|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ravez0r
HV kasutaja

liitunud: 28.06.2007
|
13.08.2014 11:35:47
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Kusjuures vaatasin ka ja tõesti - on ka minul 1h nihkes seal kell. Kuna seda listivaadet ise kunagi ei kasuta siis pole tähele pannud. |
Tõesti nii on
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
13.08.2014 16:41:05
|
|
|
| Ravez0r kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Kusjuures vaatasin ka ja tõesti - on ka minul 1h nihkes seal kell. Kuna seda listivaadet ise kunagi ei kasuta siis pole tähele pannud. |
Tõesti nii on  |
Ka täis vaates on nihkes, "Now" on tunni võrra taga, Now kõrval kell 16 hetke seisuga, mis tegelt peaks "Now" olema.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
17.08.2014 15:29:21
|
|
|
Kas keegi oskab prognoosida, et kui septemberis tuleb välja Iphone 6 siis kas Iphone 5S ja ja Iphone 5C hind langeb või nende tootmine üldse lõpetatakse?
Või hoopis midagi ei juhtu? Iphone 6 tuleb müüki hinnaga 1000 euri.Ja kes sellist hinda ei ole nõus maksma, ostab hoopis "soodsa 700 eurose" 5S hoopis?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
17.08.2014 16:12:18
|
|
|
| üldjuhul on eelmiste generatsioonide iPhone hinnad kukkunud küll pärast uue telefoni lansseerimist, kuid mitte märkimisväärselt. 1000€ ? vaevalt küll - sellist hinda maksab see siin alguses mitteametlike müüjate kaudu, kes ca kuuks ajaks hinna lakke ajavad. Pigem pakuks, et uue 16GB hind, eeldades et see on 4,7" võiks olla kuskil pigem 750€ - seda küll UK, Prantsusmaa ja Saksamaa hindu arvestades, sest kipub olema, et nendes riikides on üldjuhul telefon suts odavam. Eelmine aasta ostsin enda iPhone 5S 16GB 549 naela eest ehk jämedalt 685€ eest.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
17.08.2014 17:08:41
|
|
|
| Vana mudeli hind on uue tulles kukkunud ~100.- siis poes uuena.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannp
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
17.08.2014 20:26:01
|
|
|
| Üldiselt on silma jäänud, et võrreldes teiste tootjate jms uuendustega, hoiavad ka kasutatud ja vananenud mudelid väga hästi oma hinda. Sellesmõttes on iPhone hea ost. Vt näiteks EMT poes on müüa 2011 aasta iPhone 4 (8GB) hinnaga 349 eurot, samas 2013 aasta Samsung S4 maksab 399 eurot. Telefonide vanusevahe on ligi 2 aastat - tehnoloogias on see terve igavik.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
17.08.2014 20:28:25
|
|
|
| jannp, jutt õige. Fään hoiab oma hinda suhteliselt hästi ja softi uuendused peaks ka olema kauem saadaval võrreldes androidiga. Igaljuhul enda 5S läheb lähiajal müüki.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
17.08.2014 20:53:56
|
|
|
| miga kirjutas: |
| jannp, jutt õige. Fään hoiab oma hinda suhteliselt hästi ja softi uuendused peaks ka olema kauem saadaval võrreldes androidiga. Igaljuhul enda 5S läheb lähiajal müüki. |
Kui küsida tohib miks 5S müüki läheb?
Kas selleks et 6S osta? Päriselt tahate ka sellist labidat endale tasku?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
17.08.2014 21:24:29
|
|
|
| Tahan jah suuremat ekraani ja seetõttu ka müüki lähebki. Ei ütleks, et labidas on. Kõigil tootjatel 5" nutikad on lipulaevad ja lähevad kui soojad saiad. Järelikult on õige mõõt.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
17.08.2014 22:35:53
|
|
|
Pole telefoni veel näinud-katsunudki, aga juba teate jube hästi. Ekraani suurus on ainult üks osa telefoni suurusest. Väga suhteline mõiste see ekraani suurus ja oleneb väga sellest, mida nutitelefoniga teha. Lihtsalt helistamiseks ja taskus kandmiseks pole jah väga palju vaja, samas tõsise töövahendi puhul tuleb suur ekraan kasuks.
