Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kes suudab avada selle pildi... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 12:37:29 kes suudab avada selle pildi... vasta tsitaadiga

1:1 foto veoautost

siin taustinfo foto kohta

mina ei suutnud avada, arvuti jooksis lihtsalt kokku icon_razz.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2004 12:39:54 vasta tsitaadiga

Avasin... mis siis?
_________________
Честных психов можно не лечить...


viimati muutis Raiku 11.03.2004 12:44:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 12:44:15 vasta tsitaadiga

icon_confused.gif ka minul avaneb, milles point
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2004 12:44:51 vasta tsitaadiga

Ilmselt on vaderil nõrk arvuti lihtsalt.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
100kv
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 11.03.2004 12:46:56 vasta tsitaadiga

minul avab normaalselt. probleeme pole.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 12:49:02 vasta tsitaadiga

nõaahh... point ei olegi ju tegelikult selles, et kas avaneb või mitte, point on selles, et lihtsalt tohutu pilt on, kuna ma ei leidnud ühtegi teist teemat, kuhu see võiks sobida, siis tegin uue teema
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2004 12:53:32 vasta tsitaadiga

Mis siin tohutut on? 2,8 mega... nuuh arvutit ruunab küll 158-megaga... aga on ka suuremaid pilte nähtud.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 11.03.2004 13:01:16 vasta tsitaadiga

24-25 sekundit avas ja eks ootas netiühenduse taga oodates, uuenda veidi oma arvutit suurem mälu või võimsam graafikakaart

viimati muutis jupiter 11.03.2004 13:02:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 13:01:48 vasta tsitaadiga

link :: 100 mb tif.

mnjah.. keegi katsetada tahab sis.. asi ainult et 100 mb.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 11.03.2004 13:03:56 vasta tsitaadiga

avas ja suht ruttu kah, kus nali on ?? minumeelest on naljakam see, et hot.ee on jälle koomas
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 11.03.2004 16:05:50 vasta tsitaadiga

mul avas küll ja vägagi kiiresti
8)

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 16:09:39 vasta tsitaadiga

Ma olen näinud Marsist ühte PÄRIS suurt pilti!
Aadressi ainult enam ei suuda leida...

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 16:10:56 vasta tsitaadiga

mul avas ka kuid mis on sellise pildi m6te?! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 16:12:12 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Ma olen näinud Marsist ühte PÄRIS suurt pilti!
Aadressi ainult enam ei suuda leida...


sokimehe antud 100MB'ne pilt on nasa lehelt, vaatan mis seal peal ka on, ainult et 30min imeb seda sealt
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 11.03.2004 16:18:48 vasta tsitaadiga

1:1 see pilt küll nüüd pole sellest veoautost vader
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2004 16:21:06 vasta tsitaadiga

von_kristus kirjutas:
1:1 see pilt küll nüüd pole sellest veoautost vader

Sõltub, millist dpi-d kasutada icon_wink.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 16:24:08 Re: kes suudab avada selle pildi... vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
1:1 foto veoautost

siin taustinfo foto kohta

mina ei suutnud avada, arvuti jooksis lihtsalt kokku icon_razz.gif


pildi avas küll, aga sisse/välja zuumimine ja pildil ringi liikumine tõmbas masina küll kooma icon_lol.gif browseriks opera, ie'ga ei viitsi proovida

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 16:25:34 vasta tsitaadiga

keegi seda taustaks ei taha panna? icon_lol.gif

ps: mul avas ka kenalt, aga paremklikk ja liikumine võttis kooma

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 16:29:15 vasta tsitaadiga

Mis arvutid tei kõ6igil on, et muudkui kooma ja kooma? Istun tööl 366MHz cellu taga ei kooma siin eriti midagi...

vot siin on üks suur pilt. Kui vähendatud ei oleks

http://www.tawbaware.com/maxlyons/gigapixel.htm

# Final image dimensions: 40,784 x 26,800 pixels
# Number of pixels in final image: 1,093,011,200 (1.09 gigapixel)
# Final image file format: RGB Tiff using deflate compression
# Final image file size: 2,068,654,055 bytes

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 11.03.2004 16:31:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 16:30:16 vasta tsitaadiga

Sokimeez kirjutas:
mnjah.. keegi katsetada tahab sis.. asi ainult et 100 mb.


