Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1176, 1177, 1178 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 01.09.2014 21:49:09 vasta tsitaadiga

Samsung oma äpiga jälle icon_rolleyes.gif
Vaatasin History pealt salvestatud Big Rig Bounty Hunters avaosa, reklaamid kerisin ofc edasi. Peale igat reklaamipausi puudusid ca minuti-kahe jooksul subtiitrid.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 01.09.2014 22:30:45 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
LongHorn kirjutas:
Mul millegipärast väidab et USB'il pole seda vajaliku uuendusfaili... icon_rolleyes.gif
Tundub, et see pulk talle ei sobi uuendamiseks- proovin mingi aeg midagi muud.


Installer teeb paar ülearust kataloogi. Liigutasin asjaliku sisu (image/ ja info.txt) juurkataloogi, siis hakkas tööle.


Tänud, sain nii tööle.
Saksa lehel kirjas ka changelog:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 02.09.2014 09:51:30 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
sukelduja kirjutas:

Ma teen mõistliku ettepaneku, palun pange numbriklahvid Samsungi Appi. Samuti lisage mapping Samsungi tehase puldile, nii et klahv "Info" kuvaks käimasoleva saateinfo ja nupp "Guide" saatekava. ( või siis panna värvilised nupud samade funktsioonidega kui vana menüüga digiboxil ) Ja eemaldage teade "sellel klahvil puudub funktsioon", mis ei oma kasutaja jaoks mingit mõtet. Isegi "palun" ütlesin. Kas natuke mugavust on liiga palju palutud?
Kas see ettepanek on ametlikke kanaleid pidi teenusepakkujale edastatud?

Millised need ametlikud kanalid oleks?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardu
HV vaatleja
Mardu

liitunud: 23.08.2003




sõnum 02.09.2014 10:10:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
sukelduja kirjutas:

Ma teen mõistliku ettepaneku, palun pange numbriklahvid Samsungi Appi. Samuti lisage mapping Samsungi tehase puldile, nii et klahv "Info" kuvaks käimasoleva saateinfo ja nupp "Guide" saatekava. ( või siis panna värvilised nupud samade funktsioonidega kui vana menüüga digiboxil ) Ja eemaldage teade "sellel klahvil puudub funktsioon", mis ei oma kasutaja jaoks mingit mõtet. Isegi "palun" ütlesin. Kas natuke mugavust on liiga palju palutud?
Kas see ettepanek on ametlikke kanaleid pidi teenusepakkujale edastatud?

Mina pole küll sukelduja, aga olen sama ettepaneku vähemalt kaks korda ametlikke kanaleid pidi edastanud. "Guide" alguses isegi toimis, aga mingi uuendusega kaotati see ära.

_________________
Kogu meie mõttetus on meie olemuse tulemus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 02.09.2014 10:53:49 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Mark0 kirjutas:
sukelduja kirjutas:

Ma teen mõistliku ettepaneku, palun pange numbriklahvid Samsungi Appi. Samuti lisage mapping Samsungi tehase puldile, nii et klahv "Info" kuvaks käimasoleva saateinfo ja nupp "Guide" saatekava. ( või siis panna värvilised nupud samade funktsioonidega kui vana menüüga digiboxil ) Ja eemaldage teade "sellel klahvil puudub funktsioon", mis ei oma kasutaja jaoks mingit mõtet. Isegi "palun" ütlesin. Kas natuke mugavust on liiga palju palutud?
Kas see ettepanek on ametlikke kanaleid pidi teenusepakkujale edastatud?

Millised need ametlikud kanalid oleks?


https://www.elion.ee/kontakt/kontaktinfo

Võta meiega ühendust nupp toimib kenasti, testisin hommikul.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 02.09.2014 13:42:30 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Mark0 kirjutas:
sukelduja kirjutas:

Ma teen mõistliku ettepaneku, palun pange numbriklahvid Samsungi Appi. Samuti lisage mapping Samsungi tehase puldile, nii et klahv "Info" kuvaks käimasoleva saateinfo ja nupp "Guide" saatekava. ( või siis panna värvilised nupud samade funktsioonidega kui vana menüüga digiboxil ) Ja eemaldage teade "sellel klahvil puudub funktsioon", mis ei oma kasutaja jaoks mingit mõtet. Isegi "palun" ütlesin. Kas natuke mugavust on liiga palju palutud?
Kas see ettepanek on ametlikke kanaleid pidi teenusepakkujale edastatud?

