Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 396, 397, 398 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 19.08.2014 17:14:14 vasta tsitaadiga

Äkki sõber mängib unranked serverites siis? Kui selliseid on olemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 19.08.2014 17:42:51 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Äkki sõber mängib unranked serverites siis? Kui selliseid on olemas icon_biggrin.gif

Unranked täitsa olemas isegi, zombie mod on olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2014 18:10:53 vasta tsitaadiga

Kas mõni windows 8.1 omanik peale tänast(eilset vist juba tegelikkuses) uuendust on märganud fpsi langemist?
EDIT: jutt on windowsi uuendusest


viimati muutis MeaDz 19.08.2014 18:26:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 19.08.2014 18:24:02 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Kas mõni windows 8.1 omanik peale tänast(eilset vist juba tegelikkuses) uuendust on märganud fpsi langemist?


Ma eitea millest mul on tingitud aga lasin uuesti 8.1 peale ja need paar päeva on BF4 mul windowsi crashind ainukesena... Vahepeal viskab bluescreeni erroriga CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT errori mis on tingitud prosest(Mul on clockitud) v lihtsalt jookseb pilt kokku ja tuleb imelik hääl ehk freeze. Näidis siin - 2:40 https://www.youtube.com/watch?v=o-wJ4-eAAWw . Mõlema probleemiga saan 30+ min pelada. Mis viga kutid?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 19.08.2014 18:47:57 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
MeaDz kirjutas:
Kas mõni windows 8.1 omanik peale tänast(eilset vist juba tegelikkuses) uuendust on märganud fpsi langemist?


Ma eitea millest mul on tingitud aga lasin uuesti 8.1 peale ja need paar päeva on BF4 mul windowsi crashind ainukesena... Vahepeal viskab bluescreeni erroriga CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT errori mis on tingitud prosest(Mul on clockitud) v lihtsalt jookseb pilt kokku ja tuleb imelik hääl ehk freeze. Näidis siin - 2:40 https://www.youtube.com/watch?v=o-wJ4-eAAWw . Mõlema probleemiga saan 30+ min pelada. Mis viga kutid?


Pakun, et seepärast: http://www.digitaltrends.com/computing/microsoft-pulls-last-weeks-windows-8-1-update-users-report-blue-screens-death-restart-loops/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 19.08.2014 20:23:20 vasta tsitaadiga

battlear, See ei ole nüüd küll sinu asi arutada! Sealt need külajutud tulevad.
Pigem ei soovi , et keegi seadeid muudaks. Ükskõik milliseid seadeid mängust ja neid saab muuta päris palju, kõik ei ole ka endal meeles. Kui pelad siis tahes tahtmata hakkad seadeid näppima icon_wink.gif
madness, Aitäh, ise ei tulnudki selle peale. (kuid seadistuse näppimisel on oht endine)
MeaDz, W8.1 Fps hakkas troppima sinna 10 peale ja nii vahest resa aitas vahest mitte, vahest pika raundi ajal kukkus ja jäi 40fps või kukkus veelgi. Lasin uuesti windoosa peale ja mängu ka ning sain korda.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2014 22:15:35 vasta tsitaadiga

Mul enne jooksis väga puhtalt mäng ja nüüd kui täna uuendasin Windowsi ära, oli fps tunduvalt madalam. Tihti käis ka alla 20 ära, mida varem polnud iial juhtunud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 20.08.2014 10:38:30 vasta tsitaadiga

Paljud kiitsid siin, et bulldog on jube niitja? Sain ka selle siis lahti ja lootused, et mehi hakkab langema nüüd nagu loogu ei vasta lootustele. Esiteks sihikut ühes punktis hoida võimatu, väristab mis kurat nagu oleks jube pohmakas . ja kui just tuled m4 pealt üle siis neid kahte ei anna võrrelda.
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.08.2014 11:03:35 vasta tsitaadiga

