Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2014 13:25:18 vasta tsitaadiga

ehk loeks kirjeldust? icon_rolleyes.gif
ma oskan ainult guugeldada ja lahendusi pakkuda, sa võiks ka nüüdseks juba osata...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2014 13:38:54 vasta tsitaadiga

Tundub, et tõesti on nii, et reaalselt ka ei loe pilte.
Küsisin sellepärast, et olen puutunud kokku laiendustega, kus samuti väidetakse, et ei laeta pilte alla, aga ometigi laetakse - ehk valetatakse.
Aga kerge võrguanalüüs näitas, et konkreetne laeb pildid alles pärast nupuvajutust ning paljude lehtedega see ei tööta, aga see variant on siiski sobilik.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2014 10:27:45 vasta tsitaadiga

Vahepeal uus ID-kaardi tarkvara väljalastud, mis peaks ka 64-bit brauserit toetama.
Uuendused eID tarkvaraversioonis 3.9.1
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2014 11:39:16 vasta tsitaadiga

miks see 64 bitine brauser siis parem on kui firefox 32 bit?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2014 12:32:56 vasta tsitaadiga

El-Fuego, 64-bitine on kiirem kui 32-bitine icon_wink.gif Ise kolisin Firefoxilt 64-bitisele Chrome'ile üle ja pärast ID-kaardi tarkvara viimast uuendust Internetis surfamine pole nii murevaba, kiire ning sujuv kunagi olnud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2014 12:49:25 vasta tsitaadiga

Spooky kirjutas:
El-Fuego, 64-bitine on kiirem kui 32-bitine icon_wink.gif Ise kolisin Firefoxilt 64-bitisele Chrome'ile üle ja pärast ID-kaardi tarkvara viimast uuendust Internetis surfamine pole nii murevaba, kiire ning sujuv kunagi olnud.

õlut sulle icon_lol.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2014 08:36:03 vasta tsitaadiga

Tundub, et viimase Chrome uuendusega on paljudest jamadest lahti saadud thumbs_up.gif
Näiteks HV foorumi puhul kasutajanime all olnud link on nüüd normaalse vahega.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 12:49:03 vasta tsitaadiga

Ei tea miks Chromes on Youtube videod halvema kvaliteediga kui Firefox puhul.
Chromes on videos esemete ääred kuidagi sakilised, samas FFga ilus puhas kõik.
Proovisin mõlema brauseri puhul sama kvaliteediga 720p
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 13:57:31 vasta tsitaadiga

Erinevad koodekid
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 03.11.2014 20:52:23 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Erinevad koodekid

Samuti ka HTML5 vs Flash.
Chrome kasutab HTML5 ja FF Flashi.
Ka mul on pildid väheke neil erinevad.
Huvitaval kombel toimetab mul flash ka kiiremini kui HTML5 st. flashiga võtab kerides kiiremini pildi ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 10:17:34 vasta tsitaadiga

Millest võib tuleneda chromi meeletu mälusöömine.
Eile kodus avastasin üks hetk et 8 giga täis niiöelda.
Vaatasin et chrome sööb pea 5+ giga. Hetkel lükkan tööjuures samad aknad lahti ja tööpanni peal suudan välja venitada heal juhul natuke üle 1 giga kasutust. See on siis koos kahe töötava twitchi striimiga.
Paaripäeva eest kodus format ka tehtud, viirust väga ei usuks, aga kõik on võimalik.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 10:58:08 vasta tsitaadiga

üks hetk Renka väitis, et see ongi hea kui Windows (7 ja ülesse) laseb igal suvalisel programmil end mällu süüa ja seal istuda, kuniks miski ta välja surub icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 22:44:50 vasta tsitaadiga

Mingi uuendus vist käkkis jälle miskit ära, kuna tööl kõik Chrome'i kasutajad hakkasid paar nädalat tagasi kurtma, et Windows viskab ette "Virtual Memory Low" teadet icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.11.2014 13:37:52 vasta tsitaadiga

vahest mingile lehele tahad minna siis kukub loadima ainult, samas kui tab kinni panna ja new tabis avada on leht laksuga ees,
ei tea mis seal hapuks on läinud
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 21:42:32 vasta tsitaadiga

uuendus Versioon 39.0.2171.65 m saadaval
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 21:56:12 vasta tsitaadiga

