|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.11.2014 23:30:41
|
|
|
Kirsitubakas oli suht okay. Igatsen juba suve.
4 piletit veel, siis kinoguru
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
09.11.2014 00:00:38
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Kirsitubakas oli suht okay. Igatsen juba suve.
4 piletit veel, siis kinoguru |
eriline frukt ikka,ma ilmselt jäängi kinofänniks,vahest ikka käin kinos kui suurt ekraani vajan,aga paljud filmid vaatan ikkagi kodustes tingimustes ära,kuna enda sound meeldib ikka väga,viimane film "feel the difference" erilinastus kiriipis ikka vahepeal päris kõvasti kõrvadele,pigem just kõrgete osas.
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.11.2014 00:10:12
|
|
|
"Interstellar" - 7/10
Vaadatav, aga samas mitte ka mingi epic värk.
Reklaami järgi oleks enamat kui väljakukkunud (kohati) suht uimane kosmosedraama oodanud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.11.2014 00:15:52
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
Kirsitubakas oli suht okay. Igatsen juba suve.
4 piletit veel, siis kinoguru |
eriline frukt ikka,ma ilmselt jäängi kinofänniks,vahest ikka käin kinos kui suurt ekraani vajan,aga paljud filmid vaatan ikkagi kodustes tingimustes ära,kuna enda sound meeldib ikka väga,viimane film "feel the difference" erilinastus kiriipis ikka vahepeal päris kõvasti kõrvadele,pigem just kõrgete osas. |
Seda'nd küll, et kodus on heli ja pilt parem...aga see žest, et kutsud kellegi välja jne...kinos ikka teistsugune elamus
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
09.11.2014 00:26:33
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
"Interstellar" - 7/10
Vaadatav, aga samas mitte ka mingi epic värk.
Reklaami järgi oleks enamat kui väljakukkunud (kohati) suht uimane kosmosedraama oodanud. |
Mina reklaami järgi küll midagi rohkemat ei oodanud,suht lühikesi kaadreid näitas treileris ja kuna film oli u 2.40 pikk siis ma nende põhjal küll eelarvamust ei teinud,treilerid on üldse saatanast,aga noh,ikka juhtud nägema, aga Interstellarile panen ka 7/10,need love love tseenid olid jah nii nagu olid,aga mis mulle meeldis oli filmi muusika ,lummas kuidagi,mõne jaoks kindlasti saast,aga noh hea et oleme erinevad
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
09.11.2014 13:48:31
|
|
|
vaatasin ka paar filmi.
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) http://www.imdb.com/title/tt1291150/
üldiselt vihkan selliseid filme, aga kuna olin lapsena suur fänn, siis andsin võimaluse.
ei mingeid üllatusi - arvatavasti kõige halvem film mida elus näinud olen. 2/10
isegi megan fox ei andnud punkti juurde. ikka täis loll eit ja andetu näitlejanna.
kuid siis vaatasin ühe filmi veel..
Lars and the real girl (2007) http://www.imdb.com/title/tt0805564/?ref_=nv_sr_1
ma mäletan kui see välja tuli, siis ma hakkasin seda vaatama, aga tundus igav ja panin kinni.
nüüd aastaid hiljem arvan ma, et see oli ikka päris hea film. 8/10
mitmeid kohti selles filmis ajas muigele, aga see ajas mind täitsa naerma kohe: https://www.youtube.com/watch?v=tSJZo3OCYNY
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.11.2014 13:57:30
|
|
|
| Rinaldo kirjutas: |
vaatasin ka paar filmi.
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) http://www.imdb.com/title/tt1291150/
üldiselt vihkan selliseid filme, aga kuna olin lapsena suur fänn, siis andsin võimaluse.
ei mingeid üllatusi - arvatavasti kõige halvem film mida elus näinud olen. 2/10
isegi megan fox ei andnud punkti juurde. ikka täis loll eit ja andetu näitlejanna.
kuid siis vaatasin ühe filmi veel..
