kui käivitasin icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 13.11.2014 01:21:33 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sedasi ta mul siis jooksis esimene kord, kui käivitasin icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


sul vist renderdab videot,sest ei lase vaadata veel

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 04:10:03 vasta tsitaadiga

Esimene kiire test. Linna veel jõudnud pole.
Kõik põhjas, AA-ks on TXAA.
GTX780Ti, 2700K 3.6GHz ja 16GB DDR3. Jookseb 512GB Crucial MX100 SSD pealt.


Ning selline asi ajab eriti närvi.. aitab ka juba.. kas tõesti niii raske optimiseerida siis mänge tänapäeval, et kauguses olevaid objekte absoluutselt näidata ei saa?


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 05:12:15 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 07:51:37 vasta tsitaadiga

Ma ei tea.. ma pelasin nüüd paar tundi PC peal ja TotalBiscuitiga saab enamvähem nõustuda. Sessuhtes, et kohe kui igasugune AA maha võtta jookseb mäng 2x paremini.. 20-30fps asemel constant 45-60. Seda ÜHE GTX780Ti-ga ja kõik muu põhjas. Jah vahest langeb tiba madalamale aga väga harva. Mingeid kinnikiilumisi ka enam pole. TXAA oli megasuur perfi sööja.
See kõrvale jätta siis pean nõustuma, et karakterite mudelid on ajuvabad juba 5m kauguselt.. aga seda ka kohati.. ning suurtes massides linnavahel ei pane väga tähele, ühes kampaania missioonis on hetkel kõige hullemini seda näha.. aga suht retarded on küll ikka, et 5-10m kauguselt kaovad detailid karakteritelt ära.
Muidu igati seeditav mäng story poolest siiamaani aga jah oleks võinud kõvasti parem olla. Lihtsalt üks väike linn ja ei midagi väga erilist uut... pluss need ajuvabad companion chestid jms ning microtransactionid on nali ruudus.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 13:13:46 vasta tsitaadiga

ALI123 saatis sulle mängu ülevaatamiseks koos bugise kräkiga icon_lol.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 14:04:59 vasta tsitaadiga

trip, tegelikult Ubisoft isiklikult. Ja pira versioonil pole mingeid probleeme imo, orikas on ise lihtsalt bugine.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 14:14:42 vasta tsitaadiga

Soovitus: ärge ostke enam Ubisofti tehtud mänge. Lisaks palun ärge pre orderige.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 14:19:11 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 14:25:01 vasta tsitaadiga

Mustakurmu kirjutas:
Soovitus: ärge ostke enam Ubisofti tehtud mänge. Lisaks palun ärge pre orderige.

Ma olen seda meelt juba üsna pikalt (sama EA toodanguga). Seni kuni on lolle kes sellise jama eest 60 euri välja käivad ei ole mõtet loota, et midagi paremaks läheb thumbs_down.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 13.11.2014 14:51:39 vasta tsitaadiga

Astusin ka siia ämbrisse. Pole ise varem ühelegi mängule pre order teinud. Mõtlesin, et eelmised AC osad on kõik väga meeltmööda olnud, et ega see siis halvem tulla saa. Tutkit. Mäng ise jookseb normaalse fpsi juures 50+ kuid kohati on mingid ebanormaalsed hakkimised sees - justkui mäng jätaks teatud hetkedel 2-3 kaadrit vahele. FPS samas alla ei lange nendel hetkedel.
Story ise tundub hea olevat, kuid mängu tehniline pool vajaks veel mitut patchi. Mängul endal on graafiline pool kaugelt maas kasvõi näiteks AC Black Flagist. Kogu see devvide maagiline jutt next gen mootorist, kaunist Pariisist ja suurtest rahvamassidest - puhas BS tbh. Selge pilt on see, et tootjad on suuri mööndusi teinud mängu tehnilise/graafilise poole pealt, et saaks mahutada suuri rahvamasse ja enamustes majades saaks ringi tuhlata. Pariis näeb ilus välja ainult ~50 mängumeetri ulatuses. Peale seda läheks udutulesi vaja. Ma enda mängus seda inimeste puudust tänavatel ei tähelda(ka kaugel kaugel on inimesi tänavatel näha), kuid draw/view distance on küll paras nali.

