Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgpalli teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 397, 398, 399 ... 716, 717, 718  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 22:18:36 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks Chelsea väravavaht põlvitama hakkas? Ei oodanud pealelööki?
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 22:21:18 vasta tsitaadiga

1-2 icon_razz.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 22:25:06 vasta tsitaadiga

väga kena kombinatsioon oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 18.08.2014 22:27:28 vasta tsitaadiga

Ulme söödumäng, Fabregase assist ja Schürrle värav. Njaa, juba pre-season viitas, et head ostud Chelsea poolt. aa ja Courtois väravas ka.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 22:34:51 vasta tsitaadiga

Ivanovic 1-3
klassi vahe on selgelt näha
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 22:38:12 vasta tsitaadiga

kotis ka
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 22:41:45 vasta tsitaadiga

Kohtunik eksis, kui penaltit ei andnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.08.2014 22:47:11 vasta tsitaadiga

costa on harjunud laligaga, kus iga puute pealt vigu vilistati ja pendlaid jagati
nüüd näidatakse, kuidas inglismaal mängitakse - noor mees, ehk õpib veel thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 22:57:27 vasta tsitaadiga

Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.08.2014 23:16:46 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2014 23:26:39 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
alpha kirjutas:
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud

Selgelt gk tõmbas mööda paremat jalga käega
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 23:45:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
alpha kirjutas:
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud
Sa vist olid ainuke, kes ei märganud. Poolajal inglise tv kommentaatorid nägid ka kohtuniku selget eksimust, samamoodi eurospordi ja bbc online kommentaatorid. Savi see penalt, kollane oli lihtsalt üleliigne.

Drogba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 18.08.2014 23:46:50 vasta tsitaadiga

Drogba sisse ja pärast 2 aastast pausi Drogba esimene Premieri mäng Chelsea särgis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.08.2014 00:03:34 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
libe kirjutas:
alpha kirjutas:
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud
Sa vist olid ainuke, kes ei märganud. Poolajal inglise tv kommentaatorid nägid ka kohtuniku selget eksimust, samamoodi eurospordi ja bbc online kommentaatorid. Savi see penalt, kollane oli lihtsalt üleliigne.

Drogba thumbs_up.gif
ainult neville tagus, et see on selge pennal, samas olen toda nevillet juba algusest saati vaadanud ja tema hinnangud on väga kõikuvad ja vastuolulised
see, kui väravavahi siidist särk riivab ründaja putsakorki, ei muuda daivimist veaks - robbeni filigraansed langemised MM'il olid selle kõrval nagu rugby kaklused

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 00:07:18 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
alpha kirjutas:
libe kirjutas:
alpha kirjutas:
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud
Sa vist olid ainuke, kes ei märganud. Poolajal inglise tv kommentaatorid nägid ka kohtuniku selget eksimust, samamoodi eurospordi ja bbc online kommentaatorid. Savi see penalt, kollane oli lihtsalt üleliigne.

Drogba thumbs_up.gif
ainult neville tagus, et see on selge pennal, samas olen toda nevillet juba algusest saati vaadanud ja tema hinnangud on väga kõikuvad ja vastuolulised
see, kui väravavahi siidist särk riivab ründaja putsakorki, ei muuda daivimist veaks - robbeni filigraansed langemised MM'il olid selle kõrval nagu rugby kaklused
vaheta prillid välja
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.08.2014 00:16:08 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
libe kirjutas:
alpha kirjutas:
libe kirjutas:
alpha kirjutas:
Selge viga oli. Väravvahil polnud lootustski palli puutuda, mängis puhtalt meest. Burnleyl vedas, sest tegelikult oleks pidanud väravvaht punase saama.
isegi kui aegluubis kordust näidati, siis puudet ei märganud
Sa vist olid ainuke, kes ei märganud. Poolajal inglise tv kommentaatorid nägid ka kohtuniku selget eksimust, samamoodi eurospordi ja bbc online kommentaatorid. Savi see penalt, kollane oli lihtsalt üleliigne.

