Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 10:03:48 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Selline asi nagu sa kirjeldasid on juba mitmendat kuud tegemises. Varsti peaks asjad paranema.

Loodame, et seda süsteemi ikka lahti ei häkita. Miks varastele leiba anda?
Pigem tuleks kõikidesse elektroonilistesse seadmetesse selline süsteem integreerida.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 10:14:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Loodame, et seda süsteemi ikka lahti ei häkita. Miks varastele leiba anda?

Kahe otsaga asi, paljud on petta saanud nii et ostavad telefoni ja müüja keerab lukku. Mul endalgi mõni selline kodus mille olen odavalt varuosadeks ostnud.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 10:43:28 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Loodame, et seda süsteemi ikka lahti ei häkita. Miks varastele leiba anda?

Kahe otsaga asi, paljud on petta saanud nii et ostavad telefoni ja müüja keerab lukku. Mul endalgi mõni selline kodus mille olen odavalt varuosadeks ostnud.
Pettustega tegeleb poiltsei icon_exclaim.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 10:58:57 vasta tsitaadiga

Pruugituna ostes tehke enne tehingut alati oma käega reset (telefonist "erase all content and settings" või läpaka ja iTunes'iga) ja oma kontoga aktiveerimine. Võtab küll pisut rohkem aega, aga siis pole pärast seda jama. Alati jääb muidugi võimalus, et on ikkagi varastatud ja IMEI pannakse operaatorite musta nimekirja. See pole enam iPhone'i-spetsiifiline.

viimati muutis rex 29.09.2014 11:00:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 10:59:28 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Loodame, et seda süsteemi ikka lahti ei häkita. Miks varastele leiba anda?

Kahe otsaga asi, paljud on petta saanud nii et ostavad telefoni ja müüja keerab lukku. Mul endalgi mõni selline kodus mille olen odavalt varuosadeks ostnud.
Pettustega tegeleb poiltsei icon_exclaim.gif


No mul tuttavad/sõbrad on kõik välismaal petta saanud. Üks tuli lausa ostuarvega ja karbiga kenasti aga paar tundi peale ostu keeras müüja telefoni icloudist kinni.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 11:07:26 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Renka kirjutas:
ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Loodame, et seda süsteemi ikka lahti ei häkita. Miks varastele leiba anda?

Kahe otsaga asi, paljud on petta saanud nii et ostavad telefoni ja müüja keerab lukku. Mul endalgi mõni selline kodus mille olen odavalt varuosadeks ostnud.
Pettustega tegeleb poiltsei icon_exclaim.gif


No mul tuttavad/sõbrad on kõik välismaal petta saanud. Üks tuli lausa ostuarvega ja karbiga kenasti aga paar tundi peale ostu keeras müüja telefoni icloudist kinni.
Eks see olegi järelturult ostmise risk. Kui ise ei oska enda huve kaitsta siis keegi teine ka seda ei tee.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.09.2014 11:08:13 vasta tsitaadiga

Miks nii kalleid asju üldse käest kätte osta? Garantii on ju ka väga oluline, kasvõi see aastagi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 11:16:18 vasta tsitaadiga

Sellegipoolest olen suhtkoht kindel, et Apple saab vajadusel ka ise telefoni iCloud-st lahti siduda.
Seda võidakse ametlikult küll mitte reklaamida ja meil mitte teha, aga suuremates riikides on see neil suht sundkäik IMHO.

Kõige lihtsam näide - firma ostab telefoni ja annab selle töötajale kasutada. See saab 2 päeva pärast infarkti või muutub muul viisil kontaktivõimetuks.
Tahate tõsimeeli väita, et firma võib nüüd selle $599-$899 telefoniga lutsu visata?

Või telefon varastatakse. Omanikul kaitset peal pole, küll aga paneb varas telefoni lukku kuid jääb vahele ning telefon tagastatakse omanikule.
Jällegi, omanik keerutab iluasjakest näppude vahel?

No USA-s never-ever selline asi Apple-l läbi ei lähe.
Omanik peab saama oma vara kasutada.

