Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 15:16:40 vasta tsitaadiga

Täna kasutasin esimest korda 3d printerit ja "printisin" endale docki välja. Väga hea tuli
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 17:04:18 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Täna kasutasin esimest korda 3d printerit ja "printisin" endale docki välja. Väga hea tuli

Ära pilti tee, lihtsalt on lahe teada doh.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 07.09.2014 03:13:56 vasta tsitaadiga

On veel huvilisi kutsete jaoks? Mul on ka pakkuda.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 11:34:01 vasta tsitaadiga

Võtaks hea meelega! icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 12:11:45 vasta tsitaadiga

Kirjutasin ka talle Pm-i. Nimelt jagan Oneplusi foorumis kutseid isikutele kellel neid väga vaja on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 07.09.2014 21:12:44 vasta tsitaadiga

saatsin n0bsterile esialgu.

Praegu eelistaksin eestimaalastele jagada. Hiljem kui siin rohkem huvilisi ei ole, siis võib oneplusi foorumisse ka anda.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andru201
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2002




sõnum 07.09.2014 21:46:26 vasta tsitaadiga

võtaks ka heameelega kutse, kui veel mõni alles on icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
katrinz
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2014




sõnum 08.09.2014 03:39:20 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis katrinz 09.09.2014 14:19:20, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 04:37:48 vasta tsitaadiga

Kui sa just mõne euro pärast ei koonerda, siis soovitan sul selle 290 ära osta ja saad väga hea telefoni! Soovitan soojalt! thumbs_up.gif
Isegi Digitund kiidab seda http://raadio1.ee/?powerpress_pinw=6120-podcast

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"


viimati muutis K3891 12.09.2014 20:05:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 08.09.2014 13:24:03 vasta tsitaadiga

Kutsega on 64GB mudeli hind 299 EUR+saatmine 25 eur. Kohale tuleb paari päevaga.
16GB ja valget mudelit minuteada invitega hetkel saada pole.

Minu 3 kutset praeguseks ära jagatud.


viimati muutis m1 09.09.2014 22:28:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 15:40:58 vasta tsitaadiga

Kui ostate telefoni siis kindlasti muretsege endale screen protector ja case. See sandstone texture kulub päris kiiresti ära ja siis enam seda sandstone tunnet pole. Ise kasutan Rhino Shieldi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metarvo
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2014




sõnum 09.09.2014 12:29:29 vasta tsitaadiga

Tervist!

Kui kellelgi oleks kutset pakkuda, oleksin väga tänulik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karel.koiv
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2014




sõnum 09.09.2014 14:29:27 vasta tsitaadiga

KimsSky,
Kas tellisid estnexist telefoni koduukseni ?
Mul hetkel Tallinna lennujaamas tolliprotseduurid läbitud ja seisab.
Kas läksid ise lennujaama ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 14:56:14 vasta tsitaadiga

karel.koiv kirjutas:
KimsSky,
Kas tellisid estnexist telefoni koduukseni ?
Mul hetkel Tallinna lennujaamas tolliprotseduurid läbitud ja seisab.
Kas läksid ise lennujaama ?


Soovitan sul ühendust võtta DHL klienditoega 6 808 555 ja küsida, millal kuller sinu paki koju kätte toob. thumbs_up.gif

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"


viimati muutis K3891 12.09.2014 20:05:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 10.09.2014 22:34:22 vasta tsitaadiga

Mul -10€ sooduskood disney.com-kes soovib sealt tellida ja huvi koodi vastu, siis andke teada. Enda Oneplus One tuli sealt 5 päevaga kohale thumbs_up.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 10.09.2014 22:52:11 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Kui ostate telefoni siis kindlasti muretsege endale screen protector ja case. See sandstone texture kulub päris kiiresti ära ja siis enam seda sandstone tunnet pole. Ise kasutan Rhino Shieldi


