Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Läpaka ketas ei tööta märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
thutmoses
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2006




sõnum 12.11.2014 22:43:09 Läpaka ketas ei tööta vasta tsitaadiga

Kasutan välisekettana läpaka 2.5" ketast ja ühel päeval enam ligi ei saanud. Arvuti alguses installib nagu ära ja vahest viskab my computerisse uue ketta ikooni ja vahest mitte. Proovisin peale lasta ka windowsi aga see ka ei tööta, bios ise tundis ketta ära aga muud midagi teha ei saa.

Ja sooviks teada kas oleks võimalik kuidagi andmed kätte saada, korra vaatas selle üle ka üks it mees ning tema ütles et mingi ketta elektroonika viga et vaja sama mudeli teist ketast et saaks elektroonika osa ära vahetada. Et kas ongi see ainuke lahendus või on ka teisi variante, kuna keta ostu teema ka siin foorumis üleval aga pole midagi veel leidnud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2014 23:08:03 vasta tsitaadiga

kui andmed on kindlasti vaja kätte saada siis kontakteeru kasutajaga toivos. teenus maksab aga kordi vähem kui mujal ning tulemus on olnud ok.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856 või https://www.yaga.ee/mox-fulder Umbes 25 arvutit kohe olemas.
Kommentaarid: 1130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 716
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 12.11.2014 23:09:06 vasta tsitaadiga

Ei usu, et elektroonika viga, elektroonika vea puhu ei tunneks seda ketast ka BIOS ära, taastamistöödel pead arvestama, et sealt võidakse ei tea mis soovimatuid andmeid välja kaevata, alles oli selline ketta taastamise teema kus pärast sai klient omale lasteporno piltide omamise süüdistuse.
Soovitan tirida Parted Magic iso, see tuleb panna mälupulgale või cd peale ja selle abil arvuti käima lasta, sarnaneb uue Windowsi paigaldamisega, kuid see on siiski Linux, kõik paigaldatakse mällu ja selle programmi abil saad teada kas kõvakettale saad ligi, kui vigane ta on ja kas midagi ka kätte, taastada on sealt võimalik.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Läpaka ketas ei tööta
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.