Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas möödasõidul ületad kiirust?
Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde
1%
 1%  [ 3 ]
Mõnikord läheb ca 5km/h üle
4%
 4%  [ 13 ]
Mõnikord läheb ca 10km/h üle
10%
 10%  [ 30 ]
Mõnikord läheb ca 15km/h üle
7%
 7%  [ 21 ]
Mõnikord läheb ca 20km/h üle
24%
 24%  [ 67 ]
Mõnikord läheb ca 30km/h üle
23%
 23%  [ 63 ]
Mõnikord läheb ca 40km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
Mõnikord läheb ca 50km/h üle
8%
 8%  [ 22 ]
Mõnikord läheb ca 70km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2014 00:31:40 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
mikk36, ja mis siis?
Jalakäija peab ületama sõidutee lühimat trajektoori mööda, ringristmik võib küll ümmargune olla, aga kui ta hakkab seal ringi peal kuidagi mitteoptimaalselt teeületust tegema, siis see pole lubatud.
Kui su küsimus on lihtsalt, et kas jalakäija võib ringristmikku ületada, siis jah, aga ületamised peavad olema siiski võimalikult vähe sõidutee peal selle käigus.

On sul muidu ette näidata mõni ringristmik, kus pole 100 meetri ulatuses ülekäigurada?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 00:33:51 vasta tsitaadiga

dvd vader, näita jah
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2014 00:35:02 vasta tsitaadiga

Ise küsin, ise vastan: https://www.google.ee/maps/@58.2683444,22.4668378,18z?hl=en
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 00:42:05 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ise küsin, ise vastan: https://www.google.ee/maps/@58.2683444,22.4668378,18z?hl=en

miks nii, lase ahvil ka vasta.
las ajab lolli möla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 08:42:20 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/tallinna-ringtee-14-kilomeetril-soitis-veoauto-vastu-sillakonstruktsioone-liiklus-umber-suunatud-oodata-on-ummikuid?id=69669139
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 10:00:22 vasta tsitaadiga

Päris ilus mats, purjus?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2014 11:31:06 vasta tsitaadiga

Sellised eksamiküsimused tänapäeval icon_biggrin.gif icon_razz.gif



_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 11:34:01 vasta tsitaadiga

Juba 10a tagasi olid mul sellised küsimused....mingist tähelepanematusest muidugi märkisin, et võtan väljakutse vastu. Seepärast see kysimus nii hästi meeles ongi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 04.09.2014 11:39:24 vasta tsitaadiga

Mustamäelt tatari tânavale vaja. Parim teekond mis hetkel avatud?

Pärnu mnt kinni?

_________________
Hello world
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 04.09.2014 11:46:09 vasta tsitaadiga

Selle "väljakutse vastuvõtmisega" meenus esimese asjana üks klipike icon_lol.gif

Sitt versioon juhtus kvaliteedi mõttes, aga paremat esimese hooga ei leidnud sellest episoodist.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.09.2014 12:31:11 vasta tsitaadiga

Grayzag, https://www.waze.com/livemap
Saad selle järgi. Hommikul aitas Mustakalt Lasnamäele väga kärmelt. Läbi kesklinna seejuures kuna Tammsaare-Järvevana oli per*ses.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2014 13:39:36 vasta tsitaadiga

Mis see Waze aluskaart on?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 14:05:38 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Mis see Waze aluskaart on?
blank
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2014 14:39:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Mis see Waze aluskaart on?
blank
?
Pidasin silmas seda, et see ei kattu ei Google Mapsi, Bing Mapsi, Tomtom'i ega ka OpenStreetMapsiga. Mis pakkuja kaardid need on?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 14:54:53 vasta tsitaadiga

Kasutajate joonistatud / "Rullitud" kaardiga on tegu. Alguses oli täiesti tühi kõik.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.09.2014 15:47:58 vasta tsitaadiga

Isetehtud kaardid jep. Kuigi joonistamisel võib abina kasutada Google'i sat-vaadet.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 04.09.2014 21:09:40 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Grayzag, https://www.waze.com/livemap
Saad selle järgi. Hommikul aitas Mustakalt Lasnamäele väga kärmelt. Läbi kesklinna seejuures kuna Tammsaare-Järvevana oli per*ses.

Iseenesest päris hea äpp aga kaart paneb küll mööda.

Esimene kord võis täitsa minu viga olla, et panin äkki lihtsalt "tatari tänav" mitte nr. Viis mind lihtsalt keset tänavat siis.

Teine kord pani ikka väga mööda, kui juhatas mind Tallinn-Väikest Mustamäele tagasi. Lõpetasin Järvevanast ca 100m kaugusel, aga metsas ja väravate taga icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 21:24:46 vasta tsitaadiga

Pole selliseid muresid täheldanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 21:27:21 vasta tsitaadiga

Paneb ikka rukki küll vahest. Välismaal üritanud ikka mingeid 200-300 km ringe teha aeg-ajalt. Tark on marsruudile ikka enne pilk peale visata, mitte pimesi usaldada.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 21:29:06 vasta tsitaadiga

Ikka korduvalt on mind võssa saatnud. Aga vähemalt näeb ummikuid jms. thumbs_up.gif
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 21:31:31 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=491688
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 23:22:57 vasta tsitaadiga

Grayzag kirjutas:
softis kirjutas:
Grayzag, https://www.waze.com/livemap
Saad selle järgi. Hommikul aitas Mustakalt Lasnamäele väga kärmelt. Läbi kesklinna seejuures kuna Tammsaare-Järvevana oli per*ses.

