Ma ei saa aru, miks Chelsea väravavaht põlvitama hakkas? Ei oodanud pealelööki? _________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
kotis ka _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
costa on harjunud laligaga, kus iga puute pealt vigu vilistati ja pendlaid jagati
nüüd näidatakse, kuidas inglismaal mängitakse - noor mees, ehk õpib veel _________________ ☠
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud _________________ ☠
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud
Sa vist olid ainuke, kes ei märganud. Poolajal inglise tv kommentaatorid nägid ka kohtuniku selget eksimust, samamoodi eurospordi ja bbc online kommentaatorid. Savi see penalt, kollane oli lihtsalt üleliigne.
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud
Sa vist olid ainuke, kes ei märganud. Poolajal inglise tv kommentaatorid nägid ka kohtuniku selget eksimust, samamoodi eurospordi ja bbc online kommentaatorid. Savi see penalt, kollane oli lihtsalt üleliigne.
Drogba
ainult neville tagus, et see on selge pennal, samas olen toda nevillet juba algusest saati vaadanud ja tema hinnangud on väga kõikuvad ja vastuolulised
see, kui väravavahi siidist särk riivab ründaja putsakorki, ei muuda daivimist veaks - robbeni filigraansed langemised MM'il olid selle kõrval nagu rugby kaklused _________________ ☠
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud
Sa vist olid ainuke, kes ei märganud. Poolajal inglise tv kommentaatorid nägid ka kohtuniku selget eksimust, samamoodi eurospordi ja bbc online kommentaatorid. Savi see penalt, kollane oli lihtsalt üleliigne.
Drogba
ainult neville tagus, et see on selge pennal, samas olen toda nevillet juba algusest saati vaadanud ja tema hinnangud on väga kõikuvad ja vastuolulised
see, kui väravavahi siidist särk riivab ründaja putsakorki, ei muuda daivimist veaks - robbeni filigraansed langemised MM'il olid selle kõrval nagu rugby kaklused
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud
Sa vist olid ainuke, kes ei märganud. Poolajal inglise tv kommentaatorid nägid ka kohtuniku selget eksimust, samamoodi eurospordi ja bbc online kommentaatorid. Savi see penalt, kollane oli lihtsalt üleliigne.
Drogba
ainult neville tagus, et see on selge pennal, samas olen toda nevillet juba algusest saati vaadanud ja tema hinnangud on väga kõikuvad ja vastuolulised
see, kui väravavahi siidist särk riivab ründaja putsakorki, ei muuda daivimist veaks - robbeni filigraansed langemised MM'il olid selle kõrval nagu rugby kaklused
vaheta prillid välja
olen suurepärase nägemisega, silmakontrollist olen vaid puhta lehega läbinud
selles "kas oli" küsimuses on vaid üks muutuja - poolehoid ja emotsioon
mina võtsin selles kohtumises konkreetses olukorras kohtuniku poole, laliga mentaliteet lõi costal välja - see ei olnud just otsitud pennal, kuid selle peale on ka vedelamad mehed püsti jäänud _________________ ☠
Die Fans der PSV Eindhoven haben am Rande des 6:1-Heimerfolges gegen NAC Breda gegen die Verbesserung der WLAN-Verbindung im Stadion protestiert.
Die Begründung der Fans ist dabei kurios, aber logisch: Wenn die Anhänger dauernd durch das Gucken auf ihre Smartphones abgelenkt würden, leide die Stimmung im Stadion.
Die Fans präsentierten dazu auch ein Banner mit der Aufschrift: "Fuck Wi-Fi, support the team".
selles "kas oli" küsimuses on vaid üks muutuja - poolehoid ja emotsioon
mina võtsin selles kohtumises konkreetses olukorras kohtuniku poole, laliga mentaliteet lõi costal välja - see ei olnud just otsitud pennal, kuid selle peale on ka vedelamad mehed püsti jäänud
Ega sinu eelarvamuslikkus parem pole. Tuli La Ligast -- järelikult daiver. Sa oled otsuse teinud juba enne sündmuse toimumist. _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
selles "kas oli" küsimuses on vaid üks muutuja - poolehoid ja emotsioon
mina võtsin selles kohtumises konkreetses olukorras kohtuniku poole, laliga mentaliteet lõi costal välja - see ei olnud just otsitud pennal, kuid selle peale on ka vedelamad mehed püsti jäänud
Ega sinu eelarvamuslikkus parem pole. Tuli La Ligast -- järelikult daiver. Sa oled otsuse teinud juba enne sündmuse toimumist.
