|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
12.08.2014 16:54:46
|
|
|
Kui ringrada soovid sõita, siis neist kolmest sobib ainult Project Cars selleks.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
12.08.2014 17:03:45
|
|
|
Ma tean, et pole väljas, aga info ja treilerite põhjal midagi ikka on teada juba.. Driveclubi kohta oli päris palju inffi juba, teiste kohta pole jõudnud veel ise väga uurida, mõtlesin, et äkki see töö on juba kellegi poolt tehtud
Ja rallimängu ilmselt raske ehku peale ostma minna, ilmselt parim valik ikka oodata mingeid demosid või asju, et saaks ise proovida ja siis valik ära teha. Aga muidu muudel juhtudel tundub eeltellimine ahvatlev valik, nt The Crew on juba Euronicsis 57€-ga saadaval.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.08.2014 17:21:31
|
|
|
driveclub on kuskil seal arcade ja poolsimu vahepeal. sihitakse eelkõige gridide pihta. evolution studios on varem teinud wrc ja motorstormi.
project cars on simu. slightly mad studios tegi nfs shifti ja project cars on sealt simu poole suundunud.
the crew on openworld. eden games oli mõlema test drive unlimitedi taga.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
14.08.2014 16:35:27
|
|
|
whoever is lending their game will basically be lending both their game AND their PS4.
If your friend wants to borrow a game for an hour or so, it means you won't be able to use your PS4 during that time – unless it's to assist, disrupt, or just plain troll your friend.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007

|
18.08.2014 05:45:53
|
|
|
| See, et online on tasuline küll imeb veits. Ega keegi ei oska öelda palju tasuta kaasa tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
18.08.2014 09:05:34
|
|
|
| tasuta ei tule sul küll midagi.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.08.2014 10:24:03
|
|
|
uue konsooliga tuleb 30 päeva + trial kaasa... aga kehtib ainult uuele kliendile vist, minule ei pakkunud tasuta, näitas, et on, aga aktiveerida ei saa...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007

|
18.08.2014 10:25:44
|
|
|
Damn kus nüüd füüri hakkab minema. Mul psn account juba olemas enne, ilmselt siis ei saa midagi kaasa.
Peaks mingi odava pela ka kuskilt vaatama.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.08.2014 10:27:41
|
|
|
50.- aastas.
+ on mõni tasuta mäng kah olemas, pluss soodukad...
kasutatud mängud on juba päris hea hinnaga, aasta lõpus peaks häid asju tulema, need muidugi on täis hinnaga esialgu
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Squekky
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2012
|
20.08.2014 15:02:45
|
|
|
| Kuidas keegi omale selle PlayStation Eye teleka peale kinnitanud on? Ise panin nende nätsudega kinni, nendega ka vaevaliselt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Squekky
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2012
|
20.08.2014 17:53:42
|
|
|
| Eestis pole sellist vidinat kuskil saadaval? Oskavad ikka raha teha, varsti peab juhtme ka eraldi ostma...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.08.2014 18:07:29
|
|
|
Squekky, keegi ei käse ju kaamerat teleka peale kinnitada/asetada - mõttetu virisemine
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Squekky
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2012
|
20.08.2014 19:52:01
|
|
|
Just Dance 2014 jaoks vaja teleka peale ju.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
20.08.2014 19:53:22
|
|
|
| Squekky kirjutas: |
Just Dance 2014 jaoks vaja teleka peale ju.  |
ega seal vahet pole kus see kaamera on..
selle mängu tracing on ikka suuremat sorti CRAP:P
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
21.08.2014 17:11:50
|
|
|
Hmm ma nüüd ei teagi, kas osta sealt või Surfdatast või üldse digiboomist.. See faunder tundub veidi sketchy, nende HV lehel oli just garantii asjus paar negatiivset kommentaari. See, et tegu on USA konsooliga mind eriti ei häiri - playstation 3'l oli reaalselt ainult üks region-locked mäng (persona 4 arena) ja see tuli USAs aasta aega VAREM välja kui euroopas
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.08.2014 17:29:26
|
|
|
| faunder ( fauni kaubandus päris pikalt turul olnud ) kohe kindlasti kahtlasem pole kui miski tundmatu digiboom või siis surfdata ( kus on tarne minimaalselt 2 nädalat igal asjal) ei saa aru miks seda surfdatat siin üldse listis hoitakse. Tahad kindlapeale minna võtta galadorist.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
21.08.2014 17:34:13
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| faunder ( fauni kaubandus päris pikalt turul olnud ) kohe kindlasti kahtlasem pole kui miski tundmatu digiboom või siis surfdata ( kus on tarne minimaalselt 2 nädalat igal asjal) ei saa aru miks seda surfdatat siin üldse listis hoitakse. Tahad kindlapeale minna võtta galadorist. |
Galadoris 367.60€ maksval konsoolil on ainult 1 aastat garantiid ning 2 aastaga garantii jaoks peab välja käima 401.60€
Eks ma mõtlen veits, täna õhtul teen tellimuse ära igatahes..
