Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 02.11.2014 22:35:55 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
"Fury", neli tankisti ja idioot. Suurema osa ajast on hea ajudeta meelelahutus. Kohati üritab sügavat filosoofiat arendada, siis laguneb laiali.
Tankiste ja sõda on paljudes filmides paremini kujutatud. Näiteks Iisraelis tehtud "Lebanon". Isolatsioon, klaustrofoobia ja sõja koledused on jutustatud viisil, mis panevad filmi ühte ritta parimatega.


+1 Vähemalt oli verd.


"Boyhood" treiler oli enne Furyt. Ei teadnud midagi sellest projektist. Üks üheteistkümnest filmist mille metascore 100/100.
Täitsa huvitav teos. Meeldis.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 23:24:14 vasta tsitaadiga

sin city a dame to kill for:hea film,esimene oli muidugi muljetavaldavam,aga peale esimest super head filmi ongi raske teha sama head või veel paremat,panen 8/10
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 23:35:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Trailer homme.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.11.2014 23:44:53 vasta tsitaadiga

wow et Robocop on nii alla käinud omadega icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 00:01:26 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
wow et Robocop on nii alla käinud omadega icon_lol.gif
thumbs_up.gif rofl.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 18:39:29 vasta tsitaadiga

http://vimeo.com/110573490
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 20:12:17 vasta tsitaadiga

Neljapäeval siis üle pika aja kinno ka filmi vaatama.Interstellar- polnud kuulnudki sellest enne midagi ,aga forumcinemas on head promo teinud,valis kuu filmiks ja värki ning näe ongi kaks piletit ostetud .töötab
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 20:20:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Trailer homme.


http://thefilmstage.com/trailer/first-trailer-for-neill-blomkamps-chappie-with-hugh-jackman-dev-patel-sharlto-copley-more/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 20:37:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Porno Parm kirjutas:
wow et Robocop on nii alla käinud omadega icon_lol.gif
thumbs_up.gif rofl.gif

Tundub ja tiba retard Robocop ja ega see District9 oli ka mingi ilge iba, mida kahel korral ei suutnud isegi lõpuni vaadata thumbs_up.gif
Elysium vaaatsin suurte kahetsustega ära, tundub, et pole just A grupi director, või kui siis mingis eksentrikute Zeltzkonnas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 20:44:23 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:

ega see District9 oli ka mingi ilge iba, mida kahel korral ei suutnud isegi lõpuni vaadata thumbs_up.gif


Face fucking palm icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 20:48:42 vasta tsitaadiga

mingit lahedat pilti ei olegi spoileris, olen pettunud natukese.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 04.11.2014 21:09:35 vasta tsitaadiga

Minions Official Trailer #1 (2015) - Despicable Me Prequel HD
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 21:27:27 vasta tsitaadiga

Kurja lubati jõuludeks aga noh, ootame thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.11.2014 22:41:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
WäntWõll kirjutas:

ega see District9 oli ka mingi ilge iba, mida kahel korral ei suutnud isegi lõpuni vaadata thumbs_up.gif


Face fucking palm icon_rolleyes.gif


And why do you care if someone has a different opinion ? icon_biggrin.gif


Minu arust oli ka district9 totaalne saast. Olen proovinud mitu korda vaadata ja no kaob huvi ära ja tekkivad muud huvid.
Nagu magama jäämine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 05:28:09 vasta tsitaadiga

Jah, nii igav film see District 9 - film, kus ei lendagi ringi liibukates superkangelasi, hiiglaslikke roboteid ega õilsaid tulnukaid, selle asemel näidatakse LAV apartheidirežiimi koopiat, kus neegrid on asendatud räpaste prügisööjatest tulnukatega, kes näevad välja nagu suured prussakad või, nagu neid seal kutsutakse - krevetid või garneelid, kes kõnelemise asemel siristavad. Äärmiselt vastikult käituvad inimesed vs vastikud, raipeõgijatest putukad, ei mingeid super- ega muidukangelasi. Keegi ei hõiska: "God bless murica!!" jne. Ja mis kõige hullem - inimesed ei olegi need, kelle poole hoida tahaks...
Igav saast icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 09:59:32 vasta tsitaadiga