Millised need ametlikud kanalid oleks?


https://www.elion.ee/kontakt/kontaktinfo

Võta meiega ühendust nupp toimib kenasti, testisin hommikul.

Vastus tuli, et ei ole võimalik. Täpselt nagu ma arvasin, et ilmaasjata raiskasin aega. Oleks võinud selle asemel lihtsalt Elioni sõimata, tulemus oleks sama olnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 02.09.2014 16:40:49 vasta tsitaadiga

Pole probleemi mida (vaimse) vägivallaga ei õnnestu lahendada.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2014 17:06:57 vasta tsitaadiga

Kindlasti on võimalik, lihtsalt ei taheta.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 02.09.2014 19:30:10 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd võtke isiklikult aga 1-2 kasutaja ettepaneku põhjal ei hakka ükski suur ettevõtte koheselt muudatusi sisse viima. Ettepanekud on head aga ei tasu liiga sinisilmne olla ja loota et kui edastad oma ettepaneku, siis kohe mehed võtavad kätte ja teevad ära. Kui mõni ettevõte nii tegutseks, siis ei tuleks tootest/teenusest suurt midagi välja. Iga asi omal ajal icon_wink.gif

Aga kui teema tuleb pidevalt üles siis saab see kindlasti suurema prioriteedi, mistõttu ongi oluline oma ettepanekuid edastada icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2014 19:55:17 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Ärge nüüd võtke isiklikult aga 1-2 kasutaja ettepaneku põhjal ei hakka ükski suur ettevõtte koheselt muudatusi sisse viima. Ettepanekud on head aga ei tasu liiga sinisilmne olla ja loota et kui edastad oma ettepaneku, siis kohe mehed võtavad kätte ja teevad ära. Kui mõni ettevõte nii tegutseks, siis ei tuleks tootest/teenusest suurt midagi välja. Iga asi omal ajal icon_wink.gif

Aga kui teema tuleb pidevalt üles siis saab see kindlasti suurema prioriteedi, mistõttu ongi oluline oma ettepanekuid edastada icon_smile.gif

palju siis vaja on inimesi?
kui öeldakse näiteks, et alla 1000 inimese me jutule ei võta, siis pole mõtetki tõmblema hakata, ehk ettepanekut teha. Kui iga päev teeb 3 inimest ettepaneku ja aastaga koos on 1000 inimest, siis see on teema yleval hoidmine, arvesse seda ikka ei võeta.
Seni on yle käidud, käiakse ka edaspidi.
Poliitilselt korrektselt öeldakse-me kaalume ettepanekut ja loomulikult soovime oma klientidele vaid parimat
tegeliklt lendavad ettepanekud serveri kõige pimedamasse nurka icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.09.2014 20:08:10 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Aga kui teema tuleb pidevalt üles siis saab see kindlasti suurema prioriteedi, mistõttu ongi oluline oma ettepanekuid edastada icon_smile.gif

Siis on see juba "vingumine" ja "halamine" jne. aga mitte teema ülevalhoidmine.
Kord juba mainitud probleemi ei tohiks hiljem mingil juhul rohkem ülesse võtta on siin vähemalt ühe tuntud elionlase seisukoht.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 02.09.2014 20:16:32 vasta tsitaadiga

seeru, ma ei räägi foorumist hetkel, siin tõesti võib teiste kasutajate jaoks olla pigem häiriv kui mitu lehte sama juttu ajatakse mis tundub tõesti "halamisena" icon_smile.gif

jeesus188, pole konkreetset arvu mistõttu on seal lauses selline sõna: koheselt icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2014 20:26:31 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:

jeesus188, pole konkreetset arvu mistõttu on seal lauses selline sõna: koheselt icon_wink.gif

2+3+4
4+3+2
1+5+3
jne

lõpptulemus on ikka sama icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.09.2014 20:29:55 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:

On olnud juba kuid ka võimalus minna tagasi vanale. Seda võimalust saad kasutada 1x.