Meil siin võidakse jah sind kuu peale saata aga vähe arenenumates riikides seda ei tehta.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 11:37:40 vasta tsitaadiga

bladerunner, jah Apple saabki. Keegi pole ju väitnudki, et ei saa icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 11:52:12 vasta tsitaadiga

Ettevõtte jaoks pole see 800 usd eriline summa mille pärast põdeda
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 12:06:30 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Miks nii kalleid asju üldse käest kätte osta? Garantii on ju ka väga oluline, kasvõi see aastagi.

Kas sa pole kunagi ühtki pruugitud asja ostnud? Eriti neid, mis uuena kättesaamatult või elatustasemele vastavalt ebamõistlikult kallid on. Autot näiteks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.09.2014 12:12:16 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
vipu kirjutas:
Miks nii kalleid asju üldse käest kätte osta? Garantii on ju ka väga oluline, kasvõi see aastagi.

Kas sa pole kunagi ühtki pruugitud asja ostnud? Eriti neid, mis uuena kättesaamatult või elatustasemele vastavalt ebamõistlikult kallid on. Autot näiteks.


Autot pole kunagi omanud, aga ma olen väga ammu olnud juba ettevõtja ja mul lihtsam asi uus asi osta ettevõttele kui hakata ostma kasutatuid asju.
Eriti kasutatuid asju ei ole ostnud, ei riideid ega mööblit jne. Kunagi vist mingi printeri ostsin HVst kasutatu ja vist paaripäeva pärast viskasin minema ja ostsin poest uue icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 12:18:55 vasta tsitaadiga

No nii. Aga kui ei saaks enam ühel heal päeval niiviisi firmast kunstlikult kulusid tekitades kasumit maksuvabalt välja kantida? icon_wink.gif

Eks see kasutatud iPhone ostetakse ju ikka odavamalt, kui poes maksab. Igaüks ei saa järelmaksu ka.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.09.2014 12:39:46 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
No nii. Aga kui ei saaks enam ühel heal päeval niiviisi firmast kunstlikult kulusid tekitades kasumit maksuvabalt välja kantida? icon_wink.gif

Eks see kasutatud iPhone ostetakse ju ikka odavamalt, kui poes maksab. Igaüks ei saa järelmaksu ka.


Ma ei tekita kunstlikke kulusid, sest ma ostan neid asju mis mul on vaja. Külmkappi ma ei osta kasutatult, sest garantii loeb, sama pesumasinaga.
Kasutan toodet niikaua kuni töötab ja ostan uue. Onju väga palju selliseid inimesi olemas kellele meeldib teha emotsionaalseid oste või siis katsetada alati uusi tooteid.
Nemad ostavad ja siis kohe müüvad ära. Mina olen selles osas rohkem ratsionaalne. Ettevõtte kuludesse lähevad ikka asjad mis on mu tööga seotud, ma sinna mingit pesumasinat küll ei pane icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 12:59:25 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Sellegipoolest olen suhtkoht kindel, et Apple saab vajadusel ka ise telefoni iCloud-st lahti siduda.
Seda võidakse ametlikult küll mitte reklaamida ja meil mitte teha, aga suuremates riikides on see neil suht sundkäik IMHO.

Kõige lihtsam näide - firma ostab telefoni ja annab selle töötajale kasutada. See saab 2 päeva pärast infarkti või muutub muul viisil kontaktivõimetuks.
Tahate tõsimeeli väita, et firma võib nüüd selle $599-$899 telefoniga lutsu visata?

Või telefon varastatakse. Omanikul kaitset peal pole, küll aga paneb varas telefoni lukku kuid jääb vahele ning telefon tagastatakse omanikule.
Jällegi, omanik keerutab iluasjakest näppude vahel?

No USA-s never-ever selline asi Apple-l läbi ei lähe.
Omanik peab saama oma vara kasutada.

Meil siin võidakse jah sind kuu peale saata aga vähe arenenumates riikides seda ei tehta.
ot:
Liigselt ekstreemne ja harva juhtuv näide.
See lukustamine on peale pandud varguste vältimiseks või õigemini varastatud toote kasutamise takistamiseks.

Mina pooldan 100% taolist kaitset ning leian, et kui osta järelturult telefon, siis tuleb ise kohapeal kontrollida seda lukustamist jms. Kui on kasvõi vähene kahtlus, et telefon on varastatud (või hiljem lukustatav), siis sina, kui heauskne ostja, peaksid sellest eemale hoidma.