Põhjus, miks väide "üle 4,3 tolli on jabur", on ise jabur:
Spoiler 
Pildil 4" ekraaniga iPhone 5 ja 4,7" ekraaniga Moto X. Rääkimata siis sellest, et inimeste käed ja kasutusharjumused on erinevad..
Ei ole mingi meeletu suurus ja kui iOS kohandatakse seda lisaruumi kasutama, võib see pisike kasv väga kasulikuks osutuda.
Kunagi oli tõesti ka 3,5" meeletult suur ekraan. Ajad aga muutuvad ja vahepeal on tekkinud üha juurde võimalusi, mida selle pinnaga teha. Kasutamiseks on suurem ekraan mugavam, käes hoidmiseks ja taskus kandmiseks väiksem telefon parem. Järelikult ju vägagi suhteline, mis kellelegi sobib.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
17.08.2014 22:42:47
|
|
|
Ootan ka septembri alguse ära ja peale seda läheb iphone 5S loosi.
Sai hiljuti samsa S4 ostetud kui see läheb müüki kuna mulle ei sobi nii suur phone. Ekraan hea suur küll aga taskus läheb see asi veits lappama, kogu see kaasas kandmine on jube tülikas.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
18.08.2014 01:46:03
|
|
|
Kirjutasin oma mobiiliseoperaatorile ja kaebasin kehva levi üle. Sain sellise vastuse:
| tsitaat: |
| Meie spetsialistid vaatasid üle ja Teie olete nii 3G kui ka 2G võrgus olnud. Kõne puhul soovitaks 2G võrku, mille levi on asukohas kindlasti palju parem. |
Palusin asja täpsustada...
| tsitaat: |
| Palun vaadake üle võrgurežiim, see peab olema sõltuvalt telefoni võimekusest ja paketist kas 4G võrgus ehk LTE/WCDMA või 3G võrgulukustusega WCDMA/GSM. |
Oskate öelda, mis seadistused ma üle pean vaatama? Telefoniks iPhone 5 ja 3G on koguaeg sees.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.08.2014 02:23:41
|
|
|
androidil on võrgureziimid olemas, saad lukustada
äkki aiföönil ka need olemas, midagi taolist nagu pildil
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.08.2014 03:38:20
|
|
|
enigma, mismõttes fake? Isegi 4S mudelit müüakse veel
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
18.08.2014 07:18:55
|
|
|
| Taavi_R, iPhone 5 on üks nõrgema leviga telefone üldse ja operaatori soovitus on asjakohane. Selleks tuleks vaadata Settings >> General >> Cellular ja vaadata, mis valikud seal on. Kui LTE on sees, siis see on viimane asi, mida föönil aktiivsena hoida.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.08.2014 08:46:24
|
|
|
| enigma kirjutas: |
No ma ju räägin et need labidad on kohutavalt ebamugavad.Miks peab nutitelefonil olema 5 tolline ekraan?Vaatad kino sealt või?
Ma olen ikka sõprade käest küsinud nende suurte ekraanide kohta.Ja kõik vastavad et suured labidad on lollus.Ja et halb on see et väikseid ei tehta enam.
Neid tehakse mingite üksikute friikide pärast.Võiks siis ju kohe 24 tollise nutitelefoni välja lasta.Nagunii kohe leidub friike kes neid taevani kiidavad. |
ma olen eluaegne iphone kasutaja olnud ja üle 4" ekraaniga telefoni pole olnud au omada. Möödunud nädalal läksin puht sportlikust huvist WP-d proovida enne ifoon 6 tulekut 4S pealt üle lumia 925-le (3,5" ekraan -> 4,5" ekraan). Igal asjal omad plussid ja miinused. Näpuvahel hoida ja ühe käega kasutada oli 3,5" tõesti hea, pilti on samuti mugavam teha ja taskus istub paremini. Ma olen reeglina olnud ka see väiksema diagonaali pooldaja, aga üllatav oli, kui palju annab 1 lisatoll juurde landscapeis netis surfamisele ja trükkimiskiirusele. Nädalavahetusel saaremaal trippides oli mõnes kohas navi vaja ja jällegi mõned plusspunktid suurema ekraani kasuks, mis kaugel auto esiklaasil eesmärki paremini täisis kui viimatine 4S oma 3,5" tolliga.
