Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  SSD versus HDD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 264, 265, 266  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 26.07.2014 03:37:03 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Palju MX100 256GB tegelik suurus peale formaati on?

256 000 000 000 / 1024^3
Tegelik on ikka sama, ainult mõõtühik muutub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.07.2014 17:13:48 vasta tsitaadiga

samsung evo 840 on praeguse palavusega 38 temp, kuidas teil tempid on?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 17:29:36 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
samsung evo 840 on praeguse palavusega 38 temp, kuidas teil tempid on?
See oleneb ju kogu süsteemi jahutuse võimekusest ja ülesehitusest. Võimatu omavahel võrrelda. Üks hoiab mingi odavläpakas sees, mis asub päikese käes, teine ülimalt mahajahutatud lauamasinas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 17:33:49 vasta tsitaadiga

Minu crucial m4 on kuskil 35 kandis. Antud juhul tuleb märkida, et m4-l puudub sisemine temperatuurisensor ja mul on paigaldatud diood otse kontrolleri peale nagu allolevatelt piltidelt näha:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 18:34:49 vasta tsitaadiga

AIDA 64 väidab et minu samsung evod 34C 33C 31C 32c ja ma natukene aega tagasi jooksin mängus ringi, ning mingisugune tuulutus ka olemas, aga arvan et suhtelistelt pea olematu sellise ilmaga icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.07.2014 18:52:06 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, see on vähe tõesti.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 19:11:30 vasta tsitaadiga

praegu sain katsutud yhte ssd. ja see tundus jahedam kui käsi olevat.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 01:30:44 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
samsung evo 840 on praeguse palavusega 38 temp, kuidas teil tempid on?

Mul on toas hetkel 33 (aknad lahti), kas SSD peaks mingi imega sellest jahedam olema?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 28.07.2014 13:37:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Markit peaks kallim vist olema, kui ma ei eksi. Kindlasti tuleb veel odavamalt, kui korralik saadavus tekib. Isegi mõtlen, et peaks 256GB süsteemikettaks võtma, aga enne tuleb vist 256GB MX100 võtta mängude jaoks, sest nende ruumiga on kriitilisem. ideaalselt tahaks datakettaks võtta ka mingi keskpärase 1TB nagu nt EVO. Soovid soovideks. Võimalused on alati piiratud.


hinnakirjades juba olemas, varsti tekib ka saadavus:

https://surfdata.ee/search/samsung%20850%20ssd

kuid vaadates hindasid siis...25€ otsa panna saab cruciali 512gb samsungi 256 asemel icon_confused.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 14:32:10 vasta tsitaadiga

minu EVO on 40 kraadi ümber. toas ikka üsna palav
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.07.2014 16:51:13 vasta tsitaadiga

Adata SP920 39, toas 30, CF ei tööta ja tavakasutuses mid tower kastis. 2 HD sama tempiga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 17:12:26 vasta tsitaadiga

Mu evo 34 kraadi, toas miski 26/27
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 19:07:50 vasta tsitaadiga

Crucial M500 42 kraadi hetkel, asub läpakas mis omakorda 30-kraadises toas.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 19:31:26 vasta tsitaadiga

mul c300 ei näita tempi, aga kõvakettad on 32-34c
SSD eluiga järjest pikeneb, nüüd näitab juba 2047 aastat icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.07.2014 20:03:12 vasta tsitaadiga

jeesus188, mis progega sa seda eluiga vaatad? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 20:14:27 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
jeesus188, mis progega sa seda eluiga vaatad? icon_biggrin.gif

ssdlife

nüüd näitab 2023 icon_eek.gif
ei tea miks ta sellise errori ennem andis icon_eek.gif

nüüd 2022, hakkab vist surema icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.07.2014 20:25:30 vasta tsitaadiga

Selle proge järgi ei saa ju midagi täpselt teada, kui koguaeg muutub.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 20:28:46 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Selle proge järgi ei saa ju midagi täpselt teada, kui koguaeg muutub.

