Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 283, 284, 285 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 11:21:53 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
Oksjonimaja polegi enam? .... pole mingi aasta aega mänginud icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ei ole. Ei ole icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Kui teha usa battlenet konto, kas saab doltsidega osta d3? Keegi proovinud? Naine ka vana diablo fänn, mõtlesime, et ostame talle ka. 40€ vs 40$


d3 kodukal on hetkel soodukas, ise võtsin 20€-ga D3, eks kunagi võtan RoSi juurde
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 11:56:04 vasta tsitaadiga

http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-diablo-3/

palun väga, 18€
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 12:54:09 vasta tsitaadiga

HunabKu kirjutas:
http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-diablo-3/

palun väga, 18€

Usa blizzardi poest ostes 15€ icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 14:20:01 vasta tsitaadiga

paar € vahet aint... lisaks, kas saab USA võtmega EU regioonis mängida üldse?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 14:22:33 vasta tsitaadiga

Leinö, regioonil vahet pole. ROSi väljatulekul siin paljud ostsid US poest giftina key oma EU accoundile.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 17:25:11 vasta tsitaadiga

Siiani barbariga mütanud, tahaks vaheldust vähe, seega mis class mõnusat dammi teeb ja ühe peeru peale ära ei sure kohe?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeso
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2011




sõnum 02.10.2014 17:47:32 vasta tsitaadiga

Kas on olemas diablo 3 jaoks leht nagu arreat summit mida ma kasutasin väga palju diablo 2 puhul?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 18:35:52 vasta tsitaadiga

zeso kirjutas:
Kas on olemas diablo 3 jaoks leht nagu arreat summit mida ma kasutasin väga palju diablo 2 puhul?

ehk sobib sulle wiki
http://www.diablowiki.net/Main_Page
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 18:43:30 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Siiani barbariga mütanud, tahaks vaheldust vähe, seega mis class mõnusat dammi teeb ja ühe peeru peale ära ei sure kohe?


WD icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 02.10.2014 19:45:04 vasta tsitaadiga

DH on hetkel pika puuga kõige suurema efektiivse damagega klass, AGA vajab pisut "ramp-up" aega, et kõik oma turretid üles saada. See võtab aga oma 15-20-kond sekundit aega. Korralik FB wiz (nagu mina icon_biggrin.gif) teeb üksi 4man t6 tiimis terve eliidipakile 5-7 sekiga otsa peale, seega jõuab heal juhul DH oma teise turreti üles panna. Suurem osa "potentsiaalist" läheb lihtsalt raisku, välja arvatud guardian. Kui kõik turretid maas, siis võib ilusti kõrvalt vaadata ja vahepeal lihtsalt sentrysid refreshida. dh elab päris hästi, sest m6 loomad ka jooksevad ees ja tangivad. awareness passive on ka n.ö teine elu.

Wiz (FB6-ga) on kõige parema burst damagega ja ka T6 juures kõige kiirem tegija. Alles siis, kui vastaste elud hakkavad väga suureks kiskuma, kipub dps lagi ette tulema. elab fbwiz päris okeilt, ei ole häbeneda midagi. mitte-fb on topis nutune, aga madalamal raskusastmel okei.

WD sai pisut peti buffi, mis kindlasti aitab, ning tõenäoliselt on pet wd kõige kergem "alustaja", sest madalal tasemel väga erilist geari ei vaja. Ütleme, tubli keskmine. Jade on aga nägemist. kõrges griftis jadega enam midagi ei tee, sest isegi tipp-gearist ei piisa, et valgeid ära harvestida, rääkimata eliitidest. T6-ga on aga see jama, et kui tiimis on FB wiz, siis selleks ajaks kui jade hakkab harvest nuppu vajutama, siis on kõik eliidid juba omadega maas icon_biggrin.gif. niisama jõlgub ringi ja harvestib üksikuid mahajääjaid.