Üldiselt on see ekraaniteema täielik ema ja tütar keiss, aga mina lähtun sellest, et kuni ühe käega opereerides ekraani ülaservast pöidlaga menüüd lahti tirida ei saa, on telefon liiga suur.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
18.08.2014 12:21:29
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Taavi_R, iPhone 5 on üks nõrgema leviga telefone üldse ja operaatori soovitus on asjakohane. Selleks tuleks vaadata Settings >> General >> Cellular ja vaadata, mis valikud seal on. Kui LTE on sees, siis see on viimane asi, mida föönil aktiivsena hoida. |
Mul on seal ainult Celluar Data ja Enable 3G. Need koguaeg aktiivsed ka. 3G'd kasutan interneti jaoks aga kõnesid üle selle küll ei ole vaja teha.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
18.08.2014 14:23:12
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
enigma, mismõttes fake? Isegi 4S mudelit müüakse veel  |
Jah 4S toodetakse veel kuid Iphone 5 mitte sest see on tootmisest maas.
4S tootmine veel kestab sest see on suunatud Hiina turu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
18.08.2014 15:05:09
|
|
|
Kes neil müüa keelab. Kui on kaup laos ikka veel, siis on ju mõistlik ladu ka tühjaks müüa. Ametlik edasimüüja niiviisi teeks, siis oleks ehk tõesti veider.
Klick müüb iPhone 4 ka, see ju küll tootmises enam pole
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
18.08.2014 15:38:36
|
|
|
Ilmselt olid siis 5 ja 5s nii sarnased, et polnud mõtet toota?
Ekraani koha pealt, siis summa summaarum on maailma trend pigem suuremad ekraanid. Kuna arengumaades pole võimalik omada telefoni, tabletit ja arvutit, siis minnakse keskteed ja ostetakse phablet või mis iganes selle nimi on ( http://qz.com/250104/the-simple-reason-smartphones-are-getting-bigger/ ). Kuna arengumaad on uus potentsiaalne turg, siis nõudlus dikteerib mida toota. Ok..vaevalt, et see iphonede kohta kehtib, sest seda seal väga vast osta ei jõuta.
Minu jaoks tuleb see 4.7'' ilmselt esimene föön mille ostan. Endal hetkel 4.3 ja kohati jääb liiga väikseks (loen hästi palju uudiseid, vaatan videoid jne). Samas 5'' on see, mida on juba kehv käes hoida. Üldiselt rakendan põhimõtet, et pihus hoides peab pöidlaga suutma iga ekraanipunkti ära puutuda. Siis on suurus õige ja 4.7 it is
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
18.08.2014 19:59:08
|
|
|
iPhone 5 tootmine lõpetati, sest oli vaja, et inimesed ostaks iPhone 5C
Igaljuhul viimane lekkinud tõend lubab uuele föönile ka NFC-d.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
18.08.2014 20:02:49
|
|
|
Mulle meeldivad hirmsasti iphoned. Aga näed, ekraani tõttu on lg käes hetkel @ 4,5". Sipakene suurem võiks olla veel ekraan. Kodus loen meile, vaatan uudiseid jne suht palju telefonist. Ma ei saa aru mis pederassi püks peab inimesel jalas olema, et seoke tasku ei mahu. Pole ju suur...
Ootan suurema ekraaniga iphone väga
viimati muutis ToivoLep 18.08.2014 22:42:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
18.08.2014 21:11:24
|
|
|
| ToivoLep kirjutas: |
Mulle meeldivad hirmsasti iphoned. Aga näed, ekraani tõttu on lg käes hetkel @ 4,5". Sipakene suurem võiks olla veel ekraan. Kodusen meile, vaatan uudiseid jne suht palju telefonist. Ma ei saa aru mis pederassi püks peab inimesel jalas olema, et seoke tasku ei mahu. Pole ju suur...