Mida Sa sellega öelda tahad?
Et mul on võimalus taastada sama seis, mis oli enne uuele nutile üleminekut (s.t. samad kanalid, sama kuumakse jne)??
Elioni veeb on peale lillat revolutsiooni nii erikuradi "informatiivne"


viimati muutis p2ep 02.09.2014 20:34:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.09.2014 20:31:37 vasta tsitaadiga

[quote="R3negadeX"]seeru, ma ei räägi foorumist hetkel, siin tõesti võib teiste kasutajate jaoks olla pigem häiriv kui mitu lehte sama juttu ajatakse mis tundub tõesti "halamisena" icon_smile.gif
Minu arust on siin sõnaõigus kõikidel pooltel, olgu see siis kasvõi lehekülgede kaupa.
Pole see ruum tegelikult kuskil otsa saanud.
Kui on lehekülgede kaupa, siis järelikult pitsitab kõvasti.
Ma saan aru, et mõnele meeldiks rohkem pea liiva alla peitmine või poliitilise tsensuuri sisseseadmine icon_smile.gif
Rääkida võib ainult kiitvaid sõnu jne. lehekülgede kaupa...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 02.09.2014 20:41:29 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
armjan kirjutas:

On olnud juba kuid ka võimalus minna tagasi vanale. Seda võimalust saad kasutada 1x.

Mida Sa sellega öelda tahad?
Et mul on võimalus taastada sama seis, mis oli enne uuele nutile üleminekut (s.t. samad kanalid, sama kuumakse jne)??
Elioni veeb on peale lillat revolutsiooni nii erikuradi "informatiivne"


Kui pole mingit erilist keemiat oma ühendusega korda saadetud, siis on Elioni teeninduse 165 abiga võimalik minna tagasi vana nutitv koosseisule, mis tähendab eelmise põhipaketi+lisapaketi kanaleid ja kuumakset.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 02.09.2014 20:50:09 vasta tsitaadiga

[quote="seeru"]
R3negadeX kirjutas:
seeru, ma ei räägi foorumist hetkel, siin tõesti võib teiste kasutajate jaoks olla pigem häiriv kui mitu lehte sama juttu ajatakse mis tundub tõesti "halamisena" icon_smile.gif
Minu arust on siin sõnaõigus kõikidel pooltel, olgu see siis kasvõi lehekülgede kaupa.
Pole see ruum tegelikult kuskil otsa saanud.
Kui on lehekülgede kaupa, siis järelikult pitsitab kõvasti.
Ma saan aru, et mõnele meeldiks rohkem pea liiva alla peitmine või poliitilise tsensuuri sisseseadmine icon_smile.gif
Rääkida võib ainult kiitvaid sõnu jne. lehekülgede kaupa...


Oleme siiani info saamisega vastu pidanud j peame edasi icon_smile.gif kui ei minna isiklikuks, sõimata jne, siis see su nn hala pole miskit hullu. Vahepeal on päris häid asju meelde tuletatud ja oleme teid kuulda võtnud. Kõiges kahjuks ei saa aidata.

Muide, kiitust tuleb suht harva icon_razz.gif suurem osa ongi eestlaslik foorum icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.09.2014 20:57:33 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Kui pole mingit erilist keemiat oma ühendusega korda saadetud...

Milles see keemia võiks seisneda? Ühendusega?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.09.2014 21:04:02 vasta tsitaadiga

Probleemid ja korduvad halamised siin teemas lakkavad kui vaikivad indrekp, armjan, Pailaps, R3negadeX, ja veel mõned.
Mõnes mõttes võime üritada vastata vaid nendele küsimustele millele suunas armjan. Andke konstruktiivset tagasisidet ja küsige tehnilisi küsimusi millele meie konkreetselt vastuseid anda saame. Enne igasugust postitamist kasutage otsingut, mulle tundub, et see teema on üks foorumi populaarsemaid ja need tuhanded postitused sisaldavad veel tänagi aktuaalset infot.