ei, ma ei pea costat daiveriks
kuid kordust vaadates oli see ikka otsitud penalti
enne käega kokkupuudet lohistas veel varba mättasse
ma nägin seda hetkel esimest korda ja see on puhtalt otsitud penalt, enne puudet juba valis asendit, kuidas kukkuda _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Champions League - Qualification August 19
live 43' Besiktas 0 - 0 Arsenal
live 45' FC Koebenhavn 2 - 3 Bayer Leverkusen
live 45' SSC Napoli 0 - 1 Athletic Bilbao
live 45' Salzburg 1 - 0 Malmo FF
live 45' Steaua Bucuresti 0 - 0 PFC Ludogorets Razgrad
SPA supercup on ka huvitaval ajal, me aja järgi keskööl
VSB hakkas hispaania liigat näitama või jälle karikamängud?
Täna @23.55 _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sukerdasin ka midagi, ausalt öeldes ei saanud põris täpselt aru mida selles mängus tegema peab
Spoiler
Palju siis keegi ava nädalal punkte sai? Ise sain mingi 19 punni ainult.
alustuseks pisut üle keskmise 48p
keskmine oli 47p
Spoiler
sul need punased ja kollased on siis vastavalt vigastatud ja tõenäoliselt mängus mitte osalevad mängijad - nende hulk on piisav, et punktides hävida
ise vahetasin ma richardsi juba squadist välja, kuna too on selline soso mees mancity's, kuigi oleks pidanud hoopis rosicky kellegi teise vastu vahetama, kes kindlasti põhis on
selles fantasy footballis ei ole oluline, kas mees on väga hea mängija või mitte, peaasi, et platsil on
poonuseks muidugi värava puhtana hoidmine või siis värava löömine
turvaline on valida kaitsjaid klubist, kel on kõige rohkem puhtaid väravaid samas ründajaid või keskvälja, kes skoorivad enim
eriti hea on, kui topscorer squadis on ka ühtlasi kapten, kuna sel juhul saab veel boonuspunkte _________________ ☠
Inglise meedia teatel seisab üleminek nüüd vaid Balotelli lepinguläbirääkimiste taga. Väidetavalt nõuab Balotelli endale 125 000-naelast (312 154-eurost) nädalapalka.
Balotelli debüütmänguks Liverpoolis võib saada esmaspäevane kohtumine tema endise koduklubi Manchester City vastu.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Inglise meedia teatel seisab üleminek nüüd vaid Balotelli lepinguläbirääkimiste taga. Väidetavalt nõuab Balotelli endale 125 000-naelast (312 154-eurost) nädalapalka.
Balotelli debüütmänguks Liverpoolis võib saada esmaspäevane kohtumine tema endise koduklubi Manchester City vastu.
nohh-jahh..... erilisi rõõmuhõiskeid siitpoolt ei tule.
Inglise meedia teatel seisab üleminek nüüd vaid Balotelli lepinguläbirääkimiste taga. Väidetavalt nõuab Balotelli endale 125 000-naelast (312 154-eurost) nädalapalka.
Balotelli debüütmänguks Liverpoolis võib saada esmaspäevane kohtumine tema endise koduklubi Manchester City vastu.
nohh-jahh..... erilisi rõõmuhõiskeid siitpoolt ei tule.
mitu punast hooaja lõpuks saab.....pakun 4
krt, 1 mängu juba peetud, pakun 3 _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 21.08.2014 20:37:19, muudetud 2 korda
Inglise meedia teatel seisab üleminek nüüd vaid Balotelli lepinguläbirääkimiste taga. Väidetavalt nõuab Balotelli endale 125 000-naelast (312 154-eurost) nädalapalka.
