|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.09.2014 11:10:26
|
|
|
| EMT võrgus pole kordagi midagi sellist täheldanud
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelisxxx
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2013
|
30.09.2014 11:21:18
|
|
|
Sai ka libedale teele mindud ja veekindlus proovile pandud. Tegin nädalavahetusel basseinis lapsest mõned pildid, need tulid hästi välja. Aga järgmine päev hakkas pilt virvendama, ja läks lõpuks tumedamaks. Aimasin halba ja lülitasin telefoni välja ja tegin luugid lahti, et kuivaks. Täna sai siis telefon Elioni viidud. Järjekorras vaatasin esinduses reklaami, kuidas Z1C'ga vee all filmitakse jne Kui minu kord kätte jõudis, siis teenindaja esimene lause oli, et see vee all pildistamise võimalus on reklaami pärast ainult ja tegelikult on telefon ainult niiskuskindel Tutvustasin tarbijakaitseseadust ja saatsime telefoni diagnostikasse. Eks ma siis annan teada mis tulemus lõpuks tuleb, kergelt alla ei kavatse anda. See nädal oli plaanis Z1C maha müüa ja Z3C asemele osta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
30.09.2014 11:59:37
|
|
|
Ei ole ainult niiskuskindel. Tol telefonil on IP58 sertifikaat.
Sony enda kodulehel: http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-z1-compact/specifications/#tabs
| tsitaat: |
| *** In compliance with IP55 and IP58 standards, the Xperia™ Z1 Compact is protected against the ingress of dust and water. Provided that all ports and covers are firmly closed, the phone is (i) protected against low pressure jets of water from all practicable directions in compliance with IP55; and/or (ii) can be kept under 1.50 metres of fresh water for up to 30 minutes in compliance with IP58. The phone is not designed to float or work submerged underwater outside the IP55 or IP58 classification range that may lead to your warranty being void. |
Ehk absoluutselt KÕIK luugikesed seal telefonil peavad olema kindlalt suletud.
http://en.wikipedia.org/wiki/IP_Code
| tsitaat: |
...
5 Dust protected Ingress of dust is not entirely prevented, but it must not enter in sufficient quantity to interfere with the satisfactory operation of the equipment; complete protection against contact (dust proof)
...
8 Immersion beyond 1 m The equipment is suitable for continuous immersion in water under conditions which shall be specified by the manufacturer. However, with certain types of equipment, it can mean that water can enter but only in such a manner that it produces no harmful effects. Test duration: continuous immersion in water
Depth specified by manufacturer, generally up to 3 m
|
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
30.09.2014 14:20:15
|
|
|
See on korralik vaidlemise koht, sa pead tõestama, et telefoniga ei käinud sügavamal, kui 1m mis lubatud ja polnud kauem aega vee all, kui lubatud, samuti pead tõestama, et kõik luugikesed olid korralikult kinni ja telefon pole maha kukkunud. Eks alati võib garantii teenindus ka vastu tulla, aga ennegi meediast korduvalt läbi käinud, et asi on täpselt sinnamaani veekindel, kuni vesi sisse satub. Sony viskab enda poolt vastavad sertifikaadid ette ja kinnitab ja sealmaal tema osa lõppebki.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.09.2014 14:27:52
|
|
|
wirx, garantiis peavad nad tõestama, et ei käinud sügavamal kui 1m jne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelisxxx
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2013
|
30.09.2014 17:04:13
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Ei ole ainult niiskuskindel. Tol telefonil on IP58 sertifikaat.
|
Seda ma seal Elioni esinduses rääkisin ka, selle peale tuli, et see on ainult reklaami jaoks.
Eks nüüd peab max 14 päeva kannatama ja eks siis näeb mida ja kuidas, alla ei anna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.09.2014 17:15:48
|
|
|
meelisxxx, selline suhtumine peaks olema tarbijakaitse vääriline... kõik võiksid pöörduda sellega tarbijakaitsesse ja ehk aastatega see suhtumine kaoks.
idiootsus to the max.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
30.09.2014 17:23:39
|
|
|
| meelisxxx kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Ei ole ainult niiskuskindel. Tol telefonil on IP58 sertifikaat.
|
Seda ma seal Elioni esinduses rääkisin ka, selle peale tuli, et see on ainult reklaami jaoks.
|
Sellisel juhul oleks tegu eksitava reklaamiga ning kindel tarbijakaitse teema.
