Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.09.2014 09:27:45 vasta tsitaadiga

kaspar00, jaurab kolmikpakettidest, tundidepikkustest katkestustest jne.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 19.09.2014 12:18:58 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
laurx kirjutas:
vester1[...]
muide, uute infovoldikute peal on interneti kiiruseks märgitud 400mbit sek.
[...]

Kas üleslaadimise kiiruse kohta ka seal mingit uut numbrit?

Ikka. Esmaspäeval kuuled icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 13:00:12 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
Vahur kirjutas:
laurx kirjutas:
vester1[...]
muide, uute infovoldikute peal on interneti kiiruseks märgitud 400mbit sek.
[...]

Kas üleslaadimise kiiruse kohta ka seal mingit uut numbrit?

Ikka. Esmaspäeval kuuled icon_smile.gif

Kes see kannatab niikaua icon_biggrin.gif dog.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 13:44:17 vasta tsitaadiga

kas xl'i upload on kolmekohaline lõpuks? ;D
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 14:16:52 vasta tsitaadiga

Tahan infot icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 19:21:30 vasta tsitaadiga

kehvemaks see ei lähe.
STV paneb oma analoogi ka kinni.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 22.09.2014 07:27:25 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
kas xl'i upload on kolmekohaline lõpuks? ;D

XL 400/40

S - 5 Mbps
M - 20 Mbps
L - 100 Mbps
XL - 400Mbps

Suuremate kiirustega pakettide hinnad on olenevalt paketist mõne euro võrra kallimad. Uued kiirused on kättesaadavad kõigile Starmani klientidele ja rakenduvad uutele klientidele automaatselt. Olemasolevad kliendid peavad oma ühenduse kiiruse tõstmiseks Starmani klienditeenindusega ühendust võtma ja paketi vahetamiseks soovi avaldama.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2014 07:34:31 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
rmc kirjutas:
kas xl'i upload on kolmekohaline lõpuks? ;D

XL 400/40

S - 5 Mbps
M - 20 Mbps
L - 100 Mbps
XL - 400Mbps

Suuremate kiirustega pakettide hinnad on olenevalt paketist mõne euro võrra kallimad. Uued kiirused on kättesaadavad kõigile Starmani klientidele ja rakenduvad uutele klientidele automaatselt. Olemasolevad kliendid peavad oma ühenduse kiiruse tõstmiseks Starmani klienditeenindusega ühendust võtma ja paketi vahetamiseks soovi avaldama.

Millal seda kiirust siis tõsta saab?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 22.09.2014 07:36:43 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
kami kirjutas:
rmc kirjutas:
kas xl'i upload on kolmekohaline lõpuks? ;D

XL 400/40

S - 5 Mbps
M - 20 Mbps
L - 100 Mbps
XL - 400Mbps

Suuremate kiirustega pakettide hinnad on olenevalt paketist mõne euro võrra kallimad. Uued kiirused on kättesaadavad kõigile Starmani klientidele ja rakenduvad uutele klientidele automaatselt. Olemasolevad kliendid peavad oma ühenduse kiiruse tõstmiseks Starmani klienditeenindusega ühendust võtma ja paketi vahetamiseks soovi avaldama.

Millal seda kiirust siis tõsta saab?


Peaks alates 25. saama, kuigi Starman hõikab ise uudise tänase jooksul välja. Siis kuuleb värskeimat infot!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 08:13:12 vasta tsitaadiga

Mis krdi lollus see on, et kiiruse tõstmiseks peab klienditeenindusega ühendust võtma icon_rolleyes.gif Milleks?! Miks see automaatselt ei toimu, kui riistvara sobiv on. icon_question.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.09.2014 08:14:59 vasta tsitaadiga

Sest Starman on juba viimased kõik korrad, kui kiirust tõstesti, olemasolevaid kliente trukkinud sulle kohapealt.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 08:38:45 vasta tsitaadiga

tõsteti mingiaeg tagasi vanade klientide kiirused ka üles. kes tunneb mõnda vana klienti, kes ei tea sellest midagi, võib tema juures kiirusetesti teha kontrolliks. namstoop, jah.

