Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 602, 603, 604 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 16:17:24 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
seeru kirjutas:
Jah uue Nuti tv kohta ma mõtlesingi.
Vanal ju sellist probleemi üldse ei ole.


Uues tee oma lemmiklist ja nihuta kõik nii nagu omale sobib ja problem solved.

Mis kanal nihkunud on?


Ise kasutan ka seda lemmiklisti teemat, aga aegajalt läheb boxil (vip1003) see valik iseendast meelest ja siis hakka jälle mingeid krdi vene kanaleid lappama.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.10.2014 16:36:40 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
seeru kirjutas:
Jah uue Nuti tv kohta ma mõtlesingi.
Vanal ju sellist probleemi üldse ei ole.


Uues tee oma lemmiklist ja nihuta kõik nii nagu omale sobib ja problem solved.

Mis kanal nihkunud on?


Ei ole neid lemmikliste omaks võtnud, ei vanas ega uues. Liiga palju klikkimist.

Nihkus musakanal 7. Nädalavahetusel oli 87 number, nüüd ronis mingi kümme kohta ülespoole.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.10.2014 11:51:10 vasta tsitaadiga

Mul sama asi. Ei ole neid lemmikliste tahtnud.
Paar korda kunagi koostasin aga kasutama keegi ei hakanud.
Mingil ajal olid need listid lihtsalt kadunud ka.
Rohkem huvi ei tunne.
Ütlen veelkorra, et palju lihtsam on kanali ette saamiseks kasutada numbriklahve ja selle juurde ma jään,
arenegu Elion kuhu soovib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 12:03:58 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:

Uues tee oma lemmiklist ja nihuta kõik nii nagu omale sobib ja problem solved.

Armjan, kas oleks võimalik, et kanalite lemmiklisti lisamisel jääks aktiivseks valik "lisa lemmikutesse". Iga järgmise kanali korral on tüütu 6 x paremale noolt valida.
Ja telekava kujundus ei ole eriti õnnestunud lahendus. Kanalite nimed ja logod võtavad liiga laia veeru enda alla, logod võiks üldse olemata olla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 04.10.2014 13:17:06 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
logod võiks üldse olemata olla.


Ei saa, siis ei ole innovaatiline.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.10.2014 14:21:05 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
(b)itiboy kirjutas:
logod võiks üldse olemata olla.


Ei saa, siis ei ole innovaatiline.

thumbs_up.gif
killer innovaatika, kui innovaatikast sai eesmärk omaette.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 19:50:48 vasta tsitaadiga

Probleem. Kasutusel kineskoopteler ja Amino. Kui valida ekraaniformaadiks tavaline, siis osa pildist on mõlemalt poolt nö peidus. Kui valida letterbox, siis on kogu pilt näha, aga üleval ja all mustad "palgid". Kui valida laiekraan 16:9, siis on pilt vertikaalselt välja venitatud. Varasemalt probleeme pole olnud ja täisekraanil kena pilt. Televiisori enda sätteid palju pole ja need on läbi proovitud. On siin mingi lahendus?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 19:52:22 vasta tsitaadiga

Käi ajaga kaasas ja osta uus teler. Telekanalid on vahepeal hakanud 16:9 pilti edastama.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 19:58:21 vasta tsitaadiga

Mul on olemas, aga ämmal-äial pole. Aga mis seal's ikka. Jälle targem.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 04.10.2014 21:31:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mul on olemas, aga ämmal-äial pole. Aga mis seal's ikka. Jälle targem.

Proovi teleril muud scart sisendit (kui on).
Proovi uut scart kaablit.
Teleri ekraaniiformaadi seaded.
Amino ekraaniformaadi seaded.
Amino videoväljundi seaded.
Amino hard reset (kui selline asi olemas on).

Ega rohkem võimalusi polegi.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 11:43:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui valida letterbox, siis on kogu pilt näha, aga üleval ja all mustad "palgid".

See ongi kõige õigem valik

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.10.2014 14:04:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Alates 01.11.2014 asendub telekanal Extreme Sports uue põneva ekstreemspordikanaliga Fuel TV.Simple Session ning XGames on nähtavad
HD kvaliteedis just Fuel TVs. Loodame, et see muudatus teeb telerivaatamise huvitavamaks! Tuletame Teile meelde, et telekanaleid saab
mugavalt valida,lisada või lõpetada nutiTV ekraanil või Iseteeninduses.

