|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
es1
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2008
|
01.07.2014 22:25:55
|
|
|
No selge. Oskad ehk öelda, kas kusagilt saab hea hinnaga legit license keyd osta? pakend ja cd ei paku huvi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
02.07.2014 13:47:06
|
|
|
Tegelikult kõige odavam legaalne viis on osta win 8 pro (just 8, mitte 8.1), kuna sellel on FPP ehk karbiversiooni õigused (õigus ka downgradeda win 7 pro peale jne), ehk võib müüa ilma arvutita Kui see olemas, siis saab juba tasuta upgradeda 8.1 peale Sellega saab muidugi ka plaadi ja klepsu kaasa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.07.2014 13:55:09
|
|
|
Mul on 8 pro upgrade versioon, mille promohindade ajal ostsin, sellega sain ainult plaadi, kleepsu ei ole Samas on see ikkagi nö. karbitoode ehk võin vabalt ka teise masinasse installida(muidugi eeldusel, et eelmisest masinast enne maha lasen)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
02.07.2014 17:15:42
|
|
|
SurfData, COEM tingimuste järgi litsens ei ole mitte masina küljes vaid persooni. Ehk masinat edasi müües, tuleb tarkvara eemaldada ning on õigus jätkata järgmisel masinal selle litsentsi kasutamist. COEM ei tohi kasutada tarkvara upgradimiseks ega legaliseerimise eesmärgil, lisaks ei tohi seda müüa üle 5 tüki ühele kliendile (erandiks Maci kasutajad kellele müügipiirang ei laiene). Juhul kui OEM litsentsi otsustakse kasutada COEM DIY põhimõtte järgi (ehk isiklikuks kasutamiseks), tuleb see soetada läbi veebisaidi: http://www.windows.com/personaluselicense
napoleon, upgrade versioon ei ole karbiversioon kohe kindlasti mitte. Seda saab paigaldada vaid eelnevale versioonile legaalse Windowsi puhul-
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
04.07.2014 12:09:42
|
|
|
| d3t kirjutas: |
SurfData, COEM tingimuste järgi litsens ei ole mitte masina küljes vaid persooni. Ehk masinat edasi müües, tuleb tarkvara eemaldada ning on õigus jätkata järgmisel masinal selle litsentsi kasutamist. COEM ei tohi kasutada tarkvara upgradimiseks ega legaliseerimise eesmärgil, lisaks ei tohi seda müüa üle 5 tüki ühele kliendile (erandiks Maci kasutajad kellele müügipiirang ei laiene). Juhul kui OEM litsentsi otsustakse kasutada COEM DIY põhimõtte järgi (ehk isiklikuks kasutamiseks), tuleb see soetada läbi veebisaidi: http://www.windows.com/personaluselicense
|
jah, on seotud nö isikuga, kuid ta võib ka seda tarkvara ise edasi müüa, kinkida jne
Ehk 8.0 on ENDISELT üks parimaid litsentse, saad downgradeda win 7 pro, vista busi jne. Saad upgradeda 8.1 peale. Saad tõsta ühest arvutist teise jne jne. 8.1 versiooniga selliseid trikke enam teha ei saa kui pole FPP, kuid see maksab juba 100€ rohkem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
04.07.2014 12:12:25
|
|
|
| tsitaat: |
Ehk 8.0 on ENDISELT üks parimaid litsentse
|
viska palun link selle ostuks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
17.07.2014 22:40:59
|
|
|
Ei leia kuidagi kuidas selle windows defenderi saab välja lülitada
Edit: juba sain.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
18.07.2014 12:40:48
|
|
|
Selline küsimus, et on Windows 8 Pro upgrade litsents, mis oli lauaarvutil peal. Lauaarvuti sai küll maha müüdud, kuid SSD, kus Windows peal oli jätsin alles.
Nüüd eile panin SSD ketta uude arvutisse (ei teinud isegi clean installi, kuna vana Windows läks kenasti uue masina peal käima).
Aktiveerida proovides aga ütleb, et litsents kasutusel teises arvutis, kuigi upgrade ei tohiks olla kui OEM toode, et seotud kindla arvutiga.
Kas ainus võimalus on helistada Microsofti ja telefoni teel aktiveerida või on veel mingisuguseid lahendusi probleemile?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.07.2014 12:46:47
|
|
|
| Üldiselt telefoni teel aktiveerimine toimib ja protsess on automaatne st. 99% juhtudest pole vaja valida varianti, et inimese toru otsa tahad saada. Aga vot üks asi mida ma ei tea on see, et kui tegid upgrade ja panid lauaarvutisse selle windowsi, mis seal enne oli, siis võibolla kobiseb selle vana windowsi litsentsi pärast. Ei tundu küll väga loogiline, aga ei või iial teada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jmps
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2013
|
18.07.2014 22:59:46
|
|
|
Tervist!
