|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
15.09.2014 11:49:42
[X360/X1/PS3/PS4/PSV/WII/3DS] FIFA15 |
|
|
FIFA 15
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
16.09.2014 15:04:55
|
|
|
Olen PS4 peal nüüdseks demo päris palju mänginud ning tundub, et uuel Ignite mootoril töötav Fifa tuleb eelmistest kõvasti parem.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
17.09.2014 01:47:25
|
|
|
| fifa 14 oli ju ka ignite engine peal, kuidas siis edasiminek on?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
17.09.2014 07:15:10
|
|
|
| Uuendatud koosseisud klubides vähemalt,see ka edasiminek
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
17.09.2014 10:14:11
|
|
|
| Sai ka demo proovitud. Tundub küll, et see aasta jätan ostmata. Areng minimaalne.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
17.09.2014 13:21:43
|
|
|
Nojah, ise tegin euronicsist eeltellimuse ära, lihtsalt sellepärast, et olen kõiki fifasid mänginud ja ei näe ennast ühte aastat vahele jätmas Aga siiski palju asju, mis fifa14-s häiris, häirivad veel selles ka. Mingid minimaalsed "arendused", nt välja kulumine või postide raksumine on mingid mõttetud feature'id, mis ei mõjuta gameplay'd kuidagi ja gameplay ise on kohati üsna häiriv. Mingid sellised asjad, et palli tackle'dades pall kaugele (tavaliselt järgmisele vastase mehele) veereb, pidi olema parandatud aga demos ei ole muutust näinud.. first touch ka kohati sama kehva..
Kaitsjate AI senise paari demo mängu korral on tundunud veidi parem olevat ja see on huvitav, et nüüd saab üsna kerge vaevaga lihtsalt ründajaga kaitsjatest mööda joosta.. natuke tundub ebareaalne, aga kui endal välja tuleb, võib päris hea olla.. samas ilmselt täiega frustreeriv, kui seda enda vastu juhtub.. Aga noh, väidetavalt demo pidi olema paar kuud vaba build ja täisversioon ikka midagi muud.. eks ole näha.. Vähemalt on Guest play ja tournament mode väidetavalt tagasi..
Aga ise tahtsin teada tegelt, et äkki keegi on kursis, et kas see 15 tasuta pakki FUT-is on saadaval kõikidele tavaversiooni ostjatele? Kuskilt hakkas silma, et ainult tavaversiooni pre-orderi puhul saab need (ultimate versiooni puhul 40 pakki), aga kui see nii on, siis kas eestist eeltellides see asi ka toimib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.09.2014 13:27:26
|
|
|
| tsitaat: |
Aga ise tahtsin teada tegelt, et äkki keegi on kursis, et kas see 15 tasuta pakki FUT-is on saadaval kõikidele tavaversiooni ostjatele? Kuskilt hakkas silma, et ainult tavaversiooni pre-orderi puhul saab need (ultimate versiooni puhul 40 pakki), aga kui see nii on, siis kas eestist eeltellides see asi ka toimib?
|
Seda pead sa uurima poest, kust eeltellimuse teed
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
17.09.2014 13:39:11
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| fifa 14 oli ju ka ignite engine peal, kuidas siis edasiminek on? |
Ah kurja, tõsi ta on. Ma olin veel eelmise generatsiooni peal eelmise Fifaga. My bad.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
24.09.2014 00:12:21
|
|
|
| Ma ütleks, et mäng on ikkagi tunduvalt parem, olen FIFA 14 kõvasti mänginud ONE peal, näiteks väravavahi tõrjetest lahtised pallid ja kauglöögid jne. Ühesõnaga sellist pudistamist ja kauglööke on tunduvalt suurem võimalus sisse lüüa. Näiteks siseküljega vintidega löögid kasti tagant on väga reaalne ära lüüa.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
24.09.2014 12:56:38
|
|
|
Pole demot väga palju mänginud ja ei tea, mida täisversioon täpselt endast kujutab, aga seda "finesse" shoti olen ise ka kuulnud.. viimati oli ta suht OP fifa 12-s äkki, sealt lükkasid kasti servast kõik taha nurka ära. Ma loodan, et kui seda on nüüd parandatud, siis loodetavasti mitte nii, nagu tookord toimis, et kõik läks.
