Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 28.09.2014 22:58:08 vasta tsitaadiga

http://speedtest.net näitab D2.3/U1.1; lubatud 2.0Mb/s aga Raadio2 järelkuulamine (peale 1.5tundi kuulamist) hakib.
Samuti päeval youtube võtab kiirelt hakkima... Minu softi probleemid või T2 probleemid või lihtsalt süsteemne voogesituse pidurdamine?
Asukoht Puhja vald, Tartumaa. Abiks Huawei B660+katuseantenn.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaddam
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2006




sõnum 04.10.2014 17:40:04 vasta tsitaadiga

Kas ja kuidas saab tööle iphone5 LTE / 4G interneti tööle tele 2 võrgus?
iPhone5 mudel on A1429. Esinduses on sim kaart ka uue vastu välja vahetatud, aga LTE ühendust ikka ei ole. 4G on paketis sees (nuti 9.49)

iOS on ka uuendatud kõige uuema peale 8.0.2

On äkki keegi tööle saanud ja oskab aidata?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 18:04:45 vasta tsitaadiga

Kas ei olnud mingi teema, et iPhone5 ei ole 4G tuge Eestis. Mingi sagedus ei ühildu.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 18:11:59 vasta tsitaadiga

iFöön5S ja 5C toimib 4G tele2 võrgus. Tavalise 5-ga mitte. Õuna piirangud. (tavaline 5 toimib vaid EMTi 4G võrgus - ükskama kust sa telefoni ostnud oled)
Apple arvates on nii kasutajatele parim thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 04.10.2014 18:20:59 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas ei olnud mingi teema, et iPhone5 ei ole 4G tuge Eestis. Mingi sagedus ei ühildu.


Ta ei oma 2600 Mhz tuge, mida Tele2 valdavalt suuremates linnades kasutab.
toimib vist 1800 peal aga ma ei tea kas ja kus see Tele2 kasutusel,

800 osas ei mälet,

Juhul kui räägime iPhone ILMA S täheta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 18:28:32 vasta tsitaadiga

Vaatasin gsmarenast järgi. 800mhz tugi kh puudub sellel...
Seega, ega vist ei töötagi siis 4g võrgus siin riigis.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 18:29:27 vasta tsitaadiga

2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - GSM A1428
CDMA 800 / 1900 / 2100 - CDMA A1429
3G Network HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 - GSM A1428
CDMA2000 1xEV-DO - CDMA A1429
4G Network LTE 700 MHz Class 17 / 1700 / 2100 - GSM A1428
LTE 700 / 850 / 1800 / 1900 / 2100 - CDMA A1429
LTE 850 / 1800 / 2100 - GSM A1429

Tundub ,et 5-l puudub ka 800MHz
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 21:51:36 vasta tsitaadiga

Alates iOS8 lubab Apple 4G-d kõikide Eesti operaatoritega kasutada, aga iPhone 5 toetab ainult 1800 Mhz sagedust, Eestis on kasutusel 2600, 1800 ja 800 Mhz.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 04.10.2014 23:02:29 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
http://speedtest.net näitab D2.3/U1.1; lubatud 2.0Mb/s aga Raadio2 järelkuulamine (peale 1.5tundi kuulamist) hakib.
Samuti päeval youtube võtab kiirelt hakkima... Minu softi probleemid või T2 probleemid või lihtsalt süsteemne voogesituse pidurdamine?
Asukoht Puhja vald, Tartumaa. Abiks Huawei B660+katuseantenn.

Ja vastus: Firefox. thumbs_down.gif
Cromega 0 probleemi ja hakkimist.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaddam
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2006




sõnum 05.10.2014 10:45:32 vasta tsitaadiga

Täpselt, tele2 võrguinfo kohaselt peaks olema neil LTE sagedus ka 1800 Mhz ehk siis iphone5 A1429 LTE band 3 sagedus mis peaksid olema üks ja sama, kuid ei saa LTE märki ette ei tallinna kesklinnas, ega ka linnast eemal. Tele2 kodulehe külje järgi peaks neil juba üsna hea 4G levi olema poolel eestil.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 11:11:52 vasta tsitaadiga

Linnes on nagunii LTE 2600, maal LTE 800, teagi kus seda 1800 kasutatakse, kuskil linna ääres ehk kus vähem rahvast icon_rolleyes.gif
Saada kiri neile ja küsi, kas üleüldse kuskil ongi see kasutuses

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 06.10.2014 19:09:15 vasta tsitaadiga

zaddam kirjutas:
Täpselt, tele2 võrguinfo kohaselt peaks olema neil LTE sagedus ka 1800 Mhz ehk siis iphone5 A1429 LTE band 3 sagedus mis peaksid olema üks ja sama, kuid ei saa LTE märki ette ei tallinna kesklinnas, ega ka linnast eemal. Tele2 kodulehe külje järgi peaks neil juba üsna hea 4G levi olema poolel eestil.


