|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
03.09.2014 15:16:40
|
|
|
| Täna kasutasin esimest korda 3d printerit ja "printisin" endale docki välja. Väga hea tuli
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.09.2014 17:04:18
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| Täna kasutasin esimest korda 3d printerit ja "printisin" endale docki välja. Väga hea tuli |
Ära pilti tee, lihtsalt on lahe teada
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
07.09.2014 03:13:56
|
|
|
| On veel huvilisi kutsete jaoks? Mul on ka pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n0bzter
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2007
|
07.09.2014 11:34:01
|
|
|
Võtaks hea meelega!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
07.09.2014 12:11:45
|
|
|
| Kirjutasin ka talle Pm-i. Nimelt jagan Oneplusi foorumis kutseid isikutele kellel neid väga vaja on.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
07.09.2014 21:12:44
|
|
|
saatsin n0bsterile esialgu.
Praegu eelistaksin eestimaalastele jagada. Hiljem kui siin rohkem huvilisi ei ole, siis võib oneplusi foorumisse ka anda.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andru201
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2002
|
07.09.2014 21:46:26
|
|
|
võtaks ka heameelega kutse, kui veel mõni alles on
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
katrinz
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2014
|
08.09.2014 03:39:20
|
|
|
...
viimati muutis katrinz 09.09.2014 14:19:20, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
08.09.2014 04:37:48
|
|
|
Kui sa just mõne euro pärast ei koonerda, siis soovitan sul selle 290 ära osta ja saad väga hea telefoni! Soovitan soojalt!
Isegi Digitund kiidab seda http://raadio1.ee/?powerpress_pinw=6120-podcast
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
viimati muutis K3891 12.09.2014 20:05:27, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
08.09.2014 13:24:03
|
|
|
Kutsega on 64GB mudeli hind 299 EUR+saatmine 25 eur. Kohale tuleb paari päevaga.
16GB ja valget mudelit minuteada invitega hetkel saada pole.
Minu 3 kutset praeguseks ära jagatud.
viimati muutis m1 09.09.2014 22:28:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
08.09.2014 15:40:58
|
|
|
| Kui ostate telefoni siis kindlasti muretsege endale screen protector ja case. See sandstone texture kulub päris kiiresti ära ja siis enam seda sandstone tunnet pole. Ise kasutan Rhino Shieldi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metarvo
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2014
|
09.09.2014 12:29:29
|
|
|
Tervist!
Kui kellelgi oleks kutset pakkuda, oleksin väga tänulik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karel.koiv
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2014
|
09.09.2014 14:29:27
|
|
|
KimsSky,
Kas tellisid estnexist telefoni koduukseni ?
Mul hetkel Tallinna lennujaamas tolliprotseduurid läbitud ja seisab.
Kas läksid ise lennujaama ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
09.09.2014 14:56:14
|
|
|
| karel.koiv kirjutas: |
KimsSky,
Kas tellisid estnexist telefoni koduukseni ?
Mul hetkel Tallinna lennujaamas tolliprotseduurid läbitud ja seisab.
Kas läksid ise lennujaama ? |
Soovitan sul ühendust võtta DHL klienditoega 6 808 555 ja küsida, millal kuller sinu paki koju kätte toob.
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
viimati muutis K3891 12.09.2014 20:05:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
10.09.2014 22:34:22
|
|
|
Mul -10€ sooduskood disney.com-kes soovib sealt tellida ja huvi koodi vastu, siis andke teada. Enda Oneplus One tuli sealt 5 päevaga kohale
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2avi
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2013
|
10.09.2014 22:52:11
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| Kui ostate telefoni siis kindlasti muretsege endale screen protector ja case. See sandstone texture kulub päris kiiresti ära ja siis enam seda sandstone tunnet pole. Ise kasutan Rhino Shieldi |
Millist case'i kasutad.
Ise olen ca nädal kasutanud ja tundub, et nurkadest nagu tõesti juba kuluks telefon.
Tellisin omale 1 Pelosi flip case'i juurde, ühe Pelosi (sandstone struktuuriga) tagakatte ja ühe Nillkini tagakatte lisaks juba olemasolevale FitBAGile.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
it.hooldus
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2010
|
10.09.2014 23:57:33
|
|
|
Sooviksin ka kutset, kui kellelgi on pakkuda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Badmad
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
11.09.2014 11:21:41
|
|
|
Sooviksin samuti invitei / kutset!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
11.09.2014 15:11:15
|
|
|
| t2avi kirjutas: |
| Markokene kirjutas: |
| Kui ostate telefoni siis kindlasti muretsege endale screen protector ja case. See sandstone texture kulub päris kiiresti ära ja siis enam seda sandstone tunnet pole. Ise kasutan Rhino Shieldi |
Millist case'i kasutad.
Ise olen ca nädal kasutanud ja tundub, et nurkadest nagu tõesti juba kuluks telefon.
