|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
02.09.2014 11:14:10
|
|
|
| K3ndu, arendus või adminn?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
02.09.2014 11:17:30
|
|
|
| Taux007, adminnimist ikka. Ise?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
02.09.2014 11:27:24
|
|
|
| Mõtlesin proovida arenduse poolele.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
02.09.2014 16:03:31
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| Taux007, adminnimist ikka. Ise? |
+1. Pidavat vist päris äge tung olema, eks näis.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
02.09.2014 16:04:01
|
|
|
| webromps, sattusin kord IE'd kasutama ja kummalisel kombel töötas kiiremini kui teiste brauseritega.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
02.09.2014 16:08:36
|
|
|
| Rudolf112 kirjutas: |
| K3ndu kirjutas: |
| Taux007, adminnimist ikka. Ise? |
+1. Pidavat vist päris äge tung olema, eks näis. |
Kas kusagilt on võimalik välja lugeda kui palju kohti üldse kaugõppesse määratud on? SAIS ja IT Kolledži veebileht ei anna selle kohta ülevaadet.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
02.09.2014 16:11:21
|
|
|
| Rudolf112, IT-kolledži viimastel aastatel vist üldse väga suur tung olnud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
02.09.2014 17:43:59
|
|
|
| Ise lähen IT-d paari päeva pärast Inglismaale õppima (BSc Computer Science siis), tõotab väga hea kogemus tulla.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
03.09.2014 10:40:58
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| Rudolf112 kirjutas: |
| K3ndu kirjutas: |
| Taux007, adminnimist ikka. Ise? |
+1. Pidavat vist päris äge tung olema, eks näis. |
Kas kusagilt on võimalik välja lugeda kui palju kohti üldse kaugõppesse määratud on? SAIS ja IT Kolledži veebileht ei anna selle kohta ülevaadet. |
"IT Kolledži kaugõppesse võetakse vastu 90 uut tudengit. Dokumentide vastuvõtt kaugõppe õppekavadele (IT süsteemide administreerimine ja IT süsteemide arendus) toimub 10.-16. september 2014."
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
03.09.2014 11:14:00
|
|
|
| Kust selle info said?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
03.09.2014 12:53:30
|
|
|
| ÕIS on huvitaval kombel minul ainult FF kasutatav.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
03.09.2014 12:56:13
|
|
|
Taux007, ka siin pool plaanis kaugesse arendusse minna.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
faithownz
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010
|
03.09.2014 18:11:12
|
|
|
| estplayer kirjutas: |
| Ise lähen IT-d paari päeva pärast Inglismaale õppima (BSc Computer Science siis), tõotab väga hea kogemus tulla. |
Mis koolis käima hakkad täpselt?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
04.09.2014 01:06:31
|
|
|
| faithownz kirjutas: |
| estplayer kirjutas: |
| Ise lähen IT-d paari päeva pärast Inglismaale õppima (BSc Computer Science siis), tõotab väga hea kogemus tulla. |
Mis koolis käima hakkad täpselt? |
University of Manchester
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
05.09.2014 11:41:17
|
|
|
| Kas TTÜ's matemaatiline analüüs peabki nii hirmutavalt keeruline tunduma?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.09.2014 11:45:56
|
|
|
| Ei pea vaid tunduma keeruline. Alguses ehk ongi keeruline.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
05.09.2014 13:57:11
|
|
|
| Alguses on lihtne isegi mingil määral. Hiljem läheb veel keerulisemaks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
05.09.2014 15:41:46
|
|
|
Ega TTÜ-s nendest ainetest puudust ei ole... (Analüüs I, analüüs II, Lineaaralgebra, Statistika/tõenäosus, füüsika 1 ja füüsika 2.)
Lihtsamaks võib asja väheke teha see, mis õppejõud võtad/tulevad.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
05.09.2014 15:56:29
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
Ega TTÜ-s nendest ainetest puudust ei ole... (Analüüs I, analüüs II, Lineaaralgebra, Statistika/tõenäosus, füüsika 1 ja füüsika 2.)
Lihtsamaks võib asja väheke teha see, mis õppejõud võtad/tulevad. |
Millised mälestused! Oma 6a tagasi sõeluti minu erialalt 30% välja ühe aastaga. Uus õppekava pidavat kergem olema ja hoitakse rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
05.09.2014 16:23:08
|
|
|
| Uue õppekava kohta rääkida ei oska... Aga minu lennul oli umbes sama ja.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
05.09.2014 21:56:22
|
|
|
| Õnneks disk. mat II ja anaal II on valikained, kuigi diskreetne tundub hetkel lihtsam kui see teine. Muidu analüüsi õppejõud on G.Tamberg, ehk keegi oskab midagi tema kohta rääkida?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtamm
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2007
|
05.09.2014 22:40:40
|
|
|
| jaani8 kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
Ega TTÜ-s nendest ainetest puudust ei ole... (Analüüs I, analüüs II, Lineaaralgebra, Statistika/tõenäosus, füüsika 1 ja füüsika 2.)