Millist case'i kasutad.
Ise olen ca nädal kasutanud ja tundub, et nurkadest nagu tõesti juba kuluks telefon.
Tellisin omale 1 Pelosi flip case'i juurde, ühe Pelosi (sandstone struktuuriga) tagakatte ja ühe Nillkini tagakatte lisaks juba olemasolevale FitBAGile.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
it.hooldus
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 10.09.2014 23:57:33 vasta tsitaadiga

Sooviksin ka kutset, kui kellelgi on pakkuda icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Badmad
HV kasutaja
Badmad

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 11:21:41 vasta tsitaadiga

Sooviksin samuti invitei / kutset! icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 15:11:15 vasta tsitaadiga

t2avi kirjutas:
Markokene kirjutas:
Kui ostate telefoni siis kindlasti muretsege endale screen protector ja case. See sandstone texture kulub päris kiiresti ära ja siis enam seda sandstone tunnet pole. Ise kasutan Rhino Shieldi


Millist case'i kasutad.
Ise olen ca nädal kasutanud ja tundub, et nurkadest nagu tõesti juba kuluks telefon.
Tellisin omale 1 Pelosi flip case'i juurde, ühe Pelosi (sandstone struktuuriga) tagakatte ja ühe Nillkini tagakatte lisaks juba olemasolevale FitBAGile.

Tahtsin ka omale Pelosi Sandstone case osta. Endal mul pole praegu ühtegi katet kuna ma tahaks, et sandstone tekstuur jääks alles
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
motary
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 15:54:11 vasta tsitaadiga

Sooviksin kutset, et see äge telefon endale soetada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 12.09.2014 13:18:58 vasta tsitaadiga

300€ on see telefon mehed. Milleks mullikilesse ja koormarihmaga kaminasimsile tõmmata? icon_biggrin.gif Et säiliks sandstone teema, mis on ju hõlbsalt taastatav, kuna lubatud on, et tagakaas tuleb erinevas variatsioonis müüki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2014 15:38:11 vasta tsitaadiga

Valtsweb kirjutas:
300€ on see telefon mehed. Milleks mullikilesse ja koormarihmaga kaminasimsile tõmmata? icon_biggrin.gif Et säiliks sandstone teema, mis on ju hõlbsalt taastatav, kuna lubatud on, et tagakaas tuleb erinevas variatsioonis müüki.

Ausalt öeldes pole raha, et osta igapäev 300€ telefon. Need sandstone tagused maksavad 50€ umbes...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 12.09.2014 18:24:18 vasta tsitaadiga

Valtsweb kirjutas:
300€ on see telefon mehed. Milleks mullikilesse ja koormarihmaga kaminasimsile tõmmata? icon_biggrin.gif Et säiliks sandstone teema, mis on ju hõlbsalt taastatav, kuna lubatud on, et tagakaas tuleb erinevas variatsioonis müüki.
'

Täpselt. Sellepärast ise eelistangi ja kasutan seda + Rhino Shield.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
operauser
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008




sõnum 13.09.2014 06:48:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Täpselt. Sellepärast ise eelistangi ja kasutan seda + Rhino Shield.


Mul oli S3-l analoogne bumper. Kuidas telefon ise muidu tundub nüüd kui oled juba harjunud? Ise sain eile koba peale kutse ja tellisin ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 13.09.2014 16:49:59 vasta tsitaadiga

Nüüd juba pea 3 nädalat omanik olnud ja mina olen asjaga väga rahul. Kõik toimib ja ei mingeid "hiccupe". Custom ROM jookseb sujuvalt ja aku kestvus on suurepärane.
Mõnda võib 5.5 tolline ekraani suurus häirida, ise olen juba harjunud. Alguses tõesti oli veits "bulky" aga see feeling kestis 2 päeva max. (Varem omasin S2)

LTE 800mhz'i bandi isendil küll pole seega maapiirkonnas ja linnast väljas vist 4g kätte ei saa. Samas linnavahel peaks kõik toimima.. (jätan mõtte lahti, sest ise kasutan veel antud hetkel 3G paketti. Lähiajal peaksin saama LTE ühendusi proovida)
Best bang for the buck i would say.. in my books at least.

