Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 23:30:41 vasta tsitaadiga

Kirsitubakas oli suht okay. Igatsen juba suve.

4 piletit veel, siis kinoguru
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 00:00:38 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kirsitubakas oli suht okay. Igatsen juba suve.

4 piletit veel, siis kinoguru


eriline frukt ikka,ma ilmselt jäängi kinofänniks,vahest ikka käin kinos kui suurt ekraani vajan,aga paljud filmid vaatan ikkagi kodustes tingimustes ära,kuna enda sound meeldib ikka väga,viimane film "feel the difference" erilinastus kiriipis ikka vahepeal päris kõvasti kõrvadele,pigem just kõrgete osas.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 00:10:12 vasta tsitaadiga

"Interstellar" - 7/10
Vaadatav, aga samas mitte ka mingi epic värk.
Reklaami järgi oleks enamat kui väljakukkunud (kohati) suht uimane kosmosedraama oodanud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 00:15:52 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Kirsitubakas oli suht okay. Igatsen juba suve.

4 piletit veel, siis kinoguru


eriline frukt ikka,ma ilmselt jäängi kinofänniks,vahest ikka käin kinos kui suurt ekraani vajan,aga paljud filmid vaatan ikkagi kodustes tingimustes ära,kuna enda sound meeldib ikka väga,viimane film "feel the difference" erilinastus kiriipis ikka vahepeal päris kõvasti kõrvadele,pigem just kõrgete osas.


Seda'nd küll, et kodus on heli ja pilt parem...aga see žest, et kutsud kellegi välja jne...kinos ikka teistsugune elamus
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 00:26:33 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
"Interstellar" - 7/10
Vaadatav, aga samas mitte ka mingi epic värk.
Reklaami järgi oleks enamat kui väljakukkunud (kohati) suht uimane kosmosedraama oodanud.


Mina reklaami järgi küll midagi rohkemat ei oodanud,suht lühikesi kaadreid näitas treileris ja kuna film oli u 2.40 pikk siis ma nende põhjal küll eelarvamust ei teinud,treilerid on üldse saatanast,aga noh,ikka juhtud nägema, aga Interstellarile panen ka 7/10,need love love tseenid olid jah nii nagu olid,aga mis mulle meeldis oli filmi muusika ,lummas kuidagi,mõne jaoks kindlasti saast,aga noh hea et oleme erinevad

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 09.11.2014 13:48:31 vasta tsitaadiga

vaatasin ka paar filmi.

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) http://www.imdb.com/title/tt1291150/

üldiselt vihkan selliseid filme, aga kuna olin lapsena suur fänn, siis andsin võimaluse.
ei mingeid üllatusi - arvatavasti kõige halvem film mida elus näinud olen. 2/10
isegi megan fox ei andnud punkti juurde. ikka täis loll eit ja andetu näitlejanna.

kuid siis vaatasin ühe filmi veel..

Lars and the real girl (2007) http://www.imdb.com/title/tt0805564/?ref_=nv_sr_1

ma mäletan kui see välja tuli, siis ma hakkasin seda vaatama, aga tundus igav ja panin kinni.
nüüd aastaid hiljem arvan ma, et see oli ikka päris hea film. thumbs_up.gif 8/10

mitmeid kohti selles filmis ajas muigele, aga see ajas mind täitsa naerma kohe: https://www.youtube.com/watch?v=tSJZo3OCYNY
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.11.2014 13:57:30 vasta tsitaadiga

Rinaldo kirjutas:
vaatasin ka paar filmi.

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) http://www.imdb.com/title/tt1291150/

üldiselt vihkan selliseid filme, aga kuna olin lapsena suur fänn, siis andsin võimaluse.
ei mingeid üllatusi - arvatavasti kõige halvem film mida elus näinud olen. 2/10
isegi megan fox ei andnud punkti juurde. ikka täis loll eit ja andetu näitlejanna.

kuid siis vaatasin ühe filmi veel..

Lars and the real girl (2007) http://www.imdb.com/title/tt0805564/?ref_=nv_sr_1

ma mäletan kui see välja tuli, siis ma hakkasin seda vaatama, aga tundus igav ja panin kinni.
nüüd aastaid hiljem arvan ma, et see oli ikka päris hea film. thumbs_up.gif 8/10

mitmeid kohti selles filmis ajas muigele, aga see ajas mind täitsa naerma kohe: https://www.youtube.com/watch?v=tSJZo3OCYNY
mis sulle kannale astus, et kohe nii ütled icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 16:03:15 vasta tsitaadiga

Interstellar oli kahjuks tõsine pettumus. Tundub, et Nolanit on ka ümbritsemas yes-meeste seltskond, sest teist filmi järjest on tegu täieliku lati alt läbijooksmisega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 09.11.2014 16:13:24 vasta tsitaadiga