Lars and the real girl (2007) http://www.imdb.com/title/tt0805564/?ref_=nv_sr_1
ma mäletan kui see välja tuli, siis ma hakkasin seda vaatama, aga tundus igav ja panin kinni.
nüüd aastaid hiljem arvan ma, et see oli ikka päris hea film. 8/10
mitmeid kohti selles filmis ajas muigele, aga see ajas mind täitsa naerma kohe: https://www.youtube.com/watch?v=tSJZo3OCYNY |
mis sulle kannale astus, et kohe nii ütled
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.11.2014 16:03:15
|
|
|
| Interstellar oli kahjuks tõsine pettumus. Tundub, et Nolanit on ka ümbritsemas yes-meeste seltskond, sest teist filmi järjest on tegu täieliku lati alt läbijooksmisega.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
09.11.2014 16:13:24
|
|
|
Vaatasin Léoni üle 10 a.
Mõnus eurokino fiiling, mis sest et tegevus NYC-s. Hea soundtrack (nii palju kui seda jagus). Veenev näitlejatöö ja originaalne sisu.
Film, mis kinnitab ja väärib enda kohta top listides
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.11.2014 17:42:56
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Interstellar oli kahjuks tõsine pettumus. Tundub, et Nolanit on ka ümbritsemas yes-meeste seltskond, sest teist filmi järjest on tegu täieliku lati alt läbijooksmisega. |
Selgita oma arvamust vähe? Maitsed erinevad aga huvitaks lihtsalt sisukam arvamus.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.11.2014 20:26:03
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Interstellar oli kahjuks tõsine pettumus. Tundub, et Nolanit on ka ümbritsemas yes-meeste seltskond, sest teist filmi järjest on tegu täieliku lati alt läbijooksmisega. |
Selgita oma arvamust vähe? Maitsed erinevad aga huvitaks lihtsalt sisukam arvamus. |
Suuremad plotholed kui must auk.
Spoiler 
1) Veeplaneet. Lugupeetud NASA teadlased teadsid, et planeedil liigub kõrvalvaataja jaoks aeg tuntavalt aeglasemalt aga selle peale ei tuldud, et seega on ka planeedile maandunud Rangeri info täiesti kasutu? On täiesti võimalik, et esimene Ranger hävineski selle sama laine tulemusena, mille saba nad nägid ehk inffi saadeti ainult tund ja kolmkümmend, sest üks tund planeedil võrdus seitse tundi tavaolukorras ning NASA saatis laevad välja 12 aastat tagasi.
2) Endurance püsis ümber musta augu orbiidil 23 aastat ja neli kuud, kuid selle aja jooksul ei teinud too must füüsik ühtegi katset minna teiste planeetide juurde või veel lihtsam küsimus - kus kohas olid selle laeva peal varud, mis võimaldasid nii kaua seal elada? CASE jäi ju laevale ja suutis teha absoluutselt kõike mida Cooper.
3) Gargantua ise - mis asi valgustas seda süsteemi, kui süsteemi massikese oli must auk? Ühtegi tähte seal süsteemis filmis olnud info põhjal küll ei olnud.
4) Kuidas sai kolmas planeet ehk kuhu ainult naisfüüsik lõpuks jõudis, olla ilmselgelt meie planeedile sarnase kliimaga, kui süsteemi teine planeet oli läbinisti ära külmunud?
5) Cooper leiti üles ~80 aastat peale kadumist ning mitte kedagi ei huvitanud tema kogemused mustas augus ehk tulnukate viiendas dimensioonis ning tema robot, mis oli kõik salvestanud, vedeles lihtsalt "majamuuseumis"?
6) Filmi lõpp ei meikkinud mingit senssi. Kuidas sai Hathaway ehitada Cooperi leidmise ajal üksinda esimese koloonia esimesi telke, kui reaalajas oli möödunud 80 aastat ning inimkond tõusnud väljasuremise äärelt tõeliseks kosmoserassiks?