850€ on juba sulaselge röövimine, if you know what i mean. 6+
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2014 17:34:24 vasta tsitaadiga

Mind häirib ainukesena see, et aku kestab väga vähe. Keegi rääkis midagi kernelitest, aga ei jaga ma midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2014 17:56:31 vasta tsitaadiga

palju on vähe?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2014 17:58:47 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
palju on vähe?

+- 10 tundi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 13.09.2014 18:10:15 vasta tsitaadiga

See on tõesti vähe... minul laseb juba 50h+ atm. Normaalse kasutamise juures siis.. youtubed facebookid mõned appid jne. Neljapäeva hommikul sai võetud juhtme tagant ja hetkel on 8% alles.
24h+24h+11h - Isegi ligineb juba 60 tunni juurde asi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2014 18:10:55 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
See on tõesti vähe... minul laseb juba 50h+ atm. Normaalse kasutamise juures siis.. youtubed facebookid mõned appid jne. Neljapäeva hommikul sai võetud juhtme tagant ja hetkel on 8% alles.
24h+24h+11h - Isegi ligineb juba 60 tunni juurde asi.

Sul on midagi peale ka pandud? Ära rooditud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 13.09.2014 18:27:03 vasta tsitaadiga

Just. DroidKang 6.1 + AK Kernel stable.
DK
AK
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel150
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2005




sõnum 13.09.2014 18:56:35 vasta tsitaadiga

Tundub tõesti väga aus telefon, olen juba pikemalt uurinud originaalfoorumis kutsete saamisi, ei ole veel õnn naeratanud.

Kas kellelgi siit ei ole mõnda üleliigset kutset alles? Hea meelega telliks telefoni ära, eriti peale seda arusaama, et pmtselt 900 eur peaks 5,5 tollise ja 64gb iphone eest maksma...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 13.09.2014 20:40:24 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
alpha kirjutas:
palju on vähe?

+- 10 tundi.


Huvitav, mul originaal soft ja kaks päeva ei ole probleem. Kõik uuendused olen peale lasknud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2014 21:01:08 vasta tsitaadiga

t2avi kirjutas:
Markokene kirjutas:
alpha kirjutas:
palju on vähe?

+- 10 tundi.


Huvitav, mul originaal soft ja kaks päeva ei ole probleem. Kõik uuendused olen peale lasknud.

Seal sees on alati sees wifi. Asphalt 8 ja Real Racing 3 mängimine. jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JürgenL
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2014




sõnum 14.09.2014 11:33:04 vasta tsitaadiga

sooviks kelleltki kutset postkasti palun icon_smile.gif

tänud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bellapink
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2014




sõnum 14.09.2014 15:07:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Estnextist ostnud? Kas probleeme oli? Tahan ise ka osta aga tundub natukene kahtlane...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JürgenL
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2014




sõnum 14.09.2014 19:40:09 vasta tsitaadiga

bellapink kirjutas:
Kas keegi on Estnextist ostnud? Kas probleeme oli? Tahan ise ka osta aga tundub natukene kahtlane...


sama huvi siinpool, tegin niiöelda proovitellimuse ära ja koos postikuluga tuli 64GB-ne tuli natuke üle 500 euro. Päris kallis arvestades et tavaline hind on 300 euro ringis. Tahaks järgmine nädal muidu ära tellida ning teine küsimus oleks ka mul, et kas telefon on ilusti võrguvaba ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2014 20:42:27 vasta tsitaadiga

JürgenL kirjutas:
bellapink kirjutas:
Kas keegi on Estnextist ostnud? Kas probleeme oli? Tahan ise ka osta aga tundub natukene kahtlane...


sama huvi siinpool, tegin niiöelda proovitellimuse ära ja koos postikuluga tuli 64GB-ne tuli natuke üle 500 euro. Päris kallis arvestades et tavaline hind on 300 euro ringis. Tahaks järgmine nädal muidu ära tellida ning teine küsimus oleks ka mul, et kas telefon on ilusti võrguvaba ?