Iseenesest päris hea äpp aga kaart paneb küll mööda.

Esimene kord võis täitsa minu viga olla, et panin äkki lihtsalt "tatari tänav" mitte nr. Viis mind lihtsalt keset tänavat siis.

Teine kord pani ikka väga mööda, kui juhatas mind Tallinn-Väikest Mustamäele tagasi. Lõpetasin Järvevanast ca 100m kaugusel, aga metsas ja väravate taga icon_lol.gif
Kuskil midagi väga pekkis on, siis tasub ka usinalt report -> map issue nuppe litsuda, saab ehk ka korda tehtud kellegi poolt.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 00:32:03 vasta tsitaadiga

Navigeerimiseks valige google maps ja kõik on ideaalne.

Waze mapsi kasutades võite pärnu maantee asemel sattuda Pärnusse.

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 00:35:59 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/2909997/viljandis-hukkus-liiklusonnetuses-mootorratast-juhtinud-noor-mees icon_confused.gif

tsitaat:
Politsei selgitas, et mootorratast juhtinud mees oli kohalik Viljandimaa elanik, kellele on väljastatud luba juhtida mootorratast.


misasja see lause tähendab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.09.2014 00:39:08 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
http://www.postimees.ee/2909997/viljandis-hukkus-liiklusonnetuses-mootorratast-juhtinud-noor-mees icon_confused.gif

tsitaat:
Politsei selgitas, et mootorratast juhtinud mees oli kohalik Viljandimaa elanik, kellele on väljastatud luba juhtida mootorratast.


misasja see lause tähendab? icon_rolleyes.gif
Sellest võid välja lugeda, et mootorratta juhtimise loa omamine on mootorratturite seas haruldane Viljandimaal.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 00:43:30 vasta tsitaadiga

mõtlesin ise ka, et mingi selline teema. et viljandimaa elanikele ei piisa tavalisest A-kategooria juhiloast, vaid neil on vaja eraldi eriluba mootorratta juhtimiseks
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 00:47:16 vasta tsitaadiga

Samas, kui mootorratta ostad, siis võiks see olla piisavalt võimas, et vajaduse korral ka võimalike sanktsioonide eest saaks ära põgeneda.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 08:08:44 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Samas, kui mootorratta ostad, siis võiks see olla piisavalt võimas, et vajaduse korral ka võimalike sanktsioonide eest saaks ära põgeneda.


Müügiargumendina kindlasti töötaks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 08:24:43 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Navigeerimiseks valige google maps ja kõik on ideaalne.

Waze mapsi kasutades võite pärnu maantee asemel sattuda Pärnusse.
Läheb siin teemas juba OT-ks, aga olen suhteliselt kogu oma nutitelefoni omamise aja (ca 2 aastat) pidevalt ja igale poole Eesti piires waze'ga navigeerinud - ei ole väga probleeme olnud. Tasub muidugi jah üle vaadata kuhu sind juhatatakse enne, kui "Go" litsud, aga see on suht elementaarne minuarust?

Pigem on hoopis korduvalt juhtunud, et olukordades, kus "navi juhatab kuhugi karupepusse, ma tean, kuidas otsemini saab", olen lõpetanud teetöödes või kolossaalses ummikus, millest waze mind aktiivselt mööda juhtida üritas.

Aga edasine Waze arutelu on mõistlik vast spetsiifilisse teemasse suunata - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=488397

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2014 11:57:13 vasta tsitaadiga

Nõustun icon_arrow.gif http://arvamus.postimees.ee/2910383/peep-pahv-takistav-uimerdamine
Liigagi tihti näeb seda, siis selgub, et uimerdaja räägib telefoniga või muidu ajab juttu reisijaga või muidu flegma välimusega tüüp.
Lapatsit küll pole vaja põhja vajutada, 25% kaasi piisab. icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 12:08:37 vasta tsitaadiga

https://www.google.ee/maps/@59.4024091,24.7161296,3a,75y,220.93h,80.9t/data=!3m4!1e1!3m2!1sDwwuzbzoj_ze4t44mMKrOQ!2e0!6m1!1e1

Seal hommikuti vasakpööret oodates oleks väga rõõmus kui 100 meetri kauguse foori taga keegi natuke uimerdaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 12:13:58 vasta tsitaadiga

Tanel, 25% kaasi sinu autoga või minu autoga? minu 25 jääb sulle pikalt jalgu...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 16:50:20 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Navigeerimiseks valige google maps ja kõik on ideaalne.