NB! Lihtsalt teadmiseks, et kuna telefon on IMEI-ga seotud, siis absoluutselt kõik tehingud, mis telefoniga tehtud, on seotud telefoni algse ostjaga. Mis tähendab, et kui sa kaotad ära telefoni ja leidja kasutab telefoni lapsporno surfamiseks, siis tekib ka sinul pahandusi ja seletamist kui palju.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 29.09.2014 13:04:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 13:00:43 vasta tsitaadiga

jah
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.09.2014 14:59:33 vasta tsitaadiga

http://majandus24.postimees.ee/2936293/fbi-ja-nsa-mures-uus-iphone-liiga-nuhkimiskindel icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 19:15:52 vasta tsitaadiga

Mis keiss selle painutamisega siis nüüd on? Vaatasin videot, kuidas mingid nolgid apple poes näidist painutavad ja no sorry, aga need tatid painutavad niiet näpud sinised ja näevad kurja vaeva, et see telefon kuidagi kõveraks saada. Kas tõesti iga teine nii suur nutitelefon peab sellisele valule vastu, et ifooni nüüd esile tõstetakse või on asi jälle selles tüüpilises 7-aastat-vana-tehnoloogia-699-euro-est-android-rulz bla bla bla keissis ja otsitakse paaniliselt midagi, millest kinni hakata ja kisa tõsta?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 19:19:19 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
otsitakse paaniliselt midagi, millest kinni hakata ja kisa tõsta?
Jah. Probleem on palju väiksem, kui meediakajastuse järgi arvata võiks.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 19:33:36 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Anti kirjutas:
otsitakse paaniliselt midagi, millest kinni hakata ja kisa tõsta?
Jah. Probleem on palju väiksem, kui meediakajastuse järgi arvata võiks.
Täpsemalt - http://www.washingtonpost.com/news/the-intersect/wp/2014/09/26/what-was-fake-on-the-internet-this-week-everything-basically/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 29.09.2014 20:10:33 vasta tsitaadiga

Aga ehk kellelgi on siis töökorras emaplaati müüa, lukude vaba icon_biggrin.gif

Tegin kahte telefoni remonti ka päringu ja 150€ läheb lahti tegemine ja see võtaks 1-2 nädalat aega, aga seda raha ma olen nõus sellele telefonile alla panema kuna telefon on tõesti väga korralik, mitte ühtegi kriimu jne, kappi seisma panna oleks seda väga paha mõte ehk, aga ehk keegi pakub mulle emaplaati?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 20:15:18 vasta tsitaadiga

Need plaadid maksavadki palju...
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 20:41:12 vasta tsitaadiga

Freedos kirjutas:
Aga ehk kellelgi on siis töökorras emaplaati müüa, lukude vaba icon_biggrin.gif

Tegin kahte telefoni remonti ka päringu ja 150€ läheb lahti tegemine ja see võtaks 1-2 nädalat aega, aga seda raha ma olen nõus sellele telefonile alla panema kuna telefon on tõesti väga korralik, mitte ühtegi kriimu jne, kappi seisma panna oleks seda väga paha mõte ehk, aga ehk keegi pakub mulle emaplaati?

Millised need remondikohad seda lahti oskavad teha?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 21:32:48 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Freedos kirjutas:
Aga ehk kellelgi on siis töökorras emaplaati müüa, lukude vaba icon_biggrin.gif

Tegin kahte telefoni remonti ka päringu ja 150€ läheb lahti tegemine ja see võtaks 1-2 nädalat aega, aga seda raha ma olen nõus sellele telefonile alla panema kuna telefon on tõesti väga korralik, mitte ühtegi kriimu jne, kappi seisma panna oleks seda väga paha mõte ehk, aga ehk keegi pakub mulle emaplaati?

Millised need remondikohad seda lahti oskavad teha?

Kõik remondikohad, kellel on uus emaplaat riiulis ja kes saavad plaadi vahetusega hakkama. icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 29.09.2014 21:33:26 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Freedos kirjutas:
Aga ehk kellelgi on siis töökorras emaplaati müüa, lukude vaba icon_biggrin.gif

Tegin kahte telefoni remonti ka päringu ja 150€ läheb lahti tegemine ja see võtaks 1-2 nädalat aega, aga seda raha ma olen nõus sellele telefonile alla panema kuna telefon on tõesti väga korralik, mitte ühtegi kriimu jne, kappi seisma panna oleks seda väga paha mõte ehk, aga ehk keegi pakub mulle emaplaati?

