Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 21.10.2014 00:03:13 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Changelog lubasi isegi fixi g-sensori kalale, aga ei miskit
/lontis kõrvadega IM-i poole icon_sad.gif
iShit 5S on sama iShit mis ta enne uuendust oli. Sama moodi on probleem G-sensoriga,sest pilt on enamasti täpselt nii pidi ees nagu ise tahab. Peale restarti mõni aeg toimib ja on nii nagu mina tahan.

Ma olen ausalt öeldes ülimalt pettunud nii oma MBP ostus (Mid 2014 i7,16gb ram,ssd - Esimese nädalaga 3 täiesti random restarti+nigisev/nagisev/rõvedalt häälitsev põhjaalune kaas) kui ka iShit 5s ostus. Eelmise Lenovo arvutiga polnud 4a jooksul ühtegi random restarti. icon_rolleyes.gif Mõlemad Apple tooted sai tegelikult puhtalt silmailu pärast ostetud ning OS X on oma lihtsusega meeldima hakanud, kuid iOS on funktsioonide poole pealt uskumatult puudulik - isegi helistamise osas. (varem olin nii windowsi kui androidi power user). Kui küsitakse sellist hinda nagu Apple toodete puhul, siis sellega peaks olema tagatud hinnale vastav kvaliteet. Hetkel on MBP oma naginaga nagu 500 eurone Asuse/HP/Delli vms sülearvuti ning telefon funktsionaalsuselt nagu 100 eurone android...


Rohkem ma oma pettumust väljendada ei oska. Kui homme jõuan, siis käin arvutiga poes ja kui see nagin garantii alla ei lähe, siis on õnneks viimane (14.) päev, kui saan arvuti poodi tagastada ning uue võtta. Telefoniga sama lugu ilmselt, kuid telefoni uue Apple mudeli vastu välja ei vaheta - ilmselt tuleb uuesti HTC One peale tagasi minna, sest selle koostekvaliteet on fenomenaalne....mitte ükski telefon pole mul pidanud vastu 14 kuud nagu eelmine HTC One - boonuseks,et telefoni saab välja õpetada tegema täpselt seda, mida ma sellelt ootan.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2014 00:06:48 vasta tsitaadiga

deepmaan kirjutas:
Ma ei tea küll kas sobiv teema, aga sõbranna suutis oma iphone 4ja vastu poe põrandat prantsatada ja nüüd klaas katki, ekraan toimib. Siit küsimus, kas klaase eraldi ka müüakse ja kas vahetamiseks piisab ka pisikestest torx kruvikeerajatest? Enne uuriks maad kui lammutama hakkaks.

sinutoru õpetusi täis thumbs_up.gif
siin vana eemaldamine
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 00:32:23 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Kui homme jõuan, siis käin arvutiga poes ja kui see nagin garantii alla ei lähe, siis on õnneks viimane (14.) päev, kui saan arvuti poodi tagastada ning uue võtta.
Loodetavasti ikka läheb - normaalne see pole. Varem omasin Prod ja nüüd Airi, kummagi puhul mingit naginat/järeleandmist põhjakaane poolt ei tulnud icon_rolleyes.gif
Ise samamoodi naudin OS X lihtsust ja arvuti ilusat välimust, aga telefoni osas Apple mind veenda ei suuda hoolimata mitme mudeli proovimisest ja silmailust.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 02:42:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
deepmaan kirjutas:
Ma ei tea küll kas sobiv teema, aga sõbranna suutis oma iphone 4ja vastu poe põrandat prantsatada ja nüüd klaas katki, ekraan toimib. Siit küsimus, kas klaase eraldi ka müüakse ja kas vahetamiseks piisab ka pisikestest torx kruvikeerajatest? Enne uuriks maad kui lammutama hakkaks.

sinutoru õpetusi täis thumbs_up.gif
siin vana eemaldamine
Spoiler Spoiler Spoiler


Kergem uus ekraan osta, seda pole üldse nii kerge teha kui näha, lisaks vaja uv liimi sinna ja lampi ka.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 09:18:38 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
deepmaan kirjutas:
Ma ei tea küll kas sobiv teema, aga sõbranna suutis oma iphone 4ja vastu poe põrandat prantsatada ja nüüd klaas katki, ekraan toimib. Siit küsimus, kas klaase eraldi ka müüakse ja kas vahetamiseks piisab ka pisikestest torx kruvikeerajatest? Enne uuriks maad kui lammutama hakkaks.

sinutoru õpetusi täis thumbs_up.gif
siin vana eemaldamine
Spoiler Spoiler Spoiler


Kergem uus ekraan osta, seda pole üldse nii kerge teha kui näha, lisaks vaja uv liimi sinna ja lampi ka.