District 9 ja Elysiumi vaatasin ära. Magama vist ei jäänud ja väga igav kah polnud. OK filmid, veidi stiilivaheldust traditsioonilise Hollywoodi actoniga, aga teistkordselt vaatama ei kipu, kui midagi alternatiivset valikus lisaks on.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 10:16:25 vasta tsitaadiga

Te tõsimeeli vaatate filme mitu korda?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 10:27:18 vasta tsitaadiga

Kui mingil hetkel telekast seda jälle näidatakse ja muud paremat teha pole, siis vaatan.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 10:28:26 vasta tsitaadiga

Häid filme võib ikka mitu korda vaadata
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 10:35:02 vasta tsitaadiga

Käisin eile "Raha" ( "The Drop") vaatamas. Ei ole superkangelasi, silmpimestavat actioni, ilusaid inimesi. On lugu ja palju suurepäraseid näitlejatöid. Kui endal koera ei oleks siis paneks 8/10, aga et on siis 9/10. Näitlejate valik on paljuski sümboolne eriti kui arvestada, et tegu on James Gandolfini viimase etteastega. Kahtlemata on filmi tempo paljude jaoks liiga aeglane.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis sukelduja 06.11.2014 10:56:42, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 10:35:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Te tõsimeeli vaatate filme mitu korda?


Mõned parimad filmid väärivad seda. icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 10:37:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Te tõsimeeli vaatate filme mitu korda?

Võta näiteks "Fight Club" kui lõpplahendus on teada, siis on teine kord päris huvitav vaadata kuidas näiliselt tähtsusetud pisiasjad paika loksuvad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 10:44:06 vasta tsitaadiga

Ei noh, kui juhuslikult telekast tuleb ja taustaks käib, siis ikka pilk peale satub.
Aga nii, et kui film lõppeb ja järgmine päev uuesti vaadata, no ei tea icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 06.11.2014 11:08:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Te tõsimeeli vaatate filme mitu korda?


Ma usun, et keegi ei räägi järgmisel päeval vaatamisest ( eks seda ka tehakse, arusaadav ).
Vaatan umbes viie aastase vahega mõnda vanemat filmi uuesti. Vahest on see mõnusam vaatamine, kui mõne uue filmi esmanägemine.

Näiteks viimasel ajal vaadatud, mida julgen soovitada:
"Se7en" Üleüldiselt David Fincheri filmid. thumbs_up.gif Kuigi keegi siin kritiseeris varem ,et igavad vms. Joogu vähem suhkrujooke.
"True Romance"
"American History X"
"Find Me Guilty"
"Thursday"

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 11:32:29 vasta tsitaadiga

Seriaalidest vaatan mina näiteks The Pacificut ja Band of Brothersit kord kahe aasta jooksul uuesti ja uuesti.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 11:49:42 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Seriaalidest vaatan mina näiteks The Pacificut ja Band of Brothersit kord kahe aasta jooksul uuesti ja uuesti.

Miks ? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 12:03:34 vasta tsitaadiga

Sest Band of Brothers on hea vilm.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 12:19:16 vasta tsitaadiga

Pulp Fictionit vaatan ka sõpradega mingi iga 2a tagant vist.

Samuti American Pie 1&2 on selliseid mida mingi intervalli tagant vaatame...