Millised need remondikohad seda lahti oskavad teha?


Üks näiteks Rakvere Põhjakeskuses Mobiil 24, helistasin rääkisin loo ära, agluses ei tahtnud telefoni vastu võtta kuna ei ole dokumente aga andsin imei ja helistasid tagasi mulle ning ütlesid, et on nõus ilma dokumentideta telefoni vastu võtma (ehk tegid mingise politsei uuringu kas telefoni vastu avaldus tehud või midagi, et veenduda varastatud poleks) ja ütlesid 150euri läheb maksma ja 1-2 nädalat võtab see aega, teise leidsin okidokist ja ka hind 150euri tallinnas ümera keskuses.
ju siis saab ju mingit moodi seda maha??
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 21:41:28 vasta tsitaadiga

Freedos, ei saa maha. Vahetatakse emaplaat ära lihtsalt. Ehk saad praktiliselt uue telefoni vana kesta sisse.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 21:44:10 vasta tsitaadiga

Freedos, aitab juba teema risustamisest icon_evil.gif
Maksa 150eur või 1500eur and good luck...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 29.09.2014 21:46:27 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Freedos, ei saa maha. Vahetatakse emaplaat ära lihtsalt. Ehk saad praktiliselt uue telefoni vana kesta sisse.

Ei aga nad ise ütlesid, et icloude lukku maha võtmine, emaplaati kui nad vahetaksid siis oleks neil vabsiee suva mingised dokumendid ja asjad ju, ja emaplaadi vahetus ei võtaks mõlemal remodis 1-2 nädalat aega.

beastbeats mis teema riustamisest sa räägid, ma uuringi siit foorumist ja siis ala foorumi alt kuidas see asi neil käib ja mis teised arvavad ja teiseks kui kellelgi siit foorumist on sama probleem ja juhtub juhuslikult siit seda lugeda, et kust saab lahti ja paljuga siis tema jaoks on see kasulik info nii,et mokk maha! icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 21:55:02 vasta tsitaadiga

Plaadi vahetusega tõesti saab, aga siis on tegu hoopis teise telefoniga. Saad uue IMEI, seerianumbri jne. Seda süsteemi lahti kräkkida ikkagi ei saa.

1-2 nädalat tähendab, et nad tellivad vajalikud jupid ning riiulis need ei seisa.

Freedos kirjutas:
beastbeats mis teema riustamisest sa räägid, ma uuringi siit foorumist ja siis ala foorumi alt kuidas see asi neil käib ja mis teised arvavad ja teiseks kui kellelgi siit foorumist on sama probleem ja juhtub juhuslikult siit seda lugeda, et kust saab lahti ja paljuga siis tema jaoks on see kasulik info nii,et mokk maha! icon_evil.gif

Sul on kirjaoskusega ka probleeme? Kui sulle öeldakse, et seda ei saa lahti, siis lihtsalt ei saa ja kõik. Ära hakka oma debiilseid teooriaid aretama. Tee oma teema "Miks iCloud lukku lahti ei saa, kui ma tahaksin telefoni varastada?"
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 22:53:33 vasta tsitaadiga

150€ eest siiski emaplaadi vahetust ei tehta, see on veidi kallim lõbu.
eBay otsing näitas et pakutakse siiski vastavat teenust. ...mis tundub et on puhas SCAM. icon_wink.gif

Freedos parimal juhul annad sa neile tüüpidele lihtalt laenu, halvimal juhul jääd lisaks 150€ ka ilma (eriti okidoki kaudu asju ajades). icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 23:08:46 vasta tsitaadiga

Tundub jah kahtlane, et sellist teenust nad seal pakuks. Seda enam, kui neil olekski mingi meetod unlockimiseks iCloud lukust, ei oleks (vähemalt moraalsest küljest) enam väga pointi politseilt mingit kontrolli teha, sest ka see lahtilukustamine oleks illegaalne protsess.
Emaplaadivahetus võib vabalt 1-2 nädalat võtta, sest vahetuse alla ilmselt arvatakse ka emaplaadi tellimise aeg icon_wink.gif
1-2 nädalat mingit icloudi häkki või isegi applelt ametliku fixi ( icon_lol.gif ) saamiseks oleks 1-2 nädalat liiga palju.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 23:31:48 vasta tsitaadiga

Alati on võimalus, et telefon saadetakse Applesse lahtiluustamiseks ja selle eest siis võetakse selline teenustasu.