See veoauto võtab ka .tif'ina ~150MB, nii et see ei pruugi eriti võimas olla.
Aga alati saab tif'i ka jpg-ga kokkupakkida, sellel juhul tuleb vist 300MB laks
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 11.03.2004 16:33:18 vasta tsitaadiga

Sokimeez kirjutas:
mnjah.. keegi katsetada tahab sis.. asi ainult et 100 mb.

isegi sellega pole probleemi.. näitab kosmost icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 17:01:58 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
Sokimeez kirjutas:
mnjah.. keegi katsetada tahab sis.. asi ainult et 100 mb.

isegi sellega pole probleemi.. näitab kosmost icon_smile.gif



nüüd on vähemalt mida avatarix panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 11.03.2004 17:53:25 vasta tsitaadiga

aga see jutt, veoauto-pildi kohta on päris põnev. tekkis selline küsimus - mis on 'interpolation software'. kas see on selline soft, mis lubab pilte teatud määral suurendada detailsust kaotamata?

edit: vabandust, artikli lõpus on lingid antud. põnev igatahes.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viiking89
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 12.03.2004 17:04:40 vasta tsitaadiga

See küll migi suur pilt ei ole icon_rolleyes.gif ilusti mahaub ju kuvarile ära
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clocker
Kreisi kasutaja
clocker

liitunud: 01.11.2003




sõnum 12.03.2004 17:14:50 vasta tsitaadiga

mul tuli IE-s kerida üles ja kõrvale üüratu aeg, terve ekraan ja rohekmgi oli täis icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argo
HV kasutaja
argo

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2004 17:18:52 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Mis arvutid tei kõ6igil on, et muudkui kooma ja kooma? Istun tööl 366MHz cellu taga ei kooma siin eriti midagi...

vot siin on üks suur pilt. Kui vähendatud ei oleks

http://www.tawbaware.com/maxlyons/gigapixel.htm

# Final image dimensions: 40,784 x 26,800 pixels
# Number of pixels in final image: 1,093,011,200 (1.09 gigapixel)
# Final image file format: RGB Tiff using deflate compression
# Final image file size: 2,068,654,055 bytes

Pääris ästi soomis icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2004 17:22:13 vasta tsitaadiga

icon_confused.gif aega l2ks keskmisest kauem, a hakkama sai...
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 12.03.2004 17:29:18 vasta tsitaadiga

Pold midagi häda. Veits läägima võttis avamisel(xchatis teksti inputtimine läägis veits), muidu ei juhtund midagi peale selle, et imes mingi ~100MB mälu enda alla icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 12.03.2004 17:47:01 vasta tsitaadiga

Käisin ka NASA kodukal 1aeg. Päris huvitavad ja suured pildid olid ning kindlasti ka väga kvaliteetsed.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 12.03.2004 19:47:56 vasta tsitaadiga

Sokimeez kirjutas:
mnjah.. keegi katsetada tahab sis.. asi ainult et 100 mb.

Misasja....on see normaalne, et mul tõmbas selle IE-ga "save target as"iga asja ära 1 sekiga icon_eek.gif .Riba kohe sinine ja copyng 10 seki ja asi arvutis olemas.Propeties näitab 110 mega ja avab pildi ilusti, kuid masina tõmbab küll kooma.Samas kui ma panin download with get right siis näitas,et tuleb aint 190 kb/S,aga Ie-ga ma ei näinudki seda kiirust, sest kohe oli riba lõpus ja copyng.Proovisin veel kaks korda ja sama asi...kas ma olen millestki valesti arusaanud või?Samas kui ma panen niisama lingi peal open siis ainult loadib seda(ootasin kuskil 5 minti),panin akna kinni....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2004 19:57:24 vasta tsitaadiga

Hehe mul jooksis Opera kokku igatahes icon_mad.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clocker
Kreisi kasutaja
clocker

liitunud: 01.11.2003




sõnum 12.03.2004 20:09:09 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Hehe mul jooksis Opera kokku igatahes icon_mad.gif