Ma ei ole extreme spordi põnev jälgija aga lihtsalt põhimõtte pärast, et huvitav kas see vahetus toimub siis ikkagi "vanas" TV teenuses ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 14:11:46 vasta tsitaadiga

Extreme sports asendub Fuel TV HD-na. Noppekanalina 50 eurosenti. Enne oli samuti noppekanalina.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 05.10.2014 14:17:40 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:

Mina tahaks, et ... et ETV 2 vaatamiseks vajutan ma nuppu kaks, mitte nool vasemale - nool alla, alla, alla, alla, alla....

Täpselt minu mõte.
"Testgrupp" oli mingi tulistamismängurite punt, kes peavad kogu aeg mingeid nuppe litsuma?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.10.2014 14:21:11 vasta tsitaadiga

Lisaks veel vanaemad ja neljaastased lapsed, nagu me siinses teemas korduvalt lugeda oleme saanud.

Ülalminitud vanusegrupi vahale jäävad on lihtsalt kohanemisvõimetud icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.10.2014 14:24:50 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
linni kirjutas:

Mina tahaks, et ... et ETV 2 vaatamiseks vajutan ma nuppu kaks, mitte nool vasemale - nool alla, alla, alla, alla, alla....

Täpselt minu mõte.
"Testgrupp" oli mingi tulistamismängurite punt, kes peavad kogu aeg mingeid nuppe litsuma?

Testijad ise tegelt Elioni teenust vist igapäevaselt ei kasutagi.
Aga vanemale inimesele nüüd seda Uut Nuti Tv kasutamist telefoni kaudu juhendada on ikka katastroof.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 05.10.2014 14:26:22 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Panen siia ka mobile OS kasutajate statistika Eestis http://gs.statcounter.com/#mobile+tablet-os-EE-monthly-201309-201409
Android - 63,98%
iOS - 32,07%
WP - 3,04%

Tore, aga mille alusel see statistika tehtud on?
google.com domeeni erinevate lehtede külastuse järgi? icon_razz1.gif (mida i-fööni tüübid sealt küll otsivad?)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 14:31:50 vasta tsitaadiga

http://tv.elion.ee/cloudgame/subcategory-action/index.php?HASH=32f5205a417323e4b0508dde0f175202

Oeh, nüüd on vähemalt mul peas kokku klikkinud pilt miks Microsofti platvormist eemale hoitakse. Selleasemel, et teenida vahenduskasu Microsoftiga Xboxi mängude müügi eest või mingit sisuteenust selle peal müüa tullakse oma teenusega välja. Selleasemel, et toppida Xbox igale koju topime hoopis digiboxi millega mängida saab. icon_idea.gif

PS: Tegemist on minu isikliku arvamusega, milles ma võin totaalselt eksida. Ei ole Elioni töötaja.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.10.2014 14:49:04 vasta tsitaadiga

Ulmevennad ikka. Elioni arenduskontor elab vist ammu Kuu peal juba. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.10.2014 14:53:04 vasta tsitaadiga

Saatsin neile oma "neile olulise" arvamuse selle kohta. Et siis katse nr.2 kui esimene aia taha läks.

Ilmselt tahetakse Samsungi omanikele ka siiski digiboksi müüa. icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 15:01:53 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
http://tv.elion.ee/cloudgame/subcategory-action/index.php?HASH=32f5205a417323e4b0508dde0f175202

Oeh, nüüd on vähemalt mul peas kokku klikkinud pilt miks Microsofti platvormist eemale hoitakse. Selleasemel, et teenida vahenduskasu Microsoftiga Xboxi mängude müügi eest või mingit sisuteenust selle peal müüa tullakse oma teenusega välja. Selleasemel, et toppida Xbox igale koju topime hoopis digiboxi millega mängida saab. icon_idea.gif

PS: Tegemist on minu isikliku arvamusega, milles ma võin totaalselt eksida. Ei ole Elioni töötaja.

