Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.06.2014 12:16:48 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
Flacko kirjutas:
kakukeo kirjutas:
Paluks kahe peas oleva roosiga ja kidraga rokkivat pandat icon_razz.gif


Kas kaks roosi on panda peas, ehk pea lael? Küsin sellepärast et õigesti aru saada icon_smile.gif

Just, võivad ka ümber kõrvade kuidagi olla ning kuskil läheduses kiri chessuland



_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 22:34:15 vasta tsitaadiga

super tänud icon_wink.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.08.2014 22:40:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.09.2014 20:03:35 vasta tsitaadiga



_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 12:19:37 vasta tsitaadiga

http://www.vanessaaviles.com/wp-content/uploads/2014/07/2000x1395_exact-150_teal11.jpg sellist värvi parti saaks? icon_razz.gif
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.09.2014 19:19:28 vasta tsitaadiga

Mul miskipärast ei avane see url aga ikka saab pildi :3 Kui teaks mis värv seal on icon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 24.09.2014 19:31:54 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Kui teaks mis värv seal on icon_biggrin.gif

#27bac2
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.09.2014 20:03:50 vasta tsitaadiga

Aaa nüüd ma sain aru, see lk taust. Ma mõtlesin et mingi pardipilt pidi laadima seal, ootasin ja ootasin. Ok, nüüd sain aru icon_smile.gif

Edit. omg ma üldse ei vaadand et see jpg xD!! Jah, ikka saab sellist värvi parti teha

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.09.2014 23:33:16 vasta tsitaadiga

Oompa kirjutas:
http://www.vanessaaviles.com/wp-content/uploads/2014/07/2000x1395_exact-150_teal11.jpg sellist värvi parti saaks? icon_razz.gif


Ole lahke icon_smile.gif


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 23:50:13 vasta tsitaadiga

pikalt lugenud teemat, aga pole osanud küsida midagi. mõtlesin nüüd midagi välja.

kedagi/midagi, kes oleks nagu terve oma elu arvuti ees istunud/istub tegelast?
veidi pikem/suurem kui tavaline tegelane, väikese arvuti ees näeks vaimusilmas icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.09.2014 23:52:10 vasta tsitaadiga

Tere Hardi!

Sa mõtled et tüüp on hästi suur ja arvuti pisike või ta kujutab juba mingeid asju ette sest nii kaua olnud arvuti taga icon_biggrin.gif?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 23:53:19 vasta tsitaadiga

nii üht kui teist : P
pigem suurem tüüp väikse arvuti taga icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.09.2014 00:17:41 vasta tsitaadiga

Palun, Hardi,


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 00:19:55 vasta tsitaadiga

haha.. icon_biggrin.gif ilus nagu ikka. tänud
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.09.2014 10:27:16 vasta tsitaadiga

Kriist,




Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 21:55:53 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Oompa kirjutas:
http://www.vanessaaviles.com/wp-content/uploads/2014/07/2000x1395_exact-150_teal11.jpg sellist värvi parti saaks? icon_razz.gif


Ole lahke icon_smile.gif


Tänud! icon_smile.gif

_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 21:45:38 vasta tsitaadiga

Ikka tegeled sellega? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 31.10.2014 22:39:23 vasta tsitaadiga

jah, tegelen icon_smile.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 18:45:08 vasta tsitaadiga

No siis äkki väike tegelane, aga tal on suur klaviatuur käes. Värvid võiksid olla must/valge(panda)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 05.11.2014 10:55:00 vasta tsitaadiga

Sobib icon_smile.gif. Hakkan täna tegema


http://lasteroom.ee/candidate/lapsed-nutikaks

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.11.2014 16:32:19 vasta tsitaadiga

Markokene,




Ja Tanelile ka pilt


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 16:40:54 vasta tsitaadiga

Väga lahe, aitäh icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 16:52:34 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Sobib icon_smile.gif. Hakkan täna tegema


http://lasteroom.ee/candidate/lapsed-nutikaks


nägin seda mõni päev tagasi kusagil ja mõtlesin, et ju vist sinu joonistatud. Kena ja äratuntav oma stiil thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 17:00:34 vasta tsitaadiga

Kas sellistest nimedeset tulenevalt nagu, Tarakan Sigismund või Nälkjas Nossov, oskaksid midagi välja võluda icon_razz1.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.11.2014 22:36:00 vasta tsitaadiga

bjaka,

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 10:47:55 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 17:44:52 vasta tsitaadiga

üsna konkreetne soov küll:
Miski tegelane kes, intelligentne gamer, samal ajal fun/sõbralik kui tõsine/ohtlik (vähe loco) icon_biggrin.gif
Ehk saab kuidagi nö suures plaanis & ruudukujulise mis ehk sobiks steami konto pildks icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 17.11.2014 23:27:04 vasta tsitaadiga