USA konsoolile võib lihtsalt EU juhtme (mis faunderis pidavat kaasas olema, toote nime järgi vähemalt) taha lükata ja kõik töötab nii nagu peaks?
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
viimati muutis NekoRobin 21.08.2014 17:58:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
21.08.2014 17:44:23
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| faunder ( fauni kaubandus päris pikalt turul olnud ) kohe kindlasti kahtlasem pole kui miski tundmatu digiboom või siis surfdata ( kus on tarne minimaalselt 2 nädalat igal asjal) ei saa aru miks seda surfdatat siin üldse listis hoitakse. Tahad kindlapeale minna võtta galadorist. |
Galadoris 367.60€ maksval konsoolil on ainult 1 aastat garantiid ning 2 aastaga garantii jaoks peab välja käima 401.60€
Eks ma mõtlen veits, täna õhtul teen tellimuse ära igatahes |
aastase garantii eest maksta 35 euri lisaks on debiilsus
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
21.08.2014 17:46:15
|
|
|
| garantii võib olla aasta, aga eestis müüdavatele seadmetele on alati 2 aastane pretensioonide esitamise aeg
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.08.2014 17:46:31
|
|
|
| kas nad olenemata sellest et tegu on US turu jaoks toodetud masinaga, pole kohustatud EU piires seda müügiks pakkudes eraisikutele 2.a garantiid pakkuma ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
21.08.2014 17:50:05
|
|
|
Lugege nüüd paari viimase lk. postitusi/arutlusi - pole mõtet iga nädal samast asjast "jahuda"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
21.08.2014 18:21:16
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Lugege nüüd paari viimase lk. postitusi/arutlusi - pole mõtet iga nädal samast asjast "jahuda"  |
Enamus küsimustele sain vastused kuid selline küsimus jäi siiski õhku, et kas USA konsooli eestis kasutada on safe? Et lihtsalt eu kaabel taha ja kõik? Faunis toote nime (PlayStation 4 500GB US + EU Plug) järgi pakuks, et sellel on see EU juhe kohe kaasas olemas ka.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
21.08.2014 22:30:56
|
|
|
Keegi valge PS4 ka hangib?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
21.08.2014 22:32:10
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
Keegi valge PS4 ka hangib?  |
kui oleksin ostja valiksin kindlasti valge
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
22.08.2014 18:55:14
|
|
|
Ma müüsin oma musta maha ,et valge saada
Game-is hetkel koos Destiny-ga on bundle vaid £349
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi1987
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2010
|
24.08.2014 22:20:26
|
|
|
Tekkis selline probleem et masin ei lase psn kontole sisse logida. Tuleb ette selline kiri ***Cannot connect to the server within the time limit (WV-33907-2)***
Oman 365 päeva live ja ennem kõik töötas. nüüd lambist järsku selline jama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
24.08.2014 22:25:35
|
|
|
| taavi1987 kirjutas: |
Tekkis selline probleem et masin ei lase psn kontole sisse logida. Tuleb ette selline kiri ***Cannot connect to the server within the time limit (WV-33907-2)***
Oman 365 päeva live ja ennem kõik töötas. nüüd lambist järsku selline jama. |
DDOS rünnak
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi1987
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2010
|
24.08.2014 22:31:23
|
|
|
| Palun selgitage mis see minujaoks tähendab ja kuidas ma selle probleemi lahendama peaksin? Pole kunagi selliste värkidega tegelema pidanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
24.08.2014 22:41:25
|
|
|
See tähendab, et proovi homme uuesti.
