Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010




sõnum 14.10.2014 21:16:43 vasta tsitaadiga

Tänases postimehes oli veidikene juttu seikluskaameratest.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r1v0
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2012




sõnum 17.10.2014 15:34:14 vasta tsitaadiga

Mõttetu osta Sul Markokene seda gopro lahjemat varianti. Tahtsin kah alguses hero 3 white editionit osta, hetkel olen üliõnnelik, et sj4000 võtsin. Säästsin suure hulga raha ning kaameraga olen ülimalt rahul. Ainus probleem oli see, et aku kamber polnud piisavalt tihe ja aku liikus sees, seetõttu lülitas kaamera vahest välja, aga panin väikese paberitüki vahele, ning sellega see probleem saigi lahendatud. Teine probleem tekkis juba minu enda rumalusest kui pimedas rabasin usb juhtme laua pealt, ning ei pannud tähele kaamerat juhtme otsas, kaamera lendas kaarega toa teise otsa ja enam akut ei tunnistanud. Aku klemm tuli trükiplaadi küljest lahti... 5 euri ja tinutati kinni tagasi, hetkel töötab kaamera igapäevaselt autos dash cam'ina ning vajadusel viskan korpuse sisse ja filmin erinevaid situatsioone. Olen testinud kaamerat erinevates keskkondades ning täiesti rahul. Kaamerat olen kasutanud vee all, romuralli auto katusel, lennukis akna küljes, sõiduauto katusel iminapaga, öösel vihmaga jnejne. Plaan on lennuki kere külge varsti panna iminapaga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2014 00:16:47 vasta tsitaadiga

r1v0, thumbs_up.gif
Olen lugenud ka välismaisetest foorumitest, et mõnel üksikul on probleem aku kaanega. Endal õnneks seda probleemi ei ole.
Selle kaameraga võib öelda, et kvaliteedi ja hinna suhe on paigast ära, kvaliteedi kasuks seekord. Isegi kasutanud vee all, kiivri, kopteri, auto küljes jne.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r1v0
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2012




sõnum 18.10.2014 02:00:07 vasta tsitaadiga

nonoh, kui juba kopteriga lendad, siis tundub, et kuulud üpris kitsasse ringi icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2014 10:55:20 vasta tsitaadiga

r1v0 kirjutas:
nonoh, kui juba kopteriga lendad, siis tundub, et kuulud üpris kitsasse ringi icon_smile.gif
´
Droon tegelikult, ise siiski maa peal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno1800
HV kasutaja
Rauno1800

liitunud: 23.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2014 20:01:11 vasta tsitaadiga

Endal Hero 3+ Black ja ütleks, et hea kaamera on, kuid milleks see 4K lisatud on, kui see ainult 12fps on...

Mountide poolest olen ma tellinud kõik mountid hiinast, mis on 75% odavamad, ning üldiselt samad. Eestis maksad juba tavalise toalaadija eest 45€..kellel raha, sellel pole probleemi.
Samuti tellisin endale eBayst 3 GoPro akut USA-st koos toalaadijaga, nende eest maksin 28€. Aku kestab 1h ja 3min @ 1080p 60fps , testisin järgi. Originaal GoPro aku aga 1h 38min.

Hiljuti valminud minu poolt video: https://www.youtube.com/watch?v=mbGg6Vv4UqY&list=UUqCd9QdvLEzCJVQRkeVRSbw , samuti leiate veel teisi videosi minu kanalilt.

_________________
Www.youtube.com/RFroyo
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010




sõnum 23.10.2014 20:09:10 vasta tsitaadiga

Nüüd tahan veel rohkem goprod icon_biggrin.gif Homme lähen arvatavasti ja ostan ära ka icon_biggrin.gif Võtan hero 3 white versiooni. hea odav ja mulle pole erilisi 4k asju vaja
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r1v0
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2012




sõnum 26.10.2014 12:51:11 vasta tsitaadiga

Rauno1800 kirjutas:
Endal Hero 3+ Black ja ütleks, et hea kaamera on, kuid milleks see 4K lisatud on, kui see ainult 12fps on...

Mountide poolest olen ma tellinud kõik mountid hiinast, mis on 75% odavamad, ning üldiselt samad. Eestis maksad juba tavalise toalaadija eest 45€..kellel raha, sellel pole probleemi.
Samuti tellisin endale eBayst 3 GoPro akut USA-st koos toalaadijaga, nende eest maksin 28€. Aku kestab 1h ja 3min @ 1080p 60fps , testisin järgi. Originaal GoPro aku aga 1h 38min.