crusa on päris okei, nii soolos, kui tiimis. aga imho nõuab liiga palju spetsiifilist geari alla, et päris tippu saada. samas, ma pole väga suur crusaviku spets.

barb on tegelikult üpris kobe, aga barbil tuleb lagi teistest pisut kiiremini ette. barbiga on vist see häda, et kui on set boonused, siis on kunn, kui pole, siis on mõttetu mees.

munk on ikkagi support klass. üksi deepsu teha on suht keeruline (seda on ka solo leaderboardis näha). aga hea munk on igas tiimis nõutud, seega on kahe otsaga asi. kui pelad enamasti tiimis/sõpradega, siis on tiptop. üksi on munk aga üsna nutune.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 20:30:51 vasta tsitaadiga

High-Q, sitt grupp siis. Jade wd imo kõige efektiivsem grupis ja solos. Jade tapab eliidi 3-4sekiga. Kui kokku satub näiteks jade, wiz ja earth barb siis eliidid surevad pm silmapilkselt ja raske kõigil jooksu tempot võrdsena hoida icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 20:34:11 vasta tsitaadiga

High-Q, Tänud jutu eest beer_yum.gif Hetkel lvl 70 wiz olemas ka niiet nokitsen vähe selle kallal icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 02.10.2014 22:32:07 vasta tsitaadiga

HDTanel, enam ei ole. korralik fb wiz pumpab kohe esimese 2 sekiga kuni 500M damaget välja ja WD-le jäävad ainult riismed. jade vajab nõksa aega. vaja on kõik ära hauntida/locustida, et koguda dammi. ega see haunt-locust ise mingit ekstradammi ei tee, just see "kogumine" on asja mõte.

lihtsalt infoks:
kuidas jade 6p set lühdalt töötab: sina paned mobidele damage-over-time damage. tavaliselt haunt ja locust swarm, aga näiteks pirananas ka käib dot alla (olgugi, et väike). tavaliselt piranjad alla, siis locust selga ja hakkad hauntiga tagima. ja siis vajutad harvest nuppu. See paneb mobidele sama "kogutud" damage-over-time uuesti kaela (pluss muidugi see omakorda buffitakse). põmst, mida kauem neid "saed", seda suuremaks läheb harvesti pauk. quetzel helm on suhtkoht kohustuslik, sest see tähendab et haunt/harvest teevad oma töö 2x kiiremini ära.
siin peitubki jade võlu/jama. soolos on kõik hästi, saad joosta oma sammu. partys aga tuleb fbwiz, kes võtab jade damage lihtsalt ära. see aeg, mis kulub haunti/locusti dot kogumiseks, on kasutu, sest nupule vajutades, pole enam neid, keda harvestida või on nende elud juba otsakorral.
dh pole jadele enamasti probleem, sest nemadki vajavad pisut kogumist, enne kui saavad 2-3 sentryt püsti.

fb-l on just väga hea see, et kohe esimesest hetkest "duubeldatakse" kogu fire damage mobile uuesti selga ja enamgi, sest seesama "duubeldatud" damage pole mitte double, vaid enamasti 3-4 kordne, sest see omakorda buffitakse fire/elite jms damage abil. kujuta ette, et sinu "hit" on 10M (misigahes skill, peamine, et fire element). sama 10m hit pannakse set boonus "panka" ja buffitakse omakorda igasugu fire/elite/skill damage potti, mis tavaliselt tähendab, et 10-st saab järsku 40m. Kui panna korralik burst pauk, siis see soolos tähendab sisuliselt ellitidele one-shoti (või noh, burst shoti). ei pea ootama mingit hetke.
see töötab seni, kuni saavutatakse n.ö lõpp damage-over-time (perma-dot) ja siis on see suhtkoht üks number (mis lihtsalt taustal tiksub, ilma et pead midagi tegema, peaasi, et liiga kaugele ei jookse või vahepeal ära ei sure).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 23:33:15 vasta tsitaadiga

