|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.09.2014 12:15:41
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Huvitav, et mul uuendus tuli siis alles täna. Kuidas nad sellist bugist (või ei ole bugine, peabki olema selline?) värki välja üldse lasid ja siiani pole midagi ette võetud? |
Selline uuendamiste vigade-värk on viimasel ajal hoopis suurem probleem kuna vead kipuvad saatma juba igasugu uuendusi, mitte üksnes ainult Chrome korral.
Eks igasugu uuendamisi tahetakse teha järjest kiirenevas tempos ja siis on ka loogiline, et kontrollimats, poolikuid, "toor-tooteid" v6ib järjest rohkem turule sattuda.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
05.09.2014 12:23:21
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Huvitav, et mul uuendus tuli siis alles täna. |
Ma pole ka vahepeal töö juures Chrome akent paar nädalat kinni pannud, ja enne seda ta uuendada ei saa ka
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
05.09.2014 19:05:07
|
|
|
Kas kellelgi veel Version 39.0.2146.0 canary (64-bit) kasutades mõni veebisait sedasi välja näeb või on mul siin mingi lokaalne kala selle saidiga http://odroid.in/ubuntu_14.04lts/.
Spoiler 
Samas teised brauserid näitavad saiti normaalselt. Proovisin kõik seaded defaulti panna ja lisad ning pluginad keelata aga tulemus jäi ikka samaks. Ilmselt ikkagi miskine järjekordne Chrome kala..
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
05.09.2014 19:41:07
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
Ma pole ka vahepeal töö juures Chrome akent paar nädalat kinni pannud, ja enne seda ta uuendada ei saa ka  |
Kas Chrome kogu ram-i ära ei söö sellise ajaga?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
05.09.2014 19:53:03
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
Kas kellelgi veel Version 39.0.2146.0 canary (64-bit) kasutades mõni veebisait sedasi välja näeb või on mul siin mingi lokaalne kala selle saidiga http://odroid.in/ubuntu_14.04lts/.
Spoiler 
Samas teised brauserid näitavad saiti normaalselt. Proovisin kõik seaded defaulti panna ja lisad ning pluginad keelata aga tulemus jäi ikka samaks. Ilmselt ikkagi miskine järjekordne Chrome kala.. |
Sama jama jah Canaryga. Osadel saitidel on selline tekst ainult paar sekundit ja siis muutub normaalseks, osadel on pidev.
Häda selle Chromega, kuu tagasi loobusin chromest, kui nad kolmanda osapoole äppe kinni keerama hakkasid, aga firefox on mingiks imelikuks putukaid täis asjaks muutunud, installisin Canary, kuu aega töötas ja nüüd siis see jama. Opera ei sobi mulle üldse. Pean kibedusega nentima, et töökindlaim brauser hetkel on Internet Explorer.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
05.09.2014 20:02:29
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Huvitav, et mul uuendus tuli siis alles täna. |
Ma pole ka vahepeal töö juures Chrome akent paar nädalat kinni pannud, ja enne seda ta uuendada ei saa ka :D |
Mul seda muret pole, crashib igapäevaselt. Veel pole probleemile jälile saanud, logid tühjad.
Uus profiil tehtud, jätkub sama nali.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
05.09.2014 20:18:40
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Uus profiil tehtud, jätkub sama nali. |
Jälgi mälukasutust, mul oli HTPC-l sama lugu kui swap oli kinni ja 4GB ram.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
05.09.2014 21:48:44
|
|
|
| Endal tekkis eile piix font ehk too bug mis eespool mainitud. Kas on sellele mingit lahendust leitud?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.09.2014 21:55:33
|
|
|
KoldK, peale DirectWrite välja lülimise pole muud lahendust silmanud....