Starting at 11:00 (UTC+3) and rolling out during the day, BF4 multiplayer will be unavailable for a few hours due to maintenance.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2014 11:18:30 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Paljud kiitsid siin, et bulldog on jube niitja? Sain ka selle siis lahti ja lootused, et mehi hakkab langema nüüd nagu loogu ei vasta lootustele. Esiteks sihikut ühes punktis hoida võimatu, väristab mis kurat nagu oleks jube pohmakas . ja kui just tuled m4 pealt üle siis neid kahte ei anna võrrelda.


icon_biggrin.gif

ma ei oska midagi öelda, tõmblen siiamaani naerukrampides

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.08.2014 11:48:09 vasta tsitaadiga

Minu meelest niidab bulldog hästi küll,kui ikka vastasele pihta saad icon_biggrin.gif


terve päev otsa täna siis on multiplayer maas ? viimasel ajal on suht tihti neid maasolekuid,,kuigi midagi erilist paremaks küll pole läinud... ikka üks jama teise otsa... kord viskab pool mängu pealt välja et mingi error connecting to EA servers vms... siis mingi faking bf4.exe has stooped responding ... ja krdi häkkereid ja aimbotte täis serverid thumbs_down.gif aga noh kuna mäng on fun siis ,hambad ristis kuidagi kannatab mängida vahest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2014 11:51:24 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/videos/reality-check-do-we-need-60-fps-on-ps4-and-xbox-on/2300-6415658/

Soovitan seda ka lugeda

The Effects of Frame Rate and Resolution on Users Playing First Person Shooter Games

http://web.cs.wpi.edu/~claypool/papers/fr-rez/

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.08.2014 12:19:04 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
aim17 kirjutas:
Paljud kiitsid siin, et bulldog on jube niitja? Sain ka selle siis lahti ja lootused, et mehi hakkab langema nüüd nagu loogu ei vasta lootustele. Esiteks sihikut ühes punktis hoida võimatu, väristab mis kurat nagu oleks jube pohmakas . ja kui just tuled m4 pealt üle siis neid kahte ei anna võrrelda.

icon_biggrin.gif

ma ei oska midagi öelda, tõmblen siiamaani naerukrampides
BULLDOG teeb samamoodi nagu SCAR-H max damaget 34, teised AR-id teevad max 25. Kui pihta lased saad vastase 3 kuuliga maha, heashoti puhul lausa kahega. Sinu puhul soovitaks vastastele pihta lasta icon_biggrin.gif


Bulldogil on SCAR-H'iga võrreldes oluliselt vähem stabiilsust.
Proovisin Bulldogi ka aga lõpuks jäin ikka SCAR-H juurde.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 20.08.2014 13:08:18 vasta tsitaadiga

Kurram kui lihtne on vahel endale cheateri märk külge saada. Lihtsalt tühisest asjast. Sattusin eile ühe tüübiga head-to-head olukorda. Tema väänas mulle terve salve tühjaks ja mina temale. Kummalgi dammi ei tekkinud. Ja kui ta siis salve vahetama hakkas ja mina üritasin hoopis püstolit haarata, sattusid mulle kogemata kätte pedaalid. Mõtlesin et nali naljaks, kuid tasub ära proovida. Hüppasin ligi ja andsin suraka. Heh- korda läks. Ja oi kurja mis ving siis servus lahti läks. Lihtsalt tühisest defib killist icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 20.08.2014 13:10:41 vasta tsitaadiga

Kas reinstall võib selle "mängust desktopile crashi" parandada? Ei leidnud konkreetset lahendust, ehk on keegi kursis?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 20.08.2014 13:25:36 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Minu meelest niidab bulldog hästi küll,kui ikka vastasele pihta saad icon_biggrin.gif



Seda minagi, et pihta saada on sitt, see see jama ongi, et väriseb nagu vana kurat käes....Teistega tikin ühte kohta paar kuuli ja asi tehtud sellega täristan terve salve ei tea kuhu ja heas usun loodan, et siis mõni luul pihta läks........