Vaatasin Léoni üle 10 a.
Mõnus eurokino fiiling, mis sest et tegevus NYC-s. Hea soundtrack (nii palju kui seda jagus). Veenev näitlejatöö ja originaalne sisu.
Film, mis kinnitab ja väärib enda kohta top listides thumbs_up.gif

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 09.11.2014 16:23:21 vasta tsitaadiga

Half Nelson (2006) http://www.imdb.com/title/tt0468489/?ref_=tt_rec_tt

aeglane film narkosõltlasest ajaloo õpetajast.
draama austajatele peaks sobima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.11.2014 17:42:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Interstellar oli kahjuks tõsine pettumus. Tundub, et Nolanit on ka ümbritsemas yes-meeste seltskond, sest teist filmi järjest on tegu täieliku lati alt läbijooksmisega.


Selgita oma arvamust vähe? Maitsed erinevad aga huvitaks lihtsalt sisukam arvamus.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 20:26:03 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Scart kirjutas:
Interstellar oli kahjuks tõsine pettumus. Tundub, et Nolanit on ka ümbritsemas yes-meeste seltskond, sest teist filmi järjest on tegu täieliku lati alt läbijooksmisega.


Selgita oma arvamust vähe? Maitsed erinevad aga huvitaks lihtsalt sisukam arvamus.


Suuremad plotholed kui must auk.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Scart 09.11.2014 20:30:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.11.2014 20:30:28 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
softis kirjutas:
Scart kirjutas:
Interstellar oli kahjuks tõsine pettumus. Tundub, et Nolanit on ka ümbritsemas yes-meeste seltskond, sest teist filmi järjest on tegu täieliku lati alt läbijooksmisega.


Selgita oma arvamust vähe? Maitsed erinevad aga huvitaks lihtsalt sisukam arvamus.


Suuremad plotholed kui must auk.

Spoiler Spoiler Spoiler
okei need on stsenaariumi praagid - usun, kui nolan oleks füüsik, siis neid vigu ei oleks, kuid kuidas film oli
kaameratöö, näitlejatöö jne icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2014 22:11:48 vasta tsitaadiga

Füüsikast kauge ja Interstellar meeldis.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 22:16:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
softis kirjutas:
Scart kirjutas:
Interstellar oli kahjuks tõsine pettumus. Tundub, et Nolanit on ka ümbritsemas yes-meeste seltskond, sest teist filmi järjest on tegu täieliku lati alt läbijooksmisega.


Selgita oma arvamust vähe? Maitsed erinevad aga huvitaks lihtsalt sisukam arvamus.


Suuremad plotholed kui must auk.

Spoiler Spoiler Spoiler


A transformerid on sinu arvates päris vä?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.11.2014 00:49:22 vasta tsitaadiga

Lisasin oma märked vastavate punktide juurde, mis mul oli lisada.

Scart kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 02:09:58 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Lisasin oma märked vastavate punktide juurde, mis mul oli lisada.
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Filmi kohta, mis üritas ise enda sõnul esitada suuri küsimusi, oli tegu üsna mannetu teosega millel polnud just erilist pistmist reaalse maailma ega teadusega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 15:53:08 vasta tsitaadiga

http://kultuur.postimees.ee/2986027/venemaalt-leiti-koige-vanem-eesti-film icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.11.2014 22:47:55 vasta tsitaadiga

Sin City: A Dame to Kill For
http://www.imdb.com/title/tt0458481/
Päris asjalik vaatamine, tegelane nimega Ava ehk Eva Green , daaaamn icon_cool.gif icon_razz.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.11.2014 00:09:30 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Sin City: A Dame to Kill For
http://www.imdb.com/title/tt0458481/
Päris asjalik vaatamine, tegelane nimega Ava ehk Eva Green , daaaamn icon_cool.gif icon_razz.gif icon_razz1.gif
mingi suvaline piff ju see icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 01:10:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mingi suvaline piff ju see icon_rolleyes.gif


Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 04:03:21 vasta tsitaadiga

Interstellar - icon_lol.gif See film.....

muusika oli muidu päris ok ja film polnud 3d.s mis oli ka positiivne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 11:08:33 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
mingi suvaline piff ju see icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 11:25:53 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Scart kirjutas:
libe kirjutas:
mingi suvaline piff ju see icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult.

Ära ole nii küüniline. Ilus naine on ikkagi, päris "suvakas" ta ka ei ole ju, oskab näidelda küll.

Vaatasin üleeile Find Me Guilty - http://www.imdb.com/title/tt0419749/?ref_=nv_sr_1
Hea-tuju-film, minu arust. Kõlbas vaadata küll.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 11.11.2014 11:29:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Scart kirjutas:
libe kirjutas:
mingi suvaline piff ju see icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult.

