Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.08.2014 11:37:04 vasta tsitaadiga

Öösel veel ei olnud, hetkel on Internet20M/5M valik olemas.

Miks nad aga ei suuda muudatusi natuke varem, või siis muudatuse esimese öö jooksul sisse viia. Käsitsi ilmselt lisatakse iga kliendi kontole neid valikuid doh.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 11:43:19 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...?


arvatavasti vaja tehniku poolt majas olevat seadet vahetada, tähtajaks 10tp

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 11:44:36 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
p2ep kirjutas:
chesm6mmi kirjutas:
Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...?

Äkki peab kusagil switche vahetama?
Just. Korterisse tuleb CAT5, eks?

St kui korterisse tuleb optika siis saab kiirust nö. "lennult" muuta. Kui aga tuleb CAT5 siis võib keldris olla 100M portidega switch veel, mis on vaja välja vahetada (sellest ka tehniku jutt).
'

Mul tuleb jah cat5 tuppa, samas pakkusin seda varianti sinna elioni neiule et äkki sellepärast peab tehnik tulema et see switch välja vahetada siis ütles et ei tea nagu ei tohiks kuna siis peaks neile seda täpselt näitama, aga no eks näis, täna või hiljemalt esmaspäev pidi miskit juhtuma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 01.08.2014 11:48:44 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Mark0 kirjutas:
p2ep kirjutas:
chesm6mmi kirjutas:
Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...?

Äkki peab kusagil switche vahetama?
Just. Korterisse tuleb CAT5, eks?

St kui korterisse tuleb optika siis saab kiirust nö. "lennult" muuta. Kui aga tuleb CAT5 siis võib keldris olla 100M portidega switch veel, mis on vaja välja vahetada (sellest ka tehniku jutt).
'

Mul tuleb jah cat5 tuppa, samas pakkusin seda <b>varianti</b> sinna elioni neiule et äkki sellepärast peab tehnik tulema et see switch välja vahetada siis ütles et ei tea nagu ei tohiks kuna siis peaks neile seda täpselt näitama, aga no eks näis, täna või hiljemalt esmaspäev pidi miskit juhtuma icon_rolleyes.gif


Ruuterist peaksid nägema, mis liini kiirus on. Mul tuleb ka cat5 otse tuppa ja liinikiiruseks on 1G, ehk siis teoreetiliselt peaksin kohe saama suurt kiirust kätte uue paketi tellimisel.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2014 11:51:24 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
chesm6mmi kirjutas:
Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...?


arvatavasti vaja tehniku poolt majas olevat seadet vahetada, tähtajaks 10tp
telekas näitas mulle 2 päeva, aga tehnikut ei pakkunud icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 11:57:03 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
chesm6mmi kirjutas:
Mark0 kirjutas:
p2ep kirjutas:
chesm6mmi kirjutas:
Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...?

Äkki peab kusagil switche vahetama?
Just. Korterisse tuleb CAT5, eks?

St kui korterisse tuleb optika siis saab kiirust nö. "lennult" muuta. Kui aga tuleb CAT5 siis võib keldris olla 100M portidega switch veel, mis on vaja välja vahetada (sellest ka tehniku jutt).
'

Mul tuleb jah cat5 tuppa, samas pakkusin seda <b>varianti</b> sinna elioni neiule et äkki sellepärast peab tehnik tulema et see switch välja vahetada siis ütles et ei tea nagu ei tohiks kuna siis peaks neile seda täpselt näitama, aga no eks näis, täna või hiljemalt esmaspäev pidi miskit juhtuma icon_rolleyes.gif


Ruuterist peaksid nägema, mis liini kiirus on. Mul tuleb ka cat5 otse tuppa ja liinikiiruseks on 1G, ehk siis teoreetiliselt peaksin kohe saama suurt kiirust kätte uue paketi tellimisel.


