|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.07.2014 00:48:59
|
|
|
| Kuulge, Cyani peale uuendanud, kas äratuskella helina tugevust saab nüüd reguleerida või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
20.07.2014 08:34:44
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kuulge, Cyani peale uuendanud, kas äratuskella helina tugevust saab nüüd reguleerida või mitte? |
Cyanist ei tea kuid 8.1 Dev preview's on Ringer+Notification eraldi ja Media+Apps eraldi. Esimesel skaala 1-10 ja teisel 0-30. Äratuskellal täiesti eraldi helitugevuse seadmist ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
23.07.2014 16:09:29
|
|
|
| Kermit kirjutas: |
| nexus4 kirjutas: |
| Käisin seda 1320 vaatamas ja näppimas... See on ikka ilge mölakas, seekord jääb ära. |
Jah, tõesti, see telefon on suhteliselt suur tõesti. Just ostsin ta endale seepärast, et tahtsin tahvelarvutit, mis oskaks ka helistada. Ning oli huvi ka WP süsteemiga lähemalt tutvuda. Aga muidu, seda isendit nimetatakse phabletiks. Ma ei kujuta ette, millised need taskud olema peaks, kuhu see mahtuda võiks. Pigem vöö vahele Aga ilusa pildiga on muidu, seda peab tunnistama. |
Kermit, kuidas sul see 1320 vastu pidanud on?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
akk
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2006
|
23.07.2014 23:16:59
|
|
|
Probleem järgmine: Lumia 925 tegi tungival soovitusel uuenduse ja peale sai Cyan. Nüüd on aga kadunud kõik pildid ja muusika. App'id ja offline map'id on alles. Kui telefoni arvutiga ühendasin, siis olid kõik pildi ja muusika failid telefonis ikkagi olema. Mingil põhjusel telefon ise neid enam ära ei tunne või ülesse ei leia.
Milles võib olla probleem?
(Telefonis sai ära muudetud keel pärast programmide ja muu vajaliku peale paigutamis (UK->RUS). Äkki mängib see asjaolu mingit rolli antud anomaalia puhul, sest see on esimene firmware uuendus, mis läks peale telefoni venekeelses "olekus"?)
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
24.07.2014 08:37:41
|
|
|
| akk kirjutas: |
Probleem järgmine: Lumia 925 tegi tungival soovitusel uuenduse ja peale sai Cyan. Nüüd on aga kadunud kõik pildid ja muusika. App'id ja offline map'id on alles. Kui telefoni arvutiga ühendasin, siis olid kõik pildi ja muusika failid telefonis ikkagi olema. Mingil põhjusel telefon ise neid enam ära ei tunne või ülesse ei leia.
Milles võib olla probleem?
(Telefonis sai ära muudetud keel pärast programmide ja muu vajaliku peale paigutamis (UK->RUS). Äkki mängib see asjaolu mingit rolli antud anomaalia puhul, sest see on esimene firmware uuendus, mis läks peale telefoni venekeelses "olekus"?) |
Kopeeri kõik pildid jms arvutisse, lase telefonist need maha ja tõsta uuesti arvutist telefoni, äkki aitab.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
24.07.2014 11:07:19
|
|
|
| Ega ei juhtu kellelgi olema katkist Lumia 820 millel ekraan (LCD) oleks korras?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
24.07.2014 14:43:05
|
|
|
Üldjuhul vist lähebki katki just ekraan
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
24.07.2014 15:25:18
|
|
|
Selline tore juhus siis.
Eile hommikul vaatasin,et telefoni pole.
Peale mõnda aega otsimist, mõtlesin, et positsioneerin telefoni. Tehtud mõeldud.
Tulemus:
... hmm väga huvitav. Refreshin. Tasuline teenus, sest sms põhine on ju. 5x teen seda. Ikka lokatsioon sama.
Mõtlen, siis et see ei ole reaalne. Mul oleks sõiduajal pidanud telefon autost välja lendama,et selline asi võimalik oleks.
Käin siis vanemate kodust läbi ja voila telefon laual.
Toon koju, refreshin uuesti telefoni lokatsiooni ning siis nätab vanemate kodu.
Ofc selgitus on see, et telefoni aku tase langes alla 25% maantee ääres ja see oli viimane kord, kui lokatsiooni uuendati.
