Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 11:14:10 vasta tsitaadiga

K3ndu, arendus või adminn?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 11:17:30 vasta tsitaadiga

Taux007, adminnimist ikka. Ise?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 11:27:24 vasta tsitaadiga

Mõtlesin proovida arenduse poolele.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 16:03:31 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Taux007, adminnimist ikka. Ise?

+1. Pidavat vist päris äge tung olema, eks näis.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 16:04:01 vasta tsitaadiga

webromps, sattusin kord IE'd kasutama ja kummalisel kombel töötas kiiremini kui teiste brauseritega.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 16:08:36 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
K3ndu kirjutas:
Taux007, adminnimist ikka. Ise?

+1. Pidavat vist päris äge tung olema, eks näis.

Kas kusagilt on võimalik välja lugeda kui palju kohti üldse kaugõppesse määratud on? SAIS ja IT Kolledži veebileht ei anna selle kohta ülevaadet.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 16:11:21 vasta tsitaadiga

Rudolf112, IT-kolledži viimastel aastatel vist üldse väga suur tung olnud.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 02.09.2014 17:43:59 vasta tsitaadiga

Ise lähen IT-d paari päeva pärast Inglismaale õppima (BSc Computer Science siis), tõotab väga hea kogemus tulla.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 03.09.2014 10:40:58 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
K3ndu kirjutas:
Taux007, adminnimist ikka. Ise?

+1. Pidavat vist päris äge tung olema, eks näis.

Kas kusagilt on võimalik välja lugeda kui palju kohti üldse kaugõppesse määratud on? SAIS ja IT Kolledži veebileht ei anna selle kohta ülevaadet.


"IT Kolledži kaugõppesse võetakse vastu 90 uut tudengit. Dokumentide vastuvõtt kaugõppe õppekavadele (IT süsteemide administreerimine ja IT süsteemide arendus) toimub 10.-16. september 2014."

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 11:14:00 vasta tsitaadiga

Kust selle info said?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 03.09.2014 11:50:03 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Kust selle info said?

http://www.itcollege.ee/blog/2014/07/03/it-kolledzisse-on-esitatud-ule-550-avalduse-homme-on-vastuvotu-viimane-paev/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 12:53:30 vasta tsitaadiga

ÕIS on huvitaval kombel minul ainult FF kasutatav.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 12:56:13 vasta tsitaadiga

Taux007, ka siin pool plaanis kaugesse arendusse minna. icon_razz.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
faithownz
HV vaatleja
faithownz

liitunud: 09.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 18:11:12 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Ise lähen IT-d paari päeva pärast Inglismaale õppima (BSc Computer Science siis), tõotab väga hea kogemus tulla.


Mis koolis käima hakkad täpselt?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 04.09.2014 01:06:31 vasta tsitaadiga

faithownz kirjutas:
estplayer kirjutas:
Ise lähen IT-d paari päeva pärast Inglismaale õppima (BSc Computer Science siis), tõotab väga hea kogemus tulla.


Mis koolis käima hakkad täpselt?

University of Manchester
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 11:41:17 vasta tsitaadiga

Kas TTÜ's matemaatiline analüüs peabki nii hirmutavalt keeruline tunduma?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 11:45:56 vasta tsitaadiga

Ei pea vaid tunduma keeruline. Alguses ehk ongi keeruline.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 13:57:11 vasta tsitaadiga

Alguses on lihtne isegi mingil määral. Hiljem läheb veel keerulisemaks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 05.09.2014 15:41:46 vasta tsitaadiga

Ega TTÜ-s nendest ainetest puudust ei ole... (Analüüs I, analüüs II, Lineaaralgebra, Statistika/tõenäosus, füüsika 1 ja füüsika 2.)
Lihtsamaks võib asja väheke teha see, mis õppejõud võtad/tulevad.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 15:56:29 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Ega TTÜ-s nendest ainetest puudust ei ole... (Analüüs I, analüüs II, Lineaaralgebra, Statistika/tõenäosus, füüsika 1 ja füüsika 2.)
Lihtsamaks võib asja väheke teha see, mis õppejõud võtad/tulevad.


Millised mälestused! icon_smile.gif Oma 6a tagasi sõeluti minu erialalt 30% välja ühe aastaga. Uus õppekava pidavat kergem olema ja hoitakse rohkem.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 05.09.2014 16:23:08 vasta tsitaadiga

Uue õppekava kohta rääkida ei oska... Aga minu lennul oli umbes sama ja.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 21:56:22 vasta tsitaadiga

Õnneks disk. mat II ja anaal II on valikained, kuigi diskreetne tundub hetkel lihtsam kui see teine. Muidu analüüsi õppejõud on G.Tamberg, ehk keegi oskab midagi tema kohta rääkida?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 05.09.2014 22:40:40 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Smoking kirjutas:
Ega TTÜ-s nendest ainetest puudust ei ole... (Analüüs I, analüüs II, Lineaaralgebra, Statistika/tõenäosus, füüsika 1 ja füüsika 2.)
Lihtsamaks võib asja väheke teha see, mis õppejõud võtad/tulevad.


