Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.11.2014 23:25:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võib vist ära minna


clippers ju kohe algamas icon_lol.gif
tsitaat:

L. A. Clippers ( )
Sacramento Kings ( )
November 3
01:00 Miami Heat ( )
Toronto Raptors ( )
02:30 New York Knicks ( )
Charlotte Hornets ( )
04:00 Portland Trailblazers ( )
Golden State Warriors ( )
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.11.2014 23:25:51 vasta tsitaadiga

normaljokk, täna on bloodzeedi stream 50fps ja ilus 720p thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 23:42:25 vasta tsitaadiga

Tundub, et hämi kruiisib seal taga. Vaatab kõrbe ja niisama tšillib. Lõpuks läheb

Vettelil klimp kurgus, tahab vist koju icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.11.2014 23:47:32 vasta tsitaadiga

Hämm hakkas pedaali tallama lõpuks,
DRS tsoone ka veel olemas,
ja Lasnamäelt juba kostavad mehised karjatused
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 23:48:06 vasta tsitaadiga

ILUUUUS icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 23:48:34 vasta tsitaadiga

Tehtud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 02.11.2014 23:48:37 vasta tsitaadiga

Rosberg totaalne flööööt thumbs_down.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 23:49:14 vasta tsitaadiga

Panin Rossu võitjaks krt icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2014 23:50:53 vasta tsitaadiga

Ham mingi 0,5sek kiirem ka kui Rosberg hetkel, kaob eest ära lihtsalt....
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 02.11.2014 23:53:20 vasta tsitaadiga

Ei kao ta kuhugi. Rosberg peab tagasi suskama, no ei saa ju pidevalt tuhvlit neelata.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2014 23:58:24 vasta tsitaadiga

Huvitav, et Ricciardo ja Williamsid püsivad täiesti mersude tempos.. tulevad veel järgigi.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 00:03:34 vasta tsitaadiga

Valus vaadata Vetteli ja Ricci vahe icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 00:10:18 vasta tsitaadiga

hakkab tulema icon_biggrin.gif Ros paneb veel kinni
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 03.11.2014 00:14:56 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
hakkab tulema icon_biggrin.gif Ros paneb veel kinni

Loota võib, vast pole uue rehvi eelis paariks ringiks ainult.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 00:32:44 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Valus vaadata Vetteli ja Ricci vahe icon_lol.gif

Millele sa vihjad ?
Vettel saanud "webberi" auto
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 00:34:16 vasta tsitaadiga

Haha, vern pani hästi praegu thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 00:38:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Haha, vern pani hästi praegu thumbs_up.gif icon_lol.gif

20%poksi 20%uisutust 60%motorsport icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 00:48:07 vasta tsitaadiga

Viimased ringid ikka väga ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 00:49:48 vasta tsitaadiga

Sõitu tõesti oli ja sealsele turule hea reklaam.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 03.11.2014 00:53:58 vasta tsitaadiga

See tähendab et tiitel selgub 100% viimasel etapil ning Rosbergil ei ole enam võimalust ise tiitlit võita. Vastupidises järjestuses 1-2 lõpetades oleks Hamiltonil hooaja lõpuks 3 punktine edu ehk Rosbergi tiitli jaoks peab Hamilton lõpetama vähemalt ühe etapi madalamal kui 2 koht.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 00:54:02 vasta tsitaadiga

Hea sõit icon_smile.gif

Kiireim ring jäi vetteli nimele ikka?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 00:57:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kiireim ring jäi vetteli nimele ikka?

Jep, lap 50 ja 1:41.379 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 02:04:04 vasta tsitaadiga

Bernie jaoks oli tänane sõit muidugi ideaalne - praktiliselt kõigil sõitjatel peale Gutierrezi oli lootus punktidele tulla, ja saab nüüd öelda, et ei olegi neid kaks-kolm ringi maha jäänud saane sinna taha tiirutama vaja, muud nad ei tee kui venitavad turvaauto perioodi pikemaks oma rivi lõppu sõitmisega. Täna muidugi Perezi varajane katkestamine ja Vetteli boksist start andsid kaks potentsiaalset punktikohta teistele lisaks, mille pärast võistleda, ja Sutil kes ilmselt oleks ka muidu viimase koha pärast heidelnud, kadus ka vahelt ära, aga kas juhuslikult või mitte, asi kukkus ikkagi päris hästi välja.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 03.11.2014 02:12:44 vasta tsitaadiga

Milline kauaoodatud õhtu kui sa oled Hamiltoni fänn!!! täielik joovastus!
üldeüldse korralik GP. actionit igalpool. Ricciardo taas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 03.11.2014 08:17:13 vasta tsitaadiga

Hämi liiga kiire Rosbergi vastu. Teagi, kas Rosbergil enam areneda edasi on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 11:24:53 vasta tsitaadiga

tagapool käinud võitlus lõpuringidel oli ikka väga ilus vaadata thumbs_up.gif selline proper racing käis
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.11.2014 11:41:53 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Hämi liiga kiire Rosbergi vastu. Teagi, kas Rosbergil enam areneda edasi on.