Aga üllatav on see, et nii lihtne on ründajatega vastaste kaitsjatest mööda joosta, see on nagu natuke liiga ebareaalne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
24.09.2014 13:03:55
|
|
|
| Panin XOne peal ka täisversioon tirima, enne 26 proovida vist nagunii ei saa kuna UK-s konto.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipzic
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2007
|
24.09.2014 14:29:26
|
|
|
Sai siis eile USA PSN Storest mäng alla tiritud ja toimib UK kontoga kenasti .. mängida laseb, aga FIFA punkte ei lase veel osta ... ju see võimalus avaneb reedel.
Kes PS4 peal mängib või lisada ... PSN: zipzic
_________________ the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt! |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LynxHunter
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2013
|
24.09.2014 21:43:10
|
|
|
| Finess shot oli oma ajastu tipus FIFA 11-s. Sealt võisid väljastpoolt kasti 90% löökidest ära lüüa. 12-s enam nii hea ei olnud 11-ga võrreldes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zipzic
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2007
|
25.09.2014 11:22:25
|
|
|
Algus ei ole paha ...
Ei teagi nüüd .. kas kohe müüa või mis need hinnad teevad?!? PS4 peal siis!
_________________ the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt! |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
25.09.2014 13:06:33
|
|
|
aah võib-olla oli fifa11, mitte fifa12 see finesse shoti asi jah, nii täpselt ei mäleta.
Aga no on ikka mõnel õnne ma pole kunagi ühtegi nii head mängijat saanud, parim oli mingi eelmise hooaja TOTS, mille eest sain 70k coini.
Aga ma ei teagi jah, kas on mõistlik kohe müüa või oodata sellega.. ei oska arvata, kuidas see turg nüüd muutub.. ühest küljest nüüd hakkavad paljud alles mängu ostma ja mängima ja nõudlus suureneb, aga teisalt ostetakse rohkem pakke ja kaarte tuleb rohkem ja pakkumine ka suureneb..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
25.09.2014 14:07:01
|
|
|
Saan oma UK võtmega täna öösel kell 2 alles mängima hakata
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipzic
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
25.09.2014 16:17:36
|
|
|
| jaank, ole täitsa rahulik, üks päev üle on HEA. Tartu omad saavad tavaliselt 3 päeva peale releasi kätte.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
25.09.2014 16:21:13
|
|
|
| Ma oleks siis parem FUT editioni kuskilt saksast võtnud kui oleks pidanud kauem ootama hakkama juba.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
25.09.2014 22:41:40
|
|
|
| Soomes oli täna müügil, käisin vaatamas.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
26.09.2014 09:21:07
|
|
|
| virx kirjutas: |
| jaank, ole täitsa rahulik, üks päev üle on HEA. Tartu omad saavad tavaliselt 3 päeva peale releasi kätte. |
Noo ei tea.. ma küll ei mäleta, kas see päevapealt toimus, aga FIFA13 puhul läksime küll suhteliselt samal päeval poodi ja ostsime ära ilma igasuguse eeltellimiseta. PS3 peale siis. Aga kui ma seda võin valesti mäletada, ehk et võis ka mõned päevad pärast release'i olla, siis kevadel Watch dogsi sain küll täpselt ametlikul release date'il zeppelini euronicsist ilma eeltellimata müügist kätte
Aga ise tegin eeltellimuse ja lootsin täna kätte saada, ehk lippan läbi ja vaatan, mis räägivad. Õnneks või kahjuks hakkab tänasest puhkus ja nädal aega mängida ei saa nagunii
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
27.09.2014 01:13:50
|
|
|
Mul oleks küsimus mõnele PS4 versiooni omanikule: kas Euronicsis saada olevas FIFAs on olemas venekeelne kommentaar?
Edit: Ja kas kahekesi saab ühe konsooli taga samas meeskonnas näiteks mingit hooaega/turniiri mängida?
Edit 2: Eesti meeskonda oleks vist palju tahetud?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donald
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
27.09.2014 19:39:15
|
|
|
| Godhand kirjutas: |
Mul oleks küsimus mõnele PS4 versiooni omanikule: kas Euronicsis saada olevas FIFAs on olemas venekeelne kommentaar?
Edit: Ja kas kahekesi saab ühe konsooli taga samas meeskonnas näiteks mingit hooaega/turniiri mängida?
Edit 2: Eesti meeskonda oleks vist palju tahetud?  |
Euronicsi Fifas olemas venekeelne kommentaator, lisaks veel mõned keeled.
