Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:21:10 vasta tsitaadiga

graafika on 84 korda kiirem kui orikas iphone omas , no kamoon, millega veel võrrelda icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 09.09.2014 20:21:11 vasta tsitaadiga

Neil lendas ka pange mu arust.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:22:21 vasta tsitaadiga

Kas iPhone 6 v 6+ on ideaalse suurusega?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:23:05 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kas iPhone 6 v 6+ on ideaalse suurusega?
5,5 tolli, suht labidas
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 09.09.2014 20:23:42 vasta tsitaadiga

Tundub, et Dieter Ramsi koolkond on lõplikult välja tõrjutud Applest. Mitte, et mul kahju oleks või kunagi iPhone tahaks osta. 7 aastat oli pikk aeg teha midagi kindlate reeglite järgi ning kasutada neid tänapäevaste asjade juures.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:25:26 vasta tsitaadiga

Apple ikka oskab.
Varsti ei näe ifööniga midagi peale apple kodulehe. icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:28:12 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, kuidas üritus algas - kohe laks föönid ette. Varasematel aastatel räägitakse, kuidas on läinud ja mis on plaanis. Justkui föönid on nagu teisejärgulised ja oodatakse, millal see püha graal välja tuua ? ...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2014 20:28:58 vasta tsitaadiga

Super, et nii suured tulevad icon_smile.gif
Muidu õunafännide meelest kõik üle 4" on labidas ja ei kõlba kuhugi, nüüd ehk rahuneb asi jälle maha icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:30:38 vasta tsitaadiga

wifi calling tundub küll äge lahendus.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:30:44 vasta tsitaadiga

pilti ka netis kuskil olemas juba?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:31:28 vasta tsitaadiga

apple kodulehel on ju olemas. näeb ka windowsi ja chromega.

http://www.apple.com/live/

lihtsalt livepilti ei näe. vist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:32:57 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
pilti ka netis kuskil olemas juba?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8322830#8322830

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:34:03 vasta tsitaadiga

Mitme tollised siis tulevad? mõlemad 5.5 ? thumbs_down.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:34:03 vasta tsitaadiga

5s meeldib rohkem
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:34:44 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Mitme tollised siis tulevad? mõlemad 5.5 ? thumbs_down.gif icon_neutral.gif


4,7 ja 5,5
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:35:34 vasta tsitaadiga

Rõve, õnneks 5s hinnad hakkavad kukkuma nüüd.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:36:20 vasta tsitaadiga

Stiiv on hauas nagu ventilaator nüüd...
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:36:48 vasta tsitaadiga

Paneb mõtlema, et kas võtta 4,7" või 5,5" icon_biggrin.gif Pükste taskud jäävad väikeseks vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:37:25 vasta tsitaadiga

Stiiv ütles kunagi et suurem kui 3.5" on jama

miga kirjutas:
Paneb mõtlema, et kas võtta 4,7" või 5,5" icon_biggrin.gif Pükste taskud jäävad väikeseks vist icon_biggrin.gif

Miks mitte siis ka uued püksid osta?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:37:50 vasta tsitaadiga

jep 5s on mu tulevane valik. olgugi, et ma olen vandunud, et ei yhtegi pisikese ekraaniga elus enam kuid androidist tahaks loobuda ja proovida ka õuna ära.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:38:11 vasta tsitaadiga

Selle suurema hind hakkab miski tuhande kanti olema?
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:40:43 vasta tsitaadiga

tundub, et õun lasi endale jalga selle sriimimisega, oleks võinud ikka korralikult teha ja kõigile icon_smile.gif
hinnad tulevad......
kuidas nad võrdluses eelmistega on?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:49:22 vasta tsitaadiga

NFC + Touch ID = Apple Pay, et poes arvet maksta...nice thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 09.09.2014 20:51:15 vasta tsitaadiga

Ise kaen VMWarega ja pilt + heli korras, ei mingit läägi ega "vale" keelt.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:51:17 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
NFC + Touch ID = Apple Pay, et poes arvet maksta...nice thumbs_up.gif beer_yum.gif


Mitte keegi pole mobiiliga maksmise peale varem tulnud jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2014 20:51:51 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
miga kirjutas:
NFC + Touch ID = Apple Pay, et poes arvet maksta...nice thumbs_up.gif beer_yum.gif


Mitte keegi pole mobiiliga maksmise peale varem tulnud jah icon_lol.gif
Keegi pole siiani laiale kasutajaskonnale sobivat lahendust välja pakkunud. Teemaks on asi ammu juba olnud icon_rolleyes.gif

Kas see nüüd sobib ka tädi maalidele saame alles näha.