yldjuhul ta ikka sinna 2022-23 näidanud on, ma ei tea miks ta 47 viskas icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 20:32:43 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka eluiga, 29TB läbi jooksutatud ajaga icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 20:40:23 vasta tsitaadiga

Pigem power-one olnud palju icon_biggrin.gif


Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 20:45:00 vasta tsitaadiga

owndyaa kirjutas:
Pigem power-one olnud palju icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


su samsa eluiga on lyhem kui mu cruciali oma icon_biggrin.gif

samas, ennem vananeb moraalselt, kui sinna aastani jõuab icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 21:10:21 vasta tsitaadiga

554 power oni 2 kuuga? mul on poole väiksema ajaga olnud 4tk hetkel ssdlife järgi icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 21:18:43 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
554 power oni 2 kuuga? mul on poole väiksema ajaga olnud 4tk hetkel ssdlife järgi icon_smile.gif

muideks, see suht kahtlane info. mul arvuti saab restardi (heal juhul) kord 2-3 nädala jooksul, välja lülitasin viimati aprillis.
1000 käivitamist hetkel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 21:20:08 vasta tsitaadiga

"sleepi" ei lähe ta sul vahepeal?

Aga jah, end oma peaks veel 8a ja 6 kuud kestma. Piisavalt, ilmselt jõuab enne juba mahukama muretseda icon_smile.gif (kui vahepeal maailmalõpp pole saabunud)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 21:36:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
"sleepi" ei lähe ta sul vahepeal?

Aga jah, end oma peaks veel 8a ja 6 kuud kestma. Piisavalt, ilmselt jõuab enne juba mahukama muretseda icon_smile.gif (kui vahepeal maailmalõpp pole saabunud)

ei lähe, ei kasuta seda yldse, kuna imelikul kombel, ei taha yles tulla pooltel kordadel. ma ei viitsi win ka uuesti panna, et sellest jamast lahti saada.
tegelikult ma ei tea, kas viga yldse winis. kast tõmbab tuurid yles, aga pilti ette ei võta, isegi restardi nupp ei tööta. ainuke asi, et lykkan kasti välja. samas kohe sisselülitades on user login kohe ees........

lõpp läks OT-ks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 06:16:56 vasta tsitaadiga

Ketas sai ostetud eelmisel suvel juulis kui ma ei eksi ja pakub ka 8 aastat -
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 29.07.2014 09:49:23 vasta tsitaadiga

Kelle poole võiks pöörduda, et surnud SSD'lt midagi kätte saada? Ketas tuleb Windowsi all nähtavaks ca 1,5 minutiks. Data partitsioonile ligi ei pääse ja ükski katsetatud programm ka midagi ei leia...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 10:05:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

ei lähe, ei kasuta seda yldse, kuna imelikul kombel, ei taha yles tulla pooltel kordadel. ma ei viitsi win ka uuesti panna, et sellest jamast lahti saada.
tegelikult ma ei tea, kas viga yldse winis. kast tõmbab tuurid yles, aga pilti ette ei võta, isegi restardi nupp ei tööta. ainuke asi, et lykkan kasti välja. samas kohe sisselülitades on user login kohe ees........

lõpp läks OT-ks

ei, asi on su crucialis.
crucial on SSD maailma codegen.
not even once.