Imelik on see, et peale sed akui ma vanemate kodus korraks katsusin telefoni, siis uuendati ka.
Minu küsimus, et mis kasu sellest "featurist" on ,kui ta manuaalse remorte uuendamise peale telefoni reaalset lokatsiooni ei uuenda?
Pointless...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.07.2014 10:32:47
|
|
|
See emt positsioneerimine?
Ma korra kaotasin ka aastaid tagasi ära. Kodus siis proovisin positsioneerida.
Pm näitas, et telefon jäi tööle, näitas asukohaks angaari kõrval. Suht täpselt ikka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
25.07.2014 12:17:02
|
|
|
Betamax, tavaline sms.
Ei ole emt positsioneerimine, on nokia sisseehitatud "Find my phone" fiitsör.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
27.07.2014 02:45:16
|
|
|
Oskab mind keegi aidata, peale uuendust lõi mul telefon kõik FB kontaktid telefoni kontaktidesse, kuidas sellest vabaneda?
Üks küsimus veel, peale update tuli üles selline teade vms, nagu märgitud pildil üleval real on, kus wifi, levi jms on. Kõige viimane ikoon, nagu mingi tabel vms.
http://images.gizmag.com/inline/windows-phone-8-getting-started-tips-7.png
Kuidas sellest vabaneda?
Telefoniks Lumia 925
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
27.07.2014 08:38:41
|
|
|
Mingi sõnum vms pole? peale oled proovinud vajutada?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
27.07.2014 09:40:06
|
|
|
EvoX,
People appis vali Settings ja sealt "add contacts" ning valides Facebook saab syncimise välja lülitada.
See "tabel" näitab, et action baril on uusi teateid. Tõmba näpuga sealt ülevalt alla, saad valida clear.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
27.07.2014 10:48:50
|
|
|
EvoX, Tavaliselt kui Stores mingi update teed siis jääb sinna see kast, ja vaja action bari vaadata korra siis.
Mis on peale uuendust windowsi versiooniks?
Minu 925 näitab OS 8.10.12397.895 ja firmware 3051.40000.1345.1001 sellest peaks olema uuem ka saada aga millegi pärast ikka ei leia uuendusi?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
27.07.2014 10:56:58
|
|
|
| Minu 925'l on näiteks OS 8.10.12393.890 ja firmware 3051.50009.1424.0001 ja uuendusi ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
27.07.2014 11:02:45
|
|
|
| Q., See on ka kõige uuemfirmware. Samas OS on vanem. Ei teagi
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
27.07.2014 12:06:56
|
|
|
Wow, ei teadnudki et seda saab ülevalt alla tõmmata Igastahes asi korras, kuid öelge, kuidas ma saaksin telefonist veel ära selle, et kontaktid poleks hotmailiga ühenduses? Kui võtan firltrist ära hotmaili siis kohe kõik kontaktid ka kadunu?
Ehk aitab telefoni reset?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
27.07.2014 13:15:50
|
|
|
| EvoX, Kusjuures sellest jamast pole ise ka veel üle saanud. Õnneks hotmailist ta mingeid kontakte juurde ei too, seega hetkel probleemi ei näe, kuid jah, kui hotmail välja lülitada, siis on ka SIM kaardi kontaktid kadunud. Kui õigesti mäletan, siis reset ei aidanud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
28.07.2014 10:15:45
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Betamax, tavaline sms.
Ei ole emt positsioneerimine, on nokia sisseehitatud "Find my phone" fiitsör. |
... a find my phone ongi siis selline pointless feature või saan ma midagi ringi teha, et tast tiba rohkem kasu oleks?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
28.07.2014 11:29:27
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
Betamax, tavaline sms.
Ei ole emt positsioneerimine, on nokia sisseehitatud "Find my phone" fiitsör. |
... a find my phone ongi siis selline pointless feature või saan ma midagi ringi teha, et tast tiba rohkem kasu oleks? |
Mis siis nagu viga on ?
Olen enda telefoni vaadanud nüüd paar korda. On küll olnud seal kus olema peab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
28.07.2014 21:08:37
|
|
|
Mul jäi selline mulje,et kui täidetud on sellised tingimused:
a) telefoni aku on alla 25% (battery saving enabled)
b) telefoni ei ole vahepeal kasutatud
... siis ta ei värskenda enam oma lokatsiooni vaid annab sulle iga uue päringu peale viimase lokatsiooni, mis tal mälus oli enne kui battery saving peale läks.