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 20.08.2014 14:27:41 vasta tsitaadiga

krt, amd kupongid enam ei kehti.. fuxored.. 2 kupongi raisus
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.08.2014 14:50:43 vasta tsitaadiga

Naysayer, Kui palju sul vahemälu on?
aim17, Eks pead vähe lisadega kombineerima, siis saad stabiilseks. Praktiliselt kõik relvad saab jooksma.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.08.2014 19:40:59 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Minu meelest niidab bulldog hästi küll,kui ikka vastasele pihta saad icon_biggrin.gif


terve päev otsa täna siis on multiplayer maas ? viimasel ajal on suht tihti neid maasolekuid,,kuigi midagi erilist paremaks küll pole läinud... ikka üks jama teise otsa... kord viskab pool mängu pealt välja et mingi error connecting to EA servers vms... siis mingi faking bf4.exe has stooped responding ... ja krdi häkkereid ja aimbotte täis serverid thumbs_down.gif aga noh kuna mäng on fun siis ,hambad ristis kuidagi kannatab mängida vahest icon_biggrin.gif


mul pole midagi maas olnud

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 20.08.2014 22:29:09 vasta tsitaadiga

busta, täpselt kuus
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.08.2014 23:56:17 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
busta, täpselt kuus

Vaata kui palju mängu ajal kasutab. Kui kolmes alt tabil kokku pani siis jäi neljast gigast väheks...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 21.08.2014 10:41:14 vasta tsitaadiga

Kuidas bf4-s oma tiimi lontruseid karistada saab, kes mul kuuli kogu aeg selga saadavad? Kas pgup? Ei näe nagu tulemust.
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 21.08.2014 11:20:01 vasta tsitaadiga

!punish töötab paljudes serverites. Löö !rules sisse ja vaata, mida pakutakse icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 21.08.2014 13:43:16 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
!punish töötab paljudes serverites. Löö !rules sisse ja vaata, mida pakutakse icon_wink.gif


Vahel on ka selleks käsuks /punish.

Üldiselt tasub ikka hinnata: a) kas asi toimus kogemata; b) kas tegelane vabandas / ei vabandanud; c) ega tervet oma tiimi sellega löögi alla ei seata, kui sa näiteks oma pisikesest solvumisest ülihead kopterijuhti karistad või näiteks jääb tiimi poolt seetõttu eesmärk täitmata.

On olemas ka käsud !forgive või /forgive, mida tasuks alati kasutada, kui su tiimikaaslane sind kogemata tappis ja ka vabandas selle pärast.

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 21.08.2014 14:50:16 vasta tsitaadiga

Helbeke kirjutas:
battlear kirjutas:
!punish töötab paljudes serverites. Löö !rules sisse ja vaata, mida pakutakse icon_wink.gif


Vahel on ka selleks käsuks /punish.

Üldiselt tasub ikka hinnata: a) kas asi toimus kogemata; b) kas tegelane vabandas / ei vabandanud; c) ega tervet oma tiimi sellega löögi alla ei seata, kui sa näiteks oma pisikesest solvumisest ülihead kopterijuhti karistad või näiteks jääb tiimi poolt seetõttu eesmärk täitmata.

On olemas ka käsud !forgive või /forgive, mida tasuks alati kasutada, kui su tiimikaaslane sind kogemata tappis ja ka vabandas selle pärast.


Kas ma pean iga kord kirjutama" punish or forgive"? Tüütu tundub, ma lootsin, et nagu bf3-s et piisab vajutusest kas pgup or pgdn ja nii toimib.
Ja muidugi annan ma aru kas see tehti kogemata või igavusest. Aga vahel ei julge lasta mingit lontrust kogu aeg selja taha, kui lõpuks leiad ennast põlvili maas ja kuul seljas. Ja mängides ma ei jõua pahatihti lugeda mis teised kirjutavad veel vähem siis kirjutada kogu aeg mängimise ajal.

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 396, 397, 398 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.