SurfData kirjutas:

kuid vaadates hindasid siis...25€ otsa panna saab cruciali 512gb samsungi 256 asemel icon_confused.gif

lihtne valik

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.07.2014 11:48:49 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Kelle poole võiks pöörduda, et surnud SSD'lt midagi kätte saada? Ketas tuleb Windowsi all nähtavaks ca 1,5 minutiks. Data partitsioonile ligi ei pääse ja ükski katsetatud programm ka midagi ei leia...


toivos
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 29.07.2014 12:44:45 vasta tsitaadiga

Tänud, helistasin talle ja uurisin teemat. Hetkel muidugi suht "hapukurgihooaeg" - kõik puhkavad...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 14:00:05 vasta tsitaadiga

Kingston V300 60GB, 525... FW:



beer_yum.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 14:07:10 vasta tsitaadiga

Samsungi magician pildus koguaeg, et uus firmware saadaval ja uuenda. Lõpuks uuendasin ära ja hakkasin HD tunega vaatama, et kas perfi ka kuidagi mõjutas aga midagi. Healthi alt hoopis avastasin sellise pildi

Kettal ainult tips üle 3TB kirjutanud ning vanus 7 kuu kanti.
On see normaalne või peaks muretsema hakkama?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 14:15:40 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
crucial on SSD maailma codegen.

Julge avaldus. SSD maailma codegenid on nii tundmatud nimed, et sa pole neist ilmselt kuulnudki. Näinud veelvähem. Aga tõele au ande ma pole kah kuulnud, et SSD osas mõni tootja sellist ""¤" toodab nagu codegen toidete osas. Peamine vahe on pikaajaline vastupidavus ja kiirus mis mõlemad on odavaimatel kehvem, aga mitte midagi sellist, et koormuse taha paned lükkaks suitsu välja icon_lol.gif

Vältida tasub kõigi tootjate über-odava otsa tooteid nagu Kingston V300 ja Crucial V4 levinumatest.

smily, See on kummaline, kuna Data veerg väidab väärtuseks 0. Siis on ju ok, kuna ühtegi reserveeritud varublokki pole kasutatud. Overprovisioning märksõnaks siinkohal icon_wink.gif . Teatud ruum on igal SSD-l eraldatud millele kasutaja ligi ei pääse. Kui mõni blokk feilib lõplikult (liiga palju kirjutamisi vms), siis võetakse varust uus kasutusele. FAIL oleks siis, kui kogu varuruum oleks ära kasutatud aga arvestades, et varu on tavaliselt 10GB> , siis seda annab ikka ära kasutada. Ja isegi pärast seda töötab SSD edasi ja andmed saab kätte. Lihtsalt kasutatav ruum hakkab vähenema, kuna varublokke enam pole mida asemele võtta.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 17:28:49 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
554 power oni 2 kuuga? mul on poole väiksema ajaga olnud 4tk hetkel ssdlife järgi icon_smile.gif


Täitsa võimalik, arvutit lahti ei hoia tavaliselt.. icon_biggrin.gif
Päevas vast 4-5 booti ikka tuleb jah.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 17:44:04 vasta tsitaadiga

Kas boot logisid kusagilt näha on, st millal ssd just bootinud on
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 29.07.2014 22:56:14 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:

crucial on SSD maailma codegen.


Ma ütleks pigem nagu Chiftech, teinud kõikidest tootjatest neid kõige kauem. Kvaliteet alati hea olnud, hinna kvaliteedi suhe paigas aga siiski mitte tipp tootja.
Minu varsti 5 aastat vana Crusiali ssd läpakas töötab probleemideta, aga tuttavatel corsairid, ozc'id ja muud pudulojused surnud. icon_rolleyes.gif

Arvestades Cursiali tausta mälude tootmisel siis Kingstoni mälud ei saa tema kvaliteedi lähedalegi. Nii et päris nii halvustavalt ma ei ütleks.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 30.07.2014 09:04:07 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 09:08:30 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:

kuumad ilmad? icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 10:09:36 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

ei lähe, ei kasuta seda yldse, kuna imelikul kombel, ei taha yles tulla pooltel kordadel. ma ei viitsi win ka uuesti panna, et sellest jamast lahti saada.
tegelikult ma ei tea, kas viga yldse winis. kast tõmbab tuurid yles, aga pilti ette ei võta, isegi restardi nupp ei tööta. ainuke asi, et lykkan kasti välja. samas kohe sisselülitades on user login kohe ees........

lõpp läks OT-ks

ei, asi on su crucialis.
crucial on SSD maailma codegen.
not even once.