Tõesti tõesti ruuterist näitab 100 wani pordi kiiruseks hetkel 100m
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 12:09:40 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:

Tõesti tõesti ruuterist näitab 100 wani pordi kiiruseks hetkel 100m
Ega häda võib ka olla kaabelduses mis võib olla 100M jaoks tehtud. Aga jah, kõik viitab 100M majaswitchi suunas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 12:22:09 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
Kas kellelgi 20Mbit/s/5Mbit/s uus vahepealne kiirus ka tekkinud on, mul ainul sama raha eest 12/1 võimalus ja järgmine juba 40/10 aga see millegipärast puudub?


Nüüd on korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 01.08.2014 13:24:14 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
Kas kellelgi 20Mbit/s/5Mbit/s uus vahepealne kiirus ka tekkinud on, mul ainul sama raha eest 12/1 võimalus ja järgmine juba 40/10 aga see millegipärast puudub?


Nüüd on korras thumbs_up.gif


Tellisn ära, alles 5.8.14 aktiveeritaks icon_eek.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 13:56:44 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
Kas kellelgi 20Mbit/s/5Mbit/s uus vahepealne kiirus ka tekkinud on, mul ainul sama raha eest 12/1 võimalus ja järgmine juba 40/10 aga see millegipärast puudub?


Nüüd on korras thumbs_up.gif


Tellisn ära, alles 5.8.14 aktiveeritaks icon_eek.gif


Kas sul oli varem ADSL e. 12/1 kasutusel? Kui jah, siis on tehnoloogia vahetus. Kui ei, siis on midagi valesti.

Enda "Nüüd on korras" lausele lisaks juurde, et mõned erandjuhud kus ei kuvata 20/5 kuigi peaks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 14:00:36 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Endine mure, Ruckus tapab wifi. Thomson tg784+ 2 vaatajakohta. Üks vaatajakoht üle ruckuse komplekti. Kui ruckuse taga olev digibox sisse lülitada, siis internet hakkab hanguma üle wifi, muutub mega-aeglaseks. Wifi channel vahetatud. Kas võib olla, et ruuter ei vea välja? Ei tohiks ju nii karm olla.

Toon näite, pingisin postimees, algul kõik normaalne. Lülitan ruckuse taga oleva digiboxi tööle ja...ma ei tea, kui palju see näitab, aga uimasemaks muutub kõik...lehti ei lae ära, sest "timed out" jne.

Ping statistics for 213.168.24.209:
Packets: Sent = 100, Received = 99, Lost = 1 (1% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 26ms, Maximum = 1731ms, Average = 302ms

Üle vooluvõrgu ei saa, erinevad faasid.


Kas keegi oskab öelda, kuidas juhtmet pidi ruckussesse saada, et seal midagi muuta


Kui on mingi ruuteri küljes, siis vaata lease listist, millise ip dhcp-ga saab. http://192.168.1.x:80

AP küsib IP DHCP serverist - pead ise IP tuvastama.
Client LAN IP 192.168.0.254

Võid näiteks arvutiga ühendada ja tftp käima panna, millel dhcp funktsioon olemas.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dateight
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 01.08.2014 15:09:06 vasta tsitaadiga

Mulle näitas ka, et uus teenus (100->300) aktiveeritakse alles 18.08. Aga natuke hiljem tuli ruuterile ise resa otsa ja stabiilne ~285/285 ühendus on olemas. thumbs_up.gif
_________________
Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta!
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 01.08.2014 15:15:37 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
Kas kellelgi 20Mbit/s/5Mbit/s uus vahepealne kiirus ka tekkinud on, mul ainul sama raha eest 12/1 võimalus ja järgmine juba 40/10 aga see millegipärast puudub?


Nüüd on korras thumbs_up.gif


Tellisn ära, alles 5.8.14 aktiveeritaks icon_eek.gif


Kas sul oli varem ADSL e. 12/1 kasutusel? Kui jah, siis on tehnoloogia vahetus. Kui ei, siis on midagi valesti.

Enda "Nüüd on korras" lausele lisaks juurde, et mõned erandjuhud kus ei kuvata 20/5 kuigi peaks.