Tõesti on kergem ja targem uus ekraan osta. Soovitan kindlasti originaal ekraani, sest tihtipeale need hiina ekraanid lähevad ruttu pekki või ei tööta üldse. icon_wink.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 20:23:40 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=Wwp9eaVVW_8

Tule juba 31 oktoooober icon_cry.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 21.10.2014 21:44:34 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=Wwp9eaVVW_8

Tule juba 31 oktoooober icon_cry.gif


Esimene partii nagunii otsas kohe kui tuleb, kahju et EMT-s mingit järjekorra registreerimise võimalust seekord ei ole :S
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 21.10.2014 23:28:04 vasta tsitaadiga

Viimase postis ei maininud sõnagi iOS'ist vaid füüsilisest tootest. Kuigi tegelikult ostab fanboy pigem brändi ja kaubamärki, mitte niivõrd toodet. Oled reaalselt hoidnud uut iphonet käes? Tundub viisakas?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 23:30:11 vasta tsitaadiga

Olen mõlemat näppinud.
6+ oli liialt suur, 6 oli suuruselt OK. Samas endale meeldivad veidi kandilisemad nurgad, a'la 5S.
Plastikuna või odava välimusega ei tundunud kumbki.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 23:38:28 vasta tsitaadiga

algusest peale kasutanud iPhone, aga tundub nüüd, et nende aeg hakkab otsa saama - aku on lihtsalt nii saast, juba meeletult pikka aega olnud (alates 4S kuni 5S, kuue kohta ei oska veel rääkida). Hinna ja kvaliteedi suhe tundub rohkem kalduvat nüüd hinna poole, samas kui vaadata uusi Sony Xperia Z3 compact näiteks, on oma raha eest ikka väga tegija. Kas keegi jagab sarnast arvamust, kes pole Androidi fanatt ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 00:12:10 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Viimase postis ei maininud sõnagi iOS'ist vaid füüsilisest tootest. Kuigi tegelikult ostab fanboy pigem brändi ja kaubamärki, mitte niivõrd toodet. Oled reaalselt hoidnud uut iphonet käes? Tundub viisakas?


Ei ole fanboy vaid varsti on tiksumas aasta kui sai i5 soetatud, ennem kasutasin Arc S mis oli alguses vinks vonks ja peale mõna aega kasutamist oli telefon kasutuskõlbmatu kuna lagis nii mis kole ja olen uurinud neid varasemaid Galaxy S5ed ja mis need on kõik kitikatid ja sain teada, et peale pikka kasutamist hakkavad nad ka kokutama(optiseerimata käkk) kuigi selline hardware, et isegi PC jääb alla.Mina olen aru saanud nendest Androididest, et iga nädal tuleb uus kitikät välja ja peale seda ta rohkem software uuendusi eisaa kuigi võrrelda seda, et isegi VANA iPhone 4s mis on kiviajast, tehti talle ka iOS7 ja 8. See näitab suhtumist. Kummaline on see, et aasta aega kasutamist ja hoian oma iphone't siiamaani samahästi ja viisakalt kui seda aasta tagasi kuna see siiamaani lihtsalt nii premium ja kvaliteetne kui need plastmassi korpusega ja fake värviga kaetud ääred Androidid. Olen küll katsund mõlemaid versioone, paraku ise proovin 6+ saada space gray'na .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 00:33:57 vasta tsitaadiga

Dave20, iphone 5 eimeste kuude mudelitel on defektse akud. Apple vahetab need tasuta välja icon_wink.gif

Arvestades, et 2a peale telefoni turuletulekut/ostmist on aku nagunii veel kehvemas seisus siis igati hea diil ju tasuta aku saada icon_wink.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 01:04:29 vasta tsitaadiga