Müüja küll sellist asja ei tohkiks väita.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeerik
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004
|
30.09.2014 18:50:58
|
|
|
| Mis siin ikka vaielda. Räägid ära mis juhtus, saadetakse ka sinu oma Leetu rõhukambrisse vms ning kui ei pea nii nagu lubatud, vahetatakse tõenäolliselt välja. Nii läks minul igatahes Z1'ga.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
30.09.2014 18:55:46
|
|
|
Sony teebki väga lihtsalt selgeks, et näe paber siin, peal kirjas, et sõltumatu organisatsioon andis seadmele IP sertfikaadi, mis lubab nii sügaval ja nii kaua vee all olla. Siin on teine sertifkaat, mis aga ütleb, et kõik tooted on 100% ühesugused. Üle jääbki ainult 3 varianti klient kas pillas toote maha või käis sügavamal vees või ei sulgenud piisavalt hästi klappe. Tarbijakaitsel pole seal midagi ütelda, kui klient ei järgi reegleid, mida tootja ütleb.
Mu ühel tuttaval basseinis pea uus z1c sama moodi andis otsad, oli ~1m sügavusel ja 1 minut ehk, tegi pildi ja edasi läks telefon garantisse, kus pikalt saadeti ja öeldi, et kasutaja viga, lõpuks ostis ise uue emaplaadi ~200€ eest.
Egas Samsung ka ei erine väga, vee puhul saadetakse pikalt ja kui telefonil nt emaplaat otsad annab, otsitakse väike täke telefoni korpuselt ja öeldakse, et pillasid maha ja selletõttu läkski emaplaat katki. Nemad on seaduste järgi oma ekspert hinnangu andnud, sinu asi on nüüd vastupidist tõestada. Ainus asi, mis sellisel puhul võib sellisel puhul aidata on meediaga ähvardamine ja ka täide viimine, garantii esindus küll teab, et kohtus ta võidaks, aga anti reklaami kartuses tuleb kliendile "vastu"
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.09.2014 20:36:16
|
|
|
wirx, see on ikka ka ajamise asi... milline see kasutaja viga oli sel su tuttava juhtumi puhul, millega ta nõusse jäi?
2-aastase perioodi puhul muarust ei ole kasutajal vaja midagi tõestada, tõestama peab garantii teostaja.. kui öeldakse mingi väikse täkke peale, et kukkus maha ja see nii ei olnud, siis ütled, et nii see ei olnud ja läheb jaur edasi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
30.09.2014 20:52:15
|
|
|
6 kuud peab müüja tõestama, edasi ostja.
Eks võid aidata meelisxxx asja ajamisel, aga päris nii lihtne see ka ikka pole, et ütled et maha kukkumisest tekkinud täkked telefoni katki ei teinud ja asi läheb edasi. Garantii tingimustes on kenasti kirjas, et garantii võib lõppeda füüsiliste vigastuste puhul ja seda just mahakukkumine on. Tarbijakaitse muidugi aitab nii palju kui vähegi saab ja on kindlasti tarbija poolt, proovida ju võib, kaotada pole peale aja suurt midagi. Ja andke kindlasti teada siin foorumis, mis asjast sai.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.09.2014 21:13:12
|
|
|
wirx, endal üks teine keiss praegu pooleli ja väga aega ei ole,
eks ta üks pindakäiv ajakulu on..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.10.2014 00:12:00
|
|
|
LKits,
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikulaine
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2014
|
01.10.2014 09:38:46
|
|
|
Tere,
Kas kellelgi on positiivseid kogemus, kas Z1c'ga on võimalik teha korralikult 4k ja 120fps videosid peale teatud mod'e?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
01.10.2014 09:42:32
|
|
|
Selle mahakukkumisega on ka nii nagu on.
Enda telefonil oli LCD paneel läbi põlenud, ekraan oli triibuline.
Alguses leti taga tädi vaatas et mingi täke on nurgas ning garantii ei kehti.
Mõtlesin et jätan telefoni ikka sinna, et las mingi spets vaatab.
