Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Bmw535
HV vaatleja
Bmw535

liitunud: 27.10.2009




sõnum 14.09.2014 18:14:48 vasta tsitaadiga

Soovitage appsi mis oleks sarnane nagu winamp kus ma sain määrata nt et 10seci enne laulu lõppu hakkab juba uus lugu vaikselt mängima?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2014 18:19:04 vasta tsitaadiga

poweramp?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bmw535
HV vaatleja
Bmw535

liitunud: 27.10.2009




sõnum 14.09.2014 18:30:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
poweramp?
tõmbasin alla, aga kus kohast seda näppida
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2014 19:03:20 vasta tsitaadiga

crossfade seaded kuskil peaks olemas olema. täpselt ei tea
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2014 19:03:29 vasta tsitaadiga

Bmw535, Settings > Audio > Fade, crossfade, and gapeless
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raudkukk
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2004




sõnum 16.09.2014 10:59:35 vasta tsitaadiga

küsimus, kasutan telefonis filmide vaatamiseks BSplayer´it. viimasel ajal (1-2 kuud) on subtiitrite font vaikimisi väga suureks läinud, kuidas muuta fondi suurust. android on KitKat.

tänud ette
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 12:53:42 vasta tsitaadiga

Kes ja miliseid paki trackimisäppe kasutab? Pakid tulevad siis Hiinast. Ise katsetan https://play.google.com/store/apps/details?id=br.com.tribotech.trackpack ja https://play.google.com/store/apps/details?id=de.orrs.deliveries

Aga ehk on teisigi, äkki etemaidki?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 14:19:07 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda äppi teab soovitada, mis koos ekraaniga nt. 3g, wifi, gpsi jne. välja lülitaks. Ja kui ekraan aktiivseks, siis jälle järgi lükkab. Siiani kasutasin juice defenderit, kuid sellel mõned bugid ning tundub, et arendus ka lõppenud.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 14:20:08 vasta tsitaadiga

uuematel droididel see sisse polnud ehitatud? Mingi aku säästu vms nime all.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 16.09.2014 14:32:58 vasta tsitaadiga

Sonydel on ta Stamina mode või siis empty battery mode. Teistel ei tea öelda.... Aga miski BatteryGuru oli ka olemas.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 15:16:00 vasta tsitaadiga

htc one s viperROM-iga. Menüüst pole leidnud küll midagi sellist.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 15:21:42 vasta tsitaadiga

Ilmselt annaks midagi ka Taskeriga ehitada
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 16:19:13 vasta tsitaadiga

Mul endal just Taskeriga ongi nii tehtud, et kui ekraan välja lülitub, käivitatakse Taskeriga "Display Off" event korras käsklus (task nimega "DataOff"), mille sisuks on taimer, mille pikkuseks on 3 minutit ehk 180 sekundit ning selle möödudes lülitab välja 3G.
Kui lülitatakse sisse ekraan (event "Display Unlocked"), siis katkestatakse see "DataOff" task (Stop käsklusega).

Ehk põhimõtteliselt kasuta netti ning kui ekraan välja lülitub, siis 3 minuti möödudes lülitub data automaatselt välja.

NB! Seda aega võib suurendada 10 minuti vms peale, kui on soov alla laadida suuremaid faile. Või siis selleks ajaks Tasker välja lülitada.

RaidoR kirjutas:
Keegi mõnda äppi teab soovitada, mis koos ekraaniga nt. 3g, wifi, gpsi jne. välja lülitaks. Ja kui ekraan aktiivseks, siis jälle järgi lükkab. Siiani kasutasin juice defenderit, kuid sellel mõned bugid ning tundub, et arendus ka lõppenud.

