Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Elioni minuTV teenus pakub telerivaatamist nutiseadmes ja arvutis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 29.09.2014 16:14:44 vasta tsitaadiga

kiip kirjutas:
Rohkem infot saame avalikustada teisipäeval.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.09.2014 15:41:56 vasta tsitaadiga

Rohkem infot annab esialgu kahvel
http://www.kahvel.ee/31077/minutv-toob-elioni-telepildi-sulearvutisse-nutitelefoni-ja-tahvlisse/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2014 17:34:21 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Rohkem infot annab esialgu kahvel
http://www.kahvel.ee/31077/minutv-toob-elioni-telepildi-sulearvutisse-nutitelefoni-ja-tahvlisse/

jura

Tähepoisi teenus on oluliselt ägedamalt ülesehitatud, paraku mulle ei levi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.09.2014 18:59:06 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
seeru kirjutas:
Rohkem infot annab esialgu kahvel
http://www.kahvel.ee/31077/minutv-toob-elioni-telepildi-sulearvutisse-nutitelefoni-ja-tahvlisse/

jura
Tähepoisi teenus on oluliselt ägedamalt ülesehitatud, paraku mulle ei levi thumbs_down.gif


Huvitavad oleks põhjendused ka?

Ise juba mõnda aega teenust Apple iPad Mini peal, paistab, see teenus võib asendada mõnele isegi täielikult tava tv teenust, kõik toimib kiirelt ja mugavalt. Windowsi masin suudab isegi wimaxi või 4G kliendil kaabli puudumisel teleri järel üsna rahuldavat pilti näidata, küsimus on hetkel ainult selles va 4G paketi mahupiirangus, ma olen kindel, et plaan on sellest vähemalt EMT puhul mahuvälistus teha, kuidas millal, pole pressikas mainitud.

1. Piisab kui hakata lihtsalt Elioni kliendiks.
2. 5€ eest saad ühe ligipääsu (kordamööda võid tarbida arvutis, tahvlis, telefonis) lisaks saad tellida kuni neli ligipääsu 2,50 tükk.
3. 1 kuu tasuta testimist
4. ei pea olema eKodu paketi levialas ega ka selle klient.
5. hinna sees lastenurk, filmiriiul, põhikanalid, ajamasin. (sisu on vaid pisut erinev eKodu põhipaketist)

Konkurent arvas, et ta ei maga ja seekord õpib Elionilt...paukuudise nimel, olla esimene, tehti lihtsalt midagi kiirelt valmis.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 30.09.2014 20:02:39 vasta tsitaadiga

Nõustun siinkohal indrekp märkustega. Starmani TV Everywhere ja Elioni täna esitletud teenus on tegelikult väga erinevad. Üks on koduse telerikarbi pikendus (ei saa ilma kaabeltelevisooni ja starboxita vaadata), teine täiesti eraldiseisev kõik-ühes lahendus, mis pakub nii traditsioonilist TV-d kui ka midagi Netflixi laadset. Olen nüüdseks rakendust jõudnud juba natuke näppida ning kasutajaliides on üllatavalt hea. iOSi peal kiire ja sujuv, pildirohke ning ka telesaadete järelvaatamine on lahendatud palju viisakamalt, kui pelgalt saatekava-nimekirja kuvamisega.
Juhul kui Elion suudab kaubelda ka stabiilselt head sisu, näen selles väga tugevat potentsiaali.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 30.09.2014 20:06:39 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
seeru kirjutas:
Rohkem infot annab esialgu kahvel
http://www.kahvel.ee/31077/minutv-toob-elioni-telepildi-sulearvutisse-nutitelefoni-ja-tahvlisse/

jura
Tähepoisi teenus on oluliselt ägedamalt ülesehitatud, paraku mulle ei levi thumbs_down.gif