Jah, kaheksi saab ka meeskonnas mängida, enamus game mode saab, isegi online.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
27.09.2014 20:56:46
|
|
|
| Praegu see FUTi majandus on küll veits crooked. Ma ei jaksa meestele contractegi peale osta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
27.09.2014 22:59:01
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| Praegu see FUTi majandus on küll veits crooked. Ma ei jaksa meestele contractegi peale osta. |
Eks EA loodabki, et sa Pointse hakkad ostma ja nende eest pakke.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
28.09.2014 19:02:51
|
|
|
| kellelgi veel paneb mäng lambist pange PS4 peal? Ma praegu ei saa absull mängida, kas pangestub bootimise ajal või siis mängude keskel. tramaivõi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
28.09.2014 22:14:27
|
|
|
Ostsin FIFA 15 täna ära. Vene kommentaar on olemas, kuigi mitte nii äge kui FIFA 12s.
Kas asi on ainult minu silmades või on mäng graafiliselt tunduvalt nigelam kui 14? Mehed tunduvad kuidagi... nukulaadsed olevat. Peenikese piha ja laiade õlgadega Esimese nelja mängu jooksul tabasin umbes 7-8 korda posti ja latti. Kaks väravat lõin postist. Nüüdseks nii 10 mängu selja taga CPU vastu, kaks olen kaotanud seisuga 1-0. Minul mõlemas mängus pealelöögid 9-8, raamidesse kummaski 5. Vastastel pealelööke 3, raamidesse 1, sees 1. Väga meeldib asjaolu, et esimest korda üle mitmekümne aasta saab ka CPU meeskond kaarte.
EDIT:
Veel kaks tähelepanekut FIFAst.
1) Esimest korda nägin, et kohtunik peatas vigastuse puhul mängu, kuigi viga ei vilistatud. Varem lasti alati niikaua mängida, kuni pall kuskil üle joone veeres.
2) Lisaminuteid on mul olnud kõikides mängudes ja kõikidel poolaegadel ilmeksimatult 5. Muud numbrit ei tunnistata.
viimati muutis Godhand 28.09.2014 22:22:42, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
29.09.2014 09:36:53
|
|
|
| Kui ainult "Career mode" huvitab, siis ei ole mõtet uut Fifat vist hetkel osta, seal ei ole midagi uuendatud?? Fifa 14 eest edasimüües niikuinii enam midagi ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
29.09.2014 11:32:35
|
|
|
lisage oma kasutajad mõni, võiks mõne mängu teha coop.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
29.09.2014 22:08:26
|
|
|
Ei, tore. Mängisin Ultimate Teami siis onlines ja võitsin 4-1. Enne menüüsse tagasi pöördumist disconnectis Ultimate Teamist ja viskas välja. Mäng läks kirja kaotusena ja DNF-ina.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
29.09.2014 23:05:18
|
|
|
| Klassikaks juba saanud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
30.09.2014 23:50:25
|
|
|
| mul sugulasel Elisa 4G + Huawei E5172 ruuter. Kas on lootust sellega online tööle saada?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
01.10.2014 22:49:35
|
|
|
| Ise mängin Soomes 3,5G netiga ja toimib väga hästi, ei kurda.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
04.10.2014 16:45:05
|
|
|
Sai siis seda mängu proovitud... graafikaga võib väga rahule jääda, aga mängitavus on küll kohati ikka suht võimatuks tehtud.
Pean silmas seda, et vastaselt palli kätte saamine, eriti veel puhtalt on minu jaoks peaaegu võimatu missioon. Minult võetakse pall ära ikka väga lihtsalt ning marsitakse sellega otsejoones väravasse. Ma ei ütlegi, et ma mingi eriline pro olen selles mängus, aga kõik mis puudtab vastaselt palli ära võtmist on minu jaoks ikka kosmoseteadus.
Oskab keegi nõu anda, mõningaid nippe jagada?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
05.10.2014 10:18:54
|
|
|
Sel aastal ongi tehtud nii, et sina CPU käest eriti palli niisama ära võtta ei saa, pead enamjaolt oma mängija tsooni kaitsma ja lootma, et CPU mees sulle palliga jalgadesse jookseb ja selle kätte saad. Peale tormates lükkab CPU mängija "jõuväli" sinu kaitsja lihtsalt sujuvalt kõrvale. Ehk ürita lihtsalt oma vastasel meetrike ees püsida, nii nagu päris jalgpallis. Seal ju ka ei tormata ummisjalu viiekesi peale (nagu CPU seda kaitses teeb). Võimalus on kasutada ka tackle'it, nii astuvat kui libisevat, kuid need on 50% juhtudest viga. Kasuta siis ees püsimist, hoia söödujooned kinni ja kutsu R1ga teine mees appi, kui ründaja Ronaldoks muutub ja palliga valssi tantsima hakkab (ära muretse, kõikide suvaliigade ründajad teevad nii aeg-ajalt).