Dijital kirjutas:
Ilmselt annaks midagi ka Taskeriga ehitada

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 16.09.2014 21:35:02 vasta tsitaadiga

LeanDroid, küll maksab veidi aga igati oma raha väärt, lülitab ekraaniga wifi, data, gps, bluetooth. Nende vahel saab valida ning sättida ka üsna kergelt, kuid täpselt reegleid, uuendamisintervalle jne. Säti ühekorra ning unusta
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2014 06:54:36 vasta tsitaadiga

Profile Scheduler+
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 10:15:54 vasta tsitaadiga

Amazonis on jälle tasuta kraami jagamise diil käsil:

link

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 25.09.2014 16:55:37 vasta tsitaadiga

Play Store pakub tänasest ka raamatute ostmise võimalust. Mingil põhjusel pole ükski Eesti "uudiste portaal" seda veel kusagil kajastanud.
http://www.androidpolice.com/2014/09/24/play-books-starts-go-live-readers-estonia-latvia-lithuania-ukraine/

Kuigi ega eestikeelseid raamatuid seal vist ei leidu. Ja enamik pakutavatest on ka kirillitsas. Nii et tavapärane üks Soviet Union kõik me siin suhtumine.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 17:14:21 vasta tsitaadiga

KRJ kirjutas:
Play Store pakub tänasest ka raamatute ostmise võimalust. Mingil põhjusel pole ükski Eesti "uudiste portaal" seda veel kusagil kajastanud.
http://www.androidpolice.com/2014/09/24/play-books-starts-go-live-readers-estonia-latvia-lithuania-ukraine/

Kuigi ega eestikeelseid raamatuid seal vist ei leidu. Ja enamik pakutavatest on ka kirillitsas. Nii et tavapärane üks Soviet Union kõik me siin suhtumine.
esimeses pooles küsid, miks uudist pole tehtud....

Ma vastan siis:
Vaata oma postituse teist poolt icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 17:16:00 vasta tsitaadiga

Mis kurat toimub - miks ma inglise keelseid normaalselt otsida ei saa :/
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 29.09.2014 20:30:35 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mis kurat toimub - miks ma inglise keelseid normaalselt otsida ei saa :/
Play pood on hävingu läbi elanud, äppide soovitused tulevad lambikad, kui hakata trükkima näiteks Facebook kirjutama hakates tuleb valikuteks face/off icon_biggrin.gif (raamat) Inglisekeelseid kommentaare ei näe (õigemini, kui mõni eestlane inglisekeelse appi ülevaate teinud, siis muidugi) pigem ei näe Eestiväliseid kommentaare ja hinnanguid appidele. Seega, kui te mäletate osaliselt appi, mida otsite, siis selle soovituste peale ei saa enam lootma jääda. Saab seda jama kuidagi bypassida?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 20:34:58 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mis kurat toimub - miks ma inglise keelseid normaalselt otsida ei saa :/

Sest mõned härrad on arvanud, et milleks sulle välismaa asjad, kindlasti tahad ikka kohalikku kraami saada. Seepärast ka on ainult venekeelsed raamatud saadaval icon_razz.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 14:42:11 vasta tsitaadiga

Ma näen küll ingliskeelseid raamatuid ka. icon_rolleyes.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2014 17:25:32 vasta tsitaadiga

Täna hakkas Google play errorit andma: Viga serverist teabe toomisel. (DF-SA-01)
Proovisin ära kustutada ja uuesti paigaldada aga ei midagi. On ideid. Tel. on rooditud ka ja võib ehk selles asi olla.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 17:30:50 vasta tsitaadiga

Mul mingi paar nädalat tagasi loopis kogu aeg errorit, et ei saa faili tuua vms.
Vajutasid uuesti download ja hakkas ilusti tõmbama. Nii oli pooltel äppidel. Nüüd on see viga kadunud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 01.10.2014 01:05:18 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Täna hakkas Google play errorit andma: Viga serverist teabe toomisel. (DF-SA-01)
Proovisin ära kustutada ja uuesti paigaldada aga ei midagi. On ideid. Tel. on rooditud ka ja võib ehk selles asi olla.

Google konto kustuta ära seadete alt ja seadista uuesti, minul vähemalt see aitas.