Kui asi on nii,siis see pointless feature.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
28.07.2014 21:41:15
|
|
|
Aeron - mis seadistused sul Find My Phone menüüs on?
Ise olen alati kasutanud Push Notification valikut ja ka toda alumist, mis perioodiliselt asukohta salvestab (dataühendus on nagunii koguaeg sees).
Ei ole küll reaalselt vaja läinud, aga niisama mängides on toiminud küll. Mis saab siis, kui aku alla 20% läheb ja akusäästja aktiveerub, peaks täitsa proovima...
Praegu mõtlen, et mismoodi see SMS'i põhine teenus tasuline on!? MS oma lehel kirjutab nii:
Push notifications can be faster than text messages, and if your mobile operator charges you for each incoming text message, push notifications might also be cheaper.
http://www.windowsphone.com/en-us/how-to/wp8/settings-and-personalization/find-a-lost-phone
Et kuidas see sissetulev SMS nüüd tasuline on?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
29.07.2014 09:27:21
|
|
|
Huvitav, huvitav - 8.1's on siis see seadistuste aken jälle samasugune, nagu vanasti..
Aga on sul wifi/data sees? Kas automaatselt siis üldse asukoht ei uuene, isegi kui aku täis? (ilma, et mingit SMS'i saadaks)
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
29.07.2014 21:06:00
|
|
|
| Aeron, kas sul ikka GPS on sees, kui seda testi teed?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
30.07.2014 13:15:33
|
|
|
Mul on koguaeg gps sees just selle pärast, et ma saaksin positsioneerida.
Kui aku on ok, siis saab lokatsiooni ka uuendada ja näitab täpselt.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
30.07.2014 17:52:46
|
|
|
Aeron, aga kas seda battery saverit välja ei saa üldse lülitada, et see ei rakenduks?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
30.07.2014 18:02:08
|
|
|
Ju ikka saab, aga see pole ju point. Ei saa olla nii debiilne lahendus.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corpy
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
04.08.2014 00:22:25
|
|
|
| Ehk oskab keegi öelda kas Lumia 520'nele pole veel 8.1 uuendust tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
04.08.2014 05:56:31
|
|
|
| corpy kirjutas: |
| Ehk oskab keegi öelda kas Lumia 520'nele pole veel 8.1 uuendust tulnud? |
http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/
ei.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silts
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2003
|
04.08.2014 17:36:36
|
|
|
Kellelgil 930 ka on? Võiks selle kohta ka infi jagada.
_________________ oleks õng,läheks kalale aga jalgratast ei ole |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cabel
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2002
|
04.08.2014 19:45:37
|
|
|
| silts kirjutas: |
| Kellelgil 930 ka on? Võiks selle kohta ka infi jagada. |
Olemas, väga rahul. Aku on super. Kui 920-nega oli kindel, et pead iga õhtu laadima panema siis 930-nega võid rahulikult ühe õhtu vahele jätta. Ka ekraan on väga hea, suurus 930 vs 920 väga ei läinudki suuremaks, kui siis kõrguses mõned mm-id.
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.08.2014 09:31:49
|
|
|
Uurisin ise ka põhjalikumalt, kui hind välja jätta siis tundub väga hea
Keegi võiks ainult öelda kui tugev see ekraan on?`
Mõtlen survet nurkadest.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
07.08.2014 02:54:29
|
|
|
Lumia 520.
Annab kuidagi foto/videonuppu nii sättida, et default oleks video ja kui vajutad hakkab filmima?
Hetkel on nii, et vajutad peale tuleb pildistamine, pead siis video peale muutma.
Nimelt proovin GoPros seda picture in picture asja. Halb on ainult see, et kui vajutan nuppu teeb pilti lindistamise asemel.
8.1 saab nuppu custom bindida nii, et kohe filmiks?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
07.08.2014 11:07:58
|
|
|
ei saa nii bindida, kuigi kuna default fotoäppi saab muuta ja progejana saad valida oma programmis, mida miski nupp teeb, siis teoorias on võimalik teha uus äpp, mille default on filmimine ja selle paned default appiks.