Küll juba ilmselt üksjagu OT-ks see jutt ära läinud, aga pean eelkõnelejatega nõustuma - aeg on edasi läinud ja konkurents palju karmimaks läinud, kui see ~4S-ini oli.
Oli aeg, kui sai iPhone'i väga kiidetud ja fännatud, aga see tipnes minu jaoks 4'ga ja 5 valmistas juba pettumuse oma kvaliteedilt ning motiveeris platvormi vahetama jäädavalt, olles varasemalt alati hinnanud just Apple'i disaini&kvaliteeti.
Lisaks hinna-kvaliteedi suhtele häirib ka Apple'i mentaliteet uute toodetega - need on täpselt "piisavalt head" ja toetuvad eelkõige brändilojaalsusele ning kaubamärgi fännamisele, mis tagab üha kasvavad müüginumbrid. 6Plus'ist lootsin tõsiseltvõetavat konkurenti Note3/4-le, tuli aga lihtsalt suurem iPhone thumbs_down.gif
Nagu öeldud, bränd on võtmesõna. Seda kõrvale jättes on eelnevalt mainitud HTC One ikka klass omaette, kuhu ka varem iPhone 5S kuulus. 6 näeb ikka eriti nilbe välja sellise kvaliteettoodangu kõrval. Samas disainituna algusest lõpuni ümbrist kandma, on sellel mingi point, aga no cmon icon_lol.gif

Selleks, et näha välja odav, ei pea olema telefon plastikust ja ka vastupidi - see, et telefon on plastikust, ei tähenda, et see kuidagi odav tunduks või välja näeks. Tundub olevat viimase mõne posti põhjal väike väärarusaam.
Samamoodi ei tingi ka alumiinium - lihtne metall igapäevakasutuses, sama tarvilik kui plastik - absoluutset kvaliteeti ega päästa halvast disainist.


Anandtech selgitas üsna hästi ka Apple'i kiibiarhitektuuri ühes artiklis, mida ma kahjuks hetkel ei leia. Long story short - nagu AMD ja Intel arendavad kiipe erinevatel printsiipidel (kes läheb suure takti ja tuumadearvu teed, kes ajab individuaalsed tuumad hästi suureks ja võimsaks), teevad seda ka Qualcomm ja Apple. Niiet tundub, et adekvaatset võrdlust platvormide vahel see raskendab ja ehk ei tasuks nii valjult neid "iOS on nii hea, et läheb vaja poole vähem tuumasid ja takti" loosungeid kuulutada.
Mis toobki tagasi algse poindi juurde - väga positiivne, et iga platvormi on mugav kasutada ilma, et peaks "kapoti all" asetseva pärast muretsema ja kasutajale igapäevaselt oluline "jõud" on sel turul ühtlustunud. Tähendabki, et kui ühe platvormi peal midagi ei sobi, saab minna teisele ilma olulisi kompromisse tegemata ning pikaajaliselt ühe brändi kasutajal pole probleemi ka konkurendi toodet proovides sarnast kasutuskogemust saada.
Lõpuks jääbki see, et kas sa eelistad oma telefoni ekraanil lihtsust või võimalusterohkust; ikoone, widgeteid või kastikesi. beer_yum.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 01:08:12 vasta tsitaadiga

heff, thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 04:50:50 vasta tsitaadiga

No 5S aku oli igatahes hea. 6 aku on üle mõistuse hea. Ja mu kasutusharjumused pole just lihtsate killast, ehk siis päev õhtusse saada on tavaliselt keeruline. Ükskõik mis telefoniga. Viimati 6-t oodates kasutatud Nexus oli eriti masendav.
6-ga saan ma päeva ilusti mööda ja jääb ülegi, tagasihoidlikuma kasutusega pole kaks päeva ilmselt probleemiks. Ja päev on siis 24 tundi. Ma ei kujuta ette, milline see 6+ aku veel siis on.
5 ma enam ei mäleta, aga võis kehvem olla küll. Sony lubab oma Z3 seerial ka sarnast aku kestvust, nii et neilt võib ka head pidamist oodata. Kuidas nad selle küll saavutanud on, kui raud ja soft on sama mis teistel...
Oma isendi kohta: kukkus teine diivanilt maha ja gyro hakkas tööle. Ma ei tea kas nutta või naerda, tahtsin täna proovida IM-i jõuda. See "paikakukkunud" gyro jääb mul nüüd kogu aeg kuklas tiksuma... icon_sad.gif