Neid on veel... mingit Transformaatoreid muidugi loomulikult ei vaata üle poole korra icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 06.11.2014 14:34:08 vasta tsitaadiga

väga vähe on filme mida isiklikult vaatan mitmeid kordi, aga neid ikka mõni on.
eelmisel kümnendil olin ka üks neist nolkidest kes idoliseeris Eminemi, niiet 8mile on vist 5-6 korda vaadatud eelmisel kümndendil.
ilmselgelt Titanicut on vaadatud korduvalt.
see aasta kevadel vaatasin esmakordselt Denzel Washingtoni Man On Fire'it ja hiljuti vaatasin teist korda, sest minu jaoks amazing film lihtsalt.
Pain and Gain tabas mind eelmine aasta, niiet vaatasin 2 korda kahe päeva jooksul. peale seda vaatasin youtubest dokumentaali selle kohta ja siis enam ei naernud mitte üks põrm.

ja sarjadest minu jaoks aegumatu on Married With Children.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.11.2014 14:37:43 vasta tsitaadiga

Dogbert, Miks sa selle meeldib osa spoilerisse kirjutasid ja mitte spoilerisse irooniliselt ?
Minu jaoks peab olema film kogus pikkuses huvitav ja mitte nii, et lõpus on 10-20 min tegevust.
Ma vaatan palju ulme filme ja seriaale. Mulle lihtsalt ei meeldinud see film ja siiani ei saa aru miks nii paljutel selle filmi peale alt märjaks läheb, et peavad seda nii tõsiselt reklaamima hakkama, kui kellelegi ei meeldi.
Maailm oleks igav kui kõigil oleks üks maitse, nägu ja tegevus. Pealegi poleks me ka kiviajast edasi arenenud, kui kõigil oleks üks maitse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 14:59:30 vasta tsitaadiga

Täna hea film kinos
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 19:53:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mingi intervalli tagant vaatame

Iga jõul Bad Santa thumbs_up.gif see juba puhas traditsioon nagu jõulud ise kellegi jaoks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 20:23:46 vasta tsitaadiga

Ringvaates jummala õige jutt: Hollywood on suunanud filmid 12-13 a poistele.
Tundub, et kasutaja Valvejoodik ja mina ei ole ainukesed icon_biggrin.gif

PS. käisin Dropi vaatamas. Hea vanakool film thumbs_up.gif
Interstellar veel jäänud selleks aastaks.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.11.2014 20:26:13 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Ringvaates jummala õige jutt: Hollywood on suunanud filmid 12-13 a poistele.
Tundub, et kasutaja Valvejoodik ja mina ei ole ainukesed icon_biggrin.gif

PS. käisin Dropi vaatamas. Hea vanakool film thumbs_up.gif
Interstellar veel jäänud selleks aastaks.
nii täpselt? mis te olete pedofiilid, et teate selliste poiste huve filmides? icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 20:33:21 vasta tsitaadiga

Ära vaidle vastu icon_smile.gif
http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2014/08/Future-DC-Marvel-Movies-Chart-REV.jpg

Mihkel Raud teadis öelda, et Hollywood testib filme 12-13 a laste peal.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.11.2014 20:35:23 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Ära vaidle vastu icon_smile.gif
http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2014/08/Future-DC-Marvel-Movies-Chart-REV.jpg

Mihkel Raud teadis öelda, et Hollywood testib filme 12-13 a laste peal.
isegi Mihkel Raud vaidleks vastu, kui ta iseendaga ei vaidleks icon_idea.gif
see on loll jutt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 20:48:50 vasta tsitaadiga

Natuke tundub, et ei ole ka.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 21:52:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 06.11.2014 22:01:49 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Ringvaates jummala õige jutt: Hollywood on suunanud filmid 12-13 a poistele.


Olen üsna nõus sinuga kui ka ringvaatega. Kuigi 2-3 filmi aastas ikka eksib ära mis väheke sügavama sisuga.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.11.2014 01:37:32 vasta tsitaadiga

Interstellar thumbs_up.gif
Lõpp oli selline so-so aga hea film kokkuvõttes. Kosmosestseenide tehti mitmel korral selliselt, mida Hollywood pole väga teinud ka varem.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 14:16:00 vasta tsitaadiga

Oli täitsa ok jah,mul vahepeal hakkas vähe kinni kiiluma juba,pidi ikka korralikult kaasa mõtlema, et pointile pihta saada.Üks tüüp mu kõrval ehmatas paar korda nii et pidi tooli pealt maha lendama icon_biggrin.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 14:22:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Taux007 kirjutas:
Seriaalidest vaatan mina näiteks The Pacificut ja Band of Brothersit kord kahe aasta jooksul uuesti ja uuesti.