Ootan suurema ekraaniga iphone väga  |
Aga mis sa imestad Mul sõbral oli teksadel "6taskut" ja tüüp käis ringi telefon,rahakott näpus Tuli välja,et tegu hoopis võltslukkudega mis on iluasjad
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
19.08.2014 10:31:09
|
|
|
Asi pole taskusse mahtumises, vaid mugavas ühe käega kasutamises. Endal olnud 3G -> 4 -> HTC One -> 5S. Vanad väiksed 3,5" ekraaniga olid tegelikult kõige mugavamad. Vahepeal võtsin One'i, et proovida suuremat ekraani ja Androidi, aga poole aasta jooksul ei suutnud ära harjuda. Veeb, mängud ja muu selline oli küll palju mugavam ja ilusam, aga ei tee seda väga tihti just telefoniga, tavaliselt mingid mobiilirakendused, mis on juba disainitud väikse ekraani jaoks ja seega pole suurt vahet. 4" ekraan on veel peaaegu okei kasutamiseks, aga üldse ei tunne vajadust suurema järele. Minu poolest võiks tagasi 3,5" peale ka minna
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
19.08.2014 11:20:00
|
|
|
| robin kirjutas: |
Asi pole taskusse mahtumises, vaid mugavas ühe käega kasutamises. Endal olnud 3G -> 4 -> HTC One -> 5S. Vanad väiksed 3,5" ekraaniga olid tegelikult kõige mugavamad. Vahepeal võtsin One'i, et proovida suuremat ekraani ja Androidi, aga poole aasta jooksul ei suutnud ära harjuda. Veeb, mängud ja muu selline oli küll palju mugavam ja ilusam, aga ei tee seda väga tihti just telefoniga, tavaliselt mingid mobiilirakendused, mis on juba disainitud väikse ekraani jaoks ja seega pole suurt vahet. 4" ekraan on veel peaaegu okei kasutamiseks, aga üldse ei tunne vajadust suurema järele. Minu poolest võiks tagasi 3,5" peale ka minna  |
Seda küll, olen kasutanud galaxy s4 ja s3 4.7 ja 4.8 võimis nad olidki. Jäid liiga suureks, nüüdseks olen "kukkunud iphone 2g peale"
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TMT
HV Guru

liitunud: 23.10.2005
|
19.08.2014 12:42:04
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
OT Lg G3 5,5" ja väiksemat küll ei taha  |
Sai naisele ostetud ja midagi halba selle telefoni kohta küll öelda ei saa kuigi ise ikka näritud õuna pooldaja.
_________________ ...aga ma ikka ootan vist ära, tehnika areneb nõnna kiiresti et raudselt on aasta pärast juba väljas 8D ekraanid, need on märksa vingemad. Ühendad sinna külge üle värskeima 7G mobiilvõrgu oma uusima MP12-pleieri ja vaatad sealt vana head 1. põlvkonna porri. |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
19.08.2014 15:28:27
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Kui LTE on sees, siis see on viimane asi, mida föönil aktiivsena hoida. |
Vägagi jabur soovits minuarust.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
19.08.2014 15:44:22
|
|
|
| puna, mis põhjusel jabur soovitus ? iPhone 5 katvus Eestis on olematu selle telefoni sageduse tõttu ning kui mobiilinumbril ei ole 4G paketti peal, siis milleks LTE sees hoidmine vajalik peaks olema ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
19.08.2014 16:00:46
|
|
|
Kõik ei kasuta ainult eesti võrku tel kasutades ja seega on suht jabur soovitus see.
Ja kõikjal ei pea olema kasutusel LTE pakett telefonis, et seda sagedust saaks ära kasutada.
Räägin siis konkreetselt enda kogemustest ja kasutusest.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
19.08.2014 17:11:43
|
|
|
puna, kust sa nüüd võtad, et küsija kasutab välismaa operaatori SIM-i ? Ma lähtusin oma vastusest konkreetse küsija suunas. LTE võlu ära kasutades peab olema sisse lülitatud LTE ja omama LTE andmesidepaketti telefonis. Juhul kui telefonis on LTE sees ja andmesidepakett on 3G oma, siis kuidas õigustab end LTE sees hoidmine ? sööb ainult akut rohkem. Ma ei saa hetkel aru, mille üle sa protesteerid Liiga palju OT juba.
