|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
13.08.2013 00:27:44
The Sims 4 |
|
|
• Published by: Electronic Arts
• Developed by: The Sims Studio
• Genre: Simulation
• Release Date:
• United States: TBA 2014
• UK: TBA 2014
• Australia: TBA 2014
| tsitaat: |
EA has announced The Sims 4. According to EA’s official site, The Sims 4 will be released in 2014 and will be available on both PC and Mac. EA has confirmed to IGN that the title will allow for "single-player and offline" play.
“The Sims franchise is fueled by the passion and creativity of its millions of fans around the world,” EA wrote. “Their continued devotion to the franchise ignites the fire of creativity of the team at The Sims Studio, driving them to continually improve and innovate on one of the world’s most successful simulation game that has sold more than 150 million copies worldwide.”
EA reports that more information on The Sims 4 will be released later today.
|
E:
| tsitaat: |
| Frist official look of The Sims 4 will be revealed on August 21 |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
20.08.2013 17:53:32
|
|
|
Arrival Official Trailer
Spoiler 
Official Gameplay Trailer
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
28.07.2014 14:17:31
|
|
|
Veidi nalja ka
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.08.2014 07:32:46
|
|
|
Keegi demo näppimise õiguse ka sai?
Hetkel 1 kuu aega...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
06.08.2014 10:02:24
|
|
|
Ah, basseine ei tule. Jura.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
06.08.2014 11:45:29
|
|
|
| KurjaJuur kirjutas: |
Ah, basseine ei tule. Jura.  |
Nii suur huvi lapsi uputada ?
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
06.08.2014 14:47:25
|
|
|
Esimeses simis oli see päris naljakas vahel
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
06.08.2014 18:10:33
|
|
|
Just. Asi ongi esimeses simsis. Bassein on oluline.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jewman
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2014
|
06.08.2014 19:45:46
|
|
|
Olge mureta - see on osa EA turundusest. Kohe esialgu ei tule basseini aga hilisemate expansionitega tuleb raudselt - ehk tuleb isegi spetsiaalne "Pool Party Expansion".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.08.2014 19:54:40
|
|
|
| Jewman kirjutas: |
Olge mureta - see on osa EA turundusest. Kohe esialgu ei tule basseini aga hilisemate expansionitega tuleb raudselt - ehk tuleb isegi spetsiaalne "Pool Party Expansion".  |
Extreme waterpark edition
Aga ei ole hullu, arvestades mängu eluiga pole see väga palju hullem kui BF4 DLC teema
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
06.08.2014 19:56:36
|
|
|
Palju pole enam jäänud, 4. sept release Euroopas.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.08.2014 20:01:53
|
|
|
Peab vist lapse mängu jaoks raha kõrvale panema...Endal nagu 99% orikad hetkel.
34.- vist soodsaim hetkel?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
06.08.2014 20:40:30
|
|
|
Bassein tuleb raudpolt, alati olnud ja kui ma ei eksi siis oli mingis Sims 4 traileris v kuskil ka bassein näha.
Arvatavasti siis lisa pakis.
Sellega teenib ikka meeletut raha, Sims 3'l on nt 11 laiendust + 9 lisa kraami pakki, Sims 2'l on 8 laiendust + 10 lisa kraami pakki, niiet kindlasti tuleb mingi pakiga
Pange origin'i poes terve The Sims 3 valik kokku ja siis võite imestada mis summa saate
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.08.2014 22:33:28
|
|
|
Sirvisin natuke Sims 3 tehtut...iga maja juures on mina, laps või naise õde ehitanud basseini. Ehk probleem tõesti olemas.