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 09:02:15 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Slazenger, Sinuga täitsa nõus ja seda ka, et iphone aku ongi saast, mul oli iphone 5 ja vaevalt pidas päeva vastu. Nüüd saab lisaks viletsale akule ka painduva telefoni icon_biggrin.gif 6pluss mõtlen. Iphone ongi rohkem selline eputrillade telefon vabandust väga, aga kõrge hind ei tee sellest veel head telefoni.
kuidas võtta. Mingite riistvara, eputrillade ja muude teemade osas sõna võtta ei oska, aga isiklikult olen igatepidi apple ökosüsteemis oma ipadi, macbooki ja icloudiga sees ja tunnen iphonega ennast lihtsalt väga koduselt ja ongi kogu lugu. Lumiat ja androidi kasutades seda tunnet ei teki.

viimati muutis Anti 22.10.2014 09:03:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maamees
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 22.10.2014 09:02:27 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
iShit 6 olin näinud ja näppinud ning täna sain sama teha 6+'ga ning no täpselt sama jube - seda jubedust ja odavat väljanägemist on lihtsalt rohkem, kui 6 puhul. Telefon näeb välja ja tundub käes hoides odav "junn" - võib-olla olen hellitatud HTC One koostekvaliteedist, aga sellist raha ma ainult firma logo omamise eest ei maksaks (6 ja 6+). Ostke parem Apple logo asemel näiteks Apple aktsiaid - omalt poolt võin fanboydele 2-4 kleepsu ka anda.


Ja sa juba mitmes postituses pole üle saanud oma pettumusest ja raskest elust? Minu meelst võiks samasisuliste postitustega jätkata ka teisest HV teemades, et ikka kõik saaksid sinu tragöödiast osa ja sulle kaasa tunda! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 10:49:19 vasta tsitaadiga

Apple keeras oma iOS 8-ga iPhone korralikult peesse!! Vähemalt seda 4s puhul. Telefon aeglane kui tigu. Gmaili ja Facebooki avab näiteks oma 10 sekundit vähemalt. Kõik töötab aeglaselt!
Mis puudutab iPhone 5-te siis see pole ka parem! Ok, ta on veel kiire aga kui aku kestab max. 12h siis ikka ei saa normaalsest telefonist rääkida!
Üldse tundub, et mida aeg edasi seda kehvem kvaliteet ja kallim hind!
Hetkel hakkab juba küll tunduma , et tegu lihtsalt fanattide ja eputrillade telefon! icon_smile.gif

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 10:50:38 vasta tsitaadiga

juba sellepärast sooviksin endale õuna, et õun teeb ka oma vanematele telefonidele uuendusi. hetkel mul android ja tundub, et viimaseks uuenduseks jääbki 4.4.2 või siis kui ma ise seda paraja summa eest uuesti ei upgade uue telefoni näol.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 11:00:54 vasta tsitaadiga

ristokru, 4S ka 3 aastat vana icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 11:11:35 vasta tsitaadiga

beastbeats, absoluutselt, kuid miks peaks siis üldse laskma update-i välja 4s-le ? 7-ga oleks väga edukalt ja kiirelt töötanud, aga kuna vaja raha välja pressida, siis lasti ikka sellele ka välja. Mõtlesin ka veel möne aja eest, et peaks veel proovima ja 6 endale ostma, aga ma praeguste piltide, andmete ja näppimise pöhjal küll ei saa öelda, et see telefon on nii suurt summat väärt - nagu eelpool mainiti, nüüd Apple teeb "just so" tooteid ja ei ürita midagi head enam teha. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 12:00:51 vasta tsitaadiga

Keegi peilib välja, kuidas need asendiandurid iPhone'il töötavad?

E: OK, leidsin ise ka. Ikkagi põhimõtteliselt mehaaniline, nii et mingit külmjoodet vist pole vaja karta.

_________________
KASS


viimati muutis inca 22.10.2014 12:18:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 12:14:43 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
beastbeats, absoluutselt, kuid miks peaks siis üldse laskma update-i välja 4s-le ? 7-ga oleks väga edukalt ja kiirelt töötanud, aga kuna vaja raha välja pressida, siis lasti ikka sellele ka välja. Mõtlesin ka veel möne aja eest, et peaks veel proovima ja 6 endale ostma, aga ma praeguste piltide, andmete ja näppimise pöhjal küll ei saa öelda, et see telefon on nii suurt summat väärt - nagu eelpool mainiti, nüüd Apple teeb "just so" tooteid ja ei ürita midagi head enam teha. icon_rolleyes.gif