Ei tea, kas teema on siit kunagi läbi käinud, aga täna pärast arvuti käivitamist tabas mind ebameeldiv üllatus, netti pole.
Annab Networki all siis sellise kirja et ,,No connections are available'' Mõtsin, et äkki olen wifi välja lülitanud, aga tühjagi, midagi ei muutu.
Netist ka ühtegi adekvaatsed vastust ei suutnud leida, oskab keegi öelda milles asi ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
18.07.2014 23:07:53
|
|
|
Ehk siis wifi võrku ei leia üles?
Wifi seadmele restarti olete proovinud teha?
Teised seadmed leiavad võrgu üles?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jmps
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2013
|
18.07.2014 23:56:16
|
|
|
| Helseth kirjutas: |
Ehk siis wifi võrku ei leia üles?
Wifi seadmele restarti olete proovinud teha?
Teised seadmed leiavad võrgu üles? |
Teistel seadmetel kõik olemas, ainutl sellel puudub, arvatavasti mõni driver puudu ?
EDIT: Ja oligi wi-fi driver puudu, sai proovitud mitut erinevat driverit kui lõpuks leidsin ka ühe mis sobis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
20.07.2014 22:05:00
|
|
|
| Pole siiani teinud 8 > 8.1 upgrade veel, aga nüüd tuleb ühele puhtale masinale Win 8 Pro peale ja küsimus, kas on mõtet 8.1 update peale lasta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.07.2014 22:07:51
|
|
|
| Üldjuhul on. Aga kui kahtled, tee kettast enne image kuna vastasel juhul saab tagasitee okkaline olema. Mina lasin tuimalt peale kuna mul pole sellist win 8 masinat, kus nullist install väga keeruline oleks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.07.2014 09:43:41
|
|
|
Sahistatakse:
Windows 8.1 Update 2 to Launch on August 12
We’re getting really close to the public launch of Windows 8.1 Update 2 and even though Microsoft is keeping all details secret and nobody knows for sure whether the update would go live in August or September, new evidence shows that everyone would get it next month.
Previous reports indicated that Microsoft was planning to release Windows 8.1 Update 2 in mid-August, and thanks to some leaked documents that were published by the editors over at PC Portal, it appears that August 12 is the date when Redmond would officially introduce this new update.
No other specifics have been provided till now, but these documents show that Windows 8.1 Update 2 could be released to users together with the other Patch Tuesday updates coming out next month.
As far as features and other tools are concerned, it appears that Microsoft is only planning to use Windows 8.1 Update 2 to deliver minor improvements and other fixes to Windows 8.1 computers, so do not expect the Start menu or options to run Metro apps in separate windows on the desktop to be part of this release.
Windows 8.1 Update 2 will obviously be offered free of charge to everyone running Windows 8.1 Update and is very likely to be shipped via Windows Update, despite rumors that Microsoft might actually be offered through the Windows Store.
The company is actually focusing more on the next full Windows release, possibly called Windows 9, which is expected to bring many more improvements and features as compared to what’s expected to be part of Windows 8.1 updates.
Windows 9, for example, is expected to include a modern Start menu that would mix live tiles and traditional design elements, such as app lists and power controls to quickly shut down or reboot the computer. A desktop version of Cortana which would allow users to perform certain tasks with voice commands is also expected to be included in Windows 9, sources say.
As it’s the case with all the other rumors that reach the web these days, take everything with a pinch of salt, at least until Microsoft officially announces the release of a new Windows 8.1 update. If these reports are true, expect the company to at least talk about Windows 8.1 Update 2 in the next couple of weeks, before the public launch that could take place on August 12 during the Patch Tuesday rollout.
http://news.softpedia.com/news/Windows-8-1-Update-2-to-Launch-on-August-12-451410.shtml
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
21.07.2014 13:53:42
|
|
|
wa666ou, loomulikult. Alati on mõttekas viimast verisooni kasutada tarkvarast
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.07.2014 15:29:22
|
|
|
d3t, üldjuhul on sul õigus, kuid leidub erandeid. Eriti vanema raua peal ei pruugi uus alati parem olla ja seda igasuguse tarkvara puhul mitte ainult windowsiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
21.07.2014 15:35:30
|
|
|
hiljuti installisin netbooki peale w8.1. xp/vista/7 olid selle peal oluliselt uimasemad (ja võib-olla pisut imelikul kombel enamik draiveriprobleemidega).
aga kuna antud juhul käib jutt ikkagi ühe versiooni sees - w8 vs w8.1 vs w8.1 w/ update, siis sel juhul - mida uuem, seda parem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.07.2014 12:20:10
|
|
|
Paistab, et juba närvitsetakse kergelt, et MS ei taha midagi ametlikult rääkida sellest uuest 8.1 Update 2-st:
Windows 8.1 Update 2: Why Is Microsoft Keeping Everything Secret?