Jääb mulje nagu võetaks osa mängust ära...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
07.08.2014 00:03:13
|
|
|
Syncmahv, kokku tuleb täpselt 0 eurot võibolla on praeguseks diil läbi, ei tea
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
07.08.2014 00:18:49
|
|
|
hondaa, Ei tea mida sa nägid, aga origini lehel keskmiselt sims 3 mingi lisa hinnaks 30-35£ niiet ikka on kui arvestada et ca 20 osa on
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.08.2014 07:20:06
|
|
|
| Neid sai osta vahepeal 4.99-19.- Steamist tõstsin ka seetõttu välja, et see on muutunud suurfirmade mängudele täiesti mõttetuks kohaks.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
13.08.2014 03:11:57
|
|
|
| Kuidas see key'de süsteem toimib? Ise olen alati Originist originaalid ostnud ja sügisel läheb oma 200€ ringis mängudele. See aasta sooviks natukene säästa. Kas keegi vaevuks seletama , et kuidas näiteks kala1 lingilt mängu osta saab?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
13.08.2014 06:26:59
|
|
|
| DjPaulyD, Mine kasvõi http://www.allkeyshop.com, otsid endale sobiva versiooni mängust ja ostad võtme, pärast aktiveerid selle võtme Originis ja ongi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
13.08.2014 08:06:51
|
|
|
psydeblo, tänan vastuse eest. Tundub liiga hea, et tõsi olla, aga kindlasti testin!
EDIT: Tekkis veel selline küsimus, mis rohkem peaks vist Origini teema alla minema, aga küsin siin ära. Kas selline asi on võimalik, et ma näiteks mängin oma kodus ostetud Sims 4 ja õde omakorda mängib oma kodus minu Origini kasutajaga Sims 4. Pean siis silmas seda, et kas sama koodiga saab Sims 4 kahte erinevasse arvutisse tõmmata ja siis näiteks samaaegselt mängida.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
13.08.2014 08:31:48
|
|
|
Tõmba palju tahad ja kuhu tahad, kuid samaaegselt mängida ei saa.
Muidu poleks ju mänguäril mõtet
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.08.2014 09:10:45
|
|
|
Samaaegselt ei saa, kui pole just offline võimalust mängul. Sims 4 kohta veel ei tea. Mitmeid Steami mänge jällegi saab
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
13.08.2014 23:43:04
|
|
|
Olgu, suured tänud teile vastuste eest, kutid!
Aga kui natukene mängust ka rääkida, siis ootused on üsna kõrged. Sims 3 oli kerge pettumus, just seepärast, et sisemas ootasin et Sims 2 üleminek kolmandale osale on sama märkimisväärne nagu Sims 1 üleminek teisele osale, aga kaugel sellest. Eriti häirisid mind sim'id - väga koledad plastiliinist kujukesed, kes põhimõtteliselt näevad kõik samasugused välja. Aga paistab, et vähemalt sim'ide osas on tehtud muutus - sarnanevad rohkem Sims 2 tegelaskujudele ja need olid täitsa okeid. Natukene mängitavust ka arendada ja mingeid väikseid vigu parandada ning ongi üks hea mäng olemas.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.08.2014 23:48:50
|
|
|
Tegelaste tegemise demo ka väljas
Graafiliselt erilist edasiminekut pole
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valter4
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2009
|
14.09.2014 00:12:32
|
|
|
Olen nüüd ka mõned tunnikesed seda mänginud ja natukene olen pettunud selles osas. Mitte, et ma oleksin mingine suur Simsi fänn, aga alguses on ikka tore mängida, üldiselt seniks kuni on korralik maja valmis ehitatud.
Minu jaoks kõige suuremad miinused on:
1) Pole enam roomavaid lapsi, vaid kohe beebi muutub kooliealiseks lapseks.
2) Paljud teenused puuduvad. Pole enam remondimeest, lapsehoidjat (laps vist kaob kuhugile ära, kui kedagi kodus pole) ja politseid pole (vargaid ka pole näinud), tuletõrjuja olemasolust ma ei teagi, kas see on, tulekahju saab igatahes tekkida ja ilmselt veel on puudu asju, mis varem olid olemas. Õnneks koristaja on olemas.
3) Autod puuduvad. Sims kaob ära, kui tööle läheb.
4) Mängupiirkond on väike ja need on ka juppideks jaotatud. Kui tahad jõusaali või parki vms minna, siis mäng loadib.
5) Basseine pole, aga see mind väga ei häirigi.
6) Osa mööbel on lukustatud, selle lahti saamiseks tuleb saada kõige parem töökoht vms.