Ühesõnaga, oleks pidanud ka selle AC vanaemalt laenama ja kiirelt läbi mängima enne kui rahakotti tuulutama hakkasin. Pole veel Co Op missioone teha jõudnud, aga vaevalt ka see mu kadunuks jäänud 79 euri õigustaks(gold edition + season pass, Steam).
See on minu arvamus. Siinkohal ei ürita ma üldsegi mitte vinguda, pigem oma pettumust väljendada. Ise võtsin selle riski.

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 14:56:04 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 15:00:19 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:

Ühesõnaga, oleks pidanud ka selle AC vanaemalt laenama ja kiirelt läbi mängima enne kui rahakotti tuulutama hakkasin. Pole veel Co Op missioone teha jõudnud, aga vaevalt ka see mu kadunuks jäänud 79 euri õigustaks(gold edition + season pass, Steam).
See on minu arvamus. Siinkohal ei ürita ma üldsegi mitte vinguda, pigem oma pettumust väljendada. Ise võtsin selle riski.


Kui on Steamist ostetud, siis küsi refundi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 13.11.2014 15:07:49 vasta tsitaadiga

Läbi steami ostsin jep (ei mingeid vahemehi/-saite). Kuid kui ma õigesti mäletan siis ostuhetkel oli kirjas, et sales are final vms. Mis kanaleid pidi seda uurima peaks, läbi supporti enda ?
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 15:21:39 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
Läbi steami ostsin jep (ei mingeid vahemehi/-saite). Kuid kui ma õigesti mäletan siis ostuhetkel oli kirjas, et sales are final vms. Mis kanaleid pidi seda uurima peaks, läbi supporti enda ?


Läbi Stiimi suppordi. Seleta, et mäng on konkreetselt katki ning kogu maailm teab seda ja küsi refundi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 16:52:41 vasta tsitaadiga

Pole mingit isu hetkel seda mängida. Isegi kui neid performance probleeme ei oleks, siis ma pole kindel, et see mäng väga nauditav oleks. Kuna see Rogue võiks PC peale tulla ? Ilmselt alles sinna veebruari või hilisema kanti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 17:29:15 vasta tsitaadiga

Korralik graafika imo, LoD on küll thumbs_down.gif jube asi. Tann mainis, et FXAA'ga eijookse hasti, kuid minu raaliga FXAA vottis mitmel kohal kus testisin(suure avatud ala peal) 2 fps ainult alla. Muidu avg fps on 45-50 Ultra high HBAO+ ja mollud peal. 55"ese peal on ahvatlevalt sexy .
PS (SUUR RESO) Ava omal vastutusel

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Vihmausss 13.11.2014 17:36:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.11.2014 17:33:55 vasta tsitaadiga

Mis asja icon_lol.gif
Ilma AA-ta nii kehv...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikos
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 17:37:33 vasta tsitaadiga

Vaatan neid bugide ja glitchide videosi ja tahan mängu veel rohkem mängida kui enne. Mul vist mingi bugi või glitch endal küljes icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 17:38:09 vasta tsitaadiga

Nojaa, vaata kuipalju neid nurki ja jooni on , ehitiste peale on reaalselt vaeva nahtud . thumbs_up.gif Ilma AA'ta on ikka korralik käkk, vaadake just seda paremapoolse ehitise aknaid icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif okse.gif

viimati muutis Vihmausss 13.11.2014 17:39:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.11.2014 17:45:26 vasta tsitaadiga

Noh kus need 4k gamerid nüüd on, kuidas mäng jookseb. "Cinematic efecti" pigistab välja?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 18:00:03 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Noh kus need 4k gamerid nüüd on, kuidas mäng jookseb. "Cinematic efecti" pigistab välja?

mängivad cod aw-d. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 18:32:53 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Noh kus need 4k gamerid nüüd on, kuidas mäng jookseb. "Cinematic efecti" pigistab välja?