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
05.09.2014 22:22:48
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| KoldK, peale DirectWrite välja lülimise pole muud lahendust silmanud.... |
Jep, see lahendas probleemi mul.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
05.09.2014 23:19:26
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| KoldK, peale DirectWrite välja lülimise pole muud lahendust silmanud.... |
Minul ei aidanud, aitas windowsi fresh install, nüüd on kõik korras. Sama canary versioon mis enne näitas seda blurry teksti (Version 39.0.2147.1 canary SyzyASan), töötab nüüd korralikult. Imelik lugu nende Chromedega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.09.2014 00:11:47
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| KoldK, peale DirectWrite välja lülimise pole muud lahendust silmanud.... |
Minul ei aidanud, aitas windowsi fresh install, nüüd on kõik korras. Sama canary versioon mis enne näitas seda blurry teksti (Version 39.0.2147.1 canary SyzyASan), töötab nüüd korralikult. Imelik lugu nende Chromedega. |
tee mis tahad, aga seda ei usu pekstes ka mitte, et Chrome-i tekstikuva probleemi ainsaks lahenduseks on Win'i reinstall see oleks naljakaim põhjus Win'i reinstallida ever
edit: kui jutt virtuaalmasinast, siis on hoopis teine teema! on siis või?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
06.09.2014 03:37:01
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| Uus profiil tehtud, jätkub sama nali. |
Jälgi mälukasutust, mul oli HTPC-l sama lugu kui swap oli kinni ja 4GB ram. |
Swap/pagefile ei ole kinni ja RAMi on 8GB, millest kasutusel ca 6-7GB "halvematel" aegadel.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
06.09.2014 05:54:12
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| KoldK, peale DirectWrite välja lülimise pole muud lahendust silmanud.... |
Minul ei aidanud, aitas windowsi fresh install, nüüd on kõik korras. Sama canary versioon mis enne näitas seda blurry teksti (Version 39.0.2147.1 canary SyzyASan), töötab nüüd korralikult. Imelik lugu nende Chromedega. |
tee mis tahad, aga seda ei usu pekstes ka mitte, et Chrome-i tekstikuva probleemi ainsaks lahenduseks on Win'i reinstall see oleks naljakaim põhjus Win'i reinstallida ever
edit: kui jutt virtuaalmasinast, siis on hoopis teine teema! on siis või? |
Ega ma ei väidagi, et see ainus lahendus on, kindlasti on teised lahendused olemas, ma lihtsalt ei viitsinud pikalt jändama hakata selle Chromega.
HDD Backup imagest windowsi installimine võtab umbes 10 minutit.
Mul on just selliste puhkude jaoks tehtud backup image värskelt installitud windowsist, draiveritest, seadetest ja kõigist programmidest, mis mul vaja.
Kogu kompott on 32GB USB buutival pulgal.
Kõik mis võimalik, näiteks steami ja origini libraryd, portable programmid on teiste ketaste peal.
Nii et muud muret pole, torkan USB pulga arvutisse, reboodin ja 10 minuti pärast on fresh install tehtud. Lihtne ja muretu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.09.2014 06:29:38
|
|
|
tule taevas appi, tsiteerides klassikut
sul saab siis ilmselt eksistents otsa kui mälupulk viskab lusika nurka ja brauseris on IKKA vale font? või on sul igalpool backupid, juhuks kui üks feilib?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.09.2014 09:17:14
|
|
|
| Igaühe oma vaba valik kuidas backupi/restore/recover süsteemi üles ehitab. 10 minutiga saada käepärane ja töötav süsteem on muljetavaldav. Vondur, millega image teed?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.09.2014 09:40:29
|
|
|
korralik USB3 pulk (ja ka native USB3 sööv emaplaat) ja SSD OS-kettana ainult tarvis selleks, ei midagi erilist.
aga loogikavastasusest ma ei saa ikkagi üle! häda haisu peale reset teha ei ole normaalne...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-froggy
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2010
|
06.09.2014 10:59:16
|
|
|
| 64bit Chromega ei toimi digiallkirjastamine. EstId firefox plugin puudub. Abi?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
06.09.2014 11:03:29
|
|
|
| -froggy kirjutas: |
| 64bit Chromega ei toimi digiallkirjastamine. EstId firefox plugin puudub. Abi? |
mul küll töötas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-froggy
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2010
|
06.09.2014 12:50:04
|
|
|
32 bitisel on vastav plugin olemas ja toimib. 64bitisel puudub, allkirjastamine ei toimi.
http://id.ee/index.php?id=36598
Edit:
ID.ee lehelt leidsin sellise lõigu:
Google Chrome 64bit versioonis ei ole võimalik e-teenuses digiallkirjastada allkirjastamiseks vajamineva plugina puudumise tõttu. Tugi lisandub 3.9.1 versioonis.