vana M = 10mbit. uus M = 20mbit. selle saamiseks tuleb docisis 2.0 3.0 i vastu vahetada. 2.0 suudab sulle ca15 mbit teha. iizi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:11:27 vasta tsitaadiga

Oot, kas pakettide hinnad ka tõusevad?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:23:22 vasta tsitaadiga

zuumbox on OK asi? Tallinna südalinnas milline ntks 21Mbit teoreetilise kiiruse reaalne allalaadimise kiirus on? Telepilt on OK?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:24:34 vasta tsitaadiga

Zuumboxis on Elisa 3G internet.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:26:12 vasta tsitaadiga

namstoop, tõenäoliselt sellepärast, et muidu nad ei saa muudatuse eest raha küsida. Isegi kui mingist teenusest loobud ja midagi alles jääb, siis küsitakse €2 selle eest icon_evil.gif

Uued paketid
400/40 Mbps - €30,99
100/20 Mbps - €23,99
20/2 Mbps - €17,99
5/1 Mbps - €12,99
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:27:58 vasta tsitaadiga

200/20 on piisavalt kiire, et pole mõtet 4 juurde maksta
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:33:54 vasta tsitaadiga

Iseteeninduses on uued paketid juba olemas. Vanad on lisanimega "klassik"

Max Powers kirjutas:
200/20 on piisavalt kiire, et pole mõtet 4 juurde maksta

5 € siiski, vana paketi hind on 25,99 ja uus 30,99 ajuvaba veidike icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:35:01 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Zuumboxis on Elisa 3G internet.
3G on ainult 2Mbit, kiiremad paketid juba 4G. Mind huvitabki just see, et kuidas üldse selline värk üle võrgu toimib ja kui stabiilne see on.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:35:41 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
namstoop, tõenäoliselt sellepärast, et muidu nad ei saa muudatuse eest raha küsida. Isegi kui mingist teenusest loobud ja midagi alles jääb, siis küsitakse €2 selle eest icon_evil.gif

Uued paketid
400/40 Mbps - €30,99
100/20 Mbps - €23,99
20/2 Mbps - €17,99
5/1 Mbps - €12,99


Hmm, et krdid kergitavad ühtlasi ka hindu. Ükspäev Elionist helistati ja selgus, et mu majja jookseb juba valguskaabel. Vana hinna järgi on Starma veel odavama, aga uue hinnaga muutub sisuliselt samaks, lisaks tunduvalt kiirem upload - 50/50 on 21€ ja 100/100 on 26€. eusa_think.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.09.2014 09:41:26 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Zuumboxis on Elisa 3G internet.
3G on ainult 2Mbit, kiiremad paketid juba 4G. Mind huvitabki just see, et kuidas üldse selline värk üle võrgu toimib ja kui stabiilne see on.

Kiiremad asjad nagu HSPA+ ja DC-HSPA+ on ikka endiselt 3,5G, ainult Elisa ajab klientidele "kärbseid pähe" icon_smile.gif , nimetades neid 4G-ks. icon_smile.gif

4G on tegelikult ainult LTE.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:43:18 vasta tsitaadiga

Kui ma võtan selle 21Mbit allalaadimisega neti, on mul lootus siis reaalselt ka tallinna südalinnas näha 21Mbit allalaadimise kiirust või kehtib seal jälle mingi jokk skeem, et 21Mbit on TEOREETILINE MAX vms?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2014 09:48:44 vasta tsitaadiga

Teoreetiline max
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:55:33 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Kui ma võtan selle 21Mbit allalaadimisega neti, on mul lootus siis reaalselt ka tallinna südalinnas näha 21Mbit allalaadimise kiirust või kehtib seal jälle mingi jokk skeem, et 21Mbit on TEOREETILINE MAX vms?