Millised mälestused! icon_smile.gif Oma 6a tagasi sõeluti minu erialalt 30% välja ühe aastaga. Uus õppekava pidavat kergem olema ja hoitakse rohkem.

2012 sisseastununa Arvutisüsteemide erialale võin öelda, et meil oli see protsent umbes sama

rocky-b kirjutas:
Õnneks disk. mat II ja anaal II on valikained, kuigi diskreetne tundub hetkel lihtsam kui see teine. Muidu analüüsi õppejõud on G.Tamberg, ehk keegi oskab midagi tema kohta rääkida?

Tambergiga on eksam võimalik teha kirjaliku eksamiga semestri lõpus või 3 kollokviumiga semestri jooksul (+ harjutustunni kontrolltööd). Suurem enamus valib ikka viimase variandi.
Spikerdamist ta põhimõtteliselt üldse ei jälgi. See jääb igaühe enda südametunnistusele
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matukaz
HV kasutaja
matukaz

liitunud: 24.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 12:46:06 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Kas TTÜ's matemaatiline analüüs peabki nii hirmutavalt keeruline tunduma?


Jah!

Kui sul esimene päris ülikooli nädalal on juba mat analüüs raske siis pead kõvasti õppima. Endal ei läinud kergemaks kuni 3nda aastani.

Disk mat 2 on täitsa okei. Ta ei ole midagi sarnast disk mat 1'ga kuid tehtav. Seal aines tuleb lihtsalt koguaeg igaks praktika tunniks endale kõik selgeks teha, siis hiljem kergem.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 14:57:04 vasta tsitaadiga

Selge, lihtsalt esimest korda elus oli selline olukord, et väga ei hoomanud tahvli peale kirjutatut, mis natuke ehmatas. Aga eks see ongi keskkooli ja ülikooli erinevus ning sellepärast see aine on ka ainekavas.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 16:06:06 vasta tsitaadiga

rocky-b, matemaatiline analüüs TTÜ's ongi selline aine, kus keskmine tegelane saab hindeks 1, 2 või 3, väga head saavad 4, suurepärased 5. Hinne 5 on harv juhtum, hinne 4 samuti. 1, 2 ja 3 on tavapärased.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 16:20:50 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
rocky-b, matemaatiline analüüs TTÜ's ongi selline aine, kus keskmine tegelane saab hindeks 1, 2 või 3, väga head saavad 4, suurepärased 5. Hinne 5 on harv juhtum, hinne 4 samuti. 1, 2 ja 3 on tavapärased.


Mat anaal I - 3
Mat anaal II - 4
Disk mat - 3
Füüsika I - 4

Loengu õppejõud Tamberg, harj Lea Pallas mat anaalis. Füsa loengut annab Mullari.
Tambergi loengust ei saa suurt midagi aru. Meie kursusel enamus spikerdas.. ja tal oli suva.

Hetkel siis käsil Lineaaralgebra Mati Väljasega ja Füüsika 2 ka. icon_smile.gif

Kui nüüd aus olla, siis väga ei õppinud ka esimesel aastal. Nüüd tegelen õppimisega aktiivsemalt.
Erialaks arvutisüsteemid (2013 -)
Ülikooli tegi kindlasti kergemaks mat-füs eriklass gümnaasiumis (CRJG).

Füsas sai keskas praktikume söögi alla ja peale, sama matega + kohustuslikud eksamid jne.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 07.09.2014 17:26:27 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
Taux007 kirjutas:
rocky-b, matemaatiline analüüs TTÜ's ongi selline aine, kus keskmine tegelane saab hindeks 1, 2 või 3, väga head saavad 4, suurepärased 5. Hinne 5 on harv juhtum, hinne 4 samuti. 1, 2 ja 3 on tavapärased.


Mat anaal I - 3
Mat anaal II - 4
Disk mat - 3
Füüsika I - 4

Loengu õppejõud Tamberg, harj Lea Pallas mat anaalis. Füsa loengut annab Mullari.
Tambergi loengust ei saa suurt midagi aru. Meie kursusel enamus spikerdas.. ja tal oli suva.