Hiljuti valminud minu poolt video: https://www.youtube.com/watch?v=mbGg6Vv4UqY&list=UUqCd9QdvLEzCJVQRkeVRSbw , samuti leiate veel teisi videosi minu kanalilt.


Minu SJ4000 maksis Sinu blackist umbes 4x vähem... mountid sain enamjaolt kõik kaasa, juurde olen tellinud ainult iminapa hiinast, seega selle koha pealt olen ma veel kokku hoidnud. SJ'le olen tellinud juurde ühe aku... aku hind on umbes 3 eurot tükk... toalaadija hinnaks isegi veidi vähem... kokku saaksin 3 akut+ 1 laadija alla 15 euro hakkama... aku kestvuse koha pealt siis niipalju, et just hilja-aegu käisin romurallil, ning klipid mis filmisin, olid järgnevate pikkustega (hiinast varuakuga filmitud): 21m32s;24m04s;24m02s;02m05s;00m29s;02m34s... seejärel vahetasin akut, kuid pilt veel tasku ei läinud, arvan, et akust oleks veel umbes 10 min välja vedanud... pea 1,5h oleks siis ajaks... originaalis antud akuga olen jutti filminud 94 minutit... tundub olevat sama kraam. Video kvaliteeti võite vaadata näiteks sellest klipist: https://www.youtube.com/watch?v=rBocExRkrGI&list=UU734xV0B9vkuAvJOK81yEYw või siis sellest: https://www.youtube.com/watch?v=DaKikz9jDBc&list=UU734xV0B9vkuAvJOK81yEYw
Ainsaks asjaks, mida minul pole, on 60fps. Ei igatse taga kah.

Ma tundun endale kah juba nagu mingi ulme promo tegija vms aga lihtsalt ei mõista, miks inimesed tahavad koguaeg maksta kinni mingisuguseid ulme reklaamirahasid ja brändimärke... aga noh, apple'i puhul on asi juba ammu selgeks tehtud, et hind ei loe, kui tootel õige märk peal on. Igaüks majandab oma rahaga ringi ikka ise, kuid mina isiklikult pillava elustiiliga ei ole icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2014 13:10:57 vasta tsitaadiga

Hiina on ikka huvitav koht, toodavad gopro "klooni" ja siis oma korda toodavad veel sellest "kloonist" fake versioone icon_biggrin.gif
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004




sõnum 26.10.2014 13:50:27 vasta tsitaadiga

SJ4000 mul ei ole aga mul on samuti väga popp kaamera Mobius.
50€ eest saab GoProst väiksema kaamera mis filmib 1080p ja ma olen enamjaolt rahul.
Kahjuks Mobiusel dynamic range on täielik kräpp, kui natuke rohkem taevast kaadrisse satub, siis kogu pilt muutub väga tumedaks.
Kõik need hiinakad teevad rahuldavat 1080p 30 kaadrit. Samuti enamus telefone. Kui midagi rohkemat tahta, siis tuleb ikkagi
nimega brändide poole vaadata.
GoPro kaamerad ei ole lihtsalt lollidelt raha ära võtmiseks. Kindlasti on nad väga kallid aga kvaliteedi ja võimaluste osas igasugu hiinakatega võrrelda ei anna.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2014 15:56:28 vasta tsitaadiga

aint autokaameraks jah ei tasu osta goprod..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 26.10.2014 22:39:17 vasta tsitaadiga

Mul oli ka SJ4000. Jah, kui budget on väikene, siis selle raha eest on kaamerat küllalt. Proovisin 1080p filmida actionis, arvutis nats oli aru saada, et kvaliteet pole päris see.. Aga kui 50" teleka taha panin, siis küll hea vaadata polnud. Müüsin maha ja ostsin GoPro 3+ Blacki.. Algselt tahtsin niisama SJ4000 ära müüa, kuna polnud eriti rahul, aga siis kokkusattumusel just sõber tahtis oma 3+ lahti saada ja sain vägaväga hea hinnaga icon_biggrin.gif
Nagu ma olen, läksin samal päeval kohe katsetama ka 1080S resoga.. Pilt ikka super thumbs_up.gif Telekas oli ka hea vaadata.
Ahjaa, ja mõni aeg tagasi siin lubasin rääkida Lexar 633x kaardist, kui kätte saan. Olen proovinud ka suuremate resodega kui 1080S, mingeid tõrkumisi ja fps droppe täheldanud ei ole, super kaart, kiidan icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2014 10:32:11 vasta tsitaadiga