_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 09.09.2014 20:53:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:52:49 vasta tsitaadiga

hans, asi ei ole selles, kas keegi on selle peale tulnud või mitte - asi on selles, et rahvas seda kasutama saada ja seda teeb apple laitmatult...

viimati muutis miga 09.09.2014 20:53:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:55:09 vasta tsitaadiga

EMT juba väga pikalt testib NFC makseid kaubamajas... kahjuks edasi pole see sealtmaalt jõudnud. Väljamaal on juba väga pikalt saanud NFC'ga maksta.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 20:56:57 vasta tsitaadiga

Kahju, et see kaamerasilm niimoodi välja turritab...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 09.09.2014 20:57:56 vasta tsitaadiga

Kellel neid labidaid vaja on, ostavad ipadi.
Ideed on otsas, peavad hakkama samsungi pealt maha kopeerima.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 21:01:41 vasta tsitaadiga

Täna sai katsuda uut LG 5,5" ekraaniga telo, kusagile peaks ikka piiri vist suurusega tõmbama, mina jätan selleks vist 5" Seega kui õuna maitsma peaks siis tuleb väiksem vend võtta.

NFC maksed oleks ilmselt laiemale publikule kui ainult iPhone NFC+TouchID versioon, seega vähemalt eestimaal võib selle feiliks lugeda, McDonalds oli vist ühe pildi peal kes seda kasutama hakkaks. Loodame, et tulebmultifunktsionaalne ja saab NFC pin abil ka kasutada suvaliste telefonidega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 21:04:40 vasta tsitaadiga

Ei hakka vastu vaidlema Apple on mõjuvõimas.
Google Wallet-t võis juba 2011 aastal kasutada 300 000 kohas. Mis eelised on Apple lahendusel?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2014 21:09:52 vasta tsitaadiga

kriimsilm kirjutas:
Ei hakka vastu vaidlema Apple on mõjuvõimas.
Google Wallet-t võis juba 2011 aastal kasutada 300 000 kohas. Mis eelised on Apple lahendusel?
Tõenäoliselt on suurimaks eeliseks see, et asi on piisavalt lihtne ja selge, et suvaline telefoniomanik oskab ja julgeb seda kasutada. Siinkohal on oluline nii see, et kogu protsess oleks võimalikult lihtne kui ka turvaline. Ning kindlasti ei ole vähetähtis ka funktslonaalsuse olemasolu kommunikeerimine kasutajatele - seda Apple oskab erinevalt konkurentidest.

Aga eks aasta pärast saab tibusid lugeda. Raudselt võidavad ka konkurentide sarnased lahendused tänu sellele.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2014 21:50:19 vasta tsitaadiga

See siin on telefoni mitte kellateema. Lähevad ka edaspidi kõk offtopic postitused kustutamisele icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 09.09.2014 22:31:33 vasta tsitaadiga

Ei vaadanud ülekannet, aga kas iOS 8 juttu ei tehtudki?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 22:36:03 vasta tsitaadiga

jannp, 17.09 peaks välja tulema
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 23:01:46 vasta tsitaadiga

veekindlust pole lisatud?
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.09.2014 00:42:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Rõve, õnneks 5s hinnad hakkavad kukkuma nüüd.