7) Cooper liigutas kellaseierit ainult tütre toas, aga seierid uhasid edasi ammu peale seda, kui "sõnum" oli edasi antud ning näidati kuidas naisterahvas istus NORADis maa all ja kirjutas seierite pealt infot maha. Mis neid liigutas?
viimati muutis Scart 09.11.2014 20:30:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.11.2014 20:30:28
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Interstellar oli kahjuks tõsine pettumus. Tundub, et Nolanit on ka ümbritsemas yes-meeste seltskond, sest teist filmi järjest on tegu täieliku lati alt läbijooksmisega. |
Selgita oma arvamust vähe? Maitsed erinevad aga huvitaks lihtsalt sisukam arvamus. |
Suuremad plotholed kui must auk.
Spoiler 
1) Veeplaneet. Lugupeetud NASA teadlased teadsid, et planeedil liigub kõrvalvaataja jaoks aeg tuntavalt aeglasemalt aga selle peale ei tuldud, et seega on ka planeedile maandunud Rangeri info täiesti kasutu? On täiesti võimalik, et esimene Ranger hävineski selle sama laine tulemusena, mille saba nad nägid ehk inffi saadeti ainult tund ja kolmkümmend, sest üks tund planeedil võrdus seitse tundi tavaolukorras ning NASA saatis laevad välja 12 aastat tagasi.
2) Endurance püsis ümber musta augu orbiidil 23 aastat ja neli kuud, kuid selle aja jooksul ei teinud too must füüsik ühtegi katset minna teiste planeetide juurde või veel lihtsam küsimus - kus kohas olid selle laeva peal varud, mis võimaldasid nii kaua seal elada? CASE jäi ju laevale ja suutis teha absoluutselt kõike mida Cooper.
3) Gargantua ise - mis asi valgustas seda süsteemi, kui süsteemi massikese oli must auk? Ühtegi tähte seal süsteemis filmis olnud info põhjal küll ei olnud.
4) Kuidas sai kolmas planeet ehk kuhu ainult naisfüüsik lõpuks jõudis, olla ilmselgelt meie planeedile sarnase kliimaga, kui süsteemi teine planeet oli läbinisti ära külmunud?
5) Cooper leiti üles ~80 aastat peale kadumist ning mitte kedagi ei huvitanud tema kogemused mustas augus ehk tulnukate viiendas dimensioonis ning tema robot, mis oli kõik salvestanud, vedeles lihtsalt "majamuuseumis"?
6) Filmi lõpp ei meikkinud mingit senssi. Kuidas sai Hathaway ehitada Cooperi leidmise ajal üksinda esimese koloonia esimesi telke, kui reaalajas oli möödunud 80 aastat ning inimkond tõusnud väljasuremise äärelt tõeliseks kosmoserassiks?
|
okei need on stsenaariumi praagid - usun, kui nolan oleks füüsik, siis neid vigu ei oleks, kuid kuidas film oli
kaameratöö, näitlejatöö jne
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
09.11.2014 22:11:48
|
|
|
| Füüsikast kauge ja Interstellar meeldis.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.11.2014 22:16:39
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Interstellar oli kahjuks tõsine pettumus. Tundub, et Nolanit on ka ümbritsemas yes-meeste seltskond, sest teist filmi järjest on tegu täieliku lati alt läbijooksmisega. |
Selgita oma arvamust vähe? Maitsed erinevad aga huvitaks lihtsalt sisukam arvamus. |
Suuremad plotholed kui must auk.
Spoiler 
1) Veeplaneet. Lugupeetud NASA teadlased teadsid, et planeedil liigub kõrvalvaataja jaoks aeg tuntavalt aeglasemalt aga selle peale ei tuldud, et seega on ka planeedile maandunud Rangeri info täiesti kasutu? On täiesti võimalik, et esimene Ranger hävineski selle sama laine tulemusena, mille saba nad nägid ehk inffi saadeti ainult tund ja kolmkümmend, sest üks tund planeedil võrdus seitse tundi tavaolukorras ning NASA saatis laevad välja 12 aastat tagasi.
