Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.09.2014 20:16:54 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Estnext müüb mudeleid millel on peal mingi muu androidi versioon, mitte cm11s?

minul tuli cm11s-iga... tundub et see on juba hiinas peale pandud, kuna mul oli ka bootloader juba lahti tehtud (vähemasti ta ei wipenud mul süsteemi, kui tahtsin seda teha)

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 20:22:21 vasta tsitaadiga

Tagumisel kaanel "Cyanogen" tekst on?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JürgenL
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2014




sõnum 15.09.2014 20:31:20 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Paljud inimesed virisevad, et kutseid ei saa kätte. Mõtlesin ja tegin omale uue kasutaja foorumisse. Rääkisin, aitasin ja pärast 3. päeva oli kutse käes. Work Hard Play Hard


sorri, aga töö ja ülikool võtavad näiteks minult selle aja, et seal foorumis "work hardida" icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 15.09.2014 21:13:51 vasta tsitaadiga

See isend, mida ma näppisin, oli hiina versioon ja sellel CYanogen teksti taga polnud.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.09.2014 22:02:34 vasta tsitaadiga

sama siin, minul see puudub ja on ka hiinakas.
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 16.09.2014 08:18:39 vasta tsitaadiga

Mina sain kutse FB mingist chain gruppist, seal loopis ikka mõnuga neid peale. Kerjama ja jutustama kuskil ei pidanud, igasugu twitteri mängudest ja jagamisporridest ei ole mõtet osa võtta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JürgenL
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2014




sõnum 16.09.2014 08:31:50 vasta tsitaadiga

12 tundi peale telefoni tellimist estnextist, sain kutse väga lampi.. icon_biggrin.gif kuna 24h aega et osta, siis arvasin et ostan ära ning lükkan lahti pakkimata müüki. Igatahes Markokene, sul oli õigus kutse tuleb lihtsalt....

Igatahes kuidas teie tellisite telefoni läbi ametliku saidi eestisse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 16.09.2014 11:39:28 vasta tsitaadiga

mailboxde on vast lihtsaim variant
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 15:18:54 vasta tsitaadiga

JürgenL kirjutas:
12 tundi peale telefoni tellimist estnextist, sain kutse väga lampi.. icon_biggrin.gif kuna 24h aega et osta, siis arvasin et ostan ära ning lükkan lahti pakkimata müüki. Igatahes Markokene, sul oli õigus kutse tuleb lihtsalt....

Igatahes kuidas teie tellisite telefoni läbi ametliku saidi eestisse?

Ise saatsin soome ja sealt smartpostiga eestisse. Kasutada võid ka mailboxde-d
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 18.09.2014 22:18:25 vasta tsitaadiga

Pre-order süsteem - http://oneplus.net/blog/2014/09/the-oneplus-pre-order-system/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 21.09.2014 16:32:52 vasta tsitaadiga

Kui kutsega telefon tellida, siis kui palju läheb kokku maksma meilboxde kaudu kogu krempel?

E:Tellisin juba ära, nii et enam pole vahet icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 17:46:53 vasta tsitaadiga

jtamm kirjutas:
Kui kutsega telefon tellida, siis kui palju läheb kokku maksma meilboxde kaudu kogu krempel?

E:Tellisin juba ära, nii et enam pole vahet icon_biggrin.gif

Tellisidki mailboxde kaudu? Kui tellisid, siis võiksid kirjutada, palju läks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 21.09.2014 20:30:39 vasta tsitaadiga

ca 320€ (oleneb mis transpordi mailboxde-st valid)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 21.09.2014 20:42:38 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
jtamm kirjutas:
Kui kutsega telefon tellida, siis kui palju läheb kokku maksma meilboxde kaudu kogu krempel?

E:Tellisin juba ära, nii et enam pole vahet icon_biggrin.gif

Tellisidki mailboxde kaudu? Kui tellisid, siis võiksid kirjutada, palju läks.

Telefon transpordiga Saksamaale on 310 euri, ja mailboxi teenus peaks eeldatavasti juurde tulema 17-18 euri. DHL ja UPS põhimõtteliselt sama hinnaga. Kumba eelistada?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
impro
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 13:43:20 vasta tsitaadiga

Endal oleks ka soov selline soetada, kuid pole leidnud kusagilt linki. Kas kellelgi siin on või teab kohe kuskilt invite saada?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 23.09.2014 15:15:03 vasta tsitaadiga

Invitesid liigub ikka viimasel ajal.
Kui sul on siia teemasse kirjutatud, ehk siis keegi lahke annab.