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
24.08.2014 22:41:37
|
|
|
| taavi1987 kirjutas: |
| Palun selgitage mis see minujaoks tähendab ja kuidas ma selle probleemi lahendama peaksin? Pole kunagi selliste värkidega tegelema pidanud. |
Sa ei saa midagi teha sinna. Sony võrk on kerge rünnaku all kannatamas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
25.08.2014 19:07:46
|
|
|
| Kas nüüd müügisolevad ps4 on normaalsete pultidega, või kuluvad need kummijullad ikka ära?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
25.08.2014 21:46:29
|
|
|
Sai ka Destiny bundle Euronicsist tellitud, eks näis
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
25.08.2014 22:26:55
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas nüüd müügisolevad ps4 on normaalsete pultidega, või kuluvad need kummijullad ikka ära? |
Siiani minukäest oma 15+ PS4-ja läbi käinud, nendest 1/3 on puldid kulunud olnud. Ma ei ta kuidas Eestis, aga siin viid Game poodi ja saad pakendist tutika vastu (kui tsekk olemas muidugi).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johannes s
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2013
|
25.08.2014 23:31:22
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas nüüd müügisolevad ps4 on normaalsete pultidega, või kuluvad need kummijullad ikka ära? |
Siiani minukäest oma 15+ PS4-ja läbi käinud, nendest 1/3 on puldid kulunud olnud. Ma ei ta kuidas Eestis, aga siin viid Game poodi ja saad pakendist tutika vastu (kui tsekk olemas muidugi). |
Oeh, Eestis tassid SONY garantiiremonti teostavasse urkasse ja seal läheb kuni 2 nädalat aega. Nad tellivad uusi pulte vastavalt vajadusele, nii et kohe anda enamasti pole (kui just ei peaks kuidagi üle olema jäänud vms)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
25.08.2014 23:32:15
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas nüüd müügisolevad ps4 on normaalsete pultidega, või kuluvad need kummijullad ikka ära? |
Mul eelmise aasta detsembrist ja pole midagi kulunud. Eks need esimestel pultidel olevad defektid rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
27.08.2014 20:50:19
|
|
|
Ostaks kah PS4 ära aga pole ühtegi huvitavat bundle't kohanud Eestis.
Tundub, et nüüd on ka kõik vanemad üsna otsas (Watch Dogs bundle mis eriti ei huvitagi, Second Son bundle) ja ainuke valik kui ei taha tavalist on Destiny (mingi jalka oma kah vist aga see ei huvita).
Valge PS4 on minu arust üsna hea valik aga mäng on nagu ta on.. beta ajal sai proovitud, tundus väga üksluine ja laisalt tehtud mäng (missioonid viivad ühte ja samasse kohta, iga kord lihtsalt kuskil pöörad teisse suunda ja liigud natukene teist koridori mööda ning ongi 10 "erinevat missiooni valmis". Kindlasti mõne aja pärast usun territoorium läbi tehtud ja liigutakse edasi, aga betas oli ju üks ja sama ala koguaeg. Samuti oli varem jäänud mulje kui rohkem avatud mängust, liigu ringi ja avasta. Nüüd aga "lendad" missiooni asukohta millel alati sama animatsioon... pmst ongi kogu mängu point, et visatakse kuskile kohta, tulista kõik surnuks ja sind teleporditakse tagasi baasi..isegi spaceship'i ei saa juhtida ). Kui juba mäng kaasas, siis isegi mängiks, äkki läheb huvitavaks aga pigem võtaks mõne parema komplekti.
Sellest ka küsimus, mis liiki bundle'id on lähiajal oodata? Amazonis märkasin The Last of Us bundle't mille hea hinna puhul (odavam kui Destiny oma) parem võtaks aga Eestis pole seda näinud. Usun, et millalgi tuleb ka GTA5 bundle nagu PS3 puhul oli aga ise pole sellest veel mingit infot kuulnud. Keegi veel mingitest kuulnud? No mitte kuidagi ei taha tavalist komplekti, ei tea miks Samas ei taha ka oodata suvaliselt, et küll kunagi midagi paremat tuleb. Huvitavaid mänge ju mitmeid tulemas (The Witcher 3, MGS: Phantom Pain jne), niiet järgmised aastad komplekte kindlasti rohkem aga nii jäädki ootama...
Shade, on sul Euronics'isse midagi lisandumas? Nagunii arvatavasti võtan sealt (vähemalt Destiny bundle kui muud ei tule). Ja kas ka valgeid pulte tulemas mis Destiny komplektile juurde sobiksid?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
27.08.2014 20:53:18
|
|
|
Miks sul just bundlet vaja on ? Bundle puhul va siis destiny ( valge konsool ?) pole ju muud head kui see, et mäng on kaasas ?
Bundle hinnad on minuarust mõttetult kirved, palju odavam on eraldi konsool osta ja siis mäng mis meeldib, selle eest lisa maksta et karp ilus värviline on on minuarust natuke kahtlane.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
27.08.2014 21:03:02
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Miks sul just bundlet vaja on ? Bundle puhul va siis destiny ( valge konsool ?) pole ju muud head kui see, et mäng on kaasas ?