Play on mul kõik inglise keeles, telefoni keeleks on english UK valitud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2014 18:48:57 vasta tsitaadiga

Kas googli Play poest on kuidagi teist moodi ka võimalik osta kui krediit kaardiga. Üsna tihti on olukord, et seadistan kellegi telefooni ja inimene on nõus ostma aga kuidas osta kui pole kaarti. Tahaks näiteks lapse tel. ka ühe tasulise rakenduse peale panna aga ei hakka ometi oma krediitkaardi andmeid sinna toppima.
Olen proovinud nii, et ajutiselt login googli kontoga teise tel. sisse. Siis on võimalik ostetud rakendused ära paigaldada aga mingi ajapärast kui olen oma konto ära kustutanud lakkavad rakendused töötamast.
Mis võimalused veel on? Häkkida ja rootida oskan aga see pole praegu päevakorras.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 18:57:03 vasta tsitaadiga

PayPal?

Edit: A seal vist on mingid valitud riigid ainult :/

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 18:57:51 vasta tsitaadiga

Kanda lapse g walletisse raha ja siis osta?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 19:21:07 vasta tsitaadiga

Piraatida
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 03.10.2014 21:34:14 vasta tsitaadiga

Ega jah, siis kui ikka vaja ja ei saa, siis mis siin salata...

tsitaat:

Piraatida

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2014 23:09:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kanda lapse g walletisse raha ja siis osta?

Kuidas täpsemalt? Pole nagu kuulnud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 23:23:34 vasta tsitaadiga

Krt, see töötab US ainult.

SEB siis virtuaalkaart ja too lapse g walleti kontoga siduda ja vajalik ost teha.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2014 16:05:53 vasta tsitaadiga

Ees on telefoni vahetus. Kas on võimalik äpi üleviimine teise telefoni koos kogu info ja seadetega?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2014 21:10:43 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Ees on telefoni vahetus. Kas on võimalik äpi üleviimine teise telefoni koos kogu info ja seadetega?

Rootitud telefonil TitaniumBackup. Rootimata vist polegi võimalik. Vähemalt mitte kõigi appide puhul.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.10.2014 13:56:26 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
bingo kirjutas:
Ees on telefoni vahetus. Kas on võimalik äpi üleviimine teise telefoni koos kogu info ja seadetega?

Rootitud telefonil TitaniumBackup. Rootimata vist polegi võimalik. Vähemalt mitte kõigi appide puhul.

Osadel äppidel on võimalus andmeid eksportida/importida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 14:05:16 vasta tsitaadiga

Kas mitte google oma appide sync enamuse progede seadeid ka kaasa ei võta?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 14:38:46 vasta tsitaadiga

Google ise ei tee midagi, google pakub ainult mugavat võimalust rakenduste arendajatele aga kahjuks toetavad seda võimalust väga vähesed rakendused.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 19:29:35 vasta tsitaadiga

Kõik appid (sh süsteemsed) ja nende data ühekorraga võimaldab siiski vaid TitaniumBackup. Süsteemsete appide puhul teises telefonis appe taastada ei soovitaks igaks juhuks. Nende datat taastada võib üritada - kui veab, võtab külge. Kui ei võta või crashima kukub, siis saab konkreetse appi data uuesti kustutada.
SMS-id võiks eraldi eksportida-importida - SMS Backup & Restore on selle jaoks. Kuigi Titaniumiga vist sai ka...

Mõttekas on kõigest ühekorraga backup teha ja siis teises telefonis hoolikamalt sealt nimekirjast valida, mida sellest backupist uude telefoni taastada ja mida mitte. Enne appide taastamist võiks clockworkmodi vm taolisega süsteemist täieliku backupi teha - kui untsu läheb, saab eelneva seisu taastada.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 19:33:27 vasta tsitaadiga

Osad äppid teevad enda asju sedasi telefoni sisemällu/sd kaardile, et piisab kausta kopeerimisest ja teises telefonis installib äpp uuesti ja voila icon_smile.gif
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein001
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 14.10.2014 21:26:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab s3 wallpaper äppi soovitada ? Nagu ma aru saan siis populaarsemad tasutaka-äpid toodavad ainult s5-e resulutsioonile taustakaid .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 21:44:54 vasta tsitaadiga

