Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2014 12:17:26 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Kaalumas isegi selle telefoni ostu, aga nagu näha, siis aku probleem tundub olevat, st et ei kesta ning mingeid muid jamasid ka.

Huvitav, kui N5 aku kestab 1 päev vabalt (mul isegi 2) siis see on probleem, aga iFöönil on see normaalne. icon_smile.gif Mis need teised jamad on? Mul pole ühtegi probleemi ja pole SGS4 kordagi tagasi tahtnud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005




sõnum 15.09.2014 17:55:13 vasta tsitaadiga

See 1 päev akut on kah nii, et terve päev sõidus gps/3g/google mapsiga(s.t. ekraan kah sees). Mul endal kestab üldjuhul 3 päeva, vahest panen igaks juhuks teise päeva lõpus laadima kui akut <30%. Ainukeseks veaks selle telefoni puhul on ikkagi need võrguprobleemid, mis minu "non revised" versiooni kummitavad.
_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 15.09.2014 21:31:00 vasta tsitaadiga

elka kirjutas:
See 1 päev akut on kah nii, et terve päev sõidus gps/3g/google mapsiga(s.t. ekraan kah sees). Mul endal kestab üldjuhul 3 päeva, vahest panen igaks juhuks teise päeva lõpus laadima kui akut <30%. Ainukeseks veaks selle telefoni puhul on ikkagi need võrguprobleemid, mis minu "non revised" versiooni kummitavad.


Ma käin aegajalt kiikan fb, meilid, paar klõpsu fotokana, mõned kõned ning aku jookseb õhtuks 20protsendini või ka veel vähem. Aegajalt autos saab sutsaka laadimist
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 23.09.2014 17:56:21 vasta tsitaadiga

Keegi mingeid filme ja asju ka telefonile tõstnud on koos eesti keelse tõlkega?
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.09.2014 18:00:18 vasta tsitaadiga

Tõlkega ei ole, aga ma eeldan, et subtiitrite failist arusaamine on juba vastava videorakenduse teema, mitte Nexus 5. VLC-l on subtiitrite seaded igatahes olemas.

Hiljutisel lennureisil vaatasin just telefoni abil ühe filmi ära. Sattus vist küll tiba kahtlase visuaaliga film kõrvaltvaatajatele - Don Jon icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 23.09.2014 18:03:59 vasta tsitaadiga

Selge. icon_smile.gif
Mis programmi või asja kasutad muidu, et film nö väiksemaks teha ja millega telefoni tõstad tavaliselt?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 23.09.2014 19:24:29 vasta tsitaadiga

helpless, miks peaks filmi väiksemaks tegema? :O
Ja telefoni tõstad üle wifi või üle kaabli.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.09.2014 19:26:03 vasta tsitaadiga

Telefoni ekraanid nkn juba ju vähemalt 720p, ei ole mõtet väiksemaks tegemisel
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 23.09.2014 19:58:13 vasta tsitaadiga

No reaalselt testimiseks tahaks telefonile peale panna sellise filmi nagu "Ted 720p 700 mib". Panen siis otse selle kohe peale ja kõik? icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 23.09.2014 20:00:38 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
No reaalselt testimiseks tahaks telefonile peale panna sellise filmi nagu "Ted 720p 700 mib". Panen siis otse selle kohe peale ja kõik? icon_smile.gif


Otse muidugi. Võid ka 1080p panna otse peale. Tänapäeval on nutikas sama mis arvuti ja mõne arvutist ka võimsam. Põhimõtteliselt tarbi oma faile ja asju nagu tarbiksid neid arvutiga icon_wink.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 23.09.2014 20:42:29 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Põhimõtteliselt tarbi oma faile ja asju nagu tarbiksid neid arvutiga icon_wink.gif

Olgu. Saab tehtud. icon_smile.gif

//Töötab ideaalselt + Tõlkega. icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.09.2014 21:00:05 vasta tsitaadiga