Ma pakun et Tele2 on linnades 2600 (vähemalt Tallinnas) ja mujal pigem 800.

Mis ei tähenda et kuskil pole ka 1800 aga neid kõiki valdavalt ei panda samasse kohta korraga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaddam
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2006




sõnum 07.10.2014 10:53:30 vasta tsitaadiga

Tele2 vastas, et tele2 võrgus puudub 1800 sagedus. Seega iPhone 5 A1429 mudelit ei saa tele2 võrgus LTE võrku kasutada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 09:44:44 vasta tsitaadiga

Väga huvitav, ametlikult peaks neil olema 1800Mhz litsents olemas... tundub ju ressursi raiskamisega kui nad seda ei kasutada:

www.gsacom.com raportist

Tele2 Estonia commercially launched LTE
in Tallinn using 1800 MHz (LTE1800) and 2.6 GHz
on November 27,2012.
8.3 MHz of additional 1800 MHz spectrum
was acquired at end 2011.
On March 11,2014 Tele2 announced the company had doubled its
2.1 GHz holding, which can be used immediately for
3G and can be used later in its LTE network.
The company is deploying 300 Mbps LTE-Advanced in a
number of cities.the first 800 MHz (band 20) site was
launched on May 9, 2014

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 10:11:00 vasta tsitaadiga

Kodulehel oleva infojärgi peaka ka nagu 1800MHz kasutusel olema.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2014 20:49:36 vasta tsitaadiga

Kuidas teil HV foorum hetkel T2 neti otsas toimib? Mul suht tihti uut lehte laadides viskab "web page inst available" icon_rolleyes.gif
Totaalselt kõik muud lehed/foorumid toimivad probleemideta.

Packet lossi kh pole...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2014 16:55:42 vasta tsitaadiga

Mul "pidurdab" igal pool täna, kuigi kiirus ja ping on kõik väga head. Ühendust saab kõigi lehtedega, aga võtab aega. Kui ei teaks, kahtlustaks väga kehva kiirust või pingi, aga on hoopis vastupidi...
Edit: vast on süüdi see, et ping igale poole mujale (proovisin elioni, elisat, emt-d) kui tele2 enda serverisse on keskmiselt 1,5-2x suurem, ekraanipaugul on tele2 pingtest paremal:
Spoiler Spoiler Spoiler

On see normaalne vahe ja kuidas seda seletada?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 20:35:39 vasta tsitaadiga

mul alates laupäevast sama ca 1/3 suvalise lehe avamistest ebaõnnestub ning raadio kuulamine katkeb keskmiselt iga 10 minuti pealt nii telefonis kui 3g modemiga arvutis, HV foorumit peab miskipärast kõige kauem ootama kuni ühenduse saab thumbs_down.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 16.10.2014 23:06:05 vasta tsitaadiga

Sama ka Harju-ja Raplamaa piiril.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 16:50:33 vasta tsitaadiga

Kas oleks mõistlik Elisast Tele2-te üle kolida või vastupidi?

Pean silmas just 4g leviala ja üldiseid probleeme.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 17:23:22 vasta tsitaadiga

kjmrc, pead proovima - kõik on kinni füüsilises asukohas. Ise testisin EMT vs Elisa ja otsustasin EMT kasuks, kuna kiirused minu piirkonnas 2x paremad.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 17:58:28 vasta tsitaadiga

No üldiselt kasutan Tartu linnapiires, vähesel määral ka Võru linnas ning Antsla maakonnas. Kui sellised piirkonnad, siis pole väga suurt vahet kas Tele2/Elisa?

Kui tulevikku silmas pidades, siis ilmselt Elisa?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 18:02:35 vasta tsitaadiga

Võrus ja antlas kas Tele2 üldse oma 4G käivitanudki on icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 18:40:57 vasta tsitaadiga

kjmrc kirjutas:
No üldiselt kasutan Tartu linnapiires, vähesel määral ka Võru linnas ning Antsla maakonnas. Kui sellised piirkonnad, siis pole väga suurt vahet kas Tele2/Elisa?

Kui tulevikku silmas pidades, siis ilmselt Elisa?
Nagu enne üteldi - oleneb piirkonnast ning tulevikku ennustada ei saa.