Drogba thumbs_up.gif
ainult neville tagus, et see on selge pennal, samas olen toda nevillet juba algusest saati vaadanud ja tema hinnangud on väga kõikuvad ja vastuolulised
see, kui väravavahi siidist särk riivab ründaja putsakorki, ei muuda daivimist veaks - robbeni filigraansed langemised MM'il olid selle kõrval nagu rugby kaklused
vaheta prillid välja
olen suurepärase nägemisega, silmakontrollist olen vaid puhta lehega läbinud

selles "kas oli" küsimuses on vaid üks muutuja - poolehoid ja emotsioon
mina võtsin selles kohtumises konkreetses olukorras kohtuniku poole, laliga mentaliteet lõi costal välja - see ei olnud just otsitud pennal, kuid selle peale on ka vedelamad mehed püsti jäänud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.08.2014 01:36:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Die Fans der PSV Eindhoven haben am Rande des 6:1-Heimerfolges gegen NAC Breda gegen die Verbesserung der WLAN-Verbindung im Stadion protestiert.

Die Begründung der Fans ist dabei kurios, aber logisch: Wenn die Anhänger dauernd durch das Gucken auf ihre Smartphones abgelenkt würden, leide die Stimmung im Stadion.
Die Fans präsentierten dazu auch ein Banner mit der Aufschrift: "Fuck Wi-Fi, support the team".


icon_lol.gif
PSV fännid protestisid parema WLANi pärast,kuigi kodus võideti NACi 6:1
põhjenduseks et piixu see parem wifi ,parem toetage kodumeeskonda mitte ärge jõllitage oma smartfööne ainult icon_lol.gif
https://pbs.twimg.com/media/BvVVa6yIMAE_mmh.jpg:large
http://www.sport1.de/de/fussball/fus_international/newspage_938682.html

irwe see teine ,liiga karm
https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/early-doors/fail-worst-two-examples-not-corner-121853645.html
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 19.08.2014 18:00:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
selles "kas oli" küsimuses on vaid üks muutuja - poolehoid ja emotsioon
mina võtsin selles kohtumises konkreetses olukorras kohtuniku poole, laliga mentaliteet lõi costal välja - see ei olnud just otsitud pennal, kuid selle peale on ka vedelamad mehed püsti jäänud

Ega sinu eelarvamuslikkus parem pole. Tuli La Ligast -- järelikult daiver. Sa oled otsuse teinud juba enne sündmuse toimumist.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.08.2014 18:13:56 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
libe kirjutas:
selles "kas oli" küsimuses on vaid üks muutuja - poolehoid ja emotsioon
mina võtsin selles kohtumises konkreetses olukorras kohtuniku poole, laliga mentaliteet lõi costal välja - see ei olnud just otsitud pennal, kuid selle peale on ka vedelamad mehed püsti jäänud

Ega sinu eelarvamuslikkus parem pole. Tuli La Ligast -- järelikult daiver. Sa oled otsuse teinud juba enne sündmuse toimumist.
ei, ma ei pea costat daiveriks

kuid kordust vaadates oli see ikka otsitud penalti thumbs_down.gif
enne käega kokkupuudet lohistas veel varba mättasse icon_lol.gif

https://vine.co/v/M3jBigw6eVu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 18:39:37 vasta tsitaadiga

ma nägin seda hetkel esimest korda ja see on puhtalt otsitud penalt, enne puudet juba valis asendit, kuidas kukkuda icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 22:29:16 vasta tsitaadiga

ManU hankis siis Marcos Rojo - http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2014/Aug/Manchester-United-reach-agreement-to-sign-Marcos-Rojo-from-Sporting-Lisbon.aspx
_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.08.2014 22:32:05 vasta tsitaadiga

zipzic kirjutas:
ManU hankis siis Marcos Rojo - http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2014/Aug/Manchester-United-reach-agreement-to-sign-Marcos-Rojo-from-Sporting-Lisbon.aspx
nani anti asenduseks 1a laenule
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.08.2014 22:32:28 vasta tsitaadiga

CL kvali poolajaks
tsitaat:


Champions League - Qualification August 19
live 43' Besiktas 0 - 0 Arsenal
live 45' FC Koebenhavn 2 - 3 Bayer Leverkusen
live 45' SSC Napoli 0 - 1 Athletic Bilbao
live 45' Salzburg 1 - 0 Malmo FF
live 45' Steaua Bucuresti 0 - 0 PFC Ludogorets Razgrad


SPA supercup on ka huvitaval ajal, me aja järgi keskööl
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 22:34:12 vasta tsitaadiga

VSB hakkas hispaania liigat näitama või jälle karikamängud?
Täna @23.55

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.08.2014 22:47:41 vasta tsitaadiga

http://worldsoccertalk.com/2014/08/19/manchester-united-confirms-16m-signing-of-marcos-rojo-while-nani-joins-sporting-on-loan/

TV6 kannab Besiktase - Arsenali mängu üle thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.08.2014 22:58:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
VSB hakkas hispaania liigat näitama või jälle karikamängud?
Täna @23.55


tsitaat:

Spain - Super Cup August 20
00:00 Real Madrid ? - ? Atletico Madrid
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.08.2014 00:01:19 vasta tsitaadiga

real ei lähe nalja tegema, kõik tähed algrivistuses peale jamesi
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.08.2014 01:49:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

81'
James Rodriguez
1 - 0



irwe
tsitaat:
88'
1 - 1
Raul Garcia
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2014 19:00:21 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
sukerdasin ka midagi, ausalt öeldes ei saanud põris täpselt aru mida selles mängus tegema peab icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Palju siis keegi ava nädalal punkte sai? Ise sain mingi 19 punni ainult. icon_redface.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2014 19:24:24 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.08.2014 20:41:58 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
villu70 kirjutas:
sukerdasin ka midagi, ausalt öeldes ei saanud põris täpselt aru mida selles mängus tegema peab icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Palju siis keegi ava nädalal punkte sai? Ise sain mingi 19 punni ainult. icon_redface.gif
alustuseks pisut üle keskmise 48p
keskmine oli 47p icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


sul need punased ja kollased on siis vastavalt vigastatud ja tõenäoliselt mängus mitte osalevad mängijad - nende hulk on piisav, et punktides hävida

ise vahetasin ma richardsi juba squadist välja, kuna too on selline soso mees mancity's, kuigi oleks pidanud hoopis rosicky kellegi teise vastu vahetama, kes kindlasti põhis on

selles fantasy footballis ei ole oluline, kas mees on väga hea mängija või mitte, peaasi, et platsil on
poonuseks muidugi värava puhtana hoidmine või siis värava löömine

turvaline on valida kaitsjaid klubist, kel on kõige rohkem puhtaid väravaid samas ründajaid või keskvälja, kes skoorivad enim

eriti hea on, kui topscorer squadis on ka ühtlasi kapten, kuna sel juhul saab veel boonuspunkte thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2014 20:04:46 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/liverpool-ja-ac-milan-joudsid-balotelli-uleminekusummas-kokkuleppele.d?id=69585639
tsitaat:
Inglise meedia teatel seisab üleminek nüüd vaid Balotelli lepinguläbirääkimiste taga. Väidetavalt nõuab Balotelli endale 125 000-naelast (312 154-eurost) nädalapalka.

Balotelli debüütmänguks Liverpoolis võib saada esmaspäevane kohtumine tema endise koduklubi Manchester City vastu.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.08.2014 20:31:05 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2014 20:31:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/liverpool-ja-ac-milan-joudsid-balotelli-uleminekusummas-kokkuleppele.d?id=69585639
tsitaat:
Inglise meedia teatel seisab üleminek nüüd vaid Balotelli lepinguläbirääkimiste taga. Väidetavalt nõuab Balotelli endale 125 000-naelast (312 154-eurost) nädalapalka.