High-Q, sa tee parem video kus niiviisi tapad icon_smile.gif WIZ blizzard töötab normilt siis kui sul Furnace käppas ja siis ka on sul seal triblamist, et mitte surma saada kuna sul pole ühtegi immobilize spelli vms, kes eliite kinni hoiaks, pm jooksed koguaeg ringiratast ja üritad mitte lööke sisse saada või siis backtrackid. Dammil ple viga aga imo vaid Furnacega see Wiz hakkab normaalselt tööle alles ning nagu mainisin siis WD on 100% kiirem kui misiganes wizard icon_biggrin.gif jooksed ligi, paned spirit walk ning castid oma hauntid asjad ära ning 3-4sek hiljem on terve elitepack surnud igakord, ei mingit kitemist vms.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.10.2014 01:02:03 vasta tsitaadiga

furnace't pole küll vaja. see on vaid päris kõrgetele greater riftidele, kus guardiani/eliitide elud lähevad liialt lakke
ei ole vaja mingit kitemist. jooksed lihtsalt läbi. kõik sureb ise.

lihtsalt võtsin esimese rifti, salvestasin ära. suhtkoht grifti spec. 1:1 gear ka. mingi 5 mingi kopikatega läks. mul pole furnacet, sunkeeperiga jooksen.
http://youtu.be/pJi6pwzyj1U

tavaliselt jooksen t6-s illusonary bootsadega või shrine käpikutega, nii saab kiiremini. mina oma 5min avg olen veel koba. õiged mehed on t6 rifti keskmise 3 min peale saanud. ma saan ka 3-ga vahest hakkama, aga siis peab cemetery või northern highlands olema, et tihedamalt eliite oleks.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 02:19:01 vasta tsitaadiga

High-Q, vaatasin, et sulle kukkus kobe 2H-er aga sul vedanud ka fireballiga, samas 2H parem poleks seesamune Wrath Of The Bone King. Muidu T6 peal pole Wiz paha jah, nagu mainisin WD,wizi ja barbi kombo on päris kena riftides, WD üks miinus cooldownid kõikidel asjadel ja väikseid mobe ei taha väga näppida samas enamvähem sama aja saab võrreldes wiziga rifti läbimisel.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.10.2014 09:14:19 vasta tsitaadiga

see bone king läks haamri alla.
FB jaoks sisuliselt ainult kaks 2-handerit kärab: maximus või furnace. aga ka need peavad hästi rollima, et asja saada.
2h tähedab, et valikuid jääb väga vähe.
GR-is tähendab see -20 kuni -40% elemental damaget ja pead kasutama kõiki FB seti juppe (ja pealekauba miinus 10% Crit Chance). RoRG sõrmus ei tule kõne alla, sest vaja on Unityt. Ilma double-unity'ta sa 35+ lihtsalt ei tee, suvaline trash archer GR37 juures koos unityga laksab 100k HP-d maha, ilma oleks see 200k!
T6-s unity ei ole eriti oluline ja saab ilusti hoarder/goldwrapiga pwnida, aga see tähendab seda, et peab asju korjama (ja väga palju läbu on põrandal maas, ekraan kräppi täis); see omakorda on ajakaotus. Samas 1h+oh lubab kasutada shrine käpikuid ja/või illu bootsasid, mis lihtsalt pika puuga kiirendavad kogu protessi. Lisaks muidugi see, et kullakangi korjamine annab mõni seki +30% move speedi ka.

mul on üks karm 2h mace stashis, aga tegelikkuses võit on minimaalne.

põhivõit (ajas) seisnebki selles, et ei pea paigale jääma. paned AoE damage korra peale ja kõik kärvab iseenesest (kuni GR32-GR33 minul). Lihtsalt liigun edasi. Kui mõni üksik trashmob jääb maha, savi, pole mõtet aega viita. GR-is peab neid lolle tokeneid korjama, seal peab vähemalt natukenegi tagasi jooksma, aga tavalises tormentis on sisuliselt ainult lege pingi peale tagasiminek, muidu tagasi ei vaata. t6 ei ole enam challenge, isegi mitte ligilähedaselt. pigem on läbijooksmise vaev.