ADSL jah,eks siis vist keegi peab kuskil kapis füüsiliselt kaableid seadistama.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 01.08.2014 15:21:14 vasta tsitaadiga

Ei mingit muutust. 12/1-ga edasi...Väga tore icon_lol.gif icon_lol.gif

persse...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 15:25:11 vasta tsitaadiga

Pankook kirjutas:
Ei mingit muutust. 12/1-ga edasi...Väga tore icon_lol.gif icon_lol.gif

<b>piixu</b>...
Mis sul muutuma pidi siis?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 15:29:43 vasta tsitaadiga

minul läks hinnatõusu peale elionile makstav summa 50+ euro pealt üle poole väiksemaks. seda kahel põhjusel:

esiteks ei suuda elion tallinna kesklinnas üle optika teenust pakkuda. kolisin mustamäe paneelikast kesklinna, jama aeglasema interneti eest rohkem maksta kui konkurendi juures kiirema eest. oleks 300/300 saadaval ei kõhkleks selle tellimisel.
teiseks ei suuda elion tartu kesklinnas üle optika teenust pakkuda, sinna jäi kõige aeglasem internet ja natuke telekat ka veel alles, sest ruuter on tähtajalise lepinguga. vägisi kisub mõne 4g paketi poole, sest kasutus väike ja hind oleks siis odavam.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 01.08.2014 15:38:30 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Pankook kirjutas:
Ei mingit muutust. 12/1-ga edasi...Väga tore icon_lol.gif icon_lol.gif

<b>piixu</b>...
Mis sul muutuma pidi siis?

VDSLi võimalus oleks tore olnud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.08.2014 18:40:40 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Lubatud teenuse muudatus, mis pidanuks keskööst hakkama kehtima ei ole ikka veel minuni jõudnud. Jõudis kohale esimene pool ehk siis hinnatõus. Internetipakett ikka veel 30/10.

Vaatame siis õhtul uuesti.


http://kiirusetest.elion.ee/ annab jälle 17 mega allalaadimiskiiruseks. Kuhu lubatud number 40 jäi?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 18:44:58 vasta tsitaadiga

Kui kaart VDSL võimalust ei näita, siis tasub uurida, kas Elionil on plaanis üldse seda tulevikus pakkuma hakata. Ma siin uurisin, ja tuli vastus, et minu aadressile seda pakkuma ei hakata kuna see oleks Elionile ebaotstarbekalt kallis.
Jääb siis oodata ainult optika tulekut või 4G arengut.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dave55
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013




sõnum 01.08.2014 19:00:34 vasta tsitaadiga

Speedtest näitab http://www.speedtest.net/my-result/3661945101

Inteno kiirustest

Start Time Fri Aug 1 18:44:57 2014
End Time Fri Aug 1 18:45:11 2014
Download Speed 104.97 Mbit/s
Upload Speed 104.40 Mbit/s

Miks nii?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 19:10:44 vasta tsitaadiga

dave55 kirjutas:
Miks nii?

Ja palju siis olema peaks? Viirustõrje seal midagi vahele torgib?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 19:33:36 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jägaja kirjutas:
Lubatud teenuse muudatus, mis pidanuks keskööst hakkama kehtima ei ole ikka veel minuni jõudnud. Jõudis kohale esimene pool ehk siis hinnatõus. Internetipakett ikka veel 30/10.

Vaatame siis õhtul uuesti.


http://kiirusetest.elion.ee/ annab jälle 17 mega allalaadimiskiiruseks. Kuhu lubatud number 40 jäi?


Kenasti kiirused sünkroniseerunud Sul. Mille pihta testid?

Kiirusetest.elion.ee näitab minu optika ühenduse taga aiateibaid.

Kasuta reaalselt oma ühendust jätkuvalt millegi allalaadimiseks ja tee ametlik pöördumine. Panen ühenduse koormuse graafiku teele.