Seda pole võimalik 4k peal mängidagi kui 60 fpsi ei tule high end graafika kaardi pealt icon_biggrin.gif
Selline sitt port on mitte aksepteeritav.


Lisaks icon_biggrin.gif : http://www.amazon.com/review/RTDOWG8IG081J/ref=cm_cr_dp_title?ie=UTF8&ASIN=B00J48MUS4&nodeID=468642&store=videogames
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 18:50:58 vasta tsitaadiga

steami hubis tüübid hästi panevad, eriti need faceoff pildid
http://steamcommunity.com/app/289650
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 18:56:59 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Peaks homme PC versiooni kätte saama ja hakkan lives läbi pelama... eks näis kuda striimida kannatab 780Ti ja 2700K peal. Tahaks ikka kõik põhja lükata... samas AC puhul see graafika ja framerate ei häiri niipalju kui story oleks hea... minujaoks hetkel suurim miinus vist ikkagi linn, mis on krdi fcking väike icon_mad.gif ja graafika kaugel olevatel asjadel on kohutav.... IKKA.


kumb siis? kohutav või ei häiri? icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.11.2014 19:00:14 vasta tsitaadiga

suurem kära tuleb konsooli kohta, hakkimised ja lagid ja jutud
arvestades, et konsoolid on mingi 6xxx seeria radeonitega lahjad amd masinad, siis ega jah

ubisoftil ei oleks olnud tarvis mingit arendust graafiliselt poolelt

minu masin jääb hätta eelkõige mingite lighting effectidega, mis esinevad küll vaid cut scenedes - seal, kus hdtanelil 50fps'i, on mul 670ga 20fps

samas, kui lugu hea, siis elan selle sita jooksmise ära, nagu GTA 4 puhul

las see hatewagon loksub edasi

olen ostnud omale ka paar early access pela, 25€ tükk ning pole neid peale esimest korda rohkem puudutanudki -
paksult buge täis ja lohakalt tehtud, kuid nii mõnigi hatewagoni meestest naudivad selliseid ettevõtmisi - hoolimata, et maksavad sisuliselt sama raha , mis see AC unity (30-35€)

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 19:44:31 vasta tsitaadiga

Yep yep, "hatewagon" mitte agafakt, et Ubicrap fucked up. Sul häbi ei ole seda jama kaitsta?

http://www.wired.com/2014/11/assassins-creed-unity-embargo/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.11.2014 19:59:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Yep yep, "hatewagon" mitte agafakt, et Ubicrap fucked up. Sul häbi ei ole seda jama kaitsta?

http://www.wired.com/2014/11/assassins-creed-unity-embargo/
häbi? kaitsta?
ma ei ole veel midagi game breakingut näinud, neid oma glitch compilationeid võid kõikide pelade kohta youtubest leida
isegi su enda ihaldatud watchdogs kuulub ühe vihatuma pelade hulka

yeah, minujaoks on see hatewagon - karjajuht on kusagil midagi öelnud ja ülejäänud liiguvad riburadapidi järgi
süüdistatakse mingit haipi ja muud kraami

mina kavatsen seda stoorit nautida ja kui see võtab mult rohkem aega, et fps madalam on ja max graafikat ei saa valida, siis saagu nii

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 20:10:29 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Yep yep, "hatewagon" mitte agafakt, et Ubicrap fucked up. Sul häbi ei ole seda jama kaitsta?

http://www.wired.com/2014/11/assassins-creed-unity-embargo/
häbi? kaitsta?
ma ei ole veel midagi game breakingut näinud, neid oma glitch compilationeid võid kõikide pelade kohta youtubest leida
isegi su enda ihaldatud watchdogs kuulub ühe vihatuma pelade hulka

yeah, minujaoks on see hatewagon - karjajuht on kusagil midagi öelnud ja ülejäänud liiguvad riburadapidi järgi
süüdistatakse mingit haipi ja muud kraami

mina kavatsen seda stoorit nautida ja kui see võtab mult rohkem aega, et fps madalam on ja max graafikat ei saa valida, siis saagu nii