2) Endurance püsis ümber musta augu orbiidil 23 aastat ja neli kuud, kuid selle aja jooksul ei teinud too must füüsik ühtegi katset minna teiste planeetide juurde või veel lihtsam küsimus - kus kohas olid selle laeva peal varud, mis võimaldasid nii kaua seal elada? CASE jäi ju laevale ja suutis teha absoluutselt kõike mida Cooper.
3) Gargantua ise - mis asi valgustas seda süsteemi, kui süsteemi massikese oli must auk? Ühtegi tähte seal süsteemis filmis olnud info põhjal küll ei olnud.
4) Kuidas sai kolmas planeet ehk kuhu ainult naisfüüsik lõpuks jõudis, olla ilmselgelt meie planeedile sarnase kliimaga, kui süsteemi teine planeet oli läbinisti ära külmunud?
5) Cooper leiti üles ~80 aastat peale kadumist ning mitte kedagi ei huvitanud tema kogemused mustas augus ehk tulnukate viiendas dimensioonis ning tema robot, mis oli kõik salvestanud, vedeles lihtsalt "majamuuseumis"?
6) Filmi lõpp ei meikkinud mingit senssi. Kuidas sai Hathaway ehitada Cooperi leidmise ajal üksinda esimese koloonia esimesi telke, kui reaalajas oli möödunud 80 aastat ning inimkond tõusnud väljasuremise äärelt tõeliseks kosmoserassiks?
7) Cooper liigutas kellaseierit ainult tütre toas, aga seierid uhasid edasi ammu peale seda, kui "sõnum" oli edasi antud ning näidati kuidas naisterahvas istus NORADis maa all ja kirjutas seierite pealt infot maha. Mis neid liigutas?
|
A transformerid on sinu arvates päris vä?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.11.2014 00:49:22
|
|
|
Lisasin oma märked vastavate punktide juurde, mis mul oli lisada.
| Scart kirjutas: |
Spoiler 
1) Veeplaneet. Lugupeetud NASA teadlased teadsid, et planeedil liigub kõrvalvaataja jaoks aeg tuntavalt aeglasemalt aga selle peale ei tuldud, et seega on ka planeedile maandunud Rangeri info täiesti kasutu? On täiesti võimalik, et esimene Ranger hävineski selle sama laine tulemusena, mille saba nad nägid ehk inffi saadeti ainult tund ja kolmkümmend, sest üks tund planeedil võrdus seitse tundi tavaolukorras ning NASA saatis laevad välja 12 aastat tagasi.
Selliste eeldustega, mis sul on, oleks teaduse areng meil väga pärsitud. Seda öeldi ka filmis välja, et see esimene vend võiski alles paar minti tagasi uppunud olla.
3) Gargantua ise - mis asi valgustas seda süsteemi, kui süsteemi massikese oli must auk? Ühtegi tähte seal süsteemis filmis olnud info põhjal küll ei olnud.
Vaata Interstellari featurit vms. Näiteks Discovery Channeli oma, saab paar asja selgemaks. Iga tähe ümber tiirleb vähemalt üks planeet, seega pidi seal olema ka päike. Iseasi, kui seda filmis sitasti väljendati. Sama video kaudu saab ka musta augu kujutamise/valgustamise kohta infot.
4) Kuidas sai kolmas planeet ehk kuhu ainult naisfüüsik lõpuks jõudis, olla ilmselgelt meie planeedile sarnase kliimaga, kui süsteemi teine planeet oli läbinisti ära külmunud?
Kaugus süsteemi päikesest. Ehk siis lonkab vastavalt eelmisele see loogika.
7) Cooper liigutas kellaseierit ainult tütre toas, aga seierid uhasid edasi ammu peale seda, kui "sõnum" oli edasi antud ning näidati kuidas naisterahvas istus NORADis maa all ja kirjutas seierite pealt infot maha. Mis neid liigutas?