Nuh mängis oma osa välja tunduvalt paremini ,kui see blond kuulus tibi seal filmis
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 11:32:41 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Betamax kirjutas:
Scart kirjutas:
libe kirjutas:
mingi suvaline piff ju see icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult.

Ära ole nii küüniline. Ilus naine on ikkagi, päris "suvakas" ta ka ei ole ju, oskab näidelda küll.

Ei ole küüniline, aga oma lühikese karjääri kohta on tal päris palju alastistseene võrreldes mõne teise näitlejatega. Ja ausalt öeldes temast muud eriti meelde ei jää. Kahjuks.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 11:45:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Prantslanna. icon_smile.gif
Sellest, et Sul muud meelde ei jää, kui alastistseenid, on jah kahju. Casino Royale's oli ta minu mäletamist mööda koguaeg kenasti kaetud - näiteks sealt jäi ta küll mulle meelde hea rolli teinuna.
Paljude naisnäitlejatega on minu arust see jama (ka Eva Greeniga), et nad ei oska nalja teha ega naeratada - siis kipuvad kõik rollid jääma femme fatale-deks või lihtsad väga tõsisteks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 11:48:30 vasta tsitaadiga

Ja Casino Royale'is olid tal tõesti riided pidevalt seljas. Üks film selles lühikeses nimekirjas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 12:02:48 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult.


Ajasid äkki Sasha Greyga segi? Eva Green on oma põlvkonna üks kõrgemailt hinnatud näitlejannasid, kes on eranditult kõik enda poolt mängitud rollidega filmid või seriaalid tõstnud sopast millestki märkimisväärseks. Isegi Camelot oli tema pärast vaadatav.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 12:12:44 vasta tsitaadiga

Bond oleks ilma temata sopp olnud?
Ja kas su naine teab, et sa vahid porri? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 12:15:02 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Bond oleks ilma temata sopp olnud?
Ja kas su naine teab, et sa vahid porri? icon_biggrin.gif


Iga õige naine kutsub ise oma mehe porri vaatama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 12:17:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.11.2014 19:28:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
lexo kirjutas:
Betamax kirjutas:
Scart kirjutas:
libe kirjutas:
mingi suvaline piff ju see icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Selle tädi populaarsus baseerub sellel, et ta on filmides alatasa alasti/poolalasti. Täiesti suvakas näitleja tegelikult.

Ära ole nii küüniline. Ilus naine on ikkagi, päris "suvakas" ta ka ei ole ju, oskab näidelda küll.

Ei ole küüniline, aga oma lühikese karjääri kohta on tal päris palju alastistseene võrreldes mõne teise näitlejatega. Ja ausalt öeldes temast muud eriti meelde ei jää. Kahjuks.
mulle tundub, et siinne kaader peab eva greeni ainsaks tissidega naiseks

välimuselt on omas kaaluklassis harju keskmine
ja mingi suvalise piffi pärast film oma väärtust ikka ei tõsta, ei ole ta mingi karakternäitleja, kes oma näitlemisega imetlema paneks

scart muidugi ei pea muidugi tüliks oma sõnavõtte rohkete ülivõrretega ülekuhjamast icon_lol.gif
rohud vist võtmata jälle

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 20:06:48 vasta tsitaadiga

Penny Dreadfulis on ta küll suurepärane ja filmides kus teda näinud samamoodi. Naisnäitlejatest üks "erilisemaid" ja omanäolisemaid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 22:03:57 vasta tsitaadiga

Interstellar oli väga hea film
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 22:10:45 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

välimuselt on omas kaaluklassis harju keskmine
ja mingi suvalise piffi pärast film oma väärtust ikka ei tõsta, ei ole ta mingi karakternäitleja, kes oma näitlemisega imetlema paneks


Kvaliteetkommentaar. Õnneks ei määra näitlejate võimet näidelda nende välimus, vaid näitlemisanne ja seda on Eva Greenil kuhjaga. But hey, ära lase faktidest end segada ja lase oma kräppi edasi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 22:38:16 vasta tsitaadiga

lol

Prouat on keeruline sobitada.
Ainuke vaatamist väärt teos on loomulikult The Dreamers, aga sealgi suudab kuidagi vägivaldselt teised välja süüa. Aga noh, vähemalt on alasti/poolalasti.

Head stsenaristid ja näitlejad on suuremas osas (tagasi) teevees.
Tänane kino on reeglina teismelistele.

Interstellar - emotsioon 8/10, sest on minu teema. Scart'i kommentaarid olid kainele mõistusele ilmsed, kuid ei häirinud. Läksin vaatama seda, mida sain - muud nagu ei oota.