Konkurent arvas, et ta ei maga ja seekord õpib Elionilt...paukuudise nimel, olla esimene, tehti lihtsalt midagi kiirelt valmis.
Ja kui konkurent poleks "midagi" valmis teinud, kaua siis Elionil veel läinud oleks? Mingi pidev vastandamine käib neis elioni teemades - Starman tegi nii ja tegi naa, viksis selle maha ja tolle. Tundub nagu Elioni töötajatel on mingid kompleksid - mõtleks, starman tegi midagi kiiresti valmis. Aga kliendid ju ainult võidavadki sellest, et ka konkurendid midagi valmis teevad ja ei maga. Kliendil on valikuvariante, mille vahel valida icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.09.2014 20:20:33 vasta tsitaadiga

tramburai kirjutas:
indrekp kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
seeru kirjutas:
Rohkem infot annab esialgu kahvel
http://www.kahvel.ee/31077/minutv-toob-elioni-telepildi-sulearvutisse-nutitelefoni-ja-tahvlisse/

jura
Tähepoisi teenus on oluliselt ägedamalt ülesehitatud, paraku mulle ei levi thumbs_down.gif


Konkurent arvas, et ta ei maga ja seekord õpib Elionilt...paukuudise nimel, olla esimene, tehti lihtsalt midagi kiirelt valmis.
Ja kui konkurent poleks "midagi" valmis teinud, kaua siis Elionil veel läinud oleks? Mingi pidev vastandamine käib neis elioni teemades - Starman tegi nii ja tegi naa, viksis selle maha ja tolle. Tundub nagu Elioni töötajatel on mingid kompleksid - mõtleks, starman tegi midagi kiiresti valmis. Aga kliendid ju ainult võidavadki sellest, et ka konkurendid midagi valmis teevad ja ei maga. Kliendil on valikuvariante, mille vahel valida icon_smile.gif

Pigem tuleb mölema puhul otsida ikkagi eelkäijat hoopis USA-st ja ühe sellise eelkäija nimi on siis AT&T ja nemad siis kuulutasid ikkagi ühena esimestena, et maksad korra kuus kuumaksu ja siis vaatad oma telerit nii nagu tahad, kas teleris, arvutis või nutitelefonis. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2014 20:30:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1. Piisab kui hakata lihtsalt Elioni kliendiks.
2. 5€ eest saad ühe ligipääsu (kordamööda võid tarbida arvutis, tahvlis, telefonis) lisaks saad tellida kuni neli ligipääsu 2,50 tükk.

1/2 - Pead olema minuTV liitunud klient (all pool kordan küsimust teises võtmes) ja maksad lisaks iga ekraani eest. Starmanil kui DigiTV teenusekasutaja, siis mobla ekraani eest ei maksa.
Kas olen valesti arusaanud ? Samas ma ei tea palju Starmani teenus kannab, kuid mul üle ühe ekraani vaja ei ole.

3 - Üks kuu ... tilk k*st merre kui teenus huvi pakub, 6 kuud saaks promo pakkumisest aru, kuna teenus on nagunii alguses tiba kööbakas kui vaba pakkumisele jõuab.
Pole tesitpidist pretsedenti ja samas ei ootagi täiesti kulda jooksvat asja, kuid ikkagi 1 kuu on väga väike periood.

4 - Leviala hmm..., piisav mure, et olla Eestiga ja EMT võrguga seotud. Tähekutt peaks lippama ka Wifis lambi asukohas või ma jälle eksin?
Sisu, see on personaalne ja usun, et minujaoks 70% ebahuvitav või ebavajalik. Aga tasuta asja puhul ei teki sellist tunnet, et maksad asja eest, mis on nö. kohatäide, milleks ka antud teenus on enamjaolt mõeldud.
tsitaat:

ei pea olema eKodu paketi levialas ega ka selle klient.

Kas see väide on tõene, et ma ei pea elioni TV teenust kodus omama ja piisab kui olen klient ja maksan vanaema netiühenduse eest Vana-vigalas?
Sellises olukorras oleks see 5€ äkki enamvähem.

5 - A'la igasugu järgivaatamised ja salvestamised on so 90's ja miski nutiTV on suht viimane koht, kus ma 48h filmi eest lähen 3€+ maksma.
Pigem võtaks ainult 20 kanalit (mis ka kattuvad konkurendiga põhiliste osas) ja lisade osas on hetkel kindel eelistus Starmani poolel.
Mingid NBA kanal, Fuel ja paar noname veel ei tee asja just ahvatlevaks, kuid teema ei ole lõplik nagu arusaan, seega rohkem ei kommentaari.

Kuna küsiti siis need minujaoks põhilised teemad, mis silma jäid.