Me pole 5 jms dimensioonide ja nende mõju osas nii targad veel, et seda otseselt kommenteerida
|
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.11.2014 02:09:58
|
|
|
Spoiler 
1) Seega olukorras, kus nad raudkindlalt teavad, et time dillation on planeedil otseselt väljendudes räige, ei tulda selle peale, et planeedilt pärit info on reaalselt saadetud teele maksimaalselt pooleteiste tunni jooksul, seega on see kasutu? Fuck me, mõni ime et inimkond välja oli selles filminuniversumis suremas, kui selliste asjade jaoks mõistust ei jätku
2)Filmis ei näidatud mitte ühtegi päikest, seega neid ei olnud. Ja isegi kui oleks olnud, ei muudaks see mitte kui midagi. Kui me räägiks päikesest koos kolme planeediga, mis tiirleb ümber musta augu, siis oleks vahemaad nii suured, et nad oleks pidanud ka teises galaktikas aastaid hüperunes magama enne kuhugi kohale jõudmist. Filmis seda ei näidatud, selle asemel oli aga perekond Robinsodide eksirännak musta augu naabruses pisikese süstikuga, mis suutis katta täiesti müstilisi vahemaid olematu ajaga.
3) Saturni juurde lennati hüperunes magades kaks aastat ning Saturn on maast ainult kaheksa AÜ kaugusel. Mis imemasin see Ranger küll oli, et teises galaktikas omandas järsku haiperspeedi ja suutis katta AÜsid tundidega? Ja lisaks, doktor Manni planeet, mis ainsana oli täiesti põhjani ära külmunud ja seega loogika kohaselt kõige kaugem (mis muidugi keerab täiesti pea peale loogika, et veeplaneeti mõjutas must auk päris edukalt, kuid teistele ei teinud midagi) - kuidas kurat küll peale orbiidilt minema lendamist nad hetkega musta augu poole kukkusid?
Filmi kohta, mis üritas ise enda sõnul esitada suuri küsimusi, oli tegu üsna mannetu teosega millel polnud just erilist pistmist reaalse maailma ega teadusega.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.11.2014 00:09:30
|
|
|
mingi suvaline piff ju see
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.11.2014 01:10:20
|
|
|
| libe kirjutas: |
mingi suvaline piff ju see  |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
11.11.2014 04:03:21
|
|
|
Interstellar - See film.....
muusika oli muidu päris ok ja film polnud 3d.s mis oli ka positiivne.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.11.2014 11:08:33
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
mingi suvaline piff ju see  |
Spoiler 
|
Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
11.11.2014 11:25:53
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
mingi suvaline piff ju see  |
Spoiler 
|
Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult. |
Ära ole nii küüniline. Ilus naine on ikkagi, päris "suvakas" ta ka ei ole ju, oskab näidelda küll.
Vaatasin üleeile Find Me Guilty - http://www.imdb.com/title/tt0419749/?ref_=nv_sr_1
Hea-tuju-film, minu arust. Kõlbas vaadata küll.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
11.11.2014 11:29:32
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
mingi suvaline piff ju see  |
Spoiler 
|
Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult. |
Nuh mängis oma osa välja tunduvalt paremini ,kui see blond kuulus tibi seal filmis
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.11.2014 11:32:41
|
|
|
| lexo kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
mingi suvaline piff ju see  |
Spoiler 
|
Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult. |
Ära ole nii küüniline. Ilus naine on ikkagi, päris "suvakas" ta ka ei ole ju, oskab näidelda küll. |
Ei ole küüniline, aga oma lühikese karjääri kohta on tal päris palju alastistseene võrreldes mõne teise näitlejatega. Ja ausalt öeldes temast muud eriti meelde ei jää. Kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
11.11.2014 11:45:52
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Spoiler 
| lexo kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
mingi suvaline piff ju see  |
[spoiler]
|
Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult. |
Ära ole nii küüniline. Ilus naine on ikkagi, päris "suvakas" ta ka ei ole ju, oskab näidelda küll. |
Ei ole küüniline, aga oma lühikese karjääri kohta on tal päris palju alastistseene võrreldes mõne teise näitlejatega. Ja ausalt öeldes temast muud eriti meelde ei jää. Kahjuks.[/spoiler] |
Prantslanna.