Ning paar päeva hiljem vahetati garantii korras ekraan välja kuna antud viga ei olnud kukkumisega seotud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelisxxx
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2013
|
02.10.2014 15:06:51
|
|
|
Täna sain alloleva teate:
"Hea klient! Sinu hooldustöö on varuosa ootel, mistõttu uus eeldatav seadme tagastamise tähtaeg on 21.10.2014 (+1ndl). Teavitame Sind kohe kui seade on käsitletud ja jõudnud tagasi esindusse. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast! Sinu EMT/Elion"
| meelisxxx kirjutas: |
Sai ka libedale teele mindud ja veekindlus proovile pandud. Tegin nädalavahetusel basseinis lapsest mõned pildid, need tulid hästi välja. Aga järgmine päev hakkas pilt virvendama, ja läks lõpuks tumedamaks. Aimasin halba ja lülitasin telefoni välja ja tegin luugid lahti, et kuivaks. Täna sai siis telefon Elioni viidud. Järjekorras vaatasin esinduses reklaami, kuidas Z1C'ga vee all filmitakse jne Kui minu kord kätte jõudis, siis teenindaja esimene lause oli, et see vee all pildistamise võimalus on reklaami pärast ainult ja tegelikult on telefon ainult niiskuskindel Tutvustasin tarbijakaitseseadust ja saatsime telefoni diagnostikasse. Eks ma siis annan teada mis tulemus lõpuks tuleb, kergelt alla ei kavatse anda. See nädal oli plaanis Z1C maha müüa ja Z3C asemele osta  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
protzezzor
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2014
|
23.10.2014 00:15:05
|
|
|
Minu Z1C -l on ilmnenud selline probleem, et pärast sisse lülitamist uuendavad ennast widgetid (vidinad) vaid 1-2 tundi
ja alates sellest ajast jäävad nö "stucki" ehk siis ei hakka enam ennast uuendama. St, et kui näiteks päev vahetub, siis
"päeva" vidin näitab ikka eilset kuupäeva, kui Clean Masteri vidina abil tühjendada vahemälu, näitab ta ikka vanu andmeid
edasi (mitu MB on vaba mälu). Restart teha, siis hakkab kõik otsast peale. Mida teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
meelisxxx
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2013
|
23.10.2014 14:10:07
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Ehk siis vahetatakse tasuta välja? Superlux!
Peamine argument ongi see, et mingisuguse müüja/klienditeenindaja suusõnaline ütlus ei ole garantiiekspertiisi arvamus/seisukoht. Kui müüja keeldub telefoni vastu võtmast ning ütleb, et silmnähtavalt on maha kukkunud vms, siis selgitadki talle, et tema ei ole garantiid läbiviiv ekspertiis ning soovib kõike seda, mida ta ütleb suusõnaliselt, ka kirjalikult paberil või elektrooniliselt taasesitavas vormis. |
Täna sai siis minul saaga "reklaami mõttes veekindla Z1C'ga" lävi, positiivselt
Kokkuvõttes, lasin ebaprofesionaalsel klienditeenindajal ennast asjata ärritada aga vette ma enam seda telefoni ikkagi ei pane.