Balotelli debüütmänguks Liverpoolis võib saada esmaspäevane kohtumine tema endise koduklubi Manchester City vastu.

nohh-jahh..... erilisi rõõmuhõiskeid siitpoolt ei tule.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2014 20:34:57 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/liverpool-ja-ac-milan-joudsid-balotelli-uleminekusummas-kokkuleppele.d?id=69585639
tsitaat:
Inglise meedia teatel seisab üleminek nüüd vaid Balotelli lepinguläbirääkimiste taga. Väidetavalt nõuab Balotelli endale 125 000-naelast (312 154-eurost) nädalapalka.

Balotelli debüütmänguks Liverpoolis võib saada esmaspäevane kohtumine tema endise koduklubi Manchester City vastu.

nohh-jahh..... erilisi rõõmuhõiskeid siitpoolt ei tule.

mitu punast hooaja lõpuks saab.....pakun 4
krt, 1 mängu juba peetud, pakun 3 icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 21.08.2014 20:37:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.08.2014 20:37:01 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/liverpool-ja-ac-milan-joudsid-balotelli-uleminekusummas-kokkuleppele.d?id=69585639
tsitaat:
Inglise meedia teatel seisab üleminek nüüd vaid Balotelli lepinguläbirääkimiste taga. Väidetavalt nõuab Balotelli endale 125 000-naelast (312 154-eurost) nädalapalka.

Balotelli debüütmänguks Liverpoolis võib saada esmaspäevane kohtumine tema endise koduklubi Manchester City vastu.

nohh-jahh..... erilisi rõõmuhõiskeid siitpoolt ei tule.
peale seda ei löö gerrard enam ühtegi penaltit icon_lol.gif


Link


anyway premier league läheb põnevamaks thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 21.08.2014 21:54:05 vasta tsitaadiga

oi ei, seda poleks küll vaja, et Balotelli Liverpooli. Suarez ära ja Balotelli asemele? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.08.2014 21:58:05 vasta tsitaadiga

Suarez hammustab, Mario laseb ikka leegiga hoopis
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2014 22:44:07 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
oi ei, seda poleks küll vaja, et Balotelli Liverpooli. Suarez ära ja Balotelli asemele? icon_rolleyes.gif

just..... alles saime ühest perverdist lahti, nüüd enam-vähem samasugune "huinjaa" asemele.
väravaid võib ju lüüa ja ka vahest päris hästi mängida..... aga inimesena on täielik jobu
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.08.2014 22:53:29 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
RedFusion kirjutas:
oi ei, seda poleks küll vaja, et Balotelli Liverpooli. Suarez ära ja Balotelli asemele? icon_rolleyes.gif

just..... alles saime ühest perverdist lahti, nüüd enam-vähem samasugune "huinjaa" asemele.
väravaid võib ju lüüa ja ka vahest päris hästi mängida..... aga inimesena on täielik jobu
miks? inimesena on ta noor nolk, kuid mitte jobu - mis su definitsioon jobule on? see, kui inimene sõpradehulgas trikke teeb ja muidu tujukas on?
ei ole ta mingi vastasmängijate lööja ega muidu agressor platsil, küll on ta berba stiilis laisk icon_rolleyes.gif

mida sa 23/24a tegid?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 09:21:55 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ka aru, mis ta siis peaks 24 aastasena tegema? Elama penskari elu? Lugema raamatuid ja jooma klaasike veini kokandusklubi kokkutulekul? Võtke natuke aeg maha ja olge inimlikumad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 12:25:10 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/liverpool-tahab-balotelli-korvale-tuua-ka-samuel-etoo.d?id=69586971
Homme ootame siis kolmandat uudist icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 22.08.2014 12:38:22 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Ma ei saa ka aru, mis ta siis peaks 24 aastasena tegema? Elama penskari elu? Lugema raamatuid ja jooma klaasike veini kokandusklubi kokkutulekul? Võtke natuke aeg maha ja olge inimlikumad.