Lihtsamaks võib asja väheke teha see, mis õppejõud võtad/tulevad. |
Millised mälestused! Oma 6a tagasi sõeluti minu erialalt 30% välja ühe aastaga. Uus õppekava pidavat kergem olema ja hoitakse rohkem. |
2012 sisseastununa Arvutisüsteemide erialale võin öelda, et meil oli see protsent umbes sama
| rocky-b kirjutas: |
| Õnneks disk. mat II ja anaal II on valikained, kuigi diskreetne tundub hetkel lihtsam kui see teine. Muidu analüüsi õppejõud on G.Tamberg, ehk keegi oskab midagi tema kohta rääkida? |
Tambergiga on eksam võimalik teha kirjaliku eksamiga semestri lõpus või 3 kollokviumiga semestri jooksul (+ harjutustunni kontrolltööd). Suurem enamus valib ikka viimase variandi.
Spikerdamist ta põhimõtteliselt üldse ei jälgi. See jääb igaühe enda südametunnistusele
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matukaz
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
06.09.2014 12:46:06
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
| Kas TTÜ's matemaatiline analüüs peabki nii hirmutavalt keeruline tunduma? |
Jah!
Kui sul esimene päris ülikooli nädalal on juba mat analüüs raske siis pead kõvasti õppima. Endal ei läinud kergemaks kuni 3nda aastani.
Disk mat 2 on täitsa okei. Ta ei ole midagi sarnast disk mat 1'ga kuid tehtav. Seal aines tuleb lihtsalt koguaeg igaks praktika tunniks endale kõik selgeks teha, siis hiljem kergem.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
06.09.2014 14:57:04
|
|
|
| Selge, lihtsalt esimest korda elus oli selline olukord, et väga ei hoomanud tahvli peale kirjutatut, mis natuke ehmatas. Aga eks see ongi keskkooli ja ülikooli erinevus ning sellepärast see aine on ka ainekavas.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
07.09.2014 16:06:06
|
|
|
| rocky-b, matemaatiline analüüs TTÜ's ongi selline aine, kus keskmine tegelane saab hindeks 1, 2 või 3, väga head saavad 4, suurepärased 5. Hinne 5 on harv juhtum, hinne 4 samuti. 1, 2 ja 3 on tavapärased.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
07.09.2014 16:20:50
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| rocky-b, matemaatiline analüüs TTÜ's ongi selline aine, kus keskmine tegelane saab hindeks 1, 2 või 3, väga head saavad 4, suurepärased 5. Hinne 5 on harv juhtum, hinne 4 samuti. 1, 2 ja 3 on tavapärased. |
Mat anaal I - 3
Mat anaal II - 4
Disk mat - 3
Füüsika I - 4
Loengu õppejõud Tamberg, harj Lea Pallas mat anaalis. Füsa loengut annab Mullari.
Tambergi loengust ei saa suurt midagi aru. Meie kursusel enamus spikerdas.. ja tal oli suva.
Hetkel siis käsil Lineaaralgebra Mati Väljasega ja Füüsika 2 ka.
Kui nüüd aus olla, siis väga ei õppinud ka esimesel aastal. Nüüd tegelen õppimisega aktiivsemalt.
Erialaks arvutisüsteemid (2013 -)
Ülikooli tegi kindlasti kergemaks mat-füs eriklass gümnaasiumis (CRJG).
Füsas sai keskas praktikume söögi alla ja peale, sama matega + kohustuslikud eksamid jne.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtamm
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2007
|
07.09.2014 17:26:27
|
|
|
| HaXoR kirjutas: |
| Taux007 kirjutas: |
| rocky-b, matemaatiline analüüs TTÜ's ongi selline aine, kus keskmine tegelane saab hindeks 1, 2 või 3, väga head saavad 4, suurepärased 5. Hinne 5 on harv juhtum, hinne 4 samuti. 1, 2 ja 3 on tavapärased. |
Mat anaal I - 3
Mat anaal II - 4
Disk mat - 3
Füüsika I - 4
Loengu õppejõud Tamberg, harj Lea Pallas mat anaalis. Füsa loengut annab Mullari.