Jumal tänatud, polnudki mõned päevad juba uuendust saanud. Masendav oli vana brauseris otsas istuda.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 22:02:07 vasta tsitaadiga

Ma ei saanud midagi aru, et miski halvasti oleks või nii.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 23:31:58 vasta tsitaadiga

*sarcasm?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 14:27:35 vasta tsitaadiga

Ei
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 15:57:37 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
uuendus Versioon 39.0.2171.65 m saadaval

Mis mõttes saadaval? Nii kui arvutil nina netti pistad, surutakse see sulle vägisi peale, tahad sa seda või ei. Asi, mille pärast juba ammu Chrome'ist loobusin. Ma tahan ise otsustada, mis mulle hea on. Ma pole mingi elisa lammasklient.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 16:41:32 vasta tsitaadiga

http://www.chromium.org/administrators/turning-off-auto-updates

ja keegi ei suru sulle enam peale mida sa ei taha.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 18:28:50 vasta tsitaadiga

Viimase 64bit uuendusega on hakanud "Pages Unresponsive" teadet väga tihti viskama. Kellelgi veel selline probleem? Esimesed õpetused googlist ei aita...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kareltr26
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2014




sõnum 24.11.2014 17:10:43 vasta tsitaadiga

tere
kas kellelgi on selline programmi jupike nagu hola better chromis?
sellega selline asi et kui tööle panen selle hola siis võtad näiteks tv3 saate laeb kaua aega ennem kui näitama hakkab aga kui kinni paned siis hakkab kohe näitama.
on kellelgi sellist jama veel olnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 21:06:42 vasta tsitaadiga

Tundub mingi VPN-i moodi asi. Uuri, kust maailmajaost ja mis kiirusega ta liiklust läbi jooksutab. Kui sul end maskeerida vaja pole, pole vast pointi seda töös hoida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 11:28:20 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
Viimase 64bit uuendusega on hakanud "Pages Unresponsive" teadet väga tihti viskama. Kellelgi veel selline probleem? Esimesed õpetused googlist ei aita...

Süüdlane on ABP. Ainuke lahendus on vist 32bit chrome, sest ilma ABP-ta ka ei saa.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 13:22:28 vasta tsitaadiga

Saab küll
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 13:23:52 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
Viimase 64bit uuendusega on hakanud "Pages Unresponsive" teadet väga tihti viskama. Kellelgi veel selline probleem? Esimesed õpetused googlist ei aita...
sama case
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 13:41:12 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Saab küll

Pidin toolilt kukkuma, kui kord ühes võõras arvutis Delfi avasin.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.11.2014 14:15:19 vasta tsitaadiga

aga ära siis ava, pääsed infarktidest icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 03:59:34 vasta tsitaadiga

kellelgi veel HV-s paremklikk jukerdab? Ei saa aru millest sõltub, isegi kui HV on mitmes tabis lahti siis mõnes töötab mõnes mitte. Kõigi teiste lehtedega töötab. Mingi paar kuud juba nii. Teed tabile duplicate, töötab.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 04:09:33 vasta tsitaadiga

Chrome kamm, mul mujal ka jukerdab. Vahel muutub tab tundetuks..aitab vaid sulgemine või duplikaat.
Aga viimane nädal poolteist
64bit

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 29.11.2014 13:05:47 vasta tsitaadiga

Juutuubis Chrome 64-bit peal Full HD videod laggivad nõksa. thumbs_down.gif Mozilla ja IE-ga probleemi ei ole.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 17:30:27 vasta tsitaadiga

kus juures ma ei saa midagi aru kas 32 bitine brauser või 64. mis seal vahet on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 01:24:09 vasta tsitaadiga

Sama vahe mis kõigil 32/64 bitistel programmidel.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 03:40:54 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
Sama vahe mis kõigil 32/64 bitistel programmidel.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 14:26:42 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
spezwend kirjutas:
Viimase 64bit uuendusega on hakanud "Pages Unresponsive" teadet väga tihti viskama. Kellelgi veel selline probleem? Esimesed õpetused googlist ei aita...

Süüdlane on ABP. Ainuke lahendus on vist 32bit chrome, sest ilma ABP-ta ka ei saa.