Kas need ongi siis sinu arvates kaks ainsat varianti? Et kui ei pane oma vannituba põlema, ega sõida autosid hunnikusse, siis on tingimata kohe penskari elu kohe? Tsiviliseeritud inimese moodi käitumine ei tule 23-24 aastaselt üldse kõne alla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.08.2014 12:59:06 vasta tsitaadiga

Seda Eto'o ja Balotelli koos juttu ma nüüd küll elusees ei usuks. Sturridge on ju olemas.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 22.08.2014 18:18:50 vasta tsitaadiga

Eto'o vaevalt jah, sest Sturridge on olemas ja Lambert ka osteti. Eto'o on väga vana juba, ei ole tal enam seda vajalikku kiirust. Aga Balo tulek tundub aina kindlam. Mul on ausaltöeldes väga kahetised tunded sellega seoses. Ühest küljest Balo on kindlasti kogenum kui varem ja usutavasti ei tegele enam selliste lollustega nagu City ajal. Samuti 16 mil naela maksta 24-aastase väga hea klassiga ründaja eest, kellel on üle 30 mängu Itaalia koondise eest ja üle 30 mängu CL-s...tundub väga hea diil.

Spoiler Spoiler Spoiler


Murekoht on aga see, et Balotelli on ise intervjuudes öelnud, et Itaalis mängimine on olnud palju kergem kui Man City-s. Inglismaal võeti tema kallal iga asja pärast, ajakirjanikud ja suvalised inimesed tänavalt olid alati nagu takjad tema küljes. Nagu ka Pirlo ütles, vajab Balo rohkem rahu ja vabadust, mida ta Itaalias leidis. Aga sellegipoolest Balo teenis Itaalias päris palju kollaseid ja ka punaseid. Ta on aja jooksul muutunud, aga endiselt on distsipliiniga probleeme. Kui ta Inglismaal uuesti mängima hakkab, siis arvata võib, et ega talle meedia ja fännide poolt palju hingamisruumi ei anta. Raske näha, et ta Inglismaal eeskujulikult mängima hakkaks ja see võib kogu meeskonna sisekliimale halvasti mõjuda. Suarez eelmisel hooajal Lives käitus ikka üllatavalt hästi, aga Balo ohjes hoidmine? Tõsine väljakutse klubi jaoks kindlasti beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 23.08.2014 00:34:56 vasta tsitaadiga

Kui Balotelli 16 miljoni eest kasvõi Champions Leagues hästi mängib on ju pmst poolmuidu saadud juba. Kõik muu on boonus.

EDIT: Tuleb välja, et Eto'o on kohe varsti Liverpoolis medicali läbi viimas. Ulme kuidas Liverpool kulutab,
selle transferiga oleks kogu summa 130m£ kanti... ei teagi kas keegi on nii palju aastaga laiaks löönud.
Huvitav kust see palgaraha tuleb. Igatahes põnev tulevärk läheb lahti.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2014 12:43:56 vasta tsitaadiga

jeesus188, tegid oma fantasy meeskonna valmis icon_question.gif

WhoScored.com uuendas oma lehte pisut
http://www.whoscored.com/Articles/4abtd9ggtkm9jimqugzboa/Show/UPDATE-New-Match-Centre-Chalkboard-and-Tables-Launched!

roppu moodi infot, tahvlilt on lihtsalt näha, kuidas keegi performis thumbs_up.gif
veitsa keerulisem ehk kui varem, aga andmeid hulka rohkem icon_cool.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2014 12:55:18 vasta tsitaadiga

Bayern - Wolfsburg siis eile 2:1 lõpuks. Müller ja Robben paugutasid ilusti. Wolfsburgi poolkaitsja sai ilmselt kogu hooaja "parima" võimaluse luhtamisega hakkama. Mäng muidugi mõlemalt poolt veidi rabe ja kompav aga noh hooaja algus ka alles.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2014 12:57:12 vasta tsitaadiga

Tegin pyhapäeval juba valmis thumbs_up.gif
Milline see neist õige äpp on telole?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2014 13:02:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tegin pyhapäeval juba valmis thumbs_up.gif
Milline see neist õige äpp on telole?

http://www.premierleague.com/en-gb/news/news/2014-15/aug/fantasy-premier-league-2014-15-app-available.html

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgpalli teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 397, 398, 399 ... 716, 717, 718  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.