Ma tõstsin mälupulgalt. OTG on hea asi thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Croso
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2014




sõnum 26.09.2014 23:23:23 vasta tsitaadiga

Maist juba Nexuse omanik ja päev läbi netis olemist, muusika kuulamist, mängimist, helistamist jne saab aku alles õhtuks tühjaks. Pigem wifiga netis olemine pikemalt võtab aku protsente. Võimsusest tal küll puudu ei jää imo. Filme kõige lihtsam nii vaadata, et Playst tõmbad utorrenti ja BS Playeri. Utorrentiga tõmbad filmi ära ja BS Playeriga vaatad seda (galerii alt lägab) ja see player tõmbab netist tõlke ka alla kohe. Ehk julgen soovitada antud telefoni.
//E: Paar lehte tagasi oleva telefoni lampi seisma jäämise pärast aitab see kui lihtsalt laadija taga hoida umbes 10-15 minutit. All olev tulu vilgub alguses punaselt, aga kui piisavalt kaua laadija taga olnud võtab pildi ette.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.09.2014 08:37:14 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel tuli nädal paar tagasi hangouts uuendus mis tegi selle inglisekeelseks.
Muidu pole midagi aga osa eesti osa inglisekeeles on ikka nadi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 27.09.2014 09:59:33 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kellelgi veel tuli nädal paar tagasi hangouts uuendus mis tegi selle inglisekeelseks.
Muidu pole midagi aga osa eesti osa inglisekeeles on ikka nadi.


Mul kah ja alles eile saatsin sõnumeid kuid seda keele erinevust märkasin alles nüüd ja sedagi kuna läksin kontrollima. Ennast ei häiri
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aladar
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2014 02:52:28 vasta tsitaadiga

Otsustasin, et viimaks on käes see aeg, kui peab ka ise nutiajastuga liituma. Vaatasin ja uurisin pikalt ning lõpuks jäi pilk Nexuse peale pidama.

Olen lugenud, et telefonil esineb puudusi nagu näiteks halb helikvaliteet salvestatud videotel, väga nõrk (füüsiliselt) ekraan, kehva vastupidavusega aku ning ei oska helistada numbritele, mis sisaldavad tärni.
Kas telefonil on veel nõrkasid külgi, millega peaksin arvestama? Preagusel hetkel saaks asja soetatud umbes 300 euroga. Kas telefon on praegusel hetkel veel seda hinda väärt või on selles hinnaklassis juba mõttekamaid oste?

Tänud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 06.10.2014 05:40:49 vasta tsitaadiga

Aladar kirjutas:
Otsustasin, et viimaks on käes see aeg, kui peab ka ise nutiajastuga liituma. Vaatasin ja uurisin pikalt ning lõpuks jäi pilk Nexuse peale pidama.

Olen lugenud, et telefonil esineb puudusi nagu näiteks halb helikvaliteet salvestatud videotel, väga nõrk (füüsiliselt) ekraan, kehva vastupidavusega aku ning ei oska helistada numbritele, mis sisaldavad tärni.
Kas telefonil on veel nõrkasid külgi, millega peaksin arvestama? Preagusel hetkel saaks asja soetatud umbes 300 euroga. Kas telefon on praegusel hetkel veel seda hinda väärt või on selles hinnaklassis juba mõttekamaid oste?

Tänud


Aku kohapealt nõustun. Pole helil häda midagi videotel, oma koduvideoteks ok, kontsertil jah ei kannata lindistada sest hääletämbrid on seal nii võimsad, et telefon neid lugeda ei suuda, muidu pole hullu. Ekraan on kõigil nõrk- näpuga kannatab sellel opereerida aga kipsi kruve või naelu seina sellega lüüa ei saa. Tärniga numbritele helistamisest ma ei tea, pole vajadust olnud kuid esmased paar numbrit pilet.ee probleemi ei valmistanud, töötas ilusti
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.10.2014 07:56:25 vasta tsitaadiga

Ise teen nexusega päev läbi tööd, päeva saab akuga kenasti õhtusse ja iga nutikaga on loogiline õhtul saba otsa laadima.
Kontserti salvestamisel video ragiseb, muidu tava video ok.
Tärniga numbrid igal softis toiminud, kasutusel.
Ekraan on sama nagu igal teisel telefonil, kaaned või kesta soovitaks ikka ümber panna kuna väljaulatuv kaamera lääts on muidu jalus.

plussiks
NFC
Qi laadimine
Pikaajaline androidi tugi.
kiire riist ja tarkvara, ei ole mingit läägi.

miinuseks?
Võibolla suht nadide värvidega ekraan võrreldes! samsa Superamoledi või õuna Retinaga. Muidu käib kah.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2014 08:24:58 vasta tsitaadiga