Kukub korra nagu kombeks, 100$. Kasutatud kraami hind ei pruugi tükk aega alla tulla, senise disainisuuna/mõõtmete austajad lihtsalt ei lase sel juhtuda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 10.09.2014 00:43:30 vasta tsitaadiga

Kiire pilguga üle vaadates ei jäänud mulle silma eriti ühtegi põhjust, miks 5S välja vahetada (okei suurem ekraan ja natuke rohkem rammu)? Või jäi mul midagi kahe silma vahele icon_question.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.09.2014 00:47:42 vasta tsitaadiga

Miks peaks üldse uue mudeli väljatulekul eelmise kohe välja vahetama ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 10.09.2014 00:58:28 vasta tsitaadiga

Markos, Aga miks mitte, kui uus pakub midagi head? Pealegi, noh, pole väga vahet kas vahetada paari aasta tagant või iga aasta - lõpuks kaotad ikka sarnase summa icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 01:01:19 vasta tsitaadiga

Kuidas üldse uus disain peale läks? Eriti rõvedaks teeb kogu kupatuse minu arust see, et kaamera klaaskeha on väljas (pakuks mingi 2mm?). Oleks võinud siis veidi paksema teha ja 6-le OISi lisada või mida iganes. Steve Jobs poleks sellist jama läbi lasknud ma arvan.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.09.2014 01:50:28 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Miks peaks üldse uue mudeli väljatulekul eelmise kohe välja vahetama ?


Sest mõnel on see haigus, et koguaeg peab uus olema. Kellel naine, auto või telefon, aga peaasi, et koguaeg uus. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 07:34:38 vasta tsitaadiga

Tarbima peab muidu kukub majandus kokku
Rikas pole see kes säästab vaid see kes kulutab icon_wink.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 10.09.2014 08:18:58 vasta tsitaadiga

iföön on ka 3-4 aasta pärast kasutamiskõlbulik veel. Tööl on paljudel 4 ja 4s telefonid rõõmsalt kasutuses. Kõik ei jooksnud 5S ostma kohe. See on toote tarbimine.
Vahetan ka androidi ios'i vastu välja aga olen kahevahel - kas 5s või 6. Eks oleneb hinnast - palju 5s langeb. 4.7 oleks suurem ekraan aga see on ka sisuliselt ainus uuendus ju. NFC'st on mul suht ükskõik.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 08:25:30 vasta tsitaadiga

Kui keegi kusagilt märgatavat 5S hinnalangust märkab, andke teada.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.09.2014 08:31:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aga miks mitte, kui uus pakub midagi head? Pealegi, noh, pole väga vahet kas vahetada paari aasta tagant või iga aasta - lõpuks kaotad ikka sarnase summa


Huvitav, kas need uuendused on tõesti sellised, ilma milleta kohe kuidagi elada ei saa ? Ma vahetasin oma 4a tagasi soetatud 4 just välja 5S'i vastu ja ainuke asi, mis mulle tõsiselt headmeelt valmistab, on sõrmejäljelugeja. OK, kiiruse kasv on ka boonus, muu on teisejärguline. Ning siin on meil vahel kaks generatsiooni. Ilmselt ma ei eksi, kui ütlen, et enamus uue soetajaid teeb seda puhtalt edevusest ja sõltuvusest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 08:40:48 vasta tsitaadiga

Natuke edevust ka, aga põhiline argument miks 5 vahetusse läheb on et ekraan on väike.Veel ei tea kas 4,7" või 5,5". Eks peab kuskil käes seda suuremat labidat hoidma ja siis otsustab.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 10.09.2014 08:44:07 vasta tsitaadiga

rääkides kaamerast, siis ma ootan ise ka ära 6 kaamera arvustused võrreldes 5s kaameraga. Enamus pilte teen telefoniga, sh palju on tööalaseid pilte ning nats üllatas, et pilti parandatakse softiga, mitte optiliselt. Pole täit veendumust, et paremat pilti teeb, kui 5S oma. Eks ootab esimesed reaalsed võrdlused ära.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!


viimati muutis rocki 10.09.2014 09:08:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 08:53:10 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
rääkides kaamerast, siis ma ootan ise ka ära 6 kaamera arvustused võrreldes 5s kaameraga, sh palju on tööalaseid pilte. Enamus pilte teen telefoniga ning nats üllatas, et pilti parandatakse softiga, mitte optiliselt. Pole täit veendumust, et paremat pilti teeb, kui 5S oma. Eks ootab esimesed reaalsed võrdlused ära.


Sain aru, et optilisel on ka mingi unikaalne lahendus, lääts stabiliseerib pildiatamisel liikudes ise vasakule paremale ja üles alla. lisaks hämaras pildistamise parendus. slow moton video jms. telefoni servad läksid muidugi ümaraks, konkurentide moodi, peab kätte proovima.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.