Miks ? icon_rolleyes.gif

Aga miks mitte? Neil on suurem väärtus minu jaoks korduvvaatamisel kui mõnel muul teosel. S.t. häid filme ikka saab mõnikord samuti uuesti üle vaadatud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 18:08:34 vasta tsitaadiga

interstellar ka vaadatud. suht mõttetu oli. ikka mingid jänki klišeed, issi-issi niuniu ja luvluvluv. lootsin enamat. hea et mingit jumala teemat sees ei olnud. ja see ka et päriselus nii ikka ei ole et mingi suva tont vajub lambist uksest sisse ja pannakse ilmselt triljoneid maksava projekti piloodiks ilma mingi eritehnika väljaõppeta icon_biggrin.gif yeah, sounds legit. eriefektid olid lahedad, true dat. muusika segas.

vahepeal oli küll üks hea koht, kus tuli meelde team america: world police icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.11.2014 18:37:20 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Sa vist üldse ei süvenenud ka sellesse filmi, ega? icon_rolleyes.gif
Panin spoilerisse ka.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 18:58:06 vasta tsitaadiga

ei ole reaalne, et inimene, kes pole valdkonnaga aastaid kokku puutunud, pannakse täiesti lampi niimoodi lendama. selline piloot kaotab oma pädevuse juba kuu-paariga, kui lendamas ei käi. keda nad mõtlesid siis panna sinna piloodiks, kui kedagi polnud välja valitud? reaalsus oleks see, et oleks hulk kandidaate, kes veedaks tuhandeid tunde simulaatoris ja muid katseid tehes, rääkimata väljaõppest. mitte et nii et hellõu, sina jälle siin, a tead mis - lendama tahad minna ve? jep. oleks võinud selles osas mingi parem storyline olla. isegi matrixis oli tõesem see kui helikopteri piloteerimise programm laaditi pähe.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 19:18:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 20:19:58 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
ei ole reaalne, et inimene, kes pole valdkonnaga aastaid kokku puutunud, pannakse täiesti lampi niimoodi lendama. selline piloot kaotab oma pädevuse juba kuu-paariga, kui lendamas ei käi. keda nad mõtlesid siis panna sinna piloodiks, kui kedagi polnud välja valitud? reaalsus oleks see, et oleks hulk kandidaate, kes veedaks tuhandeid tunde simulaatoris ja muid katseid tehes, rääkimata väljaõppest. mitte et nii et hellõu, sina jälle siin, a tead mis - lendama tahad minna ve? jep. oleks võinud selles osas mingi parem storyline olla. isegi matrixis oli tõesem see kui helikopteri piloteerimise programm laaditi pähe.
Juba praegu teevad nuti-appid 3/4 mõttetegevusest inimese eest ära. Tulevikus võib sõiduvahendi juhtimine välja näha nagu Simon Says mängimine.

Ma pole filmi näinud, seega pole tegelikult ilmselt pädev kommenteerima. Teie (vader) kasutage aga spoilereid ilusti, igaks juhuks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 07.11.2014 20:31:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Paistab huvitav tulema. Esimene film oli väga hästi tehtud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 00:45:41 vasta tsitaadiga

parim postitus interstellari kohta imdb-s icon_lol.gif icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.11.2014 22:01:51 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Deliver Us from Evil
http://www.imdb.com/title/tt2377322/

Päris ok "õudukas".


loodan, et see oli naljana mõeldud.
84 järgu film
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.