Kuna asenduseks sain mingi atiik Sony/Eeriku, siis nüüd Z3C ostmine jääb vahele, sest Z1C tundub ulme hea riist olema Vaatame milline Z5C tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.10.2014 14:36:08
|
|
|
meelisxxx, vettepanekust ma endiselt ei loobuks, jabur kui selline asi alt veab, kuna see on telefoni funktsionaalsus... klienditeenindaja suhtumine oli jabur jah. all in all, hästi läks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
24.10.2014 14:02:58
|
|
|
| meelisxxx kirjutas: |
| Vaatame milline Z5C tuleb. |
5.2 tolline ilmselt
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
28.10.2014 00:42:37
|
|
|
Kas compact-le ilma avadeta asiseid ekraani kaitseid ka saada on? Kolme versiooni, kahe avaga(sensor, kaamera), ühe avaga(ainult sensor), ühe avaga(ainult kaamera) on palju pakkumisi, kuid täiesti ilma avadeta mitte Kui originaalkile(Sony logo-ga) maha kisun, siis oleks hea ikka ilma aukudeta kilet kasutada. Witrigs pakub ka OEM logoga kilet, aga viletsa kaitsega asja eest 16.50.- $(koos saatmisega) tiba palju minuarust küsitud. OEM tagakaas isegi tsipa odavam.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TGL
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2014
|
30.10.2014 10:26:17
|
|
|
Tere! Ostsin siis lootuses teha parema kvaliteediga piltte omale selle Sony z1 ja sittagi ei vedanud vist! Piltte tehes suutsin ja suudan suht tihti telefoni kinni ajada. Ehk siis ühel ilusal hetkel hangub mob pildistuse ajal ... ekraan on üleni must, paremal on parimal juhul vaid pildistamise ikoon näha aga midagi ei liigu ja eest saab ainult nii ära, et panen külje nupust korra kinni ja siis jälle lahti. Kõik töötab peale fotoka. Et jälle fotokas tööle hakkaks, tuleb telefon üldse välja lülitada! Krt, kas siis mingi praak või töötabki nii see sony! Kasutan juba3a samsung s3 ja pole veel kordagi midagi juhtunud ega kokku jooksnud! Nüüd olen 2 päeva uue telefoni omanik ja .... jääb mulje, et Sony on ikka täielik jura selle samsungi kõrval! Juba kahetsen, et sony ostsin! Mis soovitate, kas viia garantii remonti või ... peabki nii olema!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.10.2014 12:28:52
|
|
|
TGL, see on muarust tüüpviga... ainult, et muarust piisas sellest, et kaamera äpp uuesti käima panna, et tööle läheks. see on üks põhjus, miks ma seda telefoni ei ostnud omale. ise soovitaks tagasi viia selle. enne seda muidugi tee update'd ära kõik ja vaata, ega nad seda ära parandanud pole.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
30.10.2014 12:46:15
|
|
|
| TGL kirjutas: |
Tere! Ostsin siis lootuses teha parema kvaliteediga piltte omale selle Sony z1 ja sittagi ei vedanud vist! Piltte tehes suutsin ja suudan suht tihti telefoni kinni ajada. Ehk siis ühel ilusal hetkel hangub mob pildistuse ajal ... ekraan on üleni must, paremal on parimal juhul vaid pildistamise ikoon näha aga midagi ei liigu ja eest saab ainult nii ära, et panen külje nupust korra kinni ja siis jälle lahti. Kõik töötab peale fotoka. Et jälle fotokas tööle hakkaks, tuleb telefon üldse välja lülitada! Krt, kas siis mingi praak või töötabki nii see sony! Kasutan juba3a samsung s3 ja pole veel kordagi midagi juhtunud ega kokku jooksnud! Nüüd olen 2 päeva uue telefoni omanik ja .... jääb mulje, et Sony on ikka täielik jura selle samsungi kõrval! Juba kahetsen, et sony ostsin! Mis soovitate, kas viia garantii remonti või ... peabki nii olema!  |
Pole kordagi suutnud seda kaamera rakendust kokku jooksutada ega ka ühtegi muud rakendust. Ei nimetaks seda tüüpveaks, hetkel enam vähemalt, kui see kunagi oli isegi.
Kõik uuendused loomulikult peale lasknud koguaeg mis on tulnud, telefon ka üsna uus, 4 kuud kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.10.2014 13:38:06
|
|
|
| Mul kadus see kaamera kokkujooksmine nupu pärast siis ära kui võtsin seadete alt selle "Kiirkäivitus" funktsiooni ära.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
31.10.2014 18:36:38
|
|
|
| mul kah aeg-ajalt hangub kaameraäpp, siis pilte enam teha ei saa vaid tuleb telefonile resa teha.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.11.2014 14:22:42
|
|
|
Müstiline bug on klaviatuuriga. Tahan teha "Ä" tähte, siis mõnikord tuleb "Ö" või kui tahan "Õ" teha, siis tuleb "Ü" või "Ä"
Mingi hetk arvasin, et liigutan näppu kogemata valesti aga "Õ" asemel ei saa nii kuidagi "Ä" tulla
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.11.2014 16:49:35
|
|
|
Mul on Xperia S'il sama kamm viimased pool aastat.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
08.11.2014 14:03:37
|
|
|
| Kas taga on ka mingi kile, käib see ära ? Ma ei saanud nagu sealt midagi kätte
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.11.2014 23:33:07
|
|
|
| Saite ka mingi süsteemiuuenduse täna?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
08.11.2014 23:37:30
|
|
|
| Tehtud
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.11.2014 23:40:55
|
|
|
| Mingi changelog ka kuskil?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
08.11.2014 23:43:09
|
|
|
| Ma ei ole uurinud, kui et ainult tuuma versioonile tuli tänane kuupäev...