32bit on hakanud sama teadet viskama. Ajutine lahendus on shortcuti target rea lõppu panna "--disable-hang-monitor"
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.12.2014 01:08:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kellelgi veel HV-s paremklikk jukerdab? Ei saa aru millest sõltub, isegi kui HV on mitmes tabis lahti siis mõnes töötab mõnes mitte.


vahest jah jukerdab
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 00:47:59 vasta tsitaadiga

Mul jukerdab 64. bitine kroom internetipangas allkirjastamisel. Ütleb, et tekkis tarkvara laadimisel viga. Sule aknad ja proovi uuesti. Kuid ikka ei aita ka see.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 13:12:54 vasta tsitaadiga

El-Fuego, ID-kaardi tarkvara uuendasid ära?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 13:45:01 vasta tsitaadiga

Spooky kirjutas:
El-Fuego, ID-kaardi tarkvara uuendasid ära?


jah mul 64. bit versioon ammu juba peal varem nagu asi toimis
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 12:27:24 vasta tsitaadiga

ot:
El-Fuego, kas proovisid arvuti välja ja sisse lülitada? icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 11.12.2014 17:32:08 vasta tsitaadiga

Chrome 64-bit Version 40.0.2214.28 beta-m (64-bit)
vajutades home page-l youtube linki redirectib mõnikord ühele muusikavideole. Mitte iga kord aga käib pinda, kus võiks probleem olla?
Umbes 1 kord 10.st avab ühe ja sama muusikavideo, üsna juhusliku, enne seda probleemi pole toda videot vaadanud.

Edit: paranes chache tühjendamisega.


viimati muutis Levelxer 20.12.2014 13:56:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2014 16:26:38 vasta tsitaadiga

Katsetasi seda digiallkirjastamist ka ie-ga ja seal asi toimis.Seega mingi kroomi enda kala.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veikovunde
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 13:53:23 vasta tsitaadiga

Chrome blokeerib juba mitu kuud osasid pistikprogramme(sh id kaardi oma). Kui pilgu aadressiribale heidad, siis näed, et sinna tekib ikoon x-ga. Sellele vajutades saad valida, et jooksutaks sellel saidil pistikprogrammi(pluginaid), peale seda laseb taas allkirjastada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 15:17:17 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
spezwend kirjutas:
spezwend kirjutas:
Viimase 64bit uuendusega on hakanud "Pages Unresponsive" teadet väga tihti viskama. Kellelgi veel selline probleem? Esimesed õpetused googlist ei aita...

Süüdlane on ABP. Ainuke lahendus on vist 32bit chrome, sest ilma ABP-ta ka ei saa.

32bit on hakanud sama teadet viskama. Ajutine lahendus on shortcuti target rea lõppu panna "--disable-hang-monitor"

Mul ei ole ABPd, vahepeal nagu paranes olukord, kui selle pllugina keelasin, aga praegu jälle, ei tea, kas liiga paljude tabide avamisest tuleneb (ei ole üldse palju, 7-8), aga YT video hangub, kui piisavalt ootaks, tuleks ka see "pages unresponsive" teade. Ega siis midagi, task managerist kinni, kuid kui uuesti ikoonile vajutada, siis chrome ei avane, task manageris on näha, et üks Chrome protsess nagu tekib ja jälle kaob. Aitab, kui paremklikiga run as administrator panna. Kuigi mul on UAC maas, niiet peaks kõik programmid niikuinii administraatorina käivitama

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 21:48:17 vasta tsitaadiga

Kuulge - kas kellelgi kadus samuti parema klahvi alt see Google image search ära?
Mingi uuendusega kadus ära või peab kusagilt seadetest sisse lülitama?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 22:02:06 vasta tsitaadiga

Search by Image extension ikka sisse lülitud?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 20:04:24 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Search by Image extension ikka sisse lülitud?
Möh? Miks mingit eraldi extensionit veel vaja on?

Aga mul on Maci versioonis küll see funktsionaalsus hetkel olemas.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2015 14:01:17 vasta tsitaadiga

Võimalik, et siit juba läbi käinud, aga värske installiga Win 7 Pro + Chrome (Version 39.0.2171.95 m (64-bit)) kooslus ei tööta.
Peal on uusim ID-tarkvara ja IE11 all autentimine kenasti töötab. Varasemalt 32-bit Chrome on töötanud kenasti.



EDIT: ID-tarkvara üle-installimine/parandamine aitas.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 15:28:15 vasta tsitaadiga

Ei tea kas e-residentidele ka mingi väike manuaal kaasa anti, kus kirjas et seda uuesti installi tuleb päris tihti ette võtta?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.