Kuidas siis osadel töötada saab?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
06.09.2014 13:00:26
|
|
|
| midagi müstilist backupiga ülelaskmisega asja lahendamisel ju pole. ainult, et piisaks vast brauseri backupist. kui win-i backupiga sellist kala lahkab, siis näeb tulemusi tegevusel ilmselt seetõttu, et canary eelmisel versioonikesel, millisega backup sai tehtud polnud jällegi mingit seda x kala. kui natuke jooksutad seda canaryt peale backupi pealelaskmist ilmub vigane sodi ilmselt uuesti kui just vahepeal viga parandatud pole. eks see ole ju arendusversiooni puhul täiesti ootuspärane asi. võib ju updated ka kinni keerata aga mis mõtet sellel on kui teadlikult sellist toorest arendusversiooni kasutad.. avastatud veast peaks lihtsalt arendajatele teada andma kui seda keegi juba varem pole teinud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
06.09.2014 13:04:20
|
|
|
| -froggy kirjutas: |
| Kuidas siis osadel töötada saab? |
Sest nad ajavad allkirjastamise ja autentimise sassi. Tuvastamine toimib, aga allkirjastamine ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.09.2014 13:36:17
|
|
|
pinnawaatluz, taanetest oled kuulnud, kasvõi sund-taanetest?
see tekst on minu jaoks täiesti loetamatu
Spoiler 
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
06.09.2014 14:24:58
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
tule taevas appi, tsiteerides klassikut
sul saab siis ilmselt eksistents otsa kui mälupulk viskab lusika nurka ja brauseris on IKKA vale font? või on sul igalpool backupid, juhuks kui üks feilib? |
Saarlane jah? Ok, siis seletan aeglasemalt.
Mul ei ole backup selleks, et brauserit parandada, vaid lihtsalt igaks juhuks, et vajadusel poleks vaja hakata nullist windoosat installima.
Uus kõvaketas, või kasvõi mingi viirus... või ükskõik milline feil. parim võimalus masin kiiresti korda saada on omada OS-ist tagavaratõmmist. Soovitan sinulegi. Kas nüüd saad aru?
Eile polnud mul aega ega tahtmist hakata chrome bugile lahendusi otsima, niisiis kasutasin lihtsamat ja kiiremat teed.
Seni on kõik korras. Järgmine kord küsin sinult luba, enne kui backup imaget kasutama hakkan, siis ehk ei lähe sa nii pöördesse.
| Mark0 kirjutas: |
| Vondur, millega image teed? |
Varem kasutasin Clonezillat nüüd AOMEI Backupperit.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.09.2014 15:21:11
|
|
|
arm2004, aitab ehk? Jätad kergelt kohtlase mulje juba enda tõe kuulutamisega.
Vondur, tänud.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
07.09.2014 19:03:29
|
|
|
Poisid, aitab
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
08.09.2014 09:29:04
|
|
|
Androidi chrome on huvitav asi. Uuendusi on ikka tulnud aegajalt, aga midagi tuntavalt/nähtavalt eriti muudetud pole, nt isegi seda "blank page" bugi ei parandatud pikema aja jooksul. Nüüd aga viimase uuendusega justkui uus brauser . Välimus, töötab kudagi sujuvamalt, kõik minul olnud vead kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
08.09.2014 10:32:20
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
Androidi chrome on huvitav asi. Uuendusi on ikka tulnud aegajalt, aga midagi tuntavalt/nähtavalt eriti muudetud pole, nt isegi seda "blank page" bugi ei parandatud pikema aja jooksul. Nüüd aga viimase uuendusega justkui uus brauser . Välimus, töötab kudagi sujuvamalt, kõik minul olnud vead kadunud. |
Mõtlesin just sama, et üle hulga aja seal ka suurem uuendus. Vahepeal oli juba vist üsna levinud komme telefonide ülevaadetes ära märkida, et mingi default "internet" app töötab tunduvalt kiiremini kui Chrome, aga nüüd ilmselt see natuke muutus. Ma ise muidugi lülitasin telefoni just samal hetkel Dalviku pealt ART peale üle, ja siis peale restarti oli Chrome ka uuendanud, nii et ei oska öelda milline osa erinevusest ühest ja teisest asjast tuli.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
08.09.2014 14:51:35
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
pinnawaatluz, taanetest oled kuulnud, kasvõi sund-taanetest?