Windows 8.1 Update 2 was initially believed to be quite a big pack of improvements for Windows 8.1 computers, but even though we’re less than a month away from its public launch, Microsoft is keeping everything secret about this project.
Back in April at the BUILD 2014 developer conference, Microsoft officially announced that the Start menu, together with options to launch Metro apps in their own windows right on the desktop, would be introduced in a future Windows update, which made everyone believe that Windows 8.1 Update 2 would actually get these features.
Microsoft has never provided any date specifics on Windows 8.1 Update 2’s launch, but people close to the matter said that mid-August or September are very likely to witness the introduction of the new OS version which is expected to be shipped to users via Windows Update.
Recently, it has emerged that Windows 8.1 Update 2 would actually be launched on August 12, the same day when Microsoft is rolling out its monthly Patch Tuesday improvements for products including Windows, Office, and Internet Explorer.
But launching Windows 8.1 Update 2 on Patch Tuesday with all the other fixes makes sense only if one scenario is actually true: the update might not bring anything exciting, so Microsoft isn’t planning to hold a special launch event as it did for the first update.
As a result, Windows 8.1 Update 2 would be released via Windows Update, together with all the other fixes and if everything goes well, all of these would be installed on existing Windows 8.1 Update machines without any errors.
Windows 8.1 Update 2 would thus include only bug fixes, performance improvements and small refinements made to the overall Windows experience, but no new major features and options are expected to be implemented.
Worse, no Start menu is likely to be part of this OS update, with Microsoft most likely preferring to wait until Windows 9 to bring this feature back in its flagship operating system.
As a result, you can consider Windows 8.1 Update 2 to be more of a service pack that includes all the previous fixes and improvements and doesn’t bring anything new in terms of features and options.
And still, it will be mandatory for everyone to install Windows 8.1 Update 2, especially amid rumors that Windows 9 might be offered free of charge to those running the latest version of the company’s modern operating system.
http://news.softpedia.com/news/Windows-8-1-Update-2-Why-Is-Microsoft-Keeping-Everything-Secret-451759.shtml
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
23.07.2014 12:26:54
|
|
|
tahanteada, uus start menüü pole kunagi lubatud updatega välja tulla. Räägiti ju selgelt Windows.Next asjast.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.07.2014 13:02:41
|
|
|
d3t, ametlikult pole üldse midagi selle kohta maha karjutud. üks leak puha.
aga alguses oli juttu siiski update 2-st, hiljem kui confirmiti, et update2s pole, siis ähmaselt millestki edasisest.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
27.07.2014 14:46:05
Windows 8.1 |
|
|
http://www.upload.ee/image/4176473/20140727_133357.jpg - Sain sellele probleemile lahenduse.
Arvasin, et sellega ongi nüüd asi korras aga kus sa sellega. Tegin arvutile taaskäivituse ja sama probleem oli tagasi.
Seega kasulikum oleks siiski uus windows peale panna. Aga siit tekib uus küsimus, et miks ta plaati ei hakka lugema kui arvuti on taaskäivitub?
Ma võin küll plaadi otse "setupist" avada aga ma ei ole kunagi nii asju installinud ja kas see loeb ka midagi või mitte?
Siiski oleks parem kui ta ju plaati loeks.
Ootan ideid. Aitäh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
27.07.2014 15:13:54
Windows 8 / 8.1 |
|
|
http://www.upload.ee/image/4176473/20140727_133357.jpg - Sain sellele probleemile lahenduse.
Arvasin, et sellega ongi nüüd asi korras aga kus sa sellega. Tegin arvutile taaskäivituse ja sama probleem oli tagasi.
Seega kasulikum oleks siiski uus windows peale panna. Aga siit tekib uus küsimus, et miks ta plaati ei hakka lugema kui arvuti on taaskäivitub?
Ma võin küll plaadi otse "setupist" avada aga ma ei ole kunagi nii asju installinud ja kas see loeb ka midagi või mitte?
Siiski oleks parem kui ta ju plaati loeks.
Ootan ideid. Aitäh
// See teema mis lukus on. Vabandust, oma arust sai teised ära kustutatud.