Hetkel siis käsil Lineaaralgebra Mati Väljasega ja Füüsika 2 ka. icon_smile.gif

Kui nüüd aus olla, siis väga ei õppinud ka esimesel aastal. Nüüd tegelen õppimisega aktiivsemalt.
Erialaks arvutisüsteemid (2013 -)
Ülikooli tegi kindlasti kergemaks mat-füs eriklass gümnaasiumis (CRJG).

Füsas sai keskas praktikume söögi alla ja peale, sama matega + kohustuslikud eksamid jne.


Mina sain Füüsika õppejõuks Tõnu Ruusi, teadjamad põgenesid kiiremas korras ära, aga need, kellel see ei õnnestunud, jändavad paljud siiamaani sellega. Füüsika I sain nibin-nabin läbi, aga kui aus olla, siis eksamiks eraldi ei valmistunud ka. Füüsika II jäi eelmine kursus sooritamata, see tuleb mul veel järgi teha see semester, va praktikumid, mis ära tegin. Ainuke võlg hetkel ka. Kuna aga Ruus enam füüsikat ei anna aga mul siiamaani kehtib deklaratsioon temaga, siis on sellega natuke segane värk ka.

Matanaalist nii palju, et Lea Pallas on väga hea õppejõud, temaga oli Matanaal II 4, Matanaal I Ivar Porniga aga 2 (oleks tõenäoliselt ka 3 saanud, kui poleks järeltöö ajal välismaal olnud).

Tõenäosus ja mat.stat. ka üle elatud. Tõenäosuse osa kursuse alguses oli võrdlemisi lihtne aga statistika osa lõpus keeras küll juhtme kokku. Tulemuseks 3.
Lineaari Väljasega sain 1.

2. õppeaastal olin kindel, et parandan kõik enda "1"-d ja ka osad "2" ära, kuid mida aeg edasi, seda enam mõistsin, et see tegelikult suht mõttetu ajaraisk, kui just cum laude-t või mingit stippi taga ei aja. Kuulen kuidas umbes pooltel kursakaaslastel on nominaalmahust 20-40 EAP-d puudu icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 07.09.2014 18:50:07 vasta tsitaadiga

Kui siin juba TTÜ hinnetega laiamiseks läks:

Füüsika I, Tõnu Ruus: 5
Mat. analüüs I, Endel Ruustal: 5
Lineaaralgebra, Eugen Paal: 4
Tõenäosusteooria, Edi Kulderknup: 5

Tõsi küll, mõnda aega möödas juba ja ka saadud teadmised ununemas. Kooli tulin humanitaarklassist (olles üks kolmest inimesest, kes tegid füüsika riigieksami)

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 21:41:32 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
rocky-b, matemaatiline analüüs TTÜ's ongi selline aine, kus keskmine tegelane saab hindeks 1, 2 või 3, väga head saavad 4, suurepärased 5. Hinne 5 on harv juhtum, hinne 4 samuti. 1, 2 ja 3 on tavapärased.


Ennast nüüd küll väga heaks tudengiks ei loe, kuid Analüüs I sain Ivar Tammeraid-iga 4.
Kõige eredam moment oli, kuidas kollokviumis tuli lahti kirjutada arv E koos paari koma kohaga. Sai siis üks A4 mõlemad pooled seda täis kirjutatud.

Analüüs 2 sai tehtud Tambergiga. Tulemus 3. Tunduvalt kehvem õppejõud. Jalutas tahvli ees edasi tagasi, sügas habet ning äää, ööööö.
Muidugi nagu eespool öeldud, siis spikerdamist väga ei kontrollinud. ~10 kollokviumi teemat oli teada, osad kirjutasid kodus kõik 10 tükki valmis eraldi lehtedele ja kollokviumi tegema minnes rebiti vihikust õiged lehed välja.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 07.09.2014 22:03:46 vasta tsitaadiga

webromps kirjutas:
Kõige eredam moment oli, kuidas kollokviumis tuli lahti kirjutada arv E koos paari koma kohaga. Sai siis üks A4 mõlemad pooled seda täis kirjutatud.
Miks sellist jama küsitakse? Antud ülesandes testitakse ju algklassi jagamisvõtteid ...
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 22:11:32 vasta tsitaadiga

Tegelikult testitakse seda, et kas sa tead, millele neid algklassi jagamisvõtteid rakendada.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 06:46:48 vasta tsitaadiga

Meile andis Jaan Janno mat. analüüs I ja II aineid ja seal just ülihäid hindeid saada polnud kuigivõrd lihtne. Tammeraid oli vist teine selline 'hull', kes korralikult pigistas tudengit.
Pallasega tegin kaks aastat tagasi uue kooliskäigu raames analüüs I ja II kaugõppijale läbi, mõlemad sain hindeks 5, kuid materjal, maht ja teemad olid ikka väga-väga kokku tõmmatud. Ei olnud vaja tõestada midagi, mis Jannoga oli kindlasti vajalik.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 09:39:02 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
webromps kirjutas:
Kõige eredam moment oli, kuidas kollokviumis tuli lahti kirjutada arv E koos paari koma kohaga. Sai siis üks A4 mõlemad pooled seda täis kirjutatud.
Miks sellist jama küsitakse? Antud ülesandes testitakse ju algklassi jagamisvõtteid ...