SurfData kirjutas:

kuid vaadates hindasid siis...25€ otsa panna saab cruciali 512gb samsungi 256 asemel icon_confused.gif

lihtne valik


Mille alusel sa väidad, et Crucial on SSD maailma Codegen (üks jama tootjaid) ? Artiklid ? Ülevaated? Faktidele rajatud tõestus ?


Crucial M4, M500, M550, X100 on minuteada igal pool saanud väga kiiduväärt ülevaateid. Lisaks on crucial üks väheseid kes kasutab ka power off kaitset vms vidinat, kõlakad räägivad, et SSD võib väga kergelt peeti minna kui järsult vool ära kaob. Ehk siis andmed kaotada loetaval kujul.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 12:17:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Butcher kirjutas:

kuumad ilmad? icon_eek.gif

Väga kummaline. SSD ei võta ju eriti voolugi. Max paar watti. Ülekoormus siis toite poolt või läheduses mingu muu asi põhjustas järsu kuumuse tõusu? Kummaline.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 12:55:55 vasta tsitaadiga

Äike? Või miski vedelik sinna sattunud?
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 12:56:55 vasta tsitaadiga

suurema tõenäousega on süüdi miski pile of shit toide mitte ssd
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 13:07:35 vasta tsitaadiga

kollane peaks 12v olema. halb ühendus kuskil kaablite jadas?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 13:28:10 vasta tsitaadiga

Ma pigem ikka arvan, et ssd endal sees tekkis lühis mõnes ahelas 12v ja 0 vahel.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 13:52:02 vasta tsitaadiga

nähtud kuidas ssd sai molexsist toidet kus oli 12 ja 5 vahetuses. Tulemus: väike kärsa ais, väike plõks nagu kivi puruneks sees. Väliselt aru ei olnud saada, et midagi oleks valesti.

Seega eeldaks, et seal peaks midagi rohkemat olema, et nõnda ülesse sulas. icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 14:00:50 vasta tsitaadiga

Krt vaatan, et läheb MX100 kuidagi odavaks ootan veitse veel siis äkki kraban ära ka.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 17:22:18 vasta tsitaadiga

Krt kajab siin ve
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 30.07.2014 17:40:03 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
suurema tõenäousega on süüdi miski pile of shit toide mitte ssd


Alla plantium seeria on kõik pile of shit siis jah?

Toitekas on muidu Seasonic G-550 http://www.seasonicusa.com/G-series-450-550-650.htm

Kastis on veel kaks tavalist 3,5" ketast ka, nendega ei juhtund midagi.
Viimati ma näppisin seda ssd ketast seal vähemalt pool aastat tagasi, mõni juhe oleks lühises olnud, siis oleks ilmselt sellest juba varem teada saanud.
Miks ta põlema läks pole halli aimu ka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.07.2014 18:26:36 vasta tsitaadiga

Ka surnud, lühises kivid võivad vabalt vägagi suure lühisvoolu tekitada. beer_yum.gif

Endal seisab laua peal surnud SSD (Intel 320 series, 160GB) ja sellel on voolupesa üks vaskühendus ära sulanud nagu sulavkaitse. icon_cool.gif
---------------------------
Pigem tundub olema probleem kehvast skeemilahendusest kuna puuduvad kiiretoimelised sulavkaitsed ning mis siis kaitseks muud elektroonikat mahapõlemise eest.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 01:01:25 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Inteli kohta niipalju et: KURADIMA KALLIS ON icon_exclaim.gif


Ja suure tõenäosusega ei juhtu Inteli SSDga mitte midagi. Tuksis andmekandja on piisavalt negatiivne kogemus et selle vältimiseks natukene rohkem raha välja käia.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  SSD versus HDD mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 264, 265, 266  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.