Täpselt minu mõtted ! icon_smile.gif
Ei loe telefoni vanus, 3aastat pole nii vana telefon ja pealegi hetkel tundub, et meelega tahetakse vanemad telefonid välja suretada oma os süsteemidega.
Minu silmis see näitab ikkagi langevat Apple mainet! Varem kaitsesin kui tuld apple tooteid aga nüüd liialt pettumusi järjest.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 12:19:53 vasta tsitaadiga

ristokru, kas see uuendus tuli telefonile iseenesest automaatselt üleöö peale? Ehk mida sa paigaldad siis asju mille täpseid omadusi veel keegi väga täpselt uurinud pole, peale?
Oodanud mõned-nädalad, kuu ja siis paigaldanud (või mitte).

3 aastat pole jah vanus aga 3 põlvkonda juba on.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 12:21:42 vasta tsitaadiga

Slazenger ja ristokru, kas keegi sundis teid uuendust tegema - mina enda 4S'i eelpool mainitud põhjustel polegi uuendanud.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 12:29:21 vasta tsitaadiga

beastbeats, aga kui OS sulle viskab pop-up, siis on elementaarne, et sa uuendad. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 12:42:28 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
beastbeats, aga kui OS sulle viskab pop-up, siis on elementaarne, et sa uuendad. icon_wink.gif

uuendust ei pakuta = vanu aparaate üritatakse välja suretada?
pakutakse VABATAHTLIKKU uuendust = vanu aparaate üritatakse välja suretada?

te olete vist see kontingent, kes netis ka igale bännerile klikib ja siis suu ammuli imet ootab.

vahel tundub, et ma olen ainuke siin teemas, kes oma praeguse ja kõigi eelneva 4 äppli telefoniga rahul on olnud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 12:54:21 vasta tsitaadiga

Anti, üldiselt olen Sinuga nõus. Samas on Applest kergelt ebaviisakas küll osasid uuendusi anda vanadele telefonidele praegusel kujul. 3GS ajal oli iOS6 sellel mudelil täiesti kasutatav. iPhone4 ja iOS7 oli katastroof, hilisemad 7 versioonid vist natuke parandasid küll olukorda. Installisin isegi lootuses heas enda iPhone4 peale iOS7, tean hästi seetõttu.

Ehk siis kusagil iOS7 pealt on Apple suund selgelt muutunud. 3 aastat vanad telefonid saavad küll uusima softi, see on aga jõhker lagfest. Kes hääletab jalgadega Androidi suunas, kes kannatab ära, kes ostab uue Õuna. Igaühe enda valik - aga varem oli kasutaja elu natuke muretum. Apple ongi seni olnud mu jaoks selline tootja, kelle puhul ei pea muretsema vidina pärast.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 22.10.2014 14:51:04 vasta tsitaadiga

Noh noh? Mis aku mahategemine k2ib? Ma viskan enda 6 kord paari p2eva tagant laadima tunniks/kaheks, pole isegi 30% peale j6udnud seni, kasutan sama palju kui endist Galaxy S4, mis tahtis kord p2evas laadimist, vaatamata sellele, mida ma temaga tegin... ainuke koht kus i6 2ra kuivas oli siis kui kogemata facetime ooseks k2ima j2i.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 15:08:36 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Anti, üldiselt olen Sinuga nõus. Samas on Applest kergelt ebaviisakas küll osasid uuendusi anda vanadele telefonidele praegusel kujul. 3GS ajal oli iOS6 sellel mudelil täiesti kasutatav. iPhone4 ja iOS7 oli katastroof, hilisemad 7 versioonid vist natuke parandasid küll olukorda. Installisin isegi lootuses heas enda iPhone4 peale iOS7, tean hästi seetõttu.

Ehk siis kusagil iOS7 pealt on Apple suund selgelt muutunud. 3 aastat vanad telefonid saavad küll uusima softi, see on aga jõhker lagfest. Kes hääletab jalgadega Androidi suunas, kes kannatab ära, kes ostab uue Õuna. Igaühe enda valik - aga varem oli kasutaja elu natuke muretum. Apple ongi seni olnud mu jaoks selline tootja, kelle puhul ei pea muretsema vidina pärast.