Tegin ettepaneku näidata kiirusegraafikut ja dsl parameetreid Online Abis.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.08.2014 20:12:05 vasta tsitaadiga

Speedtest.net näitab ikka täiega aiateibaid. 40/10 pakett ja proovitud erinevate veebibrauseritega ning hetke tulemused. icon_lol.gif



Panin Inteno tööle ja selle kasutajaliidese kiirusetest:
Download Speed   37.71 Mbit/s
Upload Speed   9.19 Mbit/s


No ikka palju parem.

Pailaps kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Tegin ettepaneku näidata kiirusegraafikut ja dsl parameetreid Online Abis.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Elion võiks selle kiirustesti oma kodulehelt ära korjata ja mitte soovitada selle kasutamist. Kuna aga klientide huvi on, siis võimalusel pakkuda adekvaatsemat lahendust.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 20:12:31 vasta tsitaadiga

Kuidas sa pakud "adekvaatset lahendust" kui kõigil on vaja ju enda uut 300/300 ühendust testida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.08.2014 20:16:40 vasta tsitaadiga

Helgeid päid ometi Elionis leidub.

Kuid klientide nurin on garanteeritud, kui soovitatakse kõigepealt Elioni kodulehel leitavat kiirusetesti ja kehvade numbrite korral mööndakse. Jah, see näitabki aiateibaid. Mittetoimiv asi tuleks siis maha võtta.

Ilmselt aga Elioni klientide hulgas just palju selliseid pole, kes muudkui oma netikiirust testivad icon_lol.gif Seega pohh sest valetavast testist.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.08.2014 20:21:38 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Helgeid päid ometi Elionis leidub.

Kuid klientide nurin on garanteeritud, kui soovitatakse kõigepealt Elioni kodulehel leitavat kiirusetesti ja kehvade numbrite korral mööndakse. Jah, see näitabki aiateibaid. Mittetoimiv asi tuleks siis maha võtta.

Ilmselt aga Elioni klientide hulgas just palju selliseid pole, kes muudkui oma netikiirust testivad icon_lol.gif Seega pohh sest valetavast testist.

Ehk on hoopis rohkem abi inglaste suurimast Test-keskkonnast ja selle poolt pakutavast Download-failide lehest. beer_yum.gif
PS: Neid test-faile kasutavad maailmas üsna paljud suuremad või väiksemad testprogrammid kiiruste testimiseks.
Ehk siis laed alla ja siis mõõdad samal ajal kiirust.

Download Test Files
http://www.thinkbroadband.com/download.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 20:42:05 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:


Ilmselt aga Elioni klientide hulgas just palju selliseid pole, kes muudkui oma netikiirust testivad icon_lol.gif Seega pohh sest valetavast testist.


Vabandust eesti keel, kuid sittakanti leidub. Tõesta siis, et pole kaamel.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dave55
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013




sõnum 01.08.2014 20:56:02 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
dave55 kirjutas:
Miks nii?

Ja palju siis olema peaks? Viirustõrje seal midagi vahele torgib?
 

peaks olema300\300, mida speedtest ka näitab, Inteno test ca. 100\100. Test tehtud ühe ja sama arvutiga, seega oletan et viirusetõrje ei sega.
Huvitabki et kumba testi õigeks pidada. 50\50 ühenduse ajal olid kiirustestide tulemused samad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 20:57:18 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ehk siis laed alla ja siis mõõdad samal ajal kiirust.

Download Test Files
http://www.thinkbroadband.com/download.html

On see parem kui Elioni kiirustesti lehelt pildikeste allalaadimine?
http://194.126.108.76/speedtest/random350x350.jpg
http://194.126.108.76/speedtest/random500x500.jpg
http://194.126.108.76/speedtest/random750x750.jpg
http://194.126.108.76/speedtest/random1000x1000.jpg
http://194.126.108.76/speedtest/random1500x1500.jpg
http://194.126.108.76/speedtest/random2000x2000.jpg
http://194.126.108.76/speedtest/random2500x2500.jpg
http://194.126.108.76/speedtest/random3000x3000.jpg
http://194.126.108.76/speedtest/random3500x3500.jpg
http://194.126.108.76/speedtest/random4000x4000.jpg
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2014 21:00:32 vasta tsitaadiga

võtsin julgustust ja helistasin elioni. tundub, et neil tööd palju, sest see onu, kes toru võttis, küll klienditeeningaja profiiliga ei klappinud icon_smile.gif
rohkem nagu ylemuse häälega oli, kõnele vastati jaa icon_lol.gif
keldrisse tuleb minna ja switch ära vahetada, pidi suht kiirelt saama vähemalt minu kandis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 21:38:21 vasta tsitaadiga