Tellisin omale 1 Pelosi flip case'i juurde, ühe Pelosi (sandstone struktuuriga) tagakatte ja ühe Nillkini tagakatte lisaks juba olemasolevale FitBAGile. |
Tahtsin ka omale Pelosi Sandstone case osta. Endal mul pole praegu ühtegi katet kuna ma tahaks, et sandstone tekstuur jääks alles
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
motary
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2005
|
11.09.2014 15:54:11
|
|
|
| Sooviksin kutset, et see äge telefon endale soetada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
12.09.2014 13:18:58
|
|
|
300€ on see telefon mehed. Milleks mullikilesse ja koormarihmaga kaminasimsile tõmmata? Et säiliks sandstone teema, mis on ju hõlbsalt taastatav, kuna lubatud on, et tagakaas tuleb erinevas variatsioonis müüki.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
12.09.2014 15:38:11
|
|
|
| Valtsweb kirjutas: |
300€ on see telefon mehed. Milleks mullikilesse ja koormarihmaga kaminasimsile tõmmata? Et säiliks sandstone teema, mis on ju hõlbsalt taastatav, kuna lubatud on, et tagakaas tuleb erinevas variatsioonis müüki. |
Ausalt öeldes pole raha, et osta igapäev 300€ telefon. Need sandstone tagused maksavad 50€ umbes...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
12.09.2014 18:24:18
|
|
|
| Valtsweb kirjutas: |
300€ on see telefon mehed. Milleks mullikilesse ja koormarihmaga kaminasimsile tõmmata? Et säiliks sandstone teema, mis on ju hõlbsalt taastatav, kuna lubatud on, et tagakaas tuleb erinevas variatsioonis müüki. |
'
Täpselt. Sellepärast ise eelistangi ja kasutan seda + Rhino Shield.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
operauser
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2008
|
13.09.2014 06:48:47
|
|
|
| tsitaat: |
| Täpselt. Sellepärast ise eelistangi ja kasutan seda + Rhino Shield. |
Mul oli S3-l analoogne bumper. Kuidas telefon ise muidu tundub nüüd kui oled juba harjunud? Ise sain eile koba peale kutse ja tellisin ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
13.09.2014 16:49:59
|
|
|
Nüüd juba pea 3 nädalat omanik olnud ja mina olen asjaga väga rahul. Kõik toimib ja ei mingeid "hiccupe". Custom ROM jookseb sujuvalt ja aku kestvus on suurepärane.
Mõnda võib 5.5 tolline ekraani suurus häirida, ise olen juba harjunud. Alguses tõesti oli veits "bulky" aga see feeling kestis 2 päeva max. (Varem omasin S2)
LTE 800mhz'i bandi isendil küll pole seega maapiirkonnas ja linnast väljas vist 4g kätte ei saa. Samas linnavahel peaks kõik toimima.. (jätan mõtte lahti, sest ise kasutan veel antud hetkel 3G paketti. Lähiajal peaksin saama LTE ühendusi proovida)
Best bang for the buck i would say.. in my books at least.
850€ on juba sulaselge röövimine, if you know what i mean. 6+
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
13.09.2014 17:34:24
|
|
|
Mind häirib ainukesena see, et aku kestab väga vähe. Keegi rääkis midagi kernelitest, aga ei jaga ma midagi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
13.09.2014 17:56:31
|
|
|
| palju on vähe?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
13.09.2014 17:58:47
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| palju on vähe? |
+- 10 tundi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
13.09.2014 18:10:15
|
|
|
See on tõesti vähe... minul laseb juba 50h+ atm. Normaalse kasutamise juures siis.. youtubed facebookid mõned appid jne. Neljapäeva hommikul sai võetud juhtme tagant ja hetkel on 8% alles.
24h+24h+11h - Isegi ligineb juba 60 tunni juurde asi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
13.09.2014 18:10:55
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
See on tõesti vähe... minul laseb juba 50h+ atm. Normaalse kasutamise juures siis.. youtubed facebookid mõned appid jne. Neljapäeva hommikul sai võetud juhtme tagant ja hetkel on 8% alles.
24h+24h+11h - Isegi ligineb juba 60 tunni juurde asi. |
Sul on midagi peale ka pandud? Ära rooditud?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
13.09.2014 18:27:03
|
|
|
Just. DroidKang 6.1 + AK Kernel stable.
DK
AK
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel150
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2005
|
13.09.2014 18:56:35
|
|
|
Tundub tõesti väga aus telefon, olen juba pikemalt uurinud originaalfoorumis kutsete saamisi, ei ole veel õnn naeratanud.