Minu endine iphone4 läks iOS7ga kõvasti väledamaks ja aku vastupidavus suurenes tunduvalt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 22.10.2014 15:13:49 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Slazenger kirjutas:
beastbeats, aga kui OS sulle viskab pop-up, siis on elementaarne, et sa uuendad. icon_wink.gif


pakutakse VABATAHTLIKKU uuendust = vanu aparaate üritatakse välja suretada?



Võib ka nii väita jah, sest viimase piirini aetud uuendused teevad iPhone nii aeglaseks, et ei suudeta enam kasutada ja ostetakse uus. Seda siis vanemate mudelite puhul.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 15:44:27 vasta tsitaadiga

Anti, loomulikult üritatakse välja suretada, kui vastupidi arvad siis sa oled lihtsalt naiivne. Enamustel inimestel uuenduste arusaam tähendab seda, et tehakse asja paremaks ja parandatakse turvaauke - seepärast ka installitakse need update-d. Aga avastatakse hoopis, et hoopis telefon on aeglane ja mida köike veel. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 15:50:07 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
beastbeats, aga kui OS sulle viskab pop-up, siis on elementaarne, et sa uuendad. icon_wink.gif

Mulle on elementaarne, et uurin ikka enne mida uuendus sisaldab ja kuidas käitub icon_wink.gif
Üldiselt on iOS8 optimeeritud eelkõige tooteseeria viimasele mudelile, mitte kolm aastat vanale rauale.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 17:03:00 vasta tsitaadiga

Eesti ametlikud hinnad siis sellised: https://www.emt.ee/iphone/
Täpselt see mida oli oodata

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 18:06:01 vasta tsitaadiga

Kaks lehte nuttu ja hala. Magada saate ikka ? icon_rolleyes.gif Kui keegi küsis, miks Apple laseb vanematele telefonidele iOS-i uuenduse välja kui on teada, et telefon läheb aeglasemaks, siis on metsik hulk kasutajaid, kes tahab uuendust saada ning paraku peavad nad leppima olukorraga, kus raud ei ole valmis töötama kiirelt uue softiga. Olgu ära öeldud, et 4S on 3.a vana telefon ning saab softi uuendusi kui Androidi-le on ametlik tugi kuni 18-kuud, seega pole siin midagi arutada.
iPhone 6 omanik olnud mõned nädalad ja ei ole ühtki halba sõna öelda. Aku peab tunduvalt paremini kui 5S-l, "odav" koostekvaliteedi jutt on totaalselt arusaamatu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 18:07:58 vasta tsitaadiga

Töötab hästi ju.

Kasutad vana ossi - ei saa uusi featuure.
Tahad proovida uusi ja ägedaid featuure teed uuenduse, aga need töötavad aeglaselt
Siis lähed poodi ja ostad uue telefoni, et neid armsaks saanud featuure juba kiiremini kasutada.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 22.10.2014 18:13:21 vasta tsitaadiga

See aku kestvuse jutt on sarnane sellistele, kes auto juures ka pigistavad viimase välja ning peavad päevikut selle kohta, kas auto võtab 9,1 L / 100km või 9,8 liitrit. Normaalne oleks hoida paak koguaeg täis, kui telefoni ei kasuta, siis on järelikult dockis või juhtme otsas laadimas.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 18:27:09 vasta tsitaadiga

jannp kirjutas:
kui telefoni ei kasuta, siis on järelikult dockis või juhtme otsas laadimas.

+1
kuigi mul viimasel ajal peab 2 tööpäeva ilma laadimata vastu 5S icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 18:48:56 vasta tsitaadiga

Okei, hinnad siis sellised EMT's aga enne foorumi lugemist käisin täna Lõunakeskuse EMT's küsimas siis vastati, et tuleb kuulõpus ja hinda nad veel eitea, see järel küsisin, et kui EMT klient oled kas saab sipa soodsamalt ka, seejärgi vastati, et saab . thumbs_up.gif .Nüüd olekski huvitav ette ennustada palju EMT klient veel hinda alla saab? Mul juba kerge hype. Naerma ajab kui inimesed teevad iPhone maha, saan aru on overpriced ja eiole quadcore aga vaadake benchmarke ja irl kasutust. Quad cored Androidid saavad nii lutti single core usages ja dual usages, ainuke nüüd kus iPhone peab enda otsi kokku tõmbama on Note 4 mis on benchmarkide järgi parem. Mis siis Android vennad teeksid "kui" tuleb next Iphone just quad core ja 2-3 gb rammiga? Pole mõtet ärpelda oma quad core arvutitega kui irl usages see näit eioma mitte mingit tähtsust mitme GHz prose ja rammi sul seal on . thumbs_down.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 19:46:41 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Okei, hinnad siis sellised EMT's aga enne foorumi lugemist käisin täna Lõunakeskuse EMT's küsimas siis vastati, et tuleb kuulõpus ja hinda nad veel eitea, see järel küsisin, et kui EMT klient oled kas saab sipa soodsamalt ka, seejärgi vastati, et saab . thumbs_up.gif .Nüüd olekski huvitav ette ennustada palju EMT klient veel hinda alla saab?