Minu arvates see on mõeldud kes juba kasutab elioni boksi ja selle lisana. Kui tahad mängida ainult siis osta konsooli/ arvuti.
Ise kasutan ka elioni tv ja boksi, xboxi ja ps3 ei oma. Kui hind tuleb normaalne siis isegi võiks proovida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 15:49:07 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt selle eest ehk isegi oleks nõus maksma kui asi normaalselt toimib ja hinnad kirved pole.
Need mängud mis varem pakkumises olid, olid ju aastast 1985, mõni ime, et populaarust ei saavutanud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 16:37:19 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
http://tv.elion.ee/cloudgame/subcategory-action/index.php?HASH=32f5205a417323e4b0508dde0f175202
Oeh, nüüd on vähemalt mul peas kokku klikkinud pilt miks Microsofti platvormist eemale hoitakse. Selleasemel, et teenida vahenduskasu Microsoftiga Xboxi mängude müügi eest või mingit sisuteenust selle peal müüa tullakse oma teenusega välja. Selleasemel, et toppida Xbox igale koju topime hoopis digiboxi millega mängida saab. icon_idea.gif
PS: Tegemist on minu isikliku arvamusega, milles ma võin totaalselt eksida. Ei ole Elioni töötaja.


Ise olin arvamusel, et mängur ostab ikka korraliku mängukonsooli ja mängud. Sihtgrupiks oli ilmselt tüüpiline pere kus vahel tahaks korraks mingid mängud maha pidada ning selleks oleks mängukonsooli ostmine liiast.

Arvasin, et aegunud teema aga vist uued tuuled kusagilt puhuma hakanud.


viimati muutis indrpo 17.10.2014 07:53:38, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 05.10.2014 18:03:02 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
http://tv.elion.ee/cloudgame/subcategory-action/index.php?HASH=32f5205a417323e4b0508dde0f175202

Oeh, nüüd on vähemalt mul peas kokku klikkinud pilt miks Microsofti platvormist eemale hoitakse. Selleasemel, et teenida vahenduskasu Microsoftiga Xboxi mängude müügi eest või mingit sisuteenust selle peal müüa tullakse oma teenusega välja. Selleasemel, et toppida Xbox igale koju topime hoopis digiboxi millega mängida saab. icon_idea.gif

PS: Tegemist on minu isikliku arvamusega, milles ma võin totaalselt eksida. Ei ole Elioni töötaja.


Esiteks pole sellel mingit pistmist xbox, ps ja teiste platvormidega. Saa üle oma xboxist... Keegi ei tee äppi xboxi silmas pidades. Nagu väike laps jonni iga päev sama asja peale. WP tuleb aga mitte esimese hooga. Capish!? Vb läheks teemaga edasi.

Indrekp, see pole mingi näpukas vaid uuring. Teema pole ka maas. Teadlikult see küsitlus avatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 18:33:54 vasta tsitaadiga

Taheti öelda, et teenusel pole turgu? Kui keegi mäletab, siis olid nutimängud Amino digiboksis saadaval. Kõik teame , mis sellest sai.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 18:46:13 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Taheti öelda, et teenusel pole turgu? Kui keegi mäletab, siis olid nutimängud Amino digiboksis saadaval. Kõik teame , mis sellest sai.
No need 2 pole omavahel võrreldavatki. Vaata mis tasemel need Amino mängud olid. Tol ajal oli mobiilidele kh juba parema tasemega asju saadaval.
Praegusel ajal on teleritesse sisse ehitatud / äppidena tiritavad taolised ajaviitemängud, mille eest elion tol ajal raha küsis.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.10.2014 19:09:48 vasta tsitaadiga

Kui raha on palju (ja me teame et on) ja arendajatel käed sügelevad (ja me teame et sügelevad), siis miks mitte teha asju mis kellelegi eriti huvi ei paku??
Kõik see jama on juba olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 19:17:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Taheti öelda, et teenusel pole turgu? Kui keegi mäletab, siis olid nutimängud Amino digiboksis saadaval. Kõik teame , mis sellest sai.
No need 2 pole omavahel võrreldavatki. Vaata mis tasemel need Amino mängud olid. Tol ajal oli mobiilidele kh juba parema tasemega asju saadaval.
Praegusel ajal on teleritesse sisse ehitatud / äppidena tiritavad taolised ajaviitemängud, mille eest elion tol ajal raha küsis.

Pole hullu. Kui inimesed vedu ei võta paneme paketi koosseisu ja keevitame kuutasule otsa. Ja maksad ikka kas mängid või mitte.... icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 05.10.2014 19:34:36 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Kui raha on palju (ja me teame et on) ja arendajatel käed sügelevad (ja me teame et sügelevad), siis miks mitte teha asju mis kellelegi eriti huvi ei paku??
Kõik see jama on juba olnud.


Seda jama pole olnud. Arendajad ei jookse omapäi (arenduse elutee tsüklist pole aimu, siis võiks enne see omale selgeks teha). Küsitlus on mis? Ikka arusaamiseks kas on huvi. Kellelegi ei topita teenust kurku. Tahad, maksa, ei taha, ära häda. Põhipaketti ei tuleks see teenus kunagi (mõelge loogiliselt)

Milles probleem praegu? Lihtsalt vingumine või on miskit tarka kah öelda? Pealegi on tegemist tv osast täiesti eraldiseisva osa ja tükiga üleüldse. Teenust vahendaks box läbi nutitv keskkonna, that is it! Keegi ei sunni küsitlusele vastata ja keegi ei sunni seda teenust ostma.
Teema sisu on jälle parajaks pardakiks läinud. Ma oletan, et siin on täiskasvanud arukad inimesed, mitte elukauged noorukesed kellel vaja siin aega parajaks teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 20:23:27 vasta tsitaadiga

Sai uus pult ostetud ja uus nutitv peale lastud ning esimene häda see kui pilt ette tuli siis näod pikad kõik icon_neutral.gif Kas see ongi uues nutis nii v minul midagi paigast ära?
Vana nutitv oli kõik korras ja vahel ise autom. regullis pilti ja kõik oli tore.
Mängisin boxi seadetes ja tv seadetes neid 16:9 4:3 valikuid aga paika ei lähe.
Motorola box ja vanem lg lcd 32"
Aidake hädas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.10.2014 20:23:38 vasta tsitaadiga

vaata armjan, sina oled see Elioni paradoks, mis mulle meeldib.
Aga infot edastavad mulle ka teised tegelased.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 22:34:27 vasta tsitaadiga

Nüüd sai katsetatud scart kaabliga ja boxis letterbox valitud ja pilt on ilusti nagu peab.
Järelikult uus nuti ja hdmi ei toimi korrektselt, samas vana nuti ja hdmi toimib.
Mina järeldan, et viga elioni poolne ja kas tõesti enamus kasutajaid vaatab venitatud nägusid icon_rolleyes.gif
Huvi pärast võiks veel toega suhelda ja esindustes käia neid pilte vaatamas, aega on ja vana peale saab tagasi minna kui lahendust ei leidu.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kostja
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 22:41:48 vasta tsitaadiga

hiljuti paigaldasin endale elioni nuti tv. telekas siis vanem lg 39'', pilt tuleb hdmi kaabliga. Probleeme pole, pilt on õiges formaadis. Probleem tekib vaid siis kui tahan läpaka pilti taha panna. Kui kaks hdmi kaablit sees, siis tekib probleemi pildi ümber lülitamisega läpaka pildile. Aitab see, kui selleks ajaks digiboksi hdmi juhtme välja.

Eelmine nädal lisati nba hd tv, ootame uut hooaega icon_smile.gif


viimati muutis kostja 05.10.2014 23:45:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 23:28:02 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Nüüd sai katsetatud scart kaabliga ja boxis letterbox valitud ja pilt on ilusti nagu peab.
Järelikult uus nuti ja hdmi ei toimi korrektselt, samas vana nuti ja hdmi toimib.
Mina järeldan, et viga elioni poolne ja kas tõesti enamus kasutajaid vaatab venitatud nägusid icon_rolleyes.gif
Huvi pärast võiks veel toega suhelda ja esindustes käia neid pilte vaatamas, aega on ja vana peale saab tagasi minna kui lahendust ei leidu.
Pillarboksi võimalust pole uues nutitvs?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 10:06:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
erkin kirjutas:
Nüüd sai katsetatud scart kaabliga ja boxis letterbox valitud ja pilt on ilusti nagu peab.
Järelikult uus nuti ja hdmi ei toimi korrektselt, samas vana nuti ja hdmi toimib.
Mina järeldan, et viga elioni poolne ja kas tõesti enamus kasutajaid vaatab venitatud nägusid icon_rolleyes.gif
Huvi pärast võiks veel toega suhelda ja esindustes käia neid pilte vaatamas, aega on ja vana peale saab tagasi minna kui lahendust ei leidu.

Pillarboksi võimalust pole uues nutitvs?


Menüüs on aga see ei mõika...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 10:17:10 vasta tsitaadiga

seeru, milleks rääkida asju mida sa ei tea? Jah, olgu sul neid sõpru või tuttavaid seal Elionis palju tahes aga hakata tegema maha võimaliku uut teenust, mille hetke olukorraga on kursis käputäis inimesi, pole sinu poolt õige käitumine. Ja kuidas sina tead, et see ei paku mitte kellelegi huvi? Kas sina räägid kogu Eesti eest? Selle jaoks uuringud ongi, et arusaada mis läheb korda ja mis mitte. Ja ilmselgelt EI tea sina mis uuringu tulemused on.
See, mis oli kunagi, pole üldse võrreldavadki antud teenusega. Võiksid ennast natuke rohkem tagasi hoida ja mitte üritada välja paista kui isik kes on kõigega Elionis kursis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 10:17:39 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mul on olemas, aga ämmal-äial pole. Aga mis seal's ikka. Jälle targem.

Proovi teleril muud scart sisendit (kui on).
Proovi uut scart kaablit.
Teleri ekraaniiformaadi seaded.
Amino ekraaniformaadi seaded.
Amino videoväljundi seaded.
Amino hard reset (kui selline asi olemas on).

Ega rohkem võimalusi polegi.

Kõik, peale selle hard reseti proovitud.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.10.2014 11:31:24 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
seeru, milleks rääkida asju mida sa ei tea? Jah, olgu sul neid sõpru või tuttavaid seal Elionis palju tahes aga hakata tegema maha võimaliku uut teenust, mille hetke olukorraga on kursis käputäis inimesi, pole sinu poolt õige käitumine. Ja kuidas sina tead, et see ei paku mitte kellelegi huvi? Kas sina räägid kogu Eesti eest? Selle jaoks uuringud ongi, et arusaada mis läheb korda ja mis mitte. Ja ilmselgelt EI tea sina mis uuringu tulemused on.
See, mis oli kunagi, pole üldse võrreldavadki antud teenusega. Võiksid ennast natuke rohkem tagasi hoida ja mitte üritada välja paista kui isik kes on kõigega Elionis kursis.

Sa oled valesti aru saanud. Ma ei tee maha ega ei ürita rohkem välja paista, kui siin näiteks sina. Kursis olen ka rohkem muude asjadega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 11:57:34 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Nüüd sai katsetatud scart kaabliga ja boxis letterbox valitud ja pilt on ilusti nagu peab.
Järelikult uus nuti ja hdmi ei toimi korrektselt, samas vana nuti ja hdmi toimib.
Mina järeldan, et viga elioni poolne ja kas tõesti enamus kasutajaid vaatab venitatud nägusid icon_rolleyes.gif
Huvi pärast võiks veel toega suhelda ja esindustes käia neid pilte vaatamas, aega on ja vana peale saab tagasi minna kui lahendust ei leidu.


Järelikult vanem LG 32" LCD ei oska formaati ja resolutsiooni läbi Uus NutiTV KreaTV tarkvara kasutades HDMI kokku leppida? Viga on seadmete omavahelises koostöös.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 12:55:43 vasta tsitaadiga

Mul samuti venitas pildi täisekraanile juhul, kui üleval-all juhtus must riba olema. Seetõttu näod pikad.
Samas- kui motorola menüüs näppisin erinevaid formaate, siis natuke oli asi ilus ja hakkas peale.
See venitamine sai ka üheks uuest nutiTV loobumise aluseks
Teleriks Panasonicu 42" G30 põlvkonna plasma
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:24:31 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
erkin kirjutas:
Nüüd sai katsetatud scart kaabliga ja boxis letterbox valitud ja pilt on ilusti nagu peab.
Järelikult uus nuti ja hdmi ei toimi korrektselt, samas vana nuti ja hdmi toimib.
Mina järeldan, et viga elioni poolne ja kas tõesti enamus kasutajaid vaatab venitatud nägusid icon_rolleyes.gif
Huvi pärast võiks veel toega suhelda ja esindustes käia neid pilte vaatamas, aega on ja vana peale saab tagasi minna kui lahendust ei leidu.


Järelikult vanem LG 32" LCD ei oska formaati ja resolutsiooni läbi Uus NutiTV KreaTV tarkvara kasutades HDMI kokku leppida? Viga on seadmete omavahelises koostöös.


Aga kes vastutab? Kes probleemi peaks lahendama? Kliendi rahakott?

Käisin ka elioni esinduses vaatamas, seal on ka kõik uhked telekad ja pildid samuti täisekraani ulatuses. Ei tundunud samas nii välja venitatud aga ei saa väga aru ka... Aga minule tundub ikka, et etv, kanal2 ja tv3 peaks pildil üleval ja all olema must riba icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.10.2014 13:36:00 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Aga minule tundub ikka, et etv, kanal2 ja tv3 peaks pildil üleval ja all olema must riba icon_rolleyes.gif

Ei peaks tegelikult. Vaata, et igapool seadetes 0leks määratud 16:9 pildiformaat. Motorola boksis orignaalformaat.(kui kasutad scart ühendust, siis võib erinevaid võimalusi olla.)

Ähh: kui sul on 4:3 ekraaniga telekas, siis küll jaj mustad ääred üleval ja all.


viimati muutis seeru 06.10.2014 13:42:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:37:07 vasta tsitaadiga

Kas külmstardis peabki digibox vahetama 4:3 ja 16:9 suhete vahel paar korda?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.10.2014 13:41:17 vasta tsitaadiga

Endal toimivad kõik kolm digiboksi erinevate ekraanide taga täiesti korralikult.
Ka kineskoopteleri puhul on formaat okei.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:44:25 vasta tsitaadiga

erkin, pilti viitsid teha oma väljavenitatud asjadest?

Viimasel ajal on popiks muutunud 21:9 (ka mõningate eesti seriaalide puhul), ning karta on, et su teler lihtsalt "lõikab" sel puhul tekkivad mustad ribad ülevalt ja alt ära, mille tulemuseks ongi moonutatud pilt.

Endal on igal juhul pilt ok. nii monitori kui ka teleriga.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.10.2014 13:45:39 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Kas külmstardis peabki digibox vahetama 4:3 ja 16:9 suhete vahel paar korda?

Mul on vip1903 ühendatud scardi ja hdmi korraga.
Külmstart läheb automaatselt scart peale siis on suvakuhe vale, puldist panen hdmi peale siis korras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 19:39:51 vasta tsitaadiga

Paistab, et varsti võimalus nutitv seadetes kanalinumbrid sisse-välja lülitada icon_question.gif Et ikka võetakse rahva häält kuulda. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.10.2014 19:45:55 vasta tsitaadiga

Kui sa nii väidad. Oleks tore seda reaalsuses näha.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 19:54:06 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
Paistab, et varsti võimalus nutitv seadetes kanalinumbrid sisse-välja lülitada icon_question.gif Et ikka võetakse rahva häält kuulda. icon_rolleyes.gif

icon_eek.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 20:49:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
(b)itiboy kirjutas:
Paistab, et varsti võimalus nutitv seadetes kanalinumbrid sisse-välja lülitada icon_question.gif Et ikka võetakse rahva häält kuulda. icon_rolleyes.gif

icon_eek.gif thumbs_up.gif


Ma eriti ei julgeks pöidlaid püsti hakata ajama lihtsalt ühe lause peale.
varem pole lausedki mainitud, öeldi, et unusta ära, plank on tulevik icon_biggrin.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 602, 603, 604 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.