On elu, aga tra mis elu see on.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.11.2014 20:10:57 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Yep yep, "hatewagon" mitte agafakt, et Ubicrap fucked up. Sul häbi ei ole seda jama kaitsta?

http://www.wired.com/2014/11/assassins-creed-unity-embargo/
häbi? kaitsta?
ma ei ole veel midagi game breakingut näinud, neid oma glitch compilationeid võid kõikide pelade kohta youtubest leida
isegi su enda ihaldatud watchdogs kuulub ühe vihatuma pelade hulka

yeah, minujaoks on see hatewagon - karjajuht on kusagil midagi öelnud ja ülejäänud liiguvad riburadapidi järgi
süüdistatakse mingit haipi ja muud kraami

mina kavatsen seda stoorit nautida ja kui see võtab mult rohkem aega, et fps madalam on ja max graafikat ei saa valida, siis saagu nii

Oleks vaid stoorit, mida nautida...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 20:11:48 vasta tsitaadiga

Laenasin selle mängu ja üle poole tunni seda s***nikerdist mängida ei suutnud. No nii katki on igast nurgast thumbs_down.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 20:14:22 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Yep yep, "hatewagon" mitte agafakt, et Ubicrap fucked up. Sul häbi ei ole seda jama kaitsta?

http://www.wired.com/2014/11/assassins-creed-unity-embargo/
häbi? kaitsta?
ma ei ole veel midagi game breakingut näinud, neid oma glitch compilationeid võid kõikide pelade kohta youtubest leida
isegi su enda ihaldatud watchdogs kuulub ühe vihatuma pelade hulka

yeah, minujaoks on see hatewagon - karjajuht on kusagil midagi öelnud ja ülejäänud liiguvad riburadapidi järgi
süüdistatakse mingit haipi ja muud kraami

mina kavatsen seda stoorit nautida ja kui see võtab mult rohkem aega, et fps madalam on ja max graafikat ei saa valida, siis saagu nii



Faktid on ju näha, et see on sitasti tehtud mäng ning glitche on palju, 900p 20-30 fps konsoolidel + high end PC ei suuda high peal stabiilset 60fps-i saada. Preagusel juhul ei ole mingit 'hate' karjujuhti olemas, mäng ongi seekord väga halb. Kui sa tõesti lepid sellise "kvaliteet" tööga siis palju õnne, pole ime miks sellist s*tta meile serveeritakse. (See kas story meeldib on muidugi oma maitse)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.11.2014 20:39:22 vasta tsitaadiga

Mustakurmu kirjutas:
libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Yep yep, "hatewagon" mitte agafakt, et Ubicrap fucked up. Sul häbi ei ole seda jama kaitsta?

http://www.wired.com/2014/11/assassins-creed-unity-embargo/
häbi? kaitsta?
ma ei ole veel midagi game breakingut näinud, neid oma glitch compilationeid võid kõikide pelade kohta youtubest leida
isegi su enda ihaldatud watchdogs kuulub ühe vihatuma pelade hulka

yeah, minujaoks on see hatewagon - karjajuht on kusagil midagi öelnud ja ülejäänud liiguvad riburadapidi järgi
süüdistatakse mingit haipi ja muud kraami

mina kavatsen seda stoorit nautida ja kui see võtab mult rohkem aega, et fps madalam on ja max graafikat ei saa valida, siis saagu nii



Faktid on ju näha, et see on sitasti tehtud mäng ning glitche on palju, 900p 20-30 fps konsoolidel + high end PC ei suuda high peal stabiilset 60fps-i saada. Preagusel juhul ei ole mingit 'hate' karjujuhti olemas, mäng ongi seekord väga halb. Kui sa tõesti lepid sellise "kvaliteet" tööga siis palju õnne, pole ime miks sellist s*tta meile serveeritakse. (See kas story meeldib on muidugi oma maitse)
elus tuleb paljuski teha kompromisse, ma ei jäta seda seeriat pooleli ja pelan seda kehva fpsiga 30-50 oma mitme aasta vanuse masinaga, mis ei vasta miinimumnõuetele

tea kuidas siin gtx970 mehed seda pelada saavad

online osa mina ei pela ega kavatsegi, seal tekiks frustratsioon tõenäoliselt hulka kiiremini