Kas selline protsess reaalselt ka eksisteerib Apple poolt ma ei kujuta ette - samas nende võimuses see lahtilukustamine ainsana on (peale iCloud konto omaniku). Alati võib minna ja IM'ist küsida - pädevamat kohta Eestis vaevalt, et on Apple teenuste osas.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 23:34:23 vasta tsitaadiga

Apple poolt lahti lukustamiseks peaks ilmselt telefoni algne omanik minema kohale omandiõigust tõendavate dokumentidega või midagi sellist. Vaevalt, et suvaline varas saab lasta selle lahti lukustada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.09.2014 23:49:44 vasta tsitaadiga

Ma ei ole seda teemat jälginud, kuid Freedos, kas sul on kirjalik müüja ja ostja isikuandmetega dokument, mis kinnitab ostu seaduslikkust? ja kas sellel isikul, kellelt sa telefoni ostsid, on olemas dokument telefoni seadusliku hankimise kohta?

Käest-kätte tehingute puhul, kus ei jää tehingu toimumist tõestama mitte ühtegi dokumenti, ei saa midagi teha. Jutt ei maksa midagi.

Selliste telefonide ost/müük, milliseid saab kolmas osapool lukustada, tuleks vormistada kas notari või siis telefoni tootja (või kolmanda osapoole) esindaja juuresolekul.

Korrektselt vormistatud ostudokumendi alusel saab nõuda telefoni lahtilukustamist, kui telefoni müüja pärast telefoni müüki ikka "käru keeras".

Tagantjärgi nende dokumentide korda ajamiseks läeb vaja head advokaati ja võibolla isegi kapi karja. Soovin edu sellel kolgata teel icon_wink.gif
tagasi üles
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 02:12:54 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
jyrisa kirjutas:
Lihsalt öeldes - isegi peale tarkvara vahetust tuleb telefon aktiveerida. Antud toimingu käigus suhtleb telefon apple'i serveriga ja kui sealsete andmete järgi on telefon lukus, siis sa telefoni aktiveerida ei saa. Mõned kuud tagasi jah keegi vist bypassis seda süsteemi alternatiivse serveriga, aga ka siis ei saanud selle kaudu lahtilukustatud telefoni helistamiseks kasutada kui õigesti meeles on.
Nii, et ei ole võimalik kui eelmise omaniku apple ID'd ei tea. Selles on sul muidugi õigus, et sa "matsu ei jaga".
Usun, et täitsa võimalik, kuidagi simuleerida läbi alternatiivse serveri ning edastada telefonile see autentne info.
Ning see, et pärast helistada ei saa, pole ka loogiline - helistamiseks pole vaja andmesidet, mis tähendab, et kõned ei käi läbi Apple serverite.

Kui Apple vähegi turvatehnoloogiaid tajub, siis on neil TLS + certificate pinning ja sa ei saa mitte kuidagi seda serveriga suhtlust isegi pealt kuulata, rääkimata oma info vahele surumisest.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 30.09.2014 06:08:38 vasta tsitaadiga

ot:
Oma probleemi oleksid võinud pystitada, tehes uus teema. Palju parem inimestel leida seda mida nad ostivad. Keegi yldiselt ei hakka mitusada lehte koosnevast teemast infokildu ostima.


tsitaat:
beastbeats mis teema riustamisest sa räägid, ma uuringi siit foorumist ja siis ala foorumi alt kuidas see asi neil käib ja mis teised arvavad ja teiseks kui kellelgi siit foorumist on sama probleem ja juhtub juhuslikult siit seda lugeda, et kust saab lahti ja paljuga siis tema jaoks on see kasulik info nii,et mokk maha! icon_evil.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 30.09.2014 18:38:14 vasta tsitaadiga