Muidugi päris sellsit must have teenust ei ole, kuid Starman on nati lähemal ja just selle pärast, et tasuta icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 30.09.2014 20:37:43 vasta tsitaadiga

Starmanil peavad sul olema kodus teenusepakkuja kola ( täpsemalt vastav digiboks, suvaline ei sobi) + teleteenus. Elioni puhul peaks piisama lihtsalt Elioni teenusest, mingit boksi pole vaja.

Testperioodil töötab minuTV mobiilses mõttes EMT võrgus. Mis saab edasi seda on vara ütelda.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2014 21:05:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elioni puhul peaks piisama lihtsalt Elioni teenusest, mingit boksi pole vaja.

väga umbmäärane icon_lol.gif
Mida mul peab olema ja mida mul on vaja lisaks 5€ kuus, et saada televisoon nutifööni?
Peale selle, et ma olen Elioni klient, kuid kodusest digiTV-st käin kaarega mööda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.09.2014 21:16:23 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

1. Piisab kui hakata lihtsalt Elioni kliendiks.
2. 5€ eest saad ühe ligipääsu (kordamööda võid tarbida arvutis, tahvlis, telefonis) lisaks saad tellida kuni neli ligipääsu 2,50 tükk.

1/2 - Pead olema minuTV liitunud klient (all pool kordan küsimust teises võtmes) ja maksad lisaks iga ekraani eest. Starmanil kui DigiTV teenusekasutaja, siis mobla ekraani eest ei maksa.
Kas olen valesti arusaanud ? Samas ma ei tea palju Starmani teenus kannab, kuid mul üle ühe ekraani vaja ei ole.
3 - Üks kuu ... tilk k*st merre kui teenus huvi pakub, 6 kuud saaks promo pakkumisest aru, kuna teenus on nagunii alguses tiba kööbakas kui vaba pakkumisele jõuab.
Pole tesitpidist pretsedenti ja samas ei ootagi täiesti kulda jooksvat asja, kuid ikkagi 1 kuu on väga väike periood.
4 - Leviala hmm..., piisav mure, et olla Eestiga ja EMT võrguga seotud. Tähekutt peaks lippama ka Wifis lambi asukohas või ma jälle eksin?
Sisu, see on personaalne ja usun, et minujaoks 70% ebahuvitav või ebavajalik. Aga tasuta asja puhul ei teki sellist tunnet, et maksad asja eest, mis on nö. kohatäide, milleks ka antud teenus on enamjaolt mõeldud.
tsitaat:

ei pea olema eKodu paketi levialas ega ka selle klient.

Kas see väide on tõene, et ma ei pea elioni TV teenust kodus omama ja piisab kui olen klient ja maksan vanaema netiühenduse eest Vana-vigalas?
Sellises olukorras oleks see 5€ äkki enamvähem.
5 - A'la igasugu järgivaatamised ja salvestamised on so 90's ja miski nutiTV on suht viimane koht, kus ma 48h filmi eest lähen 3€+ maksma.
Pigem võtaks ainult 20 kanalit (mis ka kattuvad konkurendiga põhiliste osas) ja lisade osas on hetkel kindel eelistus Starmani poolel.
Mingid NBA kanal, Fuel ja paar noname veel ei tee asja just ahvatlevaks, kuid teema ei ole lõplik nagu arusaan, seega rohkem ei kommentaari.
Kuna küsiti siis need minujaoks põhilised teemad, mis silma jäid.
Muidugi päris sellsit must have teenust ei ole, kuid Starman on nati lähemal ja just selle pärast, et tasuta icon_idea.gif


Elionis pead sõlmima lihtsalt kliendilepingu, ei ole vaja ühtki püsiteenust koju, maksad 5€ minutv teenuse eest (kui kodus on eKodu ja tellitud Salvestusteenus, on 1xminutv tasuta) ja kogu sisu tuleb hetkel kohe tarbitavaks ilma lisatasuta 24x7, need mida enne mainisin, lastenurk, telekanalid, seriaalid, filmiriiul, telekava jms. (kui tulevikus võibolla lisatakse eraldi lisatasuline videolaenutus või seriaalikaust siis jah, lisatasu)
Teenus hakkab olema kättesaadav kõikides eesti võrkudes millel eesti IP, olgu siis starman, stv, elisa, emt, tele2 jms. teatavasti ei takista see välismaal Eesti (kodust vms.) VPN teenust kasutamast ja teenust tarbimast. AINULT beetatest toimib hetkel EMT ja Elioni võrkudes.