jeesus188 kirjutas:
R3negadeX kirjutas:

jeesus188, pole konkreetset arvu mistõttu on seal lauses selline sõna: koheselt icon_wink.gif

2+3+4
4+3+2
1+5+3
jne
lõpptulemus on ikka sama icon_wink.gif


Selles suhtes on sul õigus, ükskõik millist soovi avaldades, 4 kliendi pärast ei ole Elion nõus mahukaid arendusi ette võtma. Üldjuhul pöördub Elioni klient ikkagi Elioni poole oma murega ja kui need pöördumised korduvad erinevate klientide poolt, läheb küsimus arutamisele.
Hetkel on Elionil õigus äriettevõttena ise otsuseid teha ja ehitada ning müüa sellised teenuseid mis on äriliselt kasumlikud. Otsused tulenevad lõpuks ikkagi sellest mida kliendid tellida ja kasutada soovivad. Näis kuidas kulgeb protsentuaalselt 1 kuu tasuta kampaania uue nutitvga. Enese loogika ütleb, et kui 90% jääb uue nutitv peale siis on inimesed selle vastu võtnud, kui on number vastupidine on siin Elioni mõttekoht, mis tähendab, et foorumlased saavad lubatud numbritega puldi vms.
Loodame, et see rahustab tühist siunamist siin foorumis sest see on tõesti ainuke koht kus sellest kasu ei ole.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 02.09.2014 21:11:58 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Pailaps kirjutas:

Kui pole mingit erilist keemiat oma ühendusega korda saadetud...

Milles see keemia võiks seisneda? Ühendusega?


Ümberpaigutamine , korduvad muudatused paketi koosseisus vanaNutiTV-UusNutiTV-vanaNutiTV, kus tekib seos uusNutiTV-ga.

Tagasiminekul kaob Ajamasin, Filmiriiul, Lemmiklistid.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.09.2014 21:37:50 vasta tsitaadiga

Pailaps, kuhu need lemmiklistid siis kaovad? VanaNutiTV puhul on need ju mu meelest palju paindlikumad, kui uuel.
Vanal on KordusTV eraldi tasu eest täiesti olemas, uuel on see hinnatõusu põhjenduseks vaikimisi olemas.
Filmiriiul on vanal eraldi tasu eest.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2014 21:42:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Enese loogika ütleb, et kui 90% jääb uue nutitv peale siis on inimesed selle vastu võtnud, kui on number vastupidine on siin Elioni mõttekoht, mis tähendab, et foorumlased saavad lubatud numbritega puldi vms.


ja neid numbreid teavad vaid elioni sisering ja seda infot ei avaldata. Kui ongi vastupidine tulemus, siis keegi ei keela uuesti ja uuesti kampaaniat teha, kindlasti iga kord tilgub juurde. Kes vajutab valesti, kes unustab, kellele meeldibki vms (ma pole vaadanud kuidas seda deaktiveerida)
Näidake mulle reaalset numbrit, et enamus lähevad/ei lähe yle. Siis on reaalne alus ka lõpuks vait jääda.
Hetkel me siin vaid teoretiseerime icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 02.09.2014 21:49:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Pailaps, kuhu need lemmiklistid siis kaovad? VanaNutiTV puhul on need ju mu meelest palju paindlikumad, kui uuel.
Vanal on KordusTV eraldi tasu eest täiesti olemas, uuel on see hinnatõusu põhjenduseks vaikimisi olemas.
Filmiriiul on vanal eraldi tasu eest.


UusnutiTV lemmiklist jääb ehk siis vanu lemmikliste, mis kunagi pandud ei taastata.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.09.2014 21:49:52 vasta tsitaadiga

jägaja, jeesus188, minujaoks edaspidi täiesti välistatud kasutajad siin teemas. See on puhas hala hetkel, jätkake vana või uuega aga jätke ometi see repiiter jutt, laske inimestel tõsiste asjade üle arutleda selle asemel, et mingit vinüülplaati siin kraapida.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.09.2014 21:50:45 vasta tsitaadiga

jeesus188, no sa võid ju soovi korral vait jääda, kuid tahaks ikka normaalset kasutajakogemust.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1176, 1177, 1178 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.