21 megast võid und näha. Hea, kui päevasel ajal poole sellest kätte saad.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 10:03:27 vasta tsitaadiga

See Starmani iseteenindus paneb ikka nii villast. Lisasin ennast siis uue paketi ootejärjekorda, viskab avalehele, ei mingit teadet kas läksin järjekorda või mitte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 10:11:02 vasta tsitaadiga

argo1, endal oli nii kui TV'st loobusin Chromega. Aitas kui teise brauseriga tegin.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.09.2014 10:16:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Anti kirjutas:
Kui ma võtan selle 21Mbit allalaadimisega neti, on mul lootus siis reaalselt ka tallinna südalinnas näha 21Mbit allalaadimise kiirust või kehtib seal jälle mingi jokk skeem, et 21Mbit on TEOREETILINE MAX vms?

21 megast võid und näha. Hea, kui päevasel ajal poole sellest kätte saad.

Aga see ongi mobiilneti tehnoloogia omapära, et sa seda maksimaali kunagi kätte ei saa. icon_cool.gif
21Mbit kiiruse tegelik maksimum on vist 16Mbit ja selle saad ka tihti kätte kui keegi vörku üle pole koormanud. beer_yum.gif

21 Mbit reaalseks kättesaamiseks on siis vaja modemit v6i telefoni mis on juba kiirusega 28,8Mbit vähemalt.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 10:19:46 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
argo1, endal oli nii kui TV'st loobusin Chromega. Aitas kui teise brauseriga tegin.

Ok, proovin siis hiljem uuesti teise brauseriga. Tänud!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recognize
HV vaatleja
recognize

liitunud: 16.10.2005




sõnum 22.09.2014 12:17:20 vasta tsitaadiga

Kas vana L upload on ka 20?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 12:22:55 vasta tsitaadiga

recognize, 10 oli minu mäletamist mööda.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 12:32:49 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Vahur kirjutas:
namstoop, tõenäoliselt sellepärast, et muidu nad ei saa muudatuse eest raha küsida. Isegi kui mingist teenusest loobud ja midagi alles jääb, siis küsitakse €2 selle eest icon_evil.gif

Uued paketid
400/40 Mbps - €30,99
100/20 Mbps - €23,99
20/2 Mbps - €17,99
5/1 Mbps - €12,99


Hmm, et krdid kergitavad ühtlasi ka hindu. Ükspäev Elionist helistati ja selgus, et mu majja jookseb juba valguskaabel. Vana hinna järgi on Starma veel odavama, aga uue hinnaga muutub sisuliselt samaks, lisaks tunduvalt kiirem upload - 50/50 on 21€ ja 100/100 on 26€. eusa_think.gif


See kiiruse tõstmise jaoks ühendust võtmise vajadus on jah ilmselt selleks, et raha küsida.. Hea, et eelmise raksuga ära tegin ikka, muidu oleks vana kiiruse juures ja valik oleks ainult kõige uuema kiiruse peale minna. Praegu küll ei taha €27.99 pealt €30,99 peale liikuda, pole kiiruse suhtes sellist vajadust, et iga kuu tahaks 3 euri juurde maksta. Aastas teeb see €36. Sama teema ka Elioniga, 100/100 tundub ahvatlev. Eriti €2 kuus odavamalt.. St. üht kuuarvet aastas vähem.

mannatera kirjutas:
Iseteeninduses on uued paketid juba olemas. Vanad on lisanimega "klassik"

Max Powers kirjutas:
200/20 on piisavalt kiire, et pole mõtet 4 juurde maksta

5 € siiski, vana paketi hind on 25,99 ja uus 30,99 ajuvaba veidike icon_smile.gif

€25.99? Ise maksan küll €27.99 igakuiselt.

edit: ohoh, selgus, et maksan digitv eest, mida ma pm. ei kasuta igakuiselt 2 euri tühja lihtsalt. kunagi oli see netiga tasuta kaasas, sellest ajast ka jäänud. tundub, et peab loobuma icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 13:32:56 vasta tsitaadiga

Ei küsitudki paketivahetuse eest seekord midagi thumbs_up.gif
Helistada tuleb vist sellepärast, et uus seade antakse - Cisco EPC3940L.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 13:34:07 vasta tsitaadiga

Paketi kõrgemaks vahetad, siis üldjuhul ei maksaki. Kuutasu ikka kõrgem
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 13:48:32 vasta tsitaadiga

Max Powers, eelmine kord kui pakettide kiiruseid tõsteti, siis pidi 1 eur maksma, et kiiremat kiirust saada, kuutasu ei muutunud. See oli ok tegelt.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 22.09.2014 14:02:07 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Ei küsitudki paketivahetuse eest seekord midagi thumbs_up.gif
Helistada tuleb vist sellepärast, et uus seade antakse - Cisco EPC3940L.