Sellest, et Sul muud meelde ei jää, kui alastistseenid, on jah kahju. Casino Royale's oli ta minu mäletamist mööda koguaeg kenasti kaetud - näiteks sealt jäi ta küll mulle meelde hea rolli teinuna.
Paljude naisnäitlejatega on minu arust see jama (ka Eva Greeniga), et nad ei oska nalja teha ega naeratada - siis kipuvad kõik rollid jääma femme fatale-deks või lihtsad väga tõsisteks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.11.2014 12:02:48
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult. |
Ajasid äkki Sasha Greyga segi? Eva Green on oma põlvkonna üks kõrgemailt hinnatud näitlejannasid, kes on eranditult kõik enda poolt mängitud rollidega filmid või seriaalid tõstnud sopast millestki märkimisväärseks. Isegi Camelot oli tema pärast vaadatav.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.11.2014 12:12:44
|
|
|
Bond oleks ilma temata sopp olnud?
Ja kas su naine teab, et sa vahid porri?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.11.2014 12:15:02
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Bond oleks ilma temata sopp olnud?
Ja kas su naine teab, et sa vahid porri?  |
Iga õige naine kutsub ise oma mehe porri vaatama
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.11.2014 12:17:11
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.11.2014 19:28:24
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| lexo kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
mingi suvaline piff ju see  |
Spoiler 
|
Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult. |
Ära ole nii küüniline. Ilus naine on ikkagi, päris "suvakas" ta ka ei ole ju, oskab näidelda küll. |
Ei ole küüniline, aga oma lühikese karjääri kohta on tal päris palju alastistseene võrreldes mõne teise näitlejatega. Ja ausalt öeldes temast muud eriti meelde ei jää. Kahjuks. |
mulle tundub, et siinne kaader peab eva greeni ainsaks tissidega naiseks
välimuselt on omas kaaluklassis harju keskmine
ja mingi suvalise piffi pärast film oma väärtust ikka ei tõsta, ei ole ta mingi karakternäitleja, kes oma näitlemisega imetlema paneks
scart muidugi ei pea muidugi tüliks oma sõnavõtte rohkete ülivõrretega ülekuhjamast
rohud vist võtmata jälle
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
11.11.2014 20:06:48
|
|
|
| Penny Dreadfulis on ta küll suurepärane ja filmides kus teda näinud samamoodi. Naisnäitlejatest üks "erilisemaid" ja omanäolisemaid.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.11.2014 22:03:57
|
|
|
| Interstellar oli väga hea film
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.11.2014 22:10:45
|
|
|
| libe kirjutas: |
välimuselt on omas kaaluklassis harju keskmine
ja mingi suvalise piffi pärast film oma väärtust ikka ei tõsta, ei ole ta mingi karakternäitleja, kes oma näitlemisega imetlema paneks |
Kvaliteetkommentaar. Õnneks ei määra näitlejate võimet näidelda nende välimus, vaid näitlemisanne ja seda on Eva Greenil kuhjaga. But hey, ära lase faktidest end segada ja lase oma kräppi edasi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
12.11.2014 22:38:16
|
|
|
lol
Prouat on keeruline sobitada.
Ainuke vaatamist väärt teos on loomulikult The Dreamers, aga sealgi suudab kuidagi vägivaldselt teised välja süüa. Aga noh, vähemalt on alasti/poolalasti.
Head stsenaristid ja näitlejad on suuremas osas (tagasi) teevees.
Tänane kino on reeglina teismelistele.
Interstellar - emotsioon 8/10, sest on minu teema. Scart'i kommentaarid olid kainele mõistusele ilmsed, kuid ei häirinud. Läksin vaatama seda, mida sain - muud nagu ei oota.