Mul venib kuni septembri keskpaigani, kuna imetilluke kapp on hetkel keldris ja sinna ei mahu uus switch + UPS.
Seega esmalt uus kapp vaja paigaldada keldrisse.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2014 21:42:40 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Mul venib kuni septembri keskpaigani, kuna imetilluke kapp on hetkel keldris ja sinna ei mahu uus switch + UPS.
Seega esmalt uus kapp vaja paigaldada keldrisse.

väiksem kui postkast? icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 21:50:08 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Mul venib kuni septembri keskpaigani, kuna imetilluke kapp on hetkel keldris ja sinna ei mahu uus switch + UPS.
Seega esmalt uus kapp vaja paigaldada keldrisse.


100M Ciscod olid lühemad, uued gigased on sügavad ja võibolla mõned kapid ei olnud selle arvestusega, eriti need kokku ostetud võrkudega kapid.
Mõnel juhul saab taiplik tehnik ehk räki paneele ettepoole liigutada, nii et switch ära mahuks, mõnel juhul aitaks switchi taha nurgaga toitekaabel, kuigi neid pole eriti kusagilt võtta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.08.2014 10:46:56 vasta tsitaadiga

Hmm, tegin eile teleka kaudu kiiruse muudatuse (taotluse) 40/10 -> 20/5.
Vastuseks tuli tekst, et võetakse 2 tööpäeva jooksul ühendust. icon_question.gif
/ kuna n-wifi saab igas asendis kiiruseks 65 Mbps, siis kätte saan miski 33 mega ainult niikuinii.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 11:28:29 vasta tsitaadiga

p2ep, olen arusaanud, et vahet pole kas sul on kunagi VDSL2 ühendus olnud või ei, kui mingi muudatuse teed kiirusega, mis VDSL2 puudutab, siis alati keegi vaatab selle üle. Pole minul see kunagi automaatselt toiminud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 11:30:35 vasta tsitaadiga

Ei ole seal miskit racki, suht suvaline valge karp seinal ja switch lihtsalt seal sees täitsa lahtiselt - http://www.pulsar.pl/gfx1/AWO529W_img_1.jpg (pilt on illustratiivne) icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 11:45:13 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Ei ole seal miskit racki, suht suvaline valge karp seinal ja switch lihtsalt seal sees täitsa lahtiselt - http://www.pulsar.pl/gfx1/AWO529W_img_1.jpg (pilt on illustratiivne) icon_smile.gif

Seda hullem, ilmselt kokkuostetud võrk. Uus kapp koos kaablite tõstmisega ja seadmete paigaldamisega tehakse kindlasti.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 02.08.2014 11:59:46 vasta tsitaadiga

Kuna majapidamises mitu telekat, millest 1-2 enamvähem pidevalt järel ka siis 30 mega muutumisest 40ks on vähe kasu, kiirused ikka oluliselt üle 30 ei tõuse. Seega suht pointless maksta rohkem sisuliselt sama netikiiruse eest. Eks mingil ajal tuleb teha otsus ja valida 20/5 pakett.
30/10 pakett oleks ikka võinud ka VDSL2 valikutesse jääda vana hinnaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 13:14:52 vasta tsitaadiga

Nojah siis, ajati ikka kägu seal elionis ja ei osand keegi miskit öelda et miks veel ei saa seda 300m ühendust, kolmandal proovil siis sain kätte mingi asjalikuma venna kes ütles et jah teil switch vana ja tuleb välja vahetada ja seda tullakse tegema alles 2 nädala jooksul... icon_rolleyes.gif noooh jah eks siis jääb ootama vist
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 15:56:11 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Kuna majapidamises mitu telekat, millest 1-2 enamvähem pidevalt järel ka siis 30 mega muutumisest 40ks on vähe kasu, kiirused ikka oluliselt üle 30 ei tõuse. Seega suht pointless maksta rohkem sisuliselt sama netikiiruse eest. Eks mingil ajal tuleb teha otsus ja valida 20/5 pakett.
30/10 pakett oleks ikka võinud ka VDSL2 valikutesse jääda vana hinnaga.