Mu sõber oli Tele2'ga rahulolematu (kliendistaaž oli väga-väga pikk), vahetas Elisa vastu ühel hetkel. See osutus veel hullemaks, praegu on EMT's ja kõik käib nagu kulda. See ei tähenda midagi muud kui et ühe inimese jaoks arvestades ta kasutamisharjumusi ja füüsilist lokatsiooni on operaator X parim valik.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 19:43:46 vasta tsitaadiga

Ehk siis mingis paigas võib levi olla ideaalne, aga liigud ainult kilomeeter-paar eemale sellest paigast ning leviga võib olla täielik pupu...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 22:48:23 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Ehk siis mingis paigas võib levi olla ideaalne, aga liigud ainult kilomeeter-paar eemale sellest paigast ning leviga võib olla täielik pupu...
Kusjuures 800MHz 4G levib ikka väga viisakalt. Suvel maal vanaema juures rannikul olid kohati nii 2G kui 3G olemas, rääkida sai aga andmesidet ei liikunud suurt bittigi. Lukustasin enda telefoni 4G peale ja netti oli nagu muda, huvipärast striimisin kodusest NASist isegi videot. Levi oli üks "pulk" aga see ei seganud. Kui telefonil lasin ise võrku valida siis muidugi oli 2G pigem ees.

Aga taas - see kõik oleneb. Vennal oli väga sant Elisa 3G seal - aga kõlbas kasutada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 12:48:54 vasta tsitaadiga

Praegusel hetkel tundub, et Tele2-el on 4G signaali levi tugevus madalam, kui ta enda 2/3G levi. Ehk kui sama masti all mõõta levitugevusi siis 4G on nõrgem. Telefonis väljendub see sellega, et kui telefon 3G peal siis automaatselt 4G peale ei lähe.
Kõige paremini saab seda katsetada Veerenni ärimaja juures, seal maja küljes mõlemad mastid.

Mõõdetud siis sama telefoniga (HTC one m7) aga 4G jaoks telefon lukustatud LTE peale.

3G masti levi, kliki mastil ja vaata Details http://www.cellmapper.net/map?MCC=248&MNC=3&type=UMTS&latitude=59.41265769017855&longitude=24.756206850471223&zoom=16
4G masti levi, kliki mastil ja vaata Details http://www.cellmapper.net/map?MCC=248&MNC=3&type=LTE&latitude=59.41265769017855&longitude=24.756206850471223&zoom=16

Suure tõenäosusega on on 4G signaalitugevus madalam, kuna lihtsalt kliente 4G peal on veel üpris vähe ja prioriteet on 2/3G signaalil, et kõnelevi oleks parem.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 13:00:21 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Praegusel hetkel tundub, et Tele2-el on 4G signaali levi tugevus madalam, kui ta enda 2/3G levi. Ehk kui sama masti all mõõta levitugevusi siis 4G on nõrgem. Telefonis väljendub see sellega, et kui telefon 3G peal siis automaatselt 4G peale ei lähe.
Kõige paremini saab seda katsetada Veerenni ärimaja juures, seal maja küljes mõlemad mastid.

Mõõdetud siis sama telefoniga (HTC one m7) aga 4G jaoks telefon lukustatud LTE peale.

3G masti levi, kliki mastil ja vaata Details http://www.cellmapper.net/map?MCC=248&MNC=3&type=UMTS&latitude=59.41265769017855&longitude=24.756206850471223&zoom=16
4G masti levi, kliki mastil ja vaata Details http://www.cellmapper.net/map?MCC=248&MNC=3&type=LTE&latitude=59.41265769017855&longitude=24.756206850471223&zoom=16

Suure tõenäosusega on on 4G signaalitugevus madalam, kuna lihtsalt kliente 4G peal on veel üpris vähe ja prioriteet on 2/3G signaalil, et kõnelevi oleks parem.


S5'ga on samuti automaatse peal ning Tallinnas ringi sõites näen ikka väga harva kui 4G asendub 3G'ga, levib kenasti ka paneelmajadesse. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 17:27:13 vasta tsitaadiga

Niisama ringi hängides on ka Nexus5 LTE võrgus. Vb aitab see, et uuem modem S5-el ja N5el kui One m7-l.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 18:01:03 vasta tsitaadiga

[veix], No võrreldes 2G-ga on ka 3G levi vähe stem, tundubki, et mida G edasi, seda nõrgem levi on ja seda rohkem maste vaja.

Aga võrreldes teiste opekatega on Tele2-te ikka võimsalt cellmapitud icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 21:16:56 vasta tsitaadiga

ot:
kuidas seda teha saab?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 21:23:22 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
ot:
kuidas seda teha saab?
https://play.google.com/store/apps/details?id=cellmapper.net.cellmapper
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 21:30:56 vasta tsitaadiga

salatoimik, tänan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 17:34:32 vasta tsitaadiga

Krt endiselt see nett neil paras ikaldus. Ping ok, aga lehtede avanemist oota jupp aega (kui üldse avanevad) thumbs_down.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 18:21:30 vasta tsitaadiga