+1

Korduvalt kiirema tee leidnud. Politsei meid ei morjenda, nii et pole seda Waze tarvis.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.09.2014 17:09:04 vasta tsitaadiga

Waze'iga toimib kiireima tee kaudu sõitmine üldiselt kiiremini, muus osas suht savi.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 19:11:45 vasta tsitaadiga

Hästi pargitud thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 05.09.2014 20:56:03 vasta tsitaadiga

Nendesse "hästi pargitud" piltidesse (mitte eelnevasse) tasub suhtuda et "nii ja naa".
Näiteks eile tulin koju. Ühesuunaline tänav. Keegi keen.jus oli parkinud auto vasakule nii, et kui ma oleks oma "standardkohale" paremas servas parkinud, oleks neist kahest autost möödasaamine paras manööverdamine olnud. Parkisin siis kah ajutiselt vasakusse teeserva. Kui see keen.jus minema tõmbas, läksin autot õigesse kohta ajama. Miski Megane tuli, jäi seisma, puuris sõrmega oma meelekohta ja sõitis edasi. Mina ajasin auto õigele kohale.
See tüüp sai kodus või renoo foorumis seletada, kuidas tropid Viljandis pargivad.

/ mõeldes nenedele piltidele, kus on parklas joone peale parkijad: juu never nõu, kuidas kõrvalolijad parkisid enne, kui pildile jäänu oma auto nende vahele ajas.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.09.2014 21:05:06 vasta tsitaadiga

Sai ka alles pargitud parklas täpselt keset joont, kuna kummalgi pool olid autod nii 30cm üle joone.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.09.2014 09:00:31 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Sai ka alles pargitud parklas täpselt keset joont, kuna kummalgi pool olid autod nii 30cm üle joone.

Ja siis tullakse tehakse pilt icon_lol.gif

Aga nohh Põlvas ja selline maastur...eks mingi näitamise teema ole. Parka hoopis mujal... Kui ta oleks tankla liinis parkinud poleks hullu. Mustvee Statis panen kogaeg nii - kõige ohutum.
Samas mahub ka hetkel mööda. Reka tankur oli viimati seal täitsa eraldi.

Lähen ka lähiajal seda Wõrumaad avastama - jube uimamine käib seal liikluses icon_confused.gif ja nüüd need "rohelised mehikesed" piiri ääres...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 11:03:05 vasta tsitaadiga

Mõni aeg tagasi toimunud arutelu kohta

tsitaat:
Liiklusmärgi 351 ja lisatahvli 884 ühend tähendab, et kiirusepiirang kehtib märja teekatte korral. Märja tee määratlust ei tulene ühestki õigusaktist. See on faktiküsimus ja selgitatakse välja tõendite ning asjaolude hindamise teel.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.09.2014 12:18:54 vasta tsitaadiga

salatoimik, allikas?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 12:47:16 vasta tsitaadiga

seal kolmas alla kerides http://www.vastused.ee/loe/oigus/liiklusoigus/1.html
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.09.2014 13:07:55 vasta tsitaadiga

Huvitav, milliseid juriste ja politseinikke siin eelnevalt kõnetati sellel kellegi poolt teemal, et too märja tee lisatahvel koos kiiruspiirangu märgiga ei pidavat kehtima?

Mis hariduse ja silmaringiga need tädid-onud ka on?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.09.2014 13:08:54 vasta tsitaadiga

Püsiv link: http://www.vastused.ee/loe/oigus/liiklusoigus/10834/kuidas-tolgendatakse-marga-maanteed.html
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 13:56:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hästi pargitud thumbs_up.gif

Valget pead silmas? Tüüp ootab ju tankuri vabanemist? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 14:25:24 vasta tsitaadiga

Pole seal mingeid tankureid
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 14:30:02 vasta tsitaadiga

rakveres pargitakse bensujaama ukse ette ja minnakse krd kuuma kutsut ostma,
ei tangita sittagi. samas pargitakse 2 tankurit kinni, tase thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 14:37:18 vasta tsitaadiga

pääskülas lukoili tanklas on pidevalt ka see teema, et rehvipump pargitakse kinni, sest väga raske on kõndida see 10-20 meetrit, kui auto parkida tankla taga olevasse täiesti normaalsesse parklasse või siis 30 meetrit eemale kossustaadioni kõrvale, kus alati on ruumi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 15:01:38 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Pole seal mingeid tankureid

Sel juhul kaadrid Delfisse ja Facebooki!
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 15:02:14 vasta tsitaadiga

Delfi leiab ise need siit üles.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 19:43:41 vasta tsitaadiga

põllu ja olevi tänava nurgal oli mingi laks toimunud, sõitsin sealt just mööda, politsei ja kiirabi vilgutasid ka end seal. sõiduautol oli küljeaken katki ja vereplekid maas. tundub nagu oleks rattur autole külge sõitnud, või siis jooksja jooksnud... samas ratast ei näinud kusagil. see on üks haige ristmik, parema käe reegel ja nähtavus kehv. paistab et seal on ennegi asju toimunud, kuna kivist tuvid ette topitud kaitseks

https://www.google.ee/maps/@59.3726147,24.6546699,3a,75y,106.64h,75.76t/data=!3m4!1e1!3m2!1sEkD-y5wz6hZmsHUdiNaXpA!2e0?hl=en
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.