See nüüd siin õige.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
27.07.2014 17:01:25
Re: Windows 8 / 8.1 |
|
|
| helpless kirjutas: |
Aga siit tekib uus küsimus, et miks ta plaati ei hakka lugema kui arvuti on taaskäivitub?
|
Ehk on bootivate seadmete nimistus kõvaketas optilisest seadmest eespool?
Paljudel masinatel saab bootiva seadme ka vastavast menüüst ette näidata masina stardi ajal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
27.07.2014 22:39:01
|
|
|
Vaatasin boot menüüd aga sealt nagu ei saanud midagi muuta. Mis soovitus oleks, et mida tegema peaks?
// Boot menüüs on sellised võimalused. Ma ei taha ega julge eriti otse plaadilt seda "setupit" käivitada. Äkki keerab midagi tuksi?
http://www.upload.ee/image/4176990/20140727_205505.jpg Lihtsalt ei hakka plaati lugema.
Mõni soovitus?
// Kas ma ei saagi siis DVD plaadiga installida uut windowsi? Mis mõttes nagu? Ainult mingi väline kõvaketas, mälupulk? See ajab juba närvi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
27.07.2014 22:56:35
|
|
|
| Minu arust mõnikord ei hakkagi lugema kui HDD peal on OS olemas. Tuleb f8 bootimisel toksida ja sealt edasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
27.07.2014 23:05:22
|
|
|
Nii kurb kui sa ka pole aga sellel masinal ei teinud see F8 midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.07.2014 23:25:07
|
|
|
| helpless, kas sul käivitades F12 või F10 ei too äkki bootmenüü valikult ette? Kui jah, siis sealt valid CD ketta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
27.07.2014 23:33:06
|
|
|
| Sealt samast "boot list option" alt vaata, kas annab valida "legacy". Kui too menu ei ole aktiivne, siis proovi "secure boot" disable panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
28.07.2014 00:14:34
|
|
|
http://www.upload.ee/image/4176990/20140727_205505.jpg
Panin secure disable ja legacy enabled kuid midagi
Tänud kes aitasid. Sain asja tööle lõpuks
// Kellel juhtub kunagi sama probleem olema, siis võib kirja posti saata. Ei viitsi hetkel seletama hakata siin. Räme väsimus peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taf131
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2009
|
28.07.2014 09:19:02
|
|
|
| Paras peavalu see UEFI
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.07.2014 09:39:45
|
|
|
Selline jutt siis liigub:
Windows 8.1 Update 2: Public Debut on August 12, MSDN Launch on August 15
Microsoft is set to unveil a new Windows 8.1 update sometime next month, most likely during the next Patch Tuesday rollout, but the company has remained completely tight-lipped on this new release.
While we’ve already discussed the reasons why the company might decide to keep everything secret before the actual launch of Windows 8.1 Update 2 (mostly because the OS update might not bring anything else besides performance and security improvements), new rumors are pointing to some possible release dates of the new product.
Basically, Microsoft is planning to roll out Windows 8.1 Update on August 12, the same day when the company is set to introduce next month’s Patch Tuesday fixes, rumors that have reached the web lately are suggesting that Redmond is also preparing for a MSDN launch on August 15.
This pretty much means that everyone would get the update via Windows Update on August 12, while three days later, MSDN subscribers could be allowed to download dedicated ISOs as well.
Of course, Microsoft is yet to confirm this, but such rumors are making sense at some level, although you would expect the company to roll out the MSDN version before the public launch actually takes place.
Windows 8.1 Update 2 was announced by Microsoft at the BUILD 2014 developer conference in April, but the company hasn’t actually provided a release date for this new OS update.
In fact, Terry Myerson, head of the OS division at Microsoft, said at BUILD that the Start menu and options to run Metro apps in dedicated windows right on the desktop would arrive in a second Windows 8.1 update, but according to people familiar with the matter, these plans have changed in the meantime.
Microsoft is now planning to keep Windows 8.1 Update 2 more like a performance update, so no new features or major improvements are likely to be part of this release.
Instead, the company is focusing on Windows 9, the next full version of Windows that’s expected to bring many more new features, including the aforementioned Start menu and options to run Metro apps on the desktop.
At the same time, Windows 9 could also come with a preview version of Cortana for desktop, sources said. Windows 9 could be launched in April 2015, if rumors are true.