Ma arvan et see ongi kliendile lõpphind. Tavahind on 729/829/929 vmt. Give or take. Sama hinnaskeem nagu praegu

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 19:52:49 vasta tsitaadiga

Need hinnad, mis välja öeldi ongi Apple hinnad ja sealt mingit kliendihinda küll ärge lootke icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 22.10.2014 19:59:30 vasta tsitaadiga

Korraks tulles veel eelmise teema juurde.. kui isikutele on jäetud võimalus võtta põrsas kotis uus soft (7 v 8), siis peaks olema võimalus ka sellest taganeda ning võimaldada soovi korral vana iOS tagasi panna. Selle keelu mõte on ilmselt panna kasutajaid mõtlema, et peaks äkki uue raua ostma, kuigi reaalset vajadust ei ole, sest see probleem on kuntslikult tekitatud.

viimati muutis jannp 22.10.2014 20:01:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 20:00:36 vasta tsitaadiga

ei ole seal enam mingit võimalust. Apple aktivatsiooniserver ei tunnista enam 7.x versioone.
Kui ei meeldi, kaeba euroopa kohtusse icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 20:03:30 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kaks lehte nuttu ja hala.

ülla-ülla, aga millest tuleb "tutt ja hala" ..... sest inimesed pole oma telefoniga rahul ja on peale normaalset toimingut (softi uuendust) on iphone uimaseks junniks muutunud

miga kirjutas:
Magada saate ikka ? icon_rolleyes.gif

ütlen ausalt, eriti ei saa. icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 22.10.2014 20:27:10 vasta tsitaadiga

Uue raua ostja peab arvestama, et karbist tulnud telefon on "as is". See töötab kõige uuema softiga ja järgmiste uuendustega, mis on enamasti bug-fixid või turvaaugu parandused. Kasutaja peab arvestama, et elu lõpuni selle rauaga vastu ei pea ja mingi aeg tuleb lagi ette ning uut - põhimõttelist opsüsteemi uuendust ei tasu teha, sest see hakkab suure tõenäosusega läägima. Telefonitootja, mis tootis eluaegseid telefone, lõpetab peagi tegevuse (innovatsioonipuudusesse).

viimati muutis jannp 22.10.2014 21:17:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 21:02:28 vasta tsitaadiga

Arvuti puhul vingute ka? kui uus windows 8.1 ei jookse enam sama sujuvalt kui winXP omal ajal ?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 21:11:43 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Arvuti puhul vingute ka? kui uus windows 8.1 ei jookse enam sama sujuvalt kui winXP omal ajal ?

jääme ikka telefonide juurde..... ma pole veel kunagi kuulnud et uus androidi vers. oleks aeglasem olnud kui vana. icon_razz1.gif
muuseas kui kui win 8 sitt siis downgrade on täiesti vabalt teostatav, paraku iphone pole alati "downimine" võimalik
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 21:19:56 vasta tsitaadiga

Miks jääme?

Arvutil teete ju raua upgreide, lihtsalt tunduvalt mugavam teha, ei pea kogut seadet välja vahetama.
Telefon pole ammu enam kõnetoru ju, eeldatakse küll arvuti funktsionaalsust, aga siis ei saada aru et asi vananeb.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 21:23:49 vasta tsitaadiga

No 3a vana tipparvuti (mida iPhone justkui on) ei jää ka praegu millegagi hätta (erinevalt 4S-st).
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 21:46:52 vasta tsitaadiga

Sa oleks nõus telefoniga, mis jooksutab ka 4a hiljem uusimaid OS-e, aga selle arvelt peaks aku vaid paar tundi, ning seade ise maksaks 1.5k?

Lõpmatuseni ei saa ka koodi optimeerida, et uued võimalused ja funktsionaalsused jookseks vanal raual hästi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.