Eks neid miinuseid ole veel, aga need on sellised põhilised mis pähe tulevad. Muidugi on sellest kahju, et minnes ööklubisse (mujal pole veel käinud), siis see ei meenuta väga ööklubi. Seal on mingine joogiostmiskoht, WC ja klaver jms, aga need vist koguaeg Simsides sellised olnud, seega mind väga ei häiri.
Plussid on muidugi vähe paremad simsi loomise võimalused ja parem ning lihtsam maja ehitamine. See meeldib ka, et sims läheb kergemini paksemaks.
Ma pole küll mitukümmend tundi seda veel mänginud ja arvatavasti ma seda ei teegi, aga võib olla ma mõne asja puhul eksin, aga vähemalt esmamuljest on mulle need vead silma jäänud. Seega, kui kellelgi on Sims 3 ja lisapakid, siis selle osa muretsemiseks pole mingit põhjust. Vb põhjus tekib pärast mõne Sims 4 lisapaki ilmumist.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.09.2014 07:27:26
|
|
|
| Olen ka nii aru saanud, et pole suurt midagi väärt. Igatahes jäi ost lapsele ära... vaatab ehk täieneb jõuludeks.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
14.09.2014 14:22:36
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Olen ka nii aru saanud, et pole suurt midagi väärt. Igatahes jäi ost lapsele ära... vaatab ehk täieneb jõuludeks. |
lapsel poleks nendest pisivigadest sooja ega külma ,ju sa ikka endale ostmata jätsid
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.09.2014 15:34:03
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| Olen ka nii aru saanud, et pole suurt midagi väärt. Igatahes jäi ost lapsele ära... vaatab ehk täieneb jõuludeks. |
lapsel poleks nendest pisivigadest sooja ega külma ,ju sa ikka endale ostmata jätsid  |
Kuna ta mul eelkõige ehitas, siis pole ma nii kindel. Aga muidu minu osa huvist oleks olnud 15-25% jah. Sims 3 orikas + paar DLC'd olemas... las mängib veel neid
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
14.09.2014 17:55:17
|
|
|
valter4, kannatust, kannatust, küll need kõik puuduolevad asjad DLC'de näol tulevad...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
14.09.2014 18:18:28
|
|
|
| Sims on küll mäng mida pole absull mõtet väljatuleku hetkel osta ja mängida. Praegu on just paras aeg alles Sims 3 koos kõikide lisadega ette võtta. Sims pole niivõinaa kunagi eriti hea graafikaga hiilanud ning ka performance on isegi väga võimsate arvutitega suht nadivõitu olnud. Mis üle jääb? Gameplay. Seega pole väga pointi osta uusimat "vanilla" versiooni, mis on nii ära nuditud, et jube. Pigem keskenduda suht maksimumini täiustatud eelmise osa mängimisele, sest lisaks põhjalikumale gameplayle peaks ta kindlasti ka sujuvamalt jooksma tänapäevaste keskpäraste arvutite peal.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.09.2014 13:05:50
|
|
|
... ma ei hakka siinkohal üldse keerutama, mulle meeldivad sim-tüüpi mängud ja Sims on kindlasti üks kõige komplektsem omataoliste seas. Olin valmis, et põhimäng on üsna plank ja silumata, kuid absoluutselt polnud valmis selleks, et kadunud on mitmed põhimõtteliselt olulised arendused, mis tegid eelmise osa varasemast paremaks. Ma ei hakka mainimagi elementaarseid pisiasju, neid on lihtsalt liiga palju ja nad on liiga ilmsed vaid kõige olulisemat neist - avatud maailma puudumine. Selle asemel on jälle arvukad laadimistsüklid igal sammul, kui üritad vähegi maailmas ringi liikuda. Rääkimata sellest, et maailm pole enam loomuliku keskkonnana vaid nagu mingi vilets lehitsejapõhiline mäng. Tõenäoliselt on sellega püütud kokku hoida arvuti ressurssi, kuid ma ei saa aru, mille nimel sest mäng ei jookse absoluutselt paremini, kui eelnev osa. Pigem on mäng kaotanud sellega suure osa tegevusvabadusest ja elutruudusest, mis on sim-mängu puhul üks võtmemomente. Visuaalselt pole edasiminek praktiliselt üldse märkimisväärne, kindlasti ei õigusta see maiilma sedavõrd agressiivset liigendamist. Pigem jääb mulje, et tegeletud on vaid teatud valdkondadega, mida levitajale maha on suudetud müüa, millest aru saadi ja mis silma paistis, kõik muu oleks nagu põlveotsas kiiruga kokku nikerdatud, et asi mänguna üldse toimiks. Loomulikult on ka häid asju lisatud, kuid kõik need on sellised lisad, et need oleks võinud vabalt välja anda lisapaketina eelmisele osale ja oleks saanud märksa parema mängu, kui see. Üldmulje on üsna sarnane SimCity-ga, potentsiaal on ilmne ja olemas aga teostuse eest tahaks EA suunal ikka päris arvukalt kangeid sõnu teele lähetada ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.09.2014 13:24:25
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| potentsiaal on ilmne ja olemas aga teostuse eest tahaks EA suunal ikka päris arvukalt kangeid sõnu teele lähetada ... |
Tegelikult tundus poole aasta tagune PR video ka graafiliselt oluliselt parem.