üleüldse ma suhtkoht tormendist loobunud. ei "tasu" ära. palju mõttekam on nühkida GR-e levelitel 27-34 vahel.
Teha trial > lõpetada miski wave 30 juures ära > saad u 27-28 kivi > joosked selle 27/28 Gr-i läbi (minul puhul suhtkoht 27-27 tähendab, et jääb vähemalt pool aega üle) > keystone upgrade u 32-33 peale > jooksed selle 32/33 läbi (minu puhul keskmiselt 5-6 minti jääb üle) > upgradega saad miski 34-35 kivi > teed selle ka ära (viimasel ajal pole kordagi feilinud, aga 34/35 vajab nõksa pingsamat tähelepanu). edasi enam pole mõtet (v.a kui sa väga l33t pole).
see 3x GR tähendab sisuliselt ~450 shardi kokku u 30 minutiga. Legendarysid saab ka vähemalt 5 selle ajaga, enamasti isegi rohkem.
t6-s saaks 5 min keskmisega ka poole tunniga u 450 kokku, aga jube tüütuks läheb see nühkimine.

mul on 2 accounti. minu main ja üks alternate (kasutan vahest testimiseks), seal on täispauk jade olemas. ja no ei ole saanud ligilähedaseltki samalaadset perfomance't kätte.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waldof
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 10:04:36 vasta tsitaadiga

Vaatan, et D3 teema on viimasel ajal ellu ärganud, mis on väga positiivne.
Kas keegi teist siin TURBOHudi on kasutanud?
Kui olete siis kas meeldis?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 10:16:25 vasta tsitaadiga

Proovisin publicu ka ära, tunduvalt ägedam on ikka kahekesi seal ringi tatsata sama leveli tegelasega kui üksi - mobi-d raskemad jne. Natuke jäi arusaamatuks, et kui teen mingit questi siis kas tal on kohe automaatselt sama quest peal või mitte, selline mulje jäi küll. Hea, et siin foorumis elu käib, algajana on hea tülitada neid, kes mängust palju teavad. Küll aga praegu enamus tekste lugedes pooltest asjadest aru ei saa icon_biggrin.gif
Tegin enda charriks wizardi millega olen nüüd lvl 17 peale jõudnud. Kas seal sellist asja üldse pole, et valin ise mida leveldan ( dext, int vms )? Hetkel tundub, et kõik lisandub automaatselt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 10:26:08 vasta tsitaadiga

no wizardiga tuleb ise iga leveliga inti juurde, ja kui juba 70 oled siis saad paragon levelitega igal levelil natuke inti ja muid state juurde valida.
Ja veel natuke sellel jade teemal, jade on vist kõige mõttetum klass T6 jaoks üldse jõle aeglane oma ramp upi ja dotide spreadimisega, isegi zdps support/tank wds on T6 riftis 3x rohkem kasu kui jadest.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.10.2014 11:01:16 vasta tsitaadiga

R3negadeX, kui sa mängid campaigni, siis jah, publicus on ühe party mängijatel sama quest. see ongi campaigni idee, koos co-opis asja edasi teha.

mitme mängijaga on nii, et mobide elud lähevad suuremaks (vist oli nii, et 50% tuleb iga mängijaga juurde), aga mobide damage jääb sõltumata party suurusest samaks.
iga tavalise character leveliga tuleb juurde 3 mainstati (vastavalt klassile), 2 Vitalityt ja kumbagi 1 mitte-põhistati. seda kuni level 70-ni (kuni hakkad paragoni punkte koguma). enne paragoni valida ei saa.

sama on skillidega, need tulevad ise vastavalt nende levelile lahti.