Kasuta IE-d icon_wink.gif 8)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2004 20:18:16 vasta tsitaadiga

ei tea minul nagu tuli ka pilt välja aga avamiseks läks küll 2 min, pildi liigutamisest ma ei rääägigi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 12.03.2004 21:06:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1:1 foto veoautost

oot oot. kuda kuradit ta 1:1 on siis? väikesevõitu veidike

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2004 21:47:09 vasta tsitaadiga

aega läks veidi aga arvuti paneg ei pand (isegi) icon_smile.gif
avanes ilusasti Avant broweriga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.03.2004 21:50:40 vasta tsitaadiga

dvd keera seti kinni siis jõuab prose rohkem icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2004 22:20:02 vasta tsitaadiga

P 200MHz ja rammu 192MB. Lehitsejaks IE 6.0 - Ei teinud teist nägugi. Töötas kenasti.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 11:00:53 vasta tsitaadiga

veoauto tegi nii 15 sekundiga lahti ja kerides ega zoomides ei lagind isegi, kusjuures arvuti on
Pentium 233 mhz mmx, rammi on 383 SD IE 6.0
+ mul on jagatud ühendus nii 20 kasutajaga ja see pole sugugi kiire! lihtsalt hetkel vist olin lucky ja kedagi polnud internetis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 13.03.2004 21:07:19 vasta tsitaadiga

aga proovige nii et salvestage pilt arvutisse ja siis avage ja vajutage ctrl+a
mul pani siis asi täiega pange icon_lol.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Craft
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 21:12:51 vasta tsitaadiga

Juss71 kirjutas:
Sokimeez kirjutas:
mnjah.. keegi katsetada tahab sis.. asi ainult et 100 mb.

Misasja....on see normaalne, et mul tõmbas selle IE-ga "save target as"iga asja ära 1 sekiga icon_eek.gif .Riba kohe sinine ja copyng 10 seki ja asi arvutis olemas.Propeties näitab 110 mega ja avab pildi ilusti, kuid masina tõmbab küll kooma.Samas kui ma panin download with get right siis näitas,et tuleb aint 190 kb/S,aga Ie-ga ma ei näinudki seda kiirust, sest kohe oli riba lõpus ja copyng.Proovisin veel kaks korda ja sama asi...kas ma olen millestki valesti arusaanud või?Samas kui ma panen niisama lingi peal open siis ainult loadib seda(ootasin kuskil 5 minti),panin akna kinni....


Caches oli olemas juba, tõstis lihtsalt kõvakettal teise kohta.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tmaster
HV vaatleja
tmaster

liitunud: 21.01.2004




sõnum 14.03.2004 18:34:05 vasta tsitaadiga

he mul tuli IE-ga suht kärmelt ära mingi 20 seki vast läks. icon_razz.gif aga 1:1 see pilt pole kindlasti rekkad ikka suuremad.. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 14.03.2004 20:11:46 vasta tsitaadiga

dynamic kirjutas:
aga see jutt, veoauto-pildi kohta on päris põnev. tekkis selline küsimus - mis on 'interpolation software'. kas see on selline soft, mis lubab pilte teatud määral suurendada detailsust kaotamata?

edit: vabandust, artikli lõpus on lingid antud. põnev igatahes.
Ei ole soft, on meetod.

Muidu endal tiris kähku alla ja kokku ka ei jooksutanud... a korralikku pilti ma siiski ei saanud. Mu 64MB mälu ikka natsa vähe sellise asja jaoks.

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KeNtSiK
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2004 02:22:20 vasta tsitaadiga

Mul tuli Operaga päris kähku ja kinni ei jooksnud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 00:21:32 vasta tsitaadiga

väike eesti blogijate võrgustik oleks kohane siinkohal ära tuua: link icon_wink.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.03.2004 09:50:23 vasta tsitaadiga

etsipongu kirjutas:
väike eesti blogijate võrgustik oleks kohane siinkohal ära tuua: link icon_wink.gif

Mis loom on blogija?

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 10:25:52 vasta tsitaadiga

Ja miks see võrgustik just siinkohas oli sobilik ära tuua?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.03.2004 10:30:34 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Ja miks see võrgustik just siinkohas oli sobilik ära tuua?

Ilmselt pildi suuruse tõttu icon_rolleyes.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 26.04.2004 21:12:44 vasta tsitaadiga

eee minu masin sai ka sellega hakkama icon_biggrin.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 26.04.2004 21:43:48 vasta tsitaadiga

isegi minu PII tegi ka selle lahti icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 27.04.2004 07:18:22 vasta tsitaadiga

Ka minu masin avas selle ja suhteliselt kiirelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kes suudab avada selle pildi... mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.