Tambergi loengust ei saa suurt midagi aru. Meie kursusel enamus spikerdas.. ja tal oli suva.
Hetkel siis käsil Lineaaralgebra Mati Väljasega ja Füüsika 2 ka.
Kui nüüd aus olla, siis väga ei õppinud ka esimesel aastal. Nüüd tegelen õppimisega aktiivsemalt.
Erialaks arvutisüsteemid (2013 -)
Ülikooli tegi kindlasti kergemaks mat-füs eriklass gümnaasiumis (CRJG).
Füsas sai keskas praktikume söögi alla ja peale, sama matega + kohustuslikud eksamid jne. |
Mina sain Füüsika õppejõuks Tõnu Ruusi, teadjamad põgenesid kiiremas korras ära, aga need, kellel see ei õnnestunud, jändavad paljud siiamaani sellega. Füüsika I sain nibin-nabin läbi, aga kui aus olla, siis eksamiks eraldi ei valmistunud ka. Füüsika II jäi eelmine kursus sooritamata, see tuleb mul veel järgi teha see semester, va praktikumid, mis ära tegin. Ainuke võlg hetkel ka. Kuna aga Ruus enam füüsikat ei anna aga mul siiamaani kehtib deklaratsioon temaga, siis on sellega natuke segane värk ka.
Matanaalist nii palju, et Lea Pallas on väga hea õppejõud, temaga oli Matanaal II 4, Matanaal I Ivar Porniga aga 2 (oleks tõenäoliselt ka 3 saanud, kui poleks järeltöö ajal välismaal olnud).
Tõenäosus ja mat.stat. ka üle elatud. Tõenäosuse osa kursuse alguses oli võrdlemisi lihtne aga statistika osa lõpus keeras küll juhtme kokku. Tulemuseks 3.
Lineaari Väljasega sain 1.
2. õppeaastal olin kindel, et parandan kõik enda "1"-d ja ka osad "2" ära, kuid mida aeg edasi, seda enam mõistsin, et see tegelikult suht mõttetu ajaraisk, kui just cum laude-t või mingit stippi taga ei aja. Kuulen kuidas umbes pooltel kursakaaslastel on nominaalmahust 20-40 EAP-d puudu
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
07.09.2014 18:50:07
|
|
|
Kui siin juba TTÜ hinnetega laiamiseks läks:
Füüsika I, Tõnu Ruus: 5
Mat. analüüs I, Endel Ruustal: 5
Lineaaralgebra, Eugen Paal: 4
Tõenäosusteooria, Edi Kulderknup: 5
Tõsi küll, mõnda aega möödas juba ja ka saadud teadmised ununemas. Kooli tulin humanitaarklassist (olles üks kolmest inimesest, kes tegid füüsika riigieksami)
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
07.09.2014 21:41:32
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| rocky-b, matemaatiline analüüs TTÜ's ongi selline aine, kus keskmine tegelane saab hindeks 1, 2 või 3, väga head saavad 4, suurepärased 5. Hinne 5 on harv juhtum, hinne 4 samuti. 1, 2 ja 3 on tavapärased. |
Ennast nüüd küll väga heaks tudengiks ei loe, kuid Analüüs I sain Ivar Tammeraid-iga 4.
Kõige eredam moment oli, kuidas kollokviumis tuli lahti kirjutada arv E koos paari koma kohaga. Sai siis üks A4 mõlemad pooled seda täis kirjutatud.
Analüüs 2 sai tehtud Tambergiga. Tulemus 3. Tunduvalt kehvem õppejõud. Jalutas tahvli ees edasi tagasi, sügas habet ning äää, ööööö.
Muidugi nagu eespool öeldud, siis spikerdamist väga ei kontrollinud. ~10 kollokviumi teemat oli teada, osad kirjutasid kodus kõik 10 tükki valmis eraldi lehtedele ja kollokviumi tegema minnes rebiti vihikust õiged lehed välja.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
07.09.2014 22:03:46
|
|
|
| webromps kirjutas: |
| Kõige eredam moment oli, kuidas kollokviumis tuli lahti kirjutada arv E koos paari koma kohaga. Sai siis üks A4 mõlemad pooled seda täis kirjutatud. |
Miks sellist jama küsitakse? Antud ülesandes testitakse ju algklassi jagamisvõtteid ...
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
07.09.2014 22:11:32
|
|
|
Tegelikult testitakse seda, et kas sa tead, millele neid algklassi jagamisvõtteid rakendada.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
08.09.2014 06:46:48
|
|
|
Meile andis Jaan Janno mat. analüüs I ja II aineid ja seal just ülihäid hindeid saada polnud kuigivõrd lihtne. Tammeraid oli vist teine selline 'hull', kes korralikult pigistas tudengit.