Ma ei näe tegelikult hetkel käes oleval teenusel erilist sarnasust Starmani pakutavaga kuna Elioni teenus töötab arvuti brauserites, androidil ja iOSil kõikjal eestis koos eelmainitud lisateenustega.
Starmani kodulehel valin TV Everywhere ja küsitakse minu aadressi?? mis tähendab, et pean omama Starmani teenust toetavat aadressi, ehk ei ole Everywhere. Teenuse sisuks on seal vaid 20 kanalit ajamasinaga ehk salvestusteenusega ning juhtida saab kodust digiboksi. Toetatud on vaid Android ja iOS.

Kõik eelarvamused on personaalsed kuna teenus pole veel turulgi, on see toimiv ja hea lahendus ning õige hinnaga, saab igaüks siis muljetada siis kui see on kõigile kättesaadav.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2014 21:18:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elionis pead sõlmima lihtsalt kliendilepingu, ei ole vaja ühtki püsiteenust koju, maksad 5€ minutv teenuse eest ja kogu sisu tuleb hetkel kohe tarbitavaks ilma lisatasuta 24x7, need mida enne mainisin, lastenurk, telekanalid, seriaalid, filmiriiul, telekava jms. (kui tulevikus võibolla lisatakse eraldi lisatasuline videolaenutus või seriaalikaust siis jah, lisatasu)

Teenus hakkab olema kättesaadav kõikides eesti võrkudes millel eesti IP, olgu siis starman, stv, elisa, emt, tele2 jms. teatavasti ei takista see välismaal Eesti (kodust vms.) VPN teenust kasutamast ja teenust tarbimast. AINULT beetatest toimib hetkel EMT ja Elioni võrkudes.

Tore teenus, 5€ võtan thumbs_up.gif

tsitaat:

Kõik eelarvamused on personaalsed kuna teenus pole veel turulgi, on see toimiv ja hea lahendus ning õige hinnaga, saab igaüks siis muljetada siis kui see on kõigile kättesaadav.

Kindlasti muljetan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2014 22:04:31 vasta tsitaadiga

Kas ainult mulle jäi selgusetuks millal lihtsurelik antud teenusele käpad külge ajada saab?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 30.09.2014 22:11:11 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Elionis pead sõlmima lihtsalt kliendilepingu, ei ole vaja ühtki püsiteenust koju, maksad 5€ minutv teenuse eest (kui kodus on eKodu ja tellitud Salvestusteenus, on 1xminutv tasuta) ja kogu sisu tuleb hetkel kohe tarbitavaks ilma lisatasuta 24x7, need mida enne mainisin, lastenurk, telekanalid, seriaalid, filmiriiul, telekava jms. (kui tulevikus võibolla lisatakse eraldi lisatasuline videolaenutus või seriaalikaust siis jah, lisatasu)


Ei ole küll suurem asi reklaam, aga sobib ka ajutiseks Samsungis järelvaatamise probleemi lahenduseks icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.09.2014 22:12:35 vasta tsitaadiga

Mis isiklikult endale head meelt teeb on see, et lõpuks ometi hakkab teenus saadaval olema PC peal.
Igasugune pisikeste ekraanidega nutindus on mulle kolmandajärguline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2014 23:36:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lõpuks ometi hakkab teenus saadaval olema PC peal.

TV-SAT lahendusi vähe PC peal icon_eek.gif
Kui mõtled puuduliku sisuga Eesti kanalivalikut, siis vist jah icon_rolleyes.gif
Iganenud sarjad ja tühjad kommertstooted erakanalitelt.
ERR on olemas juba ammu.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.10.2014 07:44:00 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

lõpuks ometi hakkab teenus saadaval olema PC peal.

TV-SAT lahendusi vähe PC peal icon_eek.gif
Kui mõtled puuduliku sisuga Eesti kanalivalikut, siis vist jah icon_rolleyes.gif
Iganenud sarjad ja tühjad kommertstooted erakanalitelt.
ERR on olemas juba ammu.


SAT ja DVB on tore asi aga tehtud kohtades peab ikka maru jäme coax kuhugi minema.
Kujutagem ette siis üliõpilast, oma ühikatoas on pisut suurema sülearvutiga on võimalik täiesti normaalne telerivaatamiskogemus saada.
Jah, on olemas err, on olemas tv3play ja reporter.ee, need kõik koos oleks tore asi, eraldi, ei viitsi eriti kusagilt spetsiaalselt midagi otsima minna.