As for Windows 8.1 Update 2, expect an announcement in the coming weeks, as we’re getting closer to the rumored August 12 launch date.
http://news.softpedia.com/news/Windows-8-1-Update-2-Public-Debut-on-August-12-MSDN-Launch-on-August-15-452289.shtml
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
29.07.2014 22:12:59
|
|
|
Ehk siis suurt midagi pole selles uuenduses - kes start menüüd tahab, kasutab juba korralikku 3rd party programmi.
Ja windows 9 küll huvi ei paku - aega raiskavad selel peale ( kuulujuttude järgi üsna pilves OS).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.07.2014 22:24:18
|
|
|
millised täna need korralikud 3rd party programmid on?
mõni kuu tagasi kui järjest proovisin, oli stardocki tasuline start8 neist ainukene, mis stabiilsena tundus.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.07.2014 00:31:41
|
|
|
von Wu, see uimane ju
lisaks "all programs" valides hiire scroll ei tööta, peab sliderit hiirega liigutama ja siis hakkab rullik ka tööle
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
30.07.2014 12:08:46
|
|
|
http://startisback.com/ mina hoopis seda.
Kuidas see ebastabiilsus väljendub?
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.07.2014 18:01:30
|
|
|
d3t, kuule see on päris hea juba. Mulle meeldib win8 välimuse pool just
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
30.07.2014 20:27:45
|
|
|
tegin testi - reviverisse kirjutasin "cmd" ja päris pikka aega otsis seda command prompti taga, startisback leidis kohe.
(jah, ma tean, et cmd jaoks on reviveris eraldi nupp)
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
30.07.2014 21:20:19
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
d3t, kuule see on päris hea juba. Mulle meeldib win8 välimuse pool just  |
See tõesti päris lahe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
30.07.2014 22:00:03
|
|
|
Amphor, see asi on kirjutatud täielikult managed keeles, seega väga head performancit otsida ei tasu. Vb. siis kui indeksi ise ära loob, läheb paremaks.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
31.07.2014 04:19:57
|
|
|
| classit start menu kasutusel juba pikka aega ja töötab ilusti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
09.08.2014 12:19:56
|
|
|
| Hei selline jama et hot postkastis tahvelarvutis touch klaviatuur jukerdab kõiki sõnasid tahab alustada suurte tähtetega, ja klaviatuur hüppab üles alla ekraani peal, sama lugu ka elfafoorumis kui tsitaadiga sõnumine vastata. Oskab keegi pakkuda milles viga võin on keegi ehk sama portsu otsas telefoni/tahvliga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.08.2014 11:01:20
|
|
|
MS tuletab taas meelde:
Windows 8.1 Reaching Update Deadline for Business Users
Business customers running Windows 8.1 on their computers need to install 8.1 Update by August 12, according to Microsoft’s previous notification on this. Otherwise, no new updates and security patches would be delivered to their devices, Redmond warns.
Microsoft officially launched Windows 8.1 Update on April 8 and announced a deadline of May 13 for everyone running Windows 8.1 in order to install this pack of improvements.
Due to a number of issues experienced during the installation process, plenty of users, including business customers, were unable to deploy Windows 8.1 Update, so Microsoft decided to push back the deadline for everyone.
Consumers were allowed to install Windows 8.1 Update before June 10, while business users need to do the same thing before August 12.
“As we’ve been monitoring the release, we’ve been actively discussing this new approach to servicing with enterprise customers and listening to their feedback regarding managing the deployment timeline. As a result, we’ve decided to extend the timeframe for enterprise customers to deploy these new product updates from 30 to 120 days,” Microsoft said in May, when announcing the deadline extension.
“In order to receive future updates, all customers managing updates using WSUS, Windows Intune, or System Center Configuration Manager have until August 12th to apply the new updates. For those that decide to defer installation, separate security updates will be published during the 120-day window.”
This basically means that those who do not install Windows 8.1 Update won’t get any fresh updates and security patches, with Microsoft explaining that all future improvements are based on this particular OS version, hence the decision to make it mandatory.
After August 12, devices running Windows 8.1 won’t see any other patches in Windows Update beside the 8.1 Update package. After installing this, Windows Update will be refreshed with all the other patches that are available for the device.
Consumers running the core version of Windows 8, without 8.1 installed, do not need to make any change, as this update deadline is only aimed at those who have already deployed Windows 8.1.
Also on August 12, the company is rolling out Windows 8.1 August Update, a new pack of improvements that’s being offered as an optional download. This means that no matter if you’re running Windows 8.1 Update or not, you can decide to either install or refuse the update. As usual, it is going to be shipped via Windows Update free of charge for Windows 8.1 users.
http://news.softpedia.com/news/Windows-8-1-Reaching-Update-Deadline-for-Business-Users-454253.shtml
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|