see tekst on minu jaoks täiesti loetamatu
Spoiler 
|
sa nagu küsisid midagi minult aga mida või miks see jäi mulle siinkohal küll arusaamatuks. "taanetest"? mis puutub siia chrome teemasse mingisugune taanetest jahumine? kasutagu keegi oma taandeid, brauseri backupi või win-i backupe või midaiganes.. minul on küll täiega savi. kui kellelegi meeldib win-i backupiga oma canary teemat lahendada, siis on see tema enda vaba valik. taandan siinkohal ennast sellest offtopicust. kui sul on veel offtopicu küsimusi, mis suunatud isiklikult mulle, siis pöördu pm-i. kui just keegi ei küsinud teilt tarka nõuannet, siis pole vaja kedagi õpetama asuda. võtke asja rahulikult ja süvenege parem teemasse.
//all
h5ai HTTP web server indexit kuvab chrome peavooluversioonidega suurepäraselt. ma ei viitsi enam canariga mässata avastamaks igapäevaselt mingeid uusi vigu. lasin defaulti peale ja.. peace!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
08.09.2014 15:13:09
|
|
|
pinnawaatluz, arm2004 pidas silmas seda, kuidas sa kirjutad. Su teksti on ilma kirjavahemärkideta ja ühetaolises jorus raske lugeda.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anthrax
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2003
|
16.09.2014 11:54:59
|
|
|
Ei leidnud netist infot oma probleemi kohta.
Nimelt vahel kui saadan chrome alla stardi ribale ja uuesti sealt selle avan, kuvatakse vaid ülemine vasak nurk aknast. Stardi ribal chrome ikoonil klõbistades lõpuks avab terve pildi. Juhtub siis minujaoks täiesti suvalistel hetkedel. Ei suuda seda anomaaliat konkreetselt kuidagi esile kutsuda. Juhtub see ainult Chromega. Vahepeal olin sunnitud windowsile puhta installi tegema- anomaalia oli enne ja ka peale seda.
Spoiler 
Kui ülevalt nurgast sunnin teda "restorema", siis avab samuti poolikult. Samal ajal kui aken "on avatud" (kas siis üleval nurgas või suuremalt) siis justkui saaks midagi nähtamatul lehel teha. Igastahes desktopi puutuda ei saa.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
17.09.2014 18:27:17
|
|
|
Mure selline, et nädal paar tagasi tegi Chrome updeidi ja peale seda on teatud saitidel (ilamteenistus, facebook jne) täpitähed jms pekkis...
FF ja teistes browserites on ok ja klaviatuuril täpitähed töötavad.
Milles kala?
Vaata näidiseks pilti siit
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
17.09.2014 21:10:30
|
|
|
| Seadete nupu alt vali Tööriistad/Tools ja sealt Kodeerimine/Encoding ning siis pane kas automaatne tuvastamine või Unicode UTF-8
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
18.09.2014 12:04:07
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
| Seadete nupu alt vali Tööriistad/Tools ja sealt Kodeerimine/Encoding ning siis pane kas automaatne tuvastamine või Unicode UTF-8 |
Seal oli hetkel UTF-8 ja proovisin ka automaatset - kahjuks ei muutunud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
29.09.2014 17:18:13
|
|
|
Jama Chromega, ei lase mind Gmaili, Facebooki, Google otsingusse jne.
Tegin screeni:
kellelgi sama mure ?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
29.09.2014 17:18:51
|
|
|
töötab.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
29.09.2014 17:27:42
|
|
|
My bad, kell ja kuupäev olid aastas 2011
Täna sai arvutile suur puhastus tehtud, selleks nulliski ära.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
03.10.2014 16:06:13
|
|
|
Keegi oskab öelda, kuidas nendest meeletutest reklaamidest lahti saada, mul ei ole kunagi varem olnud sellist jama ja nüüd tekkis mingi mängu paigaldamisega, maha lastes ei muutunud midagi. Programsite all ei ei ole ühtegi kahtlast asja, MS Security Essentialsiga lasin üle, Spybotiga, tegin Chromele uninstalli ja lasin uuesti peale, midagi ei muutu. AdBlock on peale pandud, endiselt on asi väga inetu, Extensionite all ei ole ka midagi ülearust, ei oskagi mdiagi pihta hakata selle asjaga.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.10.2014 18:53:30
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, kuidas nendest meeletutest reklaamidest lahti saada, mul ei ole kunagi varem olnud sellist jama ja nüüd tekkis mingi mängu paigaldamisega, maha lastes ei muutunud midagi. Programsite all ei ei ole ühtegi kahtlast asja, MS Security Essentialsiga lasin üle, Spybotiga, tegin Chromele uninstalli ja lasin uuesti peale, midagi ei muutu. AdBlock on peale pandud, endiselt on asi väga inetu, Extensionite all ei ole ka midagi ülearust, ei oskagi mdiagi pihta hakata selle asjaga. :roll: |
Pane reklaamide märksõnad googlesse koos "remove" märksõnaga. Screenshot ei tee ka paha.