Pallasega tegin kaks aastat tagasi uue kooliskäigu raames analüüs I ja II kaugõppijale läbi, mõlemad sain hindeks 5, kuid materjal, maht ja teemad olid ikka väga-väga kokku tõmmatud. Ei olnud vaja tõestada midagi, mis Jannoga oli kindlasti vajalik.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
08.09.2014 09:39:02
|
|
|
| guest1902 kirjutas: |
| webromps kirjutas: |
| Kõige eredam moment oli, kuidas kollokviumis tuli lahti kirjutada arv E koos paari koma kohaga. Sai siis üks A4 mõlemad pooled seda täis kirjutatud. |
Miks sellist jama küsitakse? Antud ülesandes testitakse ju algklassi jagamisvõtteid ... |
Taheti pikemalt seda arv E tõestust. Mitte 1 + 1/1! + 1/2! ....
Vaid umbes samas mahus, kui siin lk 40: http://www.staff.ttu.ee/~itammeraid/matan1.pdf
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
08.09.2014 11:20:49
|
|
|
| jtamm kirjutas: |
| HaXoR kirjutas: |
| Taux007 kirjutas: |
| rocky-b, matemaatiline analüüs TTÜ's ongi selline aine, kus keskmine tegelane saab hindeks 1, 2 või 3, väga head saavad 4, suurepärased 5. Hinne 5 on harv juhtum, hinne 4 samuti. 1, 2 ja 3 on tavapärased. |
Mat anaal I - 3
Mat anaal II - 4
Disk mat - 3
Füüsika I - 4
Loengu õppejõud Tamberg, harj Lea Pallas mat anaalis. Füsa loengut annab Mullari.
Tambergi loengust ei saa suurt midagi aru. Meie kursusel enamus spikerdas.. ja tal oli suva.
Hetkel siis käsil Lineaaralgebra Mati Väljasega ja Füüsika 2 ka.
Kui nüüd aus olla, siis väga ei õppinud ka esimesel aastal. Nüüd tegelen õppimisega aktiivsemalt.
Erialaks arvutisüsteemid (2013 -)
Ülikooli tegi kindlasti kergemaks mat-füs eriklass gümnaasiumis (CRJG).
Füsas sai keskas praktikume söögi alla ja peale, sama matega + kohustuslikud eksamid jne. |
Mina sain Füüsika õppejõuks Tõnu Ruusi, teadjamad põgenesid kiiremas korras ära, aga need, kellel see ei õnnestunud, jändavad paljud siiamaani sellega. Füüsika I sain nibin-nabin läbi, aga kui aus olla, siis eksamiks eraldi ei valmistunud ka. Füüsika II jäi eelmine kursus sooritamata, see tuleb mul veel järgi teha see semester, va praktikumid, mis ära tegin. Ainuke võlg hetkel ka. Kuna aga Ruus enam füüsikat ei anna aga mul siiamaani kehtib deklaratsioon temaga, siis on sellega natuke segane värk ka.
Matanaalist nii palju, et Lea Pallas on väga hea õppejõud, temaga oli Matanaal II 4, Matanaal I Ivar Porniga aga 2 (oleks tõenäoliselt ka 3 saanud, kui poleks järeltöö ajal välismaal olnud).
Tõenäosus ja mat.stat. ka üle elatud. Tõenäosuse osa kursuse alguses oli võrdlemisi lihtne aga statistika osa lõpus keeras küll juhtme kokku. Tulemuseks 3.
Lineaari Väljasega sain 1.
2. õppeaastal olin kindel, et parandan kõik enda "1"-d ja ka osad "2" ära, kuid mida aeg edasi, seda enam mõistsin, et see tegelikult suht mõttetu ajaraisk, kui just cum laude-t või mingit stippi taga ei aja. Kuulen kuidas umbes pooltel kursakaaslastel on nominaalmahust 20-40 EAP-d puudu  |
Teen kalendrisse risti ja annan ka kursavendadele teada. Ruus on lõpetanud! Tüüp oli täielik Chuck Norris aka lõpukoll füüsikas.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2004
|
09.09.2014 00:24:17
|
|
|
Ruus oli mu arvates üks TTÜ parimaid õppejõude. Väga nõudlik aga samas aus, seletas asju jne. Õpetamise metoodika oli korralik ja töötas (kui tudeng oli valmis õppima, enamasti ei olnud).