Uhh, mida selleks tegema peab? Praeguse EPC3925 WiFi on s* mis s*, ehk on uuemaga parem? Hetkel L pakett.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 14:06:08 vasta tsitaadiga

lol siis jääb vahetamata. 3 euri hetkel küll juurde ei hakka maksma. Panid sama moodi ämbrisse nagu Elion. Mõttekam on 100/20 vastu vahetada. Kuna upload on isegi olulisem hetkel.

viimati muutis Oliverk 22.09.2014 14:15:14, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 14:12:31 vasta tsitaadiga

priitr, tehniku visiit lepitakse kokku, siis tuuakse ja vahetatakse seade ära ja viiakse vana minema.

Spec'ide järgi uuel ruuteril 5Ghz WiFi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2014 16:41:31 vasta tsitaadiga

Kavalalt tehtud jah. L paketi puhul tuleb 2€ iga kuu rohkem maksta. Eks peab ka ikka ära muutma.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 22.09.2014 16:58:07 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Ei küsitudki paketivahetuse eest seekord midagi thumbs_up.gif
Helistada tuleb vist sellepärast, et uus seade antakse - Cisco EPC3940L.


Ma ei saagi enam oma EPC3212 edasi kasutada?
Kas seda uut seadet saab lihtsalt modemiks/sillaks konfida, et oma sedameid selle taga kasutada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.09.2014 17:59:16 vasta tsitaadiga

Mul on L paket, kas pean midagi välja vahetama, tulid mingid muutused?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 19:42:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

EPC3212

see on voipmodem ju. telefon käib sinna külge ja kõik.. XL iga saad teise seadme, L iga mitte.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.09.2014 20:40:40 vasta tsitaadiga

Selle uue EPC3940L'ga ei ole võimalik Bridge mode?
Justkui on netist leida, et eelmise modemruuteriga osad ISP'd pakkusid seda varianti, kohati isegi kliendil endal vahetatav vastava tarkvaraversiooniga, kohati ISP poolt näpitav, kuid Starman väitis et nende tarkvara seda ei toetavat. Peaks ometi ju lihtsalt seadistuse küsimus olema?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 20:42:12 vasta tsitaadiga

kui seal liiga palju näppida lasta, tekib olukord, kus justkui peaks kliendiseadmeid ka servapidi supportima hakkama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 20:42:40 vasta tsitaadiga

Teeniduse number ülekoormatud icon_biggrin.gif Kõik vahetate pakette või? Võtan ka ikkagi uue xl ära ja loobun osadest telekapakettidest. Saab kuuarve isegi väiskemaks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 20:43:56 vasta tsitaadiga

saada meil.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 22.09.2014 20:56:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

EPC3212

see on voipmodem ju. telefon käib sinna külge ja kõik.. XL iga saad teise seadme, L iga mitte.


Ei ole mul telefoni ja pole selle seadmega olnudki.
XL-ga anti kunagi selline.
Kas uue XL-ga saab adekvaatse seadme mis ei pruugi tegeleda telefoniteenusega, kuid mis ei taha ka liiga tark olla?
V6i saab vana edasi kasutada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 20:58:58 vasta tsitaadiga

400 jaoks on tähtsad 16 sagedust.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 21:09:58 vasta tsitaadiga

laurx ka tehniku visiidiga võik seda uut Starboxi pulti ka küsida, et telkut juhtida saaks?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 21:16:26 vasta tsitaadiga

küsi enne ära. kehvemal juhul võid vana endale jätta ja uus pannakse arvele.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.09.2014 21:47:42 vasta tsitaadiga

Kas L paketil, tõusis automaatselt kiirus, või peab midagi ümber tegema?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.