Kirsitubakas 8/10
viimati muutis Mario. 12.11.2014 23:28:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
12.11.2014 23:07:17
|
|
|
But hey, face fucking palm.
Kirjutad nii lahedalt ühe täiskavanu ( kolmekümnendates ? ) härrase kohta.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
12.11.2014 23:51:52
|
|
|
Let`s be cops- suht igav,filmi käik oli täiesti etteaimatav ja mis kõige hullem,nalja ka polnud.Lootsin näha komöödiat,aga on ikka see "romantiline komöödia",poole filmi ajal hakkab see hala pihta. Tahaks komöödiat näha!
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.11.2014 23:55:37
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| Let`s be cops- suht igav,filmi käik oli täiesti etteaimatav ja mis kõige hullem,nalja ka polnud.Lootsin näha komöödiat,aga on ikka see "romantiline komöödia",poole filmi ajal hakkab see hala pihta. Tahaks komöödiat näha! |
vaatasin ka peale 2 nädalat selle ää. nõustun suga täiega, rõvedalt lahja supp, kogu film jäi pm trailerisse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
12.11.2014 23:56:31
|
|
|
joogiga pigistas paar naljakat momenti välja ikka
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
13.11.2014 02:02:28
|
|
|
| Interstellar - üldmulje väga hea, 8/10. Mõned "lohakad" vead olid tõepoolest sees, kuid mina ei lasknud enda elamust sellest häirida. Pealegi olid enamik neist loo arengu seisukohalt ilmselt vajalikud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
14.11.2014 11:17:55
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| peacemaki kirjutas: |
| lexo kirjutas: |
| Interstellar - üldmulje väga hea, 8/10. Mõned "lohakad" vead olid tõepoolest sees, kuid mina ei lasknud enda elamust sellest häirida. Pealegi olid enamik neist loo arengu seisukohalt ilmselt vajalikud. |
Spoiler 
Kõik sujus, kuid peale seda kosmose õnnetust, asjad läksid käest ära, muidu oli päris hea.
Saadan läbi binaarkoodi kvantadmeid kella abil
|
+morse koodis |
Spoiler 
Kõik see oli maagia mis filmi-enda maailmas võis ju tore ja kena olla (hoian ennast hetkel tagasi siiski ka seda kritiseerima hakkamast), aga kõige suurem "viga" oli minu arust üks, mille Scart-ki välja tõi: Saturnile lend oli üsna realistlikult kujutatud, aga siis uues tähesüsteemis paistis planeetide vahel liikumine (s.h. veel SMBH gravitatsiooniväljas) olevat titetegu. Ja üldse, kui teatud kaalutlustel peakski Gargantua olema justnimelt SMBH (mis minu arust nii on), siis tema naabruskond paistis olevat kummaliselt rahulik (tihti on viimased aktiivsed galaktikatuumad, või vähemalt on nende ümber üsna kaootiliselt liikuvad (mitmed) tähed). Neutrontähe lähedalolu on ka kahtlane, aga ma ei hooli tegelikult piisavalt, et seda ka analüüsima hakata.
Aga õnneks lõpupoole film otsustaski sci-fi osas vabalt võtta ja keskendus muule, mis kukkus minu arust päris hästi välja - südamlik film tegelikult.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
14.11.2014 20:22:05
|
|
|
nvm
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
15.11.2014 19:44:45
|
|
|
The Guest (2014) http://www.imdb.com/title/tt2980592/?ref_=nv_sr_1
friggin amazing esimene tund. awesome peakarakter, mängitud dan stevensi poolt.
filmil oli potentsiaali tõusta mu selle aasta lemmikfilmiks, aga lõpp oli lihtsalt nii ränk BS, et olin shokis.
kui uskuda imdb foorumeid, siis seal räägiti, et nimelt tehti selline lõpp. nagu üritati midagi parodeerida vms.
5/10
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.11.2014 19:47:10
|
|
|
annan ka 6/10
venitamist oli natuke palju või siis actionit vähe
võtke kuidas tahate
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|