Ma käin ka sellega iga päev tööl, autosse minnes panen alusele laadima, waze+di.fm, hf+bt audio. Videod vähemalt samahead kui sgs4 kui mitte paremad. Ekraani tugevusel pole häda midagi, telefon üle poole aasta vana, mingeid kondoome ei kasuta ja ühtegi kriimu ekraanil pole. Teise päeva õhtuks tavaliselt 30-40% akut alles. Ainuke suur miinus on päikese käes tel kasutamine, no kohe mitte midagi ei näe. Qi laadimine on väga suur pluss, 1 peamiseid põhjuseid miks selle telefoni ostsin.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.10.2014 08:41:46 vasta tsitaadiga

Värvide kohta midagi halba küll öelda ei saa. IPS paneel tagab tegelikult vägagi korralikud värvid ja väga laia vaatenurga.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2014 09:14:51 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

...Tärniga numbrid igal softis toiminud, kasutusel...

Väga tahaks teada millise võlunipiga see toimib sul

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.10.2014 10:05:49 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
Ma käin ka sellega iga päev tööl, autosse minnes panen alusele laadima, waze+di.fm, hf+bt audio. Videod vähemalt samahead kui sgs4 kui mitte paremad. Ekraani tugevusel pole häda midagi, telefon üle poole aasta vana, mingeid kondoome ei kasuta ja ühtegi kriimu ekraanil pole. Teise päeva õhtuks tavaliselt 30-40% akut alles. Ainuke suur miinus on päikese käes tel kasutamine, no kohe mitte midagi ei näe. Qi laadimine on väga suur pluss, 1 peamiseid põhjuseid miks selle telefoni ostsin.


no kui sa autoas alati laed, siis see "Teise päeva õhtuks tavaliselt 30-40% akut alles" ei tähenda nagu suurt midagi icon_rolleyes.gif

Mis päikese käes kasutamisesse puutub, siis IMO küll mingi väga suur probleem ei ole. Vähemalt ma küll sellest üsna päikeselisest suvest ei mäleta, et oleks häiriv olnud.


Aga seda tärnime probleemi kuulen küll esimest korda, kuid kui nüüd järele mõelda, siis kogenud olen küll. Kuidas saab selline jama telefonipõhine olla. Selline asi ikka tarkvara teema ju?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2014 10:27:12 vasta tsitaadiga

Ekraan on tiptop.
Ainuke tõsisem miinus on aku. Lisaks ei suuda asi minu meelest võimsamaid laadijaid ära kasutada. Selles mõttes, et ise Apple pealt tulles on ikka elu aku koha pealt kehvem.
Muidu on isegi aasta vanuse androidina selle raha eest jätkuvalt parim valik. Nagu varemgi mainitud, siis käes hoides on asi ikka tubli tükk. Ja see ei ole mitte vähetähtis asi.

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.10.2014 14:04:27 vasta tsitaadiga

kokkuvõttes on need probleemid personaalsed, tegelikult hea ja võimas riist soodsa hinnaga.

Ekraani värve märkasin siis kui võtsin oma vana Samsung GS2 (Super Amoled) kätte siis selle pilt oli üllatavalt kontrastne ja ilusate värvidega, samas kui harjud kasutama nexust, ei ole midagi halba.

Tärniga valikutega võis olla probleeme vist siis kui salvestasid numbrid gmail kontaktide alla (keegi nagu mainis, et seal korjatakse tärnid eest..või oli see kontaktide taastamisel). Endal salvestatud numbrid kujul *xxx*xxxx*x# koodiga uste avamiseks, kontaktidena salvestatud exchange raamatusse ja kõik töötab alates 4.2 androidist peale, vahepeal tuli siis 4.4.3 ja nüüd 4.4.4

Laadijatega on nii, et kõik toimivad, samas on nende auto USB adapteritega probleeme ning ei sõltu sellest mitu Amprit välja tuleb vaid hoopis juhtmest. Tellitud Qi laadija/autohoidik suudab telefoni korralikult laadida ka siis kui navi käib. Samamoodi toas laual olev Qi laadija mille järel originaal adapter ja juhe.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 06.10.2014 15:34:42 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
Tärniga numbritele helistamisest ma ei tea, pole vajadust olnud kuid esmased paar numbrit pilet.ee probleemi ei valmistanud, töötas ilusti


Endal tarvis igakuiselt piletit osta, tahaks ka seda võlunippi teada, kuis toimib.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.