http://xkcd.com/627/ tasub alati meeles pidada.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
05.10.2014 21:58:09
|
|
|
| Sain selle asja korda, lõpuks oli ikkagi midagi kahe silma vahele jäänud ja tegin paarile asjale veel uninstalli ja kadusid ka need reklaamid.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
09.10.2014 08:04:50
|
|
|
Selline jutt siis internetist:
Google Patches Chrome for 159 Security Vulnerabilities
Spoiler 
Google officially released the Chrome 38 browser on Oct. 9, providing users with few new features. The main focus of Chrome 38 is stability and security fixes—lots of security fixes.
In total, Google is patching 159 security vulnerabilities in Chrome 38, which is one of the highest numbers of security-related fixes for any single browser ever released. Going a step further, Google noted that it also made "113 relatively minor fixes" that it found with its open-source Memory Sanitizer application. Other browser vendors likely might have also counted the 113 memory fixes in their security totals, so for argument's sake, let's say that Chrome 38 fixes 272 security related issues.
That's a whole lot of issues. To be fair, there is no evidence and no reports that any of those 272 issues have ever been exploited by anyone.
As part of the security updates, Google is paying out $75,633.70 in bug bounties to a number of security researchers for properly reporting issues to Google. The top award is a $27,633.70 award paid to Jüri Aedla for a vulnerability identified as CVE-2014-3188. That vulnerability could lead to remote code execution and is triggered by a number of bugs in the Google V8 JavaScript engine and the Inter-Process Communication (IPC) function.
Aedla is also being awarded an additional $4,500 reward for CVE-2014-3195, which is an information leakage issue in V8.
A security researcher identified only as "cloudfuzzer" is another big winner in the Chrome 38 money pile. Google credits cloudfuzzer with reporting CVE-2014-3189, CVE-2014-3190, CVE-2014-3191 and CVE-2014-3192, which are memory-related flaws including use-after-free memory errors. For his efforts, Google is paying cloudfuzzer the tidy sum of $11,000.
Google develops Chrome in a series of release branches that culminate in a final stable release. During the development process, multiple bugs were found, which Google is also recognizing with awards.
"We would also like to thank Atte Kettunen of OUSPG and Collin Payne for working with us during the development cycle to prevent security bugs from ever reaching the stable channel," Google Chrome developer Matthew Yuan wrote in a blog post. "$23,000 in additional rewards were issued."
The Chrome 38 release is also noteworthy in that it is the first since Google announced an increase in its bug payout schedule last week. Under the new reward schedule, the top listed payout is $15,000 for a Sandbox escape, complete with a high-quality report and a functional exploit. It's interesting to note that Aedla was paid nearly double that for CVE-2014-3188.
Overall, Google has paid out over $1.25 million in bug bounties since it first began to reward researchers for reporting flaws in Chrome back in ]2010.
http://www.eweek.com/blogs/security-watch/google-patches-chrome-for-159-security-vulnerabilities.html
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
17.10.2014 19:31:55
|
|
|
kas see on tavaline nähtus et chrome võtab 3GB mälu?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.10.2014 19:41:43
|
|
|
yes.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.10.2014 21:46:50
|
|
|
sõltub ikka sellest kuidas seda kasutada kui kümneid tab-e lahti, igaühes jumalteab mis jama käimas, siis poleks vast ka 10GB probleemiks.
ühe tab-i ja 7 extensioniga mul praegu võtab aga alla poole GB (1/3 kogu kasutuses olevast süsteemimälust ):
Spoiler 
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.10.2014 09:46:15
|
|
|
sandbox-imine asja nimeks vist.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|