Kirsitubakas 8/10


viimati muutis Mario. 12.11.2014 23:28:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2014 23:07:17 vasta tsitaadiga

But hey, face fucking palm.
Kirjutad nii lahedalt ühe täiskavanu ( kolmekümnendates ? ) härrase kohta.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 23:51:52 vasta tsitaadiga

Let`s be cops- suht igav,filmi käik oli täiesti etteaimatav ja mis kõige hullem,nalja ka polnud.Lootsin näha komöödiat,aga on ikka see "romantiline komöödia",poole filmi ajal hakkab see hala pihta. Tahaks komöödiat näha!
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 23:55:37 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Let`s be cops- suht igav,filmi käik oli täiesti etteaimatav ja mis kõige hullem,nalja ka polnud.Lootsin näha komöödiat,aga on ikka see "romantiline komöödia",poole filmi ajal hakkab see hala pihta. Tahaks komöödiat näha!

vaatasin ka peale 2 nädalat selle ää. nõustun suga täiega, rõvedalt lahja supp, kogu film jäi pm trailerisse icon_neutral.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 12.11.2014 23:56:31 vasta tsitaadiga

joogiga pigistas paar naljakat momenti välja ikka
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 02:02:28 vasta tsitaadiga

Interstellar - üldmulje väga hea, 8/10. Mõned "lohakad" vead olid tõepoolest sees, kuid mina ei lasknud enda elamust sellest häirida. Pealegi olid enamik neist loo arengu seisukohalt ilmselt vajalikud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 14.11.2014 10:12:34 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Interstellar - üldmulje väga hea, 8/10. Mõned "lohakad" vead olid tõepoolest sees, kuid mina ei lasknud enda elamust sellest häirida. Pealegi olid enamik neist loo arengu seisukohalt ilmselt vajalikud.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 10:15:06 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
lexo kirjutas:
Interstellar - üldmulje väga hea, 8/10. Mõned "lohakad" vead olid tõepoolest sees, kuid mina ei lasknud enda elamust sellest häirida. Pealegi olid enamik neist loo arengu seisukohalt ilmselt vajalikud.


Spoiler Spoiler Spoiler


+morse koodis
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 11:17:55 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
peacemaki kirjutas:
lexo kirjutas:
Interstellar - üldmulje väga hea, 8/10. Mõned "lohakad" vead olid tõepoolest sees, kuid mina ei lasknud enda elamust sellest häirida. Pealegi olid enamik neist loo arengu seisukohalt ilmselt vajalikud.


Spoiler Spoiler Spoiler


+morse koodis
Spoiler Spoiler Spoiler
Aga õnneks lõpupoole film otsustaski sci-fi osas vabalt võtta ja keskendus muule, mis kukkus minu arust päris hästi välja - südamlik film tegelikult. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 14.11.2014 20:22:05 vasta tsitaadiga

nvm
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 13:48:00 vasta tsitaadiga

Dawn of the Planet of the Apes - 6/10

Viimane osa pärdikute planeedist on üsna sama karva mis eelmisedki. Siiski peab mainima et kõik see esimene on senimaani kõige parema mulje jätnud. Lisaks muule futule oli natuke naljakas vaadata kuidas
Spoiler Spoiler Spoiler
Nagu Hollywoodile kohane oli lisaks korralikule CGI'le, draamat, armastust, reetmist, vihkamist jms mis (AHV)inimeseloomaga kaasas käivad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 15.11.2014 19:44:45 vasta tsitaadiga

The Guest (2014) http://www.imdb.com/title/tt2980592/?ref_=nv_sr_1

friggin amazing esimene tund. awesome peakarakter, mängitud dan stevensi poolt.
filmil oli potentsiaali tõusta mu selle aasta lemmikfilmiks, aga lõpp oli lihtsalt nii ränk BS, et olin shokis.
kui uskuda imdb foorumeid, siis seal räägiti, et nimelt tehti selline lõpp. nagu üritati midagi parodeerida vms.

5/10 icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 19:47:10 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Dawn of the Planet of the Apes - 6/10

Viimane osa pärdikute planeedist on üsna sama karva mis eelmisedki. Siiski peab mainima et kõik see esimene on senimaani kõige parema mulje jätnud. Lisaks muule futule oli natuke naljakas vaadata kuidas
Spoiler Spoiler Spoiler
Nagu Hollywoodile kohane oli lisaks korralikule CGI'le, draamat, armastust, reetmist, vihkamist jms mis (AHV)inimeseloomaga kaasas käivad. icon_smile.gif

annan ka 6/10
venitamist oli natuke palju või siis actionit vähe
võtke kuidas tahate thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.11.2014 15:17:05 vasta tsitaadiga

http://jalopnik.com/at-least-3-more-fast-furious-movies-are-coming-1659039202
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.