Ehk saab ühe kurjajuure kah. Okkaline aga lõbus/naljakas. Üks pätilik siil ehk sobikski, kavala muigega. icon_smile.gif
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 04.03.2015 18:31:07 vasta tsitaadiga

Kas ikka veel teete pilte? Sõbrad kutsuvad mind ussiks, maoks. Kas ei võiks teha Eesti patriootliku ussi, kes hoiaks käes relva või siis Eestiga midagi seotud icon_razz.gif . Kasutaks seda erinevatel kontodel avatarina.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 08.03.2015 00:26:33 vasta tsitaadiga

Tegelen küll, lihtsalt viimasel ajal on olnud hunnik eluraskusi ja vahepeal jäi see siin nats seisma icon_redface.gif icon_redface.gif Kuid mingi aeg saab hakata tegema icon_smile.gif. Aitähh Teile et huvi tunnete ja vabandan pika viivituse eest
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 08.03.2015 12:23:39 vasta tsitaadiga

T2nud, kui aega saad siis t2nud ette.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 17:18:50 vasta tsitaadiga

Mul oleks ka üks soov. Kui teema aktiiivsemaks muutub, siis räägime lähemalt. Eks sa siis hõika, kui valmis oled.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 17:21:29 vasta tsitaadiga

Üks elektroonikat parandav tegelane , kellel jootekolb käes, trükkplaat ees, tinarull kõrval icon_smile.gif ? juhul kui jõuad icon_smile.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 17.03.2015 20:03:18 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Tegelen küll, lihtsalt viimasel ajal on olnud hunnik eluraskusi ja vahepeal jäi see siin nats seisma icon_redface.gif icon_redface.gif Kuid mingi aeg saab hakata tegema icon_smile.gif. Aitähh Teile et huvi tunnete ja vabandan pika viivituse eest


Nojah. Pulm ja argipäev saavad kõik naised ükskord kätte.....
tagasi üles
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.03.2015 16:35:28 vasta tsitaadiga

Pulm see pole ja mina ei anna ennast nii kergelt kätte.... probleemid on muus osas........
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.04.2015 13:32:26 vasta tsitaadiga

Wordmc9,



Ma ei tea kas näha on, praegu oma serverisse ei saa, nii et ajutiselt uploadisin siia.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.04.2015 17:51:36 vasta tsitaadiga

Kunagi mingi 3 aastat tagasi tehtud, vahepeal jäi poolikuks. Alguses on HV teemat jne icon_biggrin.gif


link

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.05.2015 22:38:14 vasta tsitaadiga

klikk









_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 09.07.2015 17:31:16 vasta tsitaadiga

Klm_on kirjutas:
Mul oleks ka üks soov. Kui teema aktiiivsemaks muutub, siis räägime lähemalt. Eks sa siis hõika, kui valmis oled.


Olen valmis :3

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 09.07.2015 17:52:42 vasta tsitaadiga

või siis soovide ring. Sooviks ka naljakat patriootliku Eesti uss olevust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 09.07.2015 19:18:32 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
Ehk saab ühe kurjajuure kah. Okkaline aga lõbus/naljakas. Üks pätilik siil ehk sobikski, kavala muigega. icon_smile.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
samurai7
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 20:31:11 vasta tsitaadiga

Väga lahedaid pilte joonistate. Kui aega tekib, sooviks samuti ühte olevust, kes seostuks sõnaga marutõbine. Tänud
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 09.07.2015 21:40:17 vasta tsitaadiga

Lahe, tänud! beer_yum.gif
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 09.07.2015 22:10:04 vasta tsitaadiga

HunabKu kirjutas:
üsna konkreetne soov küll:
Miski tegelane kes, intelligentne gamer, samal ajal fun/sõbralik kui tõsine/ohtlik (vähe loco) icon_biggrin.gif
Ehk saab kuidagi nö suures plaanis & ruudukujulise mis ehk sobiks steami konto pildks icon_wink.gif



Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2015 09:36:30 vasta tsitaadiga

Flacko, ega sul mulle joonistatud panter alles pole? icon_smile.gif ise-enesest on justkui pilt ka esimeses postis olemas (viimane), kuid paraku on see pilt juba eemaldatud. Olen kahjuks ka ise selle pildi ära kaotanud, aga tegemist oli väga vahva panteriga. thumbs_up.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.07.2015 10:09:08 vasta tsitaadiga



Palun :3. Peaks uue ver tegema sellest icon_biggrin.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2015 10:21:26 vasta tsitaadiga

Flacko, suured tänud!

Mina sulle kätt ette panna ei saa. icon_biggrin.gif Pigem ütleksin veel eriti suure aitähi. icon_smile.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.07.2015 10:38:46 vasta tsitaadiga



ole lahke :3

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2015 13:25:33 vasta tsitaadiga

Flacko, väga äge, väga suured tänud! icon_biggrin.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 12:05:46 vasta tsitaadiga

Kui äkki viitsid, siis üks hallipäine pontsakas notsu ei teeks paha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.