Balotelli debüütmänguks Liverpoolis võib saada esmaspäevane kohtumine tema endise koduklubi Manchester City vastu.
nohh-jahh..... erilisi rõõmuhõiskeid siitpoolt ei tule.
oi ei, seda poleks küll vaja, et Balotelli Liverpooli. Suarez ära ja Balotelli asemele?
just..... alles saime ühest perverdist lahti, nüüd enam-vähem samasugune "huinjaa" asemele.
väravaid võib ju lüüa ja ka vahest päris hästi mängida..... aga inimesena on täielik jobu
oi ei, seda poleks küll vaja, et Balotelli Liverpooli. Suarez ära ja Balotelli asemele?
just..... alles saime ühest perverdist lahti, nüüd enam-vähem samasugune "huinjaa" asemele.
väravaid võib ju lüüa ja ka vahest päris hästi mängida..... aga inimesena on täielik jobu
miks? inimesena on ta noor nolk, kuid mitte jobu - mis su definitsioon jobule on? see, kui inimene sõpradehulgas trikke teeb ja muidu tujukas on?
ei ole ta mingi vastasmängijate lööja ega muidu agressor platsil, küll on ta berba stiilis laisk
Ma ei saa ka aru, mis ta siis peaks 24 aastasena tegema? Elama penskari elu? Lugema raamatuid ja jooma klaasike veini kokandusklubi kokkutulekul? Võtke natuke aeg maha ja olge inimlikumad.
Ma ei saa ka aru, mis ta siis peaks 24 aastasena tegema? Elama penskari elu? Lugema raamatuid ja jooma klaasike veini kokandusklubi kokkutulekul? Võtke natuke aeg maha ja olge inimlikumad.
Kas need ongi siis sinu arvates kaks ainsat varianti? Et kui ei pane oma vannituba põlema, ega sõida autosid hunnikusse, siis on tingimata kohe penskari elu kohe? Tsiviliseeritud inimese moodi käitumine ei tule 23-24 aastaselt üldse kõne alla?
Eto'o vaevalt jah, sest Sturridge on olemas ja Lambert ka osteti. Eto'o on väga vana juba, ei ole tal enam seda vajalikku kiirust. Aga Balo tulek tundub aina kindlam. Mul on ausaltöeldes väga kahetised tunded sellega seoses. Ühest küljest Balo on kindlasti kogenum kui varem ja usutavasti ei tegele enam selliste lollustega nagu City ajal. Samuti 16 mil naela maksta 24-aastase väga hea klassiga ründaja eest, kellel on üle 30 mängu Itaalia koondise eest ja üle 30 mängu CL-s...tundub väga hea diil.
Spoiler
Murekoht on aga see, et Balotelli on ise intervjuudes öelnud, et Itaalis mängimine on olnud palju kergem kui Man City-s. Inglismaal võeti tema kallal iga asja pärast, ajakirjanikud ja suvalised inimesed tänavalt olid alati nagu takjad tema küljes. Nagu ka Pirlo ütles, vajab Balo rohkem rahu ja vabadust, mida ta Itaalias leidis. Aga sellegipoolest Balo teenis Itaalias päris palju kollaseid ja ka punaseid. Ta on aja jooksul muutunud, aga endiselt on distsipliiniga probleeme. Kui ta Inglismaal uuesti mängima hakkab, siis arvata võib, et ega talle meedia ja fännide poolt palju hingamisruumi ei anta. Raske näha, et ta Inglismaal eeskujulikult mängima hakkaks ja see võib kogu meeskonna sisekliimale halvasti mõjuda. Suarez eelmisel hooajal Lives käitus ikka üllatavalt hästi, aga Balo ohjes hoidmine? Tõsine väljakutse klubi jaoks kindlasti
Kui Balotelli 16 miljoni eest kasvõi Champions Leagues hästi mängib on ju pmst poolmuidu saadud juba. Kõik muu on boonus.
EDIT: Tuleb välja, et Eto'o on kohe varsti Liverpoolis medicali läbi viimas. Ulme kuidas Liverpool kulutab,
selle transferiga oleks kogu summa 130m£ kanti... ei teagi kas keegi on nii palju aastaga laiaks löönud.
Huvitav kust see palgaraha tuleb. Igatahes põnev tulevärk läheb lahti.
Bayern - Wolfsburg siis eile 2:1 lõpuks. Müller ja Robben paugutasid ilusti. Wolfsburgi poolkaitsja sai ilmselt kogu hooaja "parima" võimaluse luhtamisega hakkama. Mäng muidugi mõlemalt poolt veidi rabe ja kompav aga noh hooaja algus ka alles. _________________ ..||..
Tegin pyhapäeval juba valmis
Milline see neist õige äpp on telole? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.