Ei tea kas eelarvet kärbiti, aga midagi on ka siin valesti: 2560X1440 tegelased ei näe sugugi paremad välja.
Ilmselt siis tahetakse asi tõsta mobiilsetele seadmetele üle, sest PC puhul tundub, et ikka väga ei köida millegi uudsega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.09.2014 21:45:55
|
|
|
Täitsa reaalne on, et puuduvad funktsioonid tulevad DLC'na või lisatakse oluliselt hiljem
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.09.2014 21:47:03
|
|
|
| softis kirjutas: |
Täitsa reaalne on, et puuduvad funktsioonid tulevad DLC'na või lisatakse oluliselt hiljem  |
ehk jõuludeks saab Sims 3 realease kokku.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.09.2014 14:50:04
|
|
|
| softis kirjutas: |
Täitsa reaalne on, et puuduvad funktsioonid tulevad DLC'na või lisatakse oluliselt hiljem  |
... kindlasti, kuid rõhuasetust nad vaevalt muudavad ja korraliku sim asemel tegeled nüüd laiendatud emotsioonidega
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.11.2014 15:44:20
|
|
|
DigeBeni, see tähendab lihtsalt seda, et see basseinide osa polnud neil reliisiks täielikult valmis. Nüüd tehti lõpuni ja korras.
EA finantsiga mängud viimasel ajal kõik kuidagi ootamatustega üllatanud (meeldivalt)
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kummieesel
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2013
|
12.11.2014 18:38:26
|
|
|
Neil oli see "plaaster" juba ammu valmis.
Tahtsid selle Sulle expansion packina suure raha eest maha müüa, aga kuna kisa on reliisist saadik liiga suur tehti selline samm.
Näis kas järgmise "plaastriga" tuleb nõudepesumasin või. Debiilikud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.03.2015 20:07:13
|
|
|
... hoopis keldrid tulid ja natuke korrust juurde:
| tsitaat: |
Basements!
Build 2 levels down to create the ultimate in underground excellence.
The Basement Tool is found in the Build sort, next to the Wall tool. Dig in and start building.
An additional above ground floor is available for a total of 4 up and 2 down
For the mathematically challenged, that is SIX FLOORS!
|
http://help.ea.com/uk/article/the-sims-4-updates/
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kadli
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
23.04.2015 12:23:16
|
|
|
Millist versiooni Sims'ist kõige mõistlikum osta oleks? Saan aru, et Deluxe versiooniga saab ka hulga DLC'sid? Eraldi ostes oleks vist hulga kulukam eksole? Kuskohast kõige soodsamalt ka saaks?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.08.2017 18:27:38
|
|
|
origin accessis nüüd saadaval, kui keegi soovib pelada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
06.08.2017 19:21:06
|
|
|
| libe kirjutas: |
| origin accessis nüüd saadaval, kui keegi soovib pelada |
Kõigi lisade jms hinda arvestades päris hea variant.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.08.2017 19:30:12
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| origin accessis nüüd saadaval, kui keegi soovib pelada |
Kõigi lisade jms hinda arvestades päris hea variant. |
kõik lisad ei ole kaasas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|