Sõidus? Ilmselt mitte... mängib lihtsalt katkestamise võimalusele.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 11:47:58 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 03.11.2014 12:01:50 vasta tsitaadiga

Veel huvitavat punktiinfot - kui Hamilton lõpetab viimase etapi punktidel ja Rosbergi ees, on ta maailmameister, olenemata mis Brasiilias juhtub.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 12:10:07 vasta tsitaadiga

Lisan siia veel, et kui Brasiilias Rosberg katkestab ja Hamilton võidab ja viimasel etapil Hamilton katkestab ja Rosberg võidab, saab Ros tiitli ühe punktiga.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 12:11:20 vasta tsitaadiga

See 50 punkti reegel tuleks ära lõpetada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 12:13:39 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
See 50 punkti reegel tuleks ära lõpetada icon_rolleyes.gif


Minuarust käisid jutud, et lõpetataksegi peale käesolevat aastat. Haige reegel igaljuhul...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 03.11.2014 12:52:35 vasta tsitaadiga

Tagumised kohad tegid sõidu huvitavaks. Hamilton oli stabiilselt kiire ja selles osas mingit põnevust küll ei olnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 14:46:41 vasta tsitaadiga

Marec kirjutas:
Lisan siia veel, et kui Brasiilias Rosberg katkestab ja Hamilton võidab ja viimasel etapil Hamilton katkestab ja Rosberg võidab, saab Ros tiitli ühe punktiga.
Oleks see Lasnamäel draama alles icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 14:48:35 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Marec kirjutas:
Lisan siia veel, et kui Brasiilias Rosberg katkestab ja Hamilton võidab ja viimasel etapil Hamilton katkestab ja Rosberg võidab, saab Ros tiitli ühe punktiga.
Oleks see Lasnamäel draama alles icon_lol.gif

"hüppab kontoritooliga katuselt alla" icon_lol.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 15:36:42 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Marec kirjutas:
Lisan siia veel, et kui Brasiilias Rosberg katkestab ja Hamilton võidab ja viimasel etapil Hamilton katkestab ja Rosberg võidab, saab Ros tiitli ühe punktiga.
Oleks see Lasnamäel draama alles icon_lol.gif


Arvutasin ise ka.. sellepärast polegi mingeid emotsioone sest Ham on juba varem punktiga tiitli kaotanud... ja teisi veelgi... see krdima topelt punktide reegel on suht naljanumber... samas eks ta hoiab põnevana jah asja. Isiklikult loodan, et Rosberg jääb Brasiilias kolmandaks niisiis peaks Ham lihtsalt teiseks tulema, et tiitel saada.. aga noh miskipärast midagi ütleb, et auto ei pea vastu jälle icon_lol.gif või lihtsalt Rosberg lampi kiirem ja kogu moos. Haige teema küll igatahes, sellepärast pole ka mingit rusikapeksu veel Rosbergi ja Hami vahel, Rosbergil suht savi kas võidab etappe või mitte, viimasel paneb kasvõi romurallit, et võita.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 16:35:03 vasta tsitaadiga

Või sõidab lampi rajalt välja nagu 2007 tiitlist ilma jäi icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 16:35:38 vasta tsitaadiga

Variant ka et ajab nupud sassi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.11.2014 17:48:48 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Või sõidab lampi rajalt välja nagu 2007 tiitlist ilma jäi icon_lol.gif

sweet icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 17:55:41 vasta tsitaadiga

Brazil:
FRI

30ºC

SAT

26ºC

SUN

23ºC
thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 03.11.2014 18:54:15 vasta tsitaadiga

see oleks lihtsalt uskumatu, kui hamiltonil kolmas kord finaalis läheks väääga napiks icon_biggrin.gif
isiklikult loodan, et suudab seekord hõlpsasti ära vormistada, sest erinevaid jamasid on olnud juba küllaga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2014 19:38:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
He said the way he has raced has not changed since he was a child in karting and his father told him: "Drive it like you stole it".
Hea kommentaar Hamiltonilt icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 21:07:11 vasta tsitaadiga

http://www.formula1.com/news/headlines/2014/11/16571.html
Toro Rosso’s Jean-Eric Vergne has been handed a five-second post-race penalty for his collision with Lotus’s Romain Grosjean during Sunday’s 2014 Formula 1 United States Grand Prix, dropping him from ninth to tenth in the results.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.11.2014 21:19:04 vasta tsitaadiga

Hästi läks tal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 22:16:06 vasta tsitaadiga

Vot miks nascar populaarne on icon_lol.gif
http://sport.delfi.ee/news/auto/maailm/video-nascar-i-voidusoit-loppes-massikaklusega.d?id=70078241

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 22:52:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Vot miks nascar populaarne on icon_lol.gif
http://sport.delfi.ee/news/auto/maailm/video-nascar-i-voidusoit-loppes-massikaklusega.d?id=70078241
berni peaks lepingutesse klausli panema, peale sõitu klaaritakse erimeelsused rusikatega, poodiumil thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 23:16:20 vasta tsitaadiga

See, kes kakluses alla jääb, saab järgmises sõidus 5 place grid penalty.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 04.11.2014 00:14:49 vasta tsitaadiga

väga ull icon_biggrin.gif

kuna f1's keegi viimati teisele torni küttis?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 00:19:02 vasta tsitaadiga

Ei tea, aga 2009 aastal Brasiilias läks Trulli ja Sutili vahel päris tuliseks. Aga kiivrid olid peas, siis ei hakatud nukke lõhkuma.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.11.2014 00:31:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.