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.11.2014 20:55:30 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin ka selle ikka osta,nüüd kus on parem videokaart ja muud asjad...assasins creed seeria alati meeldinud .... aga momendil küll ei julge ausalt öeldes seda osta....ehk ootan natuke ja vaatan kas ubisoft otsustab midagi enda maine taastamiseks ette võtta ,või mingi suurem patch välja lasta ... kui just seda ei ole veel tehtud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 20:59:29 vasta tsitaadiga

Minimum: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz

Mul fx-8320 nii et ei saagi mängida, pean ootama kuni amd 10 tuumalise välja laseb.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.11.2014 21:43:57 vasta tsitaadiga

märkasin, kui üldseaded panin medium, siis muutus veel midagi
ennist oli automaatselt üldseade high pannud ning ainuüksi advanced settingutes tehtavad muudatused ei mõjunud niivõrd positiivselt fps'ile, kui mediumiga

ehk on mingid peidetud graafikaseaded, millega saab fpsi veel sujuvamaks
mul on taustal ka nvidia shadowplay, kuid ei usu, et see grammigi perfi alla võtab

võtsin lisaks droidile playstorest assassins creed unity companion premium appi ja sellega saab paralleelselt veel mingit füüri ja assassineid treenida - 1,5€ lisaks ei murra

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.11.2014 21:46:47 vasta tsitaadiga

libe, kust ostsid mängu muidu ,kui võib küsida ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.11.2014 21:50:01 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
libe, kust ostsid mängu muidu ,kui võib küsida ?
ostsin sealt
http://www.unlimitedgamestore.com/assassin-s-creed-v-unity-uplay-global-cd-key-pre-order.html
special edition vms ja maksis 36 midagi

nüüd on teisi paremaid ja kehvemaid pakkumisi
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-assassins-creed-unity-cd-key-compare-prices/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 22:03:49 vasta tsitaadiga

Panin FRAPS-i ka tööle nüüd striimi üles paremale nurka, saate näha kuda mäng jookseb põhjas graafikal striimides JA lindistades Shadowplayga!
Seda kõike praegu GTX780Ti, 2700K 3.6GHz ja SSD pealt.
www.twitch.tv/HDTanelEST

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.11.2014 23:23:33 vasta tsitaadiga

aina vähem märkan kehva fpsi ja stoori läheb aina edasi
kui mõni selles pelas stoorit ei märka, siis peab ikka vaimust vaene olema icon_confused.gif icon_cry.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 23:37:45 vasta tsitaadiga

See sitt mida Ubisoft suust välja ajab on ikka naeruväärne. thumbs_down.gif
http://forums.ubi.com/showthread.php/946542-AMD-Graphics-Cards-Compatibility-with-Assassin-s-Creed-Unity?s=9f546ef91d1aca615e955dc09c8aa2f5

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 13.11.2014 23:52:29 vasta tsitaadiga

tahaks näha millega nad konsooli 20 fps-i vabandavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 23:55:59 vasta tsitaadiga

Maagiliste ükssarvede ametiühing korraldas streigi? icon_lol.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.11.2014 00:05:25 vasta tsitaadiga

icon_question.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.11.2014 00:08:50 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
tahaks näha millega nad konsooli 20 fps-i vabandavad icon_biggrin.gif
konsoolid on lahjad vanakooli amd pc'd icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 00:15:13 vasta tsitaadiga

Aga vähemalt on Ubisoftil prioriteedid paigas icon_rolleyes.gif

http://imgur.com/bTGthi0

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 14.11.2014 00:28:27 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ottf kirjutas:
tahaks näha millega nad konsooli 20 fps-i vabandavad icon_biggrin.gif
konsoolid on lahjad vanakooli amd pc'd icon_idea.gif


oli ju tweet, et sihivad 1080p ja 60 fps konsoolidel
mõnda aega hiljem, et ok... teeme 30fps -i
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed Unity mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.