adventure mode (bountyd, riftid jne) tuleb alles siis lahti, kui sa teed vähemalt ühe chariga lõpuni (vanilla puhul act4, ros puhul act5 lõpetatud).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 11:12:41 vasta tsitaadiga

High-Q, Tänud vastuse eest, sain jälle targemaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.10.2014 11:35:59 vasta tsitaadiga

turbohudi katsetasin ka ära. eks ta cheat ole. aga ma kakuks enamiku asju välja. mul pole küll väga vaja mingeid itemeid highlightida või mingeid kangeid statse kuvada; eks see on rohkem farmeritele. parem minimap on aga kuldaväärt, sest näitab päris kaugelt eliidid ja suuremad trashpackid ära ning tagatipuks aitab pathfindingul ka, et puhta tupikusse ei jääks. just need vaevumärgatavad exitid (eriti kuskil cavedes või pandemoniumis või realm of the banished) näitab ilusti ära
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waldof
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 13:26:37 vasta tsitaadiga

Just ise mõtlen ka selle minimapi ja dps meetri pärast TurboHudi proovida.
Kuid veel kõhklen, kuna see 3nda osapoole programm ja need on keelatud...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 10:19:00 vasta tsitaadiga

näitab see turbohud avastamata mäpil köik mobpackid ja sissse/väljapääsud ära?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 11:13:52 vasta tsitaadiga

Ei olnud sada aastat mänginud, mõtlesin et prooviks vähe, avastasin et mul firebird set+2x unity vedeleb kirstus ja PÕMM, T6 on äkki lihtne jalutuskäik, tekkis huvi kohe tõsisemalt mängida jälle.

Kõiki mobpacke vist ei näita, ainult mingis raadiuses aga sisse/väljapääsud küllu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 19:44:49 vasta tsitaadiga

Kas leidub siin korralikku dpsi kes oleks huvitatud nonseason 4 man Greater rifte jooksma tahaks 45+ ise olen support WD ja ideaalis tahaks 1x tankmonk ja 2x karmi dpsiga demonhunterit
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 06:18:55 vasta tsitaadiga

Kas goblin vaulti enam ei saa? 2+ tundi goblineid tapnud ja ei midagi, kuradi 5 korda aint ponylandi saatnud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 08:58:52 vasta tsitaadiga

thargun, Riftides ei saa kunagi (veider otsus) nii, et farmi bountysi splitis grupiga ning küll keegi leiab peatselt. icon_smile.gif Üsna rare jah muidu
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 12:10:53 vasta tsitaadiga

kui goldi vaja, kasuta seda elite gemi mis gold explosioni teeb kui mobe tapad.ise ei viicind seda gemi isegi leveldada ja 70m kukkus ikka väga kiirelt. jooksin siis t6 rifte sellega.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 12:56:09 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
kui goldi vaja, kasuta seda elite gemi mis gold explosioni teeb kui mobe tapad.ise ei viicind seda gemi isegi leveldada ja 70m kukkus ikka väga kiirelt. jooksin siis t6 rifte sellega.

Selle saab ainult vaultist?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 14:06:52 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
siven kirjutas:
kui goldi vaja, kasuta seda elite gemi mis gold explosioni teeb kui mobe tapad.ise ei viicind seda gemi isegi leveldada ja 70m kukkus ikka väga kiirelt. jooksin siis t6 rifte sellega.

Selle saab ainult vaultist?

selle saab griftist
rift guardian dropib igakord 1 gemi.
et saad suht ruttu selle kätte ka.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 14:11:14 vasta tsitaadiga

Boon of the hoarder dropib ainult vaulti bossi käest.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 05:19:20 vasta tsitaadiga

200 goblinit ja no vault, 8 kuradi kaisukaru maad ainult icon_evil.gif

Uh lõpuks tuli ära, nüri visadus viib sihile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 10:14:44 vasta tsitaadiga

Ma mingi hetk loobusin farmimisest ja jooksin pigem act 1 bountisid, et enam vähem normaalset sõrmust saada. Ja kas sa näed, tuligi ära. Siis paar õhtut hiljem tegime T6 rifte miski grupiga, kus ühel tüübil said kivid otsa. Tegime ühe bounti ringi, et veel mõned riftid joosta - ja kabam veel üks portal täpselt questi lõpus.