Nii, võtsin täna uuesti ühendust nende inimestega kes teeksid selle telefoni lahti ja nad ütlesid, et telefoni nad teevad sõna otsesesmõttes lahti, ma ei tea kuidas aga imei ja asjad jäävad samaks ütlesid. Ma ei kujuta ette ka mis moodi nad teevad aga jah viin telefoni sinna parandusse ja lasen neil selle lahti ja eks näis siis mis nad seal tegid aga teevad unlocki!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 21:10:31 vasta tsitaadiga

mõtlesin, et olen ka lahe ja ei torka igal võimalusel telefonile juhet taha. Päris okeilt vedas välja,
16GB 5S, 3G-d, gpsid ja muud pudinad sees, taustavalgus auto.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 21:24:11 vasta tsitaadiga

Freedos kirjutas:
Nii, võtsin täna uuesti ühendust nende inimestega kes teeksid selle telefoni lahti ja nad ütlesid, et telefoni nad teevad sõna otsesesmõttes lahti, ma ei tea kuidas aga imei ja asjad jäävad samaks ütlesid. Ma ei kujuta ette ka mis moodi nad teevad aga jah viin telefoni sinna parandusse ja lasen neil selle lahti ja eks näis siis mis nad seal tegid aga teevad unlocki!

Kui sa asjadest aru ei saa pole kellegi teise asi ja ega nad sulle ei hakka aru andma mida nad teevad.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 22:21:16 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
mõtlesin, et olen ka lahe ja ei torka igal võimalusel telefonile juhet taha. Päris okeilt vedas välja,
16GB 5S, 3G-d, gpsid ja muud pudinad sees, taustavalgus auto.

Spoiler Spoiler Spoiler


Mul tuli niimoodi:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2014 11:19:29 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/applei-mobiilimaksesusteemi-pay-helge-tulevik-abikae-ulatas-masside-lemmik.d?id=69850501
Peaks siia teemasse sobima, isegi vist Eestil lootus katsejäneseks saada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2014 11:26:46 vasta tsitaadiga

et siis selleks, et mcdonaldsis burksi süüa ja maksta telefoniga, peab 1000€ telefoni omama .... pole paha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2014 16:38:23 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
et siis selleks, et mcdonaldsis burksi süüa ja maksta telefoniga, peab 1000€ telefoni omama .... pole paha :D
Või mõnda teist NFC makseid toetavat telefoni. Androidil ja Windows Phonel on võimekus olemas.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.10.2014 16:49:41 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
et siis selleks, et mcdonaldsis burksi süüa ja maksta telefoniga, peab 1000€ telefoni omama .... pole paha icon_biggrin.gif


noh pärast iPhone liisimist ei jäämidagi üle kui ainult burksi süüa.
tagasi üles
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 02.10.2014 07:32:55 vasta tsitaadiga

Midagi neile, kes kavatsevad kasutatud iPhone osta.

Apple Creates Tool to Check Activation Lock Status on iOS Devices
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 11:46:17 vasta tsitaadiga

https://www.icloud.com/activationlock/

EDIT: Nüüd võiks absoluutselt iga iPhone müügiteema puhul teha kohustuslikuks postitada IMEI või mis?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 12:03:45 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
https://www.icloud.com/activationlock/

EDIT: Nüüd võiks absoluutselt iga iPhone müügiteema puhul teha kohustuslikuks postitada IMEI või mis?


Mõistlik oleks ja minuarust väga hea lüke apple poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 02.10.2014 12:13:39 vasta tsitaadiga

Proovisin ja täitsa töötab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 15:59:02 vasta tsitaadiga

Kas iPhonega ei saa kuidagi Youtube videosi ja telefonis olevaid videosi telekasse ja kodukinno saata? Androidile sai kõike teha aga Apple ei taha üldse kellegagi suhelda icon_biggrin.gif
_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 02.10.2014 16:13:32 vasta tsitaadiga

Kui televiisor on AirPlay võimeline, siis küll jah (kirjelduse järgi tundub, et ei ole, sest muidu tunneks telefon ära, et LAN võrgus asub selline seade). Teine võimalus on võimalik siduda telefon ja telekas läbi telekas asuva YouTube rakenduse (vt pair devices settingute alt vms). Kolmas võimalus on osta Apple TV, mis toetab sinu vajadusi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.