Webshots.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 21:54:19 vasta tsitaadiga

Wally
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 02:02:15 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutab ja oskab ka hea sõnaga turvalist paroolide seifi äppsi pakkuda? eusa_think.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2014 02:50:04 vasta tsitaadiga

KimsSky kirjutas:
Kas keegi kasutab ja oskab ka hea sõnaga turvalist paroolide seifi äppsi pakkuda? eusa_think.gif

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.citc.wallet&hl=en - peaks üks parimaid olema. Endal paar aastat kasutusel ja teeb oma töö väga hästi ära.
või kui vajad rohkem võimalusi https://play.google.com/store/apps/details?id=keepass2android.keepass2android
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 05:40:29 vasta tsitaadiga

KimsSky kirjutas:
Kas keegi kasutab ja oskab ka hea sõnaga turvalist paroolide seifi äppsi pakkuda? eusa_think.gif


LastPass

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raudkukk
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2004




sõnum 15.10.2014 11:20:46 vasta tsitaadiga

pole leidnud võimalust kuidas lisada google kalenrisse topet taske. näiteks, on läbivad meeldetuletused igale kolmapäevale 10.00-11.00 aga see on meeldetuletus, sinna samale ajale tahaks lisada ka kohtumise. kas on mul midagi kahe silma vahele jäänud või on mõni väga hea äpp (võib ka tasuline, hea eest) mis kaotaks minu pabermärkmiku.

tänud ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 12:08:14 vasta tsitaadiga

Ma ei mõista, mis on meeldetuletuse ja kohtumise vahe? Minumeelest on ju loogika see, et on kalendris sündmus, millele võib lisada meeldetuletusi, et kui palju varem telefon, arvuti või muu teavituskanal kisama hakkab.

Ühesõnaga, endal toimib telefonis isiklik google kalender ja töö exchange kalender väga hästi. Default kalender appi ei kasuta, miskipärast kunagi jäi Jorte Calendari peale pidama ja lisaks tarvitan Calendar Snooze nimelist vidinat. Pabermärkmikku pole eales suutnud pidada, aga nüüd nutifoniga on kalender juba kaks aastat kenasti kontrolli all.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 13:04:42 vasta tsitaadiga

raudkukk kirjutas:
pole leidnud võimalust kuidas lisada google kalenrisse topet taske. näiteks, on läbivad meeldetuletused igale kolmapäevale 10.00-11.00 aga see on meeldetuletus, sinna samale ajale tahaks lisada ka kohtumise. kas on mul midagi kahe silma vahele jäänud või on mõni väga hea äpp (võib ka tasuline, hea eest) mis kaotaks minu pabermärkmiku.

tänud ette.


Et sa ei saa samale ajale uut sissekannet lisada? Kõigepealt vajuta samale päevale aga vabale ajale ning siis timmid aja õigeks? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 13:54:39 vasta tsitaadiga

KeePass. Kasutab sama baasi, mis ka arvutis olev KeePass

OT:
Ainsuses võiks kasutada sõna äpp, mitte äpps

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2014 18:22:47 vasta tsitaadiga

raudkukk kirjutas:
pole leidnud võimalust kuidas lisada google kalenrisse topet taske. näiteks, on läbivad meeldetuletused igale kolmapäevale 10.00-11.00 aga see on meeldetuletus, sinna samale ajale tahaks lisada ka kohtumise. kas on mul midagi kahe silma vahele jäänud või on mõni väga hea äpp (võib ka tasuline, hea eest) mis kaotaks minu pabermärkmiku.

tänud ette.

Ei tea kuidas mobiilse versiooniga on, aga lauaarvutis ei saagi google kalendrisse taske kordama panna. Saab ainult evente kordama panna. Mis on muidugi ilgelt nõme, kuna see on üks nõutumaid lisasi kalendrile inimeste poolt ja seda pole aastaid suudetud lisada thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.