Kipub ikka nii olema, et kui ei farmi spetsiifilist jama, siis tuleb ära kah. Üks õhtu sain Condemn kilbi ja nüüd eile õhtul tuli ka suht ok relv kõrvale.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/conn-2521/hero/48007453
Aga no peab tõdema, et phalanx hobused on paremad seal 30 kandis. Proovisin Condemn'i 31 peal ja kippus liiga kõvasti sahtlisse saama... T6 peal on samas väga fun ja kiire. Peaks nüüd veel paaril jupil CDR'i 7 pealt 8 peale rollima, siis on peaaegu perma akkarat (~1 sec down).

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 06.10.2014 11:02:02 vasta tsitaadiga

mul endal viskas wiz natuke kopa ette, sest igasugu progressi on heal juhul näpuosaga näha; jäänud ainult min-maximine, st olemasolevate rollide kõrgemale upitamine (ja ega enamikes kohtades pole suurt midagi upitada enam)
nüüd võtsin m6 dh ette. praegu juba päris okei tasemel, sest seda on päris lihtne mängida: pistad oma turretid üles, jooksed ringi või eemale ja proovid mitte pihta saada; pärast mäsa korjad nodi. hetkel veel mu FBwiz-ini ei küündi (veel on pikk-pikk maa), aga t6 lammutab nagu vana mees.

praegune siht P500 (475 hetkel) ja dh ülesriietamine, siis vaatab, kas viitsib edasi toksida või ootame uut pätsi.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 11:09:12 vasta tsitaadiga

Kas siin DH-si ka leidub kellega teha 42 - 4.... trialeid seasonis ?

Pzyko#2681
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 16:58:17 vasta tsitaadiga

oleks nonseason siis võiks aga seasonis pole miskit peale surnud hardcore wizardi icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cascada
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2005




sõnum 06.10.2014 17:01:56 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on foorumis kuumaks teemaks tõusnud TurboHUD, pole veel ise proovinud aga piltide pealt paistab väga huvitav, kõvasti rohkem infot kui Diablo enda UI pakkuda suudab.
On siin ka selle kasutajaid, kas bänni ei karda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 17:40:32 vasta tsitaadiga

korra proovisin liiga palju pointless infot imo konfida omale meelepäraseks vist ka ei saa?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 18:16:19 vasta tsitaadiga

cascada, noo kui sind leaderboard ei huvita siis proovi... leaderboardidesse ei soovita küll ronida seda kasutades kuna suht 100% kindel, et saad bänni. Suht kindel, et esiotsa vendasi kontrollitakse.
Kahju muidu kuna paistab huvitav asi olema kuid ise pole kunagi proovinud.. ega proovi ka. Milleks tsiitida?
Jah bottida oli tore aastaid tagasi aga nii kui rmah maha läks pole tsiitimisel mingit pointi icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 22:19:50 vasta tsitaadiga

Keskmise DPS-i jälgimiseks on hea. Kuna üliraske on palja silmaga aru saada kas teed 85M dps või 90M dps. Nt on siis hea testida erinevate gem-ide mõju jne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 14:11:45 vasta tsitaadiga

jesus, fb wizard on OP, omaaegne frosen orb wiz on kökimöki selle kõrval, T6 on naeruväärselt lihtne, tuleb nautida kuniks pidu käib icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cascada
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2005




sõnum 07.10.2014 15:00:27 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
jesus, fb wizard on OP, omaaegne frosen orb wiz on kökimöki selle kõrval, T6 on naeruväärselt lihtne, tuleb nautida kuniks pidu käib icon_lol.gif