Siis avanedes võiks kohe filmima hakata...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel_k
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2009
|
07.08.2014 22:18:05
|
|
|
Minu 1020 hakkas ennast uuendama, loodetavasti saabub Cyan
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
07.08.2014 23:03:54
|
|
|
| tanel_k kirjutas: |
Minu 1020 hakkas ennast uuendama, loodetavasti saabub Cyan  |
Mis regiooni/opeka seade sul on? Kas peal oli WP 8 või 8.1 preview?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel_k
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2009
|
07.08.2014 23:07:37
|
|
|
| erko kirjutas: |
| Mis regiooni/opeka seade sul on? Kas peal oli WP 8 või 8.1 preview? |
EMTist ostetud telefon, peal oli WP8. Peale pikka uuendamist ongi nüüd Cyan
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
07.08.2014 23:09:25
|
|
|
| Kus seda näeb kas black v cyan peal?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
07.08.2014 23:16:35
|
|
|
Ok. Mul on Kermetist ostetud kuid Saksa Vodafone'i seade. Olen ka WP 8.1 Preview peale pannud. Ei tahaks enne tagasiminekut teha kui kindel et Cyani kohe peale saab.
Syncmahv, Settings --> Extras+info. Oma seadme regiooni näed kui sealsamas More info peale vajutad.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
08.08.2014 08:56:32
|
|
|
No Nii, Lumia 1020 uuendab, vähe läheb aega ilmselt. Eks varsti on näha mis imeloom see 8.1 on. Kiidetakse küll siin ja seal foorumites
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
08.08.2014 10:15:08
|
|
|
Loodetavasti siis 920 järgmine.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
08.08.2014 11:05:50
|
|
|
Elisast pärit 1020 sai ka eile õhtul 8.1. Siiani kogemus väga hea!
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ndrk
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2010
|
08.08.2014 14:11:44
|
|
|
| silts kirjutas: |
| Kellelgil 930 ka on? Võiks selle kohta ka infi jagada. |
Sai mõned nädalad tagasi ostetud. Hind on minuarust OK (550.-). Ma olen kõik senised nutitelefonid sarnase hinnaga soetanud (HTC Desire, 7999 EEK, Lumia 800 - hinda ei mäleta aga samasse auku) Iga telefoni olen jämedalt 2 aastat pidanud. HTC lagunes ära aga Lumia 800 tootas siiani tõrgeteta.
Puudused on kirjas ilusasti WPCentralis.
- läheb kuumaks
- hallidel toonidel kohati lilla varjund jms
Aku kestab küll tublisti, võrreldes Lumia 800-ga. Igal öösel panen küll laadima, kuid päeval ikka hooran kah teist. Kogu FB ja muu suhtlus ja chat käib läbi telefoni. Kõik wifid jms asjad on kogu aeg sees. Mängin päevas vähemalt 2h mõnda ressurssi nõudvat mängu (FIFA 2014, AB GO jms). Harva, kui kesköösel enne magama minekut karjuma hakkab.
Kaamera teeb head pilti päevavalges. Värvid ja teravus väga hea. Hämaras teeb 920-st kehvemat pilti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silts
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2003
|
08.08.2014 17:39:02
|
|
|
Kas kuumaks läheb mängides?
_________________ oleks õng,läheks kalale aga jalgratast ei ole |
|
| tagasi üles |
|
 |
ndrk
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2010
|
08.08.2014 20:06:19
|
|
|
Iga asja peale.
Netis surfates
Videot vaadates jms.
WPCentrali kohaselt pidavat olema softi probleem ja oodatakse sellele lahendust järgmise firmware updatega.
Kätt otseselt kõrvetama ei hakka aga ebamugav. Lumia 800 oli kui külm kivi sellega võrreldes. Küllap alumiiniumraam juhib rohkem kuumust kui 800 polykarbonaadist korpus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silts
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2003
|
08.08.2014 20:58:44
|
|
|
| ndrk kirjutas: |
Iga asja peale.
Netis surfates
Videot vaadates jms.
WPCentrali kohaselt pidavat olema softi probleem ja oodatakse sellele lahendust järgmise firmware updatega.
Kätt otseselt kõrvetama ei hakka aga ebamugav. Lumia 800 oli kui külm kivi sellega võrreldes. Küllap alumiiniumraam juhib rohkem kuumust kui 800 polykarbonaadist korpus. |
Krt,ikka peab mingi jama küljes olema.
_________________ oleks õng,läheks kalale aga jalgratast ei ole |
|
| tagasi üles |
|
 |
|