Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 113, 114, 115  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 08.10.2014 20:04:08 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:


Aga kui kraami on liiga palju, lisaks igalt poolt kommentaarid ja muu jama, siis on alati võimalus oma konto kustutada.
https://www.facebook.com/help/delete_account


Teeksin seda meeleldi, kuid tööandja saaks pahaseks ja marketingi tsik samuti icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 08.10.2014 20:08:59 vasta tsitaadiga

See bubble mul ilmub korra, aga siis kaob ära, juhtus peale seda kui kitkati uuendus telefonile tuli. Arvan, et sama jama....
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 08.10.2014 21:05:45 vasta tsitaadiga

Eih olnud midagi puhtaks tehtud. Mõttetu bug lihtsalt
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 09.10.2014 14:31:00 vasta tsitaadiga

Viskan siia sekka väikse huvitava küsimusi, et on ka siin inimesi kes seda lehte ei kasuta? icon_smile.gif
Oleks huvitav teada. Mina isiklikult ei kausta ega pole ka kunagi kasutanud. thumbs_up.gif

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 09.10.2014 14:36:36 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult kasutan ja väga aktiivselt. Põhjuseks on pigem see, et sealt kaudu saab tõesti vajalikku informatsiooni, mida kusagilt ajalehtedest või kodulehekülgedelt üles ei leia...
Näiteks aktuaalsed üritused (events) - peod, kultuuriüritused jne.

AGA - mul paar tuttavat, kes ei kasuta ja päris keeruline kohe. Ülejäänud ringkonnaga olen pidevalt ühenduses ja saame kokku jne, aga need paar on just selle tõttu välja jäänud, et nad ise aktiivselt ei otsi ühendust ja mina ka just nagu ei torgi. Kuigi telefoni teel saab ka kätte, kui vaja...

Minu arust võib tänapäeval püsiühenduse ja sotsiaalvõrgustiku lisada kommunaalvajaduste alla icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 09.10.2014 14:49:11 vasta tsitaadiga

Iga kord kui ma näen inimesi enda nutitelefone näppimas siis ei peagi mõtlema, et mis seal avatud on. icon_smile.gif
See on vahest ikka päris naljakas.
Muidugi see pole minu asi, et mida teised teevad. Kuid naljakas siiski.
Minu tutvusringkonnast ei oskaks mind keegi sealt otsidagi. Ma ei saa kahjuks nõustuda, et ainult sealt saab seda "vajaliku informatsiooni".
Pigem on inimesed liiga laisaks läinud, et kuskilt midagi muud otsida. Tavalised on kõik suuremad üritused ajalehtedes kirjas. Ma ei mõtle siin mingit postimeest või õhtulehte. Kes otsib see leiab.
On palju olukordi olnud kus mu tuttav tuleb ja ütleb, et näe vaata seda. Näitab mingit asja facebookist. Mida mina isiklikult olen näinud juba paar nädalat tagasi.

Ma olen päris rahul ikka, et seda kohta ei kasuta. Elu kohe muretum. Ja kohe kindlasti pole ma millegist ilma jäänud. icon_smile.gif

Ei taha selle postitusega kedagi mõnitada ega solvata. Lihtsalt mõtlesin, et avaldan arvamust.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 09.10.2014 15:05:39 vasta tsitaadiga

Milleks sõita autoga, kui saab ka jala...

Aga eks see ole igaühele individuaalne. Mina võtan omaks mulle pakutavad abivahendid ja elan enda elu lihtsamalt. Pole mõtet vastu võidelda taolisele arengule, kui see ka reaalset kasu teenib.

Ning jah, olen nõus, et see on küll häbiväärselt ebameeldiv, kui seltskonnas istutakse telefonides ning reaalselt juttu ei räägita - eks igaüks valib ise endale sobiva seltskonna icon_wink.gif

EDIT: Aga lihtne näide. Nii mõnelgi õhtul mõelnud, et võiks kuhugi minna ja midagi teha. Selle asemel, et otsida kusagilt mingite ürituste nimekirju, kirjutan Facebook-i:
"Events this weekend in Estonia" ja leiab täitsa häid tulemusi ning saab võtta sõpradega ühendust (kasvõi telefoni teel).