Iga telefoni ostja saab 3 invitet, mida edasi jagada. Mulle on need tulnud 2 kuud ja 1.5 kuud peale telefoni ostmist (ostsin 2, erineval ajal).
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 23.09.2014 22:12:30 vasta tsitaadiga

Kui ruttu oneplus poolt tavaliselt telefon välja shipitakse? Pühapäeval tellisin, praegu veel processing...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 15:21:51 vasta tsitaadiga

https://account.oneplus.net/invite/claim/XHRU-VRSA-3ENO-VRWO
TAKE IT!!!!
Keegi lihtsalt ei taha enam. Kõigil on olemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 22:02:10 vasta tsitaadiga

jtamm kirjutas:
Kui ruttu oneplus poolt tavaliselt telefon välja shipitakse? Pühapäeval tellisin, praegu veel processing...

Kuskilt lugesin, et neid invite on juba nii palju genereeritud, et igale invite'le ei olegi reaalselt telefoni tagatud. Ehk lihtsalt öeldes, oneplus.net tellimused on praegu "preorder" tellimused ja postitatakse nii kui taas uus partii valmib ja saabub jagamiskeskusesse. See puutujääk olevat tingitud sellest, et edasimüüjad on primaarsed kuna ostavad suurte kogustega. Edasi müüjad müüvad Oneplus One mudeleid nii hästi ja see tõttu ei osatud oodata et edasimüüjate nõudlus on ka suur.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 25.09.2014 10:18:44 vasta tsitaadiga

KimsSky kirjutas:
jtamm kirjutas:
Kui ruttu oneplus poolt tavaliselt telefon välja shipitakse? Pühapäeval tellisin, praegu veel processing...

Kuskilt lugesin, et neid invite on juba nii palju genereeritud, et igale invite'le ei olegi reaalselt telefoni tagatud. Ehk lihtsalt öeldes, oneplus.net tellimused on praegu "preorder" tellimused ja postitatakse nii kui taas uus partii valmib ja saabub jagamiskeskusesse. See puutujääk olevat tingitud sellest, et edasimüüjad on primaarsed kuna ostavad suurte kogustega. Edasi müüjad müüvad Oneplus One mudeleid nii hästi ja see tõttu ei osatud oodata et edasimüüjate nõudlus on ka suur.

Njah... lootsin just, et shipivad kohe välja. Olin aru saanud, et jagatav invitide arv sõltubki otseselt laos olevatest telefonide arvust. Järgmine neljapäev sünnipäev, saabki ehk siis enamvähem see aeg kätte icon_biggrin.gif Kui ikka see nädal oneplus välja shipib.

E: Sain nüüd Oneplusilt tracking numberi ning on näha, et juba eile saadeti Inglismaalt välja. Praeguseks on juba telefon Saksamaal ja mailboxde-sse toimetamisel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 25.09.2014 15:10:08 vasta tsitaadiga

Mu poolt ka üks invite pakkuda:

EDIT: Võetud


viimati muutis m1 30.09.2014 14:43:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 15:29:17 vasta tsitaadiga

https://account.oneplus.net/invite/claim/YNV7-TX3J-2ZRS-XUXK
https://account.oneplus.net/invite/claim/7CG2-ZXEQ-RNNJ-0HIO
TAKE THEM!!!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 16:20:31 vasta tsitaadiga

Kus see välja saadetakse? EUst?
? itaalia kohta ütleb, et Sorry, currently we cannot ship to this address.
Saksamaa kohta ka?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 25.09.2014 16:26:14 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Kus see välja saadetakse? EUst?
? itaalia kohta ütleb, et Sorry, currently we cannot ship to this address.
Saksamaa kohta ka?

Sealt lehe allservast vali riigiks mingi EU riik, siis lööb Euroopa hinna ka ette ja siis saad EUsse tellida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 27.09.2014 19:40:11 vasta tsitaadiga

Mina pole selle hiina OPO-ga rahul icon_sad.gif märgitud peale küll meie sagedused, kuid täna mööda maid ja metsasid ringi liikudes, oli leviauke ikka väga palju (seda isegi tln-trt maanteel). Muidugi sellele aitas kaasa, et esmalt kasutasin LTE/WCDMA radiot. hiljem GSM/WCDMA peale või WCDMA preferred peale kruttides oli sama jama.
Ei aidanud ka see xda foorumis radiote unlockimise õpetus... Kuidas Int. versiooniga Eesti maades ja metsades leviga on? Xiaomi MI3-ga sellist probleemi ma ei täheldanud.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.09.2014 23:41:08 vasta tsitaadiga

Tegemata kodutöö siis sul, mõlemal versioonil puudub 800MHz sagedus(LTE), vahet pole kas Hiina versioon või International - sellepärast ei levigi linnast väljas nii hästi.

viimati muutis Rasvane 27.09.2014 23:42:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 27.09.2014 23:41:55 vasta tsitaadiga

Sõidu ajal pole küll levi jälginud, aga mina olen leviga rahul. Maakohtades isegi LTE üllatavalt tihti olemas (EMT)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 28.09.2014 08:15:40 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Tegemata kodutöö siis sul, mõlemal versioonil puudub 800MHz sagedus(LTE), vahet pole kas Hiina versioon või International - sellepärast ei levigi linnast väljas nii hästi.

ei aja LTE-d taga! tln-trt maanteel sõites pole normaalne, et sul kaob levi täielikult...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 20:38:14 vasta tsitaadiga

Kui teha tutvusi foorumis, siis on väga lihtne saada kutset. Sõbral oli vaja kutset ja sain 30 sekundiga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 29.09.2014 21:33:38 vasta tsitaadiga

Sain kutse, aga endal telefon olemas.