MinuTV on pigem selline kus on kõik eesti paremad kanalid reaalajas ja salvestustena olemas. Kui nädala paari jooksul kusagil lihtsalt aega jäänud, avad rakenduse või veebi ja leiad mõne huvitava teema mida vaadata, olgu siis pealtnägija või Kättemaksukontor. Isegi muusikakanal on järelvaadatav ning autos võid tahvli või telefoni BT või juhtme abil autoraadioga ühendada ning valid sobiva muusikamoosi välja. (juhin tähelepanu, et juhina ei tohiks autos tahvlit vahtida) Samas hommikul terevisioon võib autos taustaks joosta küll, saab kuulates ka hakkama. (seda võimalust pakkus tegelikult ka ERR äpp)
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 01.10.2014 09:43:18 vasta tsitaadiga

Olen rakendust kasutanud, ausalt öeldes enda kodus olles väga palju kasu selles ei näinud kuna TV vaatamist üksjagu vähe. Samas panin selle ema tahvlile peale, vaatavad hetkel vabalevi kanaleid ja internet mingi küla teenusepakkuja poolt. Toimib nii nagu peab, mingeid piiranguid pole ja ideaalne lahendus just talle, sest soovib aeg-ajalt filme ja oma asju vaadata mida ta paraku alati ei jõua kuna tööajad on nagu nad on. Ütlen kohe, et kõigile teenus ei saagi sobida, samas on teenus väga paindlik ja võimalusi on palju ( filmid,seriaalid, liveTV, salvestused jne ). õ

A'la igasugu järgivaatamised ja salvestamised on so 90's - Nalja teed või? Vaata natuke maailmas ringi ja näed, et ondemand juba USAs on väga populaarseks saanud ( Netflix ntks ). liveTV sobib ainult live spordi ülekannete vaatamiseks, seriaalide ja filmidel reklaamide vaatamine on puhas ajaraisk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.10.2014 10:38:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

A'la igasugu järgivaatamised ja salvestamised on so 90's - Nalja teed või? Vaata natuke maailmas ringi ja näed, et ondemand juba USAs on väga populaarseks saanud ( Netflix ntks ).

ei tee nalja, Netflix on hea näide jah, kuidas peaks asju ajama.
90 on sellepärast, et maksma pead per isend nagu videolaenutus.
Netflix on 7£ kuus kahel ekraanil ja HD-s icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 01.10.2014 11:31:48 vasta tsitaadiga

Ei suuda ikka kusagilt välja lugeda, et mida ma tegema pean või kellega magama, et saaks ka seda asja juba proovida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2014 12:35:30 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Ei suuda ikka kusagilt välja lugeda, et mida ma tegema pean või kellega magama, et saaks ka seda asja juba proovida. icon_rolleyes.gif
Elioni pead tööle minema
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 01.10.2014 17:16:08 vasta tsitaadiga

https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/minutv
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2014 17:21:57 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Ei suuda ikka kusagilt välja lugeda, et mida ma tegema pean või kellega magama, et saaks ka seda asja juba proovida. icon_rolleyes.gif
alusguseks maga indrekp-ga, kui ei saa, siis võta järgmine ette, armjan tundub kõrgem pliiats olevat icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.10.2014 18:59:15 vasta tsitaadiga

Ja selle kraami kasutamiseks antakse siis lahkelt:

1 GB mobiilset andmemahtu... icon_cool.gif beer_yum.gif
Ehk siis üks Foorumi saade väi üks Rahva teenrid körgkvlaiteediga ja ongi kogu maht läinud.... icon_smile.gif

https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/minutv
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 01.10.2014 19:43:36 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ja selle kraami kasutamiseks antakse siis lahkelt:

1 GB mobiilset andmemahtu... icon_cool.gif beer_yum.gif
Ehk siis üks Foorumi saade väi üks Rahva teenrid körgkvlaiteediga ja ongi kogu maht läinud.... icon_smile.gif

https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/minutv

Kus on kirjas et antakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Elioni minuTV teenus pakub telerivaatamist nutiseadmes ja arvutis mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.