Ta eeldas, et tudengid on mõtlemisvõimelised ja tegelevad tema aine õppimisega korralikult, mitte ei vahi niisama. Füüsika I ajal vahtisingi niisama ja parandasin kontrolltöid 3-4 korda, Füüsika 2 ajal olin juba õppinud ülikoolis õppima ja läks paremini, sain 4. Analüüsis polnud mõtlemisvõimet veel tekkinud, Analüüs II tegin teist korda uuesti aasta hiljem, siis mõtlesin et wtf ma seal eelmine aasta tegin, et mitte millestki aru ei saanud, kõik tundus teisel korral palju selgem.
Esimene semester läkski selle nahka, et sain lihtsalt shoki, et peaks tegelt ka õppima päriselt ja asju üritama selgeks teha.
Kui analüüs alguses raske tundub esimestel loengutel siis on 2 varianti, saad sellest üle ja hakkad aru saama (ehk kodus loed ka õpikuid ja üritad endale selgeks teha mida õppejõud loengus rääkis) või ei saagi midagi selgeks ja oled sessi ajal paanikas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
10.09.2014 12:16:03
|
|
|
Kandideerimine IT Kolledži kaugõppesse on nüüdsest lahti läinud ning esimesed 68 taotlust ka esitatud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
10.09.2014 13:58:02
|
|
|
| Möödunud aastal jäin napilt välja. Eks näis, mis see aasta saab. Maksab kätte see, et kutseka ajal üldaineid õppida ei viitsinud, vaid sai erialale rõhk pandud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
10.09.2014 15:21:26
|
|
|
| Mis eelmise aasta madalaim sissepääsenud tulemus oli?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
10.09.2014 15:23:54
|
|
|
Mis on minu variandid, kui soovin endale selgeks teha Magento baasil e-poodide ehitamist, haldamist ja töös hoidmist?
Kas minna kooli, kusagil mingeid muid koolitusi läbida või hakata ise proovima ja aretama?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.09.2014 15:47:06
|
|
|
| Ma väga vabandan aga - kas see on tõsine küsimus?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.09.2014 16:16:43
|
|
|
| Küsimus paistab selline, et küsijal pole IT maailmast erilist ettekujutust. Üldiselt on vaja mingit ettekujutust programmeerimisest, andmebaasist ja süsteemide haldamisest ning edasi loed juba konkreetse vidina dokumentatsioonist, kuidas selle seadistus, arendamine ja haldamine käib. Kui leiadki kuskilt mõne Magento koolituse, siis kõlab see ikka nagu hiina keel kui eelnevalt mingit IT alast tausta ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
11.09.2014 13:48:13
|
|
|
| Q., mis tulemusega napilt välja jäid?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
11.09.2014 15:01:07
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| Q., mis tulemusega napilt välja jäid? |
Kui õigesti mäletan, siis 4,23.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martinz
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2012
|
11.09.2014 19:13:16
|
|
|
See aasta vist võimatu sisse saada ? Neil kirjas, et 90 inimest võetakse kaugõppesse ehk siis 45 mõlemale ainele.
4,8 keskmisega olen juba alla seda arvestust.
EDIT: Või olen asjast valesti aru saanud Kas tegemist on ühise pingereaga kahe aine peale ?
viimati muutis Martinz 16.09.2014 15:04:13, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
11.09.2014 20:05:00
|
|
|
| Ühine pingerida jah. Eelmine aasta päris arvestatav ports loobus enne lõppe (st ei kinnitanud õppima asumist).
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
11.09.2014 21:04:15
|
|
|
No siis oled mõni gramm minust eespool. Ma siiski usun, et üle 4,5 keskmine saab ka see aasta vastu võetud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
14.09.2014 08:50:56
|
|
|
Konkurss lõppeb vist sellega, et viimase sissesaaja keskmine punktiskoor on 5.0
Ise hoian praegu 110. kohta, kuid järgmine laupäev testi ka tegema.
Tea kas adminnidel ja arendajatel test sama või erinevad?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
14.09.2014 09:27:28
|
|
|
Test on sama.
See on hetkeline tulemus. Küll neid hakkab sealt eest ära kukkuma, s.t. sissesaanute viimane tulemus ei ole kindlasti märkimisväärselt erinev eelmise aasta tulemusest, s.t. 4,3-4,4 võiks ta olla ka sel aastal.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martinz
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2012
|
15.09.2014 14:50:30
|
|
|
Ma vaatan ka, et oma keskmisega kukun pidevalt.
Hetkel olen veel 64. kohal, jube hea oleks näha palju neist kandideerinutest on valinud arenduse ja palju administreerimise. Ise valisin viimase kasuks ja valisin end ka testi tegema.
Kahjuks pole testist mingit eelaimust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|