Facebook ei ole juba ammu ainult sotsiaalvõrgustik, vaid paljud ettevõtted, meelelahutusasutused postitavad sinna enda üritusi ja see aitab otsimisele päris hästi kaasa.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 09.10.2014 15:15:18 vasta tsitaadiga

Ütle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sa ise. Kehtib ka FB puhul. Kes tahab, võib seal "oh kui nunnu" postitada, jagada, laikida. Aga on ka neid, kes arutavad tõsiselt tõsistel teemadel. Info liigub kiiresti, mugavalt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2014 15:22:22 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Iga kord kui ma näen inimesi enda nutitelefone näppimas siis ei peagi mõtlema, et mis seal avatud on. icon_smile.gif
See on vahest ikka päris naljakas.
Muidugi see pole minu asi, et mida teised teevad. Kuid naljakas siiski.
Minu tutvusringkonnast ei oskaks mind keegi sealt otsidagi. Ma ei saa kahjuks nõustuda, et ainult sealt saab seda "vajaliku informatsiooni".
Pigem on inimesed liiga laisaks läinud, et kuskilt midagi muud otsida. Tavalised on kõik suuremad üritused ajalehtedes kirjas. Ma ei mõtle siin mingit postimeest või õhtulehte. Kes otsib see leiab.
On palju olukordi olnud kus mu tuttav tuleb ja ütleb, et näe vaata seda. Näitab mingit asja facebookist. Mida mina isiklikult olen näinud juba paar nädalat tagasi.

Ma olen päris rahul ikka, et seda kohta ei kasuta. Elu kohe muretum. Ja kohe kindlasti pole ma millegist ilma jäänud. icon_smile.gif

Ei taha selle postitusega kedagi mõnitada ega solvata. Lihtsalt mõtlesin, et avaldan arvamust.


Tundub pigem see, et sa pole rahul sellega, et teised on rahul.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 09.10.2014 15:45:11 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:

Tundub pigem see, et sa pole rahul sellega, et teised on rahul.

Ma arvasingi, et varsti tuleb mingi selline teema. Nii tüüpiline. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 10.10.2014 09:36:02 vasta tsitaadiga

Ise tõmbasid selle vana sae jälle käima. Nüüd lepi sellega.
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 10.10.2014 09:41:37 vasta tsitaadiga

Ma saan täitsa aru nendest, kes FB-d ei oma ning pigem selle suhtes negatiivselt häälestatud on. Ma ise olin samamoodi. Sest reaalselt jagad sa ju teistele "avalikult" (Internetis pole privaatsust) enda igapäevaelu jne.
Aga endal muutus see arvamus, kui ma hakkasin pidudelt välja, tegemistelt eemale jääma, sest mu sõbrad, tuttavad suhtlesid FB-s ning igaüht personaalselt läbi helistada on vaevarikas.

Eks igaühele oma - seal saab lihtsalt niisama ka konto teha, ei pea pilte lisama. Ning siis on sul võimalus suhelda, üritusi jälgida jne.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2014 21:01:29 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Viskan siia sekka väikse huvitava küsimusi, et on ka siin inimesi kes seda lehte ei kasuta? icon_smile.gif
Oleks huvitav teada. Mina isiklikult ei kausta ega pole ka kunagi kasutanud. thumbs_up.gif

Mis siin ikka küsida, ei mäleta täpseid protsente, aga enamus elanikkonnast siiski ei kasuta FB. Aga kasutajaskond jaguneb vastavalt vanusele väga erinevalt muidugi.
"Milleks sõita autoga, kui saab ka jala..." - see pole muidugi päris "adekvaatne" võrdlus icon_smile.gif .
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 12.10.2014 10:08:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

"Tibi" tsekkis, kuhu pärast minna (events nearby)?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 21.10.2014 14:03:39 Facebooki otsingu kasutamine vasta tsitaadiga

Kuidas otsida facebookist postitusi, mitte enda sõprade/tuttavate omi vaid kõigi omasid.