Kas keegi on huvitatud?

Edit: see kutse läinud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 21:47:33 vasta tsitaadiga

t2avi kirjutas:
Sain kutse, aga endal telefon olemas.

Kas keegi on huvitatud?

Edit: see kutse läinud

Ja suure tänuga icon_razz.gif
Läks ostuks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 12:37:21 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif http://tarbija24.postimees.ee/2937521/foorumis-muuakse-mobiili-ostulube
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 13:25:51 vasta tsitaadiga

Tohoh, ja ainult 10€ AH
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=622674 icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 01.10.2014 21:56:24 vasta tsitaadiga

Sain ka täna oma OPO kätte. UPS logstikuid peab täpsuse eest kiitma: täpselt täna jõudiski nagu eeldatav kohaletoimetamise aeg oli märgitud. Esmamulje on igati hea. Asi on ilusti pakendatud ning telefon ise ka kõike mida ootasin. Uudistamist on igatahes palju veel icon_biggrin.gif Suutsin esmalt natuke paanikasse minna sellega, et sisestasin SIM kaardi valet pidi ning hakkasin mõtlema, et kas telefoniga või mõõtulõigatud sim-ga midagi viga icon_redface.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 01.10.2014 23:07:07 vasta tsitaadiga

Mul on üks kutse jagada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 02.10.2014 11:04:05 vasta tsitaadiga

Mul ka.
Edit-kuigi enam polnud mingi 24h-st juttugi, siis näitab kontol, et on expired.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tvs
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2006




sõnum 03.10.2014 09:42:56 vasta tsitaadiga

No peaks ka siis ostma. On kellelgi kutset jagada? Kummarduks maani.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 03.10.2014 14:25:29 vasta tsitaadiga

tvs kirjutas:
No peaks ka siis ostma. On kellelgi kutset jagada? Kummarduks maani.


Saatsin ps-i kutsega
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 14:50:30 vasta tsitaadiga

Kui kellegi oleks veel üks kutse jagada, oleksin huvitatud ja ülimalt tänulik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 03.10.2014 15:02:01 vasta tsitaadiga

toooomas kirjutas:
Kui kellegi oleks veel üks kutse jagada, oleksin huvitatud ja ülimalt tänulik.


Saatsin kutse ps-ga
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 16:07:44 vasta tsitaadiga

Nn. preorder system tuli mõned minutid tagasi, 20000 invite jagamisele kiirematele.
https://forums.oneplus.net/threads/the-october-pre-orders-warm-up.132911/
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krmk
HV vaatleja
krmk

liitunud: 11.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 17:28:27 vasta tsitaadiga

Ei ütleks samuti ühest kutsest ära kui kellelgi juhtub käepärast olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 21:26:28 vasta tsitaadiga

Nädalake kasutanud ja väga hea pill, nutan natuke küll wireless chargingu pärast.
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 04.10.2014 19:17:08 vasta tsitaadiga

Mul on ka kutseid jagada.
Annan PS-i teel. Tellida saab Soome või Saksamaa aadressile.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krmk
HV vaatleja
krmk

liitunud: 11.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 22:21:13 vasta tsitaadiga

krmk kirjutas:
Ei ütleks samuti ühest kutsest ära kui kellelgi juhtub käepärast olema icon_smile.gif


Olemas, tänud!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 19:40:25 vasta tsitaadiga

üks 24h kutse jagada kui kellelgi soovi!
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 06.10.2014 18:42:21 vasta tsitaadiga

Üks kutse ära anda...PS!
Edit: läinud
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvut1
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 08.10.2014 12:02:08 vasta tsitaadiga

Oh, leidsingi võimalust proovida midagi uut ja odavat.
kellelgi koodi on pakkuda? beer_yum.gif

/Got it
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 15:33:45 vasta tsitaadiga

Kas mõni tore inimene siit foorumist oleks nõus mõni õhtupoolik peale tööd kuskil tlnas või harjumaal kokku saama, et saaksin oma käega ka seda katsuda natukene. Kuna esindustes ei ole ju kuskil, siis oleks ost mõnes mõttes "põrsas kotis" stiilis icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herps129
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2014




sõnum 09.10.2014 18:52:53 vasta tsitaadiga

Tervist. Oleks igati tänulik kutse eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.