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
09.11.2014 10:22:20
|
|
|
| muutus ka midagi?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.11.2014 12:06:04
|
|
|
Midagi ikka. 5mb oli uuendus. Kapotialune ehk.
Eestist kohapealt mõnda laadijaga autohoidikut on saada? Broditi oma 39 naela + automudelipõhine adapter. Sooviks pigem iminapaga tuuleklaasivarianti
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.11.2014 15:39:02
|
|
|
| Proovin ära selle esimese aga varasem elu on õpetanud, et need odavad väsivad kiirelt. NOKIA oma ostsin vist 28 euroga ja see oli ikka solid asi.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
28.11.2014 12:45:47
|
|
|
Kas appide salvestamiseks mälukaardi peale on ainuvõimalikuks lahenduseks rootimine? Nõme, et seda võimalust pole
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.11.2014 13:00:30
|
|
|
| Mis eelised on rakenduste mälukaardile salvestamisel? Arvestades, et ühendus mälukaardiga on aeglasem kui seadme sisemäluga.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
28.11.2014 13:07:28
|
|
|
Mahutavus.
Kuna paljudel telefonidel on sisemälu jaotatud kaheks, üks on telefoni sisemälu, teine on virtuaalne "mälukaart" ja siis saab veel füüsilise mälukaardi panna.
Osad lollid rakendused seadistavad ennast sinna väikesemahulisse sisemällu, mitte virtuaalsele "mälukaardile" ja see sisemälu saab lihtsalt täis.
Mul tahvlil on näiteks nii, et sisemälu on 2GB, virtuaalne mälu 32GB ja mälukaart 32GB, aga see 2GB täitub ikka ülimalt kiiresti ja sellepärast peakski osa suuremamahulisi rakendusi ümber tõstma.
Olen juba viimased viis aastat Windowsil enamvähem sama põhimõtet kasutanud. OS on C partitsioonil, mis on xx suurusega (üldjuhul 50GB vms) ning D partitsioon ülejäänud. Kui vähegi võimalik, siis installeerin programmid "D:\Program Files", sest kui süsteem katki läheb, siis vähemalt saab D partitsioonilt programmide andmedki kätte (mis on ka reaalselt juhtunud - vigased uuendused jne).
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riho888
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2008
|
28.11.2014 14:39:53
|
|
|
Mul suri kuu aega peale ostu üks piksel ära ekraani keskel. Peale sinise värvi piksel ei tunnist. Ja mingil imelikul põhjusel hakkas akut nagu saia minema. Paari tunniga kukub paarkümmend protsenti. Midagi tõmmanud ega muud kahtlast teinud pole. Garantiisse pole viinud veel , kuna rootitud Ja ma avastasin ,et unrootimine on oluliselt keerulisem kui rootimine
Aga ju peab selle ikka käsile võtma.
Keegi oskab öelda , kas nö. one click unrootimist ei saa teha , et ei peaks erinevaid programme kasutama ja igast jama tegema ?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
28.11.2014 16:20:30
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Unroot on suhteliselt lihtne. Lase mingi "root" õigustega programmiga (Titanium Backup vms) lihtsalt SuperSU vms maha ja peakski enamvähem kõik olema. |
Teoreetiliselt peaks peale supersu vms mahalaskmist ohtlik situatsioon tekkima, suva äpp võib root õigusi küsida ilma, et miski teda takistaks. Võin vabalt eksida.
Factory reset on samas reeglina abiks .
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
28.11.2014 16:54:11
|
|
|
Samsungil kui DL mode'sse läksid, siis seal näitas ka mitu korda flashitud on.
Isegi kui panid lõpuks tehase romi jms peale.
Näitas ikkagi, aga seda sai nullida.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
30.11.2014 07:25:09
|
|
|
| peale viimast süsteemi uuendust ei tööta xposed enam. peab hakkama pead vaevama jälle, et tööle saaks. root jäi küll alles õnneks.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|