Taheti pikemalt seda arv E tõestust. Mitte 1 + 1/1! + 1/2! ....
Vaid umbes samas mahus, kui siin lk 40: http://www.staff.ttu.ee/~itammeraid/matan1.pdf
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 11:20:49 vasta tsitaadiga

jtamm kirjutas:
HaXoR kirjutas:
Taux007 kirjutas:
rocky-b, matemaatiline analüüs TTÜ's ongi selline aine, kus keskmine tegelane saab hindeks 1, 2 või 3, väga head saavad 4, suurepärased 5. Hinne 5 on harv juhtum, hinne 4 samuti. 1, 2 ja 3 on tavapärased.


Mat anaal I - 3
Mat anaal II - 4
Disk mat - 3
Füüsika I - 4

Loengu õppejõud Tamberg, harj Lea Pallas mat anaalis. Füsa loengut annab Mullari.
Tambergi loengust ei saa suurt midagi aru. Meie kursusel enamus spikerdas.. ja tal oli suva.

Hetkel siis käsil Lineaaralgebra Mati Väljasega ja Füüsika 2 ka. icon_smile.gif

Kui nüüd aus olla, siis väga ei õppinud ka esimesel aastal. Nüüd tegelen õppimisega aktiivsemalt.
Erialaks arvutisüsteemid (2013 -)
Ülikooli tegi kindlasti kergemaks mat-füs eriklass gümnaasiumis (CRJG).

Füsas sai keskas praktikume söögi alla ja peale, sama matega + kohustuslikud eksamid jne.


Mina sain Füüsika õppejõuks Tõnu Ruusi, teadjamad põgenesid kiiremas korras ära, aga need, kellel see ei õnnestunud, jändavad paljud siiamaani sellega. Füüsika I sain nibin-nabin läbi, aga kui aus olla, siis eksamiks eraldi ei valmistunud ka. Füüsika II jäi eelmine kursus sooritamata, see tuleb mul veel järgi teha see semester, va praktikumid, mis ära tegin. Ainuke võlg hetkel ka. Kuna aga Ruus enam füüsikat ei anna aga mul siiamaani kehtib deklaratsioon temaga, siis on sellega natuke segane värk ka.

Matanaalist nii palju, et Lea Pallas on väga hea õppejõud, temaga oli Matanaal II 4, Matanaal I Ivar Porniga aga 2 (oleks tõenäoliselt ka 3 saanud, kui poleks järeltöö ajal välismaal olnud).

Tõenäosus ja mat.stat. ka üle elatud. Tõenäosuse osa kursuse alguses oli võrdlemisi lihtne aga statistika osa lõpus keeras küll juhtme kokku. Tulemuseks 3.
Lineaari Väljasega sain 1.

2. õppeaastal olin kindel, et parandan kõik enda "1"-d ja ka osad "2" ära, kuid mida aeg edasi, seda enam mõistsin, et see tegelikult suht mõttetu ajaraisk, kui just cum laude-t või mingit stippi taga ei aja. Kuulen kuidas umbes pooltel kursakaaslastel on nominaalmahust 20-40 EAP-d puudu icon_lol.gif


Teen kalendrisse risti ja annan ka kursavendadele teada. Ruus on lõpetanud! Tüüp oli täielik Chuck Norris aka lõpukoll füüsikas.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004




sõnum 09.09.2014 00:24:17 vasta tsitaadiga

Ruus oli mu arvates üks TTÜ parimaid õppejõude. Väga nõudlik aga samas aus, seletas asju jne. Õpetamise metoodika oli korralik ja töötas (kui tudeng oli valmis õppima, enamasti ei olnud).
Ta eeldas, et tudengid on mõtlemisvõimelised ja tegelevad tema aine õppimisega korralikult, mitte ei vahi niisama. Füüsika I ajal vahtisingi niisama ja parandasin kontrolltöid 3-4 korda, Füüsika 2 ajal olin juba õppinud ülikoolis õppima ja läks paremini, sain 4. Analüüsis polnud mõtlemisvõimet veel tekkinud, Analüüs II tegin teist korda uuesti aasta hiljem, siis mõtlesin et wtf ma seal eelmine aasta tegin, et mitte millestki aru ei saanud, kõik tundus teisel korral palju selgem.
Esimene semester läkski selle nahka, et sain lihtsalt shoki, et peaks tegelt ka õppima päriselt ja asju üritama selgeks teha.