Oleks vaja leida üürikorterite postitusi, aga kui panen otsingusse näiteks "Posts about "üürile anda"from this month", siis annab ainult mõned vastused aga tegelt peaks olema neid palju rohkem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 27.10.2014 16:08:26 vasta tsitaadiga

Miks ma FB jälle vanu asju näen? Mul on bookmarkitud see latest news lehekülg ja enam ei tööta, jälle vanad uudised...
kopp.gif
Kuskil mingi uus link mis näitaks uusi ennem?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 27.10.2014 16:16:09 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/?sk=h_chr

EDIT: Postitus võib ju vana olla, aga kui sinna on keegi kommentaari kirjutanud või "Like" visanud, siis tuleb see uuesti esiridadesse.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 27.10.2014 16:26:34 vasta tsitaadiga

See ongi Viewing most recent stories, aga ta hakkas mulle jälle seda top stories näitama...
thumbs_down.gif
homme näed, et keegi suri eile ära või olid pulmad või lihtsalt kellegi lapsel oli sünnipäev...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 27.10.2014 19:30:15 vasta tsitaadiga

See salvestub vist küpsistes, mis tähendab, et uues arvutis/lehitsejas on jälle "Top stories" vaikimisi.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sandraest
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2014




sõnum 11.11.2014 14:54:59 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas sellest on siin juba räägitud, ei jõua kõiki kommentaare läbi lugeda aga kas tõesti ei ole võimalik facebooki kontot kustutada? Saab ainult mitte aktiivseks muuta?
_________________
Hambaravi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 11.11.2014 15:18:41 vasta tsitaadiga

Saab kustutada.

https://www.facebook.com/help/delete_account
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 11.11.2014 15:19:16 vasta tsitaadiga

sandraest kirjutas:
Ma ei tea kas sellest on siin juba räägitud, ei jõua kõiki kommentaare läbi lugeda aga kas tõesti ei ole võimalik facebooki kontot kustutada? Saab ainult mitte aktiivseks muuta?

https://www.facebook.com/help/delete_account
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 14.11.2014 19:48:12 vasta tsitaadiga

Mmmm.

Nimelt, kuigi minupoolne postitus minuenese seinale on märgitud avalikuks, siis sisuliselt ta seda ei ole.
Lihtsalt ei näe; sama lugu on ka mõne teise postitusega - samas osad jälle töötavad, kui määrata friends only või public.

Mitte ei mõista?!


Edit: postitus pildina on nagu avalikus albumis küll olemas, ma avastsin, kuid Timeline postitusena seda ikkagi ei näe? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 14.11.2014 22:15:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nimelt, kuigi minupoolne postitus minuenese seinale on märgitud avalikuks, siis sisuliselt ta seda ei ole.

Mul oli vahepeal sama kala. Ehk siis News Feedis postitus / pilt nähtavale ei ilmunud, aga oma seinal oli olemas. Tekkis see siis, kui telefoni kaudu pildi lisasin. Googledades leidsin, et sama murega on teisigi kasutajaid, kuid mingit lahendust sellele keegi ei teadnud. Mingi hetk läks lihtsalt iseenesest korda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 18.11.2014 09:32:22 vasta tsitaadiga

Selline mure, et liitusin ühe grupiga kuhu tahaks aeg ajalt kirjutada. Kuid see grupiga tuleb igast palju sodi minu facebooki. Keerasin teated maha, kuid ikka näitab seda.
Kas on võimalus neid teateid kuidagi maha keerata?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 113, 114, 115  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.