Mina ka üldiselt sama meelt, et vahetan 20/5 vastu. Ega see vahe teabkui suur polegi, ühtmoodi aeglased mõlemad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.08.2014 16:47:27 vasta tsitaadiga

Ei õnnestu hetkel vahetada 20/5 vastu iseteeninduses. Mingi tehniline probleem, nagu kirjutab
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.08.2014 16:57:22 vasta tsitaadiga

Mina lasin enda 40/10 vahetada odavama 20/5 vastu. Kuna nutiTV või iseteeninduse valikutes seda polnud, siis kirjutasin klienditeenindusse ja sealt vahetati ise ära. Lubati eilse päeva jooksul aktiveerida, kuid praegu töötab ikka veel vana kiirusega edasi ja on teade, et teenus aktiveerimisel.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.08.2014 20:17:53 vasta tsitaadiga

Ise tegin selle vahetuse tellimise teleriekraanil, kuna veebis iseteendiduses seda ei lastudki teha. Muudkui viga ja viga.

Aga..
Inteno Speed Test Results
Download Speed   19.00 Mbit/s
Upload Speed  4.30 Mbit/s


Ehk siis teleriekraanil lubati ühendust võtta ja teada anda mingite tööpäevade jooksul.
Tegelikult on inimesed ka täna tööl ning kuna ilmselt tehniliselt polnud muud vaja teha kui kusagil paar hiireklõpsu siis ongi uus kiirus aktiveeritud. thumbs_up.gif
Muudatusest saadeti ka kinnituskiri e-postkasti.

Aeg näitab, kas see 20/5 internetipakett mulle sobib, või vahetan kunagi uuesti kiiremaks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 02.08.2014 20:36:19 vasta tsitaadiga

Vahetasin ka 40/10 ringi 20/5 vastu. Kuna liinikiirus endiselt 45 mega siis jääb tv jaoks suurem maht ja see ei hakka mõjutama netikiirust.
4 telerit hetkel järel ja kiirusetesti tulemus selline:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 20:39:29 vasta tsitaadiga

Näib et vahetajaid on päris palju. Võimalik et nende uute VDSL pakettidega tulistas Elion endale jalga icon_razz.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 20:48:53 vasta tsitaadiga

-parun-, 100>300 paketiga tellis roose nähtavasti. 1 giga fail max 1 minut on lilliväärtüritus icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.08.2014 20:50:19 vasta tsitaadiga

Saaks huvitava ülevaate, kui siia teema algusesse lisada küsitlus kui paljud kiirema paketi aeglasema vastu vahetasid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 20:53:04 vasta tsitaadiga

D3ff, keegi võiks tõesti küsimustiku üles visata. Tanel?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 21:42:11 vasta tsitaadiga

Igal juhul huvitav statistika, arvestades kisa kus meeleheitlikult nõuti suurt uploadi, pigem vähendatakse niigi piskut võimalust.
Tv vaatamine neti tarbimise ajal ei tee veel midagi, kolm telerit käivad eri kanalitel siis ehk jah aga suurem traffic on koduserveris öösiti ma eeldan.
Samas kui piisab keskmisest kiirusest siis pole ju probleemi.

Statistika HV ringkonnas võiks teha küll, hea teada mida nõudlikum tarbija arvestab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 22:09:53 vasta tsitaadiga

Samas selliste kiirustega ja väga stabiilne ühendus on ikka puhas rõõm icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.