Kui analüüs alguses raske tundub esimestel loengutel siis on 2 varianti, saad sellest üle ja hakkad aru saama (ehk kodus loed ka õpikuid ja üritad endale selgeks teha mida õppejõud loengus rääkis) või ei saagi midagi selgeks ja oled sessi ajal paanikas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 12:16:03 vasta tsitaadiga

Kandideerimine IT Kolledži kaugõppesse on nüüdsest lahti läinud ning esimesed 68 taotlust ka esitatud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 10.09.2014 13:58:02 vasta tsitaadiga

Möödunud aastal jäin napilt välja. Eks näis, mis see aasta saab. Maksab kätte see, et kutseka ajal üldaineid õppida ei viitsinud, vaid sai erialale rõhk pandud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 15:21:26 vasta tsitaadiga

Mis eelmise aasta madalaim sissepääsenud tulemus oli?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 15:23:54 vasta tsitaadiga

Mis on minu variandid, kui soovin endale selgeks teha Magento baasil e-poodide ehitamist, haldamist ja töös hoidmist?

Kas minna kooli, kusagil mingeid muid koolitusi läbida või hakata ise proovima ja aretama?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 15:47:06 vasta tsitaadiga

Ma väga vabandan aga - kas see on tõsine küsimus?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 16:16:43 vasta tsitaadiga

Küsimus paistab selline, et küsijal pole IT maailmast erilist ettekujutust. Üldiselt on vaja mingit ettekujutust programmeerimisest, andmebaasist ja süsteemide haldamisest ning edasi loed juba konkreetse vidina dokumentatsioonist, kuidas selle seadistus, arendamine ja haldamine käib. Kui leiadki kuskilt mõne Magento koolituse, siis kõlab see ikka nagu hiina keel kui eelnevalt mingit IT alast tausta ei ole.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 13:48:13 vasta tsitaadiga

Q., mis tulemusega napilt välja jäid?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 11.09.2014 15:01:07 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Q., mis tulemusega napilt välja jäid?

Kui õigesti mäletan, siis 4,23.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martinz
HV vaatleja
Martinz

liitunud: 22.06.2012




sõnum 11.09.2014 19:13:16 vasta tsitaadiga

See aasta vist võimatu sisse saada ? Neil kirjas, et 90 inimest võetakse kaugõppesse ehk siis 45 mõlemale ainele.
4,8 keskmisega olen juba alla seda arvestust.

EDIT: Või olen asjast valesti aru saanud icon_neutral.gif Kas tegemist on ühise pingereaga kahe aine peale ?


viimati muutis Martinz 16.09.2014 15:04:13, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 11.09.2014 20:05:00 vasta tsitaadiga

Ühine pingerida jah. Eelmine aasta päris arvestatav ports loobus enne lõppe (st ei kinnitanud õppima asumist).
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 21:04:15 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif No siis oled mõni gramm minust eespool. Ma siiski usun, et üle 4,5 keskmine saab ka see aasta vastu võetud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2014 08:50:56 vasta tsitaadiga

Konkurss lõppeb vist sellega, et viimase sissesaaja keskmine punktiskoor on 5.0 icon_biggrin.gif

Ise hoian praegu 110. kohta, kuid järgmine laupäev testi ka tegema.

Tea kas adminnidel ja arendajatel test sama või erinevad?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2014 09:27:28 vasta tsitaadiga

Test on sama.

See on hetkeline tulemus. Küll neid hakkab sealt eest ära kukkuma, s.t. sissesaanute viimane tulemus ei ole kindlasti märkimisväärselt erinev eelmise aasta tulemusest, s.t. 4,3-4,4 võiks ta olla ka sel aastal.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martinz
HV vaatleja
Martinz

liitunud: 22.06.2012




sõnum 15.09.2014 14:50:30 vasta tsitaadiga

Ma vaatan ka, et oma keskmisega kukun pidevalt.
Hetkel olen veel 64. kohal, jube hea oleks näha palju neist kandideerinutest on valinud arenduse ja palju administreerimise. Ise valisin viimase kasuks ja valisin end ka testi tegema.
Kahjuks pole testist mingit eelaimust icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.