Kas kellelgi siit ei ole mõnda üleliigset kutset alles? Hea meelega telliks telefoni ära, eriti peale seda arusaama, et pmtselt 900 eur peaks 5,5 tollise ja 64gb iphone eest maksma...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2avi
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2013
|
13.09.2014 20:40:24
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| palju on vähe? |
+- 10 tundi. |
Huvitav, mul originaal soft ja kaks päeva ei ole probleem. Kõik uuendused olen peale lasknud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
13.09.2014 21:01:08
|
|
|
| t2avi kirjutas: |
| Markokene kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| palju on vähe? |
+- 10 tundi. |
Huvitav, mul originaal soft ja kaks päeva ei ole probleem. Kõik uuendused olen peale lasknud. |
Seal sees on alati sees wifi. Asphalt 8 ja Real Racing 3 mängimine. jne
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JürgenL
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2014
|
14.09.2014 11:33:04
|
|
|
sooviks kelleltki kutset postkasti palun
tänud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bellapink
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2014
|
14.09.2014 15:07:21
|
|
|
| Kas keegi on Estnextist ostnud? Kas probleeme oli? Tahan ise ka osta aga tundub natukene kahtlane...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JürgenL
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2014
|
14.09.2014 19:40:09
|
|
|
| bellapink kirjutas: |
| Kas keegi on Estnextist ostnud? Kas probleeme oli? Tahan ise ka osta aga tundub natukene kahtlane... |
sama huvi siinpool, tegin niiöelda proovitellimuse ära ja koos postikuluga tuli 64GB-ne tuli natuke üle 500 euro. Päris kallis arvestades et tavaline hind on 300 euro ringis. Tahaks järgmine nädal muidu ära tellida ning teine küsimus oleks ka mul, et kas telefon on ilusti võrguvaba ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
14.09.2014 20:42:27
|
|
|
| JürgenL kirjutas: |
| bellapink kirjutas: |
| Kas keegi on Estnextist ostnud? Kas probleeme oli? Tahan ise ka osta aga tundub natukene kahtlane... |
sama huvi siinpool, tegin niiöelda proovitellimuse ära ja koos postikuluga tuli 64GB-ne tuli natuke üle 500 euro. Päris kallis arvestades et tavaline hind on 300 euro ringis. Tahaks järgmine nädal muidu ära tellida ning teine küsimus oleks ka mul, et kas telefon on ilusti võrguvaba ? |
Väga hull ikka. Telefon on võrguvaba, aga garantiid sul pole
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
14.09.2014 23:41:15
|
|
|
Eesti firma, seal peaks ju garantii kehtima?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JürgenL
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2014
|
15.09.2014 00:38:13
|
|
|
| sealt tellides pole vist invite ka vaja ? Ehk siis pm maksad 50 euri rohkem kui invite ei saa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
15.09.2014 09:02:35
|
|
|
Tellisin Estnextist. Sain kätte telefoni ~4-5 päevaga (DHL). Sain sealt ka mingisuguse sooduskuupongi -10€. kui keegi huvitatud PM
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
15.09.2014 09:37:09
|
|
|
| Huvitav nutikas, prooviks ka heameelega ära, mida endast kujutab.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
motary
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2005
|
15.09.2014 12:46:58
|
|
|
Kõigil juba kutsed otsas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
15.09.2014 12:48:36
|
|
|
Sai tellitud üks Oneplus, mis ei tahtnud kuidagi mobiilivõrku külge võtta.
Pika pusimise peale selgus, et 2G rezhiimis töötas ainult. Netis veidi kaevates sain aru et tegemist on vale firmwarega, ehk otsis Hiina sagedusi. Peale flashimist hakkas normaalselt tööle.
Ametlikust poest tellitud, nii et võib kanda ettevõtte kvaliteedi probleemide hulka.
Ehk kui kellelgi veel sarnane probleem on, ärge kohe telefoni supporti saatke.
viimati muutis m1 15.09.2014 13:41:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
15.09.2014 13:09:54
|
|
|
| m1 kirjutas: |
| Peale flashimist hakkas normaalselt tööle. |
Mis peale lasid? Jaga teistele ka
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.09.2014 16:52:49
|
|
|
Estnext müüb mudeleid millel on peal mingi muu androidi versioon, mitte cm11s?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JürgenL
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2014
|
15.09.2014 19:01:16
|
|
|
| Tellisin ka estnextist ära täna 64GB-se, kuna kutsete saamiseks ei piisa BJ-st ka kellelegi ja sõna otseses mõttes pead avalikus foorumis kerjama seda kutset nädalate või kuude viisi, et ehk joppab, siis mul ei pidanud kannatus vastu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
15.09.2014 19:37:29
|
|
|
| Paljud inimesed virisevad, et kutseid ei saa kätte. Mõtlesin ja tegin omale uue kasutaja foorumisse. Rääkisin, aitasin ja pärast 3. päeva oli kutse käes. Work Hard Play Hard
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
15.09.2014 20:08:04
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Estnext müüb mudeleid millel on peal mingi muu androidi versioon, mitte cm11s? |
Ilmselt tuleb seal stock cm11ga, mis pidi pugine olema. Savi, flashid üle fastboot kaudu ja saadki endale 11s.
Pidin ühe 64G isendi üle flashima ning too isend oli küll kiire ja päris äge. CM on muidugi iseenesest kiire juba ja kahjuks väga pikalt näppida ei saanud, aga tundus täitsa äge labidas.
_________________ Asju saab kah teisiti teha!
viimati muutis rocki 15.09.2014 21:10:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|