Väga hull ikka. Telefon on võrguvaba, aga garantiid sul pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2014 23:41:15 vasta tsitaadiga

Eesti firma, seal peaks ju garantii kehtima?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JürgenL
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2014




sõnum 15.09.2014 00:38:13 vasta tsitaadiga

sealt tellides pole vist invite ka vaja ? Ehk siis pm maksad 50 euri rohkem kui invite ei saa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.09.2014 09:02:35 vasta tsitaadiga

Tellisin Estnextist. Sain kätte telefoni ~4-5 päevaga (DHL). Sain sealt ka mingisuguse sooduskuupongi -10€. kui keegi huvitatud PM
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 09:37:09 vasta tsitaadiga

Huvitav nutikas, prooviks ka heameelega ära, mida endast kujutab.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
motary
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 12:46:58 vasta tsitaadiga

Kõigil juba kutsed otsas? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 15.09.2014 12:48:36 vasta tsitaadiga

Sai tellitud üks Oneplus, mis ei tahtnud kuidagi mobiilivõrku külge võtta.

Pika pusimise peale selgus, et 2G rezhiimis töötas ainult. Netis veidi kaevates sain aru et tegemist on vale firmwarega, ehk otsis Hiina sagedusi. Peale flashimist hakkas normaalselt tööle.
Ametlikust poest tellitud, nii et võib kanda ettevõtte kvaliteedi probleemide hulka.

Ehk kui kellelgi veel sarnane probleem on, ärge kohe telefoni supporti saatke.


viimati muutis m1 15.09.2014 13:41:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 13:09:54 vasta tsitaadiga

m1 kirjutas:
Peale flashimist hakkas normaalselt tööle.

Mis peale lasid? Jaga teistele ka thumbs_up.gif

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 15.09.2014 13:42:02 vasta tsitaadiga

3G/4G levi tõi tagasi kui flashida kõige uuemast cyanogenmodist modemi firmware: NON-HLOS.bin fail
Siin on rohkem infot: https://forums.oneplus.net/threads/helpme-only-2g-working.62628/page-3
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 16:52:49 vasta tsitaadiga

Estnext müüb mudeleid millel on peal mingi muu androidi versioon, mitte cm11s?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JürgenL
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2014




sõnum 15.09.2014 19:01:16 vasta tsitaadiga

Tellisin ka estnextist ära täna 64GB-se, kuna kutsete saamiseks ei piisa BJ-st ka kellelegi ja sõna otseses mõttes pead avalikus foorumis kerjama seda kutset nädalate või kuude viisi, et ehk joppab, siis mul ei pidanud kannatus vastu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 19:37:29 vasta tsitaadiga

Paljud inimesed virisevad, et kutseid ei saa kätte. Mõtlesin ja tegin omale uue kasutaja foorumisse. Rääkisin, aitasin ja pärast 3. päeva oli kutse käes. Work Hard Play Hard
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 15.09.2014 20:08:04 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Estnext müüb mudeleid millel on peal mingi muu androidi versioon, mitte cm11s?


Ilmselt tuleb seal stock cm11ga, mis pidi pugine olema. Savi, flashid üle fastboot kaudu ja saadki endale 11s.

Pidin ühe 64G isendi üle flashima ning too isend oli küll kiire ja päris äge. CM on muidugi iseenesest kiire juba ja kahjuks väga pikalt näppida ei saanud, aga tundus täitsa äge labidas.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!


viimati muutis rocki 15.09.2014 21:10:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.