Bundle hinnad on minuarust mõttetult kirved, palju odavam on eraldi konsool osta ja siis mäng mis meeldib, selle eest lisa maksta et karp ilus värviline on on minuarust natuke kahtlane. |
Tavaliselt bundle'd ongi head sest natukene odavamad. Alguses mõtlesingi, et miks mitte võtta Destiny bundle. Valge versioon meeldib rohkem kui must ja saab mängu samuti odavalt. Kui võrrelda samas Euronicsis müüdava lihtsalt konsooliga, siis hinnavahe 30€. Nüüd aga jah, hinnad konsoolil langenud ja erinevates poodides meil leiab ka alla 400€, siis pole see bundle hinda väärt (muidugi teine asi on see, et kui normaalsed need teised poed on ja mis regiooni konsooli nad ikka müüvad. Jäänud mulje, et ju ikka US, mitte EU, siis ma nende hindadega ei võrdleks).
Aga jah, muidu ei meeldi ka karp Viimati sai PS3 tagasi ostetud siis kui oli The Last of US / GT6 bundle ja oli kohe uhke tunne
Aga alati ei pea isegi mäng komplektis olema. Välismaal leidub ka nt 2 puldiga komplekte või siis mõni vanem mäng (nt Black Flag) + pult + kõrvaklapid või isegi kaamera (mida niisama ei ostaks küll). Eestis on selle valikuga nii nagu ta on
PS4 ostes nagunii võtan juurde ka teise puldi ja mõned mängud, niiet kui saaks natukene soodsamalt mõne komplekti, siis oleks hea.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
27.08.2014 21:09:52
|
|
|
Seda küll kui on miski mõistlik bundle, aga EU Versioon on faunis näiteks 371€ tellisin ise selle, ja last of us sai ka foorumist võetud 30€ eest.
Amazon.uk arvas, et last of us bundle mõistlik hind koos postiga oleks 640€ , siinmaal pole sellist bundlet üldse kuskil silma jäänudki.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
28.08.2014 14:40:17
|
|
|
| Kuidas Faun'is see EU versioon nii odav on? 50 eur vahe Euronicsiga? millest selline erinevus....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.08.2014 14:46:19
|
|
|
| Aurah kirjutas: |
| Kuidas Faun'is see EU versioon nii odav on? 50 eur vahe Euronicsiga? millest selline erinevus.... |
fauni 371 EU variandil GAR 1.a pretensioone 2 ja nende 406 variandil 2.a GAR nagu euronicsis.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.08.2014 17:03:32
|
|
|
euronicsis pole ka garantii 2 aastat, kuskil pole, teine aasta ei ole enam garantii ametlikult...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
28.08.2014 17:58:40
|
|
|
| iir kirjutas: |
| euronicsis pole ka garantii 2 aastat, kuskil pole, teine aasta ei ole enam garantii ametlikult... |
Seaduse järgi jah pole, kuid kui 2 aasta jooksul probleemid, siis vahetatakse konsool ilma probleemita välja.
Bundletest - kui nüüd tuleb GTA5 siiski see aasta, saame ka selle PS4 bundleid. Enne seda peaks midagi veel tulema (driveclub bundle kui õieti mäletan).
Miks hinnad veebipoodides odavamad? Must turg, tuuakse traderite käest, aga samas nendega see oht, et ametlik remondi partner võib garantii teenusest loobuda, kuna konsool pole liikunud läbi ametlikku kanali. Viimane kord oli kellelgi läbi Galadori ostetud xbox one kosnooliga nii, et see saadetakse kuhugile jumal teab kuhu ja millal tagasi saab - kes seda teab. Eks igainimene otsustab ise, kust ta ostab - mina ei hakka asja pähe määrima - teen mis enda võimuses, et oleks natukenegi värvikirevam ja mitmekülgsem see eesti psikene turukene
EDIT: Valget pulti hetkel veel hinnakirjas pole, kuid mingil hetkel ikka tulevad. Alles saime Punase ja sinise valikusse lõpuks.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
28.08.2014 18:31:02
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| EDIT: Valget pulti hetkel veel hinnakirjas pole, kuid mingil hetkel ikka tulevad. Alles saime Punase ja sinise valikusse lõpuks. |
Tänud info eest. Eks ma siis ootan millal ka valge pult ilmub, siis ostan koos Destiny valge konsooliga (loodan et need mingi piiratud koguses pole?). Praegu ei hakka konsooli ostma, nagunii plaan oli tööle üles panna aga seal rahva rõõmuks oleks ikka vaja mitu pulti
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|