Teemasse: Uuel föönil eeldatavalt LTE-A tugi ehk toetab 4G andmesidekiiruseid kuni 300 MBPS ja EMT avas just hiljuti LTE-A võrgu. Seega tundub loogiline
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
19.08.2014 22:55:51
|
|
|
| Kirjutasin, et need mu isiklikud kogemused tel kasutades ja enamus ajast on ka LTE sisse lülitatud.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crissm
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2011
|
20.08.2014 12:52:33
iPhone 4s recovery loop |
|
|
Peale update-i iOS 7-le tuleb ette ainult "ühenda iTunes-iga"logo,kui ühendad iTunes-siga ja vajutad "restore iPhone" pillub erinevaid erroreid(ka siis kui telefon on DFU mode-is)
Olen proovinud erinevaid *.ipsw ,ikka errorid.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
selts
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2011
|
23.08.2014 16:10:45
IPhone 5 probleem avamisega |
|
|
Sai ostetud kasutatud iphone5.
Tegin talle factory reseti ja nüüd küsib telefon apple id-d ja parooli.
Eelmisel omanikul ei meenu enda kasutaja ja parool.
On mingeid lahendusi ?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
23.08.2014 16:39:03
Re: IPhone 5 probleem avamisega |
|
|
| selts kirjutas: |
Sai ostetud kasutatud iphone5.
Tegin talle factory reseti ja nüüd küsib telefon apple id-d ja parooli.
Eelmisel omanikul ei meenu enda kasutaja ja parool.
On mingeid lahendusi ? |
Kasutad iPodina.
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
23.08.2014 16:43:33
|
|
|
Enda oma läheb ka sinna alla. Kelle juures Eestis seda ametlikku vahetust teha saab?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
23.08.2014 17:26:52
|
|
|
| Jah, proovisingi sealt, ei näidanud mulle midagi. Mega pikalt laeb ja leht lihtsalt tühi. Kas IM-i saab viia?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
23.08.2014 17:29:31
|
|
|
| IM ja Valge Klaar mõlemad.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
23.08.2014 17:47:02
|
|
|
| Mis numbri ma pean sinna toksima ?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
23.08.2014 19:13:44
|
|
|
| serial nr
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.08.2014 19:20:12
Re: IPhone 5 probleem avamisega |
|
|
| selts kirjutas: |
Sai ostetud kasutatud iphone5.
Tegin talle factory reseti ja nüüd küsib telefon apple id-d ja parooli.
Eelmisel omanikul ei meenu enda kasutaja ja parool.
On mingeid lahendusi ? |
Ega midagi teha ei saa jah.
Kui telefon on varastatud, siis sa seda käima ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
selts
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2011
|
23.08.2014 20:39:21
|
|
|
| Kusjuures telefon pole varastatud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.08.2014 20:50:52
Re: IPhone 5 probleem avamisega |
|
|
| selts kirjutas: |
Sai ostetud kasutatud iphone5.
Tegin talle factory reseti ja nüüd küsib telefon apple id-d ja parooli.
Eelmisel omanikul ei meenu enda kasutaja ja parool.
On mingeid lahendusi ? |
| selts kirjutas: |
| Kusjuures telefon pole varastatud. |
Tuletagu meelde (lasku emailile saata vms) või ostku tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
26.08.2014 09:28:46
|
|
|
| See on see kui findmyiphone pole deaktiveeritud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.08.2014 11:31:09
|
|
|
| huvitav palju uus õun maksma hakkab? tuleb droid vist välja vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
26.08.2014 14:44:29
|
|
|
ilmselt sama palju kui praegused. Ega neil hinnad väga ei muutu ma arvan
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
26.08.2014 15:00:18
|
|
|
| Olge nüüd, kallim hakkab uus olema kindlalt.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
26.08.2014 15:00:47
|
|
|
Keegi oskab öelda, kas on võimalik uuendada apple iphone 2g ios 3.1.3 ios7(whited00r) vastu ilma ,et lukku läheks ?
Telefon on jailbreaktud. Ja kas kusagil on normaalse hinnaga mustavärvusega tagakaant ka antud telefonile?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|