SJ seaded olid paigas ikka ? Ise vaatasin kodus 55'' telekast ning ei saanud küll midagi kurta. Aga ma pole võrrelnud ka GoPro-ga...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 10:58:34 vasta tsitaadiga

SJ4000 ju mõttetu saast - aku heal juhul tund aega. Mida fakki on sportlasel/matkajal vms metsas selle käkiga teha? Lastele linnas mänguasjaks veel, aga kes vähegi tõsisema asjaga tegeleb kusagil perifeerias selle jaoks on aku ikka väga nõrk.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r1v0
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2012




sõnum 29.10.2014 00:48:19 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
SJ4000 ju mõttetu saast - aku heal juhul tund aega. Mida fakki on sportlasel/matkajal vms metsas selle käkiga teha? Lastele linnas mänguasjaks veel, aga kes vähegi tõsisema asjaga tegeleb kusagil perifeerias selle jaoks on aku ikka väga nõrk.


Rääkisin mõned postitused üleval pool akust... peab sama kaua, kui gopro oma... 1,5h peab aku iga ilmaga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2014 11:09:02 vasta tsitaadiga

Sama siin icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2014 11:53:49 vasta tsitaadiga

Uuel Herol lubatakse 2.5h icon_rolleyes.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2014 16:23:25 vasta tsitaadiga

Kuskilt jäi meelde, et uuel Herol on kasutusel mingid low-power kiibid, eriti need bluetooth ja wifi.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2014 19:41:12 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Uuel Herol lubatakse 2.5h icon_rolleyes.gif


Uus Hero on ~6 korda kallim ka ju ? Selle raha eest võin endale küll paar lisa akut osta ja vahetada natukene tihedamini icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 09.11.2014 15:01:49 vasta tsitaadiga

Selline kaamera on nagu aee magicam sd21. Kas nimodi on võimalik kuidagi panna autosse, et kui näiteks keerad autos süüte sisse siis tuleb vool kaamerasse ja hakkab automaatselt salvestama, ja hiljem kui saab mälu täis hakkab ise üle kirjutama. Ise ei suuda kuidagi aru saada kas on võimalik selline asi ja kuidas võimalik. Aitäh!!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2014 13:24:10 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Noname kirjutas:
Uuel Herol lubatakse 2.5h icon_rolleyes.gif


Uus Hero on ~6 korda kallim ka ju ? Selle raha eest võin endale küll paar lisa akut osta ja vahetada natukene tihedamini icon_rolleyes.gif


ei ole ju. Hero on 140 euri.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2tsss
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2013




sõnum 14.11.2014 02:40:30 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Uuel Herol lubatakse 2.5h icon_rolleyes.gif


Täpsustaks - 2h siiski.

Sixten kirjutas:
Noname kirjutas:
Uuel Herol lubatakse 2.5h icon_rolleyes.gif


Uus Hero on ~6 korda kallim ka ju ? Selle raha eest võin endale küll paar lisa akut osta ja vahetada natukene tihedamini icon_rolleyes.gif


Millega Sa hinda võrdled?
Esimese põlvkonna Hero HDga, mis on aastaid vana?

Leinö kirjutas:
aint autokaameraks jah ei tasu osta goprod..


Ääremärkusena lisaks, et kui Teie autol on armatuuris mingid logisevad asjad vms, siis GoPro toob need hääled väga selgelt esile, mis on suhteliselt häiriv.
Elukaaslane proovis ja Tal oli väike nagin sees armatuuris (kõrvaga kuuldav pigem augulise tänaval), kuid pärast vaadates tundus asi mitu X hullem. icon_biggrin.gif

_________________
Ei tee ettemaksu ID-kaardiga autentimata kasutajatele!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2014 14:55:45 vasta tsitaadiga

Hero HD maksab koos saatmisega 136€
Akut lubatakse 2h45min
Erinevalt sellest hiina kloonist teeb see kaamera ka 720p60 videot.

Miinuseks vast siis integreeritud aku.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 15.11.2014 10:39:47 vasta tsitaadiga

k2tsss kirjutas:
Noname kirjutas:
Uuel Herol lubatakse 2.5h icon_rolleyes.gif


Täpsustaks - 2h siiski.

kust see täpsustus tuleb?
gopro omal lehel lubab siiski 2,5h
http://shop.gopro.com/EMEA/cameras/hero/CHDHA-301-master.html
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r1v0
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2012




sõnum 22.11.2014 00:11:27 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=EASnXTyRYE8&list=UU5I2hjZYiW9gZPVkvzM8_Cw

Eks vaadake ning tehke ise oma otsus icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.