Kuna aga CPU meeskond ise kaitstes sellistele reeglitele ei allu, siis on sinu rünnak ka hoopis teistsugune. On täiesti normaalne, et teed oma ründajaga kasti serval läbijooksu, tagant tuleb CPU kaitsja, imeb palli puhtalt mööda joostes magnetiga enda jala külge ja virutab pöörde pealt sihtimata täie jõuga palli ette, kus see piksli täpsusega nende ründaja jalale maandub. Seega läbijooksud ja tsenderdused tuleb hoolega läbi mõelda, neid ei saa enam spämmida nagu eelmisel aastal. Sel aastal on mängija rünnakuks ette nähtud lühikeste söötude tõksutamine ja siis kui vaba meest näed, siis turbo põhja ja värava poole punuma. Löögi hetkel tuleb muidugi turbo lahti lasta, muidu seilab pall kuhugi teisele planeedile piima järele.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
10.11.2014 12:33:08
|
|
|
See kaitsmise teema on ikka suht sama, mis vanas fifaski.
Aga palju siin neid mängijaid siis on? Kas oleks keegi huvitatud PS4-l FIFA15 turniirist? Ma võiks orgunnida, et mõtleks välja süsteemi (kas liigasüsteem või karikasüsteem) jne ja siis ajaks asja käima.
Alustuseks võiks vähemalt 6 mängijat kokku saada vist, saaks liigasüsteemina asja alustada juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
10.11.2014 16:25:27
|
|
|
| Võiks mängida küll.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dancodinho
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2009
|
10.11.2014 20:13:08
|
|
|
| kes omab mängu PS4 võib lisada mind dancodinho võiks koos pro clubsi teha või lihtsalt omavahel mõõtu võtta
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
11.11.2014 15:15:12
|
|
|
Seal viimane teema/postitus oli kevadel et vist seal asi väga ei edene.
aga ilmselt võib siis 3 nime kirja panna juba?
1. nismo44 (PSN: katlakivi)
2. jaank (PSN: vanaema78)
3. dancodinho (PSN: dancodinho)
viimati muutis nismo44 12.11.2014 10:32:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
11.11.2014 18:07:55
|
|
|
| vanaema78
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
18.11.2014 14:41:29
|
|
|
| Rohkem huvilisi ei ole?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
18.11.2014 20:53:23
|
|
|
| nismo44 kirjutas: |
| Rohkem huvilisi ei ole? |
ma ei tea kui tihe külaline ma olen (ja seega väga keskpärane mängija et mitte öelda kehvake) aga võib lisada... Ennukas
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
18.11.2014 21:51:13
|
|
|
| Nii meeldib, et PS4 peal absull mängida ei saa. Error ce-34878-0...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaksKuus
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2009
|
23.11.2014 14:45:55
|
|
|
| nismo44 kirjutas: |
| Rohkem huvilisi ei ole? |
Olen huvitatud osalemisest, kui muidugi saab veel. PSN: ADentInTheRoad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
24.11.2014 18:04:25
|
|
|
No oleks üks veel, saaks juba midagi teha, aga parem oleks, kui oleks rohkem huvilisi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zipzic
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2007
|
24.11.2014 18:48:09
|
|
|
No panen end siis kirjas... PSN: zipzic
_________________ the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt! |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
25.11.2014 15:11:01
|
|
|
No kuuega saaks juba midagi ette võtta, näiteks liigasüsteem, igaüks mängib kõigiga 2 korda läbi.
Ja kui sellest väheks jääb, siis võib ka sellele omakorda lõppu lisada 4 parima knock-out faasi poolfinaalide ja finaaliga.
Aga kust kaudu seda asja organiseerida ja nagu kogu kambaga kontakti hoida?
Kas on siin HV-s olemas mõni pool-offtopicu foorum, kuhu saaks Fifa turniiri kohta teema teha? Siin vist läheb see jutt liiga läbuks ära..
Või teha mingi skype chat? Või facebooki grupp?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
toomast123
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2010
|
25.11.2014 19:35:36
|
|
|
| panen siis ennast ka kirja PSN: veebel
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|