Keilas, Tallinnas ja Raplas küll ei kurda absoluutselt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 01.11.2014 19:44:34 vasta tsitaadiga

asi on selles, et TELE2 kasutab linnas 4G puhul 2600 sagedust, mida kõrgem sagedus seda kehvemini levib. Elisa kasutab linnas 800/1800/2600 sagedust- levi parem, kui 2Gl
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 20:59:39 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Krt endiselt see nett neil paras ikaldus. Ping ok, aga lehtede avanemist oota jupp aega (kui üldse avanevad) thumbs_down.gif

No sama on Tallinna lähedal thumbs_down.gif - ping ok, kiirus ok, aga lehetede avanemine venib nagu tatt... Tegemist siis 3G-ga. Ei oska siis seda fenomeni keegi lahti seletada? Kus tahanteada on?!
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 21:22:07 vasta tsitaadiga

Endal ka 3G-ga probleeme koguaeg. Levi on, aga lehed ei avane, videod ei bufferda ja muusika ei mängi. Eile tegin teisest EMT-ga telefonist WiFi hotspoti ja siis ühendasin selle WiFi-sse ennast. Polnud probleem mingeid lehti vaadata ega ka kasvõi 1080p YouTube videot vaadata. Pirita teel eriti see mure.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 21:52:23 vasta tsitaadiga

Kiius kh veel tagatipuks korras

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 13:15:33 vasta tsitaadiga

surender007 kirjutas:
asi on selles, et TELE2 kasutab linnas 4G puhul 2600 sagedust, mida kõrgem sagedus seda kehvemini levib. Elisa kasutab linnas 800/1800/2600 sagedust- levi parem, kui 2Gl


Tallinnas ja mitmel pool mujal Eestis läheb hetkel 800 käiku.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 15:17:19 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/2976965/tele2-avas-konekaartides-4g-interneti
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 17:52:05 vasta tsitaadiga

Smart kõnekaadi kliendid lubatakse automaatselt 4G võrku. Võiks rohkem lepingulistele ennem mõelda.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 19:49:02 vasta tsitaadiga

Keegi juba Smardi 4G ka proovinud on? Minu Smardi Internetikaart automaatselt 4Gsse ei läinud, eks peab ootama. Juhul kui hind jääb 0.9€ päev/piiramatu maht siis on täitsa hästi hinnastatud nett.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 19:53:34 vasta tsitaadiga

Hmm, seal kirjas, et uute smart stardikatega - saagi aru, kas vanad lähevad või peab simi vahetama vms icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 20:31:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hmm, seal kirjas, et uute smart stardikatega - saagi aru, kas vanad lähevad või peab simi vahetama vms icon_rolleyes.gif


http://smart.tele2.ee/smart/teenused_4G.html
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 20:33:58 vasta tsitaadiga

hmm, SMSga läheb keeruliseks, sim on pulgas, pulk ruuteri küljes icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 16:13:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
[veix], No võrreldes 2G-ga on ka 3G levi vähe stem, tundubki, et mida G edasi, seda nõrgem levi on ja seda rohkem maste vaja.

Aga võrreldes teiste opekatega on Tele2-te ikka võimsalt cellmapitud icon_eek.gif


Tele2 2/3G levi on mappinud keegi üle terve eesti, korralikult roadtrippinud. Mina isiklikult olen olen tallinnas tele2 4G mappinud omajagu ja siis ka tee tallinnast viljandisse.
Katsun igal võimalusel seda sees hoida nexus5-es kui sõidus.

htc one garantiist tagasi tuleb siis see mõõdab elisa 4g. Keegi võiks EMT-d ka mõõta.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrapper
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 05.11.2014 15:58:39 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et jagan tulemust Tele2 LTE võrgus E3272 modemiga.
Mõõtmised toimusid täna Vatslas (Saue vald). Teste tegin mitu ja valisin sellise keskmise.
Antennita siseruumis:

RSSI: -80 - -83dBm
LPDA Antennid katusel ja suunatud Tabasalusse aga masti ei näe:

RSSI: -48 - -50 dBm

Töötab!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 17:35:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi on 4G kõnekaardiga tööle ka saanud? Käisin eile SIMi vahetamas, ei hakanud tööle. Tele2 soovitas APNiks panna 4g.tele2.ee, ikka ei luba 4G võrku.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.11.2014 16:29:01 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Kas keegi on 4G kõnekaardiga tööle ka saanud? Käisin eile SIMi vahetamas, ei hakanud tööle. Tele2 soovitas APNiks panna 4g.tele2.ee, ikka ei luba 4G võrku.


Reklaamis oli neil vist selline lause,et vanad kõnekaardid aktiveeritakse Nov jooksul.Aga uutel ,mis 4G logodega peaks kohe toimina. Ise katsetasin vanema sim kaardiga, siis ka ei toiminud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.