Ei ole midagi OP, Wizard (koos WD'ga) on alles rank 43 (solo), kuid barb on 47 ja DH 48!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.10.2014 16:08:22 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
jesus, fb wizard on OP, omaaegne frosen orb wiz on kökimöki selle kõrval, T6 on naeruväärselt lihtne, tuleb nautida kuniks pidu käib icon_lol.gif


kui sa veel geeri ilusamaks keevitad ja igasugu AS% maha võtad ja natuke kivisid upgraded, vot siis alles läheb mäng käima.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 16:21:07 vasta tsitaadiga

Ega jah, arvad, et üks klass OP, tuleb teine klass, mis on OP icon_biggrin.gif
T6 juures vist Crusa kõige OP-m... tundub aga selle gearimine alles algab nüüd.
Wiz on mõnus küll isegi ilma SOJ ja Furnaceta on dotid average 70mil-130mil. Eelis WD ees on see, et koos toxic gemmiga surevad kõik mobid su ümber koguaeg kiiresti ära versus WD Jade kus pead hoidma oma harvestit eliitide jaoks enamus ajast kuna kui paned vales kohas väheste mobide peale ära siis jääd oma cooldowni taha ootama. Pet buildid mulle väga ei istu, lihtsalt megaigavad, mitte mingit skilli involved.

Barb ma ei tea kuda nii kõrge saab, senikaua kuni conduitid olemas on senikaua barbid ruulivad vist aga nii kui conduit lännu siis barbid on worst class ever... raekoriga pole võimalik single mobe maha võtta lihtsalt, tund aega võtad bossi maha, otseses mõttes. Veidi imelik, et barbi nii kehv on, tundub nagu uber op aga proovi sa eliite või bosse maha võtta kui vaid üks mob sul tapmiseks on.

endal hetkel selline gear seljas siis, kes tahab lisage sõbralisti ja pelame koos.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Platoon-2843/hero/50192250
Amulet tegelt oleks 20% fire socketi asemel parem (VIST) aga kui gemmi veel uuendada siis see saab olema ikkagi parem kui 20% fire. Perfect oleks 20%fire, chd,cc ja socket. Inti pole vaja.
Kogu selle geari sain kokku 24h jooksul. Pluss 1-2h ehk. Mingi 3jubinat sain klannikaaslastelt.
Tal rashad ja strongarm dexiga icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 07.10.2014 19:26:30 vasta tsitaadiga

2 küsimust, ehitan melee dh-ed aga üks asi mida väheks jääb on perma smoke screeni fuel. passive night stalker, tee mis tahad, proovi kõiki skille va primary aga see ei tööta. kellelgi on kogemust mis omalaadne proc sellel peale skilli enda proci veel on.
muidu see melee vend suht ok niikaua kui mingi über grifte otsima ei lähe, st ma see vanakooli vend kes torment 1s movespeed 150% rifte jooksen jms. peaks selle act 1-5 ka ära tegema alla tunni, tea kas solos suudab.

teiseks "kadus", st droppisin ühe kollase sõrmuse sisse boon of hoarderi ja siis droppisin omakorda sõrmuse maha. tagasi seda vist kunagi ei saa tundub kuna blizzard on ajugeenius.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 19:58:01 vasta tsitaadiga

miks te selle T6 võrdlete neid klasse ? T6 on täiesti irrelevant faceroll
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 20:06:29 vasta tsitaadiga

Sest paljud ei viitsi rifte nühkida ning T6 käib peamine farmimine?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 20:27:29 vasta tsitaadiga

http://eu.battle.net/d3/en/profile/olivert-1983/hero/44259582

Keegi oskab mingeid näpunäiteid anda, kuidas T6-s hakkama saada ehk? Praegu